Leány Kadett - 2021/2022 Leány Kadett - 2021/2022
Legutóbbi - Leány Kadett
0. forduló Kiss Lenke KA/A - Kecskeméti KA/B 2022. május 15. vasárnap 63 - 74
0. forduló Vasas Akadémia/B - Török F.-Törekvés SE/A 2022. május 15. vasárnap 70 - 75
0. forduló Török F.-Törekvés SE/A - Kecskeméti KA/B 2022. május 15. vasárnap 67 - 74
0. forduló Kiss Lenke KA/A - Vasas Akadémia/B 2022. május 15. vasárnap 77 - 53
0. forduló Széchenyi KA/A - NKA Pécs u15/B 2022. május 14. szombat 60 - 49
0. forduló Szombathelyi SI - Bajai NKK/B 2022. május 14. szombat 62 - 50
0. forduló Bajai NKK/B - NKA Pécs u15/B 2022. május 14. szombat 35 - 59
0. forduló Szombathelyi SI - Széchenyi KA/A 2022. május 14. szombat 37 - 61
0. forduló PVSK NKA/A - Szegedi KE/A 2022. május 8. vasárnap 61 - 75
0. forduló Csata DSE - NKA Pécs/A 2022. május 8. vasárnap 71 - 67
Tabella - Döntő
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
1. NKA Pécs/A
NKA Pécs/A
3 1.00 6 3 0 265 167 V1 11-1 9-2 4-1
2. Darazsak Sportakadémia/A
Darazsak Sportakadémia/A
3 0.83 5 2 1 236 218 GY1 9-3 5-6 3-2
3. BEAC-Újbuda KA/A
BEAC-Újbuda KA/A
3 0.50 3 0 3 197 266 GY1 10-5 3-10 1-4
4. Csata DSE
Csata DSE
3 1.00 6 3 0 242 143 GY8 11-2 10-0 5-0
5. Kecskeméti KA/A
Kecskeméti KA/A
3 0.83 5 2 1 163 179 V2 8-3 6-8 2-3
6. DVTK Akadémia/A
DVTK Akadémia/A
3 0.67 4 1 2 174 189 GY2 10-3 5-5 3-2
7. Zsíros Akadémia Kőbánya/A
Zsíros Akadémia Kőbánya/A
3 0.50 3 0 3 145 213 V6 5-5 5-8 0-5
8. Vasas Akadémia/A
Vasas Akadémia/A
5 0.70 7 2 3 317 384 V1 8-3 5-7 2-3
Tabella - "B" Döntő
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
1. Szegedi KE/A
Szegedi KE/A
3 1.00 6 3 0 187 154 GY3 13-2 11-2 3-2
2. PVSK NKA/A
PVSK NKA/A
3 0.83 5 2 1 188 186 V1 6-10 2-8 2-3
3. Bajai NKK/A
Bajai NKK/A
3 0.83 5 2 1 206 198 GY2 7-5 8-8 3-2
4. Darazsak Sportakadémia/B
Darazsak Sportakadémia/B
3 0.83 5 2 1 212 201 GY1 6-7 4-9 3-2
5. Zalaegerszegi KTE
Zalaegerszegi KTE
3 0.67 4 1 2 169 175 V1 8-5 7-8 2-3
6. Atomerőmű-KSC Szekszárd
Atomerőmű-KSC Szekszárd
3 0.67 4 1 2 198 181 V2 5-6 3-9 2-3
7. Szolnoki Sportcentrum/A
Szolnoki Sportcentrum/A
3 0.67 4 1 2 176 191 GY1 10-3 7-8 2-3
8. Óbudai Kaszások
Óbudai Kaszások
3 0.50 3 0 3 157 207 V3 5-2 5-3 2-3
Tabella - Helyosztók
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
1. Kecskeméti KA/B
Kecskeméti KA/B
2 1.00 4 2 0 148 130 GY2 3-2 4-3 2-3
2. Kiss Lenke KA/A
Kiss Lenke KA/A
2 0.75 3 1 1 140 127 V1 3-9 3-10 2-3
3. Török F.-Törekvés SE/A
Török F.-Törekvés SE/A
2 0.75 3 1 1 142 144 GY1 6-8 4-9 1-4
4. Vasas Akadémia/B
Vasas Akadémia/B
2 0.50 2 0 2 123 152 V4 4-3 1-7 1-4
5. Széchenyi KA/A
Széchenyi KA/A
2 1.00 4 2 0 121 86 GY4 3-4 2-4 4-1
6. NKA Pécs u15/B
NKA Pécs u15/B
2 0.75 3 1 1 108 95 V1 4-6 3-9 2-3
7. Szombathelyi SI
Szombathelyi SI
2 0.75 3 1 1 97 110 GY1 2-3 0-3 2-3
8. Bajai NKK/B
Bajai NKK/B
2 0.50 2 0 2 84 119 V4 2-2 0-4 1-4
Tabella - Keresztjáték
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
1. Kecskeméti KA/A
Kecskeméti KA/A
4 1.00 8 4 0 328 245 V2 8-3 6-8 2-3
2. Óbudai Kaszások
Óbudai Kaszások
4 1.00 8 4 0 273 217 V3 5-2 5-3 2-3
3. Szolnoki Sportcentrum/A
Szolnoki Sportcentrum/A
3 1.00 6 3 0 224 192 GY1 10-3 7-8 2-3
4. Zalaegerszegi KTE
Zalaegerszegi KTE
4 0.88 7 3 1 275 212 V1 8-5 7-8 2-3
5. Bajai NKK/A
Bajai NKK/A
4 0.88 7 3 1 274 269 GY2 7-5 8-8 3-2
6. Szegedi KE/A
Szegedi KE/A
4 0.38 3 1 3 237 259 GY3 13-2 11-2 3-2
7. Kiss Lenke KA/A
Kiss Lenke KA/A
4 0.63 5 1 3 247 298 V1 3-9 3-10 2-3
8. Darazsak Sportakadémia/B
Darazsak Sportakadémia/B
4 0.50 4 1 3 274 261 GY1 6-7 4-9 3-2
9. Atomerőmű-KSC Szekszárd
Atomerőmű-KSC Szekszárd
3 0.50 3 0 3 193 219 V2 5-6 3-9 2-3
10. Vasas Akadémia/B
Vasas Akadémia/B
2 0.50 2 0 2 98 130 V4 4-3 1-7 1-4
11. Kecskeméti KA/B
Kecskeméti KA/B
2 0.50 2 0 2 93 132 GY2 3-2 4-3 2-3
12. Török F.-Törekvés SE/A
Török F.-Törekvés SE/A
4 0.50 4 0 4 227 280 GY1 6-8 4-9 1-4
13. BEAC-Újbuda KA/A
BEAC-Újbuda KA/A
2 0.50 2 1 1 146 113 GY1 10-5 3-10 1-4
14. PVSK NKA/A
PVSK NKA/A
2 0.50 2 0 2 116 178 V1 6-10 2-8 2-3
Tabella - Rájátszás - Zöld "B" csoport
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
1. Kecskeméti KA/B
Kecskeméti KA/B
6 0.92 11 5 1 378 286 GY2 3-2 4-3 2-3
2. Vasas Akadémia/B
Vasas Akadémia/B
6 0.75 9 3 3 306 344 V4 4-3 1-7 1-4
3. NKA Pécs u15/B
NKA Pécs u15/B
6 0.67 8 2 4 359 391 V1 4-6 3-9 2-3
4. Széchenyi KA/A
Széchenyi KA/A
6 0.67 8 2 4 338 360 GY4 3-4 2-4 4-1
Tabella - Rájátszás - Zöld "A" csoport
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
1. Óbudai Kaszások
Óbudai Kaszások
6 0.92 11 5 1 424 280 V3 5-2 5-3 2-3
2. Zalaegerszegi KTE
Zalaegerszegi KTE
6 0.83 10 4 2 390 329 V1 8-5 7-8 2-3
3. Bajai NKK/B
Bajai NKK/B
6 0.67 8 2 4 301 373 V4 2-2 0-4 1-4
4. Szombathelyi SI
Szombathelyi SI
6 0.58 7 1 5 309 442 GY1 2-3 0-3 2-3
Tabella - Rájátszás - Fehér "B" csoport
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
1. Atomerőmű-KSC Szekszárd
Atomerőmű-KSC Szekszárd
6 0.92 11 5 1 520 406 V2 5-6 3-9 2-3
2. Darazsak Sportakadémia/B
Darazsak Sportakadémia/B
6 0.83 10 4 2 462 416 GY1 6-7 4-9 3-2
3. Szolnoki Sportcentrum/A
Szolnoki Sportcentrum/A
6 0.75 9 3 3 446 405 GY1 10-3 7-8 2-3
4. Török F.-Törekvés SE/A
Török F.-Törekvés SE/A
6 0.50 6 0 6 367 568 GY1 6-8 4-9 1-4
Tabella - Rájátszás - Fehér "A" csoport
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
1. Szegedi KE/A
Szegedi KE/A
6 0.92 11 5 1 438 298 GY3 13-2 11-2 3-2
2. Kecskeméti KA/A
Kecskeméti KA/A
6 0.92 11 5 1 502 282 V2 8-3 6-8 2-3
3. Bajai NKK/A
Bajai NKK/A
6 0.67 8 2 4 319 427 GY2 7-5 8-8 3-2
4. Kiss Lenke KA/A
Kiss Lenke KA/A
6 0.50 6 0 6 264 516 V1 3-9 3-10 2-3
Tabella - Rájátszás - Piros csoport
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
1. NKA Pécs/A
NKA Pécs/A
14 0.93 26 12 2 1243 770 V1 11-1 9-2 4-1
2. Csata DSE
Csata DSE
14 0.93 26 12 2 1062 705 GY8 11-2 10-0 5-0
3. DVTK Akadémia/A
DVTK Akadémia/A
14 0.79 22 8 6 968 944 GY2 10-3 5-5 3-2
4. Darazsak Sportakadémia/A
Darazsak Sportakadémia/A
14 0.75 21 7 7 1148 969 GY1 9-3 5-6 3-2
5. Vasas Akadémia/A
Vasas Akadémia/A
14 0.75 21 7 7 911 999 V1 8-3 5-7 2-3
6. Zsíros Akadémia Kőbánya/A
Zsíros Akadémia Kőbánya/A
14 0.71 20 6 8 831 1007 V6 5-5 5-8 0-5
7. BEAC-Újbuda KA/A
BEAC-Újbuda KA/A
14 0.64 18 4 10 798 1030 GY1 10-5 3-10 1-4
8. PVSK NKA/A
PVSK NKA/A
14 0.50 14 0 14 752 1289 V1 6-10 2-8 2-3
Tabella - Alapszakasz - Főtábla "C" csoport
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
1. Szegedi KE/A
Szegedi KE/A
10 1.00 20 10 0 919 416 GY3 13-2 11-2 3-2
2. Szolnoki Sportcentrum/A
Szolnoki Sportcentrum/A
10 0.85 17 7 3 705 631 GY1 10-3 7-8 2-3
3. Török F.-Törekvés SE/A
Török F.-Törekvés SE/A
10 0.75 15 5 5 611 792 GY1 6-8 4-9 1-4
4. Bajai NKK/A
Bajai NKK/A
10 0.70 14 4 6 632 579 GY2 7-5 8-8 3-2
5. Zalaegerszegi KTE
Zalaegerszegi KTE
10 0.65 13 3 7 566 687 V1 8-5 7-8 2-3
6. NKA Pécs u15/B
NKA Pécs u15/B
10 0.55 11 1 9 507 835 V1 4-6 3-9 2-3
Tabella - Alapszakasz - Főtábla "B" csoport
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
1. Darazsak Sportakadémia/A
Darazsak Sportakadémia/A
10 0.95 19 9 1 1015 535 GY1 9-3 5-6 3-2
2. Vasas Akadémia/A
Vasas Akadémia/A
10 0.90 18 8 2 829 564 V1 8-3 5-7 2-3
3. Zsíros Akadémia Kőbánya/A
Zsíros Akadémia Kőbánya/A
10 0.85 17 7 3 780 623 V6 5-5 5-8 0-5
4. PVSK NKA/A
PVSK NKA/A
10 0.70 14 4 6 695 841 V1 6-10 2-8 2-3
5. Atomerőmű-KSC Szekszárd
Atomerőmű-KSC Szekszárd
10 0.55 11 1 9 553 909 V2 5-6 3-9 2-3
6. Kiss Lenke KA/A
Kiss Lenke KA/A
10 0.55 11 1 9 497 897 V1 3-9 3-10 2-3
Tabella - Alapszakasz - Főtábla "A" csoport
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
1. Csata DSE
Csata DSE
10 0.95 19 9 1 717 478 GY8 11-2 10-0 5-0
2. NKA Pécs/A
NKA Pécs/A
10 0.90 18 8 2 850 585 V1 11-1 9-2 4-1
3. BEAC-Újbuda KA/A
BEAC-Újbuda KA/A
10 0.75 15 5 5 585 700 GY1 10-5 3-10 1-4
4. DVTK Akadémia/A
DVTK Akadémia/A
10 0.75 15 5 5 660 705 GY2 10-3 5-5 3-2
5. Kecskeméti KA/A
Kecskeméti KA/A
10 0.65 13 3 7 618 728 V2 8-3 6-8 2-3
6. Darazsak Sportakadémia/B
Darazsak Sportakadémia/B
10 0.50 10 0 10 537 771 GY1 6-7 4-9 3-2
Tabella - Selejtező II.
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
1. Szolnoki Sportcentrum/A
Szolnoki Sportcentrum/A
2 1.00 4 2 0 165 118 GY1 10-3 7-8 2-3
2. Óbudai Kaszások
Óbudai Kaszások
2 0.75 3 1 1 111 106 V3 5-2 5-3 2-3
3. Dávid Kornél KA/A
Dávid Kornél KA/A
2 0.50 2 0 2 116 168 V3 0-3 1-1 1-4
4. Bajai NKK/A
Bajai NKK/A
2 1.00 4 2 0 125 85 GY2 7-5 8-8 3-2
5. BEAC-Újbuda KA/C
BEAC-Újbuda KA/C
2 0.75 3 1 1 105 114 GY1 1-0 0-1 1-1
6. DEAC
DEAC
2 0.50 2 0 2 95 126 V5 0-1 0-4 0-5
7. Török F.-Törekvés SE/A
Török F.-Törekvés SE/A
2 1.00 4 2 0 151 91 GY1 6-8 4-9 1-4
8. Miskolci SI Vadmacskák/A
Miskolci SI Vadmacskák/A
2 0.75 3 1 1 115 127 V1 0-4 1-0 1-4
9. RICSILLA
RICSILLA
2 0.50 2 0 2 80 128 V2 0-1 0-1 0-2
10. Szegedi KE/A
Szegedi KE/A
2 1.00 4 2 0 253 104 GY3 13-2 11-2 3-2
11. Széchenyi KA/A
Széchenyi KA/A
2 0.75 3 1 1 103 183 GY4 3-4 2-4 4-1
12. Kecskeméti KA/B
Kecskeméti KA/B
2 0.50 2 0 2 118 187 GY2 3-2 4-3 2-3
13. NKA Pécs u15/B
NKA Pécs u15/B
1 1.00 2 1 0 73 61 V1 4-6 3-9 2-3
14. BEAC-Újbuda KA/B
BEAC-Újbuda KA/B
1 0.50 1 0 1 61 73 V4 0-2 0-2 0-4
15. Zalaegerszegi KTE
Zalaegerszegi KTE
2 1.00 4 2 0 110 92 V1 8-5 7-8 2-3
16. Vasas Akadémia/B
Vasas Akadémia/B
2 0.75 3 1 1 122 108 V4 4-3 1-7 1-4
17. Darazsak Sportakadémia/D
Darazsak Sportakadémia/D
2 0.50 2 0 2 103 135 V2 0-1 0-1 0-2
Tabella - Selejtező I.
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
1. BEAC-Újbuda KA/A
BEAC-Újbuda KA/A
3 1.00 6 3 0 271 94 GY1 10-5 3-10 1-4
2. Török F.-Törekvés SE/A
Török F.-Törekvés SE/A
3 0.83 5 2 1 194 188 GY1 6-8 4-9 1-4
3. Szolnoki Sportcentrum/A
Szolnoki Sportcentrum/A
3 0.67 4 1 2 198 218 GY1 10-3 7-8 2-3
4. DEAC
DEAC
3 0.50 3 0 3 96 259 V5 0-1 0-4 0-5
5. PVSK NKA/A
PVSK NKA/A
3 0.83 5 2 1 250 140 V1 6-10 2-8 2-3
6. Bajai NKK/A
Bajai NKK/A
3 0.83 5 2 1 181 160 GY2 7-5 8-8 3-2
7. Zalaegerszegi KTE
Zalaegerszegi KTE
3 0.83 5 2 1 182 213 V1 8-5 7-8 2-3
8. Széchenyi KA/A
Széchenyi KA/A
3 0.50 3 0 3 122 222 GY4 3-4 2-4 4-1
9. Kiss Lenke KA/A
Kiss Lenke KA/A
3 1.00 6 3 0 163 150 V1 3-9 3-10 2-3
10. NKA Pécs u15/B
NKA Pécs u15/B
3 0.83 5 2 1 176 152 V1 4-6 3-9 2-3
11. Vasas Akadémia/B
Vasas Akadémia/B
3 0.67 4 1 2 174 154 V4 4-3 1-7 1-4
12. Miskolci SI Vadmacskák/A
Miskolci SI Vadmacskák/A
3 0.50 3 0 3 130 187 V1 0-4 1-0 1-4
13. Darazsak Sportakadémia/B
Darazsak Sportakadémia/B
3 1.00 6 3 0 251 129 GY1 6-7 4-9 3-2
14. Szegedi KE/A
Szegedi KE/A
3 0.83 5 2 1 204 135 GY3 13-2 11-2 3-2
15. Dávid Kornél KA/A
Dávid Kornél KA/A
3 0.67 4 1 2 146 242 V3 0-3 1-1 1-4
16. BEAC-Újbuda KA/B
BEAC-Újbuda KA/B
3 0.50 3 0 3 116 211 V4 0-2 0-2 0-4
Ranglisták - Leány Kadett
VIDEÓK
MKOSZ PROGRAMOK

Megyei szövetségek