Fiú Junior - 2021/2022 Fiú Junior - 2021/2022
Legutóbbi - Fiú Junior
0. forduló Kecskeméti KA - Dombóvári Kosársuli KE 2022. május 28. szombat 84 - 38
0. forduló Budapesti Honvéd SE/A - Vasas Akadémia/A 2022. május 28. szombat 58 - 60
0. forduló Zalakerámia ZTE KK - PVSK NKA 2022. május 28. szombat 84 - 85
0. forduló Atomerőmű GYKSE U18/A - Zsíros Akadémia Kőbánya/A 2022. május 28. szombat 106 - 89
0. forduló Soproni SI KA SKC/A - NKA Pécs/A 2022. május 28. szombat 81 - 73
0. forduló Szolnoki KA - Atomerőmű GYKSE U18/A 2022. május 28. szombat 61 - 77
0. forduló MVM-OSE Lions U18 - Óbudai Kaszások/A 2022. május 28. szombat 85 - 66
0. forduló DEAC KA U18/A - FALCO-Vulcano Energia KC Szombathely/A 2022. május 28. szombat 72 - 81
0. forduló Zsíros Akadémia Kőbánya/A - Szolnoki KA 2022. május 28. szombat 77 - 87
0. forduló AKMÉ Körmendi Törpördögök - KASI/A 2022. május 28. szombat 61 - 69
Következik - Fiú Junior
0. forduló AKMÉ Körmendi Törpördögök - Óbudai Kaszások/A 2022. május 29. vasárnap 09:00
0. forduló Dávid Kornél KA/A - DEAC KA U18/A 2022. május 29. vasárnap 09:00
0. forduló Alba Fehérvár - Nyíregyházi Sportcentrum 2022. május 29. vasárnap 11:00
0. forduló MAFC - FALCO-Vulcano Energia KC Szombathely/A 2022. május 29. vasárnap 11:00
0. forduló KASI/A - MVM-OSE Lions U18 2022. május 29. vasárnap 11:30
0. forduló NKA Pécs/A - Budapesti Honvéd SE/A 2022. május 29. vasárnap 13:00
0. forduló Budapest Basket - Alba Fehérvár 2022. május 29. vasárnap 13:00
0. forduló Zalakerámia ZTE KK - Dombóvári Kosársuli KE 2022. május 29. vasárnap 14:00
0. forduló Soproni SI KA SKC/A - Vasas Akadémia/A 2022. május 29. vasárnap 15:00
0. forduló Nyíregyházi Sportcentrum - Budapest Basket 2022. május 29. vasárnap 15:00
Tabella - Döntő
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
1. Budapesti Honvéd SE/A
Budapesti Honvéd SE/A
3 0.83 5 2 1 216 192 V1 10-4 7-5 3-2
2. NKA Pécs/A
NKA Pécs/A
3 0.83 5 2 1 212 173 V2 12-1 9-4 3-2
3. DEAC KA U18/A
DEAC KA U18/A
3 0.67 4 1 2 195 183 V1 9-4 6-7 1-4
4. Dávid Kornél KA/A
Dávid Kornél KA/A
3 0.67 4 1 2 170 245 V1 12-4 5-13 1-4
5. Vasas Akadémia/A
Vasas Akadémia/A
3 0.83 5 2 1 195 155 GY1 12-1 6-7 3-2
6. FALCO-Vulcano Energia KC Szombathely/A
FALCO-Vulcano Energia KC Szombathely/A
3 0.50 3 0 3 154 196 GY1 11-5 7-11 1-4
7. MAFC
MAFC
4 0.75 6 2 2 273 264 GY2 9-4 6-7 2-3
8. Soproni SI KA SKC/A
Soproni SI KA SKC/A
4 1.00 8 4 0 296 266 GY5 14-0 7-5 5-0
Tabella - "B" Döntő
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
1. Kecskeméti KA
Kecskeméti KA
2 1.00 4 2 0 167 89 GY3 14-2 7-7 4-1
2. PVSK NKA
PVSK NKA
2 1.00 4 2 0 158 152 GY2 11-6 7-9 4-1
3. Zalakerámia ZTE KK
Zalakerámia ZTE KK
2 0.75 3 1 1 164 158 V1 10-4 3-9 2-3
4. KASI/A
KASI/A
2 0.75 3 1 1 137 134 GY1 12-3 10-6 3-2
5. MVM-OSE Lions U18
MVM-OSE Lions U18
2 0.75 3 1 1 136 149 GY1 14-2 7-8 4-1
6. Dombóvári Kosársuli KE
Dombóvári Kosársuli KE
2 0.75 3 1 1 113 150 V1 7-6 4-9 3-2
7. AKMÉ Körmendi Törpördögök*
AKMÉ Körmendi Törpördögök*
2 0.50 2 0 2 134 149 V2 8-8 5-10 2-3
8. Óbudai Kaszások/A
Óbudai Kaszások/A
2 0.50 2 0 2 132 160 V6 7-8 6-10 0-5
Tabella - Helyosztók
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
1. Atomerőmű GYKSE U18/A
Atomerőmű GYKSE U18/A
2 1.00 4 2 0 183 150 GY2 11-5 10-5 2-3
2. Szolnoki KA
Szolnoki KA
2 0.75 3 1 1 148 154 V1 9-7 4-11 1-4
3. Zsíros Akadémia Kőbánya/A
Zsíros Akadémia Kőbánya/A
2 0.50 2 0 2 166 193 V7 6-8 3-11 0-5
4. Alba Fehérvár
Alba Fehérvár
0 0.00 0 0 0 0 0 GY2 9-6 4-10 3-2
5. Budapest Basket
Budapest Basket
0 0.00 0 0 0 0 0 GY1 8-5 5-8 2-3
6. Nyíregyházi Sportcentrum
Nyíregyházi Sportcentrum
0 0.00 0 0 0 0 0 V1 5-8 2-11 1-4
7. VUKE - Veszprém/A
VUKE - Veszprém/A
0 0.00 0 0 0 0 0 V4 5-9 6-9 1-4
Tabella - Keresztjáték
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
1. Dávid Kornél KA/A
Dávid Kornél KA/A
4 0.75 6 2 2 318 303 V1 12-4 5-13 1-4
2. FALCO-Vulcano Energia KC Szombathely/A
FALCO-Vulcano Energia KC Szombathely/A
4 0.75 6 2 2 285 261 GY1 11-5 7-11 1-4
3. Kecskeméti KA
Kecskeméti KA
2 0.75 3 1 1 132 134 GY3 14-2 7-7 4-1
4. PVSK NKA
PVSK NKA
2 0.75 3 1 1 146 154 GY2 11-6 7-9 4-1
5. Zalakerámia ZTE KK
Zalakerámia ZTE KK
2 0.75 3 1 1 157 164 V1 10-4 3-9 2-3
6. Dombóvári Kosársuli KE
Dombóvári Kosársuli KE
2 0.75 3 1 1 129 151 V1 7-6 4-9 3-2
Tabella - Rájátszás - Zöld csoport
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
1. PVSK NKA
PVSK NKA
14 0.89 25 11 3 1146 896 GY2 11-6 7-9 4-1
2. FALCO-Vulcano Energia KC Szombathely/A
FALCO-Vulcano Energia KC Szombathely/A
14 0.86 24 10 4 1071 917 GY1 11-5 7-11 1-4
3. MVM-OSE Lions U18
MVM-OSE Lions U18
14 0.82 23 9 5 1029 921 GY1 14-2 7-8 4-1
4. Óbudai Kaszások/A
Óbudai Kaszások/A
14 0.82 23 9 5 1009 1031 V6 7-8 6-10 0-5
5. Zsíros Akadémia Kőbánya/A
Zsíros Akadémia Kőbánya/A
14 0.71 20 6 8 1038 1056 V7 6-8 3-11 0-5
6. NKA Pécs/B
NKA Pécs/B
14 0.68 19 5 9 980 995 V6 8-6 10-5 0-5
7. Alba Fehérvár
Alba Fehérvár
14 0.64 18 4 10 913 1090 GY2 9-6 4-10 3-2
8. VUKE - Veszprém/A
VUKE - Veszprém/A
14 0.57 16 2 12 942 1222 V4 5-9 6-9 1-4
Tabella - Rájátszás - Fehér csoport
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
1. Kecskeméti KA
Kecskeméti KA
14 0.96 27 13 1 1052 826 GY3 14-2 7-7 4-1
2. Dávid Kornél KA/A
Dávid Kornél KA/A
14 0.82 23 9 5 1139 1043 V1 12-4 5-13 1-4
3. KASI/A
KASI/A
14 0.82 23 9 5 1061 929 GY1 12-3 10-6 3-2
4. AKMÉ Körmendi Törpördögök*
AKMÉ Körmendi Törpördögök*
14 0.82 23 9 5 1012 921 V2 8-8 5-10 2-3
5. Szolnoki KA
Szolnoki KA
14 0.75 21 7 7 1009 1034 V1 9-7 4-11 1-4
6. Atomerőmű GYKSE U18/A
Atomerőmű GYKSE U18/A
14 0.68 19 5 9 1089 1163 GY2 11-5 10-5 2-3
7. Budapest Basket
Budapest Basket
14 0.61 17 3 11 961 1130 GY1 8-5 5-8 2-3
8. Nyíregyházi Sportcentrum
Nyíregyházi Sportcentrum
14 0.54 15 1 13 860 1137 V1 5-8 2-11 1-4
Tabella - Rájátszás - Piros csoport
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
1. NKA Pécs/A
NKA Pécs/A
14 0.93 26 12 2 1094 931 V2 12-1 9-4 3-2
2. Soproni SI KA SKC/A
Soproni SI KA SKC/A
14 0.82 23 9 5 1169 1043 GY5 14-0 7-5 5-0
3. Vasas Akadémia/A
Vasas Akadémia/A
14 0.82 23 9 5 886 884 GY1 12-1 6-7 3-2
4. Budapesti Honvéd SE/A
Budapesti Honvéd SE/A
14 0.79 22 8 6 1014 970 V1 10-4 7-5 3-2
5. DEAC KA U18/A
DEAC KA U18/A
14 0.75 21 7 7 991 944 V1 9-4 6-7 1-4
6. MAFC
MAFC
14 0.68 19 5 9 987 1043 GY2 9-4 6-7 2-3
7. Zalakerámia ZTE KK
Zalakerámia ZTE KK
14 0.64 18 4 10 936 1085 V1 10-4 3-9 2-3
8. Dombóvári Kosársuli KE
Dombóvári Kosársuli KE
14 0.57 16 2 12 884 1061 V1 7-6 4-9 3-2
Tabella - Rájátszás - 25-32. helyért
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
1. SZEDEÁK/A
SZEDEÁK/A
13 0.92 24 11 2 1031 863 V1 6-5 5-6 3-2
2. Kiss Lenke KS/A
Kiss Lenke KS/A
14 0.82 23 9 5 1086 997 GY1 8-4 4-9 4-1
3. DMTK
DMTK
14 0.82 23 9 5 937 923 V1 6-5 3-8 3-2
4. Egri VSI KOK/A*
Egri VSI KOK/A*
13 0.77 20 8 5 959 939 GY3 4-8 6-7 4-1
5. Félegyházi TSI
Félegyházi TSI
13 0.69 18 5 8 976 981 GY1 4-7 2-9 2-3
6. Lehel Kosársuli
Lehel Kosársuli
14 0.68 19 5 9 929 1007 GY3 3-9 3-10 3-2
7. MEAFC/A
MEAFC/A
13 0.65 17 4 9 821 926 V3 4-8 1-12 1-4
8. Újpest-MT/A
Újpest-MT/A
14 0.61 17 3 11 954 1057 V8 4-8 1-12 0-5
Tabella - Alapszakasz - Főtábla II - "D" csoport
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
1. NKA Pécs/B
NKA Pécs/B
14 1.00 28 14 0 1238 804 V6 8-6 10-5 0-5
2. KASI/A
KASI/A
14 0.93 26 12 2 1088 728 GY1 12-3 10-6 3-2
3. Budapest Basket
Budapest Basket
14 0.86 24 10 4 997 933 GY1 8-5 5-8 2-3
4. Alba Fehérvár
Alba Fehérvár
14 0.75 21 7 7 1068 994 GY2 9-6 4-10 3-2
5. Egri VSI KOK/A*
Egri VSI KOK/A*
14 0.61 17 4 10 861 995 GY3 4-8 6-7 4-1
6. DMTK
DMTK
14 0.64 18 4 10 911 1078 V1 6-5 3-8 3-2
7. Félegyházi TSI
Félegyházi TSI
14 0.61 17 3 11 885 1148 GY1 4-7 2-9 2-3
8. Lehel Kosársuli
Lehel Kosársuli
14 0.57 16 2 12 809 1177 GY3 3-9 3-10 3-2
Tabella - Alapszakasz - Főtábla II - "C" csoport
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
1. Atomerőmű GYKSE U18/A
Atomerőmű GYKSE U18/A
14 1.00 28 14 0 1353 1006 GY2 11-5 10-5 2-3
2. MVM-OSE Lions U18
MVM-OSE Lions U18
14 0.89 25 11 3 1132 860 GY1 14-2 7-8 4-1
3. VUKE - Veszprém/A
VUKE - Veszprém/A
14 0.79 22 8 6 1227 1123 V4 5-9 6-9 1-4
4. Nyíregyházi Sportcentrum
Nyíregyházi Sportcentrum
14 0.71 20 6 8 955 1058 V1 5-8 2-11 1-4
5. SZEDEÁK/A
SZEDEÁK/A
14 0.68 19 5 9 989 1138 V1 6-5 5-6 3-2
6. Kiss Lenke KS/A
Kiss Lenke KS/A
14 0.68 19 5 9 1022 1101 GY1 8-4 4-9 4-1
7. Újpest-MT/A
Újpest-MT/A
14 0.64 18 4 10 1025 1118 V8 4-8 1-12 0-5
8. MEAFC/A
MEAFC/A
14 0.61 17 3 11 901 1200 V3 4-8 1-12 1-4
Tabella - Alapszakasz - Főtábla I - "B" csoport
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
1. Vasas Akadémia/A
Vasas Akadémia/A
14 0.86 24 10 4 998 819 GY1 12-1 6-7 3-2
2. DEAC KA U18/A
DEAC KA U18/A
14 0.86 24 10 4 1024 882 V1 9-4 6-7 1-4
3. Budapesti Honvéd SE/A
Budapesti Honvéd SE/A
14 0.86 24 10 4 1105 963 V1 10-4 7-5 3-2
4. Zalakerámia ZTE KK
Zalakerámia ZTE KK
14 0.82 23 9 5 1032 964 V1 10-4 3-9 2-3
5. FALCO-Vulcano Energia KC Szombathely/A
FALCO-Vulcano Energia KC Szombathely/A
14 0.75 21 7 7 1021 1037 GY1 11-5 7-11 1-4
6. Kecskeméti KA
Kecskeméti KA
14 0.75 21 7 7 900 894 GY3 14-2 7-7 4-1
7. Szolnoki KA
Szolnoki KA
14 0.57 16 2 12 833 1077 V1 9-7 4-11 1-4
8. PVSK NKA
PVSK NKA
14 0.54 15 1 13 870 1147 GY2 11-6 7-9 4-1
Tabella - Alapszakasz - Főtábla I - "A" csoport
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
1. Soproni SI KA SKC/A
Soproni SI KA SKC/A
14 0.93 26 12 2 1300 953 GY5 14-0 7-5 5-0
2. NKA Pécs/A
NKA Pécs/A
14 0.93 26 12 2 1119 891 V2 12-1 9-4 3-2
3. MAFC
MAFC
14 0.89 25 11 3 1123 916 GY2 9-4 6-7 2-3
4. Dombóvári Kosársuli KE
Dombóvári Kosársuli KE
14 0.75 21 7 7 1063 1063 V1 7-6 4-9 3-2
5. Dávid Kornél KA/A
Dávid Kornél KA/A
14 0.68 19 5 9 1064 1114 V1 12-4 5-13 1-4
6. Óbudai Kaszások/A
Óbudai Kaszások/A
14 0.61 17 3 11 858 1157 V6 7-8 6-10 0-5
7. Zsíros Akadémia Kőbánya/A
Zsíros Akadémia Kőbánya/A
14 0.61 17 3 11 979 1157 V7 6-8 3-11 0-5
8. AKMÉ Körmendi Törpördögök*
AKMÉ Körmendi Törpördögök*
14 0.57 16 3 11 770 1025 V2 8-8 5-10 2-3
Tabella - Selejtező
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
1. Szolnoki KA
Szolnoki KA
3 1.00 6 3 0 249 127 V1 9-7 4-11 1-4
2. MVM-OSE Lions U18
MVM-OSE Lions U18
3 0.83 5 2 1 217 180 GY1 14-2 7-8 4-1
3. Egri VSI KOK/A*
Egri VSI KOK/A*
3 0.67 4 1 2 164 215 GY3 4-8 6-7 4-1
4. MEAFC/A
MEAFC/A
3 0.50 3 0 3 137 245 V3 4-8 1-12 1-4
5. PVSK NKA
PVSK NKA
3 1.00 6 3 0 298 174 GY2 11-6 7-9 4-1
6. KASI/A
KASI/A
3 0.83 5 2 1 258 162 GY1 12-3 10-6 3-2
7. Újpest-MT/A
Újpest-MT/A
3 0.67 4 1 2 205 294 V8 4-8 1-12 0-5
8. Lehel Kosársuli
Lehel Kosársuli
3 0.50 3 0 3 150 281 GY3 3-9 3-10 3-2
9. AKMÉ Körmendi Törpördögök*
AKMÉ Körmendi Törpördögök*
3 1.00 6 3 0 233 151 V2 8-8 5-10 2-3
10. Atomerőmű GYKSE U18/A
Atomerőmű GYKSE U18/A
3 0.83 5 2 1 229 219 GY2 11-5 10-5 2-3
11. NKA Pécs/B
NKA Pécs/B
3 0.67 4 1 2 210 181 V6 8-6 10-5 0-5
12. Kiss Lenke KS/A
Kiss Lenke KS/A
3 0.50 3 0 3 153 274 GY1 8-4 4-9 4-1
13. Óbudai Kaszások/A
Óbudai Kaszások/A
3 1.00 6 3 0 324 158 V6 7-8 6-10 0-5
14. Alba Fehérvár
Alba Fehérvár
3 0.83 5 2 1 201 167 GY2 9-6 4-10 3-2
15. VUKE - Veszprém/A
VUKE - Veszprém/A
3 0.67 4 1 2 201 224 V4 5-9 6-9 1-4
16. Nagykőrösi Sólymok
Nagykőrösi Sólymok
3 0.50 3 0 3 125 302 V3 0-1 0-2 0-3
Ranglisták - Fiú Junior
VIDEÓK
MKOSZ PROGRAMOK

Megyei szövetségek