Mérkőzések - Hepp Kupa, Férfi
2021. szeptember
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2021. szeptember 21. 20:45 76 - 74 Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Gyurka Tamás, Matics Sándor
2021. szeptember 22. 20:15 73 - 71 Kozármislenyi Sportcsarnok
Játékvezetők: Fleischmann Krisztián, Nagy Bence László
2021. szeptember 23. 19:45 91 - 45 Szent Efrém Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
Játékvezetők: Kisházi Béla Kálmán, Szűcs Sándor
2021. szeptember 23. 20:00 75 - 56 Dr. Vilmos Endre Sportcentrum
Játékvezetők: Káré Gergő, Csoma Viktor
2021. szeptember 23. 20:30 65 - 72 Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola
Játékvezetők: Tóth Kitti, Kiss Márton Balázs
2021. szeptember 24. 17:15 85 - 62 Lencsési Általános Iskola és AMI
Játékvezetők: Szőcs Béla, Mezei Tibor
2021. szeptember 24. 19:00 72 - 57 Kiskunfélegyházi Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Földi László, Fekete Csaba
2021. szeptember 24. 19:00 47 - 59 Bauer Rudolf Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: Rokob Krisztián, Tóth Bence
2021. szeptember 24. 19:30 0 - 20 Károly Róbert 14 évfolyam Iskola - Hanga Ádám terem
Játékvezetők: Kruk Melinda, Gombos Márk Bálint
2021. szeptember 24. 20:45 76 - 65 CAMUGO® SportLab Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Magyar Zoltán, Belák Zoltán
2021. szeptember 25. 18:00 79 - 78 Szuhay-Sportközpont
Játékvezetők: Dr. Danka Péter, Dr. Szalóki Bence
2021. szeptember 25. 18:00 84 - 77 Tiszakécskei Kosárlabda Sportcsarnok
Játékvezetők: Fehérvári Gergely, Zahorán Kitti Mária
2021. szeptember 26. 13:00 49 - 88 Bajza József Általános Iskola
Játékvezetők: Rózsavölgyi Alexandra, Szentpáli-Gavallér Csaba
2021. szeptember 26. 16:00 67 - 68 Vörösmarty Mihály Gimnázium Tornacsarnok
Játékvezetők: Gaál Norbert, Szőts Dávid István
2021. szeptember 27. 19:10 69 - 73 CAMUGO® SportLab Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Nepp László Oszkár, Hartai Tamás
2021. szeptember 27. 19:30 32 - 95 Rózsakerti D. I. Református Gimnázium
Játékvezetők: Hervay Tibor, Kozma Balázs
2021. szeptember 27. 20:00 66 - 75 Tüske csarnok - 1. terem
Játékvezetők: Nagy-Pál Petra, Bátovszky Zsolt
2021. szeptember 28. 18:30 47 - 67 Benkő István Református Általános Iskola és Gimnázium
Játékvezetők: Lázár Zsigmond György, Pohánka Balázs
2021. szeptember 29. 20:30 60 - 61 Őrmezei Általános Iskola
Játékvezetők: Jankovics Viktor Zsolt, Simon Kristóf Kolos
2021. október
2021. október 12. 19:00 86 - 58 Mercedes-Benz Sportakadémia
Játékvezetők: Hervay Tibor, Sentényi Barna, Nagy-Pál Petra
2021. október 12. 19:15 43 - 94 Eszterházy Csarnok
Játékvezetők: Domán István, Takács Zoltán
2021. október 12. 20:30 72 - 98 HIT Park Labdacsarnok
Játékvezetők: dr. Németh Patrik, Kozma Balázs
2021. október 13. 19:10 86 - 99 Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok
Játékvezetők: Földesi Marcell, Káli Szabolcs
2021. október 13. 19:30 75 - 121 Belvárosi Sportcsarnok
Játékvezetők: Esztergályos Róbert, Antoni Márk Ágoston
2021. október 13. 20:30 38 - 93 Ludovika Aréna
Játékvezetők: Nepp László Oszkár, Káré Gergő
2021. október 14. 19:00 77 - 97 Százhalombattai Sportcsarnok
Játékvezetők: Dr. Oláh Márk, Hartai Tamás
2021. október 14. 19:30 103 - 93 Békéscsabai Evangélikus Sportcsarnok
Játékvezetők: Drenyovszki Dániel, Fehérvári Gergely
2021. október 15. 20:45 57 - 82 CAMUGO® SportLab Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Sértő Róbert, Jankovics Viktor Zsolt
2021. október 17. 16:00 48 - 82 Budaörs Városi Uszoda Sportcsarnok és Strand
Játékvezetők: Lázár Zsigmond György, Molnár Tamás
2021. október 17. 16:30 72 - 55 Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bánki Donát  Műszaki Középiskolája és Kollégiuma
Játékvezetők: Kisházi Béla Kálmán, Fülöp Ádám László
2021. október 17. 17:00 72 - 88 Debreceni Egyetem Sportközpont Klinikai Campus Játékcsarnok
Játékvezetők: Nyíri Péter Patrik, Horányi András
2021. október 17. 17:15 51 - 64 Ludovika Aréna
Játékvezetők: Gruber Nikolett Lilla, Belák Zoltán
2021. október 17. 18:00 51 - 95 Paduai Szent Antal Iskola
Játékvezetők: Tóth Kitti, Magyar Zoltán
2021. október 18. 18:30 45 - 97 Lencsési Általános Iskola és AMI
Játékvezetők: Földi László, Fekete Csaba
2021. október 18. 19:00 41 - 113 Tiszakécskei Kosárlabda Sportcsarnok
Játékvezetők: Komáromi Péter, Zahorán Kitti Mária
2021. október 18. 19:45 72 - 92 Rózsakerti D. I. Református Gimnázium
Játékvezetők: Gaál Norbert, Sancilio Alexis
2021. október 18. 19:45 40 - 75 Szent Efrém Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
Játékvezetők: Kisházi Béla Kálmán, Nyíri Péter Patrik
2021. október 18. 20:40 57 - 99 Őrmezei Általános Iskola
Játékvezetők: Bagi Bálint, Matics Sándor
2021. október 19. 19:00 87 - 67 Szuhay-Sportközpont
Játékvezetők: Koncsek Balázs, Boros Gyevi Ádám
2021. október 19. 19:00 0 - 20 Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola és Gimnázium
Játékvezetők: Menyhárt Ferenc Tamás, Magyar Zoltán
2021. október 19. 19:30 80 - 86 CVSE-Swietelsky Aréna
Játékvezetők: Kovács Máté, Kiss Márton Balázs
2021. október 19. 20:00 66 - 117 Kiskunfélegyházi Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Varga Zoltán, Márkus Gábor
2021. október 19. 20:00 35 - 133 Simon János Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Gaál István Tamás, Molnár Tamás
2021. október 19. 20:10 88 - 111 PTE TTK Sportcsarnok
Játékvezetők: Téczely Roland Balázs, Dr. Szalóki Bence
2021. október 19. 20:45 48 - 102 Veresegyházi Sportcsarnok
Játékvezetők: Válé Flórián, Pohánka Balázs
2021. október 20. 18:00 166 - 60 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
Játékvezetők: Fodor Sándor Balázs, Farkas Péter Gábor
2021. október 20. 19:30 60 - 102 Bajza József Általános Iskola
Játékvezetők: Nepp László Oszkár, Csoma Viktor
2021. október 20. 20:30 71 - 101 Gabányi László Sportcsarnok
Játékvezetők: Rózsavölgyi Alexandra, Czupi Márton
2021. október 21. 19:30 60 - 68 Bajza József Általános Iskola
Játékvezetők: Balogh Kristóf, Szentpáli-Gavallér Csaba
2021. október 24. 11:00 53 - 57 ELTE SEK Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: Földesi Ádám, Németh Sándor
2021. október 27. 20:15 0 - 20 TF E-terem
Játékvezetők: Horváth Csongor Béla, Simon Kristóf Kolos
2021. november
2021. november 8. 19:00 66 - 116 Bajza József Általános Iskola
Játékvezetők: Sentényi Barna, Lázár Zsigmond György
2021. november 8. 20:00 61 - 104 Szuhay-Sportközpont
Játékvezetők: Radnóti Miklós, Csallóközi Gábor
2021. november 9. 18:00 72 - 82 Mercedes-Benz Sportakadémia
Játékvezetők: Varga Zoltán, Borgula György, Utasi Balázs
2021. november 9. 19:00 91 - 98 Bercsényi tornacsarnok
Játékvezetők: Rácz Zsolt Róbert, Földi László, Domán István
2021. november 9. 19:30 80 - 53 BMTE Fonyódi Antal Sportcsarnok
Játékvezetők: Gaál Norbert, Simon Kristóf Kolos
2021. november 10. 19:00 68 - 70 Bajza József Általános Iskola
Játékvezetők: JAKAB László Imre, Gaál István Tamás, Kruk Melinda
2021. november 11. 18:45 60 - 102 Lónyay Református Gimnázium
Játékvezetők: Dr. Oláh Márk, Nagy-Pál Petra
2021. november 15. 18:30 122 - 63 Vetési Albert Gimnázium
Játékvezetők: Györfy Rúben, Kéri István, Gruber Nikolett Lilla
2021. november 15. 19:00 54 - 97 Városi Sportcsarnok - Monor
Játékvezetők: Gál János, Fehérvári Gergely
2021. november 16. 20:30 73 - 72 Dunaharaszti Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Varga-Záray Katalin, Nepp László Oszkár, dr. Németh Patrik
2021. november 17. 18:00 109 - 50 Salgótarjáni Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Hervay Tibor, Ntasis Lazaros, Káré Gergő
2021. november 17. 19:00 78 - 56 Kossuth Lajos Általános Iskola
Játékvezetők: Radnóti Miklós, Reisz Péter, Farkas Péter Gábor
2021. november 18. 17:45 100 - 90 Pápa Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Szilágyi Bálint, Bagi Bálint, Magyari Viktor
2021. november 19. 18:45 77 - 69 Ludovika Aréna
Játékvezetők: Menyhárt Ferenc Tamás, Jankovics Viktor Zsolt
2021. november 21. 17:00 61 - 72 Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bánki Donát  Műszaki Középiskolája és Kollégiuma
Játékvezetők: Domán István, Marton Péter
2021. november 21. 18:00 81 - 73 Békéscsabai Evangélikus Sportcsarnok
Játékvezetők: Varga Zoltán, Vadász Csaba, Drenyovszki Dániel
2021. december
2021. december 9. 18:15 83 - 81 Békéscsabai Evangélikus Sportcsarnok
Játékvezetők: Nyilas István, Utasi Balázs
2022. január
2022. január 18. 18:00 65 - 57 Miskolci Egyetem, Körcsarnok
Játékvezetők: Sallai István József, Gergely Csaba, Domán István
2022. január 18. 18:45 74 - 69 Sport 11 Sportcentrum
Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Rózsavölgyi Alexandra, Jankovics Viktor Zsolt
2022. január 18. 19:30 20 - 0 BMTE Fonyódi Antal Sportcsarnok
Játékvezetők: Hervay Tibor, Dr. Oláh Márk
2022. január 19. 18:00 103 - 99 Vetési Albert Gimnázium
Játékvezetők: TÖRÖK RÓBERT, Esztergályos Róbert, Földesi Ádám
2022. január 20. 17:30 89 - 90 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
Játékvezetők: Farkas Gábor, Radnóti Miklós, Földi László
2022. január 20. 20:00 70 - 76 MTK Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Szilágyi Bálint, Gaál István Tamás, Nepp László Oszkár
2022. február
2022. február 1. 20:30 54 - 83 Ludovika Aréna
Játékvezetők: JAKAB László Imre, Sentényi Barna
2022. február 2. 16:45 74 - 59 Ludovika Aréna
Játékvezetők: Major Ádám, Horváth Csongor Béla, Rózsavölgyi Alexandra
2022. február 15. 19:00 70 - 65 Miskolci Egyetem, Körcsarnok
Játékvezetők: Gál János, Borgula György, Drenyovszki Dániel
2022. február 15. 19:30 80 - 58 BMTE Fonyódi Antal Sportcsarnok
Játékvezetők: JAKAB László Imre, Jankovics Viktor Zsolt
2022. március
2022. március 16. 18:30 89 - 76 Sport 11 Sportcentrum
Játékvezetők: Gaál István Tamás, Kapusi Gábor, dr. Németh Patrik
2022. április
2022. április 1. 10:00 51 - 61 Főnix Aréna
Játékvezetők: Horváth Csongor Béla, Dr. Oláh Márk, Földesi Ádám (Schäffer Béla Róbert)
2022. április 1. 12:30 67 - 90 Főnix Aréna
Játékvezetők: Szilágyi Bálint, Rózsavölgyi Alexandra, Utasi Balázs (Vághy Tamás János)
2022. április 2. 11:30 73 - 93 Főnix Aréna
Játékvezetők: Nyilas István, Major Ádám, Téczely Roland Balázs (Zalai Ákos István)
2022. április 2. 14:00 77 - 73 Főnix Aréna
Játékvezetők: Varga-Záray Katalin, Györfy Rúben, dr. Németh Patrik (Bogárdi János)

Megyei szövetségek