Hazai | Vendég | Dátum | Időpont | Eredmény | Csarnok |
---|---|---|---|---|---|
Semmelweis Egyetem | ELTE BEAC | 2022. október 17. | 19:20 | 58 - 68 | SOTE Csarnok |
Játékvezetők: Sentényi Barna, Lázár Zsigmond György | |||||
BME-MAFC | Miskolci Egyetem | 2022. október 18. | 18:15 | 45 - 67 | CAMUGO SportLab Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Józsa András Junior, Hartai Tamás | |||||
DEAC | Nyíregyházi Egyetemi Sportegyesület | 2022. október 19. | 19:30 | 141 - 27 | Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma |
Játékvezetők: Kisházi Béla Kálmán, Bács Csaba | |||||
Miskolci Egyetem | ELTE BEAC | 2022. október 24. | 17:30 | 63 - 92 | Miskolci Egyetem, Körcsarnok |
Játékvezetők: dr. Nagy Zsombor, Siska-Sándor Ivett | |||||
Nyíregyházi Egyetemi Sportegyesület | BME-MAFC | 2022. október 25. | 18:00 | 65 - 110 | Nyíregyházi Főiskola |
Játékvezetők: Gergely Csaba, Nyíri Péter Patrik | |||||
Semmelweis Egyetem | DEAC | 2022. október 26. | 19:50 | 60 - 57 | SOTE Csarnok |
Játékvezetők: Kruk Melinda, Gombos Márk Bálint |
ELTE BEAC | BME-MAFC | 2022. november 7. | 18:40 | 65 - 43 | Tüske csarnok - 1. terem |
Játékvezetők: Nagy-Pál Petra, Gruber Nikolett Lilla | |||||
DEAC | Miskolci Egyetem | 2022. november 9. | 19:30 | 71 - 57 | Debreceni Egyetem Sportközpont Klinikai Campus Játékcsarnok |
Játékvezetők: Kisházi Béla Kálmán, dr. Szűcs Sándor | |||||
Semmelweis Egyetem | Nyíregyházi Egyetemi Sportegyesület | 2022. november 9. | 19:50 | 89 - 37 | SOTE Csarnok |
Játékvezetők: Kruk Melinda, Darai Zoé Grèta | |||||
Nyíregyházi Egyetemi Sportegyesület | ELTE BEAC | 2022. november 15. | 18:00 | 58 - 67 | Nyíregyházi Főiskola |
Játékvezetők: Gergely Csaba, Nyíri Péter Patrik | |||||
BME-MAFC | DEAC | 2022. november 15. | 18:15 | 58 - 42 | CAMUGO SportLab Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Kruk Melinda, Szőts Dávid István | |||||
Miskolci Egyetem | Nyíregyházi Egyetemi Sportegyesület | 2022. november 21. | 20:15 | 99 - 35 | Miskolci Egyetem, Körcsarnok |
Játékvezetők: Lónáth László, Siska-Sándor Ivett | |||||
BME-MAFC | Semmelweis Egyetem | 2022. november 22. | 18:15 | 59 - 65 | CAMUGO SportLab Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Gruber Nikolett Lilla, Magyar Zoltán Gábor | |||||
DEAC | ELTE BEAC | 2022. november 23. | 19:30 | 61 - 77 | Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma |
Játékvezetők: Bács Csaba, dr. Szűcs Sándor | |||||
Miskolci Egyetem | Semmelweis Egyetem | 2022. november 30. | 19:15 | 79 - 48 | Miskolci Egyetem, Körcsarnok |
Játékvezetők: Takács Zoltán, dr. Nagy Zsombor |
ELTE BEAC | Semmelweis Egyetem | 2023. február 13. | 18:40 | 91 - 55 | Tüske csarnok - 1. terem |
Játékvezetők: Tóth Kitti, Horváth Emese Kata | |||||
Miskolci Egyetem | BME-MAFC | 2023. február 15. | 15:30 | 85 - 57 | Miskolci Egyetem, Körcsarnok |
Játékvezetők: Takács Zoltán, Lónáth László | |||||
Nyíregyházi Egyetemi Sportegyesület | DEAC | 2023. február 15. | 18:30 | 72 - 70 | Szent Imre Katolikus Gimnázium, Általános Iskola Kollégium és Óvoda Tornaterme |
Játékvezetők: Gergely Csaba, Nyíri Péter Patrik | |||||
ELTE BEAC | Miskolci Egyetem | 2023. február 20. | 18:40 | 89 - 48 | Tüske csarnok - 1. terem |
Játékvezetők: Horváth Csongor Béla, Sentényi Barna | |||||
BME-MAFC | Nyíregyházi Egyetemi Sportegyesület | 2023. február 21. | 18:15 | 97 - 53 | CAMUGO SportLab Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Józsa András Junior, Kruk Melinda | |||||
DEAC | Semmelweis Egyetem | 2023. február 22. | 18:30 | 65 - 61 | Debreceni Egyetem Sportközpont Klinikai Campus Játékcsarnok |
Játékvezetők: Kisházi Béla Kálmán, Bács Csaba |
Nyíregyházi Egyetemi Sportegyesület | Semmelweis Egyetem | 2023. március 7. | 18:00 | 50 - 96 | Nyíregyházi Főiskola |
Játékvezetők: Sallai István József, Nyíri Péter Patrik | |||||
ELTE BEAC | Nyíregyházi Egyetemi Sportegyesület | 2023. március 13. | 18:40 | 97 - 37 | Tüske csarnok - 1. terem |
Játékvezetők: Nagy-Pál Petra, Czupi Márton | |||||
Semmelweis Egyetem | Miskolci Egyetem | 2023. március 13. | 19:20 | 58 - 87 | SOTE Csarnok |
Játékvezetők: Gyurka Tamás, Darai Zoé Grèta | |||||
DEAC | BME-MAFC | 2023. március 14. | 18:30 | 70 - 48 | Debreceni Egyetem Sportközpont Klinikai Campus Játékcsarnok |
Játékvezetők: Kisházi Béla Kálmán, dr. Szűcs Sándor | |||||
ELTE BEAC | DEAC | 2023. március 20. | 18:40 | 65 - 51 | Tüske csarnok - 1. terem |
Játékvezetők: Nepp László Oszkár, Hartai Tamás | |||||
Semmelweis Egyetem | BME-MAFC | 2023. március 20. | 19:20 | 43 - 66 | SOTE Csarnok |
Játékvezetők: Tóth Kitti, Nagy-Pál Petra | |||||
Nyíregyházi Egyetemi Sportegyesület | Miskolci Egyetem | 2023. március 21. | 18:00 | 52 - 87 | Nyíregyházi Főiskola |
Játékvezetők: Marton Péter, Nyíri Péter Patrik | |||||
Miskolci Egyetem | DEAC | 2023. március 29. | 19:15 | 69 - 59 | Miskolci Egyetem, Körcsarnok |
Játékvezetők: Takács Zoltán, Siska-Sándor Ivett |
BME-MAFC | ELTE BEAC | 2023. április 4. | 18:15 | 28 - 58 | CAMUGO SportLab Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Gruber Nikolett Lilla, Szőts Dávid István |