Hazai | Vendég | Dátum | Időpont | Eredmény | Csarnok |
---|---|---|---|---|---|
Zsíros Akadémia Kőbánya | Szolnoki MÁV Sportegyesület | 2021. szeptember 22. | 17:30 | 96 - 43 | Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Kruk Melinda, Kozma Balázs | |||||
Kecskeméti KC | SZPA-HSE | 2021. szeptember 23. | 18:00 | 58 - 69 | Bolyai János Gimnázium |
Játékvezetők: Fehérvári Gergely, Zahorán Kitti Mária | |||||
ELTE Fortis | BKG Príma Akadémia | 2021. szeptember 26. | 14:30 | 66 - 36 | Gabányi László Sportcsarnok |
Játékvezetők: Sentényi Barna, Gruber Nikolett Lilla | |||||
Kiss Lenke Kosárlabda Akadémia | Törekvés SE | 2021. szeptember 26. | 16:00 | 70 - 65 | Benkő István Református Általános Iskola és Gimnázium |
Játékvezetők: Jankovics Viktor Zsolt, Káré Gergő | |||||
Zsíros Akadémia Kőbánya | Nyíregyházi Kosársuli | 2021. szeptember 26. | 17:00 | 80 - 42 | Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Bátovszky Zsolt, Hartai Tamás | |||||
Szegedi Kosárlabda Egylet | Szolnoki MÁV Sportegyesület | 2021. szeptember 28. | 17:30 | 72 - 31 | Etelka sori csarnok |
Játékvezetők: Komáromi Péter, Fekete Csaba | |||||
Szolnoki MÁV Sportegyesület | Kecskeméti KC | 2021. szeptember 30. | 18:00 | 55 - 67 | B. Nagy Pál (Véső úti) Sportcsarnok |
Játékvezetők: Utasi Balázs, Czékmán Csaba |
TFSE-MTK U23 | Zsíros Akadémia Kőbánya | 2021. október 1. | 17:15 | 40 - 54 | TF E-terem |
Játékvezetők: Simon Kristóf Kolos, Magyari Viktor | |||||
SZPA-HSE | Dávid Kornél KA | 2021. október 2. | 14:00 | 93 - 48 | HIT Park Labdacsarnok |
Játékvezetők: Gaál István Tamás, Polonkai Balázs István | |||||
BKG Príma Akadémia | Szegedi Kosárlabda Egylet | 2021. október 3. | 14:00 | 37 - 75 | Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Kruk Melinda, Tóth Kitti | |||||
Nyíregyházi Kosársuli | Kiss Lenke Kosárlabda Akadémia | 2021. október 3. | 15:00 | 66 - 106 | Szent Imre Katolikus Gimnázium |
Játékvezetők: Lónáth László, dr. Nagy Zsombor | |||||
ELTE Fortis | RADOBASKET | 2021. október 3. | 17:00 | 53 - 77 | Gabányi László Sportcsarnok |
Játékvezetők: Gaál Norbert, Kozma Balázs | |||||
Törekvés SE | Tatai SE | 2021. október 3. | 17:00 | 112 - 43 | Kocsis Sándor Sportközpont |
Játékvezetők: Bagi Bálint, Gruber Nikolett Lilla | |||||
Zsíros Akadémia Kőbánya | ELTE Fortis | 2021. október 6. | 19:00 | 66 - 61 | Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Nagy-Pál Petra, Czupi Márton | |||||
Tatai SE | SZPA-HSE | 2021. október 9. | 13:00 | 52 - 77 | Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok |
Játékvezetők: Pécsi Zsolt, Magyari Viktor | |||||
Kecskeméti KC | BKG Príma Akadémia | 2021. október 10. | 14:00 | 85 - 56 | Bolyai János Gimnázium |
Játékvezetők: Fehérvári Gergely, Szőcs Béla | |||||
Szegedi Kosárlabda Egylet | RADOBASKET | 2021. október 10. | 15:30 | 72 - 50 | Etelka sori csarnok |
Játékvezetők: Utasi Balázs, Czékmán Csaba | |||||
Kiss Lenke Kosárlabda Akadémia | TFSE-MTK U23 | 2021. október 10. | 16:00 | 72 - 74 | Benkő István Református Általános Iskola és Gimnázium |
Játékvezetők: Gyurka Tamás, Molnár Tamás | |||||
Törekvés SE | Nyíregyházi Kosársuli | 2021. október 10. | 17:00 | 99 - 77 | Kocsis Sándor Sportközpont |
Játékvezetők: Sértő Róbert, Kozma Balázs | |||||
Dávid Kornél KA | Szolnoki MÁV Sportegyesület | 2021. október 10. | 17:00 | 51 - 67 | MKOSZ Sportcentrum |
Játékvezetők: Vida József, Balogh Kristóf | |||||
Tatai SE | Dávid Kornél KA | 2021. október 24. | 17:00 | 84 - 53 | Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok |
Játékvezetők: Káli Szabolcs, Novák Bence | |||||
TFSE-MTK U23 | Törekvés SE | 2021. október 29. | 17:15 | 52 - 56 | TF E-terem |
Játékvezetők: Bátovszky Zsolt, Pohánka Balázs | |||||
Zsíros Akadémia Kőbánya | Szegedi Kosárlabda Egylet | 2021. október 31. | 14:00 | 80 - 42 | Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Gyurka Tamás, Molnár Tamás | |||||
Nyíregyházi Kosársuli | Tatai SE | 2021. október 31. | 14:00 | 80 - 69 | Szent Imre Katolikus Gimnázium |
Játékvezetők: Takács Zoltán, dr. Nagy Zsombor | |||||
ELTE Fortis | Kiss Lenke Kosárlabda Akadémia | 2021. október 31. | 14:30 | 50 - 60 | Gabányi László Sportcsarnok |
Játékvezetők: Bagi Bálint, Sentényi Barna | |||||
BKG Príma Akadémia | Dávid Kornél KA | 2021. október 31. | 14:30 | 58 - 60 | Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Kéri István, Magyari Viktor |
Szolnoki MÁV Sportegyesület | SZPA-HSE | 2021. november 2. | 18:30 | 52 - 82 | B. Nagy Pál (Véső úti) Sportcsarnok |
Játékvezetők: Földi László, Arató Balázs | |||||
Kecskeméti KC | Zsíros Akadémia Kőbánya | 2021. november 4. | 18:00 | 62 - 84 | Bolyai János Gimnázium |
Játékvezetők: Zahorán Kitti Mária, Mezei Tibor | |||||
SZPA-HSE | BKG Príma Akadémia | 2021. november 6. | 14:00 | 95 - 58 | HIT Park Labdacsarnok |
Játékvezetők: Kruk Melinda, Balogh Kristóf | |||||
Kiss Lenke Kosárlabda Akadémia | Szegedi Kosárlabda Egylet | 2021. november 7. | 14:00 | 74 - 47 | Benkő István Református Általános Iskola és Gimnázium |
Játékvezetők: Gruber Nikolett Lilla, Ntasis Lazaros | |||||
Nyíregyházi Kosársuli | TFSE-MTK U23 | 2021. november 7. | 15:00 | 72 - 69 | Szent Imre Katolikus Gimnázium |
Játékvezetők: Fülöp Ádám László, Szűcs Sándor | |||||
Tatai SE | Szolnoki MÁV Sportegyesület | 2021. november 7. | 16:00 | 87 - 61 | Telki |
Játékvezetők: Szőcs Péter, Koller István | |||||
Törekvés SE | ELTE Fortis | 2021. november 7. | 17:00 | 68 - 53 | Kocsis Sándor Sportközpont |
Játékvezetők: Simon Kristóf Kolos, Novák Bence | |||||
TFSE-MTK U23 | Tatai SE | 2021. november 13. | 16:00 | 62 - 35 | TF E-terem |
Játékvezetők: Sentényi Barna, Gyurka Tamás | |||||
ELTE Fortis | Nyíregyházi Kosársuli | 2021. november 14. | 14:30 | 50 - 51 | Gabányi László Sportcsarnok |
Játékvezetők: Pohánka Balázs, Balogh Kristóf | |||||
Zsíros Akadémia Kőbánya | Dávid Kornél KA | 2021. november 14. | 15:00 | 96 - 32 | Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Nepp László Oszkár, Lázár Zsigmond György | |||||
Szegedi Kosárlabda Egylet | Törekvés SE | 2021. november 14. | 15:30 | 71 - 76 | Etelka sori csarnok |
Játékvezetők: Borgula György, Utasi Balázs | |||||
SZPA-HSE | RADOBASKET | 2021. november 14. | 17:00 | 64 - 49 | HIT Park Labdacsarnok |
Játékvezetők: Gaál István Tamás, Bátovszky Zsolt | |||||
BKG Príma Akadémia | Szolnoki MÁV Sportegyesület | 2021. november 14. | 18:00 | 84 - 55 | Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Sértő Róbert, Czupi Márton | |||||
SZPA-HSE | Zsíros Akadémia Kőbánya | 2021. november 19. | 18:00 | 77 - 69 | HIT Park Labdacsarnok |
Játékvezetők: Hartai Tamás, Tóth Kitti | |||||
TFSE-MTK U23 | ELTE Fortis | 2021. november 20. | 16:00 | 58 - 38 | TF E-terem |
Játékvezetők: Gaál Norbert, Czupi Márton | |||||
Tatai SE | BKG Príma Akadémia | 2021. november 21. | 13:00 | 62 - 80 | Bábolna Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Magyari Viktor, Novák Bence | |||||
Nyíregyházi Kosársuli | Szegedi Kosárlabda Egylet | 2021. november 21. | 14:00 | 48 - 58 | Szent Imre Katolikus Gimnázium |
Játékvezetők: Takács Zoltán, dr. Nagy Zsombor | |||||
Kiss Lenke Kosárlabda Akadémia | Dávid Kornél KA | 2021. november 21. | 16:00 | 74 - 38 | Benkő István Református Általános Iskola és Gimnázium |
Játékvezetők: Tóth Kitti, Bátovszky Zsolt | |||||
Szolnoki MÁV Sportegyesület | RADOBASKET | 2021. november 21. | 16:00 | 65 - 90 | B. Nagy Pál (Véső úti) Sportcsarnok |
Játékvezetők: Arató Balázs, Fekete Csaba | |||||
Törekvés SE | Kecskeméti KC | 2021. november 21. | 17:00 | 104 - 53 | Kocsis Sándor Sportközpont |
Játékvezetők: Sértő Róbert, Gyurka Tamás |
ELTE Fortis | Tatai SE | 2021. december 3. | 18:30 | 80 - 25 | Tüske csarnok - 1. terem |
Játékvezetők: Nepp László Oszkár, Gruber Nikolett Lilla | |||||
Kecskeméti KC | Nyíregyházi Kosársuli | 2021. december 4. | 15:00 | 60 - 80 | Bolyai János Gimnázium |
Játékvezetők: Utasi Balázs, Zahorán Kitti Mária | |||||
Kiss Lenke Kosárlabda Akadémia | SZPA-HSE | 2021. december 5. | 15:00 | 64 - 71 | Benkő István Református Általános Iskola és Gimnázium |
Játékvezetők: Bagi Bálint, Ntasis Lazaros | |||||
Szegedi Kosárlabda Egylet | TFSE-MTK U23 | 2021. december 5. | 15:30 | 87 - 63 | Etelka sori csarnok |
Játékvezetők: Csallóközi Gábor, Domokos Bence | |||||
RADOBASKET | BKG Príma Akadémia | 2021. december 5. | 17:00 | 90 - 47 | Budaörs Városi Uszoda Sportcsarnok és Strand |
Játékvezetők: Nagy-Pál Petra, Novák Bence | |||||
Törekvés SE | Dávid Kornél KA | 2021. december 5. | 17:00 | 85 - 61 | Török Flóris Általános Iskola |
Játékvezetők: Czupi Márton, Molnár Tamás | |||||
TFSE-MTK U23 | Kecskeméti KC | 2021. december 9. | 18:30 | 60 - 37 | TF E-terem |
Játékvezetők: Kruk Melinda, Magyari Viktor | |||||
Tatai SE | RADOBASKET | 2021. december 12. | 13:00 | 48 - 96 | Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok |
Játékvezetők: Szőcs Péter, Koller István | |||||
Szolnoki MÁV Sportegyesület | Kiss Lenke Kosárlabda Akadémia | 2021. december 12. | 14:00 | 42 - 96 | Tiszaligeti Sportcsarnok |
Játékvezetők: Utasi Balázs, Czékmán Csaba | |||||
ELTE Fortis | Szegedi Kosárlabda Egylet | 2021. december 12. | 14:30 | 36 - 40 | Gabányi László Sportcsarnok |
Játékvezetők: Tóth Kitti, Hartai Tamás | |||||
Zsíros Akadémia Kőbánya | BKG Príma Akadémia | 2021. december 12. | 15:00 | 69 - 60 | Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Sértő Róbert, Bátovszky Zsolt | |||||
Nyíregyházi Kosársuli | Dávid Kornél KA | 2021. december 12. | 15:00 | 97 - 55 | Szent Imre Katolikus Gimnázium |
Játékvezetők: Fülöp Ádám László, Bács Csaba | |||||
SZPA-HSE | Törekvés SE | 2021. december 12. | 16:00 | 76 - 74 | HIT Park Labdacsarnok |
Játékvezetők: Gyurka Tamás, Lázár Zsigmond György | |||||
Kiss Lenke Kosárlabda Akadémia | Kecskeméti KC | 2021. december 19. | 15:00 | 112 - 52 | Benkő István Református Általános Iskola és Gimnázium |
Játékvezetők: Tóth Kitti, Hartai Tamás | |||||
RADOBASKET | TFSE-MTK U23 | 2021. december 19. | 17:00 | 80 - 84 | Budaörs Városi Uszoda Sportcsarnok és Strand |
Játékvezetők: Simon Kristóf Kolos, Czupi Márton |
SZPA-HSE | Nyíregyházi Kosársuli | 2022. január 9. | 11:00 | 70 - 72 | HIT Park Labdacsarnok |
Játékvezetők: Nagy-Pál Petra, Novák Bence | |||||
Szegedi Kosárlabda Egylet | Tatai SE | 2022. január 9. | 14:00 | 93 - 39 | Etelka sori csarnok |
Játékvezetők: Arató Balázs, Komáromi Péter | |||||
Kiss Lenke Kosárlabda Akadémia | BKG Príma Akadémia | 2022. január 9. | 16:00 | 86 - 49 | Benkő István Református Általános Iskola és Gimnázium |
Játékvezetők: Kruk Melinda, Káré Gergő | |||||
Dávid Kornél KA | TFSE-MTK U23 | 2022. január 9. | 17:00 | 62 - 82 | MKOSZ Sportcentrum |
Játékvezetők: Magyari Viktor, Novák Bence | |||||
Zsíros Akadémia Kőbánya | RADOBASKET | 2022. január 9. | 17:00 | 64 - 72 | Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Gruber Nikolett Lilla, Bátovszky Zsolt | |||||
Törekvés SE | Szolnoki MÁV Sportegyesület | 2022. január 9. | 17:00 | 87 - 41 | Kocsis Sándor Sportközpont |
Játékvezetők: Simon Kristóf Kolos, Hartai Tamás | |||||
Kecskeméti KC | ELTE Fortis | 2022. január 11. | 18:00 | 50 - 59 | Bolyai János Gimnázium |
Játékvezetők: Fehérvári Gergely, Mezei Tibor | |||||
TFSE-MTK U23 | SZPA-HSE | 2022. január 15. | 14:30 | 58 - 75 | TF E-terem |
Játékvezetők: Polonkai Balázs István, Nyíri Péter Patrik | |||||
Tatai SE | Zsíros Akadémia Kőbánya | 2022. január 16. | 13:00 | 80 - 88 | Bábolna Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Magyari Viktor, Novák Bence | |||||
Szolnoki MÁV Sportegyesület | Nyíregyházi Kosársuli | 2022. január 16. | 15:00 | 35 - 87 | B. Nagy Pál (Véső úti) Sportcsarnok |
Játékvezetők: Komáromi Péter, Fekete Csaba | |||||
RADOBASKET | Kiss Lenke Kosárlabda Akadémia | 2022. január 16. | 17:00 | 70 - 94 | Budaörs Városi Uszoda Sportcsarnok és Strand |
Játékvezetők: Bátovszky Zsolt, Gyurka Tamás | |||||
ELTE Fortis | Dávid Kornél KA | 2022. január 16. | 18:00 | 63 - 40 | Gabányi László Sportcsarnok |
Játékvezetők: Czupi Márton, Lázár Zsigmond György | |||||
Kecskeméti KC | Tatai SE | 2022. január 22. | 13:30 | 83 - 40 | Bolyai János Gimnázium |
Játékvezetők: Borgula György, Utasi Balázs | |||||
Nyíregyházi Kosársuli | BKG Príma Akadémia | 2022. január 23. | 15:00 | 88 - 43 | Szent Imre Katolikus Gimnázium |
Játékvezetők: Takács Zoltán, dr. Nagy Zsombor | |||||
Kiss Lenke Kosárlabda Akadémia | Zsíros Akadémia Kőbánya | 2022. január 23. | 16:00 | 79 - 90 | Benkő István Református Általános Iskola és Gimnázium |
Játékvezetők: Lázár Zsigmond György, Pohánka Balázs | |||||
Dávid Kornél KA | Szegedi Kosárlabda Egylet | 2022. január 23. | 17:00 | 40 - 60 | MKOSZ Sportcentrum |
Játékvezetők: Sebesi Gábor, Fülöp András | |||||
Törekvés SE | RADOBASKET | 2022. január 23. | 17:00 | 63 - 60 | Kocsis Sándor Sportközpont |
Játékvezetők: Válé Flórián, Molnár Tamás | |||||
SZPA-HSE | ELTE Fortis | 2022. január 27. | 18:30 | 61 - 52 | HIT Park Labdacsarnok |
Játékvezetők: Sértő Róbert, Tóth Kitti | |||||
Kecskeméti KC | Dávid Kornél KA | 2022. január 29. | 17:00 | 50 - 65 | Bolyai János Gimnázium |
Játékvezetők: Fehérvári Gergely, Szőcs Béla | |||||
Tatai SE | Kiss Lenke Kosárlabda Akadémia | 2022. január 29. | 17:00 | 56 - 98 | Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok |
Játékvezetők: Kéri István, Szőcs Péter | |||||
BKG Príma Akadémia | TFSE-MTK U23 | 2022. január 30. | 14:30 | 41 - 75 | Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Bátovszky Zsolt, Pohánka Balázs | |||||
Szegedi Kosárlabda Egylet | SZPA-HSE | 2022. január 30. | 15:30 | 53 - 58 | Etelka sori csarnok |
Játékvezetők: Zahorán Kitti Mária, Mezei Tibor | |||||
RADOBASKET | Nyíregyházi Kosársuli | 2022. január 30. | 17:00 | 85 - 66 | Budaörs Városi Uszoda Sportcsarnok és Strand |
Játékvezetők: Gyurka Tamás, Molnár Tamás | |||||
Zsíros Akadémia Kőbánya | Törekvés SE | 2022. január 30. | 17:00 | 66 - 78 | Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Válé Flórián, Szőts Dávid István |
ELTE Fortis | Szolnoki MÁV Sportegyesület | 2022. február 3. | 18:30 | 86 - 39 | Tüske csarnok - 1. terem |
Játékvezetők: Nagy-Pál Petra, Lázár Zsigmond György | |||||
Szegedi Kosárlabda Egylet | Kecskeméti KC | 2022. február 6. | 11:30 | 75 - 49 | Etelka sori csarnok |
Játékvezetők: Csallóközi Gábor, Domokos Bence | |||||
BKG Príma Akadémia | Törekvés SE | 2022. február 6. | 14:00 | 46 - 103 | Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Czupi Márton, Szőts Dávid István | |||||
Kecskeméti KC | Szolnoki MÁV Sportegyesület | 2022. február 10. | 18:00 | 63 - 47 | Bolyai János Gimnázium |
Játékvezetők: Utasi Balázs, Czékmán Csaba | |||||
SZPA-HSE | Kecskeméti KC | 2022. február 12. | 14:00 | 77 - 39 | HIT Park Labdacsarnok |
Játékvezetők: Kruk Melinda, Tóth Kitti | |||||
Szolnoki MÁV Sportegyesület | Szegedi Kosárlabda Egylet | 2022. február 13. | 14:00 | 41 - 70 | B. Nagy Pál (Véső úti) Sportcsarnok |
Játékvezetők: Arató Balázs, Lukácsi Lóránt | |||||
BKG Príma Akadémia | ELTE Fortis | 2022. február 13. | 14:00 | 34 - 82 | Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Nepp László Oszkár, Molnár Tamás | |||||
Dávid Kornél KA | Tatai SE | 2022. február 13. | 15:00 | 67 - 60 | MKOSZ Sportcentrum |
Játékvezetők: Czupi Márton, Balogh Kristóf | |||||
Nyíregyházi Kosársuli | Zsíros Akadémia Kőbánya | 2022. február 13. | 16:00 | 86 - 78 | Szent Imre Katolikus Gimnázium |
Játékvezetők: Bene Szilárd Csaba, Lónáth László | |||||
TFSE-MTK U23 | RADOBASKET | 2022. február 13. | 16:00 | 60 - 67 | TF E-terem |
Játékvezetők: Bátovszky Zsolt, Lázár Zsigmond György | |||||
Szolnoki MÁV Sportegyesület | TFSE-MTK U23 | 2022. február 18. | 18:00 | 59 - 70 | B. Nagy Pál (Véső úti) Sportcsarnok |
Játékvezetők: Nyíri Péter Patrik, Bács Csaba | |||||
Dávid Kornél KA | SZPA-HSE | 2022. február 19. | 17:00 | 43 - 88 | MKOSZ Sportcentrum |
Játékvezetők: Magyari Viktor, Novák Bence | |||||
Tatai SE | Törekvés SE | 2022. február 20. | 13:00 | 37 - 87 | Telki |
Játékvezetők: Lázár Zsigmond György, Hartai Tamás | |||||
Kiss Lenke Kosárlabda Akadémia | Nyíregyházi Kosársuli | 2022. február 20. | 16:00 | 72 - 58 | Benkő István Református Általános Iskola és Gimnázium |
Játékvezetők: Novák Bence, Pohánka Balázs | |||||
RADOBASKET | ELTE Fortis | 2022. február 20. | 17:00 | 75 - 64 | Budaörs Városi Uszoda Sportcsarnok és Strand |
Játékvezetők: Sértő Róbert, Czupi Márton | |||||
Szegedi Kosárlabda Egylet | BKG Príma Akadémia | 2022. február 20. | 18:00 | 90 - 45 | Etelka sori csarnok |
Játékvezetők: Utasi Balázs, Czékmán Csaba | |||||
Zsíros Akadémia Kőbánya | TFSE-MTK U23 | 2022. február 22. | 19:00 | 78 - 71 | Darázsfészek Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Czupi Márton, Gombos Ádám Attila | |||||
Dávid Kornél KA | RADOBASKET | 2022. február 23. | 18:15 | 56 - 84 | Tóvárosi Általános Iskola |
Játékvezetők: Kruk Melinda, Lázár Zsigmond György | |||||
SZPA-HSE | Tatai SE | 2022. február 26. | 14:00 | 80 - 50 | HIT Park Labdacsarnok |
Játékvezetők: Gaál Norbert, Szőts Dávid István | |||||
Szolnoki MÁV Sportegyesület | Dávid Kornél KA | 2022. február 27. | 14:00 | 62 - 73 | B. Nagy Pál (Véső úti) Sportcsarnok |
Játékvezetők: Komáromi Péter, Fekete Csaba | |||||
ELTE Fortis | Zsíros Akadémia Kőbánya | 2022. február 27. | 14:30 | 64 - 66 | Gabányi László Sportcsarnok |
Játékvezetők: Sentényi Barna, Molnár Tamás | |||||
BKG Príma Akadémia | Kecskeméti KC | 2022. február 27. | 14:30 | 50 - 100 | Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: dr. Németh Patrik, Gyurka Tamás | |||||
RADOBASKET | Szegedi Kosárlabda Egylet | 2022. február 27. | 17:00 | 73 - 53 | Budaörs Városi Uszoda Sportcsarnok és Strand |
Játékvezetők: Nagy-Pál Petra, Novák Bence | |||||
Nyíregyházi Kosársuli | Törekvés SE | 2022. február 27. | 17:00 | 59 - 66 | Szent Imre Katolikus Gimnázium |
Játékvezetők: Fülöp Ádám László, Bács Csaba |
SZPA-HSE | Szolnoki MÁV Sportegyesület | 2022. március 5. | 14:00 | 73 - 47 | HIT Park Labdacsarnok |
Játékvezetők: Polonkai Balázs István, Tóth Kitti | |||||
Tatai SE | Nyíregyházi Kosársuli | 2022. március 6. | 13:00 | 49 - 96 | Bábolna Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Pécsi Zsolt, Magyari Viktor | |||||
Kecskeméti KC | RADOBASKET | 2022. március 6. | 15:00 | 59 - 62 | Bolyai János Gimnázium |
Játékvezetők: Fehérvári Gergely, Mezei Tibor | |||||
Szegedi Kosárlabda Egylet | Zsíros Akadémia Kőbánya | 2022. március 6. | 15:30 | 57 - 62 | Etelka sori csarnok |
Játékvezetők: Földi László, Lukácsi Lóránt | |||||
Kiss Lenke Kosárlabda Akadémia | ELTE Fortis | 2022. március 6. | 16:00 | 56 - 51 | Benkő István Református Általános Iskola és Gimnázium |
Játékvezetők: Bagi Bálint, Lázár Zsigmond György | |||||
Törekvés SE | TFSE-MTK U23 | 2022. március 6. | 17:00 | 76 - 82 | Kocsis Sándor Sportközpont |
Játékvezetők: Gaál Norbert, Simon Kristóf Kolos | |||||
Dávid Kornél KA | BKG Príma Akadémia | 2022. március 6. | 17:00 | 68 - 46 | MKOSZ Sportcentrum |
Játékvezetők: Vida József, Novák Bence | |||||
Törekvés SE | Kiss Lenke Kosárlabda Akadémia | 2022. március 10. | 19:30 | 62 - 69 | Kocsis Sándor Sportközpont |
Játékvezetők: Tóth Kitti, Hartai Tamás | |||||
RADOBASKET | Dávid Kornél KA | 2022. március 12. | 17:00 | 88 - 46 | 1-es számú Általános Iskola |
Játékvezetők: Czupi Márton, Szőts Dávid István | |||||
Zsíros Akadémia Kőbánya | Kecskeméti KC | 2022. március 17. | 17:30 | 96 - 62 | Darázsfészek Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Tóth Kitti, Molnár Tamás | |||||
BKG Príma Akadémia | SZPA-HSE | 2022. március 20. | 14:30 | 48 - 68 | Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Sértő Róbert, Czupi Márton | |||||
Szolnoki MÁV Sportegyesület | Tatai SE | 2022. március 20. | 15:00 | 49 - 67 | B. Nagy Pál (Véső úti) Sportcsarnok |
Játékvezetők: Földi László, Fekete Csaba | |||||
TFSE-MTK U23 | Nyíregyházi Kosársuli | 2022. március 20. | 16:00 | 64 - 75 | MTK Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Hartai Tamás, Molnár Tamás | |||||
RADOBASKET | Kecskeméti KC | 2022. március 20. | 17:00 | 89 - 42 | Budaörs Városi Uszoda Sportcsarnok és Strand |
Játékvezetők: Simon Kristóf Kolos, Novák Bence | |||||
ELTE Fortis | Törekvés SE | 2022. március 20. | 17:00 | 50 - 63 | Gabányi László Sportcsarnok |
Játékvezetők: Bátovszky Zsolt, Kozma Balázs | |||||
Tatai SE | TFSE-MTK U23 | 2022. március 27. | 13:00 | 41 - 68 | Bábolna Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Tóth Bence, Novák Bence | |||||
Szolnoki MÁV Sportegyesület | BKG Príma Akadémia | 2022. március 27. | 13:00 | 68 - 48 | B. Nagy Pál (Véső úti) Sportcsarnok |
Játékvezetők: Arató Balázs, Lukácsi Lóránt | |||||
Nyíregyházi Kosársuli | ELTE Fortis | 2022. március 27. | 14:30 | 89 - 60 | Szent Imre Katolikus Gimnázium |
Játékvezetők: Takács Zoltán, dr. Nagy Zsombor | |||||
Törekvés SE | Szegedi Kosárlabda Egylet | 2022. március 27. | 16:00 | 61 - 52 | Kocsis Sándor Sportközpont |
Játékvezetők: Molnár Tamás, Gombos Márk Bálint | |||||
Dávid Kornél KA | Zsíros Akadémia Kőbánya | 2022. március 27. | 17:00 | 50 - 97 | MKOSZ Sportcentrum |
Játékvezetők: Sebesi Gábor, Fülöp András |
ELTE Fortis | TFSE-MTK U23 | 2022. április 1. | 18:30 | 54 - 47 | Tüske csarnok - 1. terem |
Játékvezetők: Gaál István Tamás, Simon Kristóf Kolos | |||||
BKG Príma Akadémia | Tatai SE | 2022. április 3. | 14:00 | 55 - 86 | Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Sentényi Barna, Kruk Melinda | |||||
Szegedi Kosárlabda Egylet | Nyíregyházi Kosársuli | 2022. április 3. | 15:30 | 37 - 60 | Etelka sori csarnok |
Játékvezetők: Borgula György, Drenyovszki Dániel | |||||
Dávid Kornél KA | Kiss Lenke Kosárlabda Akadémia | 2022. április 3. | 17:00 | 47 - 85 | MKOSZ Sportcentrum |
Játékvezetők: Magyari Viktor, Novák Bence | |||||
RADOBASKET | Szolnoki MÁV Sportegyesület | 2022. április 3. | 17:00 | 90 - 70 | Budaörs Városi Uszoda Sportcsarnok és Strand |
Játékvezetők: Bagi Bálint, Tóth Kitti | |||||
Kecskeméti KC | Törekvés SE | 2022. április 3. | 18:00 | 44 - 91 | Mercedes-Benz Sportakadémia |
Játékvezetők: Varga Zoltán, Vadász Csaba | |||||
Szegedi Kosárlabda Egylet | Kiss Lenke Kosárlabda Akadémia | 2022. április 6. | 15:45 | 59 - 66 | Etelka sori csarnok |
Játékvezetők: Utasi Balázs, Czékmán Csaba | |||||
Szolnoki MÁV Sportegyesület | Zsíros Akadémia Kőbánya | 2022. április 6. | 18:30 | 47 - 102 | B. Nagy Pál (Véső úti) Sportcsarnok |
Játékvezetők: Komáromi Péter, Fekete Csaba | |||||
SZPA-HSE | Kiss Lenke Kosárlabda Akadémia | 2022. április 9. | 16:00 | 80 - 70 | HIT Park Labdacsarnok |
Játékvezetők: Simon Kristóf Kolos, Sértő Róbert | |||||
BKG Príma Akadémia | RADOBASKET | 2022. április 10. | 12:30 | 49 - 92 | CAMUGO SportLab Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Hartai Tamás, Molnár Tamás | |||||
Tatai SE | ELTE Fortis | 2022. április 10. | 13:00 | 49 - 74 | Bábolna Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Magyari Viktor, Szőcs Péter | |||||
TFSE-MTK U23 | Szegedi Kosárlabda Egylet | 2022. április 10. | 15:00 | 38 - 46 | TF L2 Terem |
Játékvezetők: Novák Bence, Hartai Tamás | |||||
Nyíregyházi Kosársuli | Kecskeméti KC | 2022. április 10. | 15:00 | 106 - 50 | Szent Imre Katolikus Gimnázium |
Játékvezetők: Fülöp Ádám László, Szűcs Sándor | |||||
Dávid Kornél KA | Törekvés SE | 2022. április 10. | 17:00 | 31 - 75 | MKOSZ Sportcentrum |
Játékvezetők: Sebesi Gábor, Fülöp András | |||||
Zsíros Akadémia Kőbánya | Kiss Lenke Kosárlabda Akadémia | 2022. április 12. | 18:00 | 91 - 77 | Darázsfészek Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Tóth Kitti, Czupi Márton | |||||
BKG Príma Akadémia | Zsíros Akadémia Kőbánya | 2022. április 23. | 15:00 | 34 - 88 | Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Simon Kristóf Kolos, Lázár Zsigmond György | |||||
Dávid Kornél KA | Nyíregyházi Kosársuli | 2022. április 24. | 15:00 | 50 - 62 | MKOSZ Sportcentrum |
Játékvezetők: Czupi Márton, Balogh Kristóf | |||||
Kecskeméti KC | TFSE-MTK U23 | 2022. április 24. | 15:00 | 54 - 67 | Bolyai János Gimnázium |
Játékvezetők: Czékmán Csaba, Mezei Tibor | |||||
Szegedi Kosárlabda Egylet | ELTE Fortis | 2022. április 24. | 15:30 | 64 - 54 | Etelka sori csarnok |
Játékvezetők: Földi László, Komáromi Péter | |||||
Kiss Lenke Kosárlabda Akadémia | Szolnoki MÁV Sportegyesület | 2022. április 24. | 16:00 | 74 - 42 | Benkő István Református Általános Iskola és Gimnázium |
Játékvezetők: Sentényi Barna, Bátovszky Zsolt | |||||
Törekvés SE | SZPA-HSE | 2022. április 24. | 17:00 | 79 - 64 | Kocsis Sándor Sportközpont |
Játékvezetők: Nepp László Oszkár, Hartai Tamás | |||||
RADOBASKET | Tatai SE | 2022. április 25. | 20:00 | 83 - 39 | Budaörs Városi Uszoda Sportcsarnok és Strand |
Játékvezetők: Gyurka Tamás, Czupi Márton | |||||
Zsíros Akadémia Kőbánya | SZPA-HSE | 2022. április 28. | 18:00 | 72 - 63 | Darázsfészek Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Nagy-Pál Petra, Kozma Balázs |
RADOBASKET | SZPA-HSE | 2022. május 4. | 20:00 | 75 - 79 | Budaörs Városi Uszoda Sportcsarnok és Strand |
Játékvezetők: Gruber Nikolett Lilla, Gyurka Tamás | |||||
TFSE-MTK U23 | Kiss Lenke Kosárlabda Akadémia | 2022. május 5. | 20:15 | 74 - 76 | TF L2 Terem |
Játékvezetők: Hartai Tamás, Molnár Tamás | |||||
ELTE Fortis | Kecskeméti KC | 2022. május 6. | 18:30 | 88 - 32 | Tüske csarnok - 1. terem |
Játékvezetők: Tóth Kitti, Simon Kristóf Kolos | |||||
Nyíregyházi Kosársuli | SZPA-HSE | 2022. május 8. | 11:00 | 79 - 70 | Szent Imre Katolikus Gimnázium |
Játékvezetők: Szőcs Béla, Mezei Tibor | |||||
Tatai SE | Szegedi Kosárlabda Egylet | 2022. május 8. | 13:00 | 53 - 80 | Telki |
Játékvezetők: Sentényi Barna, Bátovszky Zsolt | |||||
Szolnoki MÁV Sportegyesület | Törekvés SE | 2022. május 8. | 16:00 | 33 - 104 | B. Nagy Pál (Véső úti) Sportcsarnok |
Játékvezetők: Fülöp Ádám László, Bács Csaba | |||||
TFSE-MTK U23 | Dávid Kornél KA | 2022. május 8. | 16:00 | 72 - 47 | TF L2 Terem |
Játékvezetők: Gaál István Tamás, Szőts Dávid István | |||||
Kiss Lenke Kosárlabda Akadémia | RADOBASKET | 2022. május 8. | 18:00 | 73 - 67 | Benkő István Református Általános Iskola és Gimnázium |
Játékvezetők: Lázár Zsigmond György, Pohánka Balázs | |||||
Kecskeméti KC | Kiss Lenke Kosárlabda Akadémia | 2022. május 11. | 18:00 | 50 - 66 | Bolyai János Gimnázium |
Játékvezetők: Szőcs Béla, Zahorán Kitti Mária | |||||
BKG Príma Akadémia | Kiss Lenke Kosárlabda Akadémia | 2022. május 13. | 19:00 | 44 - 92 | CAMUGO SportLab Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Sértő Róbert, Czupi Márton | |||||
RADOBASKET | Zsíros Akadémia Kőbánya | 2022. május 13. | 19:30 | 63 - 84 | 1-es számú Általános Iskola |
Játékvezetők: Kruk Melinda, Bátovszky Zsolt | |||||
SZPA-HSE | TFSE-MTK U23 | 2022. május 14. | 14:00 | 78 - 52 | HIT Park Labdacsarnok |
Játékvezetők: Gruber Nikolett Lilla, Pohánka Balázs | |||||
Zsíros Akadémia Kőbánya | Tatai SE | 2022. május 15. | 13:00 | 93 - 34 | Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Novák Bence, Lázár Zsigmond György | |||||
Kecskeméti KC | Szegedi Kosárlabda Egylet | 2022. május 15. | 14:00 | 50 - 63 | Bolyai János Gimnázium |
Játékvezetők: Fehérvári Gergely, Mezei Tibor | |||||
Nyíregyházi Kosársuli | Szolnoki MÁV Sportegyesület | 2022. május 15. | 15:00 | 100 - 50 | Szent Imre Katolikus Gimnázium |
Játékvezetők: Bene Szilárd Csaba, dr. Nagy Zsombor | |||||
Dávid Kornél KA | ELTE Fortis | 2022. május 15. | 17:00 | 43 - 60 | MKOSZ Sportcentrum |
Játékvezetők: Sebesi Gábor, Fülöp András | |||||
Törekvés SE | BKG Príma Akadémia | 2022. május 15. | 17:15 | 105 - 35 | Kocsis Sándor Sportközpont |
Játékvezetők: Nepp László Oszkár, Szőts Dávid István | |||||
ELTE Fortis | SZPA-HSE | 2022. május 17. | 18:00 | 70 - 75 | Tüske csarnok - 1. terem |
Játékvezetők: Sentényi Barna, Káré Gergő | |||||
RADOBASKET | Törekvés SE | 2022. május 18. | 20:00 | 50 - 81 | Budaörs Városi Uszoda Sportcsarnok és Strand |
Játékvezetők: Czupi Márton, Lázár Zsigmond György | |||||
Szegedi Kosárlabda Egylet | Dávid Kornél KA | 2022. május 25. | 15:45 | 78 - 52 | Etelka sori csarnok |
Játékvezetők: Utasi Balázs, Csallóközi Gábor | |||||
Szolnoki MÁV Sportegyesület | ELTE Fortis | 2022. május 25. | 18:00 | 56 - 87 | B. Nagy Pál (Véső úti) Sportcsarnok |
Játékvezetők: Fekete Csaba, Lukácsi Lóránt | |||||
Tatai SE | Kecskeméti KC | 2022. május 26. | 18:45 | 76 - 68 | Telki |
Játékvezetők: Czupi Márton, Simon Kristóf Kolos | |||||
BKG Príma Akadémia | Nyíregyházi Kosársuli | 2022. május 27. | 19:00 | 41 - 70 | CAMUGO SportLab Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Hartai Tamás, Gyurka Tamás | |||||
TFSE-MTK U23 | Szolnoki MÁV Sportegyesület | 2022. május 28. | 16:00 | 67 - 61 | TF L2 Terem |
Játékvezetők: Hervay Tibor, Sértő Róbert | |||||
TFSE-MTK U23 | BKG Príma Akadémia | 2022. május 29. | 16:00 | 84 - 49 | TF L2 Terem |
Játékvezetők: Hartai Tamás, Gyurka Tamás | |||||
Kiss Lenke Kosárlabda Akadémia | Tatai SE | 2022. május 29. | 18:00 | 80 - 46 | Benkő István Református Általános Iskola és Gimnázium |
Játékvezetők: Tóth Kitti, Balogh Kristóf | |||||
Dávid Kornél KA | Kecskeméti KC | 2022. május 29. | 18:00 | 72 - 50 | MKOSZ Sportcentrum |
Játékvezetők: Földesi Marcell, Magyari Viktor | |||||
Nyíregyházi Kosársuli | RADOBASKET | 2022. május 29. | 18:00 | 85 - 44 | Szent Imre Katolikus Gimnázium |
Játékvezetők: Fülöp Ádám László, Bács Csaba | |||||
SZPA-HSE | Szegedi Kosárlabda Egylet | 2022. május 29. | 18:00 | 77 - 69 | HIT Park Labdacsarnok |
Játékvezetők: Pécsi Zsolt, Molnár Tamás | |||||
Törekvés SE | Zsíros Akadémia Kőbánya | 2022. május 29. | 18:00 | 52 - 69 | Kocsis Sándor Sportközpont |
Játékvezetők: Hervay Tibor, Nepp László Oszkár |