Fiú Junior - 2021/2022 Fiú Junior - 2021/2022
Legutóbbi - Fiú Junior
1. forduló Dávid Kornél KA/A - Soproni SI KA SKC/A 2021. december 4. szombat 88 - 100
8. forduló Debreceni KA U18/A - Budapesti Honvéd SE/A 2021. december 4. szombat 74 - 61
8. forduló MVM-OSE Lions U18 - MEAFC/A 2021. december 4. szombat 89 - 46
8. forduló Alba Fehérvár - Félegyházi TSI 2021. december 4. szombat 111 - 33
8. forduló Kecskeméti KA - PVSK NKA 2021. december 4. szombat 84 - 45
8. forduló Atomerőmű GYKSE U18/A - Kiss Lenke KS/A 2021. december 4. szombat 94 - 79
8. forduló KASI/A - Lehel Kosársuli 2021. december 3. péntek 80 - 40
8. forduló FALCO-Vulcano Energia KC Szombathely/A - Szolnoki KA 2021. december 3. péntek 72 - 65
8. forduló Vasas Akadémia/A - Zalakerámia ZTE KK 2021. december 3. péntek 71 - 50
8. forduló Egri VSI KOK/A - Budapest Basket 2021. december 2. csütörtök 71 - 80
Következik - Fiú Junior
8. forduló MAFC - AKMÉ Körmendi Törpördögök 2021. december 5. vasárnap 14:00
8. forduló Zsíros Akadémia Kőbánya/A - Óbudai Kaszások/A 2021. december 5. vasárnap 15:00
8. forduló NKA Pécs/A - Dombóvári Kosársuli KE 2021. december 6. hétfő 18:00
9. forduló Nyíregyházi Sportcentrum - Atomerőmű GYKSE U18/A 2021. december 8. szerda 15:15
6. forduló MAFC - Soproni SI KA SKC/A 2021. december 8. szerda 16:30
11. forduló Zalakerámia ZTE KK - FALCO-Vulcano Energia KC Szombathely/A 2021. december 8. szerda 17:00
4. forduló KASI/A - DMTK 2021. december 8. szerda 17:30
2. forduló MEAFC/A - VUKE - Veszprém/A 2021. december 11. szombat 18:00
9. forduló VUKE - Veszprém/A - MEAFC/A 2021. december 12. vasárnap 09:00
9. forduló SZEDEÁK/A - Újpest-MT/A 2021. december 12. vasárnap 11:00
Tabella - Döntő
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
Tabella - "B" Döntő
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
Tabella - Keresztjáték
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
Tabella - Rájátszás - Zöld csoport
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
Tabella - Rájátszás - Fehér csoport
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
Tabella - Rájátszás - Piros csoport
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
Tabella - Rájátszás - 25-32. helyért
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
Tabella - Alapszakasz - Főtábla II - "D" csoport
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
1. NKA Pécs/B
NKA Pécs/B
6 1.00 12 6 0 509 352 GY7 1-1 6-1 5-0
2. Budapest Basket
Budapest Basket
7 0.93 13 6 1 494 448 GY4 3-0 3-1 4-1
3. KASI/A
KASI/A
4 0.88 7 3 1 295 205 GY3 4-1 1-1 3-2
4. Alba Fehérvár
Alba Fehérvár
8 0.81 13 5 3 658 533 GY1 5-2 2-2 3-2
5. Egri VSI KOK/A
Egri VSI KOK/A
8 0.69 11 3 5 527 591 V4 2-4 2-3 1-4
6. DMTK
DMTK
6 0.67 8 2 4 417 468 V1 1-2 1-2 2-3
7. Félegyházi TSI
Félegyházi TSI
7 0.57 8 1 6 408 571 V1 0-3 1-3 1-4
8. Lehel Kosársuli
Lehel Kosársuli
6 0.50 6 0 6 360 500 V9 0-4 0-5 0-5
Tabella - Alapszakasz - Főtábla II - "C" csoport
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
1. MVM-OSE Lions U18
MVM-OSE Lions U18
6 1.00 12 6 0 475 321 GY6 5-1 3-0 5-0
2. Atomerőmű GYKSE U18/A
Atomerőmű GYKSE U18/A
5 1.00 10 5 0 509 381 GY5 3-1 4-0 5-0
3. Újpest-MT/A
Újpest-MT/A
5 0.80 8 3 2 360 318 V2 4-2 0-2 3-2
4. VUKE - Veszprém/A
VUKE - Veszprém/A
7 0.79 11 4 3 582 571 V1 2-2 3-3 2-3
5. Nyíregyházi Sportcentrum
Nyíregyházi Sportcentrum
5 0.70 7 2 3 348 354 GY2 1-1 1-2 2-3
6. SZEDEÁK/A
SZEDEÁK/A
8 0.63 10 2 6 524 656 V1 1-2 1-4 2-3
7. Kiss Lenke KS/A
Kiss Lenke KS/A
8 0.63 10 2 6 548 619 V5 2-2 0-7 0-5
8. MEAFC/A
MEAFC/A
6 0.58 7 1 5 351 477 V1 1-3 0-5 1-4
Tabella - Alapszakasz - Főtábla I - "B" csoport
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
1. Vasas Akadémia/A
Vasas Akadémia/A
8 0.88 14 6 2 560 481 GY2 4-0 2-2 4-1
2. Debreceni KA U18/A
Debreceni KA U18/A
8 0.88 14 6 2 605 526 GY1 4-1 2-1 3-2
3. FALCO-Vulcano Energia KC Szombathely/A
FALCO-Vulcano Energia KC Szombathely/A
7 0.86 12 5 2 529 478 GY3 4-0 1-2 3-2
4. Zalakerámia ZTE KK
Zalakerámia ZTE KK
7 0.79 11 4 3 485 469 V2 3-0 1-3 3-2
5. Budapesti Honvéd SE/A
Budapesti Honvéd SE/A
8 0.75 12 4 4 586 545 V1 4-1 0-3 2-3
6. Kecskeméti KA
Kecskeméti KA
8 0.75 12 4 4 510 479 GY1 3-0 1-4 3-2
7. Szolnoki KA
Szolnoki KA
8 0.63 10 2 6 495 595 V1 4-2 1-4 2-3
8. PVSK NKA
PVSK NKA
8 0.50 8 0 8 480 677 V8 2-3 1-5 0-5
Tabella - Alapszakasz - Főtábla I - "A" csoport
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
1. NKA Pécs/A
NKA Pécs/A
7 1.00 14 7 0 634 476 GY7 5-0 2-0 5-0
2. Soproni SI KA SKC/A
Soproni SI KA SKC/A
7 0.93 13 6 1 666 496 GY1 4-0 2-1 4-1
3. MAFC
MAFC
6 0.92 11 5 1 499 359 GY1 2-0 3-1 4-1
4. Dombóvári Kosársuli KE
Dombóvári Kosársuli KE
7 0.79 11 4 3 520 511 GY3 3-2 1-1 4-1
5. Óbudai Kaszások/A
Óbudai Kaszások/A
5 0.70 7 2 3 309 410 GY1 4-1 1-2 2-3
6. Zsíros Akadémia Kőbánya/A
Zsíros Akadémia Kőbánya/A
8 0.63 10 2 6 575 655 V3 2-1 0-5 1-4
7. AKMÉ Körmendi Törpördögök
AKMÉ Körmendi Törpördögök
7 0.57 8 1 6 386 534 V1 3-2 1-4 1-4
8. Dávid Kornél KA/A
Dávid Kornél KA/A
7 0.50 7 0 7 475 623 V7 0-2 0-5 0-5
Tabella - Selejtező
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
1. Szolnoki KA
Szolnoki KA
3 1.00 6 3 0 249 127 V1 4-2 1-4 2-3
2. MVM-OSE Lions U18
MVM-OSE Lions U18
3 0.83 5 2 1 217 180 GY6 5-1 3-0 5-0
3. Egri VSI KOK/A
Egri VSI KOK/A
3 0.67 4 1 2 164 215 V4 2-4 2-3 1-4
4. MEAFC/A
MEAFC/A
3 0.50 3 0 3 137 245 V1 1-3 0-5 1-4
5. PVSK NKA
PVSK NKA
3 1.00 6 3 0 298 174 V8 2-3 1-5 0-5
6. KASI/A
KASI/A
3 0.83 5 2 1 258 162 GY3 4-1 1-1 3-2
7. Újpest-MT/A
Újpest-MT/A
3 0.67 4 1 2 205 294 V2 4-2 0-2 3-2
8. Lehel Kosársuli
Lehel Kosársuli
3 0.50 3 0 3 150 281 V9 0-4 0-5 0-5
9. AKMÉ Körmendi Törpördögök
AKMÉ Körmendi Törpördögök
3 1.00 6 3 0 233 151 V1 3-2 1-4 1-4
10. Atomerőmű GYKSE U18/A
Atomerőmű GYKSE U18/A
3 0.83 5 2 1 229 219 GY5 3-1 4-0 5-0
11. NKA Pécs/B
NKA Pécs/B
3 0.67 4 1 2 210 181 GY7 1-1 6-1 5-0
12. Kiss Lenke KS/A
Kiss Lenke KS/A
3 0.50 3 0 3 153 274 V5 2-2 0-7 0-5
13. Óbudai Kaszások/A
Óbudai Kaszások/A
3 1.00 6 3 0 324 158 GY1 4-1 1-2 2-3
14. Alba Fehérvár
Alba Fehérvár
3 0.83 5 2 1 201 167 GY1 5-2 2-2 3-2
15. VUKE - Veszprém/A
VUKE - Veszprém/A
3 0.67 4 1 2 201 224 V1 2-2 3-3 2-3
16. Nagykőrösi Sólymok
Nagykőrösi Sólymok
3 0.50 3 0 3 125 302 V3 0-1 0-2 0-3
Ranglisták - Fiú Junior
VIDEÓK
MKOSZ PROGRAMOK

Megyei szövetségek