Hazai | Vendég | Dátum | Időpont | Eredmény | Csarnok |
---|---|---|---|---|---|
SMAFC | ELTE BEAC | 2021. október 11. | 19:30 | 89 - 74 | Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Kapusi Gábor, Hernicz Balazs | |||||
Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület | VESC | 2021. október 11. | 20:00 | 123 - 33 | ELTE SEK Egyetemi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Kovács Máté, Antoni Márk Ágoston | |||||
PTE-PEAC | Semmelweis Egyetem | 2021. október 11. | 20:15 | 90 - 89 | PTE TTK Sportcsarnok |
Játékvezetők: Téczely Roland Balázs, Földvári Tamás | |||||
Mosonmagyaróvár Széchenyi Egyetem MOGAAC | TFSE | 2021. október 12. | 19:00 | 59 - 96 | Bauer Rudolf Egyetemi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Földesi Marcell, Erős Florentina | |||||
ELTE BEAC | VESC | 2021. október 18. | 18:45 | 92 - 52 | Tüske csarnok - 1. terem |
Játékvezetők: Gaál István Tamás, Szőts Dávid István | |||||
Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület | Mosonmagyaróvár Széchenyi Egyetem MOGAAC | 2021. október 18. | 19:00 | 87 - 64 | ELTE SEK Egyetemi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Kovács Máté, Dr. Popgyákunik Balázs | |||||
Semmelweis Egyetem | SMAFC | 2021. október 18. | 19:20 | 74 - 106 | SOTE Csarnok |
Játékvezetők: Sentényi Barna, Kozma Balázs | |||||
TFSE | PTE-PEAC | 2021. október 18. | 20:15 | 112 - 57 | TF E-terem |
Játékvezetők: Hervay Tibor, Polonkai Balázs István | |||||
Mosonmagyaróvár Széchenyi Egyetem MOGAAC | ELTE BEAC | 2021. október 25. | 19:00 | 75 - 65 | Bauer Rudolf Egyetemi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Földesi Marcell, Káli Szabolcs | |||||
Semmelweis Egyetem | VESC | 2021. október 25. | 19:20 | 94 - 42 | SOTE Csarnok |
Játékvezetők: Sentényi Barna, Káré Gergő | |||||
SMAFC | TFSE | 2021. október 25. | 19:30 | 100 - 122 | Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Kapusi Gábor, Tóth Bence | |||||
PTE-PEAC | Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület | 2021. október 25. | 20:15 | 59 - 93 | PTE TTK Sportcsarnok |
Játékvezetők: Dr. Danka Péter, Földvári Tamás |
ELTE BEAC | PTE-PEAC | 2021. november 8. | 18:45 | 85 - 64 | Tüske csarnok - 1. terem |
Játékvezetők: Kruk Melinda, Gyurka Tamás | |||||
Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület | SMAFC | 2021. november 8. | 19:00 | 73 - 55 | ELTE SEK Egyetemi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Antoni Márk Ágoston, Dr. Popgyákunik Balázs | |||||
Mosonmagyaróvár Széchenyi Egyetem MOGAAC | Semmelweis Egyetem | 2021. november 8. | 19:00 | 108 - 84 | Bauer Rudolf Egyetemi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Tóth Bence, Rokob Krisztián | |||||
TFSE | VESC | 2021. november 8. | 20:15 | 79 - 47 | TF E-terem |
Játékvezetők: Gruber Nikolett Lilla, Sancilio Alexis | |||||
Mosonmagyaróvár Széchenyi Egyetem MOGAAC | VESC | 2021. november 15. | 19:00 | 82 - 65 | Bauer Rudolf Egyetemi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Földesi Marcell, Erős Florentina | |||||
Semmelweis Egyetem | ELTE BEAC | 2021. november 15. | 19:20 | 51 - 101 | SOTE Csarnok |
Játékvezetők: Bátovszky Zsolt, Czupi Márton | |||||
TFSE | Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület | 2021. november 15. | 20:15 | 89 - 84 | TF E-terem |
Játékvezetők: Hervay Tibor, Sentényi Barna, Matics Sándor | |||||
PTE-PEAC | SMAFC | 2021. november 15. | 20:15 | 97 - 109 | PTE TTK Sportcsarnok |
Játékvezetők: Dr. Danka Péter, Fleischmann Krisztián | |||||
ELTE BEAC | TFSE | 2021. november 22. | 18:45 | 93 - 106 | Tüske csarnok - 1. terem |
Játékvezetők: Bagi Bálint, Nagy-Pál Petra | |||||
Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület | Semmelweis Egyetem | 2021. november 22. | 19:00 | 100 - 65 | ELTE SEK Egyetemi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Esztergályos Róbert, Antoni Márk Ágoston | |||||
SMAFC | Mosonmagyaróvár Széchenyi Egyetem MOGAAC | 2021. november 22. | 19:30 | 82 - 119 | Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Tóth Bence, Rokob Krisztián | |||||
VESC | PTE-PEAC | 2021. november 22. | 20:20 | 62 - 103 | Veszprémi Egyetem Tornacsarnok |
Játékvezetők: Szőcs Péter, Novák Bence | |||||
ELTE BEAC | Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület | 2021. november 29. | 18:45 | 55 - 80 | Tüske csarnok - 1. terem |
Játékvezetők: Gruber Nikolett Lilla, Matics Sándor | |||||
Mosonmagyaróvár Széchenyi Egyetem MOGAAC | PTE-PEAC | 2021. november 29. | 19:00 | 136 - 68 | Bauer Rudolf Egyetemi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Földesi Marcell, Fülöp András | |||||
SMAFC | VESC | 2021. november 29. | 19:30 | 107 - 56 | Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Kapusi Gábor, Hernicz Balazs | |||||
TFSE | Semmelweis Egyetem | 2021. november 29. | 20:15 | 90 - 71 | TF E-terem |
Játékvezetők: Hervay Tibor, Szőts Dávid István |
ELTE BEAC | SMAFC | 2022. február 7. | 18:45 | 71 - 84 | Tüske csarnok - 1. terem |
Játékvezetők: Sentényi Barna, Hartai Tamás | |||||
Semmelweis Egyetem | PTE-PEAC | 2022. február 7. | 19:20 | 92 - 67 | SOTE Csarnok |
Játékvezetők: Jankovics Viktor Zsolt, Pohánka Balázs | |||||
TFSE | Mosonmagyaróvár Széchenyi Egyetem MOGAAC | 2022. február 7. | 20:15 | 96 - 36 | TF E-terem |
Játékvezetők: Hervay Tibor, Szőts Dávid István | |||||
VESC | Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület | 2022. február 7. | 20:20 | 42 - 108 | Veszprémi Egyetem Tornacsarnok |
Játékvezetők: Sebesi Gábor, Fülöp András | |||||
Mosonmagyaróvár Széchenyi Egyetem MOGAAC | Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület | 2022. február 14. | 19:00 | 42 - 88 | Bauer Rudolf Egyetemi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Földesi Marcell, Erős Florentina | |||||
SMAFC | Semmelweis Egyetem | 2022. február 14. | 19:30 | 74 - 67 | Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Tóth Bence, Rokob Krisztián | |||||
PTE-PEAC | TFSE | 2022. február 14. | 20:15 | 85 - 124 | PTE TTK Sportcsarnok |
Játékvezetők: Téczely Roland Balázs, Dr. Danka Péter | |||||
VESC | ELTE BEAC | 2022. február 14. | 20:20 | 26 - 113 | Veszprémi Egyetem Tornacsarnok |
Játékvezetők: Sebesi Gábor, Fülöp András | |||||
ELTE BEAC | Mosonmagyaróvár Széchenyi Egyetem MOGAAC | 2022. február 21. | 18:45 | 74 - 89 | Tüske csarnok - 1. terem |
Játékvezetők: Rózsavölgyi Alexandra, Hartai Tamás | |||||
Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület | PTE-PEAC | 2022. február 21. | 20:00 | 97 - 61 | ELTE SEK Egyetemi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Esztergályos Róbert, Antoni Márk Ágoston | |||||
TFSE | SMAFC | 2022. február 21. | 20:15 | 95 - 64 | TF E-terem |
Játékvezetők: Gaál István Tamás, Káré Gergő | |||||
VESC | Semmelweis Egyetem | 2022. február 21. | 20:20 | 48 - 78 | Veszprémi Egyetem Tornacsarnok |
Játékvezetők: Sebesi Gábor, Szőcs Péter | |||||
Semmelweis Egyetem | Mosonmagyaróvár Széchenyi Egyetem MOGAAC | 2022. február 28. | 19:20 | 48 - 85 | SOTE Csarnok |
Játékvezetők: Hervay Tibor, Simon Kristóf Kolos | |||||
SMAFC | Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület | 2022. február 28. | 19:30 | 58 - 87 | Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Kapusi Gábor, Hernicz Balazs | |||||
PTE-PEAC | ELTE BEAC | 2022. február 28. | 20:15 | 90 - 84 | PTE TTK Sportcsarnok |
Játékvezetők: Dr. Szalóki Bence, Fleischmann Krisztián | |||||
VESC | TFSE | 2022. február 28. | 20:20 | 40 - 126 | Veszprémi Egyetem Tornacsarnok |
Játékvezetők: Sebesi Gábor, Fülöp András |
ELTE BEAC | Semmelweis Egyetem | 2022. március 7. | 18:45 | 101 - 57 | Tüske csarnok - 1. terem |
Játékvezetők: Novák Bence, Czupi Márton | |||||
Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület | TFSE | 2022. március 7. | 19:00 | 77 - 72 | ELTE SEK Egyetemi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Kovács Máté, Antoni Márk Ágoston | |||||
SMAFC | PTE-PEAC | 2022. március 7. | 19:30 | 81 - 77 | Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Tóth Bence, Hernicz Balazs | |||||
VESC | Mosonmagyaróvár Széchenyi Egyetem MOGAAC | 2022. március 7. | 20:20 | 36 - 115 | Veszprémi Egyetem Tornacsarnok |
Játékvezetők: Sebesi Gábor, Fülöp András | |||||
Mosonmagyaróvár Széchenyi Egyetem MOGAAC | SMAFC | 2022. március 21. | 19:00 | 84 - 68 | Bauer Rudolf Egyetemi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Földesi Marcell, Erős Florentina | |||||
Semmelweis Egyetem | Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület | 2022. március 21. | 19:20 | 56 - 83 | SOTE Csarnok |
Játékvezetők: Nepp László Oszkár, Káré Gergő | |||||
PTE-PEAC | VESC | 2022. március 21. | 20:15 | 130 - 46 | PTE TTK Sportcsarnok |
Játékvezetők: Téczely Roland Balázs, Dr. Szalóki Bence | |||||
TFSE | ELTE BEAC | 2022. március 21. | 20:45 | 93 - 61 | CAMUGO SportLab Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Jankovics Viktor Zsolt, Novák Bence | |||||
Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület | ELTE BEAC | 2022. március 28. | 19:00 | 89 - 60 | ELTE SEK Egyetemi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Kovács Máté, Antoni Márk Ágoston | |||||
Semmelweis Egyetem | TFSE | 2022. március 28. | 19:20 | 66 - 70 | SOTE Csarnok |
Játékvezetők: Hervay Tibor, Sentényi Barna | |||||
PTE-PEAC | Mosonmagyaróvár Széchenyi Egyetem MOGAAC | 2022. március 28. | 20:15 | 102 - 84 | PTE TTK Sportcsarnok |
Játékvezetők: Földvári Tamás, Nagy Bence László | |||||
VESC | SMAFC | 2022. március 28. | 20:20 | 56 - 52 | Veszprémi Egyetem Tornacsarnok |
Játékvezetők: Sebesi Gábor, Fülöp András |