Hazai | Vendég | Dátum | Időpont | Eredmény | Csarnok |
---|---|---|---|---|---|
SMAFC | Közgáz SC és DSK | 2020. október 12. | 19:30 | 68 - 96 | Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Rokob Krisztián, Tóth Bence | |||||
Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület | Mosonmagyaróvár Széchenyi Egyetem MOGAAC | 2020. október 13. | 19:00 | 70 - 42 | ELTE SEK Egyetemi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Esztergályos Róbert, Antoni Márk Ágoston | |||||
PTE-PEAC | BME-MAFC | 2020. október 13. | 20:15 | 89 - 61 | PTE TTK Sportcsarnok |
Játékvezetők: Dr. Danka Péter, Téczely Roland Balázs | |||||
Közgáz SC és DSK | Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület | 2020. október 19. | 20:00 | 61 - 81 | Lónyay Református Gimnázium |
Játékvezetők: Bagi Bálint, Gyurka Tamás | |||||
Mosonmagyaróvár Széchenyi Egyetem MOGAAC | VESC | 2020. október 20. | 19:30 | 86 - 51 | Bauer Rudolf Egyetemi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Földesi Marcell, Káli Szabolcs | |||||
BME-MAFC | SMAFC | 2020. október 20. | 20:20 | 98 - 54 | Tüske csarnok - 1. terem |
Játékvezetők: Lázár Zsigmond György, Molnár Tamás | |||||
Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület | BME-MAFC | 2020. október 26. | 20:20 | 63 - 48 | ELTE SEK Egyetemi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Tóth Kálmán, Dr. Lipics László | |||||
PTE-PEAC | Mosonmagyaróvár Széchenyi Egyetem MOGAAC | 2020. október 27. | 20:15 | 73 - 72 | PTE TTK Sportcsarnok |
Játékvezetők: Dr. Szalóki Bence, Dr. Danka Péter | |||||
VESC | Közgáz SC és DSK | 2020. október 27. | 20:30 | 45 - 127 | Veszprémi Egyetem Tornacsarnok |
Játékvezetők: Sebesi Gábor, Erős Florentina |
Közgáz SC és DSK | PTE-PEAC | 2020. november 2. | 20:00 | 85 - 65 | Lónyay Református Gimnázium |
Játékvezetők: Kozma Balázs, Molnár Tamás | |||||
Mosonmagyaróvár Széchenyi Egyetem MOGAAC | SMAFC | 2020. november 3. | 19:30 | 105 - 53 | Bauer Rudolf Egyetemi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Földesi Marcell, Káli Szabolcs | |||||
BME-MAFC | VESC | 2020. november 3. | 20:20 | 103 - 33 | Tüske csarnok - 1. terem |
Játékvezetők: Németh Patrik, Magyar Zoltán | |||||
Közgáz SC és DSK | Mosonmagyaróvár Széchenyi Egyetem MOGAAC | 2020. november 9. | 20:00 | 78 - 86 | Lónyay Református Gimnázium |
Játékvezetők: Bagi Bálint, Gaál Norbert | |||||
NKE SE | BME-MAFC | 2020. november 9. | 20:20 | 46 - 88 | Ludovika Aréna |
Játékvezetők: Nepp László Oszkár, Tóth Kitti | |||||
NKE SE | SMAFC | 2020. november 10. | 18:20 | 43 - 72 | Ludovika Aréna |
Játékvezetők: Rózsavölgyi Alexandra, Káré Gergő | |||||
NKE SE | Közgáz SC és DSK | 2020. november 16. | 20:20 | 44 - 76 | Ludovika Aréna |
Játékvezetők: Tóth Kitti, Molnár Tamás | |||||
Mosonmagyaróvár Széchenyi Egyetem MOGAAC | BME-MAFC | 2020. november 17. | 19:30 | 99 - 76 | Bauer Rudolf Egyetemi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Földesi Marcell, Káli Szabolcs | |||||
PTE-PEAC | SMAFC | 2020. november 24. | 14:30 | 93 - 47 | PTE TTK Sportcsarnok |
Játékvezetők: Dr. Danka Péter, Téczely Roland Balázs | |||||
Mosonmagyaróvár Széchenyi Egyetem MOGAAC | NKE SE | 2020. november 24. | 19:30 | 126 - 82 | Bauer Rudolf Egyetemi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Földesi Marcell, Káli Szabolcs | |||||
BME-MAFC | Közgáz SC és DSK | 2020. november 24. | 20:20 | 59 - 91 | Tüske csarnok - 1. terem |
Játékvezetők: Kruk Melinda, Káré Gergő |
Mosonmagyaróvár Széchenyi Egyetem MOGAAC | Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület | 2020. december 1. | 19:30 | 62 - 56 | Bauer Rudolf Egyetemi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Földesi Marcell, Káli Szabolcs | |||||
PTE-PEAC | NKE SE | 2020. december 8. | 14:30 | 99 - 48 | PTE TTK Sportcsarnok |
Játékvezetők: Dr. Szalóki Bence, Téczely Roland Balázs |
SMAFC | Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület | 2021. január 25. | 19:20 | 60 - 86 | Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Rokob Krisztián, Tóth Bence | |||||
NKE SE | PTE-PEAC | 2021. január 26. | 20:20 | 51 - 123 | Ludovika Aréna |
Játékvezetők: Dr. Oláh Márk, Nyíri Péter Patrik |
Közgáz SC és DSK | VESC | 2021. február 1. | 18:30 | 133 - 66 | Lónyay Református Gimnázium |
Játékvezetők: Bagi Bálint, Gyurka Tamás | |||||
SMAFC | NKE SE | 2021. február 1. | 19:30 | 92 - 65 | Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Rokob Krisztián, Tóth Bence | |||||
Mosonmagyaróvár Széchenyi Egyetem MOGAAC | PTE-PEAC | 2021. február 2. | 19:30 | 91 - 82 | Bauer Rudolf Egyetemi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Földesi Marcell, Erős Florentina | |||||
BME-MAFC | Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület | 2021. február 2. | 20:20 | 58 - 67 | Tüske csarnok - 1. terem |
Játékvezetők: Dr. Szakáll István Zoltán, Káré Gergő | |||||
SMAFC | Mosonmagyaróvár Széchenyi Egyetem MOGAAC | 2021. február 8. | 19:30 | 60 - 100 | Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Kapusi Gábor, Tóth Bence | |||||
Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület | NKE SE | 2021. február 8. | 20:00 | 127 - 51 | ELTE SEK Egyetemi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Dr. Lipics László, Kovács Máté | |||||
VESC | BME-MAFC | 2021. február 9. | 20:40 | 49 - 124 | Veszprémi Egyetem Tornacsarnok |
Játékvezetők: Szőcs Péter, Sebesi Gábor | |||||
VESC | NKE SE | 2021. február 15. | 19:20 | 110 - 83 | Veszprémi Egyetem Tornacsarnok |
Játékvezetők: Szőcs Péter, Sebesi Gábor | |||||
Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület | SMAFC | 2021. február 16. | 19:00 | 67 - 30 | ELTE SEK Egyetemi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Dr. Lipics László, Antoni Márk Ágoston | |||||
Mosonmagyaróvár Széchenyi Egyetem MOGAAC | Közgáz SC és DSK | 2021. február 16. | 19:30 | 42 - 104 | Bauer Rudolf Egyetemi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Földesi Marcell, Erős Florentina | |||||
BME-MAFC | NKE SE | 2021. február 16. | 20:20 | 119 - 59 | Tüske csarnok - 1. terem |
Játékvezetők: Nepp László Oszkár, Tóth Kitti | |||||
VESC | PTE-PEAC | 2021. február 16. | 20:30 | 68 - 108 | Veszprémi Egyetem Tornacsarnok |
Játékvezetők: Kaposi Renátó, Sebesi Gábor | |||||
VESC | SMAFC | 2021. február 22. | 19:20 | 69 - 101 | Veszprémi Egyetem Tornacsarnok |
Játékvezetők: Szőcs Péter, Sebesi Gábor | |||||
Közgáz SC és DSK | NKE SE | 2021. február 22. | 19:30 | 127 - 60 | Lónyay Református Gimnázium |
Játékvezetők: Czupi Márton, Lázár Zsigmond György | |||||
PTE-PEAC | Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület | 2021. február 23. | 14:30 | 54 - 50 | PTE TTK Sportcsarnok |
Játékvezetők: Fleischmann Krisztián, Téczely Roland Balázs |
Közgáz SC és DSK | BME-MAFC | 2021. március 1. | 19:30 | 66 - 99 | Lónyay Református Gimnázium |
Játékvezetők: Dr. Oláh Márk, Hartai Tamás | |||||
VESC | Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület | 2021. március 1. | 19:30 | 61 - 103 | Veszprémi Egyetem Tornacsarnok |
Játékvezetők: Szőcs Péter, Sebesi Gábor | |||||
SMAFC | PTE-PEAC | 2021. március 1. | 19:30 | 70 - 82 | Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Földesi Marcell, Káli Szabolcs | |||||
NKE SE | Mosonmagyaróvár Széchenyi Egyetem MOGAAC | 2021. március 1. | 20:20 | 58 - 91 | Ludovika Aréna |
Játékvezetők: Bagi Bálint, Molnár Tamás | |||||
Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület | VESC | 2021. március 4. | 14:30 | 114 - 42 | ELTE SEK Egyetemi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Esztergályos Róbert, Antoni Márk Ágoston | |||||
NKE SE | VESC | 2021. március 8. | 20:00 | 100 - 86 | Ludovika Aréna |
Játékvezetők: Németh Patrik, Jankovics Viktor Zsolt | |||||
BME-MAFC | PTE-PEAC | 2021. március 9. | 20:20 | 99 - 44 | Tüske csarnok - 1. terem |
Játékvezetők: Hervay Tibor, Tóth Kitti | |||||
VESC | Mosonmagyaróvár Széchenyi Egyetem MOGAAC | 2021. március 9. | 20:20 | 55 - 132 | Veszprémi Egyetem Tornacsarnok |
Játékvezetők: Pécsi Zsolt, Sebesi Gábor | |||||
Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület | Közgáz SC és DSK | 2021. március 16. | 14:30 | 78 - 56 | ELTE SEK Egyetemi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Dr. Lipics László, Antoni Márk Ágoston | |||||
PTE-PEAC | VESC | 2021. március 16. | 14:45 | 128 - 88 | PTE TTK Sportcsarnok |
Játékvezetők: Fleischmann Krisztián, Téczely Roland Balázs | |||||
SMAFC | BME-MAFC | 2021. március 16. | 18:00 | 80 - 86 | Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Rokob Krisztián, Tóth Bence | |||||
Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület | PTE-PEAC | 2021. március 22. | 14:30 | 91 - 45 | ELTE SEK Egyetemi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Dr. Lipics László, Antoni Márk Ágoston | |||||
Közgáz SC és DSK | SMAFC | 2021. március 22. | 20:00 | 135 - 43 | Lónyay Református Gimnázium |
Játékvezetők: Kruk Melinda, Simon Kristóf Kolos | |||||
BME-MAFC | Mosonmagyaróvár Széchenyi Egyetem MOGAAC | 2021. március 23. | 20:20 | 84 - 98 | Tüske csarnok - 1. terem |
Játékvezetők: Németh Patrik, Jankovics Viktor Zsolt | |||||
NKE SE | Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület | 2021. március 29. | 13:00 | 49 - 111 | Ludovika Aréna |
Játékvezetők: Gaál István Tamás, Lázár Zsigmond György | |||||
SMAFC | VESC | 2021. március 29. | 19:30 | 103 - 51 | Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Kapusi Gábor, Tóth Bence | |||||
PTE-PEAC | Közgáz SC és DSK | 2021. március 30. | 14:30 | 72 - 74 | PTE TTK Sportcsarnok |
Játékvezetők: Téczely Roland Balázs , Dr. Danka Péter |