Hazai | Vendég | Dátum | Időpont | Eredmény | Csarnok |
---|---|---|---|---|---|
PVSK Nemzeti Akadémia/A | Bajai NKK | 2020. szeptember 26. | 10:00 | 71 - 85 | |
Játékvezetők: dr. Szakács Imre Vilmos, Märcz Péter (Parádi Péter) | |||||
DVTK Akadémia/A | Vasas Akadémia/B | 2020. szeptember 26. | 11:00 | 78 - 63 | |
Játékvezetők: Marton Péter, Lónáth László (Molnár Gábor) | |||||
Kanizsai Vadmacskák SE | Kiss Lenke KS | 2020. szeptember 26. | 11:00 | 72 - 70 | |
Játékvezetők: Horváth Alajos, Földesi Ádám (Benedek Zoltán) | |||||
Széchenyi KA | DEAC | 2020. szeptember 26. | 11:00 | 41 - 57 | |
Játékvezetők: Hegedűs Imre, Nagy Lili (Szekeres Ferenc) | |||||
Kecskeméti KA/A | Darazsak Sportakadémia/B | 2020. szeptember 26. | 12:30 | 61 - 46 | |
Játékvezetők: dr. Szakács Imre Vilmos, Märcz Péter (Parádi Péter) | |||||
Török Flóris - Törekvés SE/A | Szeged KE | 2020. szeptember 26. | 12:45 | 71 - 72 | |
Játékvezetők: Horváth Alajos, Földesi Ádám (Benedek Zoltán) | |||||
Dávid Kornél KA | MTK Budapest | 2020. szeptember 26. | 12:45 | 71 - 50 | |
Játékvezetők: Kokas Sándor Zsolt, Kiss Gabriella (Szekeres Ferenc) | |||||
Miskolci SI Vadmacskák/A | NKA Pécs u15 | 2020. szeptember 26. | 12:45 | 60 - 93 | |
Játékvezetők: Marton Péter, Lónáth László (Molnár Gábor) | |||||
Darazsak Sportakadémia/B | PVSK Nemzeti Akadémia/A | 2020. szeptember 26. | 16:00 | 96 - 67 | |
Játékvezetők: Ács Dezső, Lovász Balázs (Parádi Péter) | |||||
MTK Budapest | Széchenyi KA | 2020. szeptember 26. | 17:00 | 57 - 54 | |
Játékvezetők: Kokas Sándor Zsolt, Rácz Bence (Szekeres Ferenc) | |||||
Kanizsai Vadmacskák SE | Szeged KE | 2020. szeptember 26. | 17:00 | 56 - 89 | |
Játékvezetők: Földesi Ádám, Szabó Tibor (Benedek Zoltán) | |||||
NKA Pécs u15 | DVTK Akadémia/A | 2020. szeptember 26. | 17:00 | 61 - 85 | |
Játékvezetők: Lengyel Ádám József, Szobonya Erik (Molnár Gábor) | |||||
Miskolci SI Vadmacskák/A | Vasas Akadémia/B | 2020. szeptember 26. | 18:45 | 26 - 86 | |
Játékvezetők: Lengyel Ádám József, Szobonya Erik (Molnár Gábor) | |||||
Kiss Lenke KS | Török Flóris - Törekvés SE/A | 2020. szeptember 26. | 18:45 | 64 - 55 | |
Játékvezetők: Horváth Alajos, Szabó Tibor (Benedek Zoltán) | |||||
Dávid Kornél KA | DEAC | 2020. szeptember 26. | 18:45 | 47 - 85 | |
Játékvezetők: Hegedűs Imre, Kiss Gabriella (Szekeres Ferenc) | |||||
Kecskeméti KA/A | Bajai NKK | 2020. szeptember 26. | 19:00 | 72 - 52 | |
Játékvezetők: Ács Dezső, Lovász Balázs (Parádi Péter) | |||||
DEAC | MTK Budapest | 2020. szeptember 27. | 09:30 | 76 - 47 | |
Játékvezetők: Fülöp Ádám László, Kiss Gabriella (Szekeres Ferenc) | |||||
Szeged KE | Kiss Lenke KS | 2020. szeptember 27. | 09:30 | 91 - 43 | |
Játékvezetők: Szabó Tibor, Imre Márk (Benedek Zoltán) | |||||
Vasas Akadémia/B | NKA Pécs u15 | 2020. szeptember 27. | 09:30 | 60 - 73 | |
Játékvezetők: Marton Péter, dr. Nagy Zsombor (Molnár Gábor) | |||||
Bajai NKK | Darazsak Sportakadémia/B | 2020. szeptember 27. | 09:30 | 54 - 91 | |
Játékvezetők: Ács Dezső, Lovász Balázs (Parádi Péter) | |||||
DVTK Akadémia/A | Miskolci SI Vadmacskák/A | 2020. szeptember 27. | 11:15 | 108 - 34 | |
Játékvezetők: Marton Péter, dr. Nagy Zsombor (Molnár Gábor) | |||||
Széchenyi KA | Dávid Kornél KA | 2020. szeptember 27. | 11:15 | 76 - 75 | |
Játékvezetők: Kokas Sándor Zsolt, Nagy Lili (Szekeres Ferenc) | |||||
Török Flóris - Törekvés SE/A | Kanizsai Vadmacskák SE | 2020. szeptember 27. | 11:15 | 54 - 81 | |
Játékvezetők: Szabó Tibor, Imre Márk (Benedek Zoltán) | |||||
PVSK Nemzeti Akadémia/A | Kecskeméti KA/A | 2020. szeptember 27. | 11:45 | 74 - 73 | |
Játékvezetők: Ács Dezső, Lovász Balázs (Parádi Péter) |
PVSK Nemzeti Akadémia/A | DEAC/B | 2020. október 10. | 10:00 | 97 - 30 | |
Játékvezetők: Kiss Zoltán, Marossy Gergely (Kollár Tamás) | |||||
Darazsak Sportakadémia/B | BEAC -Újbuda KA/B | 2020. október 10. | 10:45 | 67 - 53 | |
Játékvezetők: Kapusi Gábor, Tóth Bence (Szabadvári János László) | |||||
Széchenyi KA | Darazsak Sportakadémia/C | 2020. október 10. | 11:00 | 57 - 64 | |
Játékvezetők: Káli Szabolcs, Tamás Pálma (CSEH Gergely) | |||||
Szolnoki Sportcentrum/A | Bajai NKK | 2020. október 10. | 11:00 | 52 - 61 | |
Játékvezetők: Dr. Danka Péter, Lovász Balázs (Heiling Csaba) | |||||
Kanizsai Vadmacskák SE | BEAC -Újbuda KA/M | 2020. október 10. | 11:00 | 104 - 56 | |
Játékvezetők: Benedek Zoltán, Imre Márk (Silló Zsolt) | |||||
Vasas Akadémia/B | DVTK-ÉLKSK T | 2020. október 10. | 12:30 | 112 - 19 | |
Játékvezetők: Marossy Gergely, Kiss Zoltán (Kollár Tamás) | |||||
BEAC -Újbuda KA/B | Miskolci SI Vadmacskák/A | 2020. október 10. | 13:15 | 84 - 70 | |
Játékvezetők: Tóth Bence, Kovács Zoltán (Szabadvári János László) | |||||
Darazsak Sportakadémia/C | Török Flóris - Törekvés SE/A | 2020. október 10. | 13:30 | 53 - 95 | |
Játékvezetők: Földesi Marcell, Tamás Pálma (CSEH Gergely) | |||||
BEAC -Újbuda KA/M | MTK Budapest | 2020. október 10. | 13:30 | 56 - 92 | |
Játékvezetők: Benedek Zoltán, Imre Márk (Silló Zsolt) | |||||
NKA Pécs u15 | Szolnoki Sportcentrum/A | 2020. október 10. | 14:00 | 89 - 47 | |
Játékvezetők: Dr. Danka Péter, Lovász Balázs (Heiling Csaba) | |||||
DVTK-ÉLKSK T | DEAC/B | 2020. október 10. | 15:00 | 0 - 0 | |
Játékvezetők: Fleischmann Krisztián, dr. Szakács Imre Vilmos (Kollár Tamás) | |||||
DVTK-ÉLKSK T | DEAC/B | 2020. október 10. | 15:00 | 63 - 49 | |
Játékvezetők: Fleischmann Krisztián, dr. Szakács Imre Vilmos (Kollár Tamás) | |||||
DVTK-ÉLKSK T | PVSK Nemzeti Akadémia/A | 2020. október 10. | 15:00 | 0 - 0 | |
Játékvezetők: Fleischmann Krisztián, dr. Szakács Imre Vilmos (Kollár Tamás) | |||||
Vasas Akadémia/B | DEAC/B | 2020. október 10. | 15:00 | 0 - 0 | |
Játékvezetők: Fleischmann Krisztián, dr. Szakács Imre Vilmos (Kollár Tamás) | |||||
Miskolci SI Vadmacskák/A | Darazsak Sportakadémia/B | 2020. október 10. | 15:45 | 42 - 89 | |
Játékvezetők: Kovács Zoltán, Herczeg Ágoston (Szabadvári János László) | |||||
MTK Budapest | Kanizsai Vadmacskák SE | 2020. október 10. | 16:00 | 63 - 95 | |
Játékvezetők: Benedek Zoltán, Imre Márk (Silló Zsolt) | |||||
Török Flóris - Törekvés SE/A | Széchenyi KA | 2020. október 10. | 16:00 | 62 - 65 | |
Játékvezetők: Földesi Marcell, Káli Szabolcs (CSEH Gergely) | |||||
DVTK-ÉLKSK T | PVSK Nemzeti Akadémia/A | 2020. október 10. | 17:30 | 0 - 0 | |
Játékvezetők: Fleischmann Krisztián, dr. Szakács Imre Vilmos (Kollár Tamás) | |||||
Vasas Akadémia/B | DEAC/B | 2020. október 10. | 17:30 | 0 - 0 | |
Játékvezetők: Fleischmann Krisztián, dr. Szakács Imre Vilmos (Kollár Tamás) | |||||
Vasas Akadémia/B | PVSK Nemzeti Akadémia/A | 2020. október 10. | 17:30 | 0 - 0 | |
Játékvezetők: Fleischmann Krisztián, dr. Szakács Imre Vilmos (Kollár Tamás) | |||||
Vasas Akadémia/B | PVSK Nemzeti Akadémia/A | 2020. október 10. | 17:30 | 88 - 43 | |
Játékvezetők: Fleischmann Krisztián, dr. Szakács Imre Vilmos (Kollár Tamás) | |||||
Dávid Kornél KA | Darazsak Sportakadémia/D | 2020. október 11. | 10:30 | 95 - 64 | |
Játékvezetők: Nagy-Pál Petra, Erős Florentina (Béndek Gábor Miklós) | |||||
Bajai NKK | NKA Pécs u15 | 2020. október 11. | 11:00 | 64 - 87 | |
Játékvezetők: Lovász Balázs, Kiss Zoltán (Kollár Tamás) | |||||
Darazsak Sportakadémia/D | Kiss Lenke KS | 2020. október 11. | 13:00 | 51 - 89 | |
Játékvezetők: Koller István, Erős Florentina (Béndek Gábor Miklós) | |||||
Kiss Lenke KS | Dávid Kornél KA | 2020. október 11. | 18:00 | 105 - 87 | |
Játékvezetők: Szőcs Péter, Nagy-Pál Petra (Béndek Gábor Miklós) | |||||
Darazsak Sportakadémia/B | Kanizsai Vadmacskák SE | 2020. október 16. | 17:30 | 79 - 68 | NOVOMATIC Aréna |
Játékvezetők: Wischy Péter, Buzai Patrik (Kovács Zoltán) | |||||
Vasas Akadémia/B | Kiss Lenke KS | 2020. október 18. | 13:00 | 79 - 44 | Vasas Pasaréti Sportcentrum |
Játékvezetők: Tóth Kitti, Pál Roland (Dr. Gencsev Plámen) | |||||
NKA Pécs/A | Nyíregyházi Kosársuli | 2020. október 18. | 14:00 | 124 - 41 | Nemzeti Kosárlabda Akadémia |
Játékvezetők: Téczely Roland Balázs , Dr. Danka Péter (Heiling Csaba) | |||||
Atomerőmű-KSC Szekszárd | Zsíros Akadémia Kőbánya | 2020. október 18. | 15:00 | 72 - 88 | |
Játékvezetők: Bálind Attila, Ács Dezső (Kovács Gyula Attila) | |||||
Kecskeméti KA/A | Vasas Akadémia/A | 2020. október 18. | 15:00 | 41 - 88 | Mercedes-Benz Sportakadémia |
Játékvezetők: Bozóki Bettina, Filep Áron Kálmán (Bacsfay Gyula Péter) | |||||
Szeged KE | Csata DSE | 2020. október 18. | 15:00 | 45 - 99 | |
Játékvezetők: Utasi Balázs, Barabás Dorina Mónika (Faltinné Széll Ágnes) | |||||
NKA Pécs u15 | Török Flóris - Törekvés SE/A | 2020. október 18. | 16:30 | 98 - 45 | Nemzeti Kosárlabda Akadémia |
Játékvezetők: Dr. Danka Péter, Téczely Roland Balázs (Heiling Csaba) | |||||
Nyíregyházi Kosársuli | Szeged KE | 2020. október 25. | 13:00 | 79 - 58 | Szent Imre Kat. Gimn. Ált. Isk. Kollégium Óvoda és Alapfokú Műv. Isk. |
Játékvezetők: Molnár Péter Zoltán, Horányi András (KONCZ JÁNOS) | |||||
NKA Pécs/A | Szeged KE | 2020. október 28. | 14:00 | 98 - 53 | Nemzeti Kosárlabda Akadémia |
Játékvezetők: Fleischmann Krisztián, dr. Szakács Imre Vilmos (Heiling Csaba) | |||||
Zsíros Akadémia Kőbánya | BEAC -Újbuda KA/A | 2020. október 28. | 17:30 | 77 - 58 | Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Kozma Balázs, Szőts Dávid István (Cseh Sándor Attila) | |||||
Zsíros Akadémia Kőbánya | Kecskeméti KA/A | 2020. október 29. | 15:00 | 78 - 54 | Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Lövei László, Sancilio Alexis (Bagi Károly Imre) | |||||
BEAC -Újbuda KA/A | DEAC | 2020. október 31. | 11:00 | 84 - 61 | Gabányi László Sportcsarnok |
Játékvezetők: Gruber Nikolett Lilla, Balogh Kristóf (Schwarz Mária) |
BEAC -Újbuda KA/A | Kecskeméti KA/A | 2020. november 6. | 17:00 | 61 - 73 | Gabányi László Sportcsarnok |
Játékvezetők: NAGY ISTVÁN, Paulus Bence Máté (Gyuris Péter) | |||||
Kanizsai Vadmacskák SE | Vasas Akadémia/B | 2020. november 7. | 11:00 | 53 - 77 | |
Játékvezetők: Horváth Alajos, Földesi Ádám (Silló Zsolt) | |||||
Vasas Akadémia/B | Darazsak Sportakadémia/B | 2020. november 8. | 11:00 | 54 - 39 | Vasas Pasaréti Sportcentrum |
Játékvezetők: Jankovics Viktor Zsolt, Simon Kristóf Kolos (Sarkadi-Nagy Ágnes) | |||||
DEAC | Vasas Akadémia/A | 2020. november 8. | 12:00 | 29 - 121 | |
Játékvezetők: Fülöp Ádám László, Rácz Bence (Szekeres Ferenc) | |||||
Atomerőmű-KSC Szekszárd | Kecskeméti KA/A | 2020. november 8. | 15:00 | 81 - 79 | |
Játékvezetők: Propszt Amanda, Ács Dezső (Villányi János) | |||||
NKA Pécs/A | DVTK Akadémia/A | 2020. november 8. | 15:00 | 90 - 61 | Nemzeti Kosárlabda Akadémia |
Játékvezetők: Dr. Danka Péter, Téczely Roland Balázs (Heiling Csaba) | |||||
DVTK Akadémia/A | Csata DSE | 2020. november 12. | 16:30 | 37 - 81 | Generali Aréna |
Játékvezetők: Lengyel Ádám József, Molnár Krisztián (Szécsi Balázs) | |||||
Kecskeméti KA/A | DEAC | 2020. november 14. | 11:00 | 91 - 43 | Mercedes-Benz Sportakadémia |
Játékvezetők: Fehér Ádám, Filep Áron Kálmán (Budai Csaba) | |||||
Darazsak Sportakadémia/B | NKA Pécs u15 | 2020. november 14. | 14:00 | 74 - 69 | NOVOMATIC Aréna |
Játékvezetők: Tóth Kálmán, DR. MAGYARI TIBOR (Herczeg Ágoston) | |||||
Csata DSE | NKA Pécs/A | 2020. november 14. | 14:00 | 71 - 45 | Csata utcai Általános Iskola |
Játékvezetők: Major Ádám, Hartai Tamás (Dernei Gábor) | |||||
BEAC -Újbuda KA/A | Atomerőmű-KSC Szekszárd | 2020. november 15. | 11:00 | 76 - 95 | Gabányi László Sportcsarnok |
Játékvezetők: Gruber Nikolett Lilla, Sancilio Alexis (Gyuris Péter) | |||||
Vasas Akadémia/B | Török Flóris - Törekvés SE/A | 2020. november 15. | 11:00 | 73 - 43 | Vasas Pasaréti Sportcentrum |
Játékvezetők: Makay Dániel József, Pál Roland (Cseh Sándor Attila) | |||||
Vasas Akadémia/A | Zsíros Akadémia Kőbánya | 2020. november 15. | 13:00 | 112 - 38 | Vasas Pasaréti Sportcentrum |
Játékvezetők: Hartai Tamás, Tóth Kitti (Cseh Sándor Attila) | |||||
Darazsak Sportakadémia/A | Nyíregyházi Kosársuli | 2020. november 15. | 14:00 | 84 - 43 | NOVOMATIC Aréna |
Játékvezetők: Rokob Krisztián, Buzai Patrik (Farkas Dávid) | |||||
DVTK Akadémia/A | Szeged KE | 2020. november 15. | 15:15 | 83 - 49 | Generali Aréna |
Játékvezetők: Lónáth László, dr. Nagy Zsombor (Pázsitka Ferenc Gábor) | |||||
Vasas Akadémia/A | Atomerőmű-KSC Szekszárd | 2020. november 18. | 13:15 | 102 - 37 | Vasas Pasaréti Sportcentrum |
Játékvezetők: Goda László, Szőts Dávid István (Cseh Sándor Attila) | |||||
Kanizsai Vadmacskák SE | Török Flóris - Törekvés SE/A | 2020. november 21. | 12:00 | 81 - 73 | Cserháti Sándor Müszaki Szakközépiskola |
Játékvezetők: Horváth Alajos, Földesi Ádám (Silló Zsolt) | |||||
Darazsak Sportakadémia/B | Kiss Lenke KS | 2020. november 21. | 15:00 | 88 - 53 | NOVOMATIC Aréna |
Játékvezetők: Wischy Péter, Buzai Patrik (Szabadvári János László) | |||||
Vasas Akadémia/A | BEAC -Újbuda KA/A | 2020. november 22. | 11:00 | 123 - 29 | Vasas Pasaréti Sportcentrum |
Játékvezetők: Tóth Kitti, Szőts Dávid István (Cseh Sándor Attila) | |||||
Szeged KE | NKA Pécs/A | 2020. november 22. | 14:00 | 62 - 78 | Etelka sori csarnok |
Játékvezetők: Tóth Tamás, Barabás Dorina Mónika (Faltinné Széll Ágnes) | |||||
Darazsak Sportakadémia/A | Csata DSE | 2020. november 22. | 14:00 | 49 - 80 | NOVOMATIC Aréna |
Játékvezetők: Kapusi Gábor, Tóth Bence (Herczeg Ágoston) | |||||
DEAC | Atomerőmű-KSC Szekszárd | 2020. november 22. | 16:00 | 43 - 94 | Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma |
Játékvezetők: Fülöp Ádám László, Szűcs Sándor (Szekeres Ferenc) | |||||
Nyíregyházi Kosársuli | DVTK Akadémia/A | 2020. november 22. | 16:30 | 66 - 76 | Szent Imre Kat. Gimn. Ált. Isk. Kollégium Óvoda és Alapfokú Műv. Isk. |
Játékvezetők: Molnár Péter Zoltán, dr. Marjay Péter (Zalai Ákos István) | |||||
DVTK Akadémia/A | Darazsak Sportakadémia/A | 2020. november 25. | 14:00 | 71 - 83 | Generali Aréna |
Játékvezetők: Domán István, Lónáth László (Molnár Gábor) | |||||
Zsíros Akadémia Kőbánya | DEAC | 2020. november 27. | 18:00 | 97 - 40 | Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Dr. Oláh Márk, Tóth Kitti (Kincs Károly) | |||||
Kiss Lenke KS | Vasas Akadémia/B | 2020. november 29. | 11:00 | 56 - 63 | Benkő István Református Általános Iskola és Gimnázium |
Játékvezetők: Gaál István Tamás, Ntasis Lazaros (Cseh Sándor Attila) | |||||
Darazsak Sportakadémia/B | Török Flóris - Törekvés SE/A | 2020. november 29. | 12:30 | 102 - 43 | NOVOMATIC Aréna |
Játékvezetők: Kapusi Gábor, Wischy Péter (Kovács Zoltán) | |||||
Vasas Akadémia/A | Kecskeméti KA/A | 2020. november 29. | 14:00 | 83 - 47 | Vasas Pasaréti Sportcentrum |
Játékvezetők: Tóth Kitti, Sancilio Alexis (Gátiné Müller Zsuzsanna) | |||||
Darazsak Sportakadémia/A | DVTK Akadémia/A | 2020. november 29. | 15:00 | 78 - 43 | NOVOMATIC Aréna |
Játékvezetők: Tóth Bence, Buzai Patrik (Herczeg Ágoston) |
Nyíregyházi Kosársuli | NKA Pécs/A | 2020. december 1. | 15:00 | 61 - 102 | Szent Imre Kat. Gimn. Ált. Isk. Kollégium Óvoda és Alapfokú Műv. Isk. |
Játékvezetők: Molnár Péter Zoltán, Horányi András (Zalai Ákos István) | |||||
Török Flóris - Törekvés SE/A | Darazsak Sportakadémia/B | 2020. december 2. | 12:00 | 40 - 99 | Kocsis Sándor Sportközpont |
Játékvezetők: Hartai Tamás, NAGY ISTVÁN (Kincs Károly) | |||||
NKA Pécs/A | Darazsak Sportakadémia/A | 2020. december 4. | 19:00 | 73 - 72 | |
Játékvezetők: Téczely Roland Balázs , Marossy Gergely (Parádi Péter) | |||||
NKA Pécs u15 | Darazsak Sportakadémia/B | 2020. december 5. | 00:00 | 0 - 2 | Nemzeti Kosárlabda Akadémia |
Csata DSE | DVTK Akadémia/A | 2020. december 5. | 14:00 | 61 - 42 | Csata utcai Általános Iskola |
Játékvezetők: Tóth Kitti, Ntasis Lazaros (Gyuris Péter) | |||||
Vasas Akadémia/B | Kanizsai Vadmacskák SE | 2020. december 6. | 11:00 | 84 - 18 | Vasas Pasaréti Sportcentrum |
Játékvezetők: Gaál István Tamás, Gruber Nikolett Lilla (Dr. Gencsev Plámen) | |||||
DEAC | Zsíros Akadémia Kőbánya | 2020. december 6. | 13:00 | 41 - 80 | |
Játékvezetők: Fülöp Ádám László, Szűcs Sándor (Szekeres Ferenc) | |||||
NKA Pécs u15 | Kiss Lenke KS | 2020. december 9. | 13:00 | 72 - 77 | |
Játékvezetők: Fleischmann Krisztián, Marossy Gergely (Parádi Péter) | |||||
Kanizsai Vadmacskák SE | Darazsak Sportakadémia/B | 2020. december 9. | 16:00 | 54 - 63 | Cserháti Sándor Müszaki Szakközépiskola |
Játékvezetők: Horváth Alajos, Szabó Tibor (Silló Zsolt) | |||||
Nyíregyházi Kosársuli | Csata DSE | 2020. december 11. | 15:00 | 51 - 114 | Szent Imre Kat. Gimn. Ált. Isk. Kollégium Óvoda és Alapfokú Műv. Isk. |
Játékvezetők: Szulics Zsolt János, Molnár Péter Zoltán (Zalai Ákos István) | |||||
Darazsak Sportakadémia/A | Szeged KE | 2020. december 12. | 15:00 | 88 - 54 | |
Játékvezetők: Tóth Bence, Herczeg Ágoston (Kozák Tamás) | |||||
BEAC -Újbuda KA/A | Zsíros Akadémia Kőbánya | 2020. december 12. | 19:00 | 65 - 78 | Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Tóth Kitti, Csoma Viktor (László Zsolt Károly) | |||||
Vasas Akadémia/A | DEAC | 2020. december 13. | 10:00 | 111 - 26 | |
Játékvezetők: Gaál István Tamás, Simon Kristóf Kolos (Budayné Tóth Rozália) | |||||
Török Flóris - Törekvés SE/A | Kiss Lenke KS | 2020. december 13. | 11:00 | 69 - 75 | Kocsis Sándor Sportközpont |
Játékvezetők: Jankovics Viktor Zsolt, Káré Gergő (Szabari János) | |||||
DVTK Akadémia/A | NKA Pécs/A | 2020. december 13. | 11:00 | 55 - 78 | Generali Aréna |
Játékvezetők: Domán István, dr. Nagy Zsombor (Bene Szilárd Csaba) | |||||
Nyíregyházi Kosársuli | Darazsak Sportakadémia/A | 2020. december 15. | 15:00 | 52 - 84 | Szent Imre Kat. Gimn. Ált. Isk. Kollégium Óvoda és Alapfokú Műv. Isk. |
Játékvezetők: Molnár Péter Zoltán, dr. Marjay Péter (Zalai Ákos István) | |||||
Kecskeméti KA/A | BEAC -Újbuda KA/A | 2020. december 15. | 18:15 | 74 - 66 | |
Játékvezetők: Tóth Mihály, Lukácsi Lóránt (Budai Csaba) | |||||
Kanizsai Vadmacskák SE | NKA Pécs u15 | 2020. december 16. | 16:00 | 66 - 85 | Cserháti Sándor Müszaki Szakközépiskola |
Játékvezetők: Benedek Zoltán, Földesi Ádám (Silló Zsolt) | |||||
Zsíros Akadémia Kőbánya | Vasas Akadémia/A | 2020. december 16. | 18:00 | 60 - 96 | Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Gaál Norbert, Jankovics Viktor Zsolt (Kincs Károly) | |||||
Kecskeméti KA/A | Atomerőmű-KSC Szekszárd | 2020. december 18. | 17:15 | 78 - 59 | Mercedes-Benz Sportakadémia |
Játékvezetők: Tóth Mihály, Nagy Joel (Budai Csaba) | |||||
Kiss Lenke KS | Török Flóris - Törekvés SE/A | 2020. december 19. | 14:00 | 76 - 70 | Benkő István Református Általános Iskola és Gimnázium |
Játékvezetők: Szentpáli-Gavallér Csaba, Ntasis Lazaros (Kincs Károly) | |||||
NKA Pécs/A | Csata DSE | 2020. december 19. | 15:00 | 36 - 93 | Nemzeti Kosárlabda Akadémia |
Játékvezetők: Dr. Danka Péter, dr. Szakács Imre Vilmos (Várhalmi Zsolt László) | |||||
Atomerőmű-KSC Szekszárd | BEAC -Újbuda KA/A | 2020. december 20. | 14:00 | 73 - 76 | Szekszárd Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Ács Dezső, Keresztes Tamás (Kollár Tamás) | |||||
Szeged KE | DVTK Akadémia/A | 2020. december 20. | 15:00 | 51 - 78 | Etelka sori csarnok |
Játékvezetők: Varga Zoltán, Bartucz Csaba (Faltinné Széll Ágnes) | |||||
DEAC | Kecskeméti KA/A | 2020. december 20. | 15:00 | 54 - 78 | |
Játékvezetők: Kisházi Béla Kálmán, Rácz Bence (Torzsa Csaba Péter) | |||||
Török Flóris - Törekvés SE/A | Vasas Akadémia/B | 2020. december 20. | 17:30 | 45 - 59 | Kocsis Sándor Sportközpont |
Játékvezetők: Tóth Kitti, Sancilio Alexis (László Zsolt Károly) | |||||
Kiss Lenke KS | NKA Pécs u15 | 2020. december 22. | 13:00 | 61 - 52 | Benkő István Református Általános Iskola és Gimnázium |
Játékvezetők: Lövei László, Szentpáli-Gavallér Csaba (Dernei Gábor) | |||||
Zsíros Akadémia Kőbánya | Atomerőmű-KSC Szekszárd | 2020. december 22. | 15:00 | 77 - 53 | Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Goda László, Simon Kristóf Kolos (Kincs Károly) | |||||
Vasas Akadémia/B | NKA Pécs u15 | 2020. december 29. | 12:30 | 68 - 45 | Vasas Pasaréti Sportcentrum |
Játékvezetők: Simon Kristóf Kolos, Tahin András (Cseh Sándor Attila) |
NKA Pécs u15 | Vasas Akadémia/B | 2021. január 5. | 14:00 | 57 - 77 | Nemzeti Kosárlabda Akadémia |
Játékvezetők: Fleischmann Krisztián, Marossy Gergely (Parádi Péter) | |||||
Atomerőmű-KSC Szekszárd | Vasas Akadémia/A | 2021. január 6. | 14:00 | 32 - 129 | Szekszárd Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Bálind Attila, Ács Dezső (Kollár József) | |||||
Darazsak Sportakadémia/A | NKA Pécs/A | 2021. január 6. | 14:00 | 69 - 63 | NOVOMATIC Aréna |
Játékvezetők: Buzai Patrik, Wischy Péter (Herczeg Ágoston) | |||||
Csata DSE | Nyíregyházi Kosársuli | 2021. január 6. | 16:30 | 125 - 25 | Csata utcai Általános Iskola |
Játékvezetők: Tóth Kitti, Matóczay Bálint (Dr. Gencsev Plámen) | |||||
Kecskeméti KA/A | Zsíros Akadémia Kőbánya | 2021. január 9. | 13:00 | 54 - 52 | Mercedes-Benz Sportakadémia |
Játékvezetők: Arató Balázs, Farkas Dominik (Bogárdi János) | |||||
DVTK Akadémia/A | Nyíregyházi Kosársuli | 2021. január 9. | 13:30 | 67 - 49 | Generali Aréna |
Játékvezetők: Hegedűs Imre, Kokas Sándor Zsolt (Molnár Gábor) | |||||
Csata DSE | Szeged KE | 2021. január 9. | 14:00 | 113 - 25 | Csata utcai Általános Iskola |
Játékvezetők: Makay Dániel József, Zádeczki Donát László (Dr. Gencsev Plámen) | |||||
Török Flóris - Törekvés SE/A | Kanizsai Vadmacskák SE | 2021. január 10. | 10:30 | 82 - 68 | Kocsis Sándor Sportközpont |
Játékvezetők: Komlódi Benedek, Németh Fanni (Vághy Tamás János) | |||||
BEAC -Újbuda KA/A | Vasas Akadémia/A | 2021. január 10. | 11:00 | 31 - 94 | Gabányi László Sportcsarnok |
Játékvezetők: Magyar Zoltán, Balogh Kristóf (Dr. Gencsev Plámen) | |||||
Atomerőmű-KSC Szekszárd | DEAC | 2021. január 10. | 13:30 | 75 - 70 | Szekszárd Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Ács Dezső, Keresztes Tamás (Kollár József) | |||||
Kiss Lenke KS | Darazsak Sportakadémia/B | 2021. január 10. | 15:00 | 53 - 81 | Benkő István Református Általános Iskola és Gimnázium |
Játékvezetők: Szőts Dávid István, Pál Roland (Dernei Gábor) | |||||
Csata DSE | Darazsak Sportakadémia/A | 2021. január 10. | 16:15 | 62 - 28 | Csata utcai Általános Iskola |
Játékvezetők: Rózsavölgyi Alexandra, NAGY ISTVÁN (Kincs Károly) | |||||
Szeged KE | Darazsak Sportakadémia/A | 2021. január 13. | 14:00 | 47 - 67 | Etelka sori csarnok |
Játékvezetők: Márkus Gábor, Barabás Dorina Mónika (Farkas Zoltán) | |||||
NKA Pécs u15 | Kanizsai Vadmacskák SE | 2021. január 13. | 15:30 | 90 - 57 | Nemzeti Kosárlabda Akadémia |
Játékvezetők: Fleischmann Krisztián, dr. Szakács Imre Vilmos (Éles Péter Emil) | |||||
Kiss Lenke KS | Kanizsai Vadmacskák SE | 2021. január 16. | 14:00 | 86 - 64 | Benkő István Református Általános Iskola és Gimnázium |
Játékvezetők: Szentpáli-Gavallér Csaba, Zádeczki Donát László (Kincs Károly) | |||||
DEAC | BEAC -Újbuda KA/A | 2021. január 17. | 11:00 | 51 - 92 | Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma |
Játékvezetők: Fülöp Ádám László, Szűcs Sándor (Hegedűs Imre) | |||||
Kanizsai Vadmacskák SE | Kiss Lenke KS | 2021. január 17. | 11:00 | 67 - 69 | Cserháti Sándor Müszaki Szakközépiskola |
Játékvezetők: Benedek Zoltán, Szabó Tibor (Szalai Zsolt) | |||||
Török Flóris - Törekvés SE/A | NKA Pécs u15 | 2021. január 17. | 12:00 | 60 - 95 | Kocsis Sándor Sportközpont |
Játékvezetők: Lövei László, Tahin András (Bagi Károly Imre) | |||||
Szeged KE | Nyíregyházi Kosársuli | 2021. január 17. | 12:00 | 57 - 49 | Etelka sori csarnok |
Játékvezetők: Tóth Tamás, Barabás Dorina Mónika (Farkas Zoltán) | |||||
Darazsak Sportakadémia/B | Vasas Akadémia/B | 2021. január 17. | 14:00 | 58 - 66 | NOVOMATIC Aréna |
Játékvezetők: Rudasits Ákos, Dr Tallós Gábor (Farkas Dávid) | |||||
DVTK Akadémia/A | Vasas Akadémia/A | 2021. január 30. | 16:00 | 43 - 92 | Generali Aréna |
Játékvezetők: Lónáth László, Molnár Krisztián (Pázsitka Ferenc Gábor) | |||||
Kiss Lenke KS | Nyíregyházi Kosársuli | 2021. január 31. | 14:00 | 47 - 77 | Benkő István Református Általános Iskola és Gimnázium |
Játékvezetők: Bátovszky Zsolt , Ntasis Lazaros (Kincs Károly) | |||||
Csata DSE | Atomerőmű-KSC Szekszárd | 2021. január 31. | 14:00 | 120 - 29 | Csata utcai Általános Iskola |
Játékvezetők: Rózsavölgyi Alexandra, Gruber Nikolett Lilla (Gyuris Péter) | |||||
DEAC | Vasas Akadémia/B | 2021. január 31. | 15:00 | 30 - 55 | Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma |
Játékvezetők: Kisházi Béla Kálmán, Fülöp Ádám László (Hegedűs Imre) |
Atomerőmű-KSC Szekszárd | NKA Pécs/A | 2021. február 3. | 15:00 | 69 - 80 | Pécsi Tudományegyetem Illyés Gyula Kar |
Játékvezetők: Bálind Attila, Ács Dezső (Kollár József) | |||||
Darazsak Sportakadémia/B | BEAC -Újbuda KA/A | 2021. február 5. | 15:00 | 70 - 54 | NOVOMATIC Aréna |
Játékvezetők: Kapusi Gábor, Wischy Péter (Kozák Tamás) | |||||
NKA Pécs u15 | Szeged KE | 2021. február 6. | 14:00 | 63 - 68 | Nemzeti Kosárlabda Akadémia |
Játékvezetők: Lovász Balázs, dr. Szakács Imre Vilmos (Parádi Péter) | |||||
Vasas Akadémia/A | NKA Pécs/A | 2021. február 7. | 11:00 | 79 - 48 | Vasas Pasaréti Sportcentrum |
Játékvezetők: Rózsavölgyi Alexandra, Szentpáli-Gavallér Csaba (Gátiné Müller Zsuzsanna) | |||||
Kiss Lenke KS | DEAC | 2021. február 7. | 14:00 | 69 - 64 | Benkő István Református Általános Iskola és Gimnázium |
Játékvezetők: Bátovszky Zsolt , Paulus Bence Máté (Kincs Károly) | |||||
Atomerőmű-KSC Szekszárd | Darazsak Sportakadémia/A | 2021. február 7. | 15:00 | 65 - 81 | |
Játékvezetők: Bálind Attila, Fodor Sándor Balázs (Kollár József) | |||||
Kecskeméti KA/A | Csata DSE | 2021. február 7. | 18:00 | 27 - 99 | Mercedes-Benz Sportakadémia |
Játékvezetők: Nagy Joel, Fehér Ádám (Bogárdi János) | |||||
NKA Pécs/A | Atomerőmű-KSC Szekszárd | 2021. február 13. | 14:00 | 107 - 47 | Nemzeti Kosárlabda Akadémia |
Játékvezetők: Fleischmann Krisztián, Lovász Balázs (Heiling Csaba) | |||||
DVTK Akadémia/A | Kecskeméti KA/A | 2021. február 13. | 15:00 | 76 - 57 | Generali Aréna |
Játékvezetők: Lengyel Ádám József, Marton Péter (Tolnai János) | |||||
Szeged KE | Darazsak Sportakadémia/B | 2021. február 13. | 15:00 | 53 - 73 | Etelka sori csarnok |
Játékvezetők: Nyilas István, Tóth Tamás (Faltinné Széll Ágnes) | |||||
Kiss Lenke KS | Vasas Akadémia/B | 2021. február 14. | 13:00 | 44 - 85 | Benkő István Református Általános Iskola és Gimnázium |
Játékvezetők: Goda László, Káré Gergő (Kincs Károly) | |||||
Csata DSE | Zsíros Akadémia Kőbánya | 2021. február 15. | 19:00 | 88 - 37 | Csata utcai Általános Iskola |
Játékvezetők: Tóth Kitti, Szőts Dávid István (Gyuris Péter) | |||||
NKA Pécs u15 | Darazsak Sportakadémia/B | 2021. február 16. | 14:00 | 53 - 58 | Nemzeti Kosárlabda Akadémia |
Játékvezetők: Fleischmann Krisztián, Lovász Balázs (Parádi Péter) | |||||
Darazsak Sportakadémia/A | Vasas Akadémia/A | 2021. február 17. | 14:00 | 57 - 87 | NOVOMATIC Aréna |
Játékvezetők: Tóth Bence, Rokob Krisztián (Szabadvári János László) | |||||
Darazsak Sportakadémia/B | Szeged KE | 2021. február 27. | 16:30 | 72 - 48 | NOVOMATIC Aréna |
Játékvezetők: Kapusi Gábor, Tóth Bence (Herczeg Ágoston) | |||||
Vasas Akadémia/B | DEAC | 2021. február 28. | 11:00 | 78 - 28 | Vasas Pasaréti Sportcentrum |
Játékvezetők: Tóth Kitti, Balogh Kristóf (Cseh Sándor Attila) | |||||
Kecskeméti KA/A | NKA Pécs/A | 2021. február 28. | 12:00 | 50 - 86 | Mercedes-Benz Sportakadémia |
Játékvezetők: Bozóki Bettina, Lukácsi Lóránt (Bogárdi János) | |||||
Atomerőmű-KSC Szekszárd | DVTK Akadémia/A | 2021. február 28. | 15:00 | 71 - 65 | |
Játékvezetők: Farkas Péter Gábor, Ács Dezső (Kovács Gyula Attila) |
NKA Pécs/A | Zsíros Akadémia Kőbánya | 2021. március 3. | 17:00 | 79 - 49 | Nemzeti Kosárlabda Akadémia |
Játékvezetők: Téczely Roland Balázs , Dr. Danka Péter (Parádi Péter) | |||||
Nyíregyházi Kosársuli | DEAC | 2021. március 3. | 17:30 | 95 - 32 | Szent Imre Kat. Gimn. Ált. Isk. Kollégium Óvoda és Alapfokú Műv. Isk. |
Játékvezetők: Molnár Péter Zoltán, Horányi András (Zalai Ákos István) | |||||
Zsíros Akadémia Kőbánya | DVTK Akadémia/A | 2021. március 6. | 15:00 | 58 - 66 | Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Komlódi Benedek, Balogh Kristóf (Bagi Károly Imre) | |||||
BEAC -Újbuda KA/A | NKA Pécs u15 | 2021. március 7. | 11:30 | 53 - 57 | Tüskecsarnok |
Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Matics Sándor (Sarkadi-Nagy Ágnes) | |||||
Vasas Akadémia/B | Nyíregyházi Kosársuli | 2021. március 7. | 13:00 | 71 - 39 | Vasas Pasaréti Sportcentrum |
Játékvezetők: Gaál István Tamás, Németh Fanni (Dr. Gencsev Plámen) | |||||
Kecskeméti KA/A | Darazsak Sportakadémia/A | 2021. március 7. | 15:00 | 35 - 47 | Mercedes-Benz Sportakadémia |
Játékvezetők: Arató Balázs, Bozóki Bettina (Papp Attila) | |||||
Zsíros Akadémia Kőbánya | NKA Pécs/A | 2021. március 10. | 16:00 | 59 - 78 | Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: NAGY ISTVÁN, Komlódi Benedek (Bagi Károly Imre) | |||||
BEAC -Újbuda KA/A | Darazsak Sportakadémia/B | 2021. március 13. | 14:30 | 61 - 41 | Gabányi László Sportcsarnok |
Játékvezetők: Gaál Norbert, Szőts Dávid István (Sarkadi-Nagy Ágnes) | |||||
Nyíregyházi Kosársuli | Vasas Akadémia/B | 2021. március 14. | 11:00 | 63 - 50 | |
Játékvezetők: Szulics Zsolt János, Horányi András (Zalai Ákos István) | |||||
Vasas Akadémia/A | DVTK Akadémia/A | 2021. március 14. | 13:00 | 67 - 40 | Vasas Pasaréti Sportcentrum |
Játékvezetők: Rózsavölgyi Alexandra, Káré Gergő (Dr. Gencsev Plámen) | |||||
Darazsak Sportakadémia/A | Zsíros Akadémia Kőbánya | 2021. március 16. | 13:00 | 71 - 58 | NOVOMATIC Aréna |
Játékvezetők: Kapusi Gábor, Hernicz Balazs (Szabadvári János László) | |||||
Szeged KE | BEAC -Újbuda KA/A | 2021. március 20. | 13:00 | 85 - 76 | Etelka sori csarnok |
Játékvezetők: Varga Zoltán, Utasi Balázs (Faltinné Széll Ágnes) | |||||
Darazsak Sportakadémia/B | NKA Pécs u15 | 2021. március 21. | 13:30 | 80 - 55 | NOVOMATIC Aréna |
Játékvezetők: Buzai Patrik, Wischy Péter (Herczeg Ágoston) | |||||
DVTK Akadémia/A | Zsíros Akadémia Kőbánya | 2021. március 21. | 15:30 | 82 - 61 | Generali Aréna |
Játékvezetők: Domán István, Marton Péter (Bene Szilárd Csaba) | |||||
Csata DSE | Kecskeméti KA/A | 2021. március 21. | 16:30 | 87 - 31 | Csata utcai Általános Iskola |
Játékvezetők: Makay Dániel József, Németh Fanni (Gyuris Péter) | |||||
DEAC | Nyíregyházi Kosársuli | 2021. március 21. | 17:00 | 50 - 74 | |
Játékvezetők: Kokas Sándor Zsolt, Szűcs Sándor (Hegedűs Imre) | |||||
Vasas Akadémia/B | Kiss Lenke KS | 2021. március 21. | 18:00 | 49 - 45 | Vasas Pasaréti Sportcentrum |
Játékvezetők: Rózsavölgyi Alexandra, Tóth Kitti (Dr. Gencsev Plámen) | |||||
Vasas Akadémia/A | Darazsak Sportakadémia/A | 2021. március 24. | 13:15 | 55 - 32 | Vasas Pasaréti Sportcentrum |
Játékvezetők: Gaál István Tamás, Bátovszky Zsolt (Gátiné Müller Zsuzsanna) | |||||
Szeged KE | NKA Pécs u15 | 2021. március 24. | 14:00 | 87 - 82 | Etelka sori csarnok |
Játékvezetők: Márkus Gábor, Tóth Tamás (Faltinné Széll Ágnes) | |||||
BEAC -Újbuda KA/A | Szeged KE | 2021. március 27. | 13:30 | 69 - 64 | Tüskecsarnok |
Játékvezetők: Gruber Nikolett Lilla, Németh Fanni (Sarkadi-Nagy Ágnes) | |||||
DEAC | Kiss Lenke KS | 2021. március 27. | 14:00 | 34 - 37 | |
Játékvezetők: Kisházi Béla Kálmán, Nyíri Péter Patrik (Hegedűs Imre) | |||||
Kecskeméti KA/A | DVTK Akadémia/A | 2021. március 27. | 15:00 | 54 - 77 | Mercedes-Benz Sportakadémia |
Játékvezetők: Lukácsi Lóránt, Bozóki Bettina (Bogárdi János) | |||||
Atomerőmű-KSC Szekszárd | Csata DSE | 2021. március 27. | 15:00 | 43 - 87 | Szekszárd Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Propszt Amanda, Kovács Kincső (Villányi János) |
Nyíregyházi Kosársuli | Kiss Lenke KS | 2021. április 1. | 15:00 | 97 - 68 | Szent Imre Kat. Gimn. Ált. Isk. Kollégium Óvoda és Alapfokú Műv. Isk. |
Játékvezetők: Szulics Zsolt János, Molnár Péter Zoltán (KONCZ JÁNOS) | |||||
NKA Pécs u15 | BEAC -Újbuda KA/A | 2021. április 7. | 15:00 | 76 - 67 | Nemzeti Kosárlabda Akadémia |
Játékvezetők: Lovász Balázs, dr. Szakács Imre Vilmos (Heiling Csaba) | |||||
Darazsak Sportakadémia/A | Kecskeméti KA/A | 2021. április 8. | 15:00 | 77 - 46 | NOVOMATIC Aréna |
Játékvezetők: Tóth Bence, Rokob Krisztián (Kozák Tamás) | |||||
Zsíros Akadémia Kőbánya | Csata DSE | 2021. április 8. | 17:30 | 30 - 95 | Darázsfészek Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Jankovics Viktor Zsolt, Szentpáli-Gavallér Csaba (László Zsolt Károly) | |||||
Darazsak Sportakadémia/A | Atomerőmű-KSC Szekszárd | 2021. április 10. | 15:00 | 89 - 43 | NOVOMATIC Aréna |
Játékvezetők: Hernicz Balazs, Tóth Bence (Szabadvári János László) | |||||
Darazsak Sportakadémia/B | Nyíregyházi Kosársuli | 2021. április 14. | 14:00 | 59 - 66 | NOVOMATIC Aréna |
Játékvezetők: Hernicz Balazs, Wischy Péter (Szabadvári János László) | |||||
NKA Pécs/A | Vasas Akadémia/A | 2021. április 14. | 14:00 | 56 - 74 | Nemzeti Kosárlabda Akadémia |
Játékvezetők: Fleischmann Krisztián, Nagy Bence László (Parádi Péter) | |||||
Zsíros Akadémia Kőbánya | Darazsak Sportakadémia/A | 2021. április 14. | 16:00 | 80 - 70 | Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Bátovszky Zsolt , Simon Kristóf Kolos (Szabari János) | |||||
BEAC -Újbuda KA/B | NKA Pécs u15 | 2021. április 15. | 16:30 | 54 - 61 | Tüske csarnok - 1. terem |
Játékvezetők: Gaál István Tamás, Jankovics Viktor Zsolt (Gátiné Müller Zsuzsanna) | |||||
Szeged KE | Vasas Akadémia/B | 2021. április 17. | 12:30 | 73 - 59 | Etelka sori csarnok |
Játékvezetők: Varga Zoltán, Tóth Tamás (Farkas Zoltán) | |||||
Szolnoki Sportcentrum/A | DEAC | 2021. április 17. | 15:00 | 59 - 47 | B. Nagy Pál (Véső úti) Sportcsarnok |
Játékvezetők: Kovács Csaba, Kovács Máté Zádor (Szabó László) | |||||
Csata DSE | Vasas Akadémia/A | 2021. április 17. | 16:00 | 69 - 44 | Csata utcai Általános Iskola |
Játékvezetők: Matics Sándor, Szőts Dávid István (Gyuris Péter) | |||||
Bajai NKK | Kiss Lenke KS | 2021. április 18. | 14:30 | 62 - 53 | Dr. Pósta Sándor Sportcsarnok |
Játékvezetők: Goldring Gergő, Pálfi Ágnes | |||||
DVTK Akadémia/A | Atomerőmű-KSC Szekszárd | 2021. április 18. | 15:00 | 79 - 60 | Generali Aréna |
Játékvezetők: Fülöp Ádám László, dr. Nagy Zsombor (Bene Szilárd Csaba) | |||||
NKA Pécs/A | Kecskeméti KA/A | 2021. április 18. | 17:00 | 87 - 42 | Nemzeti Kosárlabda Akadémia |
Játékvezetők: Fodor Sándor Balázs, Ács Dezső (Heiling Csaba) | |||||
Nyíregyházi Kosársuli | Darazsak Sportakadémia/B | 2021. április 21. | 11:30 | 70 - 69 | Szent Imre Kat. Gimn. Ált. Isk. Kollégium Óvoda és Alapfokú Műv. Isk. |
Játékvezetők: Nyíri Péter Patrik, Horányi András (Molnár Péter Zoltán) | |||||
Vasas Akadémia/A | Csata DSE | 2021. április 21. | 12:30 | 39 - 77 | Vasas Pasaréti Sportcentrum |
Játékvezetők: Gaál István Tamás, NAGY ISTVÁN (Cseh Sándor Attila) | |||||
Vasas Akadémia/B | Szeged KE | 2021. április 21. | 14:30 | 47 - 45 | Vasas Pasaréti Sportcentrum |
Játékvezetők: Bátovszky Zsolt , Simon Kristóf Kolos (Cseh Sándor Attila) | |||||
BEAC -Újbuda KA/A | DVTK Akadémia/B | 2021. április 23. | 15:30 | 72 - 73 | Tüskecsarnok |
Játékvezetők: Simon Kristóf Kolos, NAGY ISTVÁN (Gyuris Péter) | |||||
NKA Pécs u15 | BEAC -Újbuda KA/B | 2021. április 24. | 14:30 | 57 - 58 | Nemzeti Kosárlabda Akadémia |
Játékvezetők: Dr. Danka Péter, Lovász Balázs (Téczely Tamás) | |||||
Szeged KE | Kecskeméti KA/A | 2021. április 24. | 17:30 | 67 - 37 | Etelka sori csarnok |
Játékvezetők: Márkus Gábor, Tóth Tamás (Farkas Zoltán) | |||||
Kiss Lenke KS | Bajai NKK | 2021. április 25. | 12:00 | 74 - 69 | Benkő István Református Általános Iskola és Gimnázium |
Játékvezetők: Hartai Tamás, Tóth Kitti (Cseh Sándor Attila) | |||||
DEAC | Szolnoki Sportcentrum/A | 2021. április 25. | 14:00 | 46 - 49 | Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma |
Játékvezetők: Hegedűs Imre, Rácz Bence (Szekeres Ferenc) | |||||
DVTK Akadémia/B | BEAC -Újbuda KA/A | 2021. április 26. | 16:30 | 80 - 76 | Generali Aréna |
Játékvezetők: Domán István, Takács Zoltán (Bene Szilárd Csaba) | |||||
Nyíregyházi Kosársuli | Atomerőmű-KSC Szekszárd | 2021. április 27. | 13:00 | 78 - 93 | Szent Imre Kat. Gimn. Ált. Isk. Kollégium Óvoda és Alapfokú Műv. Isk. |
Játékvezetők: Nyíri Péter Patrik, Tóth Tamás (Molnár Péter Zoltán) | |||||
Kecskeméti KA/A | Szeged KE | 2021. április 28. | 14:00 | 56 - 48 | Mercedes-Benz Sportakadémia |
Játékvezetők: Komáromi Péter, Lukácsi Lóránt (Bodnárné Pasek Mónika) | |||||
Atomerőmű-KSC Szekszárd | Nyíregyházi Kosársuli | 2021. április 29. | 13:00 | 85 - 60 | Szekszárd Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Farkas Péter Gábor, Keresztes Tamás (Villányi János) |
Darazsak Sportakadémia/B | NKA Pécs u15 | 2021. május 4. | 11:00 | 52 - 74 | Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Gombos Márk Bálint, Kovács Máté Zádor (Szlota Tibor Csaba) | |||||
Nyíregyházi Kosársuli | DVTK Akadémia/B | 2021. május 4. | 13:30 | 57 - 71 | Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Csoma Viktor, Fenyvesi Zénó (Szlota Tibor Csaba) | |||||
Kecskeméti KA/A | Szolnoki Sportcentrum/A | 2021. május 4. | 16:00 | 58 - 42 | Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Szőts Dávid István, Németh Fanni (Szlota Tibor Csaba) | |||||
Vasas Akadémia/B | Bajai NKK | 2021. május 4. | 18:30 | 65 - 36 | Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Matics Sándor, Lukácsi Lóránt (Szlota Tibor Csaba) | |||||
NKA Pécs/A | Zsíros Akadémia Kőbánya | 2021. május 5. | 11:00 | 96 - 77 | Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Kruk Melinda, Simon Kristóf Kolos, Fülöp Ádám László (Halmos Péter) | |||||
Vasas Akadémia/A | Szeged KE | 2021. május 5. | 13:30 | 102 - 44 | Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Tóth Kitti, Szőcs Béla, Szűcs Sándor (Halmos Péter) | |||||
BEAC -Újbuda KA/B | Kiss Lenke KS | 2021. május 5. | 15:00 | 58 - 54 | Tüske csarnok - 1. terem |
Játékvezetők: Gaál István Tamás, NAGY ISTVÁN (Réger Zsolt Péter) | |||||
Csata DSE | Atomerőmű-KSC Szekszárd | 2021. május 5. | 16:00 | 125 - 39 | Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Dr. Szalóki Bence, Utasi Balázs, Koller István (Halmos Péter) | |||||
BEAC -Újbuda KA/A | DEAC | 2021. május 5. | 17:00 | 62 - 64 | Tüske csarnok - 1. terem |
Játékvezetők: Goda László, Gaál Norbert (Réger Zsolt Péter) | |||||
Darazsak Sportakadémia/A | DVTK Akadémia/A | 2021. május 5. | 18:30 | 72 - 48 | Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Nagy-Pál Petra, Zahorán Kitti Mária, Magyari Viktor (Halmos Péter) | |||||
Darazsak Sportakadémia/B | Nyíregyházi Kosársuli | 2021. május 6. | 11:00 | 56 - 67 | Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Németh Fanni , Fenyvesi Zénó (Szlota Tibor Csaba) | |||||
Szolnoki Sportcentrum/A | Bajai NKK | 2021. május 6. | 13:30 | 86 - 55 | Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Kozma Balázs, Lukácsi Lóránt (Szlota Tibor Csaba) | |||||
NKA Pécs u15 | DVTK Akadémia/B | 2021. május 6. | 16:00 | 64 - 71 | Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Matics Sándor, Gombos Márk Bálint (Szlota Tibor Csaba) | |||||
Kecskeméti KA/A | Vasas Akadémia/B | 2021. május 6. | 18:30 | 71 - 52 | Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Csoma Viktor, Kovács Máté (Szlota Tibor Csaba) | |||||
Zsíros Akadémia Kőbánya | Szeged KE | 2021. május 7. | 11:00 | 84 - 61 | Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Magyari Viktor, Koller István, Fülöp Ádám László (Halmos Péter) | |||||
Atomerőmű-KSC Szekszárd | DVTK Akadémia/A | 2021. május 7. | 13:30 | 56 - 78 | Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Simon Kristóf Kolos, Zahorán Kitti Mária, Szűcs Sándor (Halmos Péter) | |||||
NKA Pécs/A | Vasas Akadémia/A | 2021. május 7. | 16:00 | 49 - 88 | Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Kruk Melinda, Nagy-Pál Petra, Tóth Kitti (Halmos Péter) | |||||
Csata DSE | Darazsak Sportakadémia/A | 2021. május 7. | 18:30 | 95 - 43 | Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Dr. Szalóki Bence, Utasi Balázs, Szőcs Béla (Halmos Péter) | |||||
Darazsak Sportakadémia/B | Bajai NKK | 2021. május 8. | 11:00 | 63 - 44 | Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Csoma Viktor, Fenyvesi Zénó (Szlota Tibor Csaba) | |||||
Nyíregyházi Kosársuli | Szolnoki Sportcentrum/A | 2021. május 8. | 13:30 | 91 - 62 | Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Kovács Máté Zádor, Lukácsi Lóránt (Szlota Tibor Csaba) | |||||
NKA Pécs u15 | Vasas Akadémia/B | 2021. május 8. | 16:00 | 83 - 57 | Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Gombos Márk Bálint, Németh Fanni (Szlota Tibor Csaba) | |||||
Kiss Lenke KS | BEAC -Újbuda KA/B | 2021. május 8. | 16:00 | 66 - 50 | Benkő István Református Általános Iskola és Gimnázium |
Játékvezetők: Pohánka Balázs, Káré Gergő (Kincs Károly) | |||||
DVTK Akadémia/B | Kecskeméti KA/A | 2021. május 8. | 18:30 | 64 - 70 | Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Kozma Balázs, Matics Sándor (Szlota Tibor Csaba) | |||||
Szeged KE | Atomerőmű-KSC Szekszárd | 2021. május 9. | 11:00 | 62 - 81 | Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Koller István, Szűcs Sándor, Fülöp Ádám László (Halmos Péter) | |||||
Zsíros Akadémia Kőbánya | DVTK Akadémia/A | 2021. május 9. | 13:30 | 64 - 71 | Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Tóth Kitti, Zahorán Kitti Mária, Szőcs Béla (Halmos Péter) | |||||
DEAC | BEAC -Újbuda KA/A | 2021. május 9. | 14:00 | 47 - 55 | Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma |
Játékvezetők: Marton Péter, Kisházi Béla Kálmán (Szekeres Ferenc) | |||||
NKA Pécs/A | Darazsak Sportakadémia/A | 2021. május 9. | 16:00 | 51 - 68 | Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Kruk Melinda, Utasi Balázs, Magyari Viktor (Halmos Péter) | |||||
Vasas Akadémia/A | Csata DSE | 2021. május 9. | 18:30 | 59 - 80 | Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Dr. Szalóki Bence, Nagy-Pál Petra, Simon Kristóf Kolos (Halmos Péter) |