Mérkőzések - Fiú Serdülő
2021. szeptember
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2021. szeptember 18. 11:00 44 - 132 Constantinum Sportcentrum
Játékvezetők: Kónya Levente, Burján Bianka (Bacsfay Gyula Péter)
2021. szeptember 18. 11:00 70 - 85 Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Bárány Levente, Boros Krisztina (Schwarz Mária)
2021. szeptember 18. 11:00 92 - 60 Szent Efrém Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
Játékvezetők: Kokas Sándor Zsolt, Nagy Lili (Torzsa Csaba Péter)
2021. szeptember 18. 11:00 102 - 50 Mercedes-Benz Sportakadémia
Játékvezetők: Tóth Mihály, Gelányi Dániel (Budai Csaba)
2021. szeptember 18. 11:00 134 - 24 Zrínyi Ilona Gimnázium Tiszavasvári úti Tornacsarnoka
Játékvezetők: Tóth Tamás Zoltán, Scholtz Zoltán (Molnár Péter Zoltán)
2021. szeptember 18. 12:45 54 - 73 Mercedes-Benz Sportakadémia
Játékvezetők: Tóth Mihály, Gelányi Dániel (Budai Csaba)
2021. szeptember 18. 12:45 76 - 54 Zrínyi Ilona Gimnázium Tiszavasvári úti Tornacsarnoka
Játékvezetők: KONCZ JÁNOS, Horányi András (Molnár Péter Zoltán)
2021. szeptember 18. 12:45 86 - 59 Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Bárány Levente, Boros Krisztina (Schwarz Mária)
2021. szeptember 18. 14:00 75 - 50 Szent Efrém Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
Játékvezetők: Kisházi Béla Kálmán, Rácz Bence (Torzsa Csaba Péter)
2021. szeptember 18. 17:00 95 - 38 Szent Efrém Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
Játékvezetők: Kokas Sándor Zsolt, Rácz Bence (Torzsa Csaba Péter)
2021. szeptember 18. 17:00 22 - 147 Zrínyi Ilona Gimnázium Tiszavasvári úti Tornacsarnoka
Játékvezetők: Tóth Tamás Zoltán, dr. Marjay Péter (Molnár Péter Zoltán)
2021. szeptember 18. 17:00 79 - 73 Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Kovács Róbert Márió, Kutrik Andrea (Schwarz Mária)
2021. szeptember 18. 17:00 55 - 115 Mercedes-Benz Sportakadémia
Játékvezetők: Fekete Csaba, Farkas Dominik (Budai Csaba)
2021. szeptember 18. 18:45 108 - 74 Mercedes-Benz Sportakadémia
Játékvezetők: Fekete Csaba, Farkas Dominik (Budai Csaba)
2021. szeptember 18. 18:45 62 - 61 Zrínyi Ilona Gimnázium Tiszavasvári úti Tornacsarnoka
Játékvezetők: Horányi András, KONCZ JÁNOS (Molnár Péter Zoltán)
2021. szeptember 18. 18:45 78 - 76 Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Kovács Róbert Márió, Kutrik Andrea (Schwarz Mária)
2021. szeptember 19. 09:30 65 - 62 Zrínyi Ilona Gimnázium Tiszavasvári úti Tornacsarnoka
Játékvezetők: Nyíri Péter Patrik, dr. Marjay Péter (Molnár Péter Zoltán)
2021. szeptember 19. 09:30 87 - 59 Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Hegedűs Attila, Borsos Balázs (Schwarz Mária)
2021. szeptember 19. 09:30 51 - 124 Mercedes-Benz Sportakadémia
Játékvezetők: Kovács István, Filep Áron Kálmán (Budai Csaba)
2021. szeptember 19. 11:45 111 - 58 Mercedes-Benz Sportakadémia
Játékvezetők: Filep Áron Kálmán, Kovács István (Budai Csaba)
2021. szeptember 19. 11:45 117 - 28 Zrínyi Ilona Gimnázium Tiszavasvári úti Tornacsarnoka
Játékvezetők: Nyíri Péter Patrik, KONCZ JÁNOS (Molnár Péter Zoltán)
2021. szeptember 19. 11:45 61 - 103 Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Hegedűs Attila, Borsos Balázs (Schwarz Mária)
2021. október
2021. október 2. 10:30 70 - 56 Vasas Pasaréti Sportcentrum
Játékvezetők: Kovács Róbert Márió, Borsos Balázs (Cseh Sándor Attila)
2021. október 2. 11:00 43 - 109 Kaposvár Aréna
Játékvezetők: Boros Gyevi Ádám, Deák Zsuzsanna (Kele János)
2021. október 2. 11:00 104 - 18 Őrmezei Általános Iskola
Játékvezetők: Szentpáli-Gavallér Csaba, Paulus Bence Máté (Gátiné Müller Zsuzsanna)
2021. október 2. 11:00 57 - 47 Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium
Játékvezetők: Takács Zoltán, Nyíri Péter Patrik (Drahos László)
2021. október 2. 11:00 116 - 34 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
Játékvezetők: Domokos Bence, Lovász Balázs (Parádi Péter)
2021. október 2. 12:45 78 - 43 Vasas Pasaréti Sportcentrum
Játékvezetők: Kovács Róbert Márió, Borsos Balázs (Cseh Sándor Attila)
2021. október 2. 13:00 35 - 84 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
Játékvezetők: Domokos Bence, Lovász Balázs (Parádi Péter)
2021. október 2. 13:00 86 - 57 Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium
Játékvezetők: Takács Zoltán, Nyíri Péter Patrik (Drahos László)
2021. október 2. 13:00 66 - 48 Őrmezei Általános Iskola
Játékvezetők: Szentpáli-Gavallér Csaba, Paulus Bence Máté (Gátiné Müller Zsuzsanna)
2021. október 2. 14:00 32 - 116 Kaposvár Aréna
Játékvezetők: Szecsődi Richárd Attila, Lakos Koppány Ádám (Kele János)
2021. október 2. 16:00 31 - 66 Vasas Pasaréti Sportcentrum
Játékvezetők: Hartai Tamás, Hőgerl Bence (Cseh Sándor Attila)
2021. október 2. 17:00 176 - 20 Kaposvár Aréna
Játékvezetők: Szecsődi Richárd Attila, Lakos Koppány Ádám (Kele János)
2021. október 2. 17:00 64 - 81 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
Játékvezetők: Domokos Bence, Keresztes Tamás (Parádi Péter)
2021. október 2. 17:00 60 - 80 Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium
Játékvezetők: Domán István, Lónáth László (Drahos László)
2021. október 2. 17:00 72 - 35 Őrmezei Általános Iskola
Játékvezetők: Szőts Dávid István, Németh Fanni (Gátiné Müller Zsuzsanna)
2021. október 2. 18:15 72 - 64 Vasas Pasaréti Sportcentrum
Játékvezetők: Hartai Tamás, Hőgerl Bence (Cseh Sándor Attila)
2021. október 2. 19:00 60 - 49 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
Játékvezetők: Farkas Péter Gábor, Keresztes Tamás (Parádi Péter)
2021. október 2. 19:00 46 - 76 Őrmezei Általános Iskola
Játékvezetők: Szőts Dávid István, Németh Fanni (Gátiné Müller Zsuzsanna)
2021. október 2. 19:00 70 - 60 Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium
Játékvezetők: Domán István, Lónáth László (Drahos László)
2021. október 3. 09:00 54 - 56 Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium
Játékvezetők: Vaszi Ádám, Tòth Tamás (Drahos László)
2021. október 3. 09:00 67 - 44 Vasas Pasaréti Sportcentrum
Játékvezetők: Tahin András, Boros Krisztina (Cseh Sándor Attila)
2021. október 3. 09:00 16 - 82 Őrmezei Általános Iskola
Játékvezetők: Balogh Kristóf, Pál Roland (Gátiné Müller Zsuzsanna)
2021. október 3. 09:00 36 - 119 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
Játékvezetők: Lovász Balázs, dr. Szakács Imre Vilmos (Parádi Péter)
2021. október 3. 11:00 79 - 48 Őrmezei Általános Iskola
Játékvezetők: Balogh Kristóf, Pál Roland (Gátiné Müller Zsuzsanna)
2021. október 3. 11:00 83 - 64 Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium
Játékvezetők: Vaszi Ádám, Tòth Tamás (Drahos László)
2021. október 3. 11:15 99 - 42 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
Játékvezetők: Lovász Balázs, dr. Szakács Imre Vilmos (Parádi Péter)
2021. október 3. 11:15 66 - 52 Vasas Pasaréti Sportcentrum
Játékvezetők: Tahin András, Boros Krisztina (Cseh Sándor Attila)
2021. október 16. 10:30 88 - 65 Szent Efrém Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
Játékvezetők: Fülöp Ádám László, Rácz Bence (Torzsa Csaba Péter)
2021. október 16. 10:30 104 - 57 Körmend Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: DR. MAGYARI TIBOR, Schneider Bertold Antal (Őri László Mihály)
2021. október 16. 10:30 82 - 87 Kőrösi Csoma Általános Iskola
Játékvezetők: Szőcs Béla, Mezei Tibor (Bernáth András)
2021. október 16. 12:30 43 - 101 Kőrösi Csoma Általános Iskola
Játékvezetők: Szőcs Béla, Mezei Tibor (Bernáth András)
2021. október 16. 12:30 93 - 59 Szent Efrém Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
Játékvezetők: Kisházi Béla Kálmán, Rácz Bence (Torzsa Csaba Péter)
2021. október 16. 12:30 65 - 55 Körmend Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: DR. MAGYARI TIBOR, Schneider Bertold Antal (Őri László Mihály)
2021. október 16. 15:00 55 - 68 Szent Efrém Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
Játékvezetők: Kisházi Béla Kálmán, Nagy Lili (Torzsa Csaba Péter)
2021. október 16. 15:00 92 - 69 Körmend Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Esztergályos Róbert, Matucza Gyula (Őri László Mihály)
2021. október 16. 15:00 103 - 67 Kőrösi Csoma Általános Iskola
Játékvezetők: Drenyovszki Dániel, Mile Gábor (Bernáth András)
2021. október 16. 17:00 85 - 74 Kőrösi Csoma Általános Iskola
Játékvezetők: Drenyovszki Dániel, Mile Gábor (Bernáth András)
2021. október 16. 17:00 46 - 135 Szent Efrém Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
Játékvezetők: Szűcs Sándor, Nagy Lili (Torzsa Csaba Péter)
2021. október 16. 17:00 83 - 95 Körmend Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Esztergályos Róbert, Matucza Gyula (Őri László Mihály)
2021. október 17. 10:30 69 - 64 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
Játékvezetők: Domokos Bence, Kiss Zoltán (Parádi Péter)
2021. október 17. 12:30 74 - 38 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
Játékvezetők: Domokos Bence, Kiss Zoltán (Parádi Péter)
2021. október 17. 15:00 55 - 74 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
Játékvezetők: Marossy Gergely, Keresztes Tamás (Parádi Péter)
2021. október 17. 17:00 76 - 82 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
Játékvezetők: Marossy Gergely, Keresztes Tamás (Parádi Péter)
2021. november
2021. november 6. 10:30 78 - 49 Continental Aréna
Játékvezetők: Szulics Zsolt János, dr. Marjay Péter (KONCZ JÁNOS)
2021. november 6. 10:30 76 - 66 Belvárosi Sportcsarnok
Játékvezetők: Tóth Bence, Rokob Krisztián (Herczeg Ágoston)
2021. november 6. 11:00 34 - 64 Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: Hernicz Balazs, Dr Tallós Gábor (Kozák Tamás)
2021. november 6. 12:30 84 - 62 Belvárosi Sportcsarnok
Játékvezetők: Tóth Bence, Rokob Krisztián (Herczeg Ágoston)
2021. november 6. 12:30 77 - 38 Continental Aréna
Játékvezetők: Szulics Zsolt János, Tömöri Péter András (KONCZ JÁNOS)
2021. november 6. 13:00 89 - 46 Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: Dr Tallós Gábor, Czinder Adrienn (Kozák Tamás)
2021. november 6. 15:00 54 - 67 Continental Aréna
Játékvezetők: Molnár Péter Zoltán, Szabó Zsuzsa (KONCZ JÁNOS)
2021. november 6. 15:00 76 - 84 Belvárosi Sportcsarnok
Játékvezetők: Tóth Bence, Wischy Péter (Herczeg Ágoston)
2021. november 6. 15:30 41 - 68 Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: Hernicz Balazs, Czinder Adrienn (Kozák Tamás)
2021. november 6. 17:00 79 - 66 Belvárosi Sportcsarnok
Játékvezetők: Rokob Krisztián, Wischy Péter (Herczeg Ágoston)
2021. november 6. 17:00 30 - 125 Continental Aréna
Játékvezetők: Molnár Péter Zoltán, Tömöri Péter András (KONCZ JÁNOS)
2021. november 6. 17:30 102 - 61 Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: Hernicz Balazs, Czinder Adrienn (Kozák Tamás)
2021. november 7. 10:30 59 - 100 Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok
Játékvezetők: Kaposi Renátó, Krisztián-Világos Tünde (Gecsei Ferenc)
2021. november 7. 12:30 83 - 74 Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok
Játékvezetők: Novák Bence, Krisztián-Világos Tünde (Gecsei Ferenc)
2021. november 7. 15:00 70 - 62 Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok
Játékvezetők: Novák Bence, Horváth Andreasz (Gecsei Ferenc)
2021. november 7. 17:00 95 - 91 Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok
Játékvezetők: Novák Bence, Horváth Andreasz (Gecsei Ferenc)
2021. november 27. 10:30 41 - 84 Vasas Pasaréti Sportcentrum
Játékvezetők: Gaál István Tamás, Konta Csanád János (Dernei Gábor)
2021. november 27. 10:30 73 - 91 Ostoros Károly Csarnok
Játékvezetők: Bozóki Bettina, Schneider Bertold Antal (Szoó László Márton)
2021. november 27. 10:30 33 - 99 Őrmezei Általános Iskola
Játékvezetők: Sancilio Alexis, Balogh Kristóf (Gátiné Müller Zsuzsanna)
2021. november 27. 12:30 119 - 43 Ostoros Károly Csarnok
Játékvezetők: Bozóki Bettina, Matucza Gyula (Szoó László Márton)
2021. november 27. 12:30 109 - 22 Őrmezei Általános Iskola
Játékvezetők: Sancilio Alexis, Balogh Kristóf (Gátiné Müller Zsuzsanna)
2021. november 27. 12:30 46 - 76 Vasas Pasaréti Sportcentrum
Játékvezetők: Gaál István Tamás, Konta Csanád János (Dernei Gábor)
2021. november 27. 15:00 51 - 75 Vasas Pasaréti Sportcentrum
Játékvezetők: Gombos Márk Bálint, Tahin András (Dernei Gábor)
2021. november 27. 15:00 127 - 50 Ostoros Károly Csarnok
Játékvezetők: Schneider Bertold Antal, Matucza Gyula (Szoó László Márton)
2021. november 27. 15:00 57 - 109 Őrmezei Általános Iskola
Játékvezetők: Zakár Adrienn, Ürögi Zsolt (Gátiné Müller Zsuzsanna)
2021. november 27. 17:00 69 - 93 Ostoros Károly Csarnok
Játékvezetők: Bozóki Bettina, Schneider Bertold Antal (Szoó László Márton)
2021. november 27. 17:00 122 - 50 Őrmezei Általános Iskola
Játékvezetők: Zakár Adrienn, Ürögi Zsolt (Gátiné Müller Zsuzsanna)
2021. november 27. 17:00 36 - 88 Vasas Pasaréti Sportcentrum
Játékvezetők: Gombos Márk Bálint, Tahin András (Dernei Gábor)
2021. november 28. 10:30 43 - 103 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
Játékvezetők: Fleischmann Krisztián, dr. Szakács Imre Vilmos (Marossy Gergely)
2021. november 28. 12:30 0 - 2 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
Játékvezetők: Fleischmann Krisztián, dr. Szakács Imre Vilmos (Marossy Gergely)
2021. november 28. 15:00 2 - 0 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
Játékvezetők: Nagy Bence László, Kiss Zoltán (Marossy Gergely)
2021. november 28. 17:00 70 - 86 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
Játékvezetők: Nagy Bence László, Kiss Zoltán (Marossy Gergely)
2021. december
2021. december 18. 10:30 52 - 85 Simon János Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Hartai Tamás, Gombos Márk Bálint (Dr. Gencsev Plámen)
2021. december 18. 10:30 57 - 113 Miskolci Egyetem, Körcsarnok
Játékvezetők: Lónáth László, dr. Nagy Zsombor (Pázsitka Ferenc Gábor)
2021. december 18. 10:30 82 - 50 Deák Ferenc Gimnázium
Játékvezetők: Utasi Balázs, Márkus Gábor (Farkas Zoltán)
2021. december 18. 12:30 113 - 103 Miskolci Egyetem, Körcsarnok
Játékvezetők: Lónáth László, dr. Nagy Zsombor (Pázsitka Ferenc Gábor)
2021. december 18. 12:30 44 - 90 Deák Ferenc Gimnázium
Játékvezetők: Utasi Balázs, Márkus Gábor (Farkas Zoltán)
2021. december 18. 12:30 95 - 39 Simon János Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Hartai Tamás, Gombos Márk Bálint (Dr. Gencsev Plámen)
2021. december 18. 15:00 89 - 46 Simon János Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Matics Sándor, Szőts Dávid István (Dr. Gencsev Plámen)
2021. december 18. 15:00 53 - 143 Miskolci Egyetem, Körcsarnok
Játékvezetők: Vaszi Ádám, dr. Nagy Zsombor (Pázsitka Ferenc Gábor)
2021. december 18. 15:00 74 - 55 Deák Ferenc Gimnázium
Játékvezetők: Bartucz Csaba, Tóth Tamás (Farkas Zoltán)
2021. december 18. 17:00 89 - 55 Miskolci Egyetem, Körcsarnok
Játékvezetők: Vaszi Ádám, Lónáth László (Pázsitka Ferenc Gábor)
2021. december 18. 17:00 52 - 82 Deák Ferenc Gimnázium
Játékvezetők: Tóth Tamás, Bartucz Csaba (Farkas Zoltán)
2021. december 18. 17:00 91 - 46 Simon János Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Matics Sándor, Szőts Dávid István (Dr. Gencsev Plámen)
2021. december 19. 10:30 71 - 83 Mercedes-Benz Sport Akadémia
Játékvezetők: Arató Balázs, Kovács István (Bacsfay Gyula Péter)
2021. december 19. 12:30 18 - 73 Mercedes-Benz Sport Akadémia
Játékvezetők: Arató Balázs, Filep Áron Kálmán (Bacsfay Gyula Péter)
2021. december 19. 15:00 41 - 100 Mercedes-Benz Sport Akadémia
Játékvezetők: Baukó Ferenc, Filep Áron Kálmán (Bacsfay Gyula Péter)
2021. december 19. 17:00 93 - 41 Mercedes-Benz Sport Akadémia
Játékvezetők: Baukó Ferenc, Kovács István (Bacsfay Gyula Péter)
2022. január
2022. január 8. 10:30 108 - 37 Arena Savaria Munkacsarnoka
Játékvezetők: Dr. Popgyákunik Balázs, Horváth-Magyar Gyöngyi (Szarka Zsuzsanna Mária)
2022. január 8. 10:30 89 - 53 Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Hartai Tamás, Korompai Zsolt László (László Zsolt Károly)
2022. január 8. 10:30 45 - 127 Kaposvár Aréna
Játékvezetők: Koncsek Balázs, Szántó Dénes (Kele János)
2022. január 8. 10:30 50 - 70 Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok
Játékvezetők: Koller István, Horváth Andreasz (Birkás Károly)
2022. január 8. 12:30 106 - 88 Kaposvár Aréna
Játékvezetők: Koncsek Balázs, Lakos Koppány Ádám (Kele János)
2022. január 8. 12:30 88 - 50 Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok
Játékvezetők: Szőcs Péter, Horváth Andreasz (Birkás Károly)
2022. január 8. 12:30 58 - 44 Arena Savaria Munkacsarnoka
Játékvezetők: Dr. Popgyákunik Balázs, Horváth-Magyar Gyöngyi (Szarka Zsuzsanna Mária)
2022. január 8. 12:30 55 - 99 Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Hartai Tamás, Korompai Zsolt László (László Zsolt Károly)
2022. január 8. 15:00 142 - 17 Arena Savaria Munkacsarnoka
Játékvezetők: DR. MAGYARI TIBOR, Dr. Popgyákunik Balázs (Szarka Zsuzsanna Mária)
2022. január 8. 15:00 72 - 67 Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Balogh Kristóf, Hegedűs Attila (László Zsolt Károly)
2022. január 8. 15:00 83 - 87 Kaposvár Aréna
Játékvezetők: Lakos Koppány Ádám, Szántó Dénes (Kele János)
2022. január 8. 15:00 50 - 73 Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok
Játékvezetők: Szőcs Péter, Koller István (Birkás Károly)
2022. január 8. 17:00 135 - 52 Kaposvár Aréna
Játékvezetők: Koncsek Balázs, Szántó Dénes (Kele János)
2022. január 8. 17:00 101 - 64 Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok
Játékvezetők: Koller István, Horváth Andreasz (Birkás Károly)
2022. január 8. 17:00 85 - 62 Arena Savaria Munkacsarnoka
Játékvezetők: DR. MAGYARI TIBOR, Horváth-Magyar Gyöngyi (Szarka Zsuzsanna Mária)
2022. január 8. 17:00 50 - 93 Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Balogh Kristóf, Hegedűs Attila (László Zsolt Károly)
2022. január 29. 10:00 75 - 47 Soproni Szakképzési Centrum Vas- és Villamosipari Technikum
Játékvezetők: Hernicz Balazs, Wischy Péter (Szabadvári János László)
2022. január 29. 10:00 85 - 45 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
Játékvezetők: Nagy Bence László, Lovász Balázs (Parádi Péter)
2022. január 29. 10:30 90 - 52 Magyarországi Németek Általános Művelődési Központja
Játékvezetők: Csallóközi Gábor, Pálfi Ágnes (Kunvári József László)
2022. január 29. 10:30 117 - 33 Ostoros Károly Csarnok
Játékvezetők: Horváth Alajos, Kocsis Tamás (Schneider Bertold Antal)
2022. január 29. 11:00 95 - 29 Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Paulus Bence Máté, Hegedűs Attila (Cseh Sándor Attila)
2022. január 29. 12:00 103 - 22 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
Játékvezetők: Nagy Bence László, Lovász Balázs (Parádi Péter)
2022. január 29. 12:00 68 - 29 Soproni Szakképzési Centrum Vas- és Villamosipari Technikum
Játékvezetők: Hernicz Balazs, Wischy Péter (Szabadvári János László)
2022. január 29. 12:00 0 - 20 Pasaréti Sportcentrum
Játékvezetők: Hartai Tamás, Bujtor Péter (Dr. Gencsev Plámen)
2022. január 29. 12:30 113 - 41 Magyarországi Németek Általános Művelődési Központja
Játékvezetők: Csallóközi Gábor, Fekete Csaba (Kunvári József László)
2022. január 29. 12:30 102 - 39 Ostoros Károly Csarnok
Játékvezetők: Horváth Alajos, Kocsis Tamás (Schneider Bertold Antal)
2022. január 29. 12:45 167 - 16 Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Paulus Bence Máté, Hegedűs Attila (Cseh Sándor Attila)
2022. január 29. 14:00 28 - 77 Soproni Szakképzési Centrum Vas- és Villamosipari Technikum
Játékvezetők: Kapusi Gábor, Rokob Krisztián (Szabadvári János László)
2022. január 29. 14:15 87 - 30 Pasaréti Sportcentrum
Játékvezetők: Hartai Tamás, Bujtor Péter (Dr. Gencsev Plámen)
2022. január 29. 15:00 34 - 108 Ostoros Károly Csarnok
Játékvezetők: Horváth Alajos, Németh Sándor (Schneider Bertold Antal)
2022. január 29. 15:00 23 - 176 Magyarországi Németek Általános Művelődési Központja
Játékvezetők: Fekete Csaba, Permenter Zalan (Kunvári József László)
2022. január 29. 15:00 110 - 61 Mercedes-Benz Sport Akadémia
Játékvezetők: Baukó Ferenc, Filep Áron Kálmán (Budai Csaba)
2022. január 29. 16:00 20 - 129 Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Tahin András, Korompai Zsolt László (Cseh Sándor Attila)
2022. január 29. 16:00 62 - 43 Soproni Szakképzési Centrum Vas- és Villamosipari Technikum
Játékvezetők: Rokob Krisztián, Herczeg Ágoston (Szabadvári János László)
2022. január 29. 16:00 25 - 118 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
Játékvezetők: Marossy Gergely, dr. Szakács Imre Vilmos (Parádi Péter)
2022. január 29. 17:00 96 - 36 Simon János Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Tóth Kitti, Hartai Tamás (Dernei Gábor)
2022. január 29. 17:00 84 - 94 Magyarországi Németek Általános Művelődési Központja
Játékvezetők: Fekete Csaba, Vétek Frigyes Balázs (Kunvári József László)
2022. január 29. 17:00 82 - 66 Mercedes-Benz Sport Akadémia
Játékvezetők: Baukó Ferenc, Filep Áron Kálmán (Budai Csaba)
2022. január 29. 17:00 104 - 57 Ostoros Károly Csarnok
Játékvezetők: Németh Sándor, Kocsis Tamás (Schneider Bertold Antal)
2022. január 29. 17:45 182 - 20 Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Tahin András, Korompai Zsolt László (Cseh Sándor Attila)
2022. január 29. 18:00 115 - 41 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
Játékvezetők: Marossy Gergely, dr. Szakács Imre Vilmos (Parádi Péter)
2022. január 29. 19:00 2 - 0 Simon János Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Tóth Kitti, Hartai Tamás (Dernei Gábor)
2022. január 30. 09:00 108 - 36 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
Játékvezetők: Marossy Gergely, Lovász Balázs (Parádi Péter)
2022. január 30. 09:00 0 - 2 Simon János Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Bagi Bálint, Gombos Márk Bálint (Dernei Gábor)
2022. január 30. 09:00 42 - 61 Ostoros Károly Csarnok
Játékvezetők: Horváth Alajos, Szalai Zsolt (Schneider Bertold Antal)
2022. január 30. 09:00 95 - 43 Soproni Szakképzési Centrum Vas- és Villamosipari Technikum
Játékvezetők: Herczeg Ágoston, Dr Tallós Gábor (Szabadvári János László)
2022. január 30. 09:00 41 - 101 Pasaréti Sportcentrum
Játékvezetők: Szőts Dávid István, Paulus Bence Máté (Dr. Gencsev Plámen)
2022. január 30. 09:00 80 - 33 Magyarországi Németek Általános Művelődési Központja
Játékvezetők: Csallóközi Gábor, Permenter Zalan (Kunvári József László)
2022. január 30. 09:00 49 - 104 Mercedes-Benz Sport Akadémia
Játékvezetők: Kovács István, Burján Bianka (Budai Csaba)
2022. január 30. 09:30 58 - 60 Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Bátovszky Zsolt, Hartai Tamás (Cseh Sándor Attila)
2022. január 30. 11:00 120 - 39 Magyarországi Németek Általános Művelődési Központja
Játékvezetők: Csallóközi Gábor, Szakony Kata (Kunvári József László)
2022. január 30. 11:00 64 - 46 Mercedes-Benz Sport Akadémia
Játékvezetők: Kónya Levente, Farkas Dominik (Budai Csaba)
2022. január 30. 11:00 49 - 73 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
Játékvezetők: Marossy Gergely, Lovász Balázs (Parádi Péter)
2022. január 30. 11:00 64 - 76 Simon János Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Bagi Bálint, Gombos Márk Bálint (Dernei Gábor)
2022. január 30. 11:00 87 - 64 Ostoros Károly Csarnok
Játékvezetők: Horváth Alajos, Szalai Zsolt (Schneider Bertold Antal)
2022. január 30. 11:00 69 - 30 Soproni Szakképzési Centrum Vas- és Villamosipari Technikum
Játékvezetők: Herczeg Ágoston, Dr Tallós Gábor (Szabadvári János László)
2022. január 30. 11:15 63 - 56 Pasaréti Sportcentrum
Játékvezetők: Szőts Dávid István, Paulus Bence Máté (Dr. Gencsev Plámen)
2022. január 30. 11:15 75 - 83 Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Bátovszky Zsolt, Hartai Tamás (Cseh Sándor Attila)
2022. január 30. 14:00 103 - 60 Mercedes-Benz Sport Akadémia
Játékvezetők: Kovács István, Burján Bianka (Budai Csaba)
2022. január 30. 15:15 74 - 65 Pasaréti Sportcentrum
Játékvezetők: Korompai Zsolt László, Kutrik Andrea (Dr. Gencsev Plámen)
2022. január 30. 15:30 2 - 0 Simon János Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Győri Ferenc, Horváth Brúnó József (Dernei Gábor)
2022. január 30. 16:00 57 - 51 Mercedes-Benz Sport Akadémia
Játékvezetők: Burján Bianka, Farkas Dominik (Budai Csaba)
2022. január 30. 17:30 104 - 30 Pasaréti Sportcentrum
Játékvezetők: Korompai Zsolt László, Kutrik Andrea (Dr. Gencsev Plámen)
2022. január 30. 17:30 89 - 58 Simon János Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Győri Ferenc, Horváth Brúnó József (Dernei Gábor)
2022. február
2022. február 12. 10:00 91 - 48 Szent Efrém Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
Játékvezetők: Kisházi Béla Kálmán, Szalontai Dorina Enikő (Szekeres Ferenc)
2022. február 12. 10:00 112 - 41 Kaposvári Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Koncsek Balázs, Boros Gyevi Ádám (Kele János)
2022. február 12. 10:00 138 - 57 Dunaharaszti Sportcsarnok
Játékvezetők: Belák Zoltán, Horváth Emese Kata (Solymosi Tamás)
2022. február 12. 10:00 80 - 59 Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: Hernicz Balazs, Rokob Krisztián (Kozák Tamás)
2022. február 12. 10:00 95 - 43 Belvárosi Sportcsarnok
Játékvezetők: Tóth Bence, Herczeg Ágoston (Szabadvári János László)
2022. február 12. 10:00 40 - 76 Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium
Játékvezetők: Marton Péter, Lónáth László (Tolnai János)
2022. február 12. 10:00 59 - 62 Mercedes-Benz Sport Akadémia
Játékvezetők: Arató Balázs, Kovács István (Papp Attila)
2022. február 12. 10:00 96 - 51 Alba Regia Sportcsarnok
Játékvezetők: Molnár Tamás, Koller István (Birkás Károly)
2022. február 12. 12:00 87 - 79 Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: Rokob Krisztián, Dr Tallós Gábor (Kozák Tamás)
2022. február 12. 12:00 81 - 68 Dunaharaszti Sportcsarnok
Játékvezetők: Belák Zoltán, Magda János József (Solymosi Tamás)
2022. február 12. 12:00 112 - 55 Belvárosi Sportcsarnok
Játékvezetők: Wischy Péter, Herczeg Ágoston (Szabadvári János László)
2022. február 12. 12:00 88 - 63 Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium
Játékvezetők: Marton Péter, Lónáth László (Tolnai János)
2022. február 12. 12:00 107 - 46 Mercedes-Benz Sport Akadémia
Játékvezetők: Lukácsi Lóránt, Filep Áron Kálmán (Papp Attila)
2022. február 12. 12:00 74 - 58 Alba Regia Sportcsarnok
Játékvezetők: Molnár Tamás, Koller István (Birkás Károly)
2022. február 12. 12:00 146 - 29 Szent Efrém Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
Játékvezetők: Szűcs Sándor, Szalontai Dorina Enikő (Szekeres Ferenc)
2022. február 12. 12:00 89 - 70 Kaposvári Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Bálind Attila, Farkas Péter Gábor (Kele János)
2022. február 12. 14:00 45 - 83 Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: Hernicz Balazs, Dr Tallós Gábor (Kozák Tamás)
2022. február 12. 14:30 60 - 76 Belvárosi Sportcsarnok
Játékvezetők: Tóth Bence, Wischy Péter (Szabadvári János László)
2022. február 12. 16:00 44 - 98 Alba Regia Sportcsarnok
Játékvezetők: Molnár Tamás, Horváth Andreasz (Birkás Károly)
2022. február 12. 16:00 55 - 90 Szent Efrém Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
Játékvezetők: Kisházi Béla Kálmán, Rácz Bence (Szekeres Ferenc)
2022. február 12. 16:00 119 - 51 Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium
Játékvezetők: Takács Zoltán, dr. Nagy Zsombor (Tolnai János)
2022. február 12. 16:00 47 - 82 Kaposvári Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Bálind Attila, Farkas Péter Gábor (Kele János)
2022. február 12. 16:00 49 - 109 Dunaharaszti Sportcsarnok
Játékvezetők: Magda János József, Horváth Emese Kata (Solymosi Tamás)
2022. február 12. 16:00 90 - 69 Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: Hernicz Balazs, Rokob Krisztián (Kozák Tamás)
2022. február 12. 16:00 67 - 87 Mercedes-Benz Sport Akadémia
Játékvezetők: Arató Balázs, Kovács István (Papp Attila)
2022. február 12. 16:30 116 - 53 Belvárosi Sportcsarnok
Játékvezetők: Tóth Bence, Herczeg Ágoston (Szabadvári János László)
2022. február 12. 18:00 146 - 52 Kaposvári Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Bálind Attila, Farkas Péter Gábor (Kele János)
2022. február 12. 18:00 80 - 63 Dunaharaszti Sportcsarnok
Játékvezetők: Belák Zoltán, Horváth Emese Kata (Solymosi Tamás)
2022. február 12. 18:00 73 - 84 Mercedes-Benz Sport Akadémia
Játékvezetők: Lukácsi Lóránt, Filep Áron Kálmán (Papp Attila)
2022. február 12. 18:00 57 - 73 Alba Regia Sportcsarnok
Játékvezetők: Szőcs Péter, Horváth Andreasz (Birkás Károly)
2022. február 12. 18:00 155 - 28 Szent Efrém Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
Játékvezetők: Kisházi Béla Kálmán, Rácz Bence (Szekeres Ferenc)
2022. február 12. 18:00 66 - 51 Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium
Játékvezetők: Takács Zoltán, dr. Nagy Zsombor (Tolnai János)
2022. február 13. 09:00 71 - 47 Mercedes-Benz Sport Akadémia
Játékvezetők: Kovács István, Gelányi Dániel (Papp Attila)
2022. február 13. 09:00 85 - 50 Alba Regia Sportcsarnok
Játékvezetők: Szőcs Péter, Horváth Andreasz (Birkás Károly)
2022. február 13. 09:00 59 - 91 Szent Efrém Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
Játékvezetők: Bács Csaba, Nyíri Péter Patrik (Szekeres Ferenc)
2022. február 13. 09:00 30 - 106 Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium
Játékvezetők: Vaszi Ádám, Takács Zoltán (Tolnai János)
2022. február 13. 09:00 57 - 76 Kaposvári Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Bálind Attila, Szücs Szabolcs (Kele János)
2022. február 13. 09:00 87 - 110 Dunaharaszti Sportcsarnok
Játékvezetők: Magda János József, Darai Zoé Grèta (Solymosi Tamás)
2022. február 13. 09:00 58 - 78 Belvárosi Sportcsarnok
Játékvezetők: Wischy Péter, Czinder Adrienn (Szabadvári János László)
2022. február 13. 09:30 70 - 59 Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: Rokob Krisztián, Herczeg Ágoston (Kozák Tamás)
2022. február 13. 11:00 66 - 72 Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium
Játékvezetők: Vaszi Ádám, Takács Zoltán (Tolnai János)
2022. február 13. 11:00 109 - 81 Kaposvári Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Bálind Attila, Szücs Szabolcs (Kele János)
2022. február 13. 11:00 85 - 43 Dunaharaszti Sportcsarnok
Játékvezetők: Magda János József, Horváth Emese Kata (Solymosi Tamás)
2022. február 13. 11:00 93 - 80 Belvárosi Sportcsarnok
Játékvezetők: Wischy Péter, Czinder Adrienn (Szabadvári János László)
2022. február 13. 11:00 67 - 92 Mercedes-Benz Sport Akadémia
Játékvezetők: Filep Áron Kálmán, Farkas Dominik (Papp Attila)
2022. február 13. 11:00 82 - 47 Alba Regia Sportcsarnok
Játékvezetők: Szőcs Péter, Horváth Andreasz (Birkás Károly)
2022. február 13. 11:00 50 - 106 Szent Efrém Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
Játékvezetők: Bács Csaba, Nyíri Péter Patrik (Szekeres Ferenc)
2022. február 13. 11:30 102 - 59 Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: Rokob Krisztián, Herczeg Ágoston (Kozák Tamás)
2022. március
2022. március 5. 09:30 80 - 45 Mercedes-Benz Sport Akadémia
Játékvezetők: Lukácsi Lóránt, Gelányi Dániel (Tóthné Király Enikő)
2022. március 5. 10:00 83 - 54 Arena Savaria Munkacsarnoka
Játékvezetők: Németh András, Dr. Popgyákunik Balázs (Szoó László Márton)
2022. március 5. 10:00 73 - 49 Soproni Szakképzési Centrum Vas- és Villamosipari Technikum
Játékvezetők: Rokob Krisztián, Czinder Adrienn (Szabadvári János László)
2022. március 5. 10:00 117 - 47 Körmend Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Kiss Márton Balázs, Kovács Máté (Őri László Mihály)
2022. március 5. 10:00 71 - 57 Őrmezei Általános Iskola
Játékvezetők: Gombos Márk Bálint, Vigh Barnabás Dominik (Cseh Sándor Attila)
2022. március 5. 10:00 57 - 45 Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola
Játékvezetők: Gombos Ádám Attila, Fajszi Zsombor Levente (Dr. Kovács András)
2022. március 5. 10:00 83 - 65 Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bencs László Szakközépiskolája
Játékvezetők: Cservenyák-Páll Vivien Zsanett, Tóth Tamás Zoltán (Csizmadia Levente)
2022. március 5. 11:30 82 - 91 Mercedes-Benz Sport Akadémia
Játékvezetők: Baukó Ferenc, Horváth Alexandra (Tóthné Király Enikő)
2022. március 5. 12:00 99 - 54 Őrmezei Általános Iskola
Játékvezetők: Gombos Márk Bálint, Vigh Barnabás Dominik (Cseh Sándor Attila)
2022. március 5. 12:00 59 - 66 Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola
Játékvezetők: Gombos Ádám Attila, Fajszi Zsombor Levente (Dr. Kovács András)
2022. március 5. 12:00 82 - 76 Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bencs László Szakközépiskolája
Játékvezetők: Nyíri Péter Patrik, Szilágyi Sámuel (Csizmadia Levente)
2022. március 5. 12:00 66 - 44 Arena Savaria Munkacsarnoka
Játékvezetők: Németh András, Dr. Popgyákunik Balázs (Szoó László Márton)
2022. március 5. 12:00 67 - 51 Soproni Szakképzési Centrum Vas- és Villamosipari Technikum
Játékvezetők: Kapusi Gábor, Hernicz Balazs (Szabadvári János László)
2022. március 5. 12:00 96 - 42 Körmend Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Kiss Márton Balázs, Kovács Máté (Őri László Mihály)
2022. március 5. 14:00 73 - 49 Soproni Szakképzési Centrum Vas- és Villamosipari Technikum
Játékvezetők: Hernicz Balazs, Rokob Krisztián (Szabadvári János László)
2022. március 5. 15:00 54 - 87 Mercedes-Benz Sport Akadémia
Játékvezetők: Lukácsi Lóránt, Gelányi Dániel (Tóthné Király Enikő)
2022. március 5. 16:00 29 - 120 Arena Savaria Munkacsarnoka
Játékvezetők: Tóth Kálmán, Kovács Máté (Szoó László Márton)
2022. március 5. 16:00 39 - 81 Körmend Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: DR. MAGYARI TIBOR, Horváth-Magyar Gyöngyi (Őri László Mihály)
2022. március 5. 16:00 41 - 110 Őrmezei Általános Iskola
Játékvezetők: Gruber Nikolett Lilla, Korompai Zsolt László (Cseh Sándor Attila)
2022. március 5. 16:00 114 - 57 Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola
Játékvezetők: Belák Zoltán, Szűcs Tamás (Dr. Kovács András)
2022. március 5. 16:00 60 - 119 Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bencs László Szakközépiskolája
Játékvezetők: Siska-Sándor Ivett, Szalontai Dorina Enikő (Csizmadia Levente)
2022. március 5. 16:00 89 - 62 Soproni Szakképzési Centrum Vas- és Villamosipari Technikum
Játékvezetők: Hernicz Balazs, Rokob Krisztián (Szabadvári János László)
2022. március 5. 17:00 89 - 54 Mercedes-Benz Sport Akadémia
Játékvezetők: Baukó Ferenc, Horváth Alexandra (Tóthné Király Enikő)
2022. március 5. 17:00 84 - 81 Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Szentpáli-Gavallér Csaba, Gombos Márk Bálint (Schwarz Mária)
2022. március 5. 18:00 122 - 50 Körmend Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: DR. MAGYARI TIBOR, Horváth-Magyar Gyöngyi (Őri László Mihály)
2022. március 5. 18:00 69 - 84 Őrmezei Általános Iskola
Játékvezetők: Gruber Nikolett Lilla, Korompai Zsolt László (Cseh Sándor Attila)
2022. március 5. 18:00 104 - 76 Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola
Játékvezetők: Belák Zoltán, Szűcs Tamás (Dr. Kovács András)
2022. március 5. 18:00 75 - 84 Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bencs László Szakközépiskolája
Játékvezetők: Siska-Sándor Ivett, Szalontai Dorina Enikő (Csizmadia Levente)
2022. március 5. 18:00 65 - 70 Arena Savaria Munkacsarnoka
Játékvezetők: Tóth Kálmán, Dr. Popgyákunik Balázs (Szoó László Márton)
2022. március 5. 19:00 85 - 52 Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Szentpáli-Gavallér Csaba, Gombos Márk Bálint (Schwarz Mária)
2022. március 6. 09:00 58 - 103 Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Tahin András, Hegedűs Attila (Schwarz Mária)
2022. március 6. 09:00 83 - 62 Mercedes-Benz Sport Akadémia
Játékvezetők: Lukácsi Lóránt, Farkas Dominik (Tóthné Király Enikő)
2022. március 6. 09:00 76 - 43 Arena Savaria Munkacsarnoka
Játékvezetők: Rokob Krisztián, Németh Balázs (Szoó László Márton)
2022. március 6. 09:00 57 - 65 Soproni Szakképzési Centrum Vas- és Villamosipari Technikum
Játékvezetők: Hernicz Balazs, Czinder Adrienn (Szabadvári János László)
2022. március 6. 09:00 82 - 76 Körmend Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Schneider Bertold Antal, Matucza Gyula (Őri László Mihály)
2022. március 6. 09:00 88 - 43 Őrmezei Általános Iskola
Játékvezetők: Magyar Zoltán, Szőts Dávid István (Cseh Sándor Attila)
2022. március 6. 09:00 46 - 106 Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola
Játékvezetők: Belák Zoltán, Varga Dániel Géza (Dr. Kovács András)
2022. március 6. 09:00 97 - 74 Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bencs László Szakközépiskolája
Játékvezetők: Cservenyák-Páll Vivien Zsanett, Horányi András (Csizmadia Levente)
2022. március 6. 11:00 51 - 77 Soproni Szakképzési Centrum Vas- és Villamosipari Technikum
Játékvezetők: Hernicz Balazs, Czinder Adrienn (Szabadvári János László)
2022. március 6. 11:00 56 - 77 Körmend Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Schneider Bertold Antal, Matucza Gyula (Őri László Mihály)
2022. március 6. 11:00 111 - 35 Őrmezei Általános Iskola
Játékvezetők: Magyar Zoltán, Szőts Dávid István (Cseh Sándor Attila)
2022. március 6. 11:00 0 - 2 Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola
Játékvezetők: Belák Zoltán, Varga Dániel Géza (Dr. Kovács András)
2022. március 6. 11:00 92 - 44 Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bencs László Szakközépiskolája
Játékvezetők: Horányi András, Zalai Ákos István (Csizmadia Levente)
2022. március 6. 11:00 62 - 96 Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Tahin András, Hegedűs Attila (Schwarz Mária)
2022. március 6. 11:00 82 - 79 Mercedes-Benz Sport Akadémia
Játékvezetők: Lukácsi Lóránt, Farkas Dominik (Tóthné Király Enikő)
2022. március 6. 11:00 95 - 57 Arena Savaria Munkacsarnoka
Játékvezetők: Rokob Krisztián, Németh Balázs (Szoó László Márton)
2022. március 6. 16:00 106 - 56 Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Novák Bence, Németh Fanni (Schwarz Mária)
2022. március 6. 18:00 84 - 61 Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Novák Bence, Németh Fanni (Schwarz Mária)
2022. március 19. 09:30 89 - 63 Mercedes-Benz Sport Akadémia
Játékvezetők: Kónya Levente, Burján Bianka (Budai Csaba)
2022. március 19. 10:00 94 - 83 Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium
Játékvezetők: Lónáth László, Siska-Sándor Ivett (Molnár Gábor)
2022. március 19. 10:00 90 - 52 Körmend Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Németh András, Horváth-Magyar Gyöngyi (Őri László Mihály)
2022. március 19. 10:00 98 - 88 Belvárosi Sportcsarnok
Játékvezetők: Tóth Bence, Söveges Tamás (Kovács Zoltán)
2022. március 19. 10:00 71 - 39 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
Játékvezetők: Marossy Gergely, dr. Szakács Imre Vilmos (Parádi Péter)
2022. március 19. 10:00 80 - 54 Budaörsi 1.sz.Általános Iskola
Játékvezetők: Molnár Tamás, Gombos Ádám Attila (Krékity Kornél)
2022. március 19. 11:30 88 - 66 Mercedes-Benz Sport Akadémia
Játékvezetők: Komáromi Péter, Filep Áron Kálmán (Budai Csaba)
2022. március 19. 12:00 105 - 55 Belvárosi Sportcsarnok
Játékvezetők: Tóth Bence, Wischy Péter (Kovács Zoltán)
2022. március 19. 12:00 67 - 33 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
Játékvezetők: Marossy Gergely, Märcz Péter (Parádi Péter)
2022. március 19. 12:00 79 - 88 Budaörsi 1.sz.Általános Iskola
Játékvezetők: Molnár Tamás, Gombos Ádám Attila (Krékity Kornél)
2022. március 19. 12:00 102 - 43 Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium
Játékvezetők: Lónáth László, Siska-Sándor Ivett (Molnár Gábor)
2022. március 19. 12:00 70 - 42 Körmend Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Németh András, Horváth-Magyar Gyöngyi (Őri László Mihály)
2022. március 19. 15:00 67 - 123 Mercedes-Benz Sport Akadémia
Játékvezetők: Kónya Levente, Burján Bianka (Budai Csaba)
2022. március 19. 15:00 39 - 59 Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Balogh Kristóf, Gombos Márk Bálint (Réger Zsolt Péter)
2022. március 19. 16:00 59 - 122 Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium
Játékvezetők: Vaszi Ádám, Szalontai Dorina Enikő (Molnár Gábor)
2022. március 19. 16:00 38 - 120 Körmend Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Kovács Máté, Dr. Popgyákunik Balázs (Őri László Mihály)
2022. március 19. 16:00 49 - 102 Belvárosi Sportcsarnok
Játékvezetők: Csák Máté Károly, Németh Balázs (Kovács Zoltán)
2022. március 19. 16:00 18 - 92 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
Játékvezetők: Fleischmann Krisztián, dr. Szakács Imre Vilmos (Parádi Péter)
2022. március 19. 16:00 64 - 115 Budaörsi 1.sz.Általános Iskola
Játékvezetők: Sersovszky Gergely Péter, Horváth Emese Kata (Krékity Kornél)
2022. március 19. 17:00 74 - 79 Mercedes-Benz Sport Akadémia
Játékvezetők: Arató Balázs, Filep Áron Kálmán (Budai Csaba)
2022. március 19. 17:00 91 - 74 Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Balogh Kristóf, Gombos Márk Bálint (Réger Zsolt Péter)
2022. március 19. 18:00 59 - 65 Körmend Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Kovács Máté, Dr. Popgyákunik Balázs (Őri László Mihály)
2022. március 19. 18:00 89 - 97 Belvárosi Sportcsarnok
Játékvezetők: Csák Máté Károly, Németh Balázs (Kovács Zoltán)
2022. március 19. 18:00 60 - 71 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
Játékvezetők: Fleischmann Krisztián, Märcz Péter (Parádi Péter)
2022. március 19. 18:00 49 - 66 Budaörsi 1.sz.Általános Iskola
Játékvezetők: Sersovszky Gergely Péter, Horváth Emese Kata (Krékity Kornél)
2022. március 19. 18:00 59 - 62 Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium
Játékvezetők: Vaszi Ádám, Szalontai Dorina Enikő (Molnár Gábor)
2022. március 20. 09:00 92 - 61 Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Hartai Tamás, Korompai Zsolt László (Réger Zsolt Péter)
2022. március 20. 09:00 116 - 48 Mercedes-Benz Sport Akadémia
Játékvezetők: Kónya Levente, Burján Bianka (Budai Csaba)
2022. március 20. 09:00 114 - 44 Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium
Játékvezetők: Takács Zoltán, dr. Nagy Zsombor (Molnár Gábor)
2022. március 20. 09:00 53 - 51 Körmend Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Csák Máté Károly, Kiss Márton Balázs (Őri László Mihály)
2022. március 20. 09:00 99 - 54 Belvárosi Sportcsarnok
Játékvezetők: Tóth Bence, Herczeg Ágoston (Kovács Zoltán)
2022. március 20. 09:00 77 - 38 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
Játékvezetők: Marossy Gergely, Nagy Bence László (Parádi Péter)
2022. március 20. 10:00 70 - 58 Budaörsi 1.sz.Általános Iskola
Játékvezetők: Molnár Tamás, Hamzi Virág (Krékity Kornél)
2022. március 20. 11:00 84 - 70 Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium
Játékvezetők: Takács Zoltán, dr. Nagy Zsombor (Molnár Gábor)
2022. március 20. 11:00 111 - 72 Körmend Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Csák Máté Károly, Kiss Márton Balázs (Őri László Mihály)
2022. március 20. 11:00 87 - 83 Belvárosi Sportcsarnok
Játékvezetők: Tóth Bence, Herczeg Ágoston (Kovács Zoltán)
2022. március 20. 11:00 95 - 33 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
Játékvezetők: Téczely Roland Balázs, Nagy Bence László (Parádi Péter)
2022. március 20. 11:00 84 - 73 Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Hartai Tamás, Korompai Zsolt László (Réger Zsolt Péter)
2022. március 20. 11:00 88 - 63 Mercedes-Benz Sport Akadémia
Játékvezetők: Kónya Levente, Filep Áron Kálmán (Budai Csaba)
2022. március 20. 12:00 92 - 71 Budaörsi 1.sz.Általános Iskola
Játékvezetők: Molnár Tamás, Hamzi Virág (Krékity Kornél)
2022. március 20. 15:00 24 - 77 Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: NAGY ISTVÁN, Pál Roland (Réger Zsolt Péter)
2022. március 20. 17:00 76 - 60 Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: NAGY ISTVÁN, Pál Roland (Réger Zsolt Péter)
2022. március 26. 12:00 2 - 0 Mercedes-Benz Sport Akadémia
Játékvezetők: Kónya Levente, Pettner Hanna (Bacsfay Gyula Péter)
2022. március 26. 16:00 91 - 62 Mercedes-Benz Sport Akadémia
Játékvezetők: Filep Áron Kálmán, Burján Bianka (Bacsfay Gyula Péter)
2022. március 26. 18:00 0 - 2 Mercedes-Benz Sport Akadémia
Játékvezetők: Kónya Levente, Filep Áron Kálmán (Bacsfay Gyula Péter)
2022. március 27. 09:00 75 - 70 Mercedes-Benz Sport Akadémia
Játékvezetők: Kónya Levente, Burján Bianka (Bacsfay Gyula Péter)
2022. március 27. 12:00 78 - 59 Mercedes-Benz Sport Akadémia
Játékvezetők: Filep Áron Kálmán, Varga Sára (Bacsfay Gyula Péter)
2022. március 27. 14:00 83 - 85 Mercedes-Benz Sport Akadémia
Játékvezetők: Filep Áron Kálmán, Hajagos-Kiss Hedvig (Bacsfay Gyula Péter)
2022. április
2022. április 9. 10:00 81 - 46 Körmend Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Esztergályos Róbert, Csák Máté Károly (Őri László Mihály)
2022. április 9. 10:00 74 - 54 Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium
Játékvezetők: Vaszi Ádám, Siska-Sándor Ivett (Sztrakovics István László)
2022. április 9. 10:00 92 - 26 Vasas Pasaréti Sportcentrum
Játékvezetők: Gruber Nikolett Lilla, Korompai Zsolt László (Sarkadi-Nagy Ágnes)
2022. április 9. 10:00 85 - 44 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
Játékvezetők: Fülöp Zsombor Ferenc, Keresztes Tamás (Parádi Péter)
2022. április 9. 10:00 53 - 79 Miskolci Egyetem, Körcsarnok
Játékvezetők: Takács Zoltán, Szendrey Zsombor (Tolnai János)
2022. április 9. 10:00 62 - 58 Szent Efrém Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
Játékvezetők: Bács Csaba, Nyíri Péter Patrik (Szekeres Ferenc)
2022. április 9. 10:00 65 - 52 Szolnok Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Mezei Tibor, Pál-Szabó Sándor János (Balogh László György)
2022. április 9. 10:00 79 - 60 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
Játékvezetők: Marossy Gergely, Fodor Sándor Balázs (Kollár Tamás)
2022. április 9. 12:00 86 - 91 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
Játékvezetők: Fülöp Zsombor Ferenc, Keresztes Tamás (Parádi Péter)
2022. április 9. 12:00 112 - 34 Miskolci Egyetem, Körcsarnok
Játékvezetők: Takács Zoltán, Szendrey Zsombor (Tolnai János)
2022. április 9. 12:00 86 - 32 Szent Efrém Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
Játékvezetők: Bács Csaba, Nyíri Péter Patrik (Szekeres Ferenc)
2022. április 9. 12:00 87 - 68 Szolnok Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Mezei Tibor, Pál-Szabó Sándor János (Balogh László György)
2022. április 9. 12:00 87 - 36 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
Játékvezetők: Marossy Gergely, Farkas Péter Gábor (Kollár Tamás)
2022. április 9. 12:00 101 - 25 Körmend Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Esztergályos Róbert, Csák Máté Károly (Őri László Mihály)
2022. április 9. 12:00 68 - 69 Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium
Játékvezetők: Vaszi Ádám, Siska-Sándor Ivett (Sztrakovics István László)
2022. április 9. 12:15 87 - 49 Vasas Pasaréti Sportcentrum
Játékvezetők: Gruber Nikolett Lilla, Korompai Zsolt László (Sarkadi-Nagy Ágnes)
2022. április 9. 16:00 55 - 88 Körmend Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Dr. Popgyákunik Balázs, Horváth-Magyar Gyöngyi (Őri László Mihály)
2022. április 9. 16:00 82 - 101 Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium
Játékvezetők: Lónáth László, Gulyás Márton (Sztrakovics István László)
2022. április 9. 16:00 54 - 98 Vasas Pasaréti Sportcentrum
Játékvezetők: Hartai Tamás, Szőts Dávid István (Sarkadi-Nagy Ágnes)
2022. április 9. 16:00 63 - 72 Miskolci Egyetem, Körcsarnok
Játékvezetők: Domán István, Szalontai Dorina Enikő (Tolnai János)
2022. április 9. 16:00 53 - 91 Szent Efrém Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
Játékvezetők: Szűcs Sándor, Kisházi Béla Kálmán (Szekeres Ferenc)
2022. április 9. 16:00 73 - 76 Szolnok Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Kovács Csaba, Fenyvesi Zénó (Balogh László György)
2022. április 9. 17:30 56 - 86 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
Játékvezetők: Propszt Amanda, Ács Dezső (Kollár Tamás)
2022. április 9. 17:30 77 - 87 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
Játékvezetők: Fleischmann Krisztián, dr. Szakács Imre Vilmos (Parádi Péter)
2022. április 9. 18:00 123 - 68 Miskolci Egyetem, Körcsarnok
Játékvezetők: Vaszi Ádám, Szalontai Dorina Enikő (Tolnai János)
2022. április 9. 18:00 74 - 42 Szent Efrém Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
Játékvezetők: Kokas Sándor Zsolt, Szűcs Sándor (Szekeres Ferenc)
2022. április 9. 18:00 82 - 49 Szolnok Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Kovács Csaba, Fenyvesi Zénó (Balogh László György)
2022. április 9. 18:00 102 - 52 Körmend Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Bognár Tamás, Horváth-Magyar Gyöngyi (Őri László Mihály)
2022. április 9. 18:00 54 - 58 Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium
Játékvezetők: Lónáth László, Gulyás Márton (Sztrakovics István László)
2022. április 9. 18:15 109 - 22 Vasas Pasaréti Sportcentrum
Játékvezetők: Hartai Tamás, Szőts Dávid István (Sarkadi-Nagy Ágnes)
2022. április 9. 19:30 110 - 59 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
Játékvezetők: Fleischmann Krisztián, dr. Szakács Imre Vilmos (Parádi Péter)
2022. április 9. 19:30 110 - 51 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
Játékvezetők: Propszt Amanda, Ács Dezső (Kollár Tamás)
2022. április 10. 09:00 62 - 52 Körmend Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: DR. MAGYARI TIBOR, Kiss Márton Balázs (Őri László Mihály)
2022. április 10. 09:00 65 - 68 Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium
Játékvezetők: Sörlei Attila, Szalontai Dorina Enikő (Sztrakovics István László)
2022. április 10. 09:00 45 - 50 Vasas Pasaréti Sportcentrum
Játékvezetők: NAGY ISTVÁN, Balogh Kristóf (Sarkadi-Nagy Ágnes)
2022. április 10. 09:00 52 - 70 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
Játékvezetők: Marossy Gergely, dr. Szakács Imre Vilmos (Parádi Péter)
2022. április 10. 09:00 91 - 58 Miskolci Egyetem, Körcsarnok
Játékvezetők: Lónáth László, Gulyás Márton (Tolnai János)
2022. április 10. 09:00 59 - 55 Szent Efrém Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
Játékvezetők: Szűcs Sándor, Fülöp Ádám László (Szekeres Ferenc)
2022. április 10. 10:00 47 - 52 Szolnok Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Zahorán Kitti Mária, Szőcs Béla (Szabó László)
2022. április 10. 10:00 64 - 54 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
Játékvezetők: Domokos Bence, Nagy Viktor (Kollár Tamás)
2022. április 10. 11:00 67 - 52 Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium
Játékvezetők: Sörlei Attila, Szalontai Dorina Enikő (Sztrakovics István László)
2022. április 10. 11:00 69 - 97 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
Játékvezetők: Marossy Gergely, dr. Szakács Imre Vilmos (Parádi Péter)
2022. április 10. 11:00 29 - 136 Miskolci Egyetem, Körcsarnok
Játékvezetők: Lónáth László, Gulyás Márton (Tolnai János)
2022. április 10. 11:00 71 - 45 Szent Efrém Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
Játékvezetők: Fülöp Ádám László, Szűcs Sándor (Szekeres Ferenc)
2022. április 10. 11:00 92 - 79 Körmend Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: DR. MAGYARI TIBOR, Kiss Márton Balázs (Őri László Mihály)
2022. április 10. 11:15 0 - 20 Vasas Pasaréti Sportcentrum
Játékvezetők: NAGY ISTVÁN, Balogh Kristóf (Sarkadi-Nagy Ágnes)
2022. április 10. 12:00 74 - 82 Szolnok Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Zahorán Kitti Mária, Szőcs Béla (Szabó László)
2022. április 10. 12:00 55 - 70 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
Játékvezetők: Domokos Bence, Nagy Viktor (Kollár Tamás)
2022. április 30. 10:00 92 - 71 Benkő István Református Általános Iskola és Gimnázium
Játékvezetők: Szőts Dávid István, Zádeczki Donát László (Schäffer Béla Róbert)
2022. április 30. 10:00 52 - 48 MKOSZ Edzőközpont
Játékvezetők: Vida József, Nagy-Pál Petra (Fekete László)
2022. április 30. 10:00 96 - 70 Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola
Játékvezetők: Czupi Márton, Fajszi Zsombor Levente (Dr. Kovács András)
2022. április 30. 10:00 79 - 84 Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: Tóth Bence, Rokob Krisztián (Kozák Tamás)
2022. április 30. 10:00 86 - 46 Pasaréti Sportcentrum
Játékvezetők: Sancilio Alexis, Pál Roland (Cseh Sándor Attila)
2022. április 30. 11:00 95 - 48 Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Gaál István Tamás, Gombos Márk Bálint (Dr. Gencsev Plámen)
2022. április 30. 12:00 73 - 64 Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: Hernicz Balazs, Tóth Bence (Kozák Tamás)
2022. április 30. 12:00 77 - 57 Benkő István Református Általános Iskola és Gimnázium
Játékvezetők: Szentpáli-Gavallér Csaba, Zádeczki Donát László (Schäffer Béla Róbert)
2022. április 30. 12:00 95 - 33 Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola
Játékvezetők: Czupi Márton, Fajszi Zsombor Levente (Dr. Kovács András)
2022. április 30. 12:00 83 - 57 MKOSZ Edzőközpont
Játékvezetők: Magyari Viktor, Kaposi Renátó (Fekete László)
2022. április 30. 12:15 91 - 38 Pasaréti Sportcentrum
Játékvezetők: Sancilio Alexis, Pál Roland (Cseh Sándor Attila)
2022. április 30. 13:00 68 - 62 Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Gaál István Tamás, Gombos Márk Bálint (Dr. Gencsev Plámen)
2022. április 30. 16:00 50 - 89 Pasaréti Sportcentrum
Játékvezetők: Balogh Kristóf, Szentpáli-Gavallér Csaba (Cseh Sándor Attila)
2022. április 30. 16:00 56 - 110 Kaposvár Aréna
Játékvezetők: Koncsek Balázs, Lakos Koppány Ádám (Kele János)
2022. április 30. 16:00 65 - 104 Benkő István Református Általános Iskola és Gimnázium
Játékvezetők: Sancilio Alexis, Tahin András (Schäffer Béla Róbert)
2022. április 30. 16:00 65 - 73 MKOSZ Edzőközpont
Játékvezetők: Vida József, Kaposi Renátó (Bónitz István)
2022. április 30. 16:00 49 - 54 Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola
Játékvezetők: Molnár Tamás, Darai Zoé Grèta (Dr. Kovács András)
2022. április 30. 16:00 63 - 124 Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: Hernicz Balazs, Czinder Adrienn (Kozák Tamás)
2022. április 30. 17:00 46 - 84 Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Szőts Dávid István, Hegedűs Attila (Dr. Gencsev Plámen)
2022. április 30. 18:00 46 - 63 MKOSZ Edzőközpont
Játékvezetők: Vida József, Nagy-Pál Petra (Bónitz István)
2022. április 30. 18:00 80 - 74 Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola
Játékvezetők: Molnár Tamás, Darai Zoé Grèta (Dr. Kovács András)
2022. április 30. 18:00 95 - 78 Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: Rokob Krisztián, Czinder Adrienn (Kozák Tamás)
2022. április 30. 18:00 40 - 89 Kaposvár Aréna
Játékvezetők: Lakos Koppány Ádám, Tolnai Gergő (Kele János)
2022. április 30. 18:00 69 - 94 Benkő István Református Általános Iskola és Gimnázium
Játékvezetők: Sancilio Alexis, Tahin András (Schäffer Béla Róbert)
2022. április 30. 18:15 92 - 78 Pasaréti Sportcentrum
Játékvezetők: Balogh Kristóf, Szentpáli-Gavallér Csaba (Cseh Sándor Attila)
2022. április 30. 19:00 74 - 53 Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Szőts Dávid István, Hegedűs Attila (Dr. Gencsev Plámen)
2022. május
2022. május 1. 09:00 72 - 46 Pasaréti Sportcentrum
Játékvezetők: Hőgerl Bence, Kiss Bálint (Cseh Sándor Attila)
2022. május 1. 09:00 78 - 77 Kaposvár Aréna
Játékvezetők: Koncsek Balázs, Fenyvesi Zénó (Kele János)
2022. május 1. 09:00 78 - 86 Benkő István Református Általános Iskola és Gimnázium
Játékvezetők: Tóth Kitti, Magyar Zoltán (Schäffer Béla Róbert)
2022. május 1. 09:00 78 - 55 MKOSZ Edzőközpont
Játékvezetők: Kaposi Renátó, Szőcs Péter (Bónitz István)
2022. május 1. 09:00 51 - 65 Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola
Játékvezetők: Darai Zoé Grèta, Fajszi Zsombor Levente (Dr. Kovács András)
2022. május 1. 09:00 106 - 84 Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: Kapusi Gábor, Czinder Adrienn (Kozák Tamás)
2022. május 1. 09:00 66 - 56 Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Balogh Kristóf, Szentpáli-Gavallér Csaba (Dr. Gencsev Plámen)
2022. május 1. 11:00 60 - 32 MKOSZ Edzőközpont
Játékvezetők: Kaposi Renátó, Horváth Andreasz (Bónitz István)
2022. május 1. 11:00 53 - 112 Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola
Játékvezetők: Darai Zoé Grèta, Fajszi Zsombor Levente (Dr. Kovács András)
2022. május 1. 11:00 85 - 77 Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: Kapusi Gábor, Czinder Adrienn (Kozák Tamás)
2022. május 1. 11:00 97 - 58 Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Balogh Kristóf, Szentpáli-Gavallér Csaba (Dr. Gencsev Plámen)
2022. május 1. 11:00 53 - 100 Kaposvár Aréna
Játékvezetők: Pál-Szabó Sándor János, Fenyvesi Zénó (Kele János)
2022. május 1. 11:00 84 - 35 Benkő István Református Általános Iskola és Gimnázium
Játékvezetők: Tóth Kitti, Magyar Zoltán (Schäffer Béla Róbert)
2022. május 1. 11:15 73 - 49 Pasaréti Sportcentrum
Játékvezetők: Hőgerl Bence, Kiss Bálint (Cseh Sándor Attila)
2022. május 1. 14:30 92 - 67 Kaposvár Aréna
Játékvezetők: Pál-Szabó Sándor János, Fenyvesi Zénó (Kele János)
2022. május 1. 16:30 59 - 49 Kaposvár Aréna
Játékvezetők: Pál-Szabó Sándor János, Fenyvesi Zénó (Kele János)
2022. május 8. 10:00 76 - 63 Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bencs László Szakközépiskolája
Játékvezetők: Zalai Ákos István, Scholtz Zoltán (KONCZ JÁNOS)
2022. május 8. 12:00 87 - 62 Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bencs László Szakközépiskolája
Játékvezetők: Tóth Tamás Zoltán, dr. Marjay Péter (KONCZ JÁNOS)
2022. május 8. 14:00 50 - 103 Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bencs László Szakközépiskolája
Játékvezetők: Tóth Tamás Zoltán, dr. Marjay Péter (KONCZ JÁNOS)
2022. május 19. 09:00 84 - 76 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
Játékvezetők: Győri Ferenc, Hergyó-Bencze Gábor (Birkás Károly)
2022. május 19. 11:00 110 - 35 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
Játékvezetők: Horváth Brúnó József, Zsók Áron (Birkás Károly)
2022. május 19. 13:00 106 - 39 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
Játékvezetők: Fajszi Zsombor Levente, Filep Áron Kálmán (Birkás Károly)
2022. május 19. 15:00 57 - 53 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
Játékvezetők: Hegedűs Attila, Tóth Olivér (Birkás Károly)
2022. május 19. 17:30 84 - 55 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
Játékvezetők: Zsók Áron, Hergyó-Bencze Gábor (Birkás Károly)
2022. május 19. 19:30 56 - 90 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
Játékvezetők: Győri Ferenc, Fajszi Zsombor Levente (Birkás Károly)
2022. május 20. 09:00 46 - 91 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
Játékvezetők: Filep Áron Kálmán, Tóth Olivér (Birkás Károly)
2022. május 20. 10:00 79 - 43 Magyarországi Németek Általános Művelődési Központja
Játékvezetők: Bujtor Péter, Horváth Emese Kata (Kunvári József László)
2022. május 20. 11:00 64 - 88 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
Játékvezetők: Győri Ferenc, Hegedűs Attila (Birkás Károly)
2022. május 20. 12:00 63 - 59 Magyarországi Németek Általános Művelődési Központja
Játékvezetők: Bárány Levente, Ürögi Zsolt (Kunvári József László)
2022. május 20. 13:00 64 - 92 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
Játékvezetők: Hergyó-Bencze Gábor, Tóth Olivér (Birkás Károly)
2022. május 20. 14:00 56 - 64 Magyarországi Németek Általános Művelődési Központja
Játékvezetők: Hamzi Virág, Konta Csanád János (Kunvári József László)
2022. május 20. 15:00 91 - 58 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
Játékvezetők: Hegedűs Attila, Horváth Brúnó József (Birkás Károly)
2022. május 20. 16:00 59 - 54 Magyarországi Németek Általános Művelődési Központja
Játékvezetők: Gelányi Dániel, Farkas Dominik (Kunvári József László)
2022. május 20. 17:00 68 - 62 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
Játékvezetők: Fajszi Zsombor Levente, Filep Áron Kálmán (Birkás Károly)
2022. május 20. 19:00 87 - 47 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
Játékvezetők: Zsók Áron, Horváth Brúnó József (Birkás Károly)
2022. május 21. 09:00 112 - 38 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
Játékvezetők: Zsók Áron, Tóth Olivér (Birkás Károly)
2022. május 21. 10:00 47 - 76 Magyarországi Németek Általános Művelődési Központja
Játékvezetők: Bárány Levente, Hamzi Virág (Kunvári József László)
2022. május 21. 11:00 64 - 58 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
Játékvezetők: Hergyó-Bencze Gábor, Horváth Brúnó József (Birkás Károly)
2022. május 21. 12:00 76 - 64 Magyarországi Németek Általános Művelődési Központja
Játékvezetők: Bujtor Péter, Ürögi Zsolt (Kunvári József László)
2022. május 21. 13:00 88 - 50 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
Játékvezetők: Fajszi Zsombor Levente, Győri Ferenc (Birkás Károly)
2022. május 21. 14:00 64 - 42 Magyarországi Németek Általános Művelődési Központja
Játékvezetők: Gelányi Dániel, Konta Csanád János (Kunvári József László)
2022. május 21. 15:00 73 - 66 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
Játékvezetők: Hegedűs Attila, Filep Áron Kálmán (Birkás Károly)
2022. május 21. 16:00 85 - 77 Magyarországi Németek Általános Művelődési Központja
Játékvezetők: Farkas Dominik, Horváth Emese Kata (Kunvári József László)
2022. május 22. 09:00 56 - 51 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
Játékvezetők: Horváth Brúnó József, Tóth Olivér (Birkás Károly)
2022. május 22. 10:00 55 - 87 Magyarországi Németek Általános Művelődési Központja
Játékvezetők: Konta Csanád János, Ürögi Zsolt (Kunvári József László)
2022. május 22. 11:00 89 - 67 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
Játékvezetők: Hergyó-Bencze Gábor, Zsók Áron (Birkás Károly)
2022. május 22. 12:00 68 - 61 Magyarországi Németek Általános Művelődési Központja
Játékvezetők: Bárány Levente, Hamzi Virág (Kunvári József László)
2022. május 22. 13:00 66 - 79 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
Játékvezetők: Győri Ferenc, Filep Áron Kálmán (Birkás Károly)
2022. május 22. 14:00 87 - 43 Magyarországi Németek Általános Művelődési Központja
Játékvezetők: Bujtor Péter, Horváth Emese Kata (Kunvári József László)
2022. május 22. 15:00 67 - 75 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
Játékvezetők: Hegedűs Attila, Fajszi Zsombor Levente (Birkás Károly)
2022. május 22. 16:00 82 - 70 Magyarországi Németek Általános Művelődési Központja
Játékvezetők: Gelányi Dániel, Farkas Dominik (Kunvári József László)

Megyei szövetségek