Kenguru Kupa - 2021/2022 Kenguru Kupa - 2021/2022
Legutóbbi - Kenguru Kupa
0. forduló Zalakerámia ZTE KK/A - Körmendi Törpördögök/A 2021. november 28. vasárnap 55 - 63
0. forduló Monok SE - KASI Delfinek/C 2021. november 28. vasárnap 16 - 42
0. forduló Körmendi Törpördögök/A - RICSILLA 2021. november 28. vasárnap 40 - 95
0. forduló Kozármisleny SE/A - Monok SE 2021. november 28. vasárnap 63 - 34
0. forduló RICSILLA - Zalakerámia ZTE KK/A 2021. november 28. vasárnap 83 - 49
0. forduló KASI Delfinek/C - Kozármisleny SE/A 2021. november 28. vasárnap 25 - 63
0. forduló CKE U11 - RADOBASKET 2021. november 21. vasárnap 2 - 0
0. forduló BKG-Veresegyház - BTDSE Taksonyi Ördögök/A 2021. november 21. vasárnap 0 - 20
0. forduló Diósdi Sasok KE - BSC Budakeszi 2021. november 21. vasárnap 97 - 40
0. forduló Budafoki Békák - Vasas Amazonok 2021. november 21. vasárnap 51 - 50
Következik - Kenguru Kupa
0. forduló Monok SE - Gyakorlós Törpék 2021. december 18. szombat 08:30
0. forduló Csata Garfield - Újpest-MT/A 2021. december 18. szombat 09:00
0. forduló BLF Bolhák - Budapesti Honvéd SE-Bakáts-Molnár 2021. december 18. szombat 09:00
0. forduló Harcos Darazsak - Szorgos Darazsak 2021. december 18. szombat 09:00
0. forduló NKA Pécs Leány/B - NKA Pécs Fiú/B 2021. december 18. szombat 09:00
0. forduló Ziccer Bocsok - Pénzügyőr SE Párducok 2021. december 18. szombat 09:00
0. forduló Kéksárga Zsiráfok - TFSE 2021. december 18. szombat 09:00
0. forduló KLKA Benkő - Törekvés Törpillák 2021. december 18. szombat 09:15
0. forduló Hunyadis Darazsak - Soproni SI Lackneros Bivalyok 2021. december 18. szombat 10:00
0. forduló Dombóvári KS/B - Mohácsi Torna Egylet 1888 2021. december 18. szombat 10:00
Tabella - Országos Fiú Jamboree
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
Tabella - Országos Leány Jamboree
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
Tabella - Régiós Jamboree
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
Tabella - Alapszakasz 8. forduló
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
Tabella - Alapszakasz 7. forduló
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
Tabella - Alapszakasz 6. forduló
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
Tabella - Alapszakasz 5. forduló
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
Tabella - Alapszakasz 4. forduló
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
Tabella - Alapszakasz 3. forduló
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
Tabella - Alapszakasz 2. forduló
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
Tabella - Alapszakasz 1. forduló
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
Ranglisták - Kenguru Kupa
HÁROMPONTOS
Poszt M. Érték
VIDEÓK
MKOSZ PROGRAMOK

Megyei szövetségek