Leány Serdülő - 2021/2022 Leány Serdülő - 2021/2022
Legutóbbi - Leány Serdülő
0. forduló DVTK Akadémia/B - Széchenyi KA/A 2022. május 28. szombat 67 - 81
0. forduló Szegedi KE/A - DVTK Akadémia/A 2022. május 28. szombat 49 - 43
0. forduló Zsíros Akadémia Kőbánya - Soproni Darazsak Akadémia/A 2022. május 28. szombat 89 - 46
0. forduló Vasas Akadémia/A - Darazsak Sportakadémia 2022. május 28. szombat 81 - 64
0. forduló Csata DSE - Atomerőmű-KSC Szekszárd 2022. május 28. szombat 74 - 61
0. forduló Dávid Kornél KA/A - DEAC 2022. május 28. szombat 68 - 63
0. forduló Kecskeméti KA/A - Kanizsa DKK 2022. május 28. szombat 64 - 74
0. forduló BEAC - Újbuda KA/A - NKA Pécs/A 2022. május 28. szombat 95 - 49
0. forduló Szegedi KE/A - Csata DSE 2022. május 27. péntek 52 - 47
0. forduló NKA Pécs/A - Darazsak Sportakadémia 2022. május 27. péntek 46 - 80
Következik - Leány Serdülő
0. forduló NKA Pécs/A - Atomerőmű-KSC Szekszárd 2022. május 29. vasárnap 09:00
0. forduló Kecskeméti KA/A - DEAC 2022. május 29. vasárnap 10:00
0. forduló BEAC - Újbuda KA/A - Csata DSE 2022. május 29. vasárnap 11:00
0. forduló Kanizsa DKK - Dávid Kornél KA/A 2022. május 29. vasárnap 12:00
0. forduló Darazsak Sportakadémia - DVTK Akadémia/A 2022. május 29. vasárnap 13:00
0. forduló Soproni Darazsak Akadémia/A - DVTK Akadémia/B 2022. május 29. vasárnap 14:00
0. forduló Vasas Akadémia/A - Szegedi KE/A 2022. május 29. vasárnap 15:00
0. forduló Zsíros Akadémia Kőbánya - Széchenyi KA/A 2022. május 29. vasárnap 16:00
Tabella - Döntő
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
1. Szegedi KE/A
Szegedi KE/A
3 1.00 6 3 0 197 133 GY9 13-4 12-1 5-0
2. Darazsak Sportakadémia
Darazsak Sportakadémia
3 0.83 5 2 1 178 152 V1 13-4 11-4 3-2
3. Csata DSE
Csata DSE
3 0.67 4 1 2 161 157 GY1 11-3 9-5 2-3
4. NKA Pécs/A
NKA Pécs/A
3 0.50 3 0 3 139 233 V5 8-5 4-12 0-5
5. Vasas Akadémia/A
Vasas Akadémia/A
3 1.00 6 3 0 174 137 GY7 14-3 9-4 5-0
6. DVTK Akadémia/A
DVTK Akadémia/A
3 0.83 5 2 1 188 170 V1 13-5 6-6 2-3
7. BEAC - Újbuda KA/A
BEAC - Újbuda KA/A
3 0.67 4 1 2 173 163 GY1 17-2 8-3 3-2
8. Atomerőmű-KSC Szekszárd
Atomerőmű-KSC Szekszárd
3 0.50 3 0 3 150 215 V5 10-6 7-10 0-5
Tabella - "B" Döntő
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
1. Zsíros Akadémia Kőbánya
Zsíros Akadémia Kőbánya
2 1.00 4 2 0 156 97 GY3 7-7 4-9 3-2
2. Széchenyi KA/A
Széchenyi KA/A
2 1.00 4 2 0 150 131 GY2 4-9 5-10 2-3
3. DVTK Akadémia/B
DVTK Akadémia/B
2 0.75 3 1 1 121 133 V1 8-7 10-3 3-2
4. Soproni Darazsak Akadémia/A
Soproni Darazsak Akadémia/A
2 0.75 3 1 1 102 144 V1 5-7 10-6 4-1
5. Kanizsa DKK
Kanizsa DKK
2 0.75 3 1 1 129 120 GY1 6-6 7-9 1-4
6. Dávid Kornél KA/A
Dávid Kornél KA/A
2 0.75 3 1 1 120 117 GY1 5-8 8-10 2-3
7. DEAC
DEAC
2 0.50 2 0 2 127 137 V4 3-7 4-9 1-4
8. Kecskeméti KA/A
Kecskeméti KA/A
2 0.50 2 0 2 115 141 V7 5-9 2-12 0-5
Tabella - Főtábla III.
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
1. Szegedi KE/A
Szegedi KE/A
3 1.00 6 3 0 168 130 GY9 13-4 12-1 5-0
2. BEAC - Újbuda KA/A
BEAC - Újbuda KA/A
3 0.83 5 2 1 163 168 GY1 17-2 8-3 3-2
3. DVTK Akadémia/A
DVTK Akadémia/A
3 0.67 4 1 2 155 144 V1 13-5 6-6 2-3
4. Csata DSE
Csata DSE
3 0.50 3 0 3 133 177 GY1 11-3 9-5 2-3
5. Vasas Akadémia/A
Vasas Akadémia/A
3 1.00 6 3 0 215 125 GY7 14-3 9-4 5-0
6. NKA Pécs/A
NKA Pécs/A
3 0.83 5 2 1 175 183 V5 8-5 4-12 0-5
7. Zsíros Akadémia Kőbánya
Zsíros Akadémia Kőbánya
3 0.67 4 1 2 159 174 GY3 7-7 4-9 3-2
8. Széchenyi KA/A
Széchenyi KA/A
3 0.50 3 0 3 144 211 GY2 4-9 5-10 2-3
9. Darazsak Sportakadémia
Darazsak Sportakadémia
3 1.00 6 3 0 262 149 V1 13-4 11-4 3-2
10. Atomerőmű-KSC Szekszárd
Atomerőmű-KSC Szekszárd
3 0.83 5 2 1 240 177 V5 10-6 7-10 0-5
11. Dávid Kornél KA/A
Dávid Kornél KA/A
3 0.67 4 1 2 177 251 GY1 5-8 8-10 2-3
12. Kanizsa DKK
Kanizsa DKK
3 0.50 3 0 3 167 269 GY1 6-6 7-9 1-4
13. Soproni Darazsak Akadémia/A
Soproni Darazsak Akadémia/A
3 1.00 6 3 0 166 134 V1 5-7 10-6 4-1
14. DVTK Akadémia/B
DVTK Akadémia/B
3 0.83 5 2 1 158 155 V1 8-7 10-3 3-2
15. DEAC
DEAC
3 0.67 4 1 2 149 166 V4 3-7 4-9 1-4
16. Kecskeméti KA/A
Kecskeméti KA/A
3 0.50 3 0 3 152 170 V7 5-9 2-12 0-5
Tabella - Főtábla II.
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
1. BEAC - Újbuda KA/A
BEAC - Újbuda KA/A
3 1.00 6 3 0 191 185 GY1 17-2 8-3 3-2
2. DVTK Akadémia/A
DVTK Akadémia/A
3 0.83 5 2 1 215 164 V1 13-5 6-6 2-3
3. Vasas Akadémia/A
Vasas Akadémia/A
3 0.67 4 1 2 147 169 GY7 14-3 9-4 5-0
4. Darazsak Sportakadémia
Darazsak Sportakadémia
3 0.50 3 0 3 171 206 V1 13-4 11-4 3-2
5. Csata DSE
Csata DSE
3 1.00 6 3 0 193 135 GY1 11-3 9-5 2-3
6. Szegedi KE/A
Szegedi KE/A
3 0.83 5 2 1 167 125 GY9 13-4 12-1 5-0
7. Atomerőmű-KSC Szekszárd
Atomerőmű-KSC Szekszárd
3 0.67 4 1 2 147 187 V5 10-6 7-10 0-5
8. NKA Pécs/A
NKA Pécs/A
3 0.50 3 0 3 145 205 V5 8-5 4-12 0-5
9. Zsíros Akadémia Kőbánya
Zsíros Akadémia Kőbánya
3 1.00 6 3 0 236 145 GY3 7-7 4-9 3-2
10. Dávid Kornél KA/A
Dávid Kornél KA/A
3 0.83 5 2 1 150 159 GY1 5-8 8-10 2-3
11. Kecskeméti KA/A
Kecskeméti KA/A
3 0.67 4 1 2 152 179 V7 5-9 2-12 0-5
12. DVTK Akadémia/B
DVTK Akadémia/B
3 0.50 3 0 3 123 178 V1 8-7 10-3 3-2
13. Kanizsa DKK
Kanizsa DKK
3 1.00 6 3 0 202 129 GY1 6-6 7-9 1-4
14. Széchenyi KA/A
Széchenyi KA/A
3 0.83 5 2 1 170 152 GY2 4-9 5-10 2-3
15. Soproni Darazsak Akadémia/A
Soproni Darazsak Akadémia/A
3 0.67 4 1 2 179 154 V1 5-7 10-6 4-1
16. DEAC
DEAC
3 0.50 3 0 3 98 214 V4 3-7 4-9 1-4
Tabella - Főtábla I.
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
1. DVTK Akadémia/A
DVTK Akadémia/A
3 1.00 6 3 0 229 112 V1 13-5 6-6 2-3
2. Atomerőmű-KSC Szekszárd
Atomerőmű-KSC Szekszárd
3 0.83 5 2 1 197 158 V5 10-6 7-10 0-5
3. DVTK Akadémia/B
DVTK Akadémia/B
3 0.67 4 1 2 141 195 V1 8-7 10-3 3-2
4. Széchenyi KA/A
Széchenyi KA/A
3 0.50 3 0 3 131 233 GY2 4-9 5-10 2-3
5. Szegedi KE/A
Szegedi KE/A
3 1.00 6 3 0 257 120 GY9 13-4 12-1 5-0
6. Vasas Akadémia/A
Vasas Akadémia/A
3 0.83 5 2 1 244 140 GY7 14-3 9-4 5-0
7. DEAC
DEAC
3 0.67 4 1 2 144 257 V4 3-7 4-9 1-4
8. Dávid Kornél KA/A
Dávid Kornél KA/A
3 0.50 3 0 3 120 248 GY1 5-8 8-10 2-3
9. BEAC - Újbuda KA/A
BEAC - Újbuda KA/A
3 1.00 6 3 0 254 118 GY1 17-2 8-3 3-2
10. NKA Pécs/A
NKA Pécs/A
3 0.83 5 2 1 166 177 V5 8-5 4-12 0-5
11. Kecskeméti KA/A
Kecskeméti KA/A
3 0.67 4 1 2 149 192 V7 5-9 2-12 0-5
12. Kanizsa DKK
Kanizsa DKK
3 0.50 3 0 3 162 244 GY1 6-6 7-9 1-4
13. Csata DSE
Csata DSE
3 1.00 6 3 0 244 110 GY1 11-3 9-5 2-3
14. Darazsak Sportakadémia
Darazsak Sportakadémia
3 0.83 5 2 1 283 137 V1 13-4 11-4 3-2
15. Soproni Darazsak Akadémia/A
Soproni Darazsak Akadémia/A
3 0.67 4 1 2 119 265 V1 5-7 10-6 4-1
16. Zsíros Akadémia Kőbánya
Zsíros Akadémia Kőbánya
3 0.50 3 0 3 123 257 GY3 7-7 4-9 3-2
Tabella - Főtábla selejtező II.
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
1. Csata DSE
Csata DSE
3 1.00 6 3 0 180 151 GY1 11-3 9-5 2-3
2. Vasas Akadémia/A
Vasas Akadémia/A
3 1.00 6 3 0 272 110 GY7 14-3 9-4 5-0
3. Darazsak Sportakadémia
Darazsak Sportakadémia
3 1.00 6 3 0 265 130 V1 13-4 11-4 3-2
4. Atomerőmű-KSC Szekszárd
Atomerőmű-KSC Szekszárd
3 0.83 5 2 1 209 174 V5 10-6 7-10 0-5
5. NKA Pécs/A
NKA Pécs/A
3 0.83 5 2 1 227 178 V5 8-5 4-12 0-5
6. Szegedi KE/A
Szegedi KE/A
3 0.83 5 2 1 146 129 GY9 13-4 12-1 5-0
7. Széchenyi KA/A
Széchenyi KA/A
3 0.67 4 1 2 178 217 GY2 4-9 5-10 2-3
8. BEAC - Újbuda KA/A
BEAC - Újbuda KA/A
3 0.67 4 1 2 175 155 GY1 17-2 8-3 3-2
9. Zsíros Akadémia Kőbánya
Zsíros Akadémia Kőbánya
3 0.67 4 1 2 137 207 GY3 7-7 4-9 3-2
10. Kecskeméti KA/A
Kecskeméti KA/A
3 0.50 3 0 3 111 238 V7 5-9 2-12 0-5
11. DVTK Akadémia/A
DVTK Akadémia/A
3 0.50 3 0 3 133 199 V1 13-5 6-6 2-3
12. Dávid Kornél KA/A
Dávid Kornél KA/A
3 0.50 3 0 3 135 280 GY1 5-8 8-10 2-3
13. DVTK Akadémia/B
DVTK Akadémia/B
3 1.00 6 3 0 199 158 V1 8-7 10-3 3-2
14. Kanizsa DKK
Kanizsa DKK
3 1.00 6 3 0 217 199 GY1 6-6 7-9 1-4
15. DEAC
DEAC
3 0.83 5 2 1 205 189 V4 3-7 4-9 1-4
16. Soproni Darazsak Akadémia/A
Soproni Darazsak Akadémia/A
3 0.83 5 2 1 181 170 V1 5-7 10-6 4-1
17. Vasas Akadémia/B
Vasas Akadémia/B
3 0.67 4 1 2 189 203 GY2 7-4 7-4 3-2
18. Óbudai Kaszások/A
Óbudai Kaszások/A
3 0.67 4 1 2 200 213 GY1 3-6 3-10 2-3
19. Török F.-Törekvés SE/A
Török F.-Törekvés SE/A
3 0.50 3 0 3 201 222 V4 5-7 4-6 1-4
20. Bajai NKK*
Bajai NKK*
3 0.50 3 0 3 163 201 GY3 2-8 3-8 3-2
Tabella - 17-20. helyért
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
1. Vasas Akadémia/B
Vasas Akadémia/B
1 1.00 2 1 0 68 65 GY2 7-4 7-4 3-2
2. Bajai NKK*
Bajai NKK*
1 0.50 1 0 1 65 68 GY3 2-8 3-8 3-2
3. Óbudai Kaszások/A
Óbudai Kaszások/A
6 0.67 8 2 4 278 237 GY1 3-6 3-10 2-3
4. Török F.-Törekvés SE/A
Török F.-Törekvés SE/A
6 0.67 8 2 4 344 419 V4 5-7 4-6 1-4
Tabella - Főtábla selejtező I.
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
1. BEAC - Újbuda KA/A
BEAC - Újbuda KA/A
3 1.00 6 3 0 250 174 GY1 17-2 8-3 3-2
2. Csata DSE
Csata DSE
3 1.00 6 3 0 185 136 GY1 11-3 9-5 2-3
3. DVTK Akadémia/A
DVTK Akadémia/A
3 0.83 5 2 1 199 165 V1 13-5 6-6 2-3
4. Szegedi KE/A
Szegedi KE/A
3 0.83 5 2 1 184 137 GY9 13-4 12-1 5-0
5. Vasas Akadémia/A
Vasas Akadémia/A
3 0.67 4 1 2 193 174 GY7 14-3 9-4 5-0
6. NKA Pécs/A
NKA Pécs/A
3 0.67 4 1 2 202 240 V5 8-5 4-12 0-5
7. Zsíros Akadémia Kőbánya
Zsíros Akadémia Kőbánya
3 0.50 3 0 3 166 238 GY3 7-7 4-9 3-2
8. Széchenyi KA/A
Széchenyi KA/A
3 0.50 3 0 3 126 241 GY2 4-9 5-10 2-3
9. Atomerőmű-KSC Szekszárd
Atomerőmű-KSC Szekszárd
3 1.00 6 3 0 355 136 V5 10-6 7-10 0-5
10. Dávid Kornél KA/A
Dávid Kornél KA/A
3 1.00 6 3 0 274 159 GY1 5-8 8-10 2-3
11. Kecskeméti KA/A
Kecskeméti KA/A
3 1.00 6 3 0 201 126 V7 5-9 2-12 0-5
12. Darazsak Sportakadémia
Darazsak Sportakadémia
3 1.00 6 3 0 327 90 V1 13-4 11-4 3-2
13. Kanizsa DKK
Kanizsa DKK
3 0.83 5 2 1 208 188 GY1 6-6 7-9 1-4
14. DVTK Akadémia/B
DVTK Akadémia/B
3 0.83 5 2 1 268 217 V1 8-7 10-3 3-2
15. Török F.-Törekvés SE/A
Török F.-Törekvés SE/A
3 0.83 5 2 1 253 189 V4 5-7 4-6 1-4
16. Soproni Darazsak Akadémia/A
Soproni Darazsak Akadémia/A
3 0.67 4 1 2 165 182 V1 5-7 10-6 4-1
17. Vasas Akadémia/B
Vasas Akadémia/B
3 0.67 4 1 2 169 184 GY2 7-4 7-4 3-2
18. Óbudai Kaszások/A
Óbudai Kaszások/A
3 0.67 4 1 2 174 304 GY1 3-6 3-10 2-3
19. Bajai NKK*
Bajai NKK*
3 0.67 4 1 2 196 240 GY3 2-8 3-8 3-2
20. DEAC
DEAC
3 0.67 4 1 2 159 178 V4 3-7 4-9 1-4
21. NKA Pécs u13/B
NKA Pécs u13/B
3 0.50 3 0 3 64 306 V6 0-3 0-3 0-5
22. Szolnoki Sportcentrum/A
Szolnoki Sportcentrum/A
3 0.50 3 0 3 130 270 V5 1-5 0-3 0-5
23. MVM-OSE Amazonok
MVM-OSE Amazonok
3 0.50 3 0 3 131 266 V3 0-2 0-1 0-3
24. BEAC - Újbuda KA/B
BEAC - Újbuda KA/B
3 0.67 4 1 2 153 192 GY1 1-6 5-4 2-3
Tabella - Alapszakasz V.
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
Tabella - Alapszakasz IV.
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
Tabella - Alapszakasz III.
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
Tabella - Alapszakasz II.
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
Tabella - Alapszakasz I.
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
1. Csata DSE
Csata DSE
2 1.00 4 2 0 197 43 GY1 11-3 9-5 2-3
2. DVTK Akadémia/A
DVTK Akadémia/A
8 0.88 14 6 2 461 377 V1 13-5 6-6 2-3
3. BEAC - Újbuda KA/A
BEAC - Újbuda KA/A
3 1.00 6 3 0 247 117 GY1 17-2 8-3 3-2
4. Szegedi KE/A
Szegedi KE/A
2 1.00 4 2 0 171 59 GY9 13-4 12-1 5-0
5. Vasas Akadémia/A
Vasas Akadémia/A
3 0.83 5 2 1 236 148 GY7 14-3 9-4 5-0
6. Széchenyi KA/A
Széchenyi KA/A
8 0.63 10 2 6 317 574 GY2 4-9 5-10 2-3
7. NKA Pécs/A
NKA Pécs/A
2 0.50 2 0 2 86 163 V5 8-5 4-12 0-5
8. Zsíros Akadémia Kőbánya
Zsíros Akadémia Kőbánya
2 0.50 2 0 2 72 177 GY3 7-7 4-9 3-2
9. Bajai NKK*
Bajai NKK*
2 0.50 2 0 2 56 197 GY3 2-8 3-8 3-2
10. Kecskeméti KA/A
Kecskeméti KA/A
2 0.50 2 0 2 30 191 V7 5-9 2-12 0-5
11. DVTK Akadémia/B
DVTK Akadémia/B
8 0.88 14 6 2 603 464 V1 8-7 10-3 3-2
12. Darazsak Sportakadémia
Darazsak Sportakadémia
8 1.00 16 8 0 810 297 V1 13-4 11-4 3-2
13. Vasas Akadémia/B
Vasas Akadémia/B
8 0.88 14 6 2 621 350 GY2 7-4 7-4 3-2
14. Atomerőmű-KSC Szekszárd
Atomerőmű-KSC Szekszárd
8 0.75 12 4 4 482 350 V5 10-6 7-10 0-5
15. Török F.-Törekvés SE/A
Török F.-Törekvés SE/A
8 0.75 12 4 4 507 437 V4 5-7 4-6 1-4
16. Soproni Darazsak Akadémia/A
Soproni Darazsak Akadémia/A
8 0.75 12 4 4 395 509 V1 5-7 10-6 4-1
17. BEAC - Újbuda KA/B
BEAC - Újbuda KA/B
8 0.69 11 3 5 444 548 GY1 1-6 5-4 2-3
18. Dávid Kornél KA/A
Dávid Kornél KA/A
8 0.69 11 3 5 358 579 GY1 5-8 8-10 2-3
19. Kanizsa DKK
Kanizsa DKK
8 0.56 9 1 7 404 714 GY1 6-6 7-9 1-4
20. Óbudai Kaszások/A
Óbudai Kaszások/A
8 0.56 9 1 7 363 739 GY1 3-6 3-10 2-3
Tabella - Selejtező II.
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
1. Kanizsa DKK
Kanizsa DKK
3 1.00 6 3 0 242 171 GY1 6-6 7-9 1-4
2. Soproni Darazsak Akadémia/A
Soproni Darazsak Akadémia/A
3 0.83 5 2 1 182 130 V1 5-7 10-6 4-1
3. DEAC
DEAC
3 0.67 4 1 2 147 193 V4 3-7 4-9 1-4
4. NKA Pécs u13/B
NKA Pécs u13/B
3 0.50 3 0 3 145 222 V6 0-3 0-3 0-5
5. Darazsak Sportakadémia
Darazsak Sportakadémia
2 1.00 4 2 0 319 13 V1 13-4 11-4 3-2
6. Óbudai Kaszások/A
Óbudai Kaszások/A
2 0.75 3 1 1 91 252 GY1 3-6 3-10 2-3
7. Nyíregyházi Kosársuli/A
Nyíregyházi Kosársuli/A
2 0.50 2 0 2 74 219 V2 0-1 0-1 0-2
8. Vasas Akadémia/B
Vasas Akadémia/B
2 1.00 4 2 0 85 42 GY2 7-4 7-4 3-2
9. Török F.-Törekvés SE/A
Török F.-Törekvés SE/A
2 0.75 3 1 1 44 83 V4 5-7 4-6 1-4
10. MTK Budapest
MTK Budapest
2 0.50 2 0 2 0 4 V2 0-1 0-1 0-2
11. Atomerőmű-KSC Szekszárd
Atomerőmű-KSC Szekszárd
3 1.00 6 3 0 404 97 V5 10-6 7-10 0-5
12. Dávid Kornél KA/A
Dávid Kornél KA/A
3 0.83 5 2 1 211 185 GY1 5-8 8-10 2-3
13. BSC
BSC
3 0.67 4 1 2 151 307 GY1 0-1 1-1 1-2
14. Kecskeméti KA/B
Kecskeméti KA/B
3 0.50 3 0 3 95 272 V3 0-1 0-2 0-3
15. DVTK Akadémia/B
DVTK Akadémia/B
3 1.00 6 3 0 249 84 V1 8-7 10-3 3-2
16. BEAC - Újbuda KA/B
BEAC - Újbuda KA/B
3 0.83 5 2 1 157 146 GY1 1-6 5-4 2-3
17. Szolnoki Sportcentrum/A
Szolnoki Sportcentrum/A
3 0.67 4 1 2 150 143 V5 1-5 0-3 0-5
18. Gödi SE
Gödi SE
3 0.50 3 0 3 71 254 V3 0-1 0-2 0-3
Tabella - Selejtező I.
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
1. BEAC - Újbuda KA/A
BEAC - Újbuda KA/A
3 1.00 6 3 0 230 41 GY1 17-2 8-3 3-2
2. Széchenyi KA/A
Széchenyi KA/A
3 0.83 5 2 1 116 151 GY2 4-9 5-10 2-3
3. DEAC
DEAC
3 0.67 4 1 2 54 202 V4 3-7 4-9 1-4
4. Szolnoki Sportcentrum/A
Szolnoki Sportcentrum/A
3 0.50 3 0 3 0 6 V5 1-5 0-3 0-5
5. DVTK Akadémia/A
DVTK Akadémia/A
3 1.00 6 3 0 302 32 V1 13-5 6-6 2-3
6. Kecskeméti KA/A
Kecskeméti KA/A
3 0.83 5 2 1 169 193 V7 5-9 2-12 0-5
7. Dávid Kornél KA/A
Dávid Kornél KA/A
3 0.67 4 1 2 120 106 GY1 5-8 8-10 2-3
8. Kiss Lenke KA/A
Kiss Lenke KA/A
3 0.50 3 0 3 48 308 V3 0-1 0-2 0-3
9. Vasas Akadémia/A
Vasas Akadémia/A
3 1.00 6 3 0 196 174 GY7 14-3 9-4 5-0
10. Szegedi KE/A
Szegedi KE/A
3 0.83 5 2 1 192 157 GY9 13-4 12-1 5-0
11. Darazsak Sportakadémia
Darazsak Sportakadémia
3 0.67 4 1 2 208 186 V1 13-4 11-4 3-2
12. Atomerőmű-KSC Szekszárd
Atomerőmű-KSC Szekszárd
3 0.50 3 0 3 187 266 V5 10-6 7-10 0-5
13. Zsíros Akadémia Kőbánya
Zsíros Akadémia Kőbánya
2 1.00 4 2 0 207 119 GY3 7-7 4-9 3-2
14. NKA Pécs/A
NKA Pécs/A
2 0.75 3 1 1 202 109 V5 8-5 4-12 0-5
15. BEAC - Újbuda KA/B
BEAC - Újbuda KA/B
2 0.50 2 0 2 76 257 GY1 1-6 5-4 2-3
16. Csata DSE
Csata DSE
1 1.00 2 1 0 2 0 GY1 11-3 9-5 2-3
17. Bajai NKK*
Bajai NKK*
1 0.50 1 0 1 0 2 GY3 2-8 3-8 3-2
Ranglisták - Leány Serdülő
VIDEÓK
MKOSZ PROGRAMOK

Megyei szövetségek