Mérkőzések - Női Amatőr NB I. Zöld
2021. szeptember
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2021. szeptember 22. 17:30 96 - 43 Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Kruk Melinda, Kozma Balázs
2021. szeptember 23. 18:00 58 - 69 Bolyai János Gimnázium
Játékvezetők: Fehérvári Gergely, Zahorán Kitti Mária
2021. szeptember 26. 14:30 66 - 36 Gabányi László Sportcsarnok
Játékvezetők: Sentényi Barna, Gruber Nikolett Lilla
2021. szeptember 26. 16:00 70 - 65 Benkő István Református Általános Iskola és Gimnázium
Játékvezetők: Jankovics Viktor Zsolt, Káré Gergő
2021. szeptember 26. 17:00 80 - 42 Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Bátovszky Zsolt, Hartai Tamás
2021. szeptember 28. 17:30 72 - 31 Etelka sori csarnok
Játékvezetők: Komáromi Péter, Fekete Csaba
2021. szeptember 30. 18:00 55 - 67 B. Nagy Pál (Véső úti) Sportcsarnok
Játékvezetők: Utasi Balázs, Czékmán Csaba
2021. október
2021. október 1. 17:15 40 - 54 TF E-terem
Játékvezetők: Simon Kristóf Kolos, Magyari Viktor
2021. október 2. 14:00 93 - 48 HIT Park Labdacsarnok
Játékvezetők: Gaál István Tamás, Polonkai Balázs István
2021. október 3. 14:00 37 - 75 Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Kruk Melinda, Tóth Kitti
2021. október 3. 15:00 66 - 106 Szent Imre Katolikus Gimnázium
Játékvezetők: Lónáth László, dr. Nagy Zsombor
2021. október 3. 17:00 53 - 77 Gabányi László Sportcsarnok
Játékvezetők: Gaál Norbert, Kozma Balázs
2021. október 3. 17:00 112 - 43 Kocsis Sándor Sportközpont
Játékvezetők: Bagi Bálint, Gruber Nikolett Lilla
2021. október 6. 19:00 66 - 61 Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Nagy-Pál Petra, Czupi Márton
2021. október 9. 13:00 52 - 77 Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok
Játékvezetők: Pécsi Zsolt, Magyari Viktor
2021. október 10. 14:00 85 - 56 Bolyai János Gimnázium
Játékvezetők: Fehérvári Gergely, Szőcs Béla
2021. október 10. 15:30 72 - 50 Etelka sori csarnok
Játékvezetők: Utasi Balázs, Czékmán Csaba
2021. október 10. 16:00 72 - 74 Benkő István Református Általános Iskola és Gimnázium
Játékvezetők: Gyurka Tamás, Molnár Tamás
2021. október 10. 17:00 99 - 77 Kocsis Sándor Sportközpont
Játékvezetők: Sértő Róbert, Kozma Balázs
2021. október 10. 17:00 51 - 67 MKOSZ Sportcentrum
Játékvezetők: Vida József, Balogh Kristóf
2021. október 24. 17:00 84 - 53 Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok
Játékvezetők: Káli Szabolcs, Novák Bence
2021. október 29. 17:15 52 - 56 TF E-terem
Játékvezetők: Bátovszky Zsolt, Pohánka Balázs
2021. október 31. 14:00 80 - 69 Szent Imre Katolikus Gimnázium
Játékvezetők: Takács Zoltán, dr. Nagy Zsombor
2021. október 31. 14:00 80 - 42 Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Gyurka Tamás, Molnár Tamás
2021. október 31. 14:30 58 - 60 Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Kéri István, Magyari Viktor
2021. október 31. 14:30 50 - 60 Gabányi László Sportcsarnok
Játékvezetők: Bagi Bálint, Sentényi Barna
2021. november
2021. november 2. 18:30 52 - 82 B. Nagy Pál (Véső úti) Sportcsarnok
Játékvezetők: Földi László, Arató Balázs
2021. november 4. 18:00 62 - 84 Bolyai János Gimnázium
Játékvezetők: Zahorán Kitti Mária, Mezei Tibor
2021. november 6. 14:00 95 - 58 HIT Park Labdacsarnok
Játékvezetők: Kruk Melinda, Balogh Kristóf
2021. november 7. 14:00 74 - 47 Benkő István Református Általános Iskola és Gimnázium
Játékvezetők: Gruber Nikolett Lilla, Ntasis Lazaros
2021. november 7. 15:00 72 - 69 Szent Imre Katolikus Gimnázium
Játékvezetők: Fülöp Ádám László, Szűcs Sándor
2021. november 7. 16:00 87 - 61 Telki
Játékvezetők: Szőcs Péter, Koller István
2021. november 7. 17:00 68 - 53 Kocsis Sándor Sportközpont
Játékvezetők: Simon Kristóf Kolos, Novák Bence
2021. november 13. 16:00 62 - 35 TF E-terem
Játékvezetők: Sentényi Barna, Gyurka Tamás
2021. november 14. 14:30 50 - 51 Gabányi László Sportcsarnok
Játékvezetők: Pohánka Balázs, Balogh Kristóf
2021. november 14. 15:00 96 - 32 Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Nepp László Oszkár, Lázár Zsigmond György
2021. november 14. 15:30 71 - 76 Etelka sori csarnok
Játékvezetők: Borgula György, Utasi Balázs
2021. november 14. 17:00 64 - 49 HIT Park Labdacsarnok
Játékvezetők: Gaál István Tamás, Bátovszky Zsolt
2021. november 14. 18:00 84 - 55 Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Sértő Róbert, Czupi Márton
2021. november 19. 18:00 77 - 69 HIT Park Labdacsarnok
Játékvezetők: Hartai Tamás, Tóth Kitti
2021. november 20. 16:00 58 - 38 TF E-terem
Játékvezetők: Gaál Norbert, Czupi Márton
2021. november 21. 13:00 62 - 80 Bábolna Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Magyari Viktor, Novák Bence
2021. november 21. 14:00 48 - 58 Szent Imre Katolikus Gimnázium
Játékvezetők: Takács Zoltán, dr. Nagy Zsombor
2021. november 21. 16:00 74 - 38 Benkő István Református Általános Iskola és Gimnázium
Játékvezetők: Tóth Kitti, Bátovszky Zsolt
2021. november 21. 16:00 65 - 90 B. Nagy Pál (Véső úti) Sportcsarnok
Játékvezetők: Arató Balázs, Fekete Csaba
2021. november 21. 17:00 104 - 53 Kocsis Sándor Sportközpont
Játékvezetők: Sértő Róbert, Gyurka Tamás
2021. december
2021. december 3. 18:30 80 - 25 Tüske csarnok - 1. terem
Játékvezetők: Nepp László Oszkár, Gruber Nikolett Lilla
2021. december 4. 15:00 60 - 80 Bolyai János Gimnázium
Játékvezetők: Utasi Balázs, Zahorán Kitti Mária
2021. december 5. 15:00 64 - 71 Benkő István Református Általános Iskola és Gimnázium
Játékvezetők: Bagi Bálint, Ntasis Lazaros
2021. december 5. 15:30 87 - 63 Etelka sori csarnok
Játékvezetők: Csallóközi Gábor, Domokos Bence
2021. december 5. 17:00 90 - 47 Budaörs Városi Uszoda Sportcsarnok és Strand
Játékvezetők: Nagy-Pál Petra, Novák Bence
2021. december 5. 17:00 85 - 61 Török Flóris Általános Iskola
Játékvezetők: Czupi Márton, Molnár Tamás
2021. december 9. 18:30 60 - 37 TF E-terem
Játékvezetők: Kruk Melinda, Magyari Viktor
2021. december 12. 13:00 48 - 96 Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok
Játékvezetők: Szőcs Péter, Koller István
2021. december 12. 14:00 42 - 96 Tiszaligeti Sportcsarnok
Játékvezetők: Utasi Balázs, Czékmán Csaba
2021. december 12. 14:30 36 - 40 Gabányi László Sportcsarnok
Játékvezetők: Tóth Kitti, Hartai Tamás
2021. december 12. 15:00 97 - 55 Szent Imre Katolikus Gimnázium
Játékvezetők: Fülöp Ádám László, Bács Csaba
2021. december 12. 15:00 69 - 60 Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Sértő Róbert, Bátovszky Zsolt
2021. december 12. 16:00 76 - 74 HIT Park Labdacsarnok
Játékvezetők: Gyurka Tamás, Lázár Zsigmond György
2021. december 19. 15:00 112 - 52 Benkő István Református Általános Iskola és Gimnázium
Játékvezetők: Tóth Kitti, Hartai Tamás
2021. december 19. 17:00 80 - 84 Budaörs Városi Uszoda Sportcsarnok és Strand
Játékvezetők: Simon Kristóf Kolos, Czupi Márton
2022. január
2022. január 9. 11:00 70 - 72 HIT Park Labdacsarnok
Játékvezetők: Nagy-Pál Petra, Novák Bence
2022. január 9. 14:00 93 - 39 Etelka sori csarnok
Játékvezetők: Arató Balázs, Komáromi Péter
2022. január 9. 16:00 86 - 49 Benkő István Református Általános Iskola és Gimnázium
Játékvezetők: Kruk Melinda, Káré Gergő
2022. január 9. 17:00 64 - 72 Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Gruber Nikolett Lilla, Bátovszky Zsolt
2022. január 9. 17:00 62 - 82 MKOSZ Sportcentrum
Játékvezetők: Magyari Viktor, Novák Bence
2022. január 9. 17:00 87 - 41 Kocsis Sándor Sportközpont
Játékvezetők: Simon Kristóf Kolos, Hartai Tamás
2022. január 11. 18:00 50 - 59 Bolyai János Gimnázium
Játékvezetők: Fehérvári Gergely, Mezei Tibor
2022. január 15. 14:30 58 - 75 TF E-terem
Játékvezetők: Polonkai Balázs István, Nyíri Péter Patrik
2022. január 16. 13:00 80 - 88 Bábolna Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Magyari Viktor, Novák Bence
2022. január 16. 15:00 35 - 87 B. Nagy Pál (Véső úti) Sportcsarnok
Játékvezetők: Komáromi Péter, Fekete Csaba
2022. január 16. 17:00 70 - 94 Budaörs Városi Uszoda Sportcsarnok és Strand
Játékvezetők: Bátovszky Zsolt, Gyurka Tamás
2022. január 16. 18:00 63 - 40 Gabányi László Sportcsarnok
Játékvezetők: Czupi Márton, Lázár Zsigmond György
2022. január 22. 13:30 83 - 40 Bolyai János Gimnázium
Játékvezetők: Borgula György, Utasi Balázs
2022. január 23. 15:00 88 - 43 Szent Imre Katolikus Gimnázium
Játékvezetők: Takács Zoltán, dr. Nagy Zsombor
2022. január 23. 16:00 79 - 90 Benkő István Református Általános Iskola és Gimnázium
Játékvezetők: Lázár Zsigmond György, Pohánka Balázs
2022. január 23. 17:00 63 - 60 Kocsis Sándor Sportközpont
Játékvezetők: Válé Flórián, Molnár Tamás
2022. január 23. 17:00 40 - 60 MKOSZ Sportcentrum
Játékvezetők: Sebesi Gábor, Fülöp András
2022. január 27. 18:30 61 - 52 HIT Park Labdacsarnok
Játékvezetők: Sértő Róbert, Tóth Kitti
2022. január 29. 17:00 56 - 98 Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok
Játékvezetők: Kéri István, Szőcs Péter
2022. január 29. 17:00 50 - 65 Bolyai János Gimnázium
Játékvezetők: Fehérvári Gergely, Szőcs Béla
2022. január 30. 14:30 41 - 75 Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Bátovszky Zsolt, Pohánka Balázs
2022. január 30. 15:30 53 - 58 Etelka sori csarnok
Játékvezetők: Zahorán Kitti Mária, Mezei Tibor
2022. január 30. 17:00 85 - 66 Budaörs Városi Uszoda Sportcsarnok és Strand
Játékvezetők: Gyurka Tamás, Molnár Tamás
2022. január 30. 17:00 66 - 78 Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Válé Flórián, Szőts Dávid István
2022. február
2022. február 3. 18:30 86 - 39 Tüske csarnok - 1. terem
Játékvezetők: Nagy-Pál Petra, Lázár Zsigmond György
2022. február 6. 11:30 75 - 49 Etelka sori csarnok
Játékvezetők: Csallóközi Gábor, Domokos Bence
2022. február 6. 14:00 46 - 103 Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Czupi Márton, Szőts Dávid István
2022. február 10. 18:00 63 - 47 Bolyai János Gimnázium
Játékvezetők: Utasi Balázs, Czékmán Csaba
2022. február 12. 14:00 77 - 39 HIT Park Labdacsarnok
Játékvezetők: Kruk Melinda, Tóth Kitti
2022. február 13. 14:00 41 - 70 B. Nagy Pál (Véső úti) Sportcsarnok
Játékvezetők: Arató Balázs, Lukácsi Lóránt
2022. február 13. 14:00 34 - 82 Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Nepp László Oszkár, Molnár Tamás
2022. február 13. 15:00 67 - 60 MKOSZ Sportcentrum
Játékvezetők: Czupi Márton, Balogh Kristóf
2022. február 13. 16:00 86 - 78 Szent Imre Katolikus Gimnázium
Játékvezetők: Bene Szilárd Csaba, Lónáth László
2022. február 13. 16:00 60 - 67 TF E-terem
Játékvezetők: Bátovszky Zsolt, Lázár Zsigmond György
2022. február 18. 18:00 59 - 70 B. Nagy Pál (Véső úti) Sportcsarnok
Játékvezetők: Nyíri Péter Patrik, Bács Csaba
2022. február 19. 17:00 43 - 88 MKOSZ Sportcentrum
Játékvezetők: Magyari Viktor, Novák Bence
2022. február 20. 13:00 37 - 87 Telki
Játékvezetők: Lázár Zsigmond György, Hartai Tamás
2022. február 20. 16:00 72 - 58 Benkő István Református Általános Iskola és Gimnázium
Játékvezetők: Novák Bence, Pohánka Balázs
2022. február 20. 17:00 75 - 64 Budaörs Városi Uszoda Sportcsarnok és Strand
Játékvezetők: Sértő Róbert, Czupi Márton
2022. február 20. 18:00 90 - 45 Etelka sori csarnok
Játékvezetők: Utasi Balázs, Czékmán Csaba
2022. február 22. 19:00 78 - 71 Darázsfészek Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Czupi Márton, Gombos Ádám Attila
2022. február 23. 18:15 56 - 84 Tóvárosi Általános Iskola
Játékvezetők: Kruk Melinda, Lázár Zsigmond György
2022. február 26. 14:00 80 - 50 HIT Park Labdacsarnok
Játékvezetők: Gaál Norbert, Szőts Dávid István
2022. február 27. 14:00 62 - 73 B. Nagy Pál (Véső úti) Sportcsarnok
Játékvezetők: Komáromi Péter, Fekete Csaba
2022. február 27. 14:30 50 - 100 Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: dr. Németh Patrik, Gyurka Tamás
2022. február 27. 14:30 64 - 66 Gabányi László Sportcsarnok
Játékvezetők: Sentényi Barna, Molnár Tamás
2022. február 27. 17:00 59 - 66 Szent Imre Katolikus Gimnázium
Játékvezetők: Fülöp Ádám László, Bács Csaba
2022. február 27. 17:00 73 - 53 Budaörs Városi Uszoda Sportcsarnok és Strand
Játékvezetők: Nagy-Pál Petra, Novák Bence
2022. március
2022. március 5. 14:00 73 - 47 HIT Park Labdacsarnok
Játékvezetők: Polonkai Balázs István, Tóth Kitti
2022. március 6. 13:00 49 - 96 Bábolna Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Pécsi Zsolt, Magyari Viktor
2022. március 6. 15:00 59 - 62 Bolyai János Gimnázium
Játékvezetők: Fehérvári Gergely, Mezei Tibor
2022. március 6. 15:30 57 - 62 Etelka sori csarnok
Játékvezetők: Földi László, Lukácsi Lóránt
2022. március 6. 16:00 56 - 51 Benkő István Református Általános Iskola és Gimnázium
Játékvezetők: Bagi Bálint, Lázár Zsigmond György
2022. március 6. 17:00 68 - 46 MKOSZ Sportcentrum
Játékvezetők: Vida József, Novák Bence
2022. március 6. 17:00 76 - 82 Kocsis Sándor Sportközpont
Játékvezetők: Gaál Norbert, Simon Kristóf Kolos
2022. március 10. 19:30 62 - 69 Kocsis Sándor Sportközpont
Játékvezetők: Tóth Kitti, Hartai Tamás
2022. március 12. 17:00 88 - 46 1-es számú Általános Iskola
Játékvezetők: Czupi Márton, Szőts Dávid István
2022. március 17. 17:30 96 - 62 Darázsfészek Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Tóth Kitti, Molnár Tamás
2022. március 20. 14:30 48 - 68 Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Sértő Róbert, Czupi Márton
2022. március 20. 15:00 49 - 67 B. Nagy Pál (Véső úti) Sportcsarnok
Játékvezetők: Földi László, Fekete Csaba
2022. március 20. 16:00 64 - 75 MTK Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Hartai Tamás, Molnár Tamás
2022. március 20. 17:00 50 - 63 Gabányi László Sportcsarnok
Játékvezetők: Bátovszky Zsolt, Kozma Balázs
2022. március 20. 17:00 89 - 42 Budaörs Városi Uszoda Sportcsarnok és Strand
Játékvezetők: Simon Kristóf Kolos, Novák Bence
2022. március 27. 13:00 68 - 48 B. Nagy Pál (Véső úti) Sportcsarnok
Játékvezetők: Arató Balázs, Lukácsi Lóránt
2022. március 27. 13:00 41 - 68 Bábolna Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Tóth Bence, Novák Bence
2022. március 27. 14:30 89 - 60 Szent Imre Katolikus Gimnázium
Játékvezetők: Takács Zoltán, dr. Nagy Zsombor
2022. március 27. 16:00 61 - 52 Kocsis Sándor Sportközpont
Játékvezetők: Molnár Tamás, Gombos Márk Bálint
2022. március 27. 17:00 50 - 97 MKOSZ Sportcentrum
Játékvezetők: Sebesi Gábor, Fülöp András
2022. április
2022. április 1. 18:30 54 - 47 Tüske csarnok - 1. terem
Játékvezetők: Gaál István Tamás, Simon Kristóf Kolos
2022. április 3. 14:00 55 - 86 Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Sentényi Barna, Kruk Melinda
2022. április 3. 15:30 37 - 60 Etelka sori csarnok
Játékvezetők: Borgula György, Drenyovszki Dániel
2022. április 3. 17:00 47 - 85 MKOSZ Sportcentrum
Játékvezetők: Magyari Viktor, Novák Bence
2022. április 3. 17:00 90 - 70 Budaörs Városi Uszoda Sportcsarnok és Strand
Játékvezetők: Bagi Bálint, Tóth Kitti
2022. április 3. 18:00 44 - 91 Mercedes-Benz Sportakadémia
Játékvezetők: Varga Zoltán, Vadász Csaba
2022. április 6. 15:45 59 - 66 Etelka sori csarnok
Játékvezetők: Utasi Balázs, Czékmán Csaba
2022. április 6. 18:30 47 - 102 B. Nagy Pál (Véső úti) Sportcsarnok
Játékvezetők: Komáromi Péter, Fekete Csaba
2022. április 9. 16:00 80 - 70 HIT Park Labdacsarnok
Játékvezetők: Simon Kristóf Kolos, Sértő Róbert
2022. április 10. 12:30 49 - 92 CAMUGO® SportLab Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Hartai Tamás, Molnár Tamás
2022. április 10. 13:00 49 - 74 Bábolna Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Magyari Viktor, Szőcs Péter
2022. április 10. 15:00 38 - 46 TF L2 Terem
Játékvezetők: Novák Bence, Hartai Tamás
2022. április 10. 15:00 106 - 50 Szent Imre Katolikus Gimnázium
Játékvezetők: Fülöp Ádám László, Szűcs Sándor
2022. április 10. 17:00 31 - 75 MKOSZ Sportcentrum
Játékvezetők: Sebesi Gábor, Fülöp András
2022. április 12. 18:00 91 - 77 Darázsfészek Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Tóth Kitti, Czupi Márton
2022. április 23. 15:00 34 - 88 Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Simon Kristóf Kolos, Lázár Zsigmond György
2022. április 24. 15:00 50 - 62 MKOSZ Sportcentrum
Játékvezetők: Czupi Márton, Balogh Kristóf
2022. április 24. 15:00 54 - 67 Bolyai János Gimnázium
Játékvezetők: Czékmán Csaba, Mezei Tibor
2022. április 24. 15:30 64 - 54 Etelka sori csarnok
Játékvezetők: Földi László, Komáromi Péter
2022. április 24. 16:00 74 - 42 Benkő István Református Általános Iskola és Gimnázium
Játékvezetők: Sentényi Barna, Bátovszky Zsolt
2022. április 24. 17:00 79 - 64 Kocsis Sándor Sportközpont
Játékvezetők: Nepp László Oszkár, Hartai Tamás
2022. április 25. 20:00 83 - 39 Budaörs Városi Uszoda Sportcsarnok és Strand
Játékvezetők: Gyurka Tamás, Czupi Márton
2022. április 28. 18:00 72 - 63 Darázsfészek Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Nagy-Pál Petra, Kozma Balázs
2022. május
2022. május 4. 20:00 75 - 79 Budaörs Városi Uszoda Sportcsarnok és Strand
Játékvezetők: Gruber Nikolett Lilla, Gyurka Tamás
2022. május 5. 20:15 74 - 76 TF L2 Terem
Játékvezetők: Hartai Tamás, Molnár Tamás
2022. május 6. 18:30 88 - 32 Tüske csarnok - 1. terem
Játékvezetők: Tóth Kitti, Simon Kristóf Kolos
2022. május 8. 11:00 79 - 70 Szent Imre Katolikus Gimnázium
Játékvezetők: Szőcs Béla, Mezei Tibor
2022. május 8. 13:00 53 - 80 Telki
Játékvezetők: Sentényi Barna, Bátovszky Zsolt
2022. május 8. 16:00 33 - 104 B. Nagy Pál (Véső úti) Sportcsarnok
Játékvezetők: Fülöp Ádám László, Bács Csaba
2022. május 8. 16:00 72 - 47 TF L2 Terem
Játékvezetők: Gaál István Tamás, Szőts Dávid István
2022. május 8. 18:00 73 - 67 Benkő István Református Általános Iskola és Gimnázium
Játékvezetők: Lázár Zsigmond György, Pohánka Balázs
2022. május 11. 18:00 50 - 66 Bolyai János Gimnázium
Játékvezetők: Szőcs Béla, Zahorán Kitti Mária
2022. május 13. 19:00 44 - 92 CAMUGO® SportLab Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Sértő Róbert, Czupi Márton
2022. május 13. 19:30 63 - 84 1-es számú Általános Iskola
Játékvezetők: Kruk Melinda, Bátovszky Zsolt
2022. május 14. 14:00 78 - 52 HIT Park Labdacsarnok
Játékvezetők: Gruber Nikolett Lilla, Pohánka Balázs
2022. május 15. 13:00 93 - 34 Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Novák Bence, Lázár Zsigmond György
2022. május 15. 14:00 50 - 63 Bolyai János Gimnázium
Játékvezetők: Fehérvári Gergely, Mezei Tibor
2022. május 15. 15:00 100 - 50 Szent Imre Katolikus Gimnázium
Játékvezetők: Bene Szilárd Csaba, dr. Nagy Zsombor
2022. május 15. 17:00 43 - 60 MKOSZ Sportcentrum
Játékvezetők: Sebesi Gábor, Fülöp András
2022. május 15. 17:15 105 - 35 Kocsis Sándor Sportközpont
Játékvezetők: Nepp László Oszkár, Szőts Dávid István
2022. május 17. 18:00 70 - 75 Tüske csarnok - 1. terem
Játékvezetők: Sentényi Barna, Káré Gergő
2022. május 18. 20:00 50 - 81 Budaörs Városi Uszoda Sportcsarnok és Strand
Játékvezetők: Czupi Márton, Lázár Zsigmond György
2022. május 25. 15:45 78 - 52 Etelka sori csarnok
Játékvezetők: Utasi Balázs, Csallóközi Gábor
2022. május 25. 18:00 56 - 87 B. Nagy Pál (Véső úti) Sportcsarnok
Játékvezetők: Fekete Csaba, Lukácsi Lóránt
2022. május 26. 18:45 76 - 68 Telki
Játékvezetők: Czupi Márton, Simon Kristóf Kolos
2022. május 27. 19:00 41 - 70 CAMUGO® SportLab Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Hartai Tamás, Gyurka Tamás
2022. május 28. 16:00 67 - 61 TF L2 Terem
Játékvezetők: Hervay Tibor, Sértő Róbert
2022. május 29. 16:00 84 - 49 TF L2 Terem
Játékvezetők: Hartai Tamás, Gyurka Tamás
2022. május 29. 18:00 85 - 44 Szent Imre Katolikus Gimnázium
Játékvezetők: Fülöp Ádám László, Bács Csaba
2022. május 29. 18:00 77 - 69 HIT Park Labdacsarnok
Játékvezetők: Pécsi Zsolt, Molnár Tamás
2022. május 29. 18:00 52 - 69 Kocsis Sándor Sportközpont
Játékvezetők: Hervay Tibor, Nepp László Oszkár
2022. május 29. 18:00 72 - 50 MKOSZ Sportcentrum
Játékvezetők: Földesi Marcell, Magyari Viktor
2022. május 29. 18:00 80 - 46 Benkő István Református Általános Iskola és Gimnázium
Játékvezetők: Tóth Kitti, Balogh Kristóf

Megyei szövetségek