Leány Junior - 2021/2022 Leány Junior - 2021/2022
Legutóbbi - Leány Junior
0. forduló Bajai NKK - PVSK NKA/A 2022. május 28. szombat 69 - 72
0. forduló BEAC-Újbuda KA/B - Kiss Lenke KA/A 2022. május 28. szombat 65 - 61
0. forduló PVSK NKA/A - Kiss Lenke KA/A 2022. május 28. szombat 58 - 51
0. forduló BEAC-Újbuda KA/B - Bajai NKK 2022. május 28. szombat 49 - 108
0. forduló Török Flóris - Törekvés SE/A - Szegedi KE/A 2022. május 22. vasárnap 64 - 51
0. forduló NKA Pécs/A - Csata DSE 2022. május 22. vasárnap 39 - 76
0. forduló Nyíregyházi Kosársuli - Széchenyi KA 2022. május 22. vasárnap 57 - 63
0. forduló DVTK Akadémia/A - Vasas Akadémia/A 2022. május 22. vasárnap 56 - 79
0. forduló NKA Pécs u17/B - Atomerőmű-KSC Szekszárd 2022. május 22. vasárnap 54 - 66
0. forduló Zsíros Akadémia Kőbánya - BEAC-Újbuda KA/A 2022. május 22. vasárnap 56 - 76
Tabella - Döntő
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
1. Csata DSE
Csata DSE
3 1.00 6 3 0 292 120 GY10 12-0 9-2 5-0
2. DVTK Akadémia/A
DVTK Akadémia/A
3 0.83 5 2 1 174 231 V3 9-3 4-7 2-3
3. BEAC-Újbuda KA/A
BEAC-Újbuda KA/A
3 0.67 4 1 2 163 217 GY3 7-5 6-7 3-2
4. Zsíros Akadémia Kőbánya
Zsíros Akadémia Kőbánya
3 0.50 3 0 3 165 226 V1 5-6 3-9 1-4
5. NKA Pécs/A
NKA Pécs/A
3 1.00 6 3 0 272 156 V1 12-1 7-3 4-1
6. Vasas Akadémia/A
Vasas Akadémia/A
3 0.83 5 2 1 190 153 GY1 10-1 8-4 3-2
7. Darazsak Sportakadémia/A
Darazsak Sportakadémia/A
3 0.67 4 1 2 186 230 GY1 7-5 3-8 2-3
8. Kecskeméti KC/A
Kecskeméti KC/A
3 0.50 3 0 3 165 274 V5 7-6 2-13 0-5
Tabella - "B" Döntő
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
1. Török Flóris - Törekvés SE/A
Török Flóris - Törekvés SE/A
3 1.00 6 3 0 211 150 GY3 9-5 7-7 4-1
2. Szegedi KE/A
Szegedi KE/A
3 0.83 5 2 1 173 157 V1 7-6 5-9 2-3
3. Széchenyi KA
Széchenyi KA
3 0.83 5 2 1 165 158 GY1 11-2 9-5 3-2
4. Atomerőmű-KSC Szekszárd
Atomerőmű-KSC Szekszárd
3 0.83 5 2 1 171 170 GY2 6-6 4-7 3-2
5. Miskolci SI Vadmacskák
Miskolci SI Vadmacskák
3 0.67 4 1 2 175 175 GY1 6-6 4-10 2-3
6. Nyíregyházi Kosársuli
Nyíregyházi Kosársuli
3 0.67 4 1 2 181 184 V2 8-7 5-6 1-4
7. NKA Pécs u17/B
NKA Pécs u17/B
3 0.67 4 1 2 179 204 V1 5-8 7-5 3-2
8. DVTK Akadémia/B
DVTK Akadémia/B
3 0.50 3 0 3 173 230 V4 5-2 3-3 1-4
Tabella - Helyosztók
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
1. PVSK NKA/A
PVSK NKA/A
2 1.00 4 2 0 130 120 GY3 6-0 4-2 4-1
2. Bajai NKK
Bajai NKK
2 0.75 3 1 1 177 121 V1 4-2 2-4 2-3
3. BEAC-Újbuda KA/B
BEAC-Újbuda KA/B
2 0.75 3 1 1 114 169 GY1 3-4 2-3 2-3
4. Kiss Lenke KA/A
Kiss Lenke KA/A
2 0.50 2 0 2 112 123 V2 5-7 4-11 1-4
Tabella - Keresztjáték
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
1. Atomerőmű-KSC Szekszárd
Atomerőmű-KSC Szekszárd
4 0.88 7 3 1 305 212 GY2 6-6 4-7 3-2
2. DVTK Akadémia/B
DVTK Akadémia/B
4 0.88 7 3 1 307 229 V4 5-2 3-3 1-4
3. NKA Pécs u17/B
NKA Pécs u17/B
4 0.88 7 3 1 271 238 V1 5-8 7-5 3-2
4. Bajai NKK
Bajai NKK
4 0.75 6 2 2 264 267 V1 4-2 2-4 2-3
5. Nyíregyházi Kosársuli
Nyíregyházi Kosársuli
4 0.75 6 2 2 258 255 V2 8-7 5-6 1-4
6. Szegedi KE/A
Szegedi KE/A
4 0.75 6 2 2 261 261 V1 7-6 5-9 2-3
7. Széchenyi KA
Széchenyi KA
4 0.75 6 2 2 245 245 GY1 11-2 9-5 3-2
8. PVSK NKA/A
PVSK NKA/A
2 0.75 3 1 1 145 146 GY3 6-0 4-2 4-1
9. Miskolci SI Vadmacskák
Miskolci SI Vadmacskák
4 0.63 5 1 3 220 265 GY1 6-6 4-10 2-3
10. Török Flóris - Törekvés SE/A
Török Flóris - Törekvés SE/A
4 0.63 5 1 3 227 291 GY3 9-5 7-7 4-1
11. Kiss Lenke KA/A
Kiss Lenke KA/A
4 0.63 5 1 3 211 311 V2 5-7 4-11 1-4
12. BEAC-Újbuda KA/B
BEAC-Újbuda KA/B
2 0.50 2 0 2 112 157 GY1 3-4 2-3 2-3
13. BEAC-Újbuda KA/A
BEAC-Újbuda KA/A
2 1.00 4 2 0 146 111 GY3 7-5 6-7 3-2
14. Kecskeméti KC/A
Kecskeméti KC/A
2 0.75 3 1 1 137 121 V5 7-6 2-13 0-5
Tabella - Mérkőzések a "B" döntőért
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
Tabella - Rájátszás - Zöld "B" csoport
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
1. PVSK NKA/A
PVSK NKA/A
6 1.00 12 6 0 485 335 GY3 6-0 4-2 4-1
2. BEAC-Újbuda KA/B
BEAC-Újbuda KA/B
6 0.83 10 4 2 413 408 GY1 3-4 2-3 2-3
3. Dávid Kornél KA/A
Dávid Kornél KA/A
6 0.58 7 1 5 360 451 V2 4-7 2-8 1-4
4. Szolnoki MÁV SE
Szolnoki MÁV SE
6 0.58 7 1 5 376 440 V4 2-3 0-6 1-4
Tabella - Rájátszás - Zöld "A" csoport
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
1. DVTK Akadémia/B
DVTK Akadémia/B
6 0.92 11 5 1 465 382 V4 5-2 3-3 1-4
2. Bajai NKK
Bajai NKK
6 0.75 9 3 3 437 461 V1 4-2 2-4 2-3
3. Kanizsai Vadmacskák SE
Kanizsai Vadmacskák SE
6 0.75 9 3 3 402 388 GY1 6-3 3-6 3-2
4. MTK Budapest
MTK Budapest
6 0.58 7 1 5 343 416 V5 1-4 1-5 0-5
Tabella - Rájátszás - Fehér "B" csoport
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
1. NKA Pécs u17/B
NKA Pécs u17/B
6 0.92 11 5 1 428 338 V1 5-8 7-5 3-2
2. Török Flóris - Törekvés SE/A
Török Flóris - Törekvés SE/A
6 0.75 9 3 3 391 419 GY3 9-5 7-7 4-1
3. Atomerőmű-KSC Szekszárd
Atomerőmű-KSC Szekszárd
6 0.75 9 3 3 370 388 GY2 6-6 4-7 3-2
4. Szegedi KE/A
Szegedi KE/A
6 0.58 7 1 5 350 394 V1 7-6 5-9 2-3
Tabella - Rájátszás - Fehér "A" csoport
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
1. Nyíregyházi Kosársuli
Nyíregyházi Kosársuli
6 0.92 11 5 1 413 336 V2 8-7 5-6 1-4
2. Széchenyi KA
Széchenyi KA
6 0.83 10 4 2 326 282 GY1 11-2 9-5 3-2
3. Miskolci SI Vadmacskák
Miskolci SI Vadmacskák
6 0.75 9 3 3 370 364 GY1 6-6 4-10 2-3
4. Kiss Lenke KA/A
Kiss Lenke KA/A
6 0.50 6 0 6 283 410 V2 5-7 4-11 1-4
Tabella - Rájátszás - Piros csoport
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
1. Csata DSE
Csata DSE
14 0.93 26 12 2 998 659 GY10 12-0 9-2 5-0
2. NKA Pécs/A
NKA Pécs/A
14 0.89 25 11 3 1122 808 V1 12-1 7-3 4-1
3. Vasas Akadémia/A
Vasas Akadémia/A
14 0.89 25 11 3 892 739 GY1 10-1 8-4 3-2
4. DVTK Akadémia/A
DVTK Akadémia/A
14 0.75 21 7 7 877 872 V3 9-3 4-7 2-3
5. Zsíros Akadémia Kőbánya
Zsíros Akadémia Kőbánya
14 0.64 18 4 10 911 1043 V1 5-6 3-9 1-4
6. Darazsak Sportakadémia/A
Darazsak Sportakadémia/A
14 0.64 18 4 10 792 987 GY1 7-5 3-8 2-3
7. BEAC-Újbuda KA/A
BEAC-Újbuda KA/A
14 0.64 18 4 10 779 930 GY3 7-5 6-7 3-2
8. Kecskeméti KC/A
Kecskeméti KC/A
14 0.61 17 3 11 719 1052 V5 7-6 2-13 0-5
Tabella - Alapszakasz - Főtábla "C" csoport
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
1. Széchenyi KA
Széchenyi KA
10 0.95 19 9 1 696 558 GY1 11-2 9-5 3-2
2. Török Flóris - Törekvés SE/A
Török Flóris - Törekvés SE/A
10 0.80 16 6 4 685 636 GY3 9-5 7-7 4-1
3. Szegedi KE/A
Szegedi KE/A
10 0.75 15 5 5 676 622 V1 7-6 5-9 2-3
4. Kiss Lenke KA/A
Kiss Lenke KA/A
10 0.75 15 5 5 659 657 V2 5-7 4-11 1-4
5. Kanizsai Vadmacskák SE
Kanizsai Vadmacskák SE
10 0.70 14 4 6 685 658 GY1 6-3 3-6 3-2
6. Dávid Kornél KA/A
Dávid Kornél KA/A
10 0.55 11 1 9 567 837 V2 4-7 2-8 1-4
Tabella - Alapszakasz - Főtábla "B" csoport
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
1. NKA Pécs/A
NKA Pécs/A
10 1.00 20 10 0 965 542 V1 12-1 7-3 4-1
2. BEAC-Újbuda KA/A
BEAC-Újbuda KA/A
10 0.85 17 7 3 663 585 GY3 7-5 6-7 3-2
3. Darazsak Sportakadémia/A
Darazsak Sportakadémia/A
10 0.80 16 6 4 648 653 GY1 7-5 3-8 2-3
4. Kecskeméti KC/A
Kecskeméti KC/A
10 0.65 13 3 7 576 723 V5 7-6 2-13 0-5
5. Atomerőmű-KSC Szekszárd
Atomerőmű-KSC Szekszárd
10 0.60 12 2 8 597 780 GY2 6-6 4-7 3-2
6. Miskolci SI Vadmacskák
Miskolci SI Vadmacskák
10 0.60 12 2 8 538 704 GY1 6-6 4-10 2-3
Tabella - Alapszakasz - Főtábla "A" csoport
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
1. Csata DSE
Csata DSE
10 0.95 19 9 1 822 453 GY10 12-0 9-2 5-0
2. Vasas Akadémia/A
Vasas Akadémia/A
10 0.90 18 8 2 757 462 GY1 10-1 8-4 3-2
3. DVTK Akadémia/A
DVTK Akadémia/A
10 0.80 16 6 4 678 631 V3 9-3 4-7 2-3
4. Zsíros Akadémia Kőbánya
Zsíros Akadémia Kőbánya
10 0.70 14 4 6 705 772 V1 5-6 3-9 1-4
5. Nyíregyházi Kosársuli
Nyíregyházi Kosársuli
10 0.60 12 2 8 562 898 V2 8-7 5-6 1-4
6. NKA Pécs u17/B
NKA Pécs u17/B
10 0.55 11 1 9 537 845 V1 5-8 7-5 3-2
Tabella - Selejtező II.
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
1. Széchenyi KA
Széchenyi KA
2 1.00 4 2 0 186 75 GY1 11-2 9-5 3-2
2. MTK Budapest
MTK Budapest
2 0.75 3 1 1 100 126 V5 1-4 1-5 0-5
3. Darazsak Sportakadémia/B
Darazsak Sportakadémia/B
2 0.50 2 0 2 75 160 V2 0-1 0-1 0-2
4. Szegedi KE/A
Szegedi KE/A
2 1.00 4 2 0 158 86 V1 7-6 5-9 2-3
5. PVSK NKA/A
PVSK NKA/A
2 0.75 3 1 1 148 123 GY3 6-0 4-2 4-1
6. DEAC
DEAC
2 0.50 2 0 2 86 183 V5 0-2 0-3 0-5
7. Kanizsai Vadmacskák SE
Kanizsai Vadmacskák SE
2 1.00 4 2 0 185 115 GY1 6-3 3-6 3-2
8. Zalaegerszegi KTE
Zalaegerszegi KTE
2 0.75 3 1 1 129 146 V1 1-1 0-3 1-4
9. Szolnoki MÁV SE
Szolnoki MÁV SE
2 0.50 2 0 2 103 156 V4 2-3 0-6 1-4
10. Dávid Kornél KA/A
Dávid Kornél KA/A
2 1.00 4 2 0 144 124 V2 4-7 2-8 1-4
11. Vasas Akadémia/B
Vasas Akadémia/B
2 0.75 3 1 1 129 111 V1 2-1 1-1 3-2
12. BEAC-Újbuda KA/M
BEAC-Újbuda KA/M
2 0.50 2 0 2 114 152 V2 0-2 1-2 1-4
13. Kiss Lenke KA/A
Kiss Lenke KA/A
2 1.00 4 2 0 163 114 V2 5-7 4-11 1-4
14. Török Flóris - Törekvés SE/A
Török Flóris - Törekvés SE/A
2 0.75 3 1 1 145 110 GY3 9-5 7-7 4-1
15. BEAC-Újbuda KA/B
BEAC-Újbuda KA/B
2 0.50 2 0 2 107 191 GY1 3-4 2-3 2-3
Tabella - Selejtező I.
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
1. Kecskeméti KC/A
Kecskeméti KC/A
3 1.00 6 3 0 234 176 V5 7-6 2-13 0-5
2. Török Flóris - Törekvés SE/A
Török Flóris - Törekvés SE/A
3 0.83 5 2 1 216 179 GY3 9-5 7-7 4-1
3. BEAC-Újbuda KA/M
BEAC-Újbuda KA/M
3 0.67 4 1 2 175 213 V2 0-2 1-2 1-4
4. MTK Budapest
MTK Budapest
3 0.50 3 0 3 162 219 V5 1-4 1-5 0-5
5. Miskolci SI Vadmacskák
Miskolci SI Vadmacskák
3 1.00 6 3 0 224 140 GY1 6-6 4-10 2-3
6. Dávid Kornél KA/A
Dávid Kornél KA/A
3 0.83 5 2 1 199 203 V2 4-7 2-8 1-4
7. Kiss Lenke KA/A
Kiss Lenke KA/A
3 0.67 4 1 2 174 189 V2 5-7 4-11 1-4
8. Zalaegerszegi KTE
Zalaegerszegi KTE
3 0.50 3 0 3 168 233 V1 1-1 0-3 1-4
9. Nyíregyházi Kosársuli
Nyíregyházi Kosársuli
3 1.00 6 3 0 263 155 V2 8-7 5-6 1-4
10. Vasas Akadémia/B
Vasas Akadémia/B
3 0.83 5 2 1 225 176 V1 2-1 1-1 3-2
11. Szolnoki MÁV SE
Szolnoki MÁV SE
3 0.67 4 1 2 173 229 V4 2-3 0-6 1-4
12. DEAC
DEAC
3 0.50 3 0 3 150 251 V5 0-2 0-3 0-5
13. NKA Pécs u17/B
NKA Pécs u17/B
2 1.00 4 2 0 158 137 V1 5-8 7-5 3-2
14. Széchenyi KA
Széchenyi KA
2 0.75 3 1 1 120 117 GY1 11-2 9-5 3-2
15. Szegedi KE/A
Szegedi KE/A
2 0.50 2 0 2 103 127 V1 7-6 5-9 2-3
Ranglisták - Leány Junior
VIDEÓK
MKOSZ PROGRAMOK

Megyei szövetségek