Hazai | Vendég | Dátum | Időpont | Eredmény | Csarnok |
---|---|---|---|---|---|
Atomerőmű SE U20 | Alba Fehérvár U20 | 2022. szeptember 30. | 15:00 | 81 - 68 | Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok |
Játékvezetők: Ács Dezső, Keresztes Tamás | |||||
KTE-Neumann János Egyetem U20 | Nyíregyháza Blue Sharks U20 | 2022. szeptember 30. | 15:00 | 82 - 49 | Messzi István Sportcsarnok |
Játékvezetők: Arató Balázs, Baukó Ferenc |
Sopron KC U20 | DEAC Kosárlabda Akadémia U20 | 2022. október 1. | 15:00 | 70 - 72 | NOVOMATIC Aréna |
Játékvezetők: Rokob Krisztián, Rudasits Ákos | |||||
Budapesti Honvéd Sportegyesület U20 | Falco-Vulcano Energia KC Szombathely U20 | 2022. október 1. | 15:00 | 80 - 74 | Ludovika Aréna |
Játékvezetők: Káré Gergő, Szentpáli-Gavallér Csaba | |||||
Kometa Kaposvári KK U20 | Szolnoki Olajbányász U20 | 2022. október 1. | 15:00 | 0 - 20 | Kaposvár Aréna |
Zalakerámia ZTE KK U20 | SZEDEÁK U20 | 2022. október 5. | 15:00 | 100 - 67 | Ostoros Károly csarnok |
Játékvezetők: Horváth Alajos, Németh Csaba János | |||||
MVM-OSE Lions U20 | Egis Körmend U20 | 2022. október 5. | 16:00 | 43 - 96 | Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok |
Játékvezetők: Kaposi Renátó, Novák Bence | |||||
Alba Fehérvár U20 | MVM-OSE Lions U20 | 2022. október 8. | 13:30 | 106 - 89 | Alba Regia Sportcsarnok |
Játékvezetők: Nagy-Pál Petra, Koller István | |||||
Atomerőmű SE U20 | Budapesti Honvéd Sportegyesület U20 | 2022. október 8. | 15:00 | 46 - 92 | Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok |
Játékvezetők: Fodor Sándor Balázs, Keresztes Tamás | |||||
Falco-Vulcano Energia KC Szombathely U20 | Kometa Kaposvári KK U20 | 2022. október 8. | 15:00 | 98 - 68 | Arena Savaria |
Játékvezetők: Esztergályos Róbert, Németh András | |||||
Szolnoki Olajbányász U20 | Sopron KC U20 | 2022. október 8. | 15:00 | 79 - 64 | Tiszaligeti Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Fenyvesi Zénó, Gyenge Gábor | |||||
DEAC Kosárlabda Akadémia U20 | Nyíregyháza Blue Sharks U20 | 2022. október 8. | 15:00 | 92 - 36 | Oláh Gábor utcai sportcsarnok |
Játékvezetők: Fülöp Ádám László, Rácz Bence | |||||
Egis Körmend U20 | Zalakerámia ZTE KK U20 | 2022. október 8. | 15:00 | 89 - 93 | Körmend Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: DR. MAGYARI TIBOR, Csák Máté Károly | |||||
SZEDEÁK U20 | KTE-Neumann János Egyetem U20 | 2022. október 9. | 15:00 | 58 - 114 | Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Vadász Csaba, Utasi Balázs | |||||
Kometa Kaposvári KK U20 | Atomerőmű SE U20 | 2022. október 11. | 14:45 | 93 - 72 | Kaposvár Aréna |
Játékvezetők: Németh Csaba János, Koncsek Balázs | |||||
Zalakerámia ZTE KK U20 | Alba Fehérvár U20 | 2022. október 12. | 15:00 | 112 - 76 | Ostoros Károly csarnok |
Játékvezetők: Németh Sándor, Németh Csaba János | |||||
KTE-Neumann János Egyetem U20 | DEAC Kosárlabda Akadémia U20 | 2022. október 12. | 15:00 | 57 - 71 | Messzi István Sportcsarnok |
Játékvezetők: Fekete Csaba, Baukó Ferenc | |||||
Nyíregyháza Blue Sharks U20 | Szolnoki Olajbányász U20 | 2022. október 12. | 15:00 | 47 - 84 | Continental Aréna |
Játékvezetők: Nyíri Péter Patrik, Horányi András | |||||
MVM-OSE Lions U20 | Budapesti Honvéd Sportegyesület U20 | 2022. október 12. | 15:00 | 51 - 118 | Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok |
Játékvezetők: Kéri István, Burai Róbert | |||||
Budapesti Honvéd Sportegyesület U20 | Zalakerámia ZTE KK U20 | 2022. október 15. | 13:30 | 97 - 83 | Ludovika Aréna |
Játékvezetők: Tóth Kitti, Káré Gergő | |||||
Alba Fehérvár U20 | SZEDEÁK U20 | 2022. október 15. | 13:30 | 83 - 81 | Alba Regia Sportcsarnok |
Játékvezetők: Koller István, Horváth Andreasz | |||||
Falco-Vulcano Energia KC Szombathely U20 | Nyíregyháza Blue Sharks U20 | 2022. október 15. | 15:00 | 123 - 28 | Arena Savaria |
Játékvezetők: Kovács Máté, Kiss Márton Balázs | |||||
Egis Körmend U20 | KTE-Neumann János Egyetem U20 | 2022. október 16. | 15:00 | 79 - 63 | Körmend Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Dr. Popgyákunik Balázs, Schneider Bertold Antal | |||||
Atomerőmű SE U20 | Sopron KC U20 | 2022. október 16. | 15:00 | 74 - 118 | Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok |
Játékvezetők: Farkas Péter Gábor, Fodor Sándor Balázs | |||||
Sopron KC U20 | Falco-Vulcano Energia KC Szombathely U20 | 2022. október 19. | 16:00 | 63 - 78 | NOVOMATIC Aréna |
Játékvezetők: Hernicz Balazs, Rokob Krisztián | |||||
SZEDEÁK U20 | Budapesti Honvéd Sportegyesület U20 | 2022. október 20. | 15:00 | 71 - 90 | Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Dr. Varga Zoltán, Barabás Dorina Mónika | |||||
KTE-Neumann János Egyetem U20 | Szolnoki Olajbányász U20 | 2022. október 21. | 15:00 | 57 - 63 | Messzi István Sportcsarnok |
Játékvezetők: Arató Balázs, Burján Bianka | |||||
Nyíregyháza Blue Sharks U20 | Atomerőmű SE U20 | 2022. október 21. | 15:00 | 79 - 101 | Continental Aréna |
Játékvezetők: Sallai István József, KONCZ JÁNOS | |||||
Zalakerámia ZTE KK U20 | Kometa Kaposvári KK U20 | 2022. október 22. | 15:00 | 107 - 77 | Ostoros Károly csarnok |
Játékvezetők: Szalai Zsolt, Szecsődi Richárd Attila | |||||
Egis Körmend U20 | Alba Fehérvár U20 | 2022. október 22. | 15:00 | 89 - 44 | Körmend Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Dr. Popgyákunik Balázs, Kovács Máté | |||||
Sopron KC U20 | MVM-OSE Lions U20 | 2022. október 22. | 16:30 | 104 - 58 | NOVOMATIC Aréna |
Játékvezetők: Rokob Krisztián, Rudasits Ákos | |||||
DEAC Kosárlabda Akadémia U20 | Falco-Vulcano Energia KC Szombathely U20 | 2022. október 22. | 17:15 | 62 - 63 | Oláh Gábor utcai sportcsarnok |
Játékvezetők: Bács Csaba, Rácz Bence | |||||
Szolnoki Olajbányász U20 | DEAC Kosárlabda Akadémia U20 | 2022. október 25. | 15:00 | 54 - 70 | Tiszaligeti Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Drenyovszki Dániel, Szőcs Béla | |||||
MVM-OSE Lions U20 | Kometa Kaposvári KK U20 | 2022. október 25. | 16:00 | 66 - 92 | Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok |
Játékvezetők: Magyari Viktor, Kaposi Renátó | |||||
Alba Fehérvár U20 | KTE-Neumann János Egyetem U20 | 2022. október 29. | 13:30 | 68 - 63 | Alba Regia Sportcsarnok |
Játékvezetők: Molnár Tamás, Horváth Andreasz | |||||
Atomerőmű SE U20 | DEAC Kosárlabda Akadémia U20 | 2022. október 29. | 14:00 | 67 - 72 | Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok |
Játékvezetők: Ács Dezső, Keresztes Tamás | |||||
Zalakerámia ZTE KK U20 | Sopron KC U20 | 2022. október 29. | 15:00 | 71 - 87 | Ostoros Károly csarnok |
Játékvezetők: Dr. Popgyákunik Balázs, Kiss Márton Balázs | |||||
Budapesti Honvéd Sportegyesület U20 | Egis Körmend U20 | 2022. október 29. | 15:00 | 86 - 59 | Ludovika Aréna |
Játékvezetők: Jankovics Viktor Zsolt, Szőts Dávid István | |||||
MVM-OSE Lions U20 | Nyíregyháza Blue Sharks U20 | 2022. október 29. | 15:00 | 70 - 48 | Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok |
Játékvezetők: Novák Bence, Burai Róbert | |||||
Kometa Kaposvári KK U20 | SZEDEÁK U20 | 2022. október 30. | 15:00 | 80 - 51 | Kaposvár Aréna |
Játékvezetők: Koncsek Balázs, Szecsődi Richárd Attila | |||||
Falco-Vulcano Energia KC Szombathely U20 | Szolnoki Olajbányász U20 | 2022. október 30. | 16:00 | 85 - 56 | Arena Savaria |
Játékvezetők: Kovács Máté, Antoni Márk Ágoston |
DEAC Kosárlabda Akadémia U20 | MVM-OSE Lions U20 | 2022. november 12. | 15:00 | 85 - 45 | Oláh Gábor utcai sportcsarnok |
Játékvezetők: Bács Csaba, Rácz Bence | |||||
SZEDEÁK U20 | Sopron KC U20 | 2022. november 18. | 15:00 | 53 - 100 | Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Vadász Csaba, Tóth Tamás | |||||
KTE-Neumann János Egyetem U20 | Falco-Vulcano Energia KC Szombathely U20 | 2022. november 18. | 15:00 | 73 - 68 | Messzi István Sportcsarnok |
Játékvezetők: Fekete Csaba, Baukó Ferenc | |||||
Szolnoki Olajbányász U20 | Atomerőmű SE U20 | 2022. november 18. | 15:00 | 86 - 45 | Tiszaligeti Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Mezei Tibor, Fenyvesi Zénó | |||||
Alba Fehérvár U20 | Budapesti Honvéd Sportegyesület U20 | 2022. november 19. | 13:30 | 60 - 105 | Alba Regia Sportcsarnok |
Játékvezetők: Molnár Tamás, Koller István | |||||
Egis Körmend U20 | Kometa Kaposvári KK U20 | 2022. november 19. | 15:00 | 80 - 54 | Körmend Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Kovács Máté, Kiss Márton Balázs | |||||
Nyíregyháza Blue Sharks U20 | Zalakerámia ZTE KK U20 | 2022. november 19. | 19:00 | 59 - 71 | Continental Aréna |
Játékvezetők: Kokas Sándor Zsolt, Molnár Péter Zoltán | |||||
Nyíregyháza Blue Sharks U20 | SZEDEÁK U20 | 2022. november 23. | 15:00 | 58 - 81 | Continental Aréna |
Játékvezetők: Sallai István József, Nyíri Péter Patrik | |||||
Kometa Kaposvári KK U20 | Alba Fehérvár U20 | 2022. november 23. | 15:00 | 101 - 57 | Kaposvári Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Bálind Attila, Keresztes Tamás | |||||
MVM-OSE Lions U20 | Szolnoki Olajbányász U20 | 2022. november 23. | 15:00 | 67 - 82 | Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok |
Játékvezetők: Magyari Viktor, Novák Bence | |||||
Zalakerámia ZTE KK U20 | DEAC Kosárlabda Akadémia U20 | 2022. november 23. | 15:00 | 91 - 85 | Ostoros Károly csarnok |
Játékvezetők: Németh Sándor, Németh Csaba János | |||||
Alba Fehérvár U20 | Sopron KC U20 | 2022. november 26. | 13:00 | 68 - 93 | Alba Regia Sportcsarnok |
Játékvezetők: Nagy-Pál Petra, Koller István | |||||
DEAC Kosárlabda Akadémia U20 | SZEDEÁK U20 | 2022. november 26. | 15:00 | 100 - 33 | Oláh Gábor utcai sportcsarnok |
Játékvezetők: Fülöp Ádám László, Bács Csaba | |||||
Falco-Vulcano Energia KC Szombathely U20 | MVM-OSE Lions U20 | 2022. november 26. | 15:00 | 91 - 46 | Arena Savaria |
Játékvezetők: Antoni Márk Ágoston, Schneider Bertold Antal | |||||
Szolnoki Olajbányász U20 | Zalakerámia ZTE KK U20 | 2022. november 26. | 15:00 | 88 - 82 | Tiszaligeti Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Szőcs Béla, Gyenge Gábor | |||||
Budapesti Honvéd Sportegyesület U20 | Kometa Kaposvári KK U20 | 2022. november 26. | 15:00 | 104 - 41 | Ludovika Aréna |
Játékvezetők: Novák Bence, Gombos Márk Bálint | |||||
KTE-Neumann János Egyetem U20 | Atomerőmű SE U20 | 2022. november 27. | 15:00 | 81 - 67 | Mercedes-Benz Sportakadémia |
Játékvezetők: Lukácsi Lóránt, Burján Bianka | |||||
Egis Körmend U20 | Nyíregyháza Blue Sharks U20 | 2022. november 27. | 15:00 | 81 - 58 | Körmend Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Esztergályos Róbert, Dr. Popgyákunik Balázs | |||||
Atomerőmű SE U20 | Falco-Vulcano Energia KC Szombathely U20 | 2022. november 30. | 15:00 | 54 - 108 | Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok |
Játékvezetők: Fodor Sándor Balázs, Szücs Szabolcs | |||||
Budapesti Honvéd Sportegyesület U20 | KTE-Neumann János Egyetem U20 | 2022. november 30. | 16:00 | 100 - 57 | Ludovika Aréna |
Játékvezetők: Vida József, Szőts Dávid István |
Nyíregyháza Blue Sharks U20 | Alba Fehérvár U20 | 2022. december 2. | 15:00 | 61 - 72 | Continental Aréna |
Játékvezetők: Nyíri Péter Patrik, Tóth Tamás Zoltán | |||||
SZEDEÁK U20 | Szolnoki Olajbányász U20 | 2022. december 2. | 15:00 | 73 - 82 | Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Dr. Varga Zoltán, Czékmán Csaba | |||||
MVM-OSE Lions U20 | Atomerőmű SE U20 | 2022. december 3. | 14:00 | 86 - 83 | Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok |
Játékvezetők: Novák Bence, Krisztián-Világos Tünde | |||||
Falco-Vulcano Energia KC Szombathely U20 | Zalakerámia ZTE KK U20 | 2022. december 3. | 14:00 | 90 - 68 | Arena Savaria |
Játékvezetők: Németh András, Kovács Máté | |||||
Sopron KC U20 | Budapesti Honvéd Sportegyesület U20 | 2022. december 3. | 15:00 | 81 - 71 | NOVOMATIC Aréna |
Játékvezetők: Szalai Zsolt, Hernicz Balazs | |||||
DEAC Kosárlabda Akadémia U20 | Egis Körmend U20 | 2022. december 3. | 15:00 | 76 - 57 | Oláh Gábor utcai sportcsarnok |
Játékvezetők: Nyíri Péter Patrik, Fenyvesi Zénó | |||||
Kometa Kaposvári KK U20 | KTE-Neumann János Egyetem U20 | 2022. december 3. | 15:00 | 95 - 74 | Kaposvári Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Szecsődi Richárd Attila, Boros Gyevi Ádám | |||||
Szolnoki Olajbányász U20 | Alba Fehérvár U20 | 2022. december 6. | 15:00 | 89 - 70 | Tiszaligeti Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Rácz Zsolt Róbert, Drenyovszki Dániel | |||||
SZEDEÁK U20 | Egis Körmend U20 | 2022. december 7. | 15:00 | 70 - 77 | Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Vadász Csaba, Barabás Dorina Mónika | |||||
Kometa Kaposvári KK U20 | Sopron KC U20 | 2022. december 8. | 15:00 | 69 - 76 | Kaposvári Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Fodor Sándor Balázs, Ács Dezső | |||||
KTE-Neumann János Egyetem U20 | MVM-OSE Lions U20 | 2022. december 9. | 15:00 | 90 - 60 | Messzi István Sportcsarnok |
Játékvezetők: Kónya Levente, Farkas Dominik | |||||
Alba Fehérvár U20 | DEAC Kosárlabda Akadémia U20 | 2022. december 9. | 15:00 | 63 - 97 | Alba Regia Sportcsarnok |
Játékvezetők: Horváth Andreasz, Tóth Bence | |||||
Falco-Vulcano Energia KC Szombathely U20 | SZEDEÁK U20 | 2022. december 10. | 15:00 | 104 - 66 | Arena Savaria |
Játékvezetők: Schneider Bertold Antal, Perák Denis | |||||
Atomerőmű SE U20 | Zalakerámia ZTE KK U20 | 2022. december 10. | 15:00 | 73 - 93 | Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok |
Játékvezetők: Bálind Attila, Haag Panna | |||||
Budapesti Honvéd Sportegyesület U20 | Nyíregyháza Blue Sharks U20 | 2022. december 10. | 15:00 | 103 - 48 | Ludovika Aréna |
Játékvezetők: B. Németh Kristóf, Sancilio Alexis | |||||
Szolnoki Olajbányász U20 | Egis Körmend U20 | 2022. december 10. | 15:00 | 63 - 67 | Tiszaligeti Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Szőcs Béla, Fenyvesi Zénó | |||||
Sopron KC U20 | Egis Körmend U20 | 2022. december 13. | 15:00 | 84 - 74 | NOVOMATIC Aréna |
Játékvezetők: Rokob Krisztián, Herczeg Ágoston | |||||
SZEDEÁK U20 | Atomerőmű SE U20 | 2022. december 13. | 16:00 | 78 - 89 | Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Vadász Csaba, Utasi Balázs | |||||
Falco-Vulcano Energia KC Szombathely U20 | Alba Fehérvár U20 | 2022. december 14. | 15:00 | 102 - 68 | Arena Savaria |
Játékvezetők: Dr. Popgyákunik Balázs, Schneider Bertold Antal | |||||
Zalakerámia ZTE KK U20 | MVM-OSE Lions U20 | 2022. december 17. | 15:00 | 75 - 78 | Ostoros Károly csarnok |
Játékvezetők: Németh Sándor, Németh Csaba János | |||||
Sopron KC U20 | KTE-Neumann János Egyetem U20 | 2022. december 17. | 15:00 | 80 - 78 | NOVOMATIC Aréna |
Játékvezetők: Hernicz Balazs, Kovács Zoltán | |||||
DEAC Kosárlabda Akadémia U20 | Budapesti Honvéd Sportegyesület U20 | 2022. december 17. | 15:00 | 57 - 71 | Oláh Gábor utcai sportcsarnok |
Játékvezetők: Bács Csaba, Nyíri Péter Patrik | |||||
Egis Körmend U20 | Falco-Vulcano Energia KC Szombathely U20 | 2022. december 17. | 16:15 | 77 - 89 | Körmend Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Tóth Kálmán, Csák Máté Károly | |||||
Nyíregyháza Blue Sharks U20 | Kometa Kaposvári KK U20 | 2022. december 18. | 15:00 | 70 - 96 | Zrínyi Ilona Gimnázium Tiszavasvári úti Tornacsarnoka |
Játékvezetők: Nyíri Péter Patrik, Tóth Tamás Zoltán | |||||
MVM-OSE Lions U20 | SZEDEÁK U20 | 2022. december 21. | 15:00 | 98 - 78 | Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok |
Játékvezetők: Kaposi Renátó, Novák Bence | |||||
Atomerőmű SE U20 | Egis Körmend U20 | 2022. december 21. | 15:00 | 64 - 71 | Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok |
Játékvezetők: Keresztes Tamás, Szücs Szabolcs | |||||
KTE-Neumann János Egyetem U20 | Zalakerámia ZTE KK U20 | 2022. december 21. | 15:00 | 93 - 68 | Messzi István Sportcsarnok |
Játékvezetők: Lukácsi Lóránt, Baukó Ferenc | |||||
Budapesti Honvéd Sportegyesület U20 | Szolnoki Olajbányász U20 | 2022. december 21. | 16:00 | 91 - 51 | Ludovika Aréna |
Játékvezetők: Gombos Márk Bálint, Hegedűs Attila | |||||
Sopron KC U20 | Nyíregyháza Blue Sharks U20 | 2022. december 21. | 16:00 | 82 - 36 | NOVOMATIC Aréna |
Játékvezetők: Rokob Krisztián, Buzai Patrik | |||||
Kometa Kaposvári KK U20 | DEAC Kosárlabda Akadémia U20 | 2022. december 22. | 15:00 | 69 - 80 | Kaposvári Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Fodor Sándor Balázs, Keresztes Tamás | |||||
Falco-Vulcano Energia KC Szombathely U20 | Budapesti Honvéd Sportegyesület U20 | 2022. december 28. | 15:00 | 85 - 71 | Arena Savaria |
Játékvezetők: Tóth Kálmán, Csák Máté Károly, Kovács Máté | |||||
Egis Körmend U20 | MVM-OSE Lions U20 | 2022. december 28. | 15:30 | 67 - 51 | Körmend Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: DR. MAGYARI TIBOR, Dr. Popgyákunik Balázs | |||||
DEAC Kosárlabda Akadémia U20 | Sopron KC U20 | 2022. december 29. | 15:00 | 87 - 75 | Oláh Gábor utcai sportcsarnok |
Játékvezetők: Nyíri Péter Patrik, dr. Szűcs Sándor | |||||
Szolnoki Olajbányász U20 | Kometa Kaposvári KK U20 | 2022. december 29. | 15:00 | 69 - 66 | Tiszaligeti Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Fehérvári Gergely, Mezei Tibor | |||||
Alba Fehérvár U20 | Atomerőmű SE U20 | 2022. december 29. | 15:00 | 83 - 86 | Alba Regia Sportcsarnok |
Játékvezetők: Horváth Andreasz, Szőcs Péter | |||||
SZEDEÁK U20 | Zalakerámia ZTE KK U20 | 2022. december 30. | 15:00 | 86 - 87 | Pick Edzőcsarnok |
Játékvezetők: Dr. Varga Zoltán, Bartucz Csaba |
KTE-Neumann János Egyetem U20 | SZEDEÁK U20 | 2023. január 6. | 17:00 | 97 - 75 | Messzi István Sportcsarnok |
Játékvezetők: Fekete Csaba, Farkas Dominik | |||||
Nyíregyháza Blue Sharks U20 | DEAC Kosárlabda Akadémia U20 | 2023. január 7. | 15:00 | 51 - 101 | Zrínyi Ilona Gimnázium Tiszavasvári úti Tornacsarnoka |
Játékvezetők: Szulics Zsolt János, dr. Marjay Péter | |||||
Zalakerámia ZTE KK U20 | Egis Körmend U20 | 2023. január 7. | 15:00 | 80 - 76 | Ostoros Károly csarnok |
Játékvezetők: Csák Máté Károly, Németh Sándor | |||||
Budapesti Honvéd Sportegyesület U20 | Atomerőmű SE U20 | 2023. január 7. | 15:00 | 105 - 38 | Ludovika Aréna |
Játékvezetők: Tóth Kitti, Káré Gergő | |||||
Sopron KC U20 | Szolnoki Olajbányász U20 | 2023. január 7. | 15:00 | 74 - 71 | NOVOMATIC Aréna |
Játékvezetők: Hernicz Balazs, Kovács Zoltán | |||||
Kometa Kaposvári KK U20 | Falco-Vulcano Energia KC Szombathely U20 | 2023. január 7. | 15:00 | 63 - 87 | Kaposvári Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Koncsek Balázs, Szecsődi Richárd Attila | |||||
MVM-OSE Lions U20 | Alba Fehérvár U20 | 2023. január 7. | 15:00 | 65 - 72 | Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok |
Játékvezetők: Magyari Viktor, Burai Róbert | |||||
Szolnoki Olajbányász U20 | Nyíregyháza Blue Sharks U20 | 2023. január 13. | 15:00 | 71 - 51 | Tiszaligeti Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Fehérvári Gergely, Fenyvesi Zénó | |||||
Falco-Vulcano Energia KC Szombathely U20 | Sopron KC U20 | 2023. január 14. | 12:45 | 94 - 78 | Arena Savaria |
Játékvezetők: Tóth Kálmán, Kiss Márton Balázs | |||||
Alba Fehérvár U20 | Zalakerámia ZTE KK U20 | 2023. január 14. | 14:00 | 72 - 87 | Alba Regia Sportcsarnok |
Játékvezetők: Molnár Tamás, Horváth Andreasz | |||||
Budapesti Honvéd Sportegyesület U20 | MVM-OSE Lions U20 | 2023. január 14. | 15:00 | 102 - 87 | Ludovika Aréna |
Játékvezetők: Hegedűs Attila, Kiss Bálint | |||||
Egis Körmend U20 | SZEDEÁK U20 | 2023. január 14. | 15:00 | 91 - 71 | Körmend Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Dr. Popgyákunik Balázs, Kovács Máté | |||||
DEAC Kosárlabda Akadémia U20 | KTE-Neumann János Egyetem U20 | 2023. január 14. | 15:00 | 87 - 60 | Oláh Gábor utcai sportcsarnok |
Játékvezetők: Fülöp Ádám László, Bács Csaba | |||||
Atomerőmű SE U20 | Kometa Kaposvári KK U20 | 2023. január 14. | 15:00 | 85 - 132 | Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok |
Játékvezetők: Fodor Sándor Balázs, Bálind Attila | |||||
KTE-Neumann János Egyetem U20 | Egis Körmend U20 | 2023. január 20. | 15:00 | 53 - 68 | Messzi István Sportcsarnok |
Játékvezetők: Komáromi Péter, Baukó Ferenc | |||||
Zalakerámia ZTE KK U20 | Budapesti Honvéd Sportegyesület U20 | 2023. január 21. | 15:00 | 63 - 98 | Ostoros Károly csarnok |
Játékvezetők: Szalai Zsolt, Németh Csaba János | |||||
SZEDEÁK U20 | Alba Fehérvár U20 | 2023. január 21. | 15:00 | 80 - 76 | Pick Edzőcsarnok |
Játékvezetők: Czékmán Csaba, Bartucz Csaba | |||||
Kometa Kaposvári KK U20 | MVM-OSE Lions U20 | 2023. január 21. | 15:00 | 94 - 56 | Kaposvári Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Bálind Attila, Ács Dezső | |||||
Nyíregyháza Blue Sharks U20 | Falco-Vulcano Energia KC Szombathely U20 | 2023. január 21. | 15:00 | 66 - 115 | Zrínyi Ilona Gimnázium Tiszavasvári úti Tornacsarnoka |
Játékvezetők: Domán István, Nyíri Péter Patrik | |||||
Sopron KC U20 | Atomerőmű SE U20 | 2023. január 21. | 15:00 | 97 - 67 | NOVOMATIC Aréna |
Játékvezetők: Földesi Marcell, Kovács Zoltán | |||||
DEAC Kosárlabda Akadémia U20 | Szolnoki Olajbányász U20 | 2023. január 21. | 15:30 | 84 - 44 | Oláh Gábor utcai sportcsarnok |
Játékvezetők: Fülöp Ádám László, Rácz Bence | |||||
Nyíregyháza Blue Sharks U20 | KTE-Neumann János Egyetem U20 | 2023. január 25. | 15:00 | 54 - 95 | Zrínyi Ilona Gimnázium Tiszavasvári úti Tornacsarnoka |
Játékvezetők: Nyíri Péter Patrik, Rácz Bence | |||||
Kometa Kaposvári KK U20 | Zalakerámia ZTE KK U20 | 2023. január 25. | 18:00 | 104 - 81 | Kaposvári Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Szecsődi Richárd Attila, Boros Gyevi Ádám | |||||
Budapesti Honvéd Sportegyesület U20 | SZEDEÁK U20 | 2023. január 28. | 15:00 | 101 - 43 | Ludovika Aréna |
Játékvezetők: Szőts Dávid István, Szentpáli-Gavallér Csaba | |||||
Atomerőmű SE U20 | Nyíregyháza Blue Sharks U20 | 2023. január 28. | 15:00 | 96 - 91 | Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok |
Játékvezetők: Fodor Sándor Balázs, Keresztes Tamás | |||||
MVM-OSE Lions U20 | Sopron KC U20 | 2023. január 28. | 15:00 | 45 - 107 | Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok |
Játékvezetők: Novák Bence, Krisztián-Világos Tünde | |||||
Szolnoki Olajbányász U20 | KTE-Neumann János Egyetem U20 | 2023. január 31. | 15:00 | 62 - 73 | Tiszaligeti Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Drenyovszki Dániel, Gyenge Gábor |
Falco-Vulcano Energia KC Szombathely U20 | Atomerőmű SE U20 | 2023. február 1. | 15:00 | 101 - 51 | Arena Savaria |
Játékvezetők: Tóth Kálmán, Németh András | |||||
KTE-Neumann János Egyetem U20 | Alba Fehérvár U20 | 2023. február 3. | 15:00 | 89 - 56 | Messzi István Sportcsarnok |
Játékvezetők: Fekete Csaba, Baukó Ferenc | |||||
Sopron KC U20 | Zalakerámia ZTE KK U20 | 2023. február 4. | 14:00 | 106 - 89 | NOVOMATIC Aréna |
Játékvezetők: Hernicz Balazs, Kovács Zoltán | |||||
Nyíregyháza Blue Sharks U20 | MVM-OSE Lions U20 | 2023. február 4. | 15:00 | 69 - 86 | Zrínyi Ilona Gimnázium Tiszavasvári úti Tornacsarnoka |
Játékvezetők: Nyíri Péter Patrik, Tóth Tamás Zoltán | |||||
Egis Körmend U20 | Budapesti Honvéd Sportegyesület U20 | 2023. február 4. | 15:00 | 68 - 75 | Körmend Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Esztergályos Róbert, Schneider Bertold Antal | |||||
DEAC Kosárlabda Akadémia U20 | Atomerőmű SE U20 | 2023. február 4. | 15:00 | 80 - 36 | Oláh Gábor utcai sportcsarnok |
Játékvezetők: Kokas Sándor Zsolt, Rácz Bence | |||||
SZEDEÁK U20 | Kometa Kaposvári KK U20 | 2023. február 5. | 15:00 | 67 - 109 | Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Márkus Gábor Péter, Barabás Dorina Mónika | |||||
Alba Fehérvár U20 | Egis Körmend U20 | 2023. február 7. | 15:00 | 73 - 70 | Alba Regia Sportcsarnok |
Játékvezetők: Molnár Tamás, Horváth Andreasz | |||||
Falco-Vulcano Energia KC Szombathely U20 | DEAC Kosárlabda Akadémia U20 | 2023. február 9. | 15:00 | 91 - 78 | Arena Savaria |
Játékvezetők: Csák Máté Károly, Dr. Popgyákunik Balázs | |||||
Budapesti Honvéd Sportegyesület U20 | Alba Fehérvár U20 | 2023. február 10. | 16:00 | 99 - 67 | Ludovika Aréna |
Játékvezetők: Bátovszky Zsolt, Gombos Márk Bálint | |||||
Falco-Vulcano Energia KC Szombathely U20 | KTE-Neumann János Egyetem U20 | 2023. február 11. | 15:00 | 89 - 60 | Arena Savaria |
Játékvezetők: Kiss Márton Balázs, Antoni Márk Ágoston | |||||
Sopron KC U20 | SZEDEÁK U20 | 2023. február 11. | 15:00 | 98 - 64 | NOVOMATIC Aréna |
Játékvezetők: Csák Máté Károly, Perák Denis | |||||
MVM-OSE Lions U20 | DEAC Kosárlabda Akadémia U20 | 2023. február 11. | 15:00 | 57 - 91 | Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok |
Játékvezetők: Krisztián-Világos Tünde, Fazekas Hajnal Erzsébet | |||||
Kometa Kaposvári KK U20 | Egis Körmend U20 | 2023. február 11. | 15:00 | 96 - 72 | Kaposvári Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Fodor Sándor Balázs, Bálind Attila | |||||
Atomerőmű SE U20 | Szolnoki Olajbányász U20 | 2023. február 11. | 15:00 | 62 - 70 | Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok |
Játékvezetők: Domokos Bence, Szücs Szabolcs | |||||
Zalakerámia ZTE KK U20 | Nyíregyháza Blue Sharks U20 | 2023. február 11. | 15:00 | 109 - 84 | Ostoros Károly csarnok |
Játékvezetők: Horváth Alajos, Németh Csaba János | |||||
KTE-Neumann János Egyetem U20 | Budapesti Honvéd Sportegyesület U20 | 2023. február 15. | 15:00 | 76 - 100 | Messzi István Sportcsarnok |
Játékvezetők: Fekete Csaba, Burján Bianka | |||||
Alba Fehérvár U20 | Kometa Kaposvári KK U20 | 2023. február 15. | 15:00 | 58 - 98 | Alba Regia Sportcsarnok |
Játékvezetők: Horváth Andreasz, Koller István | |||||
Egis Körmend U20 | Sopron KC U20 | 2023. február 15. | 15:00 | 84 - 91 | Körmend Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Dr. Popgyákunik Balázs, Kiss Márton Balázs | |||||
DEAC Kosárlabda Akadémia U20 | Zalakerámia ZTE KK U20 | 2023. február 15. | 15:00 | 76 - 62 | Oláh Gábor utcai sportcsarnok |
Játékvezetők: Nyíri Péter Patrik, dr. Szűcs Sándor | |||||
Szolnoki Olajbányász U20 | MVM-OSE Lions U20 | 2023. február 15. | 15:00 | 64 - 51 | Tiszaligeti Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Szőcs Béla, Fenyvesi Zénó | |||||
Szolnoki Olajbányász U20 | Falco-Vulcano Energia KC Szombathely U20 | 2023. február 18. | 15:30 | 48 - 95 | Tiszaligeti Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Drenyovszki Dániel, Mezei Tibor |
Kometa Kaposvári KK U20 | Budapesti Honvéd Sportegyesület U20 | 2023. március 4. | 15:00 | 86 - 78 | Kaposvár Aréna |
Játékvezetők: Fodor Sándor Balázs, Keresztes Tamás | |||||
Sopron KC U20 | Alba Fehérvár U20 | 2023. március 4. | 15:00 | 96 - 70 | NOVOMATIC Aréna |
Játékvezetők: Hernicz Balazs, Rokob Krisztián | |||||
Nyíregyháza Blue Sharks U20 | Egis Körmend U20 | 2023. március 4. | 15:00 | 48 - 95 | Zrínyi Ilona Gimnázium Tiszavasvári úti Tornacsarnoka |
Játékvezetők: Nyíri Péter Patrik, dr. Marjay Péter | |||||
SZEDEÁK U20 | DEAC Kosárlabda Akadémia U20 | 2023. március 4. | 15:00 | 71 - 92 | Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Utasi Balázs, Fekete Csaba | |||||
MVM-OSE Lions U20 | Falco-Vulcano Energia KC Szombathely U20 | 2023. március 4. | 15:00 | 51 - 88 | Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok |
Játékvezetők: Kaposi Renátó, Hegedűs Attila | |||||
Zalakerámia ZTE KK U20 | Szolnoki Olajbányász U20 | 2023. március 4. | 15:00 | 85 - 68 | Ostoros Károly csarnok |
Játékvezetők: Németh Sándor, Koncsek Balázs | |||||
Atomerőmű SE U20 | KTE-Neumann János Egyetem U20 | 2023. március 4. | 18:30 | 68 - 91 | Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok |
Játékvezetők: Szücs Szabolcs, Sterczer Péter Márk | |||||
SZEDEÁK U20 | Nyíregyháza Blue Sharks U20 | 2023. március 8. | 15:00 | 84 - 86 | Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Tóth Tamás, Barabás Dorina Mónika | |||||
Budapesti Honvéd Sportegyesület U20 | Sopron KC U20 | 2023. március 9. | 16:00 | 89 - 48 | Ludovika Aréna |
Játékvezetők: Vida József, Gombos Márk Bálint | |||||
KTE-Neumann János Egyetem U20 | Kometa Kaposvári KK U20 | 2023. március 10. | 15:00 | 77 - 71 | Messzi István Sportcsarnok |
Játékvezetők: Baukó Ferenc, Fekete Csaba | |||||
Alba Fehérvár U20 | Nyíregyháza Blue Sharks U20 | 2023. március 11. | 14:00 | 80 - 58 | Alba Regia Sportcsarnok |
Játékvezetők: Koller István, Burai Róbert | |||||
Szolnoki Olajbányász U20 | SZEDEÁK U20 | 2023. március 11. | 15:00 | 104 - 89 | Tiszaligeti Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Drenyovszki Dániel, Szabó László | |||||
Egis Körmend U20 | DEAC Kosárlabda Akadémia U20 | 2023. március 11. | 15:00 | 75 - 86 | Körmend Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Dr. Popgyákunik Balázs, Kovács Máté | |||||
Zalakerámia ZTE KK U20 | Falco-Vulcano Energia KC Szombathely U20 | 2023. március 11. | 15:00 | 86 - 88 | Ostoros Károly csarnok |
Játékvezetők: Benedek Zoltán, Németh Sándor | |||||
Atomerőmű SE U20 | MVM-OSE Lions U20 | 2023. március 11. | 16:00 | 76 - 57 | Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok |
Játékvezetők: Keresztes Tamás, Szücs Szabolcs | |||||
DEAC Kosárlabda Akadémia U20 | Alba Fehérvár U20 | 2023. március 18. | 15:00 | 86 - 69 | Oláh Gábor utcai sportcsarnok |
Játékvezetők: Fülöp Ádám László, Rácz Bence | |||||
Egis Körmend U20 | Szolnoki Olajbányász U20 | 2023. március 18. | 15:00 | 65 - 58 | Körmend Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Esztergályos Róbert, Schneider Bertold Antal | |||||
MVM-OSE Lions U20 | KTE-Neumann János Egyetem U20 | 2023. március 18. | 15:00 | 62 - 78 | Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok |
Játékvezetők: Krisztián-Világos Tünde, Burai Róbert | |||||
SZEDEÁK U20 | Falco-Vulcano Energia KC Szombathely U20 | 2023. március 18. | 15:00 | 59 - 86 | Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Czékmán Csaba, Tóth Tamás | |||||
Zalakerámia ZTE KK U20 | Atomerőmű SE U20 | 2023. március 18. | 15:00 | 97 - 73 | Ostoros Károly csarnok |
Játékvezetők: Németh Sándor, Imre Márk | |||||
Nyíregyháza Blue Sharks U20 | Budapesti Honvéd Sportegyesület U20 | 2023. március 18. | 15:00 | 53 - 114 | Continental Aréna |
Játékvezetők: Nyíri Péter Patrik, Tóth Tamás Zoltán | |||||
Sopron KC U20 | Kometa Kaposvári KK U20 | 2023. március 18. | 15:00 | 74 - 75 | NOVOMATIC Aréna |
Játékvezetők: Dr. Popgyákunik Balázs, Rokob Krisztián | |||||
KTE-Neumann János Egyetem U20 | Sopron KC U20 | 2023. március 24. | 15:00 | 81 - 79 | Messzi István Sportcsarnok |
Játékvezetők: Fekete Csaba, Baukó Ferenc | |||||
Budapesti Honvéd Sportegyesület U20 | DEAC Kosárlabda Akadémia U20 | 2023. március 24. | 16:00 | 74 - 79 | Ludovika Aréna |
Játékvezetők: Novák Bence, Gombos Márk Bálint | |||||
Alba Fehérvár U20 | Szolnoki Olajbányász U20 | 2023. március 25. | 12:45 | 79 - 86 | Alba Regia Sportcsarnok |
Játékvezetők: Koller István, Horváth Andreasz | |||||
Atomerőmű SE U20 | SZEDEÁK U20 | 2023. március 25. | 15:00 | 87 - 78 | Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok |
Játékvezetők: Bálind Attila, Haag Panna | |||||
MVM-OSE Lions U20 | Zalakerámia ZTE KK U20 | 2023. március 25. | 15:00 | 93 - 88 | Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok |
Játékvezetők: Kéri István, Novák Bence | |||||
Falco-Vulcano Energia KC Szombathely U20 | Egis Körmend U20 | 2023. március 25. | 15:00 | 84 - 83 | Arena Savaria |
Játékvezetők: Kiss Márton Balázs, Antoni Márk Ágoston | |||||
Kometa Kaposvári KK U20 | Nyíregyháza Blue Sharks U20 | 2023. március 25. | 15:00 | 109 - 69 | Kaposvár Aréna |
Játékvezetők: Fodor Sándor Balázs, Szücs Szabolcs |
Alba Fehérvár U20 | Falco-Vulcano Energia KC Szombathely U20 | 2023. április 1. | 14:00 | 47 - 77 | MKOSZ Edzőközpont |
Játékvezetők: Molnár Tamás, Koller István | |||||
SZEDEÁK U20 | MVM-OSE Lions U20 | 2023. április 1. | 15:00 | 65 - 50 | Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Utasi Balázs, Tóth Tamás | |||||
Szolnoki Olajbányász U20 | Budapesti Honvéd Sportegyesület U20 | 2023. április 1. | 15:00 | 73 - 84 | Tiszaligeti Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Fenyvesi Zénó, Gyenge Gábor | |||||
Egis Körmend U20 | Atomerőmű SE U20 | 2023. április 1. | 15:00 | 77 - 72 | Körmend Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Esztergályos Róbert, Perák Denis | |||||
DEAC Kosárlabda Akadémia U20 | Kometa Kaposvári KK U20 | 2023. április 1. | 15:00 | 91 - 67 | Oláh Gábor utcai sportcsarnok |
Játékvezetők: dr. Szűcs Sándor, Rácz Bence | |||||
Zalakerámia ZTE KK U20 | KTE-Neumann János Egyetem U20 | 2023. április 1. | 15:00 | 68 - 77 | Ostoros Károly csarnok |
Játékvezetők: Horváth Alajos, Szalai Zsolt | |||||
Nyíregyháza Blue Sharks U20 | Sopron KC U20 | 2023. április 1. | 15:00 | 59 - 113 | Continental Aréna |
Játékvezetők: Nyíri Péter Patrik, dr. Marjay Péter |