Mérkőzések - Hepp Kupa, Női
2021. október
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2021. október 12. 18:50 74 - 70 Egyetemi edzőcsarnok
Játékvezetők: Magyari Viktor, Káli Szabolcs
2021. október 13. 18:00 51 - 49 PVSK NKA Csarnok
Játékvezetők: Téczely Roland Balázs, Dr. Szalóki Bence
2021. október 13. 19:00 98 - 63 Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Jankovics Viktor Zsolt, Simon Kristóf Kolos
2021. október 13. 20:00 53 - 73 Vasas Pasaréti Sportcentrum
Játékvezetők: Kruk Melinda, Tóth Kitti
2021. október 14. 19:45 42 - 82 Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma
Játékvezetők: Fülöp Ádám László, Nyíri Péter Patrik
2021. október 15. 18:30 64 - 50 TF E-terem
Játékvezetők: Káré Gergő, Zádeczki Donát László
2021. október 17. 11:30 92 - 31 NOVOMATIC Aréna 
Játékvezetők: Kapusi Gábor, Tóth Bence
2021. október 17. 17:00 59 - 67 Gabányi László Sportcsarnok
Játékvezetők: Gyurka Tamás, Gombos Márk Bálint
2021. október 19. 16:30 66 - 90 Cserháti Sándor Müszaki Szakközépiskola
Játékvezetők: Benedek Zoltán, Szecsődi Richárd Attila
2021. október 19. 18:00 44 - 81 Dr. Pósta Sándor Sportcsarnok
Játékvezetők: Farkas Péter Gábor, Domokos Bence
2021. október 20. 15:00 72 - 52 Szent Imre Katolikus Gimnázium
Játékvezetők: Nyíri Péter Patrik, Cservenyák-Páll Vivien Zsanett
2021. október 20. 18:30 82 - 46 Benkő István Református Általános Iskola és Gimnázium
Játékvezetők: Nagy-Pál Petra, Kozma Balázs
2021. október 21. 18:30 51 - 45 HIT Park Labdacsarnok
Játékvezetők: Nagy-Pál Petra, Gyurka Tamás
2021. október 21. 19:30 50 - 67 Budaörs Városi Uszoda Sportcsarnok és Strand
Játékvezetők: Gruber Nikolett Lilla, Szőts Dávid István
2021. november
2021. november 17. 15:45 83 - 47 Szekszárd Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Csallóközi Gábor, Fodor Sándor Balázs
2021. november 19. 19:45 105 - 37 MTK Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Gaál István Tamás, Lázár Zsigmond György
2021. november 24. 14:00 68 - 63 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
Játékvezetők: Téczely Roland Balázs, Dr. Danka Péter
2021. november 25. 17:00 73 - 56 NOVOMATIC Aréna 
Játékvezetők: Hernicz Balazs, Tóth Bence
2021. november 25. 18:30 40 - 79 Tüske csarnok - 1. terem
Játékvezetők: Kruk Melinda, Novák Bence
2021. november 26. 19:00 89 - 27 Csata utcai Általános Iskola
Játékvezetők: Gaál István Tamás, Tóth Kitti
2021. november 28. 16:00 51 - 58 TF E-terem
Játékvezetők: Jankovics Viktor Zsolt, Tóth Kitti
2021. november 29. 18:00 66 - 53 Szent Imre Katolikus Gimnázium
Játékvezetők: Sallai István József, Nyíri Péter Patrik
2021. december
2021. december 16. 19:00 51 - 60 Csata utcai Általános Iskola
Játékvezetők: Hervay Tibor, Jankovics Viktor Zsolt
2021. december 20. 19:30 83 - 91 Szent Imre Katolikus Gimnázium
Játékvezetők: Domán István, Marton Péter
2022. január
2022. január 6. 15:00 76 - 55 Szekszárd Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Radnóti Miklós, Farkas Péter Gábor
2022. január 12. 18:30 50 - 51 MTK Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Gaál István Tamás, Gruber Nikolett Lilla
2022. február
2022. február 5. 15:00 47 - 60 NOVOMATIC Aréna 
Játékvezetők: Kruk Melinda, Jankovics Viktor Zsolt, Tóth Bence (Nagy János)
2022. február 5. 18:00 96 - 45 NOVOMATIC Aréna 
Játékvezetők: Nagy-Pál Petra, Farkas Péter Gábor, Propszt Amanda (Maár Gábor)
2022. február 6. 15:00 78 - 33 NOVOMATIC Aréna 
Játékvezetők: Földesi Ádám, Tóth Kitti, Simon Kristóf Kolos (Németh Csaba János)
2022. február 6. 18:00 58 - 50 NOVOMATIC Aréna 
Játékvezetők: Rózsavölgyi Alexandra, Gruber Nikolett Lilla, Utasi Balázs (HOFFMANN Gergely)

Megyei szövetségek