Mérkőzések - NB I. B Zöld, F U20
2022. szeptember
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2022. szeptember 23. 15:30 39 - 132 Tiszaújvárosi Sportcentrum Játékcsarnok
Játékvezetők: Lónáth László, Siska-Sándor Ivett
2022. szeptember 23. 16:30 91 - 81 Széchenyi István Egyetemi csarnok
Játékvezetők: Káli Szabolcs, Erős Florentina
2022. szeptember 23. 16:30 93 - 74 MKOSZ Edzőközpont
Játékvezetők: Koller István, Szőcs Péter
2022. szeptember 23. 16:30 32 - 103 Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bánki Donát  Műszaki Középiskolája és Kollégiuma
Játékvezetők: Nyíri Péter Patrik, Horányi András
2022. szeptember 24. 15:30 63 - 59 Dunaharaszti Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Sértő Róbert, Takács István
2022. szeptember 30. 15:30 74 - 72 Tiszaújvárosi Sportcentrum Játékcsarnok
Játékvezetők: Lónáth László, Siska-Sándor Ivett
2022. szeptember 30. 16:00 112 - 40 Hódtói Sportcsarnok
Játékvezetők: Márkus Gábor, Czékmán Csaba
2022. szeptember 30. 16:45 93 - 45 BMTE Fonyódi Antal Sportcsarnok
Játékvezetők: Szőts Dávid István, Szentpáli-Gavallér Csaba
2022. október
2022. október 2. 16:00 71 - 87 CAMUGO® SportLab Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Vida József, B. Németh Kristóf
2022. október 7. 16:30 99 - 70 MKOSZ Edzőközpont
Játékvezetők: Szőcs Péter, Horváth Andreasz
2022. október 7. 16:30 119 - 47 Széchenyi István Egyetemi csarnok
Játékvezetők: Káli Szabolcs, Wischy Péter
2022. október 9. 15:00 100 - 66 Bonyhád Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Domokos Bence, Nagy Viktor
2022. október 9. 15:30 89 - 84 Dunaharaszti Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Magda János József, Liktor Viktor
2022. október 14. 15:30 43 - 99 Tiszaújvárosi Sportcentrum Játékcsarnok
Játékvezetők: Domán István, Siska-Sándor Ivett
2022. október 14. 16:30 95 - 73 Széchenyi István Egyetemi csarnok
Játékvezetők: Földesi Marcell, Bakó László Ferenc
2022. október 14. 19:30 72 - 89 Miskolci Egyetem, Körcsarnok
Játékvezetők: Lónáth László, Takács Zoltán
2022. október 15. 15:30 73 - 63 Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: Hernicz Balazs, Kovács Zoltán
2022. október 21. 16:30 60 - 74 Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: Tóth Bence, Buzai Patrik
2022. október 21. 19:30 58 - 92 Miskolci Egyetem, Körcsarnok
Játékvezetők: Vaszi Ádám, dr. Nagy Zsombor
2022. október 22. 15:00 79 - 78 Bonyhád Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Bálind Attila, Lipovszky Fanni
2022. október 22. 15:30 115 - 54 Dunaharaszti Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Sértő Róbert, Belák Zoltán
2022. október 28. 15:30 58 - 61 Tiszaújvárosi Sportcentrum Játékcsarnok
Játékvezetők: Marton Péter, Takács Zoltán
2022. október 28. 16:00 102 - 67 Hódtói Sportcsarnok
Játékvezetők: Czékmán Csaba, Tóth Tamás
2022. október 28. 16:45 74 - 86 BMTE Fonyódi Antal Sportcsarnok
Játékvezetők: Gruber Nikolett Lilla, Gombos Márk Bálint
2022. október 30. 14:30 42 - 80 Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bánki Donát  Műszaki Középiskolája és Kollégiuma
Játékvezetők: Horányi András, Tóth Tamás Zoltán
2022. november
2022. november 1. 15:00 91 - 81 Bonyhád Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Domokos Bence, Nagy Viktor
2022. november 2. 16:00 82 - 46 CAMUGO® SportLab Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Hartai Tamás, Kiss Bálint
2022. november 2. 16:30 72 - 76 Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: Hernicz Balazs, Buzai Patrik
2022. november 3. 16:45 124 - 51 BMTE Fonyódi Antal Sportcsarnok
Játékvezetők: Gombos Márk Bálint, Kiss Bálint
2022. november 3. 19:30 59 - 72 Miskolci Egyetem, Körcsarnok
Játékvezetők: Vaszi Ádám, dr. Nagy Zsombor
2022. november 4. 15:30 44 - 100 Tiszaújvárosi Sportcentrum Játékcsarnok
Játékvezetők: Siska-Sándor Ivett, Dr. Ormay Gábor
2022. november 6. 15:00 39 - 108 Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bánki Donát  Műszaki Középiskolája és Kollégiuma
Játékvezetők: Nyíri Péter Patrik, Szulics Zsolt János
2022. november 6. 15:30 101 - 77 Széchenyi István Egyetemi csarnok
Játékvezetők: Földesi Marcell, Vass Dávid Áron
2022. november 6. 15:30 97 - 59 Dunaharaszti Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Magda János József, Liktor Viktor
2022. november 6. 16:30 66 - 78 MKOSZ Edzőközpont
Játékvezetők: Koller István, Szőcs Péter
2022. november 11. 16:00 83 - 50 Hódtói Sportcsarnok
Játékvezetők: Czékmán Csaba, dr. Márok Soma
2022. november 11. 16:30 52 - 73 Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bánki Donát  Műszaki Középiskolája és Kollégiuma
Játékvezetők: Nyíri Péter Patrik, Szilágyi Sámuel
2022. november 11. 16:45 74 - 84 BMTE Fonyódi Antal Sportcsarnok
Játékvezetők: Hartai Tamás, Kiss Bálint
2022. november 20. 12:30 75 - 101 Tóvárosi Általános Iskola
Játékvezetők: Koller István, KOCSIS JÓZSEF
2022. november 20. 14:30 75 - 68 Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: Hernicz Balazs, Rudasits Ákos
2022. november 20. 15:30 129 - 50 Széchenyi István Egyetemi csarnok
Játékvezetők: Erős Florentina, Kocsis Pálma
2022. november 20. 15:30 127 - 50 Dunaharaszti Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Agócs Gábor Mihály, Neubrandt Roland
2022. november 25. 16:30 47 - 91 MKOSZ Edzőközpont
Játékvezetők: Koller István, Horváth Andreasz
2022. november 25. 16:45 60 - 56 BMTE Fonyódi Antal Sportcsarnok
Játékvezetők: Gaál István Tamás, Vigh Balázs
2022. november 26. 15:00 86 - 64 Bonyhád Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Keresztes Tamás, Nagy Viktor
2022. november 26. 15:30 70 - 60 CAMUGO® SportLab Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Hartai Tamás, B. Németh Kristóf
2022. december
2022. december 2. 19:30 52 - 71 Miskolci Egyetem, Körcsarnok
Játékvezetők: Vaszi Ádám, Takács Zoltán
2022. december 3. 15:30 99 - 103 Dunaharaszti Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Gombos Ádám Attila, Takács István
2022. december 3. 15:30 65 - 79 CAMUGO® SportLab Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Jankovics Viktor Zsolt, B. Németh Kristóf
2022. december 4. 14:30 111 - 36 Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: Rokob Krisztián, Kovács Zoltán
2022. december 9. 15:30 - Tiszaújvárosi Sportcentrum Játékcsarnok
2022. december 9. 16:30 - MKOSZ Edzőközpont
Játékvezetők: Novák Bence, Szőcs Péter
2022. december 9. 16:30 - Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bánki Donát  Műszaki Középiskolája és Kollégiuma
Játékvezetők: Tóth Tamás Zoltán, Oroszvári Tamás
2022. december 9. 16:45 - BMTE Fonyódi Antal Sportcsarnok
Játékvezetők: Szőts Dávid István, Hegedűs Attila
2022. december 12. 16:30 - Bonyhád Városi Sportcsarnok
2022. december 16. 16:00 - Hódtói Sportcsarnok
2022. december 16. 16:45 - BMTE Fonyódi Antal Sportcsarnok
2022. december 16. 19:30 - Miskolci Egyetem, Körcsarnok
2022. december 17. 15:30 - CAMUGO® SportLab Kosárlabda Csarnok
2022. december 18. 14:30 - Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok
2023. január
2023. január 6. 16:30 - MKOSZ Edzőközpont
2023. január 6. 16:30 - Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bánki Donát  Műszaki Középiskolája és Kollégiuma
2023. január 6. 16:30 - Széchenyi István Egyetemi csarnok
2023. január 8. 18:00 - Dunaharaszti Városi Sportcsarnok
2023. január 13. 15:30 - Tiszaújvárosi Sportcentrum Játékcsarnok
2023. január 13. 16:00 - Hódtói Sportcsarnok
2023. január 13. 16:30 - Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bánki Donát  Műszaki Középiskolája és Kollégiuma
2023. január 15. 14:30 - Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok
2023. január 20. 16:00 - Bonyhád Városi Sportcsarnok
2023. január 20. 16:30 - MKOSZ Edzőközpont
2023. január 21. 15:30 - CAMUGO® SportLab Kosárlabda Csarnok
2023. január 22. 15:30 - Dunaharaszti Városi Sportcsarnok
2023. január 27. 16:00 - Hódtói Sportcsarnok
2023. január 27. 16:30 - Széchenyi István Egyetemi csarnok
2023. január 27. 16:45 - BMTE Fonyódi Antal Sportcsarnok
2023. január 29. 16:00 - CAMUGO® SportLab Kosárlabda Csarnok
2023. február
2023. február 3. 19:30 - Miskolci Egyetem, Körcsarnok
2023. február 5. 14:30 - Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok
2023. február 5. 15:00 - Bonyhád Városi Sportcsarnok
2023. február 5. 16:00 - CAMUGO® SportLab Kosárlabda Csarnok
2023. február 10. 15:30 - Tiszaújvárosi Sportcentrum Játékcsarnok
2023. február 10. 16:00 - Hódtói Sportcsarnok
2023. február 10. 16:30 - Széchenyi István Egyetemi csarnok
2023. február 10. 16:30 - MKOSZ Edzőközpont
2023. február 10. 16:30 - Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bánki Donát  Műszaki Középiskolája és Kollégiuma
2023. február 17. 16:00 - Hódtói Sportcsarnok
2023. február 17. 16:45 - BMTE Fonyódi Antal Sportcsarnok
2023. február 17. 19:30 - Miskolci Egyetem, Körcsarnok
2023. február 18. 15:30 - CAMUGO® SportLab Kosárlabda Csarnok
2023. február 19. 15:00 - Bonyhád Városi Sportcsarnok
2023. március
2023. március 3. 15:30 - Tiszaújvárosi Sportcentrum Játékcsarnok
2023. március 3. 16:30 - Széchenyi István Egyetemi csarnok
2023. március 3. 16:30 - MKOSZ Edzőközpont
2023. március 5. 15:30 - Dunaharaszti Városi Sportcsarnok
2023. március 10. 15:30 - Tiszaújvárosi Sportcentrum Játékcsarnok
2023. március 10. 16:30 - Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bánki Donát  Műszaki Középiskolája és Kollégiuma
2023. március 10. 19:30 - Miskolci Egyetem, Körcsarnok
2023. március 12. 15:00 - Bonyhád Városi Sportcsarnok
2023. március 17. 16:30 - Széchenyi István Egyetemi csarnok
2023. március 17. 19:30 - Miskolci Egyetem, Körcsarnok
2023. március 19. 14:30 - Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok
2023. március 19. 15:30 - Dunaharaszti Városi Sportcsarnok
2023. március 24. 16:00 - Hódtói Sportcsarnok
2023. március 24. 16:30 - Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bánki Donát  Műszaki Középiskolája és Kollégiuma
2023. március 24. 16:45 - BMTE Fonyódi Antal Sportcsarnok
2023. március 26. 15:00 - Bonyhád Városi Sportcsarnok
2023. április
2023. április 2. 15:30 - Hódtói Sportcsarnok
2023. április 2. 15:30 - CAMUGO® SportLab Kosárlabda Csarnok
2023. április 2. 15:30 - Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok
2023. április 2. 20:00 - Miskolci Egyetem, Körcsarnok

Megyei szövetségek