Fiú Serdülő - 2021/2022 Fiú Serdülő - 2021/2022
Legutóbbi - Fiú Serdülő
0. forduló Bajai Bácska FKE/A - Zalakerámia ZTE KK/A 2022. május 22. vasárnap 82 - 70
0. forduló Vasas Akadémia/A - NKA Pécs/A 2022. május 22. vasárnap 67 - 75
0. forduló Cívis KK Debrecen/A - Dávid Kornél KA/A 2022. május 22. vasárnap 87 - 43
0. forduló Zsíros Akadémia Kőbánya/A - Budapesti Honvéd/A 2022. május 22. vasárnap 66 - 79
0. forduló MAFC/A - Körmendi Törpördögök 2022. május 22. vasárnap 68 - 61
0. forduló KASI Delfinek/A - MVM-OSE Lions U14/A 2022. május 22. vasárnap 89 - 67
0. forduló SZEDEÁK/A - Soproni SI KA SKC/A 2022. május 22. vasárnap 55 - 87
0. forduló Szombathelyi Sportiskola KA/A - Kecskeméti KA/A 2022. május 22. vasárnap 56 - 51
0. forduló Zalakerámia ZTE KK/A - Dávid Kornél KA/A 2022. május 21. szombat 85 - 77
0. forduló NKA Pécs/A - Budapesti Honvéd/A 2022. május 21. szombat 73 - 66
Tabella - Döntő
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
1. Szombathelyi Sportiskola KA/A
Szombathelyi Sportiskola KA/A
3 0.50 3 0 3 161 216 GY1 11-5 8-10 1-4
2. Vasas Akadémia/A
Vasas Akadémia/A
3 1.00 6 3 0 291 149 V1 20-2 10-2 4-1
3. Budapesti Honvéd/A
Budapesti Honvéd/A
3 0.83 5 2 1 226 222 GY1 16-1 10-5 3-2
4. KASI Delfinek/A*
KASI Delfinek/A*
3 0.67 4 1 2 224 238 GY3 17-2 11-3 3-2
5. Kecskeméti KA/A
Kecskeméti KA/A
3 0.50 3 0 3 154 286 V5 10-7 7-10 0-5
6. NKA Pécs/A
NKA Pécs/A
5 1.00 10 5 0 432 265 GY34 21-0 13-0 5-0
7. Zsíros Akadémia Kőbánya/A
Zsíros Akadémia Kőbánya/A
5 0.70 7 2 3 311 399 V2 12-6 7-9 2-3
8. MVM-OSE Lions U14/A
MVM-OSE Lions U14/A
5 0.70 7 2 3 299 375 V1 14-5 10-8 2-3
Tabella - "B" Döntő
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
1. Bajai Bácska FKE/A
Bajai Bácska FKE/A
3 1.00 6 3 0 225 155 GY3 9-2 3-7 3-2
2. Cívis KK Debrecen/A
Cívis KK Debrecen/A
3 0.83 5 2 1 192 166 GY1 11-7 3-10 2-3
3. Zalakerámia ZTE KK/A
Zalakerámia ZTE KK/A
3 0.83 5 2 1 219 215 V1 10-6 8-7 3-2
4. MAFC/A*
MAFC/A*
3 0.83 5 2 1 203 171 GY2 12-5 9-9 4-1
5. Körmendi Törpördögök
Körmendi Törpördögök
3 0.67 4 1 2 193 196 V1 11-6 6-9 2-3
6. Dávid Kornél KA/A
Dávid Kornél KA/A
3 0.67 4 1 2 179 226 V2 12-5 4-14 1-4
7. Soproni SI KA SKC/A
Soproni SI KA SKC/A
3 0.67 4 1 2 205 190 GY1 7-7 1-16 2-3
8. SZEDEÁK/A
SZEDEÁK/A
3 0.50 3 0 3 145 242 V3 7-10 5-13 2-3
Tabella - Országos Főtábla - 6. forduló
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
1. NKA Pécs/A
NKA Pécs/A
3 1.00 6 3 0 248 145 GY34 21-0 13-0 5-0
2. Vasas Akadémia/A
Vasas Akadémia/A
3 0.83 5 2 1 232 189 V1 20-2 10-2 4-1
3. Budapesti Honvéd/A
Budapesti Honvéd/A
3 0.67 4 1 2 196 224 GY1 16-1 10-5 3-2
4. MVM-OSE Lions U14/A
MVM-OSE Lions U14/A
3 0.50 3 0 3 134 252 V1 14-5 10-8 2-3
5. Szombathelyi Sportiskola KA/A
Szombathelyi Sportiskola KA/A
3 1.00 6 3 0 185 145 GY1 11-5 8-10 1-4
6. Kecskeméti KA/A
Kecskeméti KA/A
3 0.83 5 2 1 189 153 V5 10-7 7-10 0-5
7. Bajai Bácska FKE/A
Bajai Bácska FKE/A
3 0.67 4 1 2 161 180 GY3 9-2 3-7 3-2
8. Dávid Kornél KA/A
Dávid Kornél KA/A
3 0.50 3 0 3 177 234 V2 12-5 4-14 1-4
9. KASI Delfinek/A*
KASI Delfinek/A*
3 1.00 6 3 0 276 152 GY3 17-2 11-3 3-2
10. Zsíros Akadémia Kőbánya/A
Zsíros Akadémia Kőbánya/A
3 0.83 5 2 1 200 212 V2 12-6 7-9 2-3
11. Körmendi Törpördögök
Körmendi Törpördögök
3 0.67 4 1 2 167 225 V1 11-6 6-9 2-3
12. Cívis KK Debrecen/A
Cívis KK Debrecen/A
3 0.50 3 0 3 164 218 GY1 11-7 3-10 2-3
13. MAFC/A*
MAFC/A*
3 1.00 6 3 0 280 171 GY2 12-5 9-9 4-1
14. Zalakerámia ZTE KK/A
Zalakerámia ZTE KK/A
3 0.67 4 1 2 243 247 V1 10-6 8-7 3-2
15. Kiss Lenke KA/A
Kiss Lenke KA/A
3 0.67 4 1 2 181 235 V2 4-5 4-8 1-4
16. Szolnoki KA/A
Szolnoki KA/A
3 0.67 4 1 2 208 259 GY1 8-7 5-11 2-3
17. Soproni SI KA SKC/A
Soproni SI KA SKC/A
3 0.83 5 2 1 245 227 GY1 7-7 1-16 2-3
18. SZEDEÁK/A
SZEDEÁK/A
3 0.83 5 2 1 288 224 V3 7-10 5-13 2-3
19. Soproni Tigrisek/A
Soproni Tigrisek/A
3 0.83 5 2 1 268 258 GY1 13-2 5-9 4-1
20. NKA Pécs/B
NKA Pécs/B
3 0.50 3 0 3 211 303 V3 5-8 7-9 1-4
21. Egri VSI KOK/A
Egri VSI KOK/A
0 0.00 0 0 0 0 0 GY1 6-4 3-7 4-1
22. Lehel Kosársuli/A*
Lehel Kosársuli/A*
0 0.00 0 0 0 0 0 V2 3-5 3-6 2-3
23. Nyíregyházi Sportcentrum
Nyíregyházi Sportcentrum
0 0.00 0 0 0 0 0 GY2 9-7 3-9 4-1
24. MEAFC/A
MEAFC/A
3 1.00 6 3 0 302 176 GY6 10-7 4-11 5-0
25. KASI Delfinek/B
KASI Delfinek/B
3 0.83 5 2 1 234 209 V1 2-5 4-7 3-2
26. Vasas Akadémia/B
Vasas Akadémia/B
3 0.67 4 1 2 192 237 GY1 4-4 4-9 2-3
27. Radobasket/A
Radobasket/A
3 0.50 3 0 3 142 248 V6 2-5 2-9 0-5
28. MEAFC - Jezsuita/B
MEAFC - Jezsuita/B
3 1.00 6 3 0 261 135 GY3 3-6 4-5 3-2
29. Alba Fehérvár/A
Alba Fehérvár/A
3 0.83 5 2 1 210 175 GY1 2-7 3-9 3-2
30. DMTK
DMTK
3 0.67 4 1 2 203 282 V1 1-7 2-8 2-3
31. Soproni SI KA SMAFC/B
Soproni SI KA SMAFC/B
3 0.50 3 0 3 158 240 V18 0-6 0-12 0-5
Tabella - Országos Főtábla - 5. forduló
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
1. NKA Pécs/A
NKA Pécs/A
3 1.00 6 3 0 267 142 GY34 21-0 13-0 5-0
2. Budapesti Honvéd/A
Budapesti Honvéd/A
3 0.83 5 2 1 220 186 GY1 16-1 10-5 3-2
3. Szombathelyi Sportiskola KA/A
Szombathelyi Sportiskola KA/A
3 0.67 4 1 2 175 243 GY1 11-5 8-10 1-4
4. Zsíros Akadémia Kőbánya/A
Zsíros Akadémia Kőbánya/A
3 0.50 3 0 3 146 237 V2 12-6 7-9 2-3
5. Vasas Akadémia/A
Vasas Akadémia/A
3 1.00 6 3 0 216 71 V1 20-2 10-2 4-1
6. MVM-OSE Lions U14/A
MVM-OSE Lions U14/A
3 0.67 4 1 2 153 230 V1 14-5 10-8 2-3
7. KASI Delfinek/A*
KASI Delfinek/A*
3 0.67 4 2 1 190 100 GY3 17-2 11-3 3-2
8. Bajai Bácska FKE/A
Bajai Bácska FKE/A
3 0.50 3 0 3 93 251 GY3 9-2 3-7 3-2
9. Kecskeméti KA/A
Kecskeméti KA/A
3 1.00 6 3 0 224 156 V5 10-7 7-10 0-5
10. Cívis KK Debrecen/A
Cívis KK Debrecen/A
3 0.83 5 2 1 205 145 GY1 11-7 3-10 2-3
11. MAFC/A*
MAFC/A*
3 0.67 4 1 2 159 191 GY2 12-5 9-9 4-1
12. Soproni SI KA SKC/A
Soproni SI KA SKC/A
3 0.50 3 0 3 140 236 GY1 7-7 1-16 2-3
13. Körmendi Törpördögök
Körmendi Törpördögök
3 1.00 6 3 0 261 180 V1 11-6 6-9 2-3
14. Dávid Kornél KA/A
Dávid Kornél KA/A
3 0.83 5 2 1 282 169 V2 12-5 4-14 1-4
15. SZEDEÁK/A
SZEDEÁK/A
3 0.67 4 1 2 160 235 V3 7-10 5-13 2-3
16. Kiss Lenke KA/A
Kiss Lenke KA/A
3 0.50 3 0 3 132 251 V2 4-5 4-8 1-4
17. Zalakerámia ZTE KK/A
Zalakerámia ZTE KK/A
3 0.83 5 2 1 293 219 V1 10-6 8-7 3-2
18. NKA Pécs/B
NKA Pécs/B
3 0.83 5 2 1 238 225 V3 5-8 7-9 1-4
19. Nyíregyházi Sportcentrum
Nyíregyházi Sportcentrum
3 0.83 5 2 1 241 218 GY2 9-7 3-9 4-1
20. Radobasket/A
Radobasket/A
3 0.50 3 0 3 155 265 V6 2-5 2-9 0-5
21. Soproni Tigrisek/A
Soproni Tigrisek/A
3 1.00 6 3 0 251 191 GY1 13-2 5-9 4-1
22. Szolnoki KA/A
Szolnoki KA/A
3 0.83 5 2 1 215 207 GY1 8-7 5-11 2-3
23. Vasas Akadémia/B
Vasas Akadémia/B
3 0.67 4 1 2 193 210 GY1 4-4 4-9 2-3
24. Kecskeméti KA/B
Kecskeméti KA/B
3 0.50 3 0 3 148 199 V4 5-3 0-10 1-4
25. Egri VSI KOK/A
Egri VSI KOK/A
3 1.00 6 3 0 242 188 GY1 6-4 3-7 4-1
26. KASI Delfinek/B
KASI Delfinek/B
3 0.83 5 2 1 219 234 V1 2-5 4-7 3-2
27. Alba Fehérvár/A
Alba Fehérvár/A
3 0.67 4 1 2 177 196 GY1 2-7 3-9 3-2
28. MEAFC - Jezsuita/B
MEAFC - Jezsuita/B
3 0.50 3 0 3 174 194 GY3 3-6 4-5 3-2
29. MEAFC/A
MEAFC/A
3 1.00 6 3 0 371 131 GY6 10-7 4-11 5-0
30. Lehel Kosársuli/A*
Lehel Kosársuli/A*
3 0.83 5 2 1 238 234 V2 3-5 3-6 2-3
31. DMTK
DMTK
3 0.67 4 1 2 154 278 V1 1-7 2-8 2-3
32. Soproni SI KA SMAFC/B
Soproni SI KA SMAFC/B
3 0.50 3 0 3 155 275 V18 0-6 0-12 0-5
Tabella - Országos Főtábla - 4. forduló
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
1. Budapesti Honvéd/A
Budapesti Honvéd/A
3 1.00 6 3 0 300 193 GY1 16-1 10-5 3-2
2. Bajai Bácska FKE/A
Bajai Bácska FKE/A
3 0.83 5 2 1 258 211 GY3 9-2 3-7 3-2
3. Kecskeméti KA/A
Kecskeméti KA/A
3 0.67 4 1 2 225 233 V5 10-7 7-10 0-5
4. SZEDEÁK/A
SZEDEÁK/A
3 0.50 3 0 3 181 327 V3 7-10 5-13 2-3
5. KASI Delfinek/A*
KASI Delfinek/A*
3 1.00 6 3 0 321 162 GY3 17-2 11-3 3-2
6. Szombathelyi Sportiskola KA/A
Szombathelyi Sportiskola KA/A
3 0.83 5 2 1 170 200 GY1 11-5 8-10 1-4
7. Körmendi Törpördögök
Körmendi Törpördögök
3 0.67 4 1 2 201 218 V1 11-6 6-9 2-3
8. MAFC/A*
MAFC/A*
3 0.50 3 0 3 131 243 GY2 12-5 9-9 4-1
9. NKA Pécs/A
NKA Pécs/A
3 1.00 6 3 0 258 90 GY34 21-0 13-0 5-0
10. MVM-OSE Lions U14/A
MVM-OSE Lions U14/A
3 0.83 5 2 1 187 169 V1 14-5 10-8 2-3
11. Cívis KK Debrecen/A
Cívis KK Debrecen/A
3 0.67 4 1 2 160 199 GY1 11-7 3-10 2-3
12. Kiss Lenke KA/A
Kiss Lenke KA/A
3 0.50 3 0 3 89 236 V2 4-5 4-8 1-4
13. Vasas Akadémia/A
Vasas Akadémia/A
3 1.00 6 3 0 260 159 V1 20-2 10-2 4-1
14. Zsíros Akadémia Kőbánya/A
Zsíros Akadémia Kőbánya/A
3 0.83 5 2 1 234 224 V2 12-6 7-9 2-3
15. Dávid Kornél KA/A
Dávid Kornél KA/A
3 0.67 4 1 2 156 200 V2 12-5 4-14 1-4
16. Soproni SI KA SKC/A
Soproni SI KA SKC/A
3 0.50 3 0 3 160 227 GY1 7-7 1-16 2-3
17. Nyíregyházi Sportcentrum
Nyíregyházi Sportcentrum
3 1.00 6 3 0 155 129 GY2 9-7 3-9 4-1
18. Kecskeméti KA/B
Kecskeméti KA/B
3 0.83 5 2 1 152 140 V4 5-3 0-10 1-4
19. Egri VSI KOK/A
Egri VSI KOK/A
3 0.50 3 0 3 215 251 GY1 6-4 3-7 4-1
20. Lehel Kosársuli/A*
Lehel Kosársuli/A*
3 0.33 2 1 2 85 87 V2 3-5 3-6 2-3
21. Szolnoki KA/A
Szolnoki KA/A
3 1.00 6 3 0 287 189 GY1 8-7 5-11 2-3
22. Radobasket/A
Radobasket/A
3 0.83 5 2 1 190 187 V6 2-5 2-9 0-5
23. DMTK
DMTK
3 0.67 4 1 2 210 264 V1 1-7 2-8 2-3
24. Alba Fehérvár/A
Alba Fehérvár/A
3 0.50 3 0 3 199 246 GY1 2-7 3-9 3-2
25. Zalakerámia ZTE KK/A
Zalakerámia ZTE KK/A
3 1.00 6 3 0 300 212 V1 10-6 8-7 3-2
26. Vasas Akadémia/B
Vasas Akadémia/B
3 0.83 5 2 1 259 197 GY1 4-4 4-9 2-3
27. MEAFC - Jezsuita/B
MEAFC - Jezsuita/B
3 0.67 4 1 2 231 189 GY3 3-6 4-5 3-2
28. Soproni SI KA SMAFC/B
Soproni SI KA SMAFC/B
3 0.50 3 0 3 146 338 V18 0-6 0-12 0-5
29. Soproni Tigrisek/A
Soproni Tigrisek/A
3 1.00 6 3 0 287 220 GY1 13-2 5-9 4-1
30. NKA Pécs/B
NKA Pécs/B
3 0.83 5 2 1 284 241 V3 5-8 7-9 1-4
31. MEAFC/A
MEAFC/A
3 0.67 4 1 2 277 239 GY6 10-7 4-11 5-0
32. KASI Delfinek/B
KASI Delfinek/B
3 0.50 3 0 3 158 306 V1 2-5 4-7 3-2
Tabella - Országos Főtábla - 3. forduló
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
1. Budapesti Honvéd/A
Budapesti Honvéd/A
3 1.00 6 3 0 271 200 GY1 16-1 10-5 3-2
2. KASI Delfinek/A*
KASI Delfinek/A*
3 0.83 5 2 1 283 202 GY3 17-2 11-3 3-2
3. Zsíros Akadémia Kőbánya/A
Zsíros Akadémia Kőbánya/A
3 0.67 4 1 2 208 232 V2 12-6 7-9 2-3
4. Cívis KK Debrecen/A
Cívis KK Debrecen/A
3 0.50 3 0 3 166 294 GY1 11-7 3-10 2-3
5. NKA Pécs/A
NKA Pécs/A
3 1.00 6 3 0 295 148 GY34 21-0 13-0 5-0
6. Vasas Akadémia/A
Vasas Akadémia/A
3 0.83 5 2 1 254 163 V1 20-2 10-2 4-1
7. Körmendi Törpördögök
Körmendi Törpördögök
3 0.67 4 1 2 179 315 V1 11-6 6-9 2-3
8. Kecskeméti KA/A
Kecskeméti KA/A
3 0.50 3 0 3 157 259 V5 10-7 7-10 0-5
9. Bajai Bácska FKE/A
Bajai Bácska FKE/A
3 1.00 6 3 0 294 169 GY3 9-2 3-7 3-2
10. Dávid Kornél KA/A
Dávid Kornél KA/A
3 0.83 5 2 1 246 232 V2 12-5 4-14 1-4
11. Nyíregyházi Sportcentrum
Nyíregyházi Sportcentrum
3 0.67 4 1 2 201 252 GY2 9-7 3-9 4-1
12. MEAFC/A
MEAFC/A
3 0.50 3 0 3 210 298 GY6 10-7 4-11 5-0
13. Szombathelyi Sportiskola KA/A
Szombathelyi Sportiskola KA/A
3 1.00 6 3 0 298 140 GY1 11-5 8-10 1-4
14. Kiss Lenke KA/A
Kiss Lenke KA/A
3 0.83 5 2 1 200 191 V2 4-5 4-8 1-4
15. Szolnoki KA/A
Szolnoki KA/A
3 0.67 4 1 2 188 209 GY1 8-7 5-11 2-3
16. MEAFC - Jezsuita/B
MEAFC - Jezsuita/B
3 0.50 3 0 3 116 262 GY3 3-6 4-5 3-2
17. MVM-OSE Lions U14/A
MVM-OSE Lions U14/A
3 1.00 6 3 0 292 133 V1 14-5 10-8 2-3
18. MAFC/A*
MAFC/A*
3 0.83 5 2 1 229 183 GY2 12-5 9-9 4-1
19. Zalakerámia ZTE KK/A
Zalakerámia ZTE KK/A
3 0.67 4 1 2 203 249 V1 10-6 8-7 3-2
20. Alba Fehérvár/A
Alba Fehérvár/A
3 0.50 3 0 3 138 297 GY1 2-7 3-9 3-2
21. Soproni SI KA SKC/A
Soproni SI KA SKC/A
3 0.83 5 2 1 248 181 GY1 7-7 1-16 2-3
22. SZEDEÁK/A
SZEDEÁK/A
3 0.83 5 2 1 251 224 V3 7-10 5-13 2-3
23. Soproni Tigrisek/A
Soproni Tigrisek/A
3 0.83 5 2 1 228 233 GY1 13-2 5-9 4-1
24. Kecskeméti KA/B
Kecskeméti KA/B
3 0.50 3 0 3 161 250 V4 5-3 0-10 1-4
25. Egri VSI KOK/A
Egri VSI KOK/A
3 1.00 6 3 0 233 164 GY1 6-4 3-7 4-1
26. Radobasket/A
Radobasket/A
3 0.83 5 2 1 189 173 V6 2-5 2-9 0-5
27. KASI Delfinek/B
KASI Delfinek/B
3 0.67 4 1 2 173 199 V1 2-5 4-7 3-2
28. Soproni SI KA SMAFC/B
Soproni SI KA SMAFC/B
3 0.50 3 0 3 168 227 V18 0-6 0-12 0-5
29. Vasas Akadémia/B
Vasas Akadémia/B
3 1.00 6 3 0 286 162 GY1 4-4 4-9 2-3
30. NKA Pécs/B
NKA Pécs/B
3 0.83 5 2 1 165 142 V3 5-8 7-9 1-4
31. DMTK
DMTK
3 0.50 3 0 3 167 267 V1 1-7 2-8 2-3
32. Lehel Kosársuli/A*
Lehel Kosársuli/A*
3 0.50 3 1 2 114 161 V2 3-5 3-6 2-3
Tabella - Országos Főtábla - 2. forduló
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
1. Budapesti Honvéd/A
Budapesti Honvéd/A
3 1.00 6 3 0 272 183 GY1 16-1 10-5 3-2
2. Körmendi Törpördögök
Körmendi Törpördögök
3 0.83 5 2 1 229 230 V1 11-6 6-9 2-3
3. Bajai Bácska FKE/A
Bajai Bácska FKE/A
3 0.67 4 1 2 218 236 GY3 9-2 3-7 3-2
4. Soproni SI KA SKC/A
Soproni SI KA SKC/A
3 0.50 3 0 3 163 233 GY1 7-7 1-16 2-3
5. Vasas Akadémia/A
Vasas Akadémia/A
3 1.00 6 3 0 303 169 V1 20-2 10-2 4-1
6. KASI Delfinek/A*
KASI Delfinek/A*
3 0.83 5 2 1 316 231 GY3 17-2 11-3 3-2
7. Szombathelyi Sportiskola KA/A
Szombathelyi Sportiskola KA/A
3 0.67 4 1 2 193 228 GY1 11-5 8-10 1-4
8. Zalakerámia ZTE KK/A
Zalakerámia ZTE KK/A
3 0.50 3 0 3 150 334 V1 10-6 8-7 3-2
9. Zsíros Akadémia Kőbánya/A
Zsíros Akadémia Kőbánya/A
3 1.00 6 3 0 217 179 V2 12-6 7-9 2-3
10. Kecskeméti KA/A
Kecskeméti KA/A
3 0.83 5 2 1 272 197 V5 10-7 7-10 0-5
11. MVM-OSE Lions U14/A
MVM-OSE Lions U14/A
3 0.67 4 1 2 213 221 V1 14-5 10-8 2-3
12. Szolnoki KA/A
Szolnoki KA/A
3 0.50 3 0 3 160 265 GY1 8-7 5-11 2-3
13. NKA Pécs/A
NKA Pécs/A
3 1.00 6 3 0 407 107 GY34 21-0 13-0 5-0
14. Cívis KK Debrecen/A
Cívis KK Debrecen/A
3 0.83 5 2 1 231 209 GY1 11-7 3-10 2-3
15. SZEDEÁK/A
SZEDEÁK/A
3 0.67 4 1 2 175 295 V3 7-10 5-13 2-3
16. Nyíregyházi Sportcentrum
Nyíregyházi Sportcentrum
3 0.50 3 0 3 135 337 GY2 9-7 3-9 4-1
17. Dávid Kornél KA/A
Dávid Kornél KA/A
3 1.00 6 3 0 332 149 V2 12-5 4-14 1-4
18. Kecskeméti KA/B
Kecskeméti KA/B
3 0.83 5 2 1 204 216 V4 5-3 0-10 1-4
19. KASI Delfinek/B
KASI Delfinek/B
3 0.67 4 1 2 227 277 V1 2-5 4-7 3-2
20. DMTK
DMTK
3 0.50 3 0 3 207 328 V1 1-7 2-8 2-3
21. Kiss Lenke KA/A
Kiss Lenke KA/A
3 1.00 6 3 0 276 142 V2 4-5 4-8 1-4
22. Alba Fehérvár/A
Alba Fehérvár/A
3 0.83 5 2 1 209 203 GY1 2-7 3-9 3-2
23. Lehel Kosársuli/A*
Lehel Kosársuli/A*
3 0.67 4 1 2 178 213 V2 3-5 3-6 2-3
24. Soproni SI KA SMAFC/B
Soproni SI KA SMAFC/B
3 0.50 3 0 3 152 257 V18 0-6 0-12 0-5
25. MAFC/A*
MAFC/A*
3 1.00 6 3 0 301 121 GY2 12-5 9-9 4-1
26. MEAFC - Jezsuita/B
MEAFC - Jezsuita/B
3 0.83 5 2 1 178 193 GY3 3-6 4-5 3-2
27. NKA Pécs/B
NKA Pécs/B
3 0.67 4 1 2 205 254 V3 5-8 7-9 1-4
28. Radobasket/A
Radobasket/A
3 0.50 3 0 3 144 260 V6 2-5 2-9 0-5
29. Soproni Tigrisek/A
Soproni Tigrisek/A
3 1.00 6 3 0 264 183 GY1 13-2 5-9 4-1
30. MEAFC/A
MEAFC/A
3 0.83 5 2 1 308 201 GY6 10-7 4-11 5-0
31. Egri VSI KOK/A
Egri VSI KOK/A
3 0.67 4 1 2 193 246 GY1 6-4 3-7 4-1
32. Vasas Akadémia/B
Vasas Akadémia/B
3 0.50 3 0 3 154 289 GY1 4-4 4-9 2-3
Tabella - Országos Főtábla - 1. forduló
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
1. Budapesti Honvéd/A
Budapesti Honvéd/A
3 1.00 6 3 0 187 94 GY1 16-1 10-5 3-2
2. SZEDEÁK/A
SZEDEÁK/A
3 0.83 5 2 1 114 160 V3 7-10 5-13 2-3
3. Dávid Kornél KA/A
Dávid Kornél KA/A
3 0.67 4 1 2 124 165 V2 12-5 4-14 1-4
4. Egri VSI KOK/A
Egri VSI KOK/A
3 0.50 3 0 3 0 6 GY1 6-4 3-7 4-1
5. Vasas Akadémia/A
Vasas Akadémia/A
3 1.00 6 3 0 292 101 V1 20-2 10-2 4-1
6. Szolnoki KA/A
Szolnoki KA/A
3 0.67 4 1 2 160 215 GY1 8-7 5-11 2-3
7. Kiss Lenke KA/A
Kiss Lenke KA/A
3 0.67 4 1 2 126 175 V2 4-5 4-8 1-4
8. MAFC/A*
MAFC/A*
3 0.50 3 1 2 93 180 GY2 12-5 9-9 4-1
9. MVM-OSE Lions U14/A
MVM-OSE Lions U14/A
3 1.00 6 3 0 291 112 V1 14-5 10-8 2-3
10. Szombathelyi Sportiskola KA/A
Szombathelyi Sportiskola KA/A
3 0.83 5 2 1 252 143 GY1 11-5 8-10 1-4
11. NKA Pécs/B
NKA Pécs/B
3 0.67 4 1 2 194 236 V3 5-8 7-9 1-4
12. Soproni SI KA SMAFC/B
Soproni SI KA SMAFC/B
3 0.50 3 0 3 83 329 V18 0-6 0-12 0-5
13. Cívis KK Debrecen/A
Cívis KK Debrecen/A
3 1.00 6 3 0 221 105 GY1 11-7 3-10 2-3
14. Soproni SI KA SKC/A
Soproni SI KA SKC/A
3 0.83 5 2 1 160 141 GY1 7-7 1-16 2-3
15. Soproni Tigrisek/A
Soproni Tigrisek/A
3 0.67 4 1 2 185 180 GY1 13-2 5-9 4-1
16. KASI Delfinek/B
KASI Delfinek/B
3 0.50 3 0 3 100 240 V1 2-5 4-7 3-2
17. NKA Pécs/A
NKA Pécs/A
3 1.00 6 3 0 386 114 GY34 21-0 13-0 5-0
18. Bajai Bácska FKE/A
Bajai Bácska FKE/A
3 0.83 5 2 1 226 207 GY3 9-2 3-7 3-2
19. MEAFC/A
MEAFC/A
3 0.67 4 1 2 236 255 GY6 10-7 4-11 5-0
20. DMTK
DMTK
3 0.50 3 0 3 97 369 V1 1-7 2-8 2-3
21. Kecskeméti KA/A
Kecskeméti KA/A
3 1.00 6 3 0 312 131 V5 10-7 7-10 0-5
22. Zalakerámia ZTE KK/A
Zalakerámia ZTE KK/A
3 0.83 5 2 1 270 183 V1 10-6 8-7 3-2
23. MEAFC - Jezsuita/B
MEAFC - Jezsuita/B
3 0.67 4 1 2 134 252 GY3 3-6 4-5 3-2
24. Alba Fehérvár/A
Alba Fehérvár/A
3 0.50 3 0 3 132 282 GY1 2-7 3-9 3-2
25. KASI Delfinek/A*
KASI Delfinek/A*
3 1.00 6 3 0 432 111 GY3 17-2 11-3 3-2
26. Zsíros Akadémia Kőbánya/A
Zsíros Akadémia Kőbánya/A
3 0.83 5 2 1 299 132 V2 12-6 7-9 2-3
27. Lehel Kosársuli/A*
Lehel Kosársuli/A*
3 0.67 4 1 2 96 354 V2 3-5 3-6 2-3
28. Radobasket/A
Radobasket/A
3 0.50 3 0 3 107 337 V6 2-5 2-9 0-5
29. Körmendi Törpördögök
Körmendi Törpördögök
3 1.00 6 3 0 317 170 V1 11-6 6-9 2-3
30. Nyíregyházi Sportcentrum
Nyíregyházi Sportcentrum
3 0.83 5 2 1 206 215 GY2 9-7 3-9 4-1
31. Kecskeméti KA/B
Kecskeméti KA/B
3 0.67 4 1 2 164 225 V4 5-3 0-10 1-4
32. Vasas Akadémia/B
Vasas Akadémia/B
3 0.50 3 0 3 166 243 GY1 4-4 4-9 2-3
Tabella - Alapszakasz
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
1. Budapesti Honvéd/A
Budapesti Honvéd/A
8 0.94 15 7 1 697 439 GY1 16-1 10-5 3-2
2. NKA Pécs/A
NKA Pécs/A
8 1.00 16 8 0 651 312 GY34 21-0 13-0 5-0
3. Vasas Akadémia/A
Vasas Akadémia/A
8 0.94 15 7 1 715 336 V1 20-2 10-2 4-1
4. Kecskeméti KA/A
Kecskeméti KA/A
8 0.81 13 5 3 587 540 V5 10-7 7-10 0-5
5. Szombathelyi Sportiskola KA/A
Szombathelyi Sportiskola KA/A
8 0.75 12 4 4 524 523 GY1 11-5 8-10 1-4
6. Zsíros Akadémia Kőbánya/A
Zsíros Akadémia Kőbánya/A
8 0.75 12 4 4 472 543 V2 12-6 7-9 2-3
7. Cívis KK Debrecen/A
Cívis KK Debrecen/A
8 0.63 10 2 6 449 590 GY1 11-7 3-10 2-3
8. Körmendi Törpördögök
Körmendi Törpördögök
8 0.69 11 3 5 559 636 V1 11-6 6-9 2-3
9. Nyíregyházi Sportcentrum
Nyíregyházi Sportcentrum
8 0.50 8 0 8 335 832 GY2 9-7 3-9 4-1
10. Soproni SI KA SKC/A
Soproni SI KA SKC/A
8 0.50 8 0 8 260 498 GY1 7-7 1-16 2-3
11. MVM-OSE Lions U14/A
MVM-OSE Lions U14/A
8 1.00 16 8 0 733 421 V1 14-5 10-8 2-3
12. KASI Delfinek/A*
KASI Delfinek/A*
8 1.00 16 8 0 968 410 GY3 17-2 11-3 3-2
13. MAFC/A*
MAFC/A*
8 0.88 14 6 2 668 475 GY2 12-5 9-9 4-1
14. Zalakerámia ZTE KK/A
Zalakerámia ZTE KK/A
8 0.88 14 6 2 676 749 V1 10-6 8-7 3-2
15. Dávid Kornél KA/A
Dávid Kornél KA/A
8 0.63 10 2 6 543 554 V2 12-5 4-14 1-4
16. MEAFC/A
MEAFC/A
8 0.63 10 2 6 612 707 GY6 10-7 4-11 5-0
17. NKA Pécs/B
NKA Pécs/B
8 0.63 10 2 6 492 708 V3 5-8 7-9 1-4
18. Szolnoki KA/A
Szolnoki KA/A
8 0.63 10 2 6 540 745 GY1 8-7 5-11 2-3
19. SZEDEÁK/A
SZEDEÁK/A
8 0.63 10 2 6 406 684 V3 7-10 5-13 2-3
20. Soproni Tigrisek/A
Soproni Tigrisek/A
8 0.63 10 2 6 553 738 GY1 13-2 5-9 4-1
Tabella - Selejtező szakasz a Középházban indulásért
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
1. Dávid Kornél KA/A
Dávid Kornél KA/A
3 1.00 6 3 0 220 171 V2 12-5 4-14 1-4
2. MEAFC/A
MEAFC/A
3 0.83 5 2 1 220 200 GY6 10-7 4-11 5-0
3. Újpest-MT/A
Újpest-MT/A
3 0.67 4 1 2 173 220 GY1 0-1 1-1 1-2
4. Kecskeméti KA/B
Kecskeméti KA/B
3 0.50 3 0 3 161 183 V4 5-3 0-10 1-4
5. KASI Delfinek/A*
KASI Delfinek/A*
2 1.00 4 2 0 285 63 GY3 17-2 11-3 3-2
6. Zalakerámia ZTE KK/A
Zalakerámia ZTE KK/A
2 0.75 3 1 1 159 141 V1 10-6 8-7 3-2
7. Pityke KSE
Pityke KSE
2 0.50 2 0 2 52 292 V2 0-1 0-1 0-2
8. Szolnoki KA/A
Szolnoki KA/A
3 1.00 6 3 0 202 139 GY1 8-7 5-11 2-3
9. Soproni Tigrisek/A
Soproni Tigrisek/A
3 0.83 5 2 1 202 173 GY1 13-2 5-9 4-1
10. Vasas Akadémia/B
Vasas Akadémia/B
3 0.67 4 1 2 187 186 GY1 4-4 4-9 2-3
11. Gödi SE
Gödi SE
3 0.50 3 0 3 118 211 V3 0-1 0-2 0-3
12. MAFC/A*
MAFC/A*
3 1.00 6 3 0 259 112 GY2 12-5 9-9 4-1
13. SZEDEÁK/A
SZEDEÁK/A
3 0.83 5 2 1 186 162 V3 7-10 5-13 2-3
14. Kiss Lenke KA/A
Kiss Lenke KA/A
3 0.67 4 1 2 176 158 V2 4-5 4-8 1-4
15. Óbudai Kaszások/A
Óbudai Kaszások/A
3 0.50 3 0 3 69 258 V3 0-1 0-2 0-3
16. MVM-OSE Lions U14/A
MVM-OSE Lions U14/A
3 1.00 6 3 0 296 140 V1 14-5 10-8 2-3
17. NKA Pécs/B
NKA Pécs/B
3 0.83 5 2 1 267 152 V3 5-8 7-9 1-4
18. Egri VSI KOK/A
Egri VSI KOK/A
3 0.67 4 1 2 137 232 GY1 6-4 3-7 4-1
19. Alba Fehérvár/A
Alba Fehérvár/A
3 0.50 3 0 3 119 295 GY1 2-7 3-9 3-2
Tabella - Selejtező szakasz a Felsőházban indulásért
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
1. Budapesti Honvéd/A
Budapesti Honvéd/A
1 1.00 2 1 0 132 44 GY1 16-1 10-5 3-2
2. Félegyházi TSI
Félegyházi TSI
1 0.50 1 0 1 44 132 V1 0-1 0-0 0-1
3. NKA Pécs/A
NKA Pécs/A
3 1.00 6 3 0 328 163 GY34 21-0 13-0 5-0
4. Körmendi Törpördögök
Körmendi Törpördögök
3 0.83 5 2 1 252 220 V1 11-6 6-9 2-3
5. Kecskeméti KA/A
Kecskeméti KA/A
3 0.67 4 1 2 220 258 V5 10-7 7-10 0-5
6. MEAFC/A
MEAFC/A
3 0.50 3 0 3 175 334 GY6 10-7 4-11 5-0
7. Vasas Akadémia/A
Vasas Akadémia/A
3 1.00 6 3 0 398 74 V1 20-2 10-2 4-1
8. Nyíregyházi Sportcentrum
Nyíregyházi Sportcentrum
3 0.83 5 2 1 166 232 GY2 9-7 3-9 4-1
9. Dávid Kornél KA/A
Dávid Kornél KA/A
3 0.67 4 1 2 150 258 V2 12-5 4-14 1-4
10. SZEDEÁK/A
SZEDEÁK/A
3 0.50 3 0 3 138 288 V3 7-10 5-13 2-3
11. Cívis KK Debrecen/A
Cívis KK Debrecen/A
2 1.00 4 2 0 187 98 GY1 11-7 3-10 2-3
12. Soproni SI KA SKC/A
Soproni SI KA SKC/A
2 0.75 3 1 1 135 142 GY1 7-7 1-16 2-3
13. Szolnoki KA/A
Szolnoki KA/A
2 0.50 2 0 2 88 170 GY1 8-7 5-11 2-3
14. Zsíros Akadémia Kőbánya/A
Zsíros Akadémia Kőbánya/A
3 1.00 6 3 0 267 196 V2 12-6 7-9 2-3
15. Szombathelyi Sportiskola KA/A
Szombathelyi Sportiskola KA/A
3 0.83 5 2 1 248 207 GY1 11-5 8-10 1-4
16. MVM-OSE Lions U14/A
MVM-OSE Lions U14/A
3 0.67 4 1 2 197 246 V1 14-5 10-8 2-3
17. MAFC/A*
MAFC/A*
3 0.50 3 0 3 204 267 GY2 12-5 9-9 4-1
Ranglisták - Fiú Serdülő
VIDEÓK
MKOSZ PROGRAMOK

Megyei szövetségek