Fiú Kadett - 2021/2022 Fiú Kadett - 2021/2022
Legutóbbi - Fiú Kadett
0. forduló Beszterce KK - Zsíros Akadémia Kőbánya/A 2022. május 22. vasárnap 40 - 65
0. forduló MAFC/A - Beszterce KK 2022. május 22. vasárnap 72 - 43
0. forduló Zsíros Akadémia Kőbánya/A - MAFC/A 2022. május 22. vasárnap 40 - 79
0. forduló Újpest-MT/A - PVSK NKA/A 2022. május 21. szombat 77 - 63
0. forduló BUDAFOK-PSE - MAFC/B 2022. május 21. szombat 70 - 50
0. forduló PVSK NKA/A - MAFC/B 2022. május 21. szombat 46 - 43
0. forduló Újpest-MT/A - BUDAFOK-PSE 2022. május 21. szombat 80 - 59
0. forduló Soproni Tigrisek - Dávid Kornél KA/A 2022. május 15. vasárnap 64 - 74
0. forduló NKA Pécs/A - Atom City-Atomerőmű SE U16/A 2022. május 15. vasárnap 77 - 57
0. forduló MVM-OSE Lions U16/A - Szombathelyi SI KA/A 2022. május 15. vasárnap 57 - 68
Tabella - Döntő
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
1. Budapesti Honvéd SE/A
Budapesti Honvéd SE/A
3 0.83 5 2 1 218 197 GY1 14-1 7-8 3-2
2. Vasas Akadémia/A
Vasas Akadémia/A
3 0.83 5 2 1 202 174 GY1 12-4 8-6 3-2
3. Zalakerámia ZTE KK/A
Zalakerámia ZTE KK/A
3 0.50 3 0 3 183 259 V5 9-7 6-10 0-5
4. Soproni SI KA SKC/A
Soproni SI KA SKC/A
3 0.83 5 2 1 227 236 V2 11-3 8-8 2-3
5. Kecskeméti KA/A
Kecskeméti KA/A
3 0.67 4 1 2 206 212 V1 13-4 8-5 2-3
6. DEAC KA U16/A
DEAC KA U16/A
3 0.50 3 0 3 183 217 GY2 18-2 17-4 2-3
7. NKA Pécs/A
NKA Pécs/A
5 1.00 10 5 0 426 337 GY13 15-2 11-2 5-0
8. Atom City-Atomerőmű SE U16/A
Atom City-Atomerőmű SE U16/A
5 0.80 8 3 2 398 373 V1 16-1 12-4 3-2
Tabella - "B" Döntő
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
1. Dávid Kornél KA/A
Dávid Kornél KA/A
3 1.00 6 3 0 212 172 GY3 11-5 7-9 3-2
2. Soproni Tigrisek
Soproni Tigrisek
3 0.83 5 2 1 223 207 V1 9-7 10-9 4-1
3. Szombathelyi SI KA/A
Szombathelyi SI KA/A
3 0.83 5 2 1 192 166 GY1 12-7 9-9 2-3
4. SZEDEÁK/A
SZEDEÁK/A
3 0.83 5 2 1 258 235 GY2 14-6 9-8 3-2
5. MVM-OSE Lions U16/A
MVM-OSE Lions U16/A
3 0.67 4 1 2 176 198 V2 11-8 5-11 1-4
6. Vasas Akadémia/B
Vasas Akadémia/B
3 0.67 4 1 2 203 243 V1 16-5 8-10 1-4
7. KASI Delfinek/A
KASI Delfinek/A
3 0.67 4 1 2 213 196 GY1 10-9 4-10 1-4
8. Budapesti Honvéd SE/B
Budapesti Honvéd SE/B
3 0.50 3 0 3 166 226 V3 8-9 7-11 1-4
Tabella - Helyosztók
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
1. MAFC/A
MAFC/A
2 1.00 4 2 0 151 83 GY4 11-6 10-7 4-1
2. Zsíros Akadémia Kőbánya/A
Zsíros Akadémia Kőbánya/A
2 0.75 3 1 1 105 119 GY1 4-12 6-9 2-3
3. Beszterce KK
Beszterce KK
2 0.50 2 0 2 83 137 V2 10-6 7-11 2-3
4. Újpest-MT/A
Újpest-MT/A
1 1.00 2 1 0 80 59 GY3 10-8 8-8 3-2
5. PVSK NKA/A
PVSK NKA/A
1 1.00 2 1 0 46 43 V1 10-8 5-11 1-4
6. BUDAFOK-PSE
BUDAFOK-PSE
2 0.75 3 1 1 129 130 GY1 3-13 3-15 1-4
7. MAFC/B
MAFC/B
2 0.50 2 0 2 93 116 V3 5-10 4-15 1-4
Tabella - Keresztjáték
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
1. DEAC KA U16/A
DEAC KA U16/A
4 1.00 8 4 0 319 212 GY2 18-2 17-4 2-3
2. SZEDEÁK/A
SZEDEÁK/A
2 0.75 3 1 1 145 154 GY2 14-6 9-8 3-2
3. Vasas Akadémia/B
Vasas Akadémia/B
4 0.63 5 1 3 266 349 V1 16-5 8-10 1-4
4. Szombathelyi SI KA/A
Szombathelyi SI KA/A
2 0.50 2 0 2 90 146 GY1 12-7 9-9 2-3
5. Zalakerámia ZTE KK/A
Zalakerámia ZTE KK/A
2 1.00 4 2 0 204 112 V5 9-7 6-10 0-5
6. KASI Delfinek/A
KASI Delfinek/A
2 0.50 2 0 2 122 173 GY1 10-9 4-10 1-4
Tabella - Rájátszás - Zöld csoport
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
1. DEAC KA U16/A
DEAC KA U16/A
14 1.00 28 14 0 1278 851 GY2 18-2 17-4 2-3
2. SZEDEÁK/A
SZEDEÁK/A
14 0.93 26 12 2 1217 987 GY2 14-6 9-8 3-2
3. Dávid Kornél KA/A
Dávid Kornél KA/A
14 0.75 21 7 7 993 999 GY3 11-5 7-9 3-2
4. MVM-OSE Lions U16/A
MVM-OSE Lions U16/A
14 0.75 21 7 7 1071 1140 V2 11-8 5-11 1-4
5. Zsíros Akadémia Kőbánya/A
Zsíros Akadémia Kőbánya/A
14 0.71 20 6 8 969 1042 GY1 4-12 6-9 2-3
6. Beszterce KK
Beszterce KK
14 0.71 20 6 8 975 1090 V2 10-6 7-11 2-3
7. Újpest-MT/A
Újpest-MT/A
14 0.61 17 3 11 1033 1135 GY3 10-8 8-8 3-2
8. MAFC/B
MAFC/B
14 0.54 15 1 13 836 1128 V3 5-10 4-15 1-4
Tabella - Rájátszás - Fehér csoport
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
1. Vasas Akadémia/B
Vasas Akadémia/B
14 0.89 25 11 3 910 764 V1 16-5 8-10 1-4
2. Szombathelyi SI KA/A
Szombathelyi SI KA/A
14 0.89 25 11 3 947 896 GY1 12-7 9-9 2-3
3. Soproni Tigrisek
Soproni Tigrisek
14 0.86 24 10 4 1156 927 V1 9-7 10-9 4-1
4. Budapesti Honvéd SE/B
Budapesti Honvéd SE/B
14 0.82 23 9 5 1047 901 V3 8-9 7-11 1-4
5. MAFC/A
MAFC/A
14 0.75 21 7 7 932 882 GY4 11-6 10-7 4-1
6. NKA Pécs/B
NKA Pécs/B
14 0.71 20 6 8 874 930 V1 11-4 8-9 2-3
7. PVSK NKA/A
PVSK NKA/A
14 0.57 16 2 12 755 1003 V1 10-8 5-11 1-4
8. BUDAFOK-PSE
BUDAFOK-PSE
14 0.50 14 0 14 776 1094 GY1 3-13 3-15 1-4
Tabella - Rájátszás - Piros csoport
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
1. Atom City-Atomerőmű SE U16/A
Atom City-Atomerőmű SE U16/A
14 0.89 25 11 3 1195 1053 V1 16-1 12-4 3-2
2. NKA Pécs/A
NKA Pécs/A
14 0.86 24 10 4 1122 877 GY13 15-2 11-2 5-0
3. Kecskeméti KA/A
Kecskeméti KA/A
14 0.82 23 9 5 1075 989 V1 13-4 8-5 2-3
4. Vasas Akadémia/A
Vasas Akadémia/A
14 0.75 21 7 7 937 965 GY1 12-4 8-6 3-2
5. Budapesti Honvéd SE/A
Budapesti Honvéd SE/A
14 0.75 21 7 7 1093 1031 GY1 14-1 7-8 3-2
6. Soproni SI KA SKC/A
Soproni SI KA SKC/A
14 0.71 20 6 8 1096 1141 V2 11-3 8-8 2-3
7. Zalakerámia ZTE KK/A
Zalakerámia ZTE KK/A
14 0.64 18 4 10 985 1227 V5 9-7 6-10 0-5
8. KASI Delfinek/A
KASI Delfinek/A
14 0.57 16 2 12 874 1094 GY1 10-9 4-10 1-4
Tabella - Rájátszás - 25-32. helyért
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
1. Nyíregyházi Sportcentrum/A
Nyíregyházi Sportcentrum/A
13 0.96 25 12 1 1029 808 GY10 9-5 6-8 5-0
2. Soproni SI KA SMAFC/B
Soproni SI KA SMAFC/B
14 0.89 25 11 3 941 806 GY8 8-5 7-8 5-0
3. Szolnoki KA/A
Szolnoki KA/A
14 0.89 25 11 3 1101 933 GY3 9-5 6-8 4-1
4. DMTK/A
DMTK/A
14 0.75 21 7 7 948 956 V2 6-6 6-10 1-4
5. DEAC KA U16/B
DEAC KA U16/B
14 0.68 19 5 9 997 1100 V4 4-9 3-12 1-4
6. MEAFC/A
MEAFC/A
13 0.65 17 4 9 898 910 V1 5-9 1-13 2-3
7. Félegyházi TSI
Félegyházi TSI
14 0.61 17 3 11 847 1024 V1 2-11 2-13 2-3
8. Monor SE
Monor SE
14 0.57 16 2 12 903 1127 V4 2-11 1-14 1-4
Tabella - Alapszakasz - Főtábla II - "D" csoport
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
1. DEAC KA U16/A
DEAC KA U16/A
14 0.96 27 13 1 1348 703 GY2 18-2 17-4 2-3
2. NKA Pécs/B
NKA Pécs/B
14 0.93 26 12 2 1024 823 V1 11-4 8-9 2-3
3. Vasas Akadémia/B
Vasas Akadémia/B
14 0.82 23 9 5 997 841 V1 16-5 8-10 1-4
4. MAFC/B
MAFC/B
14 0.71 20 6 8 903 1002 V3 5-10 4-15 1-4
5. Nyíregyházi Sportcentrum/A
Nyíregyházi Sportcentrum/A
14 0.71 20 6 8 948 979 GY10 9-5 6-8 5-0
6. Soproni SI KA SMAFC/B
Soproni SI KA SMAFC/B
14 0.68 19 5 9 782 1000 GY8 8-5 7-8 5-0
7. Szolnoki KA/A
Szolnoki KA/A
14 0.68 19 5 9 909 1016 GY3 9-5 6-8 4-1
8. Monor SE
Monor SE
14 0.50 14 0 14 771 1318 V4 2-11 1-14 1-4
Tabella - Alapszakasz - Főtábla II - "C" csoport
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
1. MAFC/A
MAFC/A
14 0.89 25 11 3 1157 735 GY4 11-6 10-7 4-1
2. Beszterce KK
Beszterce KK
14 0.89 25 11 3 977 924 V2 10-6 7-11 2-3
3. Újpest-MT/A
Újpest-MT/A
14 0.86 24 10 4 1127 930 GY3 10-8 8-8 3-2
4. PVSK NKA/A
PVSK NKA/A
14 0.79 22 8 6 1052 940 V1 10-8 5-11 1-4
5. DMTK/A
DMTK/A
14 0.79 22 8 6 911 921 V2 6-6 6-10 1-4
6. DEAC KA U16/B
DEAC KA U16/B
14 0.64 18 4 10 948 1133 V4 4-9 3-12 1-4
7. MEAFC/A
MEAFC/A
14 0.61 17 3 11 915 1047 V1 5-9 1-13 2-3
8. Félegyházi TSI
Félegyházi TSI
14 0.54 15 1 13 697 1154 V1 2-11 2-13 2-3
Tabella - Alapszakasz - Főtábla I - "B" csoport
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
1. Atom City-Atomerőmű SE U16/A
Atom City-Atomerőmű SE U16/A
14 0.93 26 12 2 1330 1014 V1 16-1 12-4 3-2
2. Budapesti Honvéd SE/A
Budapesti Honvéd SE/A
14 0.89 25 11 3 1139 927 GY1 14-1 7-8 3-2
3. Kecskeméti KA/A
Kecskeméti KA/A
14 0.86 24 10 4 1060 923 V1 13-4 8-5 2-3
4. NKA Pécs/A
NKA Pécs/A
14 0.86 24 10 4 1107 806 GY13 15-2 11-2 5-0
5. MVM-OSE Lions U16/A
MVM-OSE Lions U16/A
14 0.68 19 5 9 867 1105 V2 11-8 5-11 1-4
6. Soproni Tigrisek
Soproni Tigrisek
14 0.64 18 4 10 1014 1153 V1 9-7 10-9 4-1
7. Budapesti Honvéd SE/B
Budapesti Honvéd SE/B
14 0.61 17 3 11 945 1162 V3 8-9 7-11 1-4
8. Zsíros Akadémia Kőbánya/A
Zsíros Akadémia Kőbánya/A
14 0.54 15 1 13 766 1138 GY1 4-12 6-9 2-3
Tabella - Alapszakasz - Főtábla I - "A" csoport
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
1. Soproni SI KA SKC/A
Soproni SI KA SKC/A
14 0.93 26 12 2 1321 1001 V2 11-3 8-8 2-3
2. Vasas Akadémia/A
Vasas Akadémia/A
14 0.89 25 11 3 1103 808 GY1 12-4 8-6 3-2
3. Zalakerámia ZTE KK/A
Zalakerámia ZTE KK/A
14 0.86 24 10 4 1155 965 V5 9-7 6-10 0-5
4. KASI Delfinek/A
KASI Delfinek/A
14 0.71 20 6 8 1007 1034 GY1 10-9 4-10 1-4
5. Szombathelyi SI KA/A
Szombathelyi SI KA/A
14 0.68 19 5 9 918 1104 GY1 12-7 9-9 2-3
6. SZEDEÁK/A
SZEDEÁK/A
14 0.68 19 5 9 1001 1133 GY2 14-6 9-8 3-2
7. Dávid Kornél KA/A
Dávid Kornél KA/A
14 0.68 19 5 9 1023 1145 GY3 11-5 7-9 3-2
8. BUDAFOK-PSE
BUDAFOK-PSE
14 0.57 16 2 12 864 1202 GY1 3-13 3-15 1-4
Tabella - Selejtező II.
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
1. KASI Delfinek/A
KASI Delfinek/A
3 1.00 6 3 0 226 166 GY1 10-9 4-10 1-4
2. Zsíros Akadémia Kőbánya/A
Zsíros Akadémia Kőbánya/A
3 0.83 5 2 1 184 160 GY1 4-12 6-9 2-3
3. MAFC/A
MAFC/A
3 0.67 4 1 2 185 182 GY4 11-6 10-7 4-1
4. Nyíregyházi Sportcentrum/A
Nyíregyházi Sportcentrum/A
3 0.50 3 0 3 151 238 GY10 9-5 6-8 5-0
5. Budapesti Honvéd SE/A
Budapesti Honvéd SE/A
3 1.00 6 3 0 301 176 GY1 14-1 7-8 3-2
6. Budapesti Honvéd SE/B
Budapesti Honvéd SE/B
3 0.83 5 2 1 216 194 V3 8-9 7-11 1-4
7. DEAC KA U16/A
DEAC KA U16/A
3 0.67 4 1 2 237 194 GY2 18-2 17-4 2-3
8. Monor SE
Monor SE
3 0.50 3 0 3 99 289 V4 2-11 1-14 1-4
9. Dávid Kornél KA/A
Dávid Kornél KA/A
3 1.00 6 3 0 263 164 GY3 11-5 7-9 3-2
10. Szombathelyi SI KA/A
Szombathelyi SI KA/A
3 0.83 5 2 1 246 210 GY1 12-7 9-9 2-3
11. DMTK/A
DMTK/A
3 0.67 4 1 2 166 243 V2 6-6 6-10 1-4
12. MAFC/B
MAFC/B
3 0.50 3 0 3 175 233 V3 5-10 4-15 1-4
13. NKA Pécs/A
NKA Pécs/A
3 1.00 6 3 0 316 110 GY13 15-2 11-2 5-0
14. SZEDEÁK/A
SZEDEÁK/A
3 0.83 5 2 1 260 167 GY2 14-6 9-8 3-2
15. Soproni SI KA SMAFC/B
Soproni SI KA SMAFC/B
3 0.67 4 1 2 114 255 GY8 8-5 7-8 5-0
16. DEAC KA U16/B
DEAC KA U16/B
3 0.50 3 0 3 147 305 V4 4-9 3-12 1-4
17. Kecskeméti KA/A
Kecskeméti KA/A
3 1.00 6 3 0 289 164 V1 13-4 8-5 2-3
18. BUDAFOK-PSE
BUDAFOK-PSE
3 0.83 5 2 1 210 212 GY1 3-13 3-15 1-4
19. Újpest-MT/A
Újpest-MT/A
3 0.67 4 1 2 183 229 GY3 10-8 8-8 3-2
20. Vasas Akadémia/B
Vasas Akadémia/B
3 0.50 3 0 3 184 261 V1 16-5 8-10 1-4
21. Atom City-Atomerőmű SE U16/A
Atom City-Atomerőmű SE U16/A
3 1.00 6 3 0 281 153 V1 16-1 12-4 3-2
22. Vasas Akadémia/A
Vasas Akadémia/A
3 0.83 5 2 1 246 168 GY1 12-4 8-6 3-2
23. NKA Pécs/B
NKA Pécs/B
3 0.67 4 1 2 168 239 V1 11-4 8-9 2-3
24. Beszterce KK
Beszterce KK
3 0.50 3 0 3 140 275 V2 10-6 7-11 2-3
25. Zalakerámia ZTE KK/A
Zalakerámia ZTE KK/A
3 1.00 6 3 0 239 171 V5 9-7 6-10 0-5
26. Soproni Tigrisek
Soproni Tigrisek
3 0.83 5 2 1 235 189 V1 9-7 10-9 4-1
27. PVSK NKA/A
PVSK NKA/A
3 0.67 4 1 2 179 218 V1 10-8 5-11 1-4
28. MEAFC/A
MEAFC/A
3 0.50 3 0 3 162 237 V1 5-9 1-13 2-3
29. Soproni SI KA SKC/A
Soproni SI KA SKC/A
3 1.00 6 3 0 370 153 V2 11-3 8-8 2-3
30. MVM-OSE Lions U16/A
MVM-OSE Lions U16/A
3 0.83 5 2 1 197 215 V2 11-8 5-11 1-4
31. Szolnoki KA/A
Szolnoki KA/A
3 0.67 4 1 2 169 221 GY3 9-5 6-8 4-1
32. Félegyházi TSI
Félegyházi TSI
3 0.50 3 0 3 130 277 V1 2-11 2-13 2-3
Tabella - Selejtező I.
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
1. DEAC KA U16/A
DEAC KA U16/A
3 1.00 6 3 0 301 112 GY2 18-2 17-4 2-3
2. Újpest-MT/A
Újpest-MT/A
3 0.83 5 2 1 239 196 GY3 10-8 8-8 3-2
3. Soproni SI KA SMAFC/B
Soproni SI KA SMAFC/B
3 0.67 4 1 2 124 211 GY8 8-5 7-8 5-0
4. Alba Fehérvár/A
Alba Fehérvár/A
3 0.50 3 0 3 122 267 V3 0-1 0-2 0-3
5. Vasas Akadémia/B
Vasas Akadémia/B
3 1.00 6 3 0 263 134 V1 16-5 8-10 1-4
6. DEAC KA U16/B
DEAC KA U16/B
3 0.83 5 2 1 173 231 V4 4-9 3-12 1-4
7. NKA Pécs/B
NKA Pécs/B
3 0.67 4 1 2 169 186 V1 11-4 8-9 2-3
8. AKMÉ Körmendi Törpördögök
AKMÉ Körmendi Törpördögök
3 0.50 3 0 3 150 204 V3 0-2 0-1 0-3
9. KASI Delfinek/A
KASI Delfinek/A
3 1.00 6 3 0 239 156 GY1 10-9 4-10 1-4
10. Soproni Tigrisek
Soproni Tigrisek
3 0.83 5 2 1 244 167 V1 9-7 10-9 4-1
11. BUDAFOK-PSE
BUDAFOK-PSE
3 0.67 4 1 2 178 223 GY1 3-13 3-15 1-4
12. Kiss Lenke KA/A
Kiss Lenke KA/A
3 0.50 3 0 3 157 272 V3 0-2 0-1 0-3
13. MVM-OSE Lions U16/A
MVM-OSE Lions U16/A
3 1.00 6 3 0 293 174 V2 11-8 5-11 1-4
14. MAFC/B
MAFC/B
3 0.83 5 2 1 268 213 V3 5-10 4-15 1-4
15. MEAFC/A
MEAFC/A
3 0.67 4 1 2 256 211 V1 5-9 1-13 2-3
16. Kozármisleny SE
Kozármisleny SE
3 0.50 3 0 3 150 369 V3 0-1 0-2 0-3
17. SZEDEÁK/A
SZEDEÁK/A
3 1.00 6 3 0 346 126 GY2 14-6 9-8 3-2
18. MAFC/A
MAFC/A
3 0.83 5 2 1 288 135 GY4 11-6 10-7 4-1
19. Félegyházi TSI
Félegyházi TSI
3 0.67 4 1 2 179 257 V1 2-11 2-13 2-3
20. Budapest Basket/A
Budapest Basket/A
3 0.50 3 0 3 104 399 V3 0-1 0-2 0-3
21. Atom City-Atomerőmű SE U16/A
Atom City-Atomerőmű SE U16/A
3 1.00 6 3 0 332 160 V1 16-1 12-4 3-2
22. Budapesti Honvéd SE/B
Budapesti Honvéd SE/B
3 0.83 5 2 1 247 188 V3 8-9 7-11 1-4
23. DMTK/A
DMTK/A
3 0.67 4 1 2 157 235 V2 6-6 6-10 1-4
24. Óbudai Kaszások/A
Óbudai Kaszások/A
3 0.50 3 0 3 123 276 V3 0-2 0-1 0-3
25. Szombathelyi SI KA/A
Szombathelyi SI KA/A
3 1.00 6 3 0 274 120 GY1 12-7 9-9 2-3
26. Szolnoki KA/A
Szolnoki KA/A
3 0.83 5 2 1 218 214 GY3 9-5 6-8 4-1
27. Monor SE
Monor SE
3 0.67 4 1 2 209 238 V4 2-11 1-14 1-4
28. Egri VSI KOK/A
Egri VSI KOK/A
3 0.50 3 0 3 158 287 V3 0-1 0-2 0-3
29. PVSK NKA/A
PVSK NKA/A
3 1.00 6 3 0 253 196 V1 10-8 5-11 1-4
30. Beszterce KK
Beszterce KK
3 0.83 5 2 1 211 210 V2 10-6 7-11 2-3
31. Nyíregyházi Sportcentrum/A
Nyíregyházi Sportcentrum/A
3 0.67 4 1 2 197 200 GY10 9-5 6-8 5-0
32. NKA Pécs/RCS
NKA Pécs/RCS
3 0.50 3 0 3 165 220 V3 0-1 0-2 0-3
Ranglisták - Fiú Kadett
VIDEÓK
MKOSZ PROGRAMOK

Megyei szövetségek