Hazai | Vendég | Dátum | Időpont | Eredmény | Csarnok |
---|---|---|---|---|---|
Nyíregyházi Kosársuli | Vasas Akadémia II. | 2022. október 9. | 15:00 | 63 - 74 | Szent Imre Katolikus Gimnázium, Általános Iskola Kollégium és Óvoda Tornaterme |
Játékvezetők: Fülöp Ádám László, dr. Nagy Zsombor | |||||
MTK-TFSE | Kecskeméti KC | 2022. október 9. | 17:00 | 96 - 31 | MTK Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Nagy-Pál Petra, Tóth Kitti | |||||
DEAC | Szolnoki MÁV Sportegyesület | 2022. október 11. | 19:30 | 56 - 44 | Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma |
Játékvezetők: Gergely Csaba, Nyíri Péter Patrik | |||||
Kecskeméti KC | Zsíros Akadémia Kőbánya | 2022. október 12. | 16:00 | 60 - 69 | Bolyai János Gimnázium Tornaterme |
Játékvezetők: Fehérvári Gergely, Fenyvesi Zénó | |||||
Szolnoki MÁV Sportegyesület | MTK-TFSE | 2022. október 19. | 18:00 | 32 - 159 | B. Nagy Pál Sportcsarnok |
Játékvezetők: Komáromi Péter, Fekete Csaba | |||||
Vasas Akadémia II. | Ajka | 2022. október 26. | 19:50 | 51 - 61 | Pasaréti Sportcentrum |
Játékvezetők: Kéri István, Magyari Viktor | |||||
DVTK U23 | Kecskeméti KC | 2022. október 30. | 14:15 | 102 - 33 | DVTK Multifunkciós Sportcsarnok Centerpálya |
Játékvezetők: Fülöp Ádám László, Bács Csaba | |||||
MTK-TFSE | DEAC | 2022. október 30. | 18:00 | 67 - 43 | MTK Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Sentényi Barna, Hartai Tamás |
Zsíros Akadémia Kőbánya | Szolnoki MÁV Sportegyesület | 2022. november 4. | 16:00 | 104 - 44 | Darázsfészek Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Menyhárt Ferenc Tamás, Lázár Zsigmond György | |||||
Kecskeméti KC | Nyíregyházi Kosársuli | 2022. november 6. | 14:30 | 39 - 93 | Mercedes-Benz Sportakadémia |
Játékvezetők: Zahorán Kitti Mária, Mezei Tibor | |||||
Szolnoki MÁV Sportegyesület | DVTK U23 | 2022. november 6. | 15:00 | 28 - 115 | B. Nagy Pál Sportcsarnok |
Játékvezetők: Sértő Róbert, Takács István | |||||
DEAC | Ajka | 2022. november 6. | 16:00 | 38 - 59 | Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma |
Játékvezetők: Takács Zoltán, Siska-Sándor Ivett | |||||
Zsíros Akadémia Kőbánya | MTK-TFSE | 2022. november 6. | 17:00 | 87 - 83 | Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Kozma Balázs, Molnár Tamás | |||||
Vasas Akadémia II. | Kecskeméti KC | 2022. november 13. | 11:00 | 104 - 52 | Pasaréti Sportcentrum |
Játékvezetők: Pécsi Zsolt, Horváth Andreasz | |||||
DVTK U23 | Ajka | 2022. november 13. | 14:15 | 71 - 51 | DVTK Multifunkciós Sportcsarnok Centerpálya |
Játékvezetők: Gergely Csaba, Nyíri Péter Patrik | |||||
Nyíregyházi Kosársuli | Szolnoki MÁV Sportegyesület | 2022. november 13. | 16:00 | 105 - 54 | Szent Imre Katolikus Gimnázium, Általános Iskola Kollégium és Óvoda Tornaterme |
Játékvezetők: Takács Zoltán, Siska-Sándor Ivett | |||||
MTK-TFSE | Ajka | 2022. november 16. | 19:00 | 69 - 59 | MTK Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Dr. Oláh Márk, Nagy-Pál Petra | |||||
Szolnoki MÁV Sportegyesület | Vasas Akadémia II. | 2022. november 20. | 15:00 | 42 - 137 | B. Nagy Pál Sportcsarnok |
Játékvezetők: Földi László Tibor, Lukácsi Lóránt | |||||
Kecskeméti KC | DEAC | 2022. november 20. | 16:30 | 58 - 72 | Mercedes-Benz Sportakadémia |
Játékvezetők: Fehérvári Gergely, Szőcs Béla | |||||
Zsíros Akadémia Kőbánya | Ajka | 2022. november 20. | 17:00 | 49 - 83 | Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Sentényi Barna, Gruber Nikolett Lilla | |||||
Ajka | Nyíregyházi Kosársuli | 2022. november 27. | 15:00 | 60 - 61 | Lónyay Utcai Református Gimnázium és Kollégium |
Játékvezetők: Horváth Csongor Béla, Kruk Melinda | |||||
Vasas Akadémia II. | MTK-TFSE | 2022. november 30. | 18:30 | 43 - 52 | Pasaréti Sportcentrum |
Játékvezetők: Józsa András Junior, Káré Gergő |
DEAC | DVTK U23 | 2022. december 2. | 19:30 | 39 - 76 | Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma |
Játékvezetők: Domán István, Nyíri Péter Patrik | |||||
Ajka | Szolnoki MÁV Sportegyesület | 2022. december 4. | 15:00 | 110 - 48 | Lónyay Utcai Református Gimnázium és Kollégium |
Játékvezetők: Magyari Viktor, Novák Bence | |||||
Nyíregyházi Kosársuli | Zsíros Akadémia Kőbánya | 2022. december 7. | 15:00 | 67 - 43 | Szent Imre Katolikus Gimnázium, Általános Iskola Kollégium és Óvoda Tornaterme |
Játékvezetők: Fülöp Ádám László, Bács Csaba | |||||
Vasas Akadémia II. | DEAC | 2022. december 7. | 18:30 | 74 - 36 | Pasaréti Sportcentrum |
Játékvezetők: Nagy-Pál Petra, Csoma Viktor | |||||
Kecskeméti KC | Ajka | 2022. december 9. | 19:00 | 60 - 114 | Mercedes-Benz Sportakadémia |
Játékvezetők: Mezei Tibor, Fenyvesi Zénó | |||||
DVTK U23 | Vasas Akadémia II. | 2022. december 11. | 14:45 | 53 - 36 | DVTK Multifunkciós Sportcsarnok Centerpálya |
Játékvezetők: Fülöp Ádám László, dr. Szűcs Sándor | |||||
Zsíros Akadémia Kőbánya | DEAC | 2022. december 11. | 17:00 | 52 - 55 | Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Kruk Melinda, Szőts Dávid István | |||||
MTK-TFSE | Nyíregyházi Kosársuli | 2022. december 11. | 17:00 | 62 - 36 | MTK Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Horváth Csongor Béla, Hartai Tamás | |||||
Vasas Akadémia II. | Zsíros Akadémia Kőbánya | 2022. december 14. | 18:30 | 74 - 40 | Pasaréti Sportcentrum |
Játékvezetők: Hartai Tamás, Kozma Balázs | |||||
DEAC | Nyíregyházi Kosársuli | 2022. december 18. | 18:30 | 36 - 70 | Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma |
Játékvezetők: Takács Zoltán, Siska-Sándor Ivett |
Kecskeméti KC | MTK-TFSE | 2023. január 7. | 18:00 | 38 - 107 | Mercedes-Benz Sportakadémia |
Játékvezetők: Fehérvári Gergely, Szőcs Béla | |||||
Ajka | DVTK U23 | 2023. január 7. | 19:00 | 57 - 56 | Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Nagy-Pál Petra, Novák Bence | |||||
Vasas Akadémia II. | Nyíregyházi Kosársuli | 2023. január 8. | 14:30 | 66 - 52 | Pasaréti Sportcentrum |
Játékvezetők: Bagi Bálint, Bátovszky Zsolt | |||||
Szolnoki MÁV Sportegyesület | DEAC | 2023. január 8. | 15:00 | 59 - 99 | B. Nagy Pál Sportcsarnok |
Játékvezetők: Fekete Csaba, Lukácsi Lóránt | |||||
Zsíros Akadémia Kőbánya | Kecskeméti KC | 2023. január 11. | 16:00 | 82 - 51 | Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Tóth Kitti, Lázár Zsigmond György | |||||
Ajka | Zsíros Akadémia Kőbánya | 2023. január 12. | 18:40 | 75 - 64 | Grosics Gyula Általános Iskola |
Játékvezetők: Bátovszky Zsolt, Szőts Dávid István | |||||
Kecskeméti KC | DVTK U23 | 2023. január 14. | 13:00 | 49 - 68 | Mercedes-Benz Sportakadémia |
Játékvezetők: Utasi Balázs, Márkus Gábor Péter | |||||
MTK-TFSE | Szolnoki MÁV Sportegyesület | 2023. január 19. | 18:30 | 112 - 27 | MTK Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Józsa András Junior, Káré Gergő | |||||
DVTK U23 | Zsíros Akadémia Kőbánya | 2023. január 20. | 14:30 | 85 - 52 | DVTK Multifunkciós Sportcsarnok Centerpálya |
Játékvezetők: Gergely Csaba, Nyíri Péter Patrik | |||||
Nyíregyházi Kosársuli | Ajka | 2023. január 22. | 15:00 | 60 - 55 | Szent Imre Katolikus Gimnázium, Általános Iskola Kollégium és Óvoda Tornaterme |
Játékvezetők: Fülöp Ádám László, Bács Csaba | |||||
DEAC | Vasas Akadémia II. | 2023. január 22. | 17:00 | 40 - 84 | Debreceni Egyetem Sportközpont Klinikai Campus Játékcsarnok |
Játékvezetők: Takács Zoltán, Siska-Sándor Ivett | |||||
Kecskeméti KC | Szolnoki MÁV Sportegyesület | 2023. január 25. | 16:00 | 92 - 85 | Bolyai János Gimnázium Tornaterme |
Játékvezetők: Sértő Róbert, Takács István | |||||
Szolnoki MÁV Sportegyesület | Zsíros Akadémia Kőbánya | 2023. január 29. | 15:00 | 68 - 94 | B. Nagy Pál Sportcsarnok |
Játékvezetők: Földi László Tibor, Lukácsi Lóránt | |||||
DVTK U23 | Nyíregyházi Kosársuli | 2023. január 29. | 15:00 | 44 - 45 | DVTK Multifunkciós Sportcsarnok Centerpálya |
Játékvezetők: Drenyovszki Dániel, Fenyvesi Zénó | |||||
DEAC | MTK-TFSE | 2023. január 29. | 17:00 | 54 - 74 | Debreceni Egyetem Sportközpont Klinikai Campus Játékcsarnok |
Játékvezetők: dr. Nagy Zsombor, Lónáth László |
MTK-TFSE | DVTK U23 | 2023. február 1. | 19:00 | 77 - 57 | MTK Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Kruk Melinda, Bátovszky Zsolt | |||||
Ajka | Vasas Akadémia II. | 2023. február 2. | 18:35 | 71 - 65 | Grosics Gyula Általános Iskola |
Játékvezetők: Józsa András Junior, Novák Bence | |||||
DVTK U23 | Szolnoki MÁV Sportegyesület | 2023. február 4. | 15:00 | 101 - 34 | DVTK Multifunkciós Sportcsarnok Centerpálya |
Játékvezetők: Fülöp Ádám László, dr. Szűcs Sándor | |||||
Ajka | DEAC | 2023. február 5. | 16:00 | 83 - 58 | Lónyay Református Gimnázium |
Játékvezetők: Kozma Balázs, Molnár Tamás | |||||
Nyíregyházi Kosársuli | Kecskeméti KC | 2023. február 5. | 16:00 | 95 - 41 | Szent Imre Katolikus Gimnázium, Általános Iskola Kollégium és Óvoda Tornaterme |
Játékvezetők: dr. Nagy Zsombor, Siska-Sándor Ivett | |||||
MTK-TFSE | Zsíros Akadémia Kőbánya | 2023. február 5. | 17:00 | 85 - 67 | MTK Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Szőts Dávid István, Horváth Emese Kata | |||||
Ajka | MTK-TFSE | 2023. február 16. | 18:40 | 52 - 65 | Grosics Gyula Általános Iskola |
Játékvezetők: Horváth Csongor Béla, Káré Gergő | |||||
Zsíros Akadémia Kőbánya | DVTK U23 | 2023. február 18. | 13:00 | 61 - 88 | Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Kruk Melinda, Darai Zoé Grèta | |||||
Szolnoki MÁV Sportegyesület | Nyíregyházi Kosársuli | 2023. február 19. | 16:00 | 30 - 100 | B. Nagy Pál Sportcsarnok |
Játékvezetők: Sértő Róbert, Takács István | |||||
Kecskeméti KC | Vasas Akadémia II. | 2023. február 22. | 16:00 | 61 - 111 | Bolyai János Gimnázium Tornaterme |
Játékvezetők: Mezei Tibor, Fenyvesi Zénó | |||||
Vasas Akadémia II. | Szolnoki MÁV Sportegyesület | 2023. február 26. | 13:00 | 104 - 30 | Pasaréti Sportcentrum |
Játékvezetők: Kéri István, Magyari Viktor | |||||
DEAC | Kecskeméti KC | 2023. február 26. | 15:00 | 81 - 47 | Debreceni Egyetem Sportközpont Klinikai Campus Játékcsarnok |
Játékvezetők: Sallai István József, Gergely Csaba | |||||
Nyíregyházi Kosársuli | DVTK U23 | 2023. február 26. | 17:00 | 61 - 52 | Szent Imre Katolikus Gimnázium, Általános Iskola Kollégium és Óvoda Tornaterme |
Játékvezetők: Domán István, Fülöp Ádám László |
MTK-TFSE | Vasas Akadémia II. | 2023. március 1. | 18:30 | 60 - 52 | MTK Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Kruk Melinda, Nagy-Pál Petra | |||||
DVTK U23 | DEAC | 2023. március 5. | 15:00 | 81 - 43 | DVTK Multifunkciós Sportcsarnok Centerpálya |
Játékvezetők: Fehérvári Gergely, Mezei Tibor | |||||
Zsíros Akadémia Kőbánya | Nyíregyházi Kosársuli | 2023. március 5. | 15:00 | 66 - 76 | Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Kozma Balázs, Lázár Zsigmond György | |||||
Szolnoki MÁV Sportegyesület | Ajka | 2023. március 5. | 16:00 | 28 - 78 | B. Nagy Pál Sportcsarnok |
Játékvezetők: Kisházi Béla Kálmán, Bács Csaba | |||||
Vasas Akadémia II. | DVTK U23 | 2023. március 12. | 13:00 | 37 - 89 | Pasaréti Sportcentrum |
Játékvezetők: Horváth Csongor Béla, Gombos Márk Bálint | |||||
Ajka | Kecskeméti KC | 2023. március 12. | 15:00 | 79 - 35 | Lónyay Református Gimnázium |
Játékvezetők: Molnár Tamás, Darai Zoé Grèta | |||||
DEAC | Zsíros Akadémia Kőbánya | 2023. március 12. | 16:00 | 77 - 87 | Debreceni Egyetem Sportközpont Klinikai Campus Játékcsarnok |
Játékvezetők: Domán István, dr. Nagy Zsombor | |||||
Nyíregyházi Kosársuli | MTK-TFSE | 2023. március 12. | 17:00 | 69 - 71 | Szent Imre Katolikus Gimnázium, Általános Iskola Kollégium és Óvoda Tornaterme |
Játékvezetők: Takács Zoltán, Lónáth László | |||||
Szolnoki MÁV Sportegyesület | Kecskeméti KC | 2023. március 16. | 17:30 | 75 - 79 | B. Nagy Pál Sportcsarnok |
Játékvezetők: Borgula György, Márkus Gábor Péter | |||||
DVTK U23 | MTK-TFSE | 2023. március 19. | 18:00 | 59 - 64 | DVTK Multifunkciós Sportcsarnok Centerpálya |
Játékvezetők: Fülöp Ádám László, Bács Csaba | |||||
Nyíregyházi Kosársuli | DEAC | 2023. március 19. | 18:00 | 87 - 47 | Szent Imre Katolikus Gimnázium, Általános Iskola Kollégium és Óvoda Tornaterme |
Játékvezetők: dr. Nagy Zsombor, Siska-Sándor Ivett | |||||
Zsíros Akadémia Kőbánya | Vasas Akadémia II. | 2023. március 19. | 18:00 | 62 - 83 | Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Novák Bence, Horváth Andreasz |