Hazai | Vendég | Dátum | Időpont | Eredmény | Csarnok |
---|---|---|---|---|---|
Tiszaújvárosi Phoenix KK U20 | DMTK-Zsíros Akadémia Kőbánya U20 | 2021. szeptember 24. | 15:30 | 66 - 103 | Tiszaújvárosi Sportcentrum Játékcsarnok |
Játékvezetők: Lónáth László, Dr. Ormay Gábor | |||||
SMAFC U20 | Bodrogi Bau Vásárhelyi Kosársuli U20 | 2021. szeptember 24. | 16:45 | 69 - 52 | Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Hernicz Balazs, Czinder Adrienn | |||||
Ceglédi KE U20 | ELITE Basket | 2021. szeptember 24. | 19:00 | 83 - 64 | Tiszavirág Aréna |
Játékvezetők: Drenyovszki Dániel, Szpiró Balázs | |||||
Újpest-MT U20 | Agrofeed SZE Győri KC U20 | 2021. szeptember 25. | 14:30 | 91 - 54 | Bajza József Általános Iskola |
Játékvezetők: Bátovszky Zsolt, Hegedűs Attila | |||||
Atomerőmű KSE Bonyhád U20 | Budafok-PSE U20 | 2021. szeptember 27. | 17:00 | 71 - 58 | Bonyhád Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Bálind Attila, Szücs Szabolcs | |||||
Agrofeed SZE Győri KC U20 | ELITE Basket | 2021. szeptember 30. | 16:30 | 60 - 88 | Széchenyi István Egyetemi csarnok |
Játékvezetők: Földesi Marcell, Káli Szabolcs |
Bodrogi Bau Vásárhelyi Kosársuli U20 | Újpest-MT U20 | 2021. október 2. | 15:00 | 57 - 101 | Hódtói Sportcsarnok |
Játékvezetők: Márkus Gábor, Barabás Dorina Mónika | |||||
Budafok-PSE U20 | Tiszaújvárosi Phoenix KK U20 | 2021. október 2. | 16:00 | 86 - 54 | CAMUGO SportLab Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Tóth Kitti, Sancilio Alexis | |||||
DMTK-Zsíros Akadémia Kőbánya U20 | Békési SZSK U20 | 2021. október 3. | 15:30 | 109 - 41 | Dunaharaszti Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Gombos Márk Bálint, Horváth Emese Kata | |||||
MEAFC U20 | SMAFC U20 | 2021. október 3. | 18:00 | 71 - 81 | Miskolci Egyetem, Körcsarnok |
Játékvezetők: Sörlei Attila, Takács Zoltán | |||||
ELITE Basket | Bodrogi Bau Vásárhelyi Kosársuli U20 | 2021. október 8. | 16:30 | 58 - 53 | Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium |
Játékvezetők: Belák Zoltán, Gombos Márk Bálint | |||||
Ceglédi KE U20 | Agrofeed SZE Győri KC U20 | 2021. október 8. | 19:00 | 62 - 103 | Tiszavirág Aréna |
Játékvezetők: Zahorán Kitti Mária, Szappanos Máté | |||||
Újpest-MT U20 | MEAFC U20 | 2021. október 9. | 14:30 | 122 - 52 | Bajza József Általános Iskola |
Játékvezetők: Balogh Kristóf, Hőgerl Bence | |||||
SMAFC U20 | Atomerőmű KSE Bonyhád U20 | 2021. október 10. | 14:45 | 70 - 67 | Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Rokob Krisztián, Wischy Péter | |||||
Budafok-PSE U20 | Békési SZSK U20 | 2021. október 10. | 18:30 | 99 - 69 | CAMUGO SportLab Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Ntasis Lazaros, Szőts Dávid István | |||||
Tiszaújvárosi Phoenix KK U20 | SMAFC U20 | 2021. október 15. | 15:30 | 70 - 81 | Tiszaújvárosi Sportcentrum Játékcsarnok |
Játékvezetők: Domán István, Siska-Sándor Ivett | |||||
Bodrogi Bau Vásárhelyi Kosársuli U20 | Agrofeed SZE Győri KC U20 | 2021. október 15. | 16:00 | 87 - 72 | Hódtói Sportcsarnok |
Játékvezetők: Czékmán Csaba, Liszkai Dávid | |||||
DMTK-Zsíros Akadémia Kőbánya U20 | Ceglédi KE U20 | 2021. október 15. | 18:00 | 114 - 55 | Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola |
Játékvezetők: Gombos Ádám Attila, Sersovszky Gergely Péter | |||||
MEAFC U20 | ELITE Basket | 2021. október 15. | 19:30 | 84 - 81 | Miskolci Egyetem, Körcsarnok |
Játékvezetők: Vaszi Ádám, dr. Nagy Zsombor | |||||
Atomerőmű KSE Bonyhád U20 | Újpest-MT U20 | 2021. október 17. | 15:00 | 79 - 90 | Bonyhád Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Bálind Attila, Szücs Szabolcs | |||||
Agrofeed SZE Győri KC U20 | MEAFC U20 | 2021. október 22. | 16:30 | 100 - 87 | Széchenyi István Egyetemi csarnok |
Játékvezetők: Földesi Marcell, Erős Florentina | |||||
Budafok-PSE U20 | DMTK-Zsíros Akadémia Kőbánya U20 | 2021. október 22. | 18:00 | 69 - 94 | Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola |
Játékvezetők: Gombos Márk Bálint, Szatmári Roland | |||||
Újpest-MT U20 | Tiszaújvárosi Phoenix KK U20 | 2021. október 24. | 14:30 | 127 - 41 | Bajza József Általános Iskola |
Játékvezetők: Káré Gergő, Tahin András | |||||
Ceglédi KE U20 | Bodrogi Bau Vásárhelyi Kosársuli U20 | 2021. október 24. | 19:00 | 64 - 95 | Tiszavirág Aréna |
Játékvezetők: Fenyvesi Zénó, Gyenge Gábor | |||||
Békési SZSK U20 | SMAFC U20 | 2021. október 24. | 19:00 | 59 - 78 | Karacs Teréz Általános Iskola |
Játékvezetők: PAPY ZSOLT, Kovács Máté Zádor | |||||
Tiszaújvárosi Phoenix KK U20 | ELITE Basket | 2021. október 29. | 15:30 | 55 - 91 | Tiszaújvárosi Sportcentrum Játékcsarnok |
Játékvezetők: Domán István, Siska-Sándor Ivett | |||||
MEAFC U20 | Bodrogi Bau Vásárhelyi Kosársuli U20 | 2021. október 29. | 19:30 | 64 - 84 | Miskolci Egyetem, Körcsarnok |
Játékvezetők: Vaszi Ádám, Takács Zoltán | |||||
Békési SZSK U20 | Újpest-MT U20 | 2021. október 31. | 13:30 | 67 - 115 | Karacs Teréz Általános Iskola |
Játékvezetők: PAPY ZSOLT, Pál-Szabó Sándor János | |||||
Atomerőmű KSE Bonyhád U20 | Agrofeed SZE Győri KC U20 | 2021. október 31. | 15:00 | 83 - 59 | Bonyhád Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Domokos Bence, Ács Dezső | |||||
Budafok-PSE U20 | Ceglédi KE U20 | 2021. október 31. | 16:00 | 86 - 61 | CAMUGO SportLab Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Szőts Dávid István, Korompai Zsolt László |
ELITE Basket | Békési SZSK U20 | 2021. november 5. | 16:30 | 72 - 68 | Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium |
Játékvezetők: Gyurka Tamás, Horváth Emese Kata | |||||
Agrofeed SZE Győri KC U20 | Tiszaújvárosi Phoenix KK U20 | 2021. november 5. | 16:30 | 119 - 67 | Széchenyi István Egyetemi csarnok |
Játékvezetők: Földesi Marcell, Erős Florentina | |||||
Ceglédi KE U20 | MEAFC U20 | 2021. november 5. | 19:00 | 84 - 46 | Tiszavirág Aréna |
Játékvezetők: Szőcs Béla, Szabó László | |||||
Bodrogi Bau Vásárhelyi Kosársuli U20 | Atomerőmű KSE Bonyhád U20 | 2021. november 6. | 16:00 | 82 - 69 | Hódtói Sportcsarnok |
Játékvezetők: Czékmán Csaba, dr. Márok Soma | |||||
DMTK-Zsíros Akadémia Kőbánya U20 | SMAFC U20 | 2021. november 7. | 15:30 | 73 - 85 | Dunaharaszti Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Lázár Zsigmond György, Belák Dorka | |||||
Tiszaújvárosi Phoenix KK U20 | Bodrogi Bau Vásárhelyi Kosársuli U20 | 2021. november 12. | 15:30 | 74 - 110 | Tiszaújvárosi Sportcentrum Játékcsarnok |
Játékvezetők: Lónáth László, Siska-Sándor Ivett | |||||
SMAFC U20 | Budafok-PSE U20 | 2021. november 12. | 16:45 | 87 - 69 | Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Hernicz Balazs, Rokob Krisztián | |||||
Újpest-MT U20 | DMTK-Zsíros Akadémia Kőbánya U20 | 2021. november 13. | 14:30 | 75 - 53 | Bajza József Általános Iskola |
Játékvezetők: Gombos Márk Bálint, Pál Roland | |||||
Békési SZSK U20 | Agrofeed SZE Győri KC U20 | 2021. november 14. | 13:30 | 60 - 65 | Karacs Teréz Általános Iskola |
Játékvezetők: PAPY ZSOLT, Szabó László | |||||
Atomerőmű KSE Bonyhád U20 | MEAFC U20 | 2021. november 14. | 15:00 | 87 - 60 | Bonyhád Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Domokos Bence, Nagy Viktor | |||||
ELITE Basket | Atomerőmű KSE Bonyhád U20 | 2021. november 17. | 16:30 | 85 - 83 | Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium |
Játékvezetők: Hamzi Virág, Fajszi Zsombor Levente | |||||
Bodrogi Bau Vásárhelyi Kosársuli U20 | Békési SZSK U20 | 2021. november 19. | 16:00 | 98 - 65 | Hódtói Sportcsarnok |
Játékvezetők: Varga Zoltán, dr. Márok Soma | |||||
Ceglédi KE U20 | Atomerőmű KSE Bonyhád U20 | 2021. november 19. | 19:00 | 81 - 75 | Tiszavirág Aréna |
Játékvezetők: Mezei Tibor, Pál-Szabó Sándor János | |||||
MEAFC U20 | Tiszaújvárosi Phoenix KK U20 | 2021. november 19. | 19:30 | 100 - 42 | Miskolci Egyetem, Körcsarnok |
Játékvezetők: Domán István, dr. Nagy Zsombor | |||||
DMTK-Zsíros Akadémia Kőbánya U20 | ELITE Basket | 2021. november 21. | 15:30 | 80 - 75 | Dunaharaszti Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Szentpáli-Gavallér Csaba, Gombos Márk Bálint | |||||
Budafok-PSE U20 | Újpest-MT U20 | 2021. november 21. | 16:00 | 49 - 73 | CAMUGO SportLab Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Hartai Tamás, Pál Roland | |||||
Tiszaújvárosi Phoenix KK U20 | Atomerőmű KSE Bonyhád U20 | 2021. november 26. | 15:30 | 59 - 84 | Tiszaújvárosi Sportcentrum Játékcsarnok |
Játékvezetők: dr. Nagy Zsombor, Siska-Sándor Ivett | |||||
ELITE Basket | Budafok-PSE U20 | 2021. november 26. | 16:30 | 74 - 82 | Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium |
Játékvezetők: Horváth Emese Kata, Sersovszky Gergely Péter | |||||
Békési SZSK U20 | MEAFC U20 | 2021. november 28. | 13:30 | 54 - 67 | Békés Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: PAPY ZSOLT, Gyenge Gábor |
Bodrogi Bau Vásárhelyi Kosársuli U20 | DMTK-Zsíros Akadémia Kőbánya U20 | 2021. december 3. | 16:00 | 74 - 89 | Hódtói Sportcsarnok |
Játékvezetők: Czékmán Csaba, Liszkai Dávid | |||||
SMAFC U20 | Újpest-MT U20 | 2021. december 5. | 14:45 | 67 - 65 | Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Boros Tamás, Kapusi Gábor | |||||
Atomerőmű KSE Bonyhád U20 | Békési SZSK U20 | 2021. december 5. | 15:00 | 73 - 68 | Bonyhád Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Farkas Péter Gábor, Kovács Kincső | |||||
Budafok-PSE U20 | Agrofeed SZE Győri KC U20 | 2021. december 5. | 16:00 | 59 - 75 | CAMUGO SportLab Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Káré Gergő, Pál Roland | |||||
Ceglédi KE U20 | Tiszaújvárosi Phoenix KK U20 | 2021. december 8. | 18:30 | 126 - 66 | Török János Mezőgazdasági és Egészségügyi Szakképző Iskola |
Játékvezetők: Sértő Róbert, Takács István | |||||
Agrofeed SZE Győri KC U20 | DMTK-Zsíros Akadémia Kőbánya U20 | 2021. december 9. | 16:30 | 76 - 85 | Széchenyi István Egyetemi csarnok |
Játékvezetők: Földesi Marcell, Tóth Bence | |||||
ELITE Basket | SMAFC U20 | 2021. december 10. | 16:30 | 80 - 97 | Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium |
Játékvezetők: Sersovszky Gergely Péter, Darai Zoé Grèta | |||||
Bodrogi Bau Vásárhelyi Kosársuli U20 | Budafok-PSE U20 | 2021. december 10. | 16:30 | 83 - 68 | Hódtói Sportcsarnok |
Játékvezetők: Czékmán Csaba, Márkus Gábor | |||||
DMTK-Zsíros Akadémia Kőbánya U20 | MEAFC U20 | 2021. december 10. | 17:00 | 87 - 54 | Dunaharaszti Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Belák Zoltán, Horváth Emese Kata | |||||
Újpest-MT U20 | Ceglédi KE U20 | 2021. december 11. | 14:30 | 90 - 33 | Bajza József Általános Iskola |
Játékvezetők: Tóth Kitti, Matics Sándor | |||||
Békési SZSK U20 | Tiszaújvárosi Phoenix KK U20 | 2021. december 12. | 13:30 | 83 - 68 | Békés Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: PAPY ZSOLT, Rideg László | |||||
SMAFC U20 | Ceglédi KE U20 | 2021. december 13. | 19:30 | 68 - 63 | Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Kapusi Gábor, Rokob Krisztián | |||||
Ceglédi KE U20 | Békési SZSK U20 | 2021. december 17. | 19:00 | 76 - 77 | Tiszavirág Aréna |
Játékvezetők: Fenyvesi Zénó, Gyenge Gábor | |||||
MEAFC U20 | Budafok-PSE U20 | 2021. december 17. | 20:30 | 61 - 58 | Miskolci Egyetem, Körcsarnok |
Játékvezetők: Vaszi Ádám, dr. Nagy Zsombor | |||||
Újpest-MT U20 | ELITE Basket | 2021. december 18. | 14:30 | 86 - 67 | Bajza József Általános Iskola |
Játékvezetők: Ntasis Lazaros, Pohánka Balázs | |||||
SMAFC U20 | Agrofeed SZE Győri KC U20 | 2021. december 19. | 14:45 | 91 - 61 | Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Hernicz Balazs, Tóth Bence | |||||
Atomerőmű KSE Bonyhád U20 | DMTK-Zsíros Akadémia Kőbánya U20 | 2021. december 19. | 15:00 | 71 - 74 | Bonyhád Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Bálind Attila, Szücs Szabolcs |
DMTK-Zsíros Akadémia Kőbánya U20 | Tiszaújvárosi Phoenix KK U20 | 2022. január 4. | 17:30 | 132 - 51 | Dunaharaszti Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Sértő Róbert, Takács István | |||||
Budafok-PSE U20 | Atomerőmű KSE Bonyhád U20 | 2022. január 6. | 15:30 | 72 - 56 | CAMUGO SportLab Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Győri Ferenc, Korompai Zsolt László | |||||
Bodrogi Bau Vásárhelyi Kosársuli U20 | SMAFC U20 | 2022. január 6. | 16:00 | 56 - 69 | Hódtói Sportcsarnok |
Játékvezetők: Varga Zoltán, Czékmán Csaba | |||||
Agrofeed SZE Győri KC U20 | Újpest-MT U20 | 2022. január 6. | 17:00 | 64 - 110 | Széchenyi István Egyetemi csarnok |
Játékvezetők: Földesi Marcell, Tóth Bence | |||||
Békési SZSK U20 | DMTK-Zsíros Akadémia Kőbánya U20 | 2022. január 9. | 13:30 | 50 - 75 | Békés Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: PAPY ZSOLT, Rideg László | |||||
Újpest-MT U20 | Bodrogi Bau Vásárhelyi Kosársuli U20 | 2022. január 9. | 14:30 | 79 - 50 | Bajza József Általános Iskola |
Játékvezetők: dr. Németh Patrik, Matics Sándor | |||||
SMAFC U20 | MEAFC U20 | 2022. január 9. | 14:45 | 92 - 67 | Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Rokob Krisztián, Czinder Adrienn | |||||
Tiszaújvárosi Phoenix KK U20 | Budafok-PSE U20 | 2022. január 9. | 15:30 | 53 - 111 | Tiszaújvárosi Sportcentrum Játékcsarnok |
Játékvezetők: Lónáth László, Bene Szilárd Csaba | |||||
ELITE Basket | Agrofeed SZE Győri KC U20 | 2022. január 10. | 16:30 | 89 - 97 | Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium |
Játékvezetők: Sersovszky Gergely Péter, Liktor Viktor | |||||
Bodrogi Bau Vásárhelyi Kosársuli U20 | ELITE Basket | 2022. január 14. | 16:00 | 90 - 64 | Hódtói Sportcsarnok |
Játékvezetők: Varga Zoltán, dr. Márok Soma | |||||
Agrofeed SZE Győri KC U20 | Ceglédi KE U20 | 2022. január 14. | 16:30 | 87 - 68 | Széchenyi István Egyetemi csarnok |
Játékvezetők: Magyari Viktor, Kaposi Renátó | |||||
MEAFC U20 | Újpest-MT U20 | 2022. január 14. | 19:30 | 67 - 96 | Miskolci Egyetem, Körcsarnok |
Játékvezetők: Vaszi Ádám, Takács Zoltán | |||||
Békési SZSK U20 | Budafok-PSE U20 | 2022. január 15. | 14:00 | 57 - 62 | Békés Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: PAPY ZSOLT, Váczi Mihály | |||||
Atomerőmű KSE Bonyhád U20 | SMAFC U20 | 2022. január 16. | 15:00 | 65 - 76 | Bonyhád Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Kovács Kincső, Nagy Viktor | |||||
ELITE Basket | MEAFC U20 | 2022. január 21. | 16:30 | 97 - 66 | Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium |
Játékvezetők: Sersovszky Gergely Péter, Darai Zoé Grèta | |||||
Agrofeed SZE Győri KC U20 | Bodrogi Bau Vásárhelyi Kosársuli U20 | 2022. január 21. | 17:00 | 70 - 80 | Széchenyi István Egyetemi csarnok |
Játékvezetők: Földesi Marcell, Dr. Popgyákunik Balázs | |||||
Ceglédi KE U20 | DMTK-Zsíros Akadémia Kőbánya U20 | 2022. január 21. | 19:00 | 78 - 68 | Tiszavirág Aréna |
Játékvezetők: Zahorán Kitti Mária, Kovács Máté Zádor | |||||
Újpest-MT U20 | Atomerőmű KSE Bonyhád U20 | 2022. január 23. | 14:30 | 112 - 47 | Bajza József Általános Iskola |
Játékvezetők: Bátovszky Zsolt, Győri Ferenc | |||||
SMAFC U20 | Tiszaújvárosi Phoenix KK U20 | 2022. január 23. | 14:45 | 102 - 73 | Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Rokob Krisztián, Wischy Péter | |||||
ELITE Basket | Ceglédi KE U20 | 2022. január 26. | 18:00 | 59 - 83 | Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium |
Játékvezetők: Czupi Márton, Takács István | |||||
Tiszaújvárosi Phoenix KK U20 | Újpest-MT U20 | 2022. január 28. | 15:30 | 50 - 124 | Tiszaújvárosi Sportcentrum Játékcsarnok |
Játékvezetők: Marton Péter, Takács Zoltán | |||||
Bodrogi Bau Vásárhelyi Kosársuli U20 | Ceglédi KE U20 | 2022. január 28. | 16:00 | 95 - 84 | Hódtói Sportcsarnok |
Játékvezetők: Varga Zoltán, Czékmán Csaba | |||||
MEAFC U20 | Agrofeed SZE Győri KC U20 | 2022. január 28. | 19:30 | 75 - 48 | Miskolci Egyetem, Körcsarnok |
Játékvezetők: Sörlei Attila, Siska-Sándor Ivett | |||||
DMTK-Zsíros Akadémia Kőbánya U20 | Budafok-PSE U20 | 2022. január 29. | 16:00 | 88 - 60 | CAMUGO SportLab Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Sancilio Alexis, Gombos Márk Bálint | |||||
SMAFC U20 | Békési SZSK U20 | 2022. január 30. | 14:45 | 81 - 46 | Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Hernicz Balazs, Rokob Krisztián |
Agrofeed SZE Győri KC U20 | Atomerőmű KSE Bonyhád U20 | 2022. február 3. | 16:30 | 77 - 82 | Széchenyi István Egyetemi csarnok |
Játékvezetők: Földesi Marcell, Nagy Péter | |||||
Bodrogi Bau Vásárhelyi Kosársuli U20 | MEAFC U20 | 2022. február 4. | 16:00 | 110 - 67 | Hódtói Sportcsarnok |
Játékvezetők: Czékmán Csaba, dr. Márok Soma | |||||
ELITE Basket | Tiszaújvárosi Phoenix KK U20 | 2022. február 4. | 16:30 | 88 - 60 | Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium |
Játékvezetők: Belák Zoltán, Sersovszky Gergely Péter | |||||
Ceglédi KE U20 | Budafok-PSE U20 | 2022. február 4. | 19:00 | 42 - 75 | Tiszavirág Aréna |
Játékvezetők: Mezei Tibor, Pál-Szabó Sándor János | |||||
Újpest-MT U20 | Békési SZSK U20 | 2022. február 5. | 14:30 | 102 - 49 | Bajza József Általános Iskola |
Játékvezetők: Bátovszky Zsolt, Tahin András | |||||
Tiszaújvárosi Phoenix KK U20 | Agrofeed SZE Győri KC U20 | 2022. február 11. | 15:30 | 58 - 75 | Tiszaújvárosi Sportcentrum Játékcsarnok |
Játékvezetők: Lónáth László, Siska-Sándor Ivett | |||||
MEAFC U20 | Ceglédi KE U20 | 2022. február 11. | 19:30 | 79 - 62 | Miskolci Egyetem, Körcsarnok |
Játékvezetők: Vaszi Ádám, dr. Nagy Zsombor | |||||
Békési SZSK U20 | ELITE Basket | 2022. február 12. | 14:00 | 64 - 68 | Békés Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: PAPY ZSOLT, Váczi Mihály | |||||
SMAFC U20 | DMTK-Zsíros Akadémia Kőbánya U20 | 2022. február 13. | 14:45 | 92 - 85 | Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Rokob Krisztián, Czinder Adrienn | |||||
Atomerőmű KSE Bonyhád U20 | Bodrogi Bau Vásárhelyi Kosársuli U20 | 2022. február 13. | 15:00 | 71 - 82 | Bonyhád Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Propszt Amanda, Nagy Viktor | |||||
Bodrogi Bau Vásárhelyi Kosársuli U20 | Tiszaújvárosi Phoenix KK U20 | 2022. február 18. | 16:00 | 115 - 65 | Hódtói Sportcsarnok |
Játékvezetők: Czékmán Csaba, Boros Eszter | |||||
Agrofeed SZE Győri KC U20 | Békési SZSK U20 | 2022. február 18. | 16:30 | 67 - 54 | Széchenyi István Egyetemi csarnok |
Játékvezetők: Földesi Marcell, Erős Florentina | |||||
MEAFC U20 | Atomerőmű KSE Bonyhád U20 | 2022. február 18. | 19:00 | 89 - 76 | Miskolci Egyetem, Körcsarnok |
Játékvezetők: Vaszi Ádám, Takács Zoltán | |||||
Budafok-PSE U20 | SMAFC U20 | 2022. február 19. | 16:00 | 58 - 72 | CAMUGO SportLab Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Jankovics Viktor Zsolt, Magyar Zoltán | |||||
DMTK-Zsíros Akadémia Kőbánya U20 | Újpest-MT U20 | 2022. február 20. | 11:00 | 86 - 62 | Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Magyar Zoltán, Molnár Tamás | |||||
Tiszaújvárosi Phoenix KK U20 | MEAFC U20 | 2022. február 25. | 15:30 | 67 - 72 | Tiszaújvárosi Sportcentrum Játékcsarnok |
Játékvezetők: Siska-Sándor Ivett, Szalontai Dorina Enikő | |||||
ELITE Basket | DMTK-Zsíros Akadémia Kőbánya U20 | 2022. február 25. | 16:30 | 85 - 83 | Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium |
Játékvezetők: Belák Zoltán, Horváth Emese Kata | |||||
Békési SZSK U20 | Bodrogi Bau Vásárhelyi Kosársuli U20 | 2022. február 26. | 14:00 | 76 - 73 | Békés Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: PAPY ZSOLT, Pál-Szabó Sándor János | |||||
Újpest-MT U20 | Budafok-PSE U20 | 2022. február 26. | 14:30 | 88 - 61 | Bajza József Általános Iskola |
Játékvezetők: Tóth Kitti, Káré Gergő | |||||
Atomerőmű KSE Bonyhád U20 | Ceglédi KE U20 | 2022. február 27. | 15:00 | 108 - 65 | Bonyhád Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Szücs Szabolcs, Kovács Kincső |
Atomerőmű KSE Bonyhád U20 | ELITE Basket | 2022. március 2. | 16:30 | 104 - 74 | Bonyhád Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Farkas Péter Gábor, Nagy Viktor | |||||
Ceglédi KE U20 | SMAFC U20 | 2022. március 4. | 19:00 | 64 - 86 | Tiszavirág Aréna |
Játékvezetők: Fehérvári Gergely, Gyenge Gábor | |||||
MEAFC U20 | Békési SZSK U20 | 2022. március 4. | 19:30 | 84 - 72 | Miskolci Egyetem, Körcsarnok |
Játékvezetők: Vaszi Ádám, dr. Nagy Zsombor | |||||
Budafok-PSE U20 | ELITE Basket | 2022. március 5. | 16:00 | 63 - 71 | CAMUGO SportLab Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Rózsavölgyi Alexandra, Sancilio Alexis | |||||
DMTK-Zsíros Akadémia Kőbánya U20 | Agrofeed SZE Győri KC U20 | 2022. március 6. | 10:30 | 78 - 74 | Dunaharaszti Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Czupi Márton, Molnár Tamás | |||||
Atomerőmű KSE Bonyhád U20 | Tiszaújvárosi Phoenix KK U20 | 2022. március 6. | 15:00 | 87 - 62 | Bonyhád Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Domokos Bence, Nagy Viktor | |||||
Tiszaújvárosi Phoenix KK U20 | Ceglédi KE U20 | 2022. március 11. | 15:30 | 69 - 100 | Tiszaújvárosi Sportcentrum Játékcsarnok |
Játékvezetők: Siska-Sándor Ivett, Kovács Máté Zádor | |||||
Agrofeed SZE Győri KC U20 | Budafok-PSE U20 | 2022. március 11. | 16:30 | 62 - 67 | Széchenyi István Egyetemi csarnok |
Játékvezetők: Földesi Marcell, Dr. Popgyákunik Balázs | |||||
Újpest-MT U20 | SMAFC U20 | 2022. március 12. | 14:30 | 68 - 79 | Bajza József Általános Iskola |
Játékvezetők: Jankovics Viktor Zsolt, Tóth Kitti | |||||
Békési SZSK U20 | Atomerőmű KSE Bonyhád U20 | 2022. március 13. | 13:30 | 67 - 62 | Békés Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Váczi Mihály, PAPY ZSOLT | |||||
DMTK-Zsíros Akadémia Kőbánya U20 | Bodrogi Bau Vásárhelyi Kosársuli U20 | 2022. március 13. | 15:30 | 88 - 89 | Dunaharaszti Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Czupi Márton, Hamzi Virág | |||||
Tiszaújvárosi Phoenix KK U20 | Békési SZSK U20 | 2022. március 18. | 15:30 | 94 - 60 | Tiszaújvárosi Sportcentrum Játékcsarnok |
Játékvezetők: Siska-Sándor Ivett, Szalontai Dorina Enikő | |||||
Ceglédi KE U20 | Újpest-MT U20 | 2022. március 18. | 19:00 | 82 - 109 | Tiszavirág Aréna |
Játékvezetők: Szőcs Béla, Gyenge Gábor | |||||
MEAFC U20 | DMTK-Zsíros Akadémia Kőbánya U20 | 2022. március 18. | 19:30 | 83 - 71 | Miskolci Egyetem, Körcsarnok |
Játékvezetők: Vaszi Ádám, Takács Zoltán | |||||
Budafok-PSE U20 | Bodrogi Bau Vásárhelyi Kosársuli U20 | 2022. március 19. | 16:00 | 67 - 86 | CAMUGO SportLab Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Novák Bence, Sancilio Alexis | |||||
SMAFC U20 | ELITE Basket | 2022. március 20. | 14:45 | 95 - 61 | Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Kapusi Gábor, Tóth Bence | |||||
Budafok-PSE U20 | MEAFC U20 | 2022. március 27. | 15:00 | 67 - 53 | CAMUGO SportLab Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Csoma Viktor, Hőgerl Bence | |||||
DMTK-Zsíros Akadémia Kőbánya U20 | Atomerőmű KSE Bonyhád U20 | 2022. március 27. | 15:00 | 95 - 53 | Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola |
Játékvezetők: Sersovszky Gergely Péter, Fajszi Zsombor Levente | |||||
Agrofeed SZE Győri KC U20 | SMAFC U20 | 2022. március 27. | 15:30 | 46 - 73 | Széchenyi István Egyetemi csarnok |
Játékvezetők: Kovács Máté, Dr. Popgyákunik Balázs | |||||
ELITE Basket | Újpest-MT U20 | 2022. március 27. | 15:30 | 88 - 112 | Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium |
Játékvezetők: Szűcs Tamás, Darai Zoé Grèta | |||||
Békési SZSK U20 | Ceglédi KE U20 | 2022. március 27. | 15:30 | 58 - 78 | Békés Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Váczi Mihály, PAPY ZSOLT |