Mérkőzések - NB I. B Piros, F U20
2021. szeptember
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2021. szeptember 24. 16:00 51 - 114 Pápa Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Fülöp András, Kiss István
2021. szeptember 24. 19:30 107 - 53 Bercsényi tornacsarnok
Játékvezetők: Szabó László, Kovács Csaba
2021. szeptember 25. 15:30 132 - 66 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
Játékvezetők: Téczely Roland Balázs, Fleischmann Krisztián
2021. szeptember 25. 19:00 62 - 61 Kaszások Sportcsarnok
Játékvezetők: Szentpáli-Gavallér Csaba, Sancilio Alexis
2021. szeptember 26. 19:15 106 - 55 Kossuth Lajos Általános Iskola
Játékvezetők: Gyurka Tamás, Fajszi Zsombor Levente
2021. szeptember 28. 16:00 107 - 50 Ludovika Aréna
Játékvezetők: Gruber Nikolett Lilla, Zádeczki Donát László
2021. október
2021. október 2. 14:15 88 - 78 Kaszások Sportcsarnok
Játékvezetők: Káré Gergő, Matics Sándor
2021. október 2. 15:30 63 - 35 Salgótarjáni Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Belák Zoltán, Belák Dorka
2021. október 2. 19:00 65 - 80 Vetési Albert Gimnázium
Játékvezetők: Sebesi Gábor, Fülöp András
2021. október 2. 19:30 52 - 84 Bercsényi tornacsarnok
Játékvezetők: Fehérvári Gergely, Szappanos Máté
2021. október 3. 19:00 74 - 95 Magyarországi Németek Általános Művelődési Központja
Játékvezetők: Csallóközi Gábor, Komáromi Péter
2021. október 6. 20:00 71 - 69 Gabányi László Sportcsarnok
Játékvezetők: Rózsavölgyi Alexandra, Káré Gergő
2021. október 8. 16:00 61 - 124 Pápa Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Fülöp András, Sebesi Gábor
2021. október 8. 19:00 104 - 90 Vetési Albert Gimnázium
Játékvezetők: Fülöp András, Kiss Tamás Sándor
2021. október 9. 13:00 71 - 62 Ludovika Aréna
Játékvezetők: Jankovics Viktor Zsolt, Káré Gergő
2021. október 9. 19:00 88 - 85 Kaszások Sportcsarnok
Játékvezetők: Tóth Kitti, Matics Sándor
2021. október 9. 19:30 86 - 39 Gabányi László Sportcsarnok
Játékvezetők: Sancilio Alexis, Szőts Dávid István
2021. október 10. 19:15 50 - 90 Kossuth Lajos Általános Iskola
Játékvezetők: Fajszi Zsombor Levente, Takács István
2021. október 15. 16:00 59 - 80 Pápa Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Sebesi Gábor, Kiss István
2021. október 16. 13:00 38 - 109 Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Belák Zoltán, Horváth Emese Kata
2021. október 16. 16:00 103 - 87 Sport 11 Sportcentrum
Játékvezetők: Tóth Kitti, Paulus Bence Máté
2021. október 16. 19:00 47 - 117 Magyarországi Németek Általános Művelődési Központja
Játékvezetők: Csallóközi Gábor, Fekete Csaba
2021. október 17. 16:30 53 - 79 Kossuth Lajos Általános Iskola
Játékvezetők: Szűcs Tamás, Takács István
2021. október 21. 15:45 89 - 60 Sport 11 Sportcentrum
Játékvezetők: Gruber Nikolett Lilla, Bátovszky Zsolt
2021. október 22. 16:00 58 - 66 Pápa Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Sebesi Gábor, Kiss István
2021. október 22. 19:00 69 - 95 Vetési Albert Gimnázium
Játékvezetők: Horváth Andreasz, Kiss István
2021. október 24. 13:00 98 - 38 Ludovika Aréna
Játékvezetők: Simon Kristóf Kolos, Pál Roland
2021. október 24. 19:20 88 - 76 Gabányi László Sportcsarnok
Játékvezetők: Hartai Tamás, Zádeczki Donát László
2021. október 24. 20:00 94 - 82 Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Belák Zoltán, Fajszi Zsombor Levente
2021. október 27. 15:30 32 - 76 Salgótarjáni Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Lázár Zsigmond György, Gombos Ádám Attila
2021. október 30. 16:00 123 - 47 Sport 11 Sportcentrum
Játékvezetők: Simon Kristóf Kolos, Sancilio Alexis
2021. október 30. 19:00 81 - 80 Kaszások Sportcsarnok
Játékvezetők: Káré Gergő, Szentpáli-Gavallér Csaba
2021. október 30. 19:15 107 - 81 Kossuth Lajos Általános Iskola
Játékvezetők: Belák Zoltán, Takács István
2021. október 30. 19:25 131 - 29 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
Játékvezetők: Téczely Roland Balázs, Dr. Szalóki Bence
2021. október 31. 19:00 9 - 112 Magyarországi Németek Általános Művelődési Központja
Játékvezetők: Fekete Csaba, Burján Bianka
2021. október 31. 19:30 83 - 79 Bercsényi tornacsarnok
Játékvezetők: Mezei Tibor, Szőcs Béla
2021. november
2021. november 5. 15:45 107 - 48 Sport 11 Sportcentrum
Játékvezetők: Gombos Márk Bálint, Győri Ferenc
2021. november 6. 15:30 57 - 84 Salgótarjáni Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Bujtor Péter, Paulus Bence Máté
2021. november 6. 19:00 23 - 130 Magyarországi Németek Általános Művelődési Központja
Játékvezetők: Komáromi Péter, Burján Bianka
2021. november 6. 19:00 79 - 57 Kaszások Sportcsarnok
Játékvezetők: Hartai Tamás, Sancilio Alexis
2021. november 6. 19:30 103 - 36 Gabányi László Sportcsarnok
Játékvezetők: Ntasis Lazaros, Szentpáli-Gavallér Csaba
2021. november 8. 18:00 137 - 57 Ludovika Aréna
Játékvezetők: Szőts Dávid István, Szentpáli-Gavallér Csaba
2021. november 12. 19:00 57 - 113 Vetési Albert Gimnázium
Játékvezetők: Szőcs Péter, Horváth Andreasz
2021. november 13. 16:00 69 - 70 Pápa Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Sebesi Gábor, Kiss István
2021. november 13. 19:00 121 - 67 Kaszások Sportcsarnok
Játékvezetők: Tóth Kitti, Hartai Tamás
2021. november 13. 19:15 97 - 69 Kossuth Lajos Általános Iskola
Játékvezetők: Gombos Ádám Attila, Szűcs Tamás
2021. november 13. 19:25 65 - 84 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
Játékvezetők: Dr. Szalóki Bence, Nagy Bence László
2021. november 14. 15:00 84 - 86 Bercsényi tornacsarnok
Játékvezetők: Pál-Szabó Sándor János, Kovács Csaba
2021. november 18. 15:45 72 - 88 Sport 11 Sportcentrum
Játékvezetők: Szőts Dávid István, Gombos Márk Bálint
2021. november 20. 16:30 78 - 96 Kossuth Lajos Általános Iskola
Játékvezetők: Belák Zoltán, Takács István
2021. november 20. 19:00 61 - 66 Magyarországi Németek Általános Művelődési Központja
Játékvezetők: Csallóközi Gábor, Tóth Mihály
2021. november 20. 19:25 102 - 83 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
Játékvezetők: Nagy Bence László, Lovász Balázs
2021. november 21. 13:00 128 - 30 Ludovika Aréna
Játékvezetők: Bátovszky Zsolt, Matics Sándor
2021. november 21. 19:00 65 - 68 Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Lázár Zsigmond György, Darai Zoé Grèta
2021. november 25. 15:45 115 - 51 Sport 11 Sportcentrum
Játékvezetők: Hartai Tamás, Szőts Dávid István
2021. november 26. 16:00 58 - 130 Pápa Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Fülöp András, Kiss István
2021. november 26. 19:00 109 - 66 Vetési Albert Gimnázium
Játékvezetők: Kiss István, Molnár Krisztián
2021. november 27. 19:00 36 - 93 Kaszások Sportcsarnok
Játékvezetők: Jankovics Viktor Zsolt, Balogh Kristóf
2021. november 27. 19:30 76 - 65 Gabányi László Sportcsarnok
Játékvezetők: Ntasis Lazaros, Magyar Zoltán
2021. november 28. 16:30 78 - 67 Kossuth Lajos Általános Iskola
Játékvezetők: Gombos Ádám Attila, Takács István
2021. december
2021. december 3. 15:30 78 - 69 Salgótarjáni Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Lázár Zsigmond György, Sersovszky Gergely Péter
2021. december 4. 14:00 47 - 95 Magyarországi Németek Általános Művelődési Központja
Játékvezetők: Fekete Csaba, Tóth Mihály
2021. december 4. 16:00 78 - 89 Sport 11 Sportcentrum
Játékvezetők: Káré Gergő, Matics Sándor
2021. december 4. 19:25 133 - 77 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
Játékvezetők: Farkas Péter Gábor, Fodor Sándor Balázs
2021. december 5. 13:00 88 - 58 Ludovika Aréna
Játékvezetők: Rózsavölgyi Alexandra, Németh Fanni
2021. december 8. 15:30 82 - 81 Salgótarjáni Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Lázár Zsigmond György, Sersovszky Gergely Péter
2021. december 10. 14:30 62 - 96 Vetési Albert Gimnázium
Játékvezetők: Kiss Tamás Sándor, Molnár Krisztián
2021. december 10. 15:45 68 - 98 Sport 11 Sportcentrum
Játékvezetők: Jankovics Viktor Zsolt, Szőts Dávid István
2021. december 10. 16:00 42 - 122 Pápa Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Fülöp András, Sebesi Gábor
2021. december 11. 19:30 89 - 52 Gabányi László Sportcsarnok
Játékvezetők: Hartai Tamás, Gombos Márk Bálint
2021. december 12. 13:00 91 - 64 Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Czupi Márton, Varga Dániel Géza
2021. december 17. 16:00 94 - 85 Pápa Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Fülöp András, Sebesi Gábor
2021. december 18. 16:00 122 - 68 Sport 11 Sportcentrum
Játékvezetők: Jankovics Viktor Zsolt, Tóth Kitti
2021. december 18. 19:00 54 - 87 Kaszások Sportcsarnok
Játékvezetők: Jankovics Viktor Zsolt, Tóth Kitti
2021. december 18. 19:25 123 - 38 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
Játékvezetők: Téczely Roland Balázs, Dr. Szalóki Bence
2021. december 18. 19:30 78 - 67 Bercsényi tornacsarnok
Játékvezetők: Mile Gábor, Rideg László
2021. december 19. 16:30 71 - 85 Kossuth Lajos Általános Iskola
Játékvezetők: Fajszi Zsombor Levente, Takács István
2022. január
2022. január 5. 15:45 130 - 39 Sport 11 Sportcentrum
Játékvezetők: Gruber Nikolett Lilla, Gombos Márk Bálint
2022. január 5. 19:00 57 - 122 Vetési Albert Gimnázium
Játékvezetők: Kiss Tamás Sándor, Molnár Krisztián
2022. január 5. 19:30 63 - 84 Magyarországi Németek Általános Művelődési Központja
Játékvezetők: Csallóközi Gábor, Baukó Ferenc
2022. január 6. 16:00 58 - 104 Sport 11 Sportcentrum
Játékvezetők: Polonkai Balázs István, Szőts Dávid István
2022. január 6. 20:00 23 - 71 MTK Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Sértő Róbert, Takács István
2022. január 8. 15:45 94 - 54 Sport 11 Sportcentrum
Játékvezetők: Hartai Tamás, Matics Sándor
2022. január 9. 13:00 99 - 51 Ludovika Aréna
Játékvezetők: Gruber Nikolett Lilla, Szőts Dávid István
2022. január 9. 16:00 74 - 59 Pápa Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Fülöp András, Sebesi Gábor
2022. január 9. 16:00 84 - 78 Sport 11 Sportcentrum
Játékvezetők: Tóth Kitti, Magyar Zoltán
2022. január 9. 16:30 106 - 48 Kossuth Lajos Általános Iskola
Játékvezetők: Lázár Zsigmond György, Takács István
2022. január 10. 19:00 97 - 56 Nemzeti Kosárlabda Akadémia-Horváth Judith pálya
Játékvezetők: Téczely Roland Balázs, Dr. Szalóki Bence
2022. január 12. 15:30 59 - 108 Salgótarjáni Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Lázár Zsigmond György, Sersovszky Gergely Péter
2022. január 14. 15:45 53 - 82 Sport 11 Sportcentrum
Játékvezetők: Bátovszky Zsolt, Szőts Dávid István
2022. január 15. 15:30 68 - 105 Salgótarjáni Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Sersovszky Gergely Péter, Fajszi Zsombor Levente
2022. január 15. 16:00 102 - 70 Sport 11 Sportcentrum
Játékvezetők: Hartai Tamás, Káré Gergő
2022. január 15. 19:25 106 - 49 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
Játékvezetők: Téczely Roland Balázs, Nagy Bence László
2022. január 15. 19:30 95 - 86 Bercsényi tornacsarnok
Játékvezetők: Zahorán Kitti Mária, Kovács Máté Zádor
2022. január 16. 13:00 61 - 101 Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Gombos Ádám Attila, Fajszi Zsombor Levente
2022. január 22. 15:45 154 - 41 Sport 11 Sportcentrum
Játékvezetők: Matics Sándor, Korompai Zsolt László
2022. január 22. 19:00 80 - 74 Kaszások Sportcsarnok
Játékvezetők: Szentpáli-Gavallér Csaba, Paulus Bence Máté
2022. január 22. 19:30 113 - 71 Gabányi László Sportcsarnok
Játékvezetők: Matics Sándor, Pál Roland
2022. január 23. 13:00 111 - 36 Ludovika Aréna
Játékvezetők: Gaál István Tamás, Tahin András
2022. január 23. 16:30 77 - 97 Vetési Albert Gimnázium
Játékvezetők: Mezei Tibor, Fenyvesi Zénó
2022. január 29. 15:30 39 - 126 Salgótarjáni Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Belák Zoltán, Horváth Emese Kata
2022. január 29. 16:00 71 - 84 Sport 11 Sportcentrum
Játékvezetők: Jankovics Viktor Zsolt, Hegedűs Attila
2022. január 29. 19:00 66 - 70 Magyarországi Németek Általános Művelődési Központja
Játékvezetők: Csallóközi Gábor, Permenter Zalan
2022. január 29. 19:25 108 - 75 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
Játékvezetők: Farkas Péter Gábor, Kovács Kincső
2022. január 30. 16:30 80 - 44 Kossuth Lajos Általános Iskola
Játékvezetők: Szűcs Tamás, Fajszi Zsombor Levente
2022. február
2022. február 2. 19:00 80 - 34 Kaszások Sportcsarnok
Játékvezetők: Magyar Zoltán, Gombos Márk Bálint
2022. február 4. 19:00 50 - 104 Vetési Albert Gimnázium
Játékvezetők: Fülöp András, Molnár Krisztián
2022. február 5. 15:30 73 - 136 Salgótarjáni Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Lázár Zsigmond György, Dudoma Tamás
2022. február 5. 15:45 106 - 69 Sport 11 Sportcentrum
Játékvezetők: Magyar Zoltán, Gombos Márk Bálint
2022. február 6. 13:00 110 - 25 Ludovika Aréna
Játékvezetők: Bagi Bálint, Sancilio Alexis
2022. február 6. 19:00 42 - 134 Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Belák Zoltán, Takács István
2022. február 9. 16:30 37 - 57 Kossuth Lajos Általános Iskola
Játékvezetők: Baukó Ferenc, Kovács István
2022. február 11. 16:00 67 - 99 Pápa Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Fülöp András, Sebesi Gábor
2022. február 11. 19:30 90 - 67 Bercsényi tornacsarnok
Játékvezetők: Mezei Tibor, Pál-Szabó Sándor János
2022. február 12. 16:00 66 - 98 Sport 11 Sportcentrum
Játékvezetők: Hartai Tamás, Novák Bence
2022. február 12. 19:25 143 - 69 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
Játékvezetők: Téczely Roland Balázs, Nagy Bence László
2022. február 13. 19:00 70 - 75 Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Gombos Ádám Attila, Darai Zoé Grèta
2022. február 16. 16:45 109 - 63 Bercsényi tornacsarnok
Játékvezetők: Drenyovszki Dániel, Fenyvesi Zénó
2022. február 16. 19:15 93 - 53 Gabányi László Sportcsarnok
Játékvezetők: Gruber Nikolett Lilla, Gombos Márk Bálint
2022. február 17. 15:30 68 - 69 Ludovika Aréna
Játékvezetők: Szőts Dávid István, Szentpáli-Gavallér Csaba
2022. február 18. 15:30 78 - 93 Salgótarjáni Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Lázár Zsigmond György, Dudoma Tamás
2022. február 19. 16:00 83 - 69 Sport 11 Sportcentrum
Játékvezetők: Rózsavölgyi Alexandra, Szőts Dávid István
2022. február 19. 19:00 69 - 74 Magyarországi Németek Általános Művelődési Központja
Játékvezetők: Kónya Levente, Burján Bianka
2022. február 19. 19:30 110 - 71 Gabányi László Sportcsarnok
Játékvezetők: Jankovics Viktor Zsolt, Gruber Nikolett Lilla
2022. február 20. 19:00 79 - 62 Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Molnár Tamás, Belák Zoltán
2022. február 25. 16:00 64 - 76 Pápa Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Fülöp András, Sebesi Gábor
2022. február 25. 19:00 68 - 64 Vetési Albert Gimnázium
Játékvezetők: Kiss István, Molnár Krisztián
2022. február 26. 15:00 77 - 70 Gabányi László Sportcsarnok
Játékvezetők: Rózsavölgyi Alexandra, Jankovics Viktor Zsolt
2022. február 26. 16:00 113 - 84 Sport 11 Sportcentrum
Játékvezetők: dr. Németh Patrik, Sancilio Alexis
2022. február 26. 19:00 52 - 89 Kaszások Sportcsarnok
Játékvezetők: Szőts Dávid István, Gombos Márk Bálint
2022. február 26. 19:30 64 - 104 Bercsényi tornacsarnok
Játékvezetők: Szabó László, Kovács Csaba
2022. március
2022. március 1. 19:30 85 - 68 Bercsényi tornacsarnok
Játékvezetők: Szőcs Béla, Pál-Szabó Sándor János
2022. március 2. 18:00 110 - 47 Ludovika Aréna
Játékvezetők: Káré Gergő, Paulus Bence Máté
2022. március 4. 19:30 61 - 75 Bercsényi tornacsarnok
Játékvezetők: Kovács Máté Zádor, Fenyvesi Zénó
2022. március 5. 15:30 94 - 42 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
Játékvezetők: Dr. Szalóki Bence, Fleischmann Krisztián
2022. március 5. 15:30 78 - 111 Salgótarjáni Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Gyenge Gábor, Deák Csaba
2022. március 5. 19:00 64 - 69 Magyarországi Németek Általános Művelődési Központja
Játékvezetők: Csallóközi Gábor, Kovács István
2022. március 6. 19:00 43 - 97 Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Takács István, Szűcs Tamás
2022. március 9. 16:30 52 - 100 Kossuth Lajos Általános Iskola
Játékvezetők: Lázár Zsigmond György, Takács István
2022. március 11. 16:00 53 - 78 Pápa Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Sebesi Gábor, Molnár Krisztián
2022. március 11. 19:00 70 - 114 Vetési Albert Gimnázium
Játékvezetők: Horváth Andreasz, Tóth Bence
2022. március 12. 14:30 83 - 69 Gabányi László Sportcsarnok
Játékvezetők: Gombos Márk Bálint, Hegedűs Attila
2022. március 12. 15:45 122 - 45 Sport 11 Sportcentrum
Játékvezetők: Hartai Tamás, Novák Bence
2022. március 13. 19:00 62 - 93 MTK Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Belák Zoltán, Magda János József
2022. március 19. 16:00 108 - 76 Sport 11 Sportcentrum
Játékvezetők: Jankovics Viktor Zsolt, Simon Kristóf Kolos
2022. március 19. 19:00 53 - 76 Kaszások Sportcsarnok
Játékvezetők: Jankovics Viktor Zsolt, Korompai Zsolt László
2022. március 19. 19:00 47 - 65 Magyarországi Németek Általános Művelődési Központja
Játékvezetők: Csallóközi Gábor, Fekete Csaba
2022. március 19. 19:25 70 - 64 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
Játékvezetők: Dr. Szalóki Bence, Nagy Bence László
2022. március 19. 19:30 85 - 78 Bercsényi tornacsarnok
Játékvezetők: Zahorán Kitti Mária, Fenyvesi Zénó
2022. március 20. 13:00 109 - 29 Ludovika Aréna
Játékvezetők: Gruber Nikolett Lilla, Kiss Bálint
2022. március 27. 15:15 120 - 38 Sport 11 Sportcentrum
Játékvezetők: Hegedűs Attila, Korompai Zsolt László
2022. március 27. 15:30 76 - 63 Vetési Albert Gimnázium
Játékvezetők: Kiss Tamás Sándor, Kiss István
2022. március 27. 15:30 76 - 113 Magyarországi Németek Általános Művelődési Központja
Játékvezetők: Csallóközi Gábor, Nagy Viktor
2022. március 27. 15:30 59 - 98 Salgótarjáni Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Trizna Pál Krisztián, Kutrik Andrea
2022. március 27. 20:00 55 - 91 Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Gyurka Tamás, Takács István
2022. március 27. 20:00 84 - 48 Gabányi László Sportcsarnok
Játékvezetők: Gombos Márk Bálint, Korompai Zsolt László

Megyei szövetségek