Hazai | Vendég | Dátum | Időpont | Eredmény | Csarnok |
---|---|---|---|---|---|
Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét | Kaposvári KK | 2020. október 2. | 18:00 | 97 - 90 | Messzi István Sportcsarnok |
Játékvezetők: Papp Péter, Minár László Balázs, Pozsonyi László (Hartyáni Zsolt) | |||||
OSE Lions | Sopron KC | 2020. október 3. | 17:30 | 78 - 70 | Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok |
Játékvezetők: Cziffra Csaba Zsolt, Ádám József, Nagy Viktor (Bogárdi János) | |||||
DEAC | Atomerőmű SE | 2020. október 3. | 19:30 | 97 - 83 | Oláh Gábor utcai sportcsarnok |
Játékvezetők: Benczur Tamás, Frányó Péter, Fodor Attila (Bodrogváry Iván József) | |||||
Szolnoki Olajbányász | DEAC | 2020. október 7. | 18:00 | 88 - 76 | Tiszaligeti Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Cziffra Csaba Zsolt, Ádám József, Nyilas István (Gorka Szabolcs Zsombor) | |||||
Atomerőmű SE | Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét | 2020. október 7. | 18:00 | 87 - 77 | Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok |
Játékvezetők: Földházi Tamás Péter, Papp Péter, Goda László (Bodrogváry Iván József) | |||||
Sopron KC | Jászberényi KSE | 2020. október 7. | 20:00 | 92 - 83 | NOVOMATIC Aréna |
Játékvezetők: Benczur Tamás, Minár László Balázs, Szilágyi Bálint (dr. Gincsai János Péter) | |||||
Atomerőmű SE | Szolnoki Olajbányász | 2020. október 10. | 18:00 | 66 - 63 | Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok |
Játékvezetők: Kapitány Gellért, Praksch Péter Árpád, Tóth Cecília (Várhalmi Zsolt László) | |||||
DEAC | Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét | 2020. október 10. | 18:00 | 67 - 59 | Oláh Gábor utcai sportcsarnok |
Játékvezetők: Győrffy Pál Attila, Tőzsér Dénes Kelemen, dr. Mészáros Balázs (Dernei Gábor) | |||||
Jászberényi KSE | Naturtex-SZTE-Szedeák | 2020. október 11. | 18:00 | 67 - 89 | Bercsényi tornacsarnok |
Játékvezetők: Földházi Tamás Péter, Farkas Gábor, Major Ádám (Fekete László) | |||||
Kaposvári KK | Jászberényi KSE | 2020. október 14. | 18:00 | 79 - 64 | Kaposvár Aréna |
Játékvezetők: Praksch Péter Árpád, Tőzsér Dénes Kelemen, Boros Tamás (Páli dr. Kálmán) | |||||
Naturtex-SZTE-Szedeák | Sopron KC | 2020. október 14. | 18:00 | 102 - 81 | Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Kapitány Gellért, Győrffy Pál Attila, Goda László (Téczely Tamás) | |||||
Falco-Vulcano Energia KC Szombathely | Naturtex-SZTE-Szedeák | 2020. október 17. | 18:00 | 95 - 93 | Arena Savaria |
Játékvezetők: Benczur Tamás, Söjtöry Tamás Ferenc, Frányó Péter (Várhalmi Zsolt László) | |||||
Egis Körmend | Kaposvári KK | 2020. október 18. | 14:10 | 93 - 72 | Körmend Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Földházi Tamás Péter, TÖRÖK RÓBERT, dr. Mészáros Balázs (Gorka Szabolcs Zsombor) | |||||
Kaposvári KK | Naturtex-SZTE-Szedeák | 2020. október 21. | 18:00 | 51 - 64 | Kaposvár Aréna |
Játékvezetők: Cziffra Csaba Zsolt, Minár László Balázs, Nagy Viktor (Hartyáni Zsolt) | |||||
Kaposvári KK | Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét | 2020. október 24. | 18:30 | 79 - 63 | Kaposvár Aréna |
Játékvezetők: Benczur Tamás, Goda László, Boros Tamás (dr. Gincsai János Péter) | |||||
Atomerőmű SE | OSE Lions | 2020. október 24. | 19:00 | 90 - 84 | Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok |
Játékvezetők: Győrffy Pál Attila, dr. Mészáros Balázs, TÖRÖK RÓBERT (Faidt Mihály) | |||||
Naturtex-SZTE-Szedeák | OSE Lions | 2020. október 27. | 18:00 | 91 - 84 | Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Ádám József, Söjtöry Tamás Ferenc, Balogh Gyula (Balogh László György) | |||||
PVSK-VEOLIA | Kaposvári KK | 2020. október 28. | 18:00 | 80 - 75 | Lauber Dezső Sportcsarnok |
Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Tóth Cecília, TÖRÖK RÓBERT (Farkas Zoltán) | |||||
Falco-Vulcano Energia KC Szombathely | PVSK-VEOLIA | 2020. október 31. | 17:15 | 91 - 72 | Arena Savaria |
Játékvezetők: Benczur Tamás, Győrffy Pál Attila, Fodor Attila (dr. Gincsai János Péter) | |||||
Sopron KC | Atomerőmű SE | 2020. október 31. | 18:00 | 76 - 82 | NOVOMATIC Aréna |
Játékvezetők: Cziffra Csaba Zsolt, Nagy Viktor, Lengyel Ádám József (Forrai Sámuel) | |||||
Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét | Egis Körmend | 2020. október 31. | 18:00 | 82 - 69 | Messzi István Sportcsarnok |
Játékvezetők: Földházi Tamás Péter, Pozsonyi László, Sörlei Attila (Bodrogváry Iván József) | |||||
Naturtex-SZTE-Szedeák | DEAC | 2020. október 31. | 19:15 | 90 - 92 | Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Farkas Gábor, Goda László, Minár László Balázs (Páli dr. Kálmán) |
Egis Körmend | Atomerőmű SE | 2020. november 3. | 18:00 | 88 - 76 | Körmend Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Benczur Tamás, Tőzsér Dénes Kelemen, Boros Tamás (Dernei Gábor) | |||||
Alba Fehérvár | PVSK-VEOLIA | 2020. november 7. | 17:00 | 91 - 90 | Alba Regia Sportcsarnok |
Játékvezetők: Ádám József, Nagy Viktor, Nyilas István (Bognár Tibor) | |||||
OSE Lions | Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét | 2020. november 8. | 17:45 | 82 - 74 | Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok |
Játékvezetők: Benczur Tamás, Tóth Cecília, Minár László Balázs (Gorka Szabolcs Zsombor) | |||||
DEAC | Sopron KC | 2020. november 10. | 17:30 | 81 - 86 | Oláh Gábor utcai sportcsarnok |
Játékvezetők: Földházi Tamás Péter, dr. Mészáros Balázs, Györfy Rúben (dr. Gincsai János Péter) | |||||
Zalakerámia ZTE KK | OSE Lions | 2020. november 11. | 18:00 | 93 - 91 | Zalaegerszegi Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Győrffy Pál Attila, Csabai-Kaskötő Brigitta, Boros Tamás (Várhalmi Zsolt László) | |||||
PVSK-VEOLIA | DEAC | 2020. november 14. | 15:30 | 91 - 102 | Lauber Dezső Sportcsarnok |
Játékvezetők: Benczur Tamás, TÖRÖK RÓBERT, Söjtöry Tamás Ferenc (Fekete László) | |||||
Egis Körmend | OSE Lions | 2020. november 14. | 18:00 | 79 - 74 | Körmend Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Földházi Tamás Péter, Nagy Viktor, Goda László (Gorka Szabolcs Zsombor) | |||||
Zalakerámia ZTE KK | Sopron KC | 2020. november 14. | 18:00 | 78 - 93 | Zalaegerszegi Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Cziffra Csaba Zsolt, Tőzsér Dénes Kelemen, Minár László Balázs (Bogárdi János) | |||||
DEAC | OSE Lions | 2020. november 29. | 17:00 | 92 - 87 | Oláh Gábor utcai sportcsarnok |
Játékvezetők: Kapitány Gellért, Benczur Tamás, Fodor Attila (Hartyáni Zsolt) | |||||
Zalakerámia ZTE KK | Alba Fehérvár | 2020. november 30. | 17:00 | 79 - 97 | Zalaegerszegi Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Praksch Péter Árpád, Söjtöry Tamás Ferenc, Nagy Viktor (Páli dr. Kálmán) | |||||
Kaposvári KK | Egis Körmend | 2020. november 30. | 18:00 | 66 - 73 | Kaposvár Aréna |
Játékvezetők: Benczur Tamás, Minár László Balázs, Lengyel Ádám József (Várhalmi Zsolt László) | |||||
Atomerőmű SE | Jászberényi KSE | 2020. november 30. | 18:00 | 117 - 63 | Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok |
Játékvezetők: Farkas Gábor, Major Ádám, Németh Patrik (Fekete László) | |||||
Naturtex-SZTE-Szedeák | Szolnoki Olajbányász | 2020. november 30. | 18:00 | 78 - 84 | Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Kapitány Gellért, TÖRÖK RÓBERT, Györfy Rúben (Dernei Gábor) |
PVSK-VEOLIA | Sopron KC | 2020. december 1. | 18:00 | 83 - 77 | Lauber Dezső Sportcsarnok |
Játékvezetők: Földházi Tamás Péter, Tőzsér Dénes Kelemen, Kovács Nimród János (Bognár Tibor) | |||||
DEAC | Egis Körmend | 2020. december 2. | 17:00 | 83 - 87 | Oláh Gábor utcai sportcsarnok |
Játékvezetők: Cziffra Csaba Zsolt, Ádám József, Goda László (Bogárdi János) | |||||
Atomerőmű SE | Naturtex-SZTE-Szedeák | 2020. december 2. | 18:00 | 71 - 66 | Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok |
Játékvezetők: Benczur Tamás, Pozsonyi László, Söjtöry Tamás Ferenc (Németh Csaba János) | |||||
OSE Lions | Alba Fehérvár | 2020. december 2. | 18:00 | 91 - 86 | Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok |
Játékvezetők: Győrffy Pál Attila, dr. Mészáros Balázs, TÖRÖK RÓBERT (Forrai Sámuel) | |||||
Zalakerámia ZTE KK | Falco-Vulcano Energia KC Szombathely | 2020. december 3. | 17:00 | 64 - 90 | Zalaegerszegi Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Kapitány Gellért, Farkas Gábor, Minár László Balázs (Fekete László) | |||||
Szolnoki Olajbányász | Kaposvári KK | 2020. december 3. | 20:15 | 100 - 69 | Tiszaligeti Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Praksch Péter Árpád, Nagy Viktor, Balogh Gyula (Schäffer Béla Róbert) | |||||
Jászberényi KSE | Egis Körmend | 2020. december 5. | 16:00 | 64 - 93 | Bercsényi tornacsarnok |
Játékvezetők: Benczur Tamás, Csabai-Kaskötő Brigitta, Fodor Attila (Hartyáni Zsolt) | |||||
DEAC | Alba Fehérvár | 2020. december 5. | 17:00 | 64 - 76 | Oláh Gábor utcai sportcsarnok |
Játékvezetők: Földházi Tamás Péter, Tóth Cecília, Nyilas István (dr. Gincsai János Péter) | |||||
Naturtex-SZTE-Szedeák | Zalakerámia ZTE KK | 2020. december 5. | 18:00 | 97 - 83 | Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Praksch Péter Árpád, Ádám József, Sörlei Attila (Faidt Mihály) | |||||
OSE Lions | Falco-Vulcano Energia KC Szombathely | 2020. december 5. | 18:00 | 97 - 104 | Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok |
Játékvezetők: Cziffra Csaba Zsolt, Tőzsér Dénes Kelemen, Boros Tamás (Bodrogváry Iván József) | |||||
Atomerőmű SE | PVSK-VEOLIA | 2020. december 5. | 18:00 | 93 - 75 | Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok |
Játékvezetők: Győrffy Pál Attila, Frányó Péter, dr. Mészáros Balázs (Gorka Szabolcs Zsombor) | |||||
OSE Lions | Szolnoki Olajbányász | 2020. december 8. | 18:00 | 76 - 80 | Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok |
Játékvezetők: Földházi Tamás Péter, Tóth Cecília, Lengyel Ádám József (dr. Gincsai János Péter) | |||||
PVSK-VEOLIA | Jászberényi KSE | 2020. december 8. | 18:00 | 120 - 102 | Lauber Dezső Sportcsarnok |
Játékvezetők: Nagy Viktor, Györfy Rúben, Horváth Csongor Béla (Farkas János) | |||||
Sopron KC | Kaposvári KK | 2020. december 8. | 18:00 | 97 - 86 | NOVOMATIC Aréna |
Játékvezetők: Kapitány Gellért, Csabai-Kaskötő Brigitta, Goda László (Gorka Szabolcs Zsombor) | |||||
Egis Körmend | Naturtex-SZTE-Szedeák | 2020. december 9. | 16:30 | 74 - 80 | Körmend Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Győrffy Pál Attila, TÖRÖK RÓBERT, Boros Tamás (Várhalmi Zsolt László) | |||||
Zalakerámia ZTE KK | Atomerőmű SE | 2020. december 9. | 18:00 | 66 - 93 | Zalaegerszegi Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Cziffra Csaba Zsolt, Tőzsér Dénes Kelemen, Balogh Gyula (Forrai Sámuel) | |||||
PVSK-VEOLIA | Szolnoki Olajbányász | 2020. december 11. | 18:00 | 68 - 86 | Lauber Dezső Sportcsarnok |
Játékvezetők: Cziffra Csaba Zsolt, Benczur Tamás, Farkas Gábor (Faidt Mihály) | |||||
Alba Fehérvár | Atomerőmű SE | 2020. december 12. | 17:15 | 81 - 64 | Alba Regia Sportcsarnok |
Játékvezetők: Kapitány Gellért, Goda László, Pozsonyi László (Páli dr. Kálmán) | |||||
OSE Lions | Jászberényi KSE | 2020. december 12. | 18:00 | 115 - 72 | Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok |
Játékvezetők: Minár László Balázs, Sörlei Attila, Dr. Oláh Márk (Fekete László) | |||||
Kaposvári KK | Zalakerámia ZTE KK | 2020. december 12. | 18:00 | 69 - 76 | Kaposvár Aréna |
Játékvezetők: Földházi Tamás Péter, Nyilas István, Kovács Nimród János (Bodrogváry Iván József) | |||||
Falco-Vulcano Energia KC Szombathely | DEAC | 2020. december 12. | 18:00 | 77 - 71 | Arena Savaria |
Játékvezetők: Benczur Tamás, Frányó Péter, TÖRÖK RÓBERT (Balogh László György) | |||||
Egis Körmend | Sopron KC | 2020. december 12. | 19:30 | 89 - 83 | Körmend Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Praksch Péter Árpád, Söjtöry Tamás Ferenc, dr. Mészáros Balázs (Dernei Gábor) | |||||
Naturtex-SZTE-Szedeák | PVSK-VEOLIA | 2020. december 13. | 18:00 | 89 - 85 | Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Földházi Tamás Péter, dr. Mészáros Balázs, Fodor Attila (Faidt Mihály) | |||||
Szolnoki Olajbányász | Jászberényi KSE | 2020. december 15. | 18:00 | 110 - 62 | Tiszaligeti Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Csabai-Kaskötő Brigitta, Kovács Nimród János (Hartyáni Zsolt) | |||||
Alba Fehérvár | Egis Körmend | 2020. december 16. | 17:00 | 91 - 82 | Alba Regia Sportcsarnok |
Játékvezetők: Cziffra Csaba Zsolt, TÖRÖK RÓBERT, Farkas Gábor (Bodrogváry Iván József) | |||||
PVSK-VEOLIA | Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét | 2020. december 16. | 18:00 | 102 - 85 | Lauber Dezső Sportcsarnok |
Játékvezetők: Győrffy Pál Attila, Söjtöry Tamás Ferenc, Nagy Viktor (dr. Gincsai János Péter) | |||||
Jászberényi KSE | Falco-Vulcano Energia KC Szombathely | 2020. december 18. | 17:00 | 81 - 108 | Bercsényi tornacsarnok |
Játékvezetők: Tóth Cecília, Goda László, Lengyel Ádám József (Bogárdi János) | |||||
Zalakerámia ZTE KK | PVSK-VEOLIA | 2020. december 19. | 16:45 | 83 - 72 | Zalaegerszegi Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Frányó Péter, Goda László, Györfy Rúben (Fekete László) | |||||
Szolnoki Olajbányász | Alba Fehérvár | 2020. december 19. | 17:00 | 85 - 83 | Tiszaligeti Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Földházi Tamás Péter, Tóth Cecília, Söjtöry Tamás Ferenc (Dernei Gábor) | |||||
Naturtex-SZTE-Szedeák | Egis Körmend | 2020. december 19. | 18:00 | 88 - 81 | Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Benczur Tamás, Minár László Balázs, Pozsonyi László (Páli dr. Kálmán) | |||||
Atomerőmű SE | DEAC | 2020. december 19. | 18:00 | 89 - 73 | Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok |
Játékvezetők: Győrffy Pál Attila, dr. Mészáros Balázs, Fodor Attila (Faidt Mihály) | |||||
Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét | PVSK-VEOLIA | 2020. december 22. | 19:00 | 79 - 73 | Messzi István Sportcsarnok |
Játékvezetők: Cziffra Csaba Zsolt, TÖRÖK RÓBERT, Kovács Nimród János (Hartyáni Zsolt) | |||||
Alba Fehérvár | Zalakerámia ZTE KK | 2020. december 23. | 17:00 | 101 - 93 | Alba Regia Sportcsarnok |
Játékvezetők: Győrffy Pál Attila, Ádám József, dr. Mészáros Balázs (dr. Gincsai János Péter) | |||||
Jászberényi KSE | Sopron KC | 2020. december 23. | 18:00 | 56 - 103 | Bercsényi tornacsarnok |
Játékvezetők: Benczur Tamás, Fodor Attila, Drenyovszki Dániel (Vághy Tamás János) | |||||
DEAC | Szolnoki Olajbányász | 2020. december 23. | 18:30 | 82 - 71 | Oláh Gábor utcai sportcsarnok |
Játékvezetők: Praksch Péter Árpád, Nagy Viktor, Goda László (Fekete László) | |||||
Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét | Alba Fehérvár | 2020. december 27. | 17:00 | 73 - 85 | Messzi István Sportcsarnok |
Játékvezetők: Praksch Péter Árpád, Goda László, Csabai-Kaskötő Brigitta (Téczely Tamás) | |||||
PVSK-VEOLIA | Egis Körmend | 2020. december 27. | 18:00 | 86 - 81 | Lauber Dezső Sportcsarnok |
Játékvezetők: Földházi Tamás Péter, Tőzsér Dénes Kelemen, Major Ádám (Faidt Mihály) | |||||
Naturtex-SZTE-Szedeák | Jászberényi KSE | 2020. december 27. | 18:00 | 125 - 69 | Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Ádám József, Györfy Rúben, Szilágyi Bálint (Bogárdi János) | |||||
Zalakerámia ZTE KK | DEAC | 2020. december 27. | 18:00 | 90 - 93 | Zalaegerszegi Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Cziffra Csaba Zsolt, Tóth Cecília, Söjtöry Tamás Ferenc (Forrai Sámuel) | |||||
Sopron KC | Falco-Vulcano Energia KC Szombathely | 2020. december 27. | 18:00 | 101 - 98 | NOVOMATIC Aréna |
Játékvezetők: Győrffy Pál Attila, Minár László Balázs, Pozsonyi László (Bodrogváry Iván József) | |||||
Szolnoki Olajbányász | Atomerőmű SE | 2020. december 27. | 18:15 | 89 - 80 | Tiszaligeti Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Benczur Tamás, Farkas Gábor, TÖRÖK RÓBERT (Gorka Szabolcs Zsombor) | |||||
Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét | DEAC | 2020. december 30. | 17:00 | 72 - 67 | Messzi István Sportcsarnok |
Játékvezetők: Benczur Tamás, Farkas Gábor, Szilágyi Bálint (Várhalmi Zsolt László) | |||||
Egis Körmend | Alba Fehérvár | 2020. december 30. | 18:00 | 75 - 70 | Körmend Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Kapitány Gellért, Tóth Cecília, Söjtöry Tamás Ferenc (Bodrogváry Iván József) | |||||
Atomerőmű SE | Zalakerámia ZTE KK | 2020. december 30. | 18:00 | 83 - 75 | Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok |
Játékvezetők: Földházi Tamás Péter, Minár László Balázs, Lengyel Ádám József (Farkas Zoltán) | |||||
OSE Lions | PVSK-VEOLIA | 2020. december 30. | 18:00 | 71 - 88 | Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok |
Játékvezetők: Győrffy Pál Attila, Goda László, Balogh Gyula (Dernei Gábor) | |||||
Jászberényi KSE | Kaposvári KK | 2020. december 30. | 18:00 | 67 - 101 | Bercsényi tornacsarnok |
Játékvezetők: dr. Mészáros Balázs, Papp Péter, Sörlei Attila (Schäffer Béla Róbert) | |||||
Falco-Vulcano Energia KC Szombathely | Szolnoki Olajbányász | 2020. december 30. | 18:30 | 75 - 80 | Arena Savaria |
Játékvezetők: Cziffra Csaba Zsolt, Tőzsér Dénes Kelemen, Ádám József (dr. Gincsai János Péter) | |||||
Sopron KC | Naturtex-SZTE-Szedeák | 2020. december 30. | 19:00 | 70 - 80 | NOVOMATIC Aréna |
Játékvezetők: Praksch Péter Árpád, TÖRÖK RÓBERT, Nagy Viktor (Bognár Tibor) |
Alba Fehérvár | Naturtex-SZTE-Szedeák | 2021. január 2. | 17:00 | 78 - 87 | Alba Regia Sportcsarnok |
Játékvezetők: Földházi Tamás Péter, Cziffra Csaba Zsolt, Frányó Péter (Fekete László) | |||||
Falco-Vulcano Energia KC Szombathely | Kaposvári KK | 2021. január 3. | 17:00 | 84 - 72 | Arena Savaria |
Játékvezetők: Benczur Tamás, Praksch Péter Árpád, TÖRÖK RÓBERT (Páli dr. Kálmán) | |||||
Sopron KC | Szolnoki Olajbányász | 2021. január 4. | 18:00 | 72 - 79 | NOVOMATIC Aréna |
Játékvezetők: Benczur Tamás, Tóth Cecília, Söjtöry Tamás Ferenc (Gorka Szabolcs Zsombor) | |||||
DEAC | Kaposvári KK | 2021. január 5. | 18:00 | 90 - 49 | Oláh Gábor utcai sportcsarnok |
Játékvezetők: Földházi Tamás Péter, Csabai-Kaskötő Brigitta, Györfy Rúben (Bodrogváry Iván József) | |||||
OSE Lions | Naturtex-SZTE-Szedeák | 2021. január 5. | 18:00 | 98 - 95 | Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok |
Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Ádám József, dr. Mészáros Balázs (Bogárdi János) | |||||
Egis Körmend | PVSK-VEOLIA | 2021. január 6. | 16:30 | 81 - 70 | Körmend Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Frányó Péter, TÖRÖK RÓBERT, Farkas Gábor (dr. Gincsai János Péter) | |||||
Alba Fehérvár | Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét | 2021. január 6. | 17:00 | 66 - 60 | Alba Regia Sportcsarnok |
Játékvezetők: Söjtöry Tamás Ferenc, Nagy Viktor, Kovács Nimród János (Faidt Mihály) | |||||
Szolnoki Olajbányász | Zalakerámia ZTE KK | 2021. január 6. | 18:00 | 88 - 83 | Tiszaligeti Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Kapitány Gellért, Praksch Péter Árpád, Goda László (Fekete László) | |||||
Alba Fehérvár | OSE Lions | 2021. január 9. | 17:00 | 97 - 72 | Alba Regia Sportcsarnok |
Játékvezetők: Benczur Tamás, TÖRÖK RÓBERT, Boros Tamás (Forrai Sámuel) | |||||
Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét | Atomerőmű SE | 2021. január 9. | 17:00 | 75 - 72 | Messzi István Sportcsarnok |
Játékvezetők: Kapitány Gellért, Tóth Cecília, Pozsonyi László (Farkas Zoltán) | |||||
Zalakerámia ZTE KK | Szolnoki Olajbányász | 2021. január 9. | 17:45 | 89 - 86 | Zalaegerszegi Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Papp Péter, Farkas Gábor, Nyilas István (Dernei Gábor) | |||||
Egis Körmend | DEAC | 2021. január 9. | 18:00 | 112 - 109 | Körmend Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Praksch Péter Árpád, dr. Mészáros Balázs, Goda László (Páli dr. Kálmán) | |||||
Jászberényi KSE | PVSK-VEOLIA | 2021. január 9. | 18:00 | 83 - 108 | Bercsényi tornacsarnok |
Játékvezetők: Földházi Tamás Péter, Lengyel Ádám József, Németh Patrik (Hartyáni Zsolt) | |||||
Kaposvári KK | Sopron KC | 2021. január 9. | 18:00 | 82 - 80 | Kaposvár Aréna |
Játékvezetők: Cziffra Csaba Zsolt, Minár László Balázs, Fodor Attila (Téczely Tamás) | |||||
Naturtex-SZTE-Szedeák | Falco-Vulcano Energia KC Szombathely | 2021. január 10. | 19:00 | 71 - 83 | Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Kapitány Gellért, Frányó Péter, Nagy Viktor (Várhalmi Zsolt László) | |||||
Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét | Jászberényi KSE | 2021. január 11. | 17:00 | 96 - 82 | Messzi István Sportcsarnok |
Játékvezetők: Praksch Péter Árpád, Csabai-Kaskötő Brigitta, Makrai Márton (Nagy János) | |||||
Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét | Szolnoki Olajbányász | 2021. január 13. | 17:00 | 76 - 96 | Messzi István Sportcsarnok |
Játékvezetők: Benczur Tamás, TÖRÖK RÓBERT, Lengyel Ádám József (Gorka Szabolcs Zsombor) | |||||
Alba Fehérvár | Jászberényi KSE | 2021. január 13. | 17:00 | 82 - 65 | Alba Regia Sportcsarnok |
Játékvezetők: Kapitány Gellért, Szilágyi Bálint, Horváth Csongor Béla (Téczely Tamás) | |||||
PVSK-VEOLIA | OSE Lions | 2021. január 13. | 18:00 | 89 - 85 | Lauber Dezső Sportcsarnok |
Játékvezetők: Papp Péter, Nagy Viktor, Nyilas István (Faidt Mihály) | |||||
Falco-Vulcano Energia KC Szombathely | Zalakerámia ZTE KK | 2021. január 13. | 20:00 | 82 - 70 | Arena Savaria |
Játékvezetők: Földházi Tamás Péter, Minár László Balázs, Boros Tamás (Bodrogváry Iván József) | |||||
Szolnoki Olajbányász | Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét | 2021. január 15. | 18:00 | 73 - 76 | Tiszaligeti Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Földházi Tamás Péter, Frányó Péter, Söjtöry Tamás Ferenc (Hartyáni Zsolt) | |||||
Atomerőmű SE | Egis Körmend | 2021. január 15. | 18:00 | 77 - 74 | Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok |
Játékvezetők: Cziffra Csaba Zsolt, Ádám József, Farkas Gábor (Bogárdi János) | |||||
Naturtex-SZTE-Szedeák | Kaposvári KK | 2021. január 15. | 18:00 | 96 - 75 | Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Benczur Tamás, Praksch Péter Árpád, Pozsonyi László (Páli dr. Kálmán) | |||||
OSE Lions | DEAC | 2021. január 16. | 18:00 | 81 - 101 | Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok |
Játékvezetők: Kapitány Gellért, Tóth Cecília, Frányó Péter (Várhalmi Zsolt László) | |||||
Jászberényi KSE | Alba Fehérvár | 2021. január 16. | 18:00 | 54 - 72 | Bercsényi tornacsarnok |
Játékvezetők: Papp Péter, Balogh Gyula, Sörlei Attila (Farkas János) | |||||
Sopron KC | PVSK-VEOLIA | 2021. január 16. | 18:45 | 83 - 76 | NOVOMATIC Aréna |
Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, dr. Mészáros Balázs, Goda László (Forrai Sámuel) | |||||
Szolnoki Olajbányász | Egis Körmend | 2021. január 19. | 18:00 | 94 - 63 | Tiszaligeti Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Kapitány Gellért, Papp Péter, Minár László Balázs (Várhalmi Zsolt László) | |||||
Zalakerámia ZTE KK | Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét | 2021. január 19. | 18:00 | 83 - 94 | Zalaegerszegi Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Praksch Péter Árpád, Goda László, Kovács Nimród János (Páli dr. Kálmán) | |||||
Jászberényi KSE | DEAC | 2021. január 19. | 19:00 | 67 - 107 | Bercsényi tornacsarnok |
Játékvezetők: Ádám József, TÖRÖK RÓBERT, Dr. Oláh Márk (Bogárdi János) | |||||
OSE Lions | Kaposvári KK | 2021. január 20. | 18:00 | 79 - 65 | Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok |
Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Balogh Gyula, Sörlei Attila (Dernei Gábor) | |||||
Sopron KC | Alba Fehérvár | 2021. január 20. | 18:00 | 83 - 87 | NOVOMATIC Aréna |
Játékvezetők: Benczur Tamás, Frányó Péter, Lengyel Ádám József (Bognár Tibor) | |||||
Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét | Zalakerámia ZTE KK | 2021. január 22. | 17:00 | 89 - 65 | Messzi István Sportcsarnok |
Játékvezetők: Kapitány Gellért, Farkas Gábor, Pozsonyi László (Faidt Mihály) | |||||
Alba Fehérvár | Sopron KC | 2021. január 23. | 17:00 | 95 - 71 | Alba Regia Sportcsarnok |
Játékvezetők: Földházi Tamás Péter, Tóth Cecília, Györfy Rúben (Bodrogváry Iván József) | |||||
PVSK-VEOLIA | Naturtex-SZTE-Szedeák | 2021. január 23. | 18:00 | 81 - 76 | Lauber Dezső Sportcsarnok |
Játékvezetők: Cziffra Csaba Zsolt, TÖRÖK RÓBERT, Fodor Attila (dr. Gincsai János Péter) | |||||
DEAC | Jászberényi KSE | 2021. január 23. | 18:00 | 106 - 70 | Oláh Gábor utcai sportcsarnok |
Játékvezetők: Benczur Tamás, Csabai-Kaskötő Brigitta, Szilágyi Bálint (Schäffer Béla Róbert) | |||||
OSE Lions | Atomerőmű SE | 2021. január 23. | 18:00 | 87 - 84 | Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok |
Játékvezetők: Praksch Péter Árpád, Söjtöry Tamás Ferenc, Boros Tamás (Hartyáni Zsolt) | |||||
Kaposvári KK | Falco-Vulcano Energia KC Szombathely | 2021. január 23. | 18:00 | 76 - 74 | Kaposvár Aréna |
Játékvezetők: Papp Péter, Goda László, Nyilas István (Farkas Zoltán) | |||||
DEAC | Zalakerámia ZTE KK | 2021. január 25. | 18:00 | 81 - 72 | Oláh Gábor utcai sportcsarnok |
Játékvezetők: Földházi Tamás Péter, Tóth Cecília, Nyilas István (Farkas Zoltán) | |||||
Falco-Vulcano Energia KC Szombathely | Alba Fehérvár | 2021. január 26. | 18:00 | 95 - 84 | Arena Savaria |
Játékvezetők: Cziffra Csaba Zsolt, Söjtöry Tamás Ferenc, dr. Mészáros Balázs (Várhalmi Zsolt László) | |||||
Kaposvári KK | Atomerőmű SE | 2021. január 27. | 18:00 | 79 - 75 | Kaposvár Aréna |
Játékvezetők: Benczur Tamás, Minár László Balázs, Csabai-Kaskötő Brigitta (Páli dr. Kálmán) | |||||
Sopron KC | Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét | 2021. január 27. | 18:00 | 82 - 81 | NOVOMATIC Aréna |
Játékvezetők: TÖRÖK RÓBERT, Nagy Viktor, Balogh Gyula (Dernei Gábor) | |||||
Falco-Vulcano Energia KC Szombathely | Jászberényi KSE | 2021. január 28. | 18:00 | 114 - 88 | Arena Savaria |
Játékvezetők: Papp Péter, Farkas Gábor, Kovács Nimród János (Gorka Szabolcs Zsombor) | |||||
Naturtex-SZTE-Szedeák | Alba Fehérvár | 2021. január 29. | 18:00 | 94 - 69 | Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Praksch Péter Árpád, Ádám József, Frányó Péter (Bodrogváry Iván József) | |||||
Jászberényi KSE | Atomerőmű SE | 2021. január 30. | 18:00 | 90 - 93 | Bercsényi tornacsarnok |
Játékvezetők: Frányó Péter, Györfy Rúben, Lengyel Ádám József (Hartyáni Zsolt) | |||||
Sopron KC | DEAC | 2021. január 30. | 18:00 | 71 - 83 | NOVOMATIC Aréna |
Játékvezetők: Cziffra Csaba Zsolt, Goda László, Sörlei Attila (Forrai Sámuel) | |||||
Kaposvári KK | PVSK-VEOLIA | 2021. január 30. | 18:00 | 76 - 64 | Kaposvár Aréna |
Játékvezetők: Földházi Tamás Péter, Papp Péter, Pozsonyi László (Fekete László) | |||||
Falco-Vulcano Energia KC Szombathely | Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét | 2021. január 30. | 18:00 | 88 - 68 | Arena Savaria |
Játékvezetők: Benczur Tamás, Fodor Attila, Szilágyi Bálint (dr. Gincsai János Péter) |
Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét | Naturtex-SZTE-Szedeák | 2021. február 3. | 17:00 | 95 - 99 | Messzi István Sportcsarnok |
Játékvezetők: Papp Péter, dr. Mészáros Balázs, Lengyel Ádám József (Hartyáni Zsolt) | |||||
Kaposvári KK | Alba Fehérvár | 2021. február 3. | 18:00 | 97 - 100 | Kaposvár Aréna |
Játékvezetők: Kapitány Gellért, Tóth Cecília, TÖRÖK RÓBERT (Téczely Tamás) | |||||
Zalakerámia ZTE KK | Egis Körmend | 2021. február 3. | 18:00 | 92 - 69 | Zalaegerszegi Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Frányó Péter, Boros Tamás (Gorka Szabolcs Zsombor) | |||||
Szolnoki Olajbányász | OSE Lions | 2021. február 3. | 18:00 | 85 - 69 | Tiszaligeti Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Cziffra Csaba Zsolt, Benczur Tamás, Kovács Nimród János (Faidt Mihály) | |||||
Atomerőmű SE | Falco-Vulcano Energia KC Szombathely | 2021. február 3. | 18:00 | 68 - 77 | Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok |
Játékvezetők: Földházi Tamás Péter, Praksch Péter Árpád, Goda László (dr. Gincsai János Péter) | |||||
PVSK-VEOLIA | Falco-Vulcano Energia KC Szombathely | 2021. február 5. | 18:00 | 67 - 92 | Lauber Dezső Sportcsarnok |
Játékvezetők: Győrffy Pál Attila, Farkas Gábor, Nyilas István (Dernei Gábor) | |||||
Alba Fehérvár | Kaposvári KK | 2021. február 6. | 17:00 | 82 - 88 | Alba Regia Sportcsarnok |
Játékvezetők: Cziffra Csaba Zsolt, Minár László Balázs, Szilágyi Bálint (Forrai Sámuel) | |||||
OSE Lions | Zalakerámia ZTE KK | 2021. február 6. | 18:00 | 86 - 81 | Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok |
Játékvezetők: Papp Péter, Ádám József, Györfy Rúben (Bogárdi János) | |||||
Jászberényi KSE | Szolnoki Olajbányász | 2021. február 6. | 18:00 | 78 - 86 | Bercsényi tornacsarnok |
Játékvezetők: TÖRÖK RÓBERT, Pozsonyi László, Balogh Gyula (Bognár Tibor) | |||||
Atomerőmű SE | Sopron KC | 2021. február 6. | 18:00 | 88 - 90 | Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok |
Játékvezetők: Benczur Tamás, Tóth Cecília, Fodor Attila (Fekete László) | |||||
Egis Körmend | Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét | 2021. február 6. | 18:00 | 77 - 57 | Körmend Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Földházi Tamás Péter, Praksch Péter Árpád, Sörlei Attila (Páli dr. Kálmán) | |||||
DEAC | Naturtex-SZTE-Szedeák | 2021. február 6. | 19:00 | 93 - 84 | Oláh Gábor utcai sportcsarnok |
Játékvezetők: Kapitány Gellért, Tőzsér Dénes Kelemen, Nagy Viktor (Várhalmi Zsolt László) | |||||
Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét | Sopron KC | 2021. február 27. | 17:00 | 74 - 92 | Messzi István Sportcsarnok |
Játékvezetők: Kapitány Gellért, Győrffy Pál Attila, Balogh Gyula (Balogh László György) | |||||
Zalakerámia ZTE KK | Naturtex-SZTE-Szedeák | 2021. február 27. | 18:00 | 87 - 95 | Zalaegerszegi Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Földházi Tamás Péter, Söjtöry Tamás Ferenc, Kovács Nimród János (Fekete László) | |||||
Falco-Vulcano Energia KC Szombathely | OSE Lions | 2021. február 27. | 18:00 | 91 - 71 | Arena Savaria |
Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Tóth Cecília, TÖRÖK RÓBERT (Gorka Szabolcs Zsombor) | |||||
Egis Körmend | Jászberényi KSE | 2021. február 27. | 18:00 | 68 - 72 | Körmend Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Cziffra Csaba Zsolt, Fodor Attila, Szilágyi Bálint (Bogárdi János) | |||||
Kaposvári KK | Szolnoki Olajbányász | 2021. február 27. | 18:00 | 61 - 82 | Kaposvár Aréna |
Játékvezetők: Praksch Péter Árpád, Goda László, Sörlei Attila (Páli dr. Kálmán) | |||||
PVSK-VEOLIA | Atomerőmű SE | 2021. február 27. | 18:00 | 85 - 78 | Lauber Dezső Sportcsarnok |
Játékvezetők: Papp Péter, Nagy Viktor, Lengyel Ádám József (dr. Gincsai János Péter) | |||||
Alba Fehérvár | DEAC | 2021. február 27. | 20:00 | 95 - 102 | Alba Regia Sportcsarnok |
Játékvezetők: Benczur Tamás, Ádám József, dr. Mészáros Balázs (Hartyáni Zsolt) |
Jászberényi KSE | Zalakerámia ZTE KK | 2021. március 2. | 19:00 | 110 - 117 | Bercsényi tornacsarnok |
Játékvezetők: Győrffy Pál Attila, dr. Mészáros Balázs, Makrai Márton (Hartyáni Zsolt) | |||||
Alba Fehérvár | Szolnoki Olajbányász | 2021. március 3. | 17:00 | 70 - 85 | Alba Regia Sportcsarnok |
Játékvezetők: Földházi Tamás Péter, Praksch Péter Árpád, Györfy Rúben (Dernei Gábor) | |||||
Sopron KC | OSE Lions | 2021. március 3. | 18:00 | 85 - 83 | NOVOMATIC Aréna |
Játékvezetők: Cziffra Csaba Zsolt, TÖRÖK RÓBERT, Nyilas István (Forrai Sámuel) | |||||
Falco-Vulcano Energia KC Szombathely | Atomerőmű SE | 2021. március 3. | 18:00 | 80 - 93 | Arena Savaria |
Játékvezetők: Benczur Tamás, Kapitány Gellért, Söjtöry Tamás Ferenc (Páli dr. Kálmán) | |||||
Sopron KC | Egis Körmend | 2021. március 6. | 18:00 | 89 - 87 | NOVOMATIC Aréna |
Játékvezetők: Praksch Péter Árpád, Farkas Gábor, Kovács Nimród János (Téczely Tamás) | |||||
DEAC | Falco-Vulcano Energia KC Szombathely | 2021. március 6. | 18:00 | 98 - 89 | Oláh Gábor utcai sportcsarnok |
Játékvezetők: Földházi Tamás Péter, Frányó Péter, Fodor Attila (Balogh László György) | |||||
Zalakerámia ZTE KK | Kaposvári KK | 2021. március 6. | 18:00 | 69 - 103 | Zalaegerszegi Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Kapitány Gellért, Nagy Viktor, Boros Tamás (Várhalmi Zsolt László) | |||||
Naturtex-SZTE-Szedeák | Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét | 2021. március 6. | 18:00 | 122 - 116 | Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Benczur Tamás, dr. Mészáros Balázs, Pozsonyi László (Farkas János) | |||||
Szolnoki Olajbányász | PVSK-VEOLIA | 2021. március 6. | 18:00 | 87 - 66 | Tiszaligeti Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Ádám József, Szilágyi Bálint (Gorka Szabolcs Zsombor) | |||||
Jászberényi KSE | OSE Lions | 2021. március 6. | 18:00 | 68 - 86 | Bercsényi tornacsarnok |
Játékvezetők: Papp Péter, Lengyel Ádám József, Sörlei Attila (Schäffer Béla Róbert) | |||||
Atomerőmű SE | Alba Fehérvár | 2021. március 6. | 18:00 | 90 - 77 | Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok |
Játékvezetők: Cziffra Csaba Zsolt, Tóth Cecília, TÖRÖK RÓBERT (Faidt Mihály) | |||||
Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét | Falco-Vulcano Energia KC Szombathely | 2021. március 9. | 17:00 | 96 - 98 | Messzi István Sportcsarnok |
Játékvezetők: Praksch Péter Árpád, Minár László Balázs, Makrai Márton (Bodrogváry Iván József) | |||||
Egis Körmend | Zalakerámia ZTE KK | 2021. március 10. | 18:00 | 97 - 80 | Körmend Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Frányó Péter, Boros Tamás (Gorka Szabolcs Zsombor) | |||||
Kaposvári KK | DEAC | 2021. március 12. | 17:00 | 93 - 72 | Kaposvár Aréna |
Játékvezetők: Győrffy Pál Attila, Tóth Cecília, Kovács Nimród János (Dernei Gábor) | |||||
Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét | OSE Lions | 2021. március 13. | 17:00 | 82 - 86 | Messzi István Sportcsarnok |
Játékvezetők: Kapitány Gellért, Nagy Viktor, Fodor Attila (Hartyáni Zsolt) | |||||
Szolnoki Olajbányász | Sopron KC | 2021. március 13. | 18:00 | 91 - 83 | Tiszaligeti Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Papp Péter, dr. Mészáros Balázs, Lengyel Ádám József (dr. Gincsai János Péter) | |||||
Zalakerámia ZTE KK | Jászberényi KSE | 2021. március 13. | 18:00 | 98 - 99 | Zalaegerszegi Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Földházi Tamás Péter, Minár László Balázs, Balogh Gyula (Forrai Sámuel) | |||||
Naturtex-SZTE-Szedeák | Atomerőmű SE | 2021. március 13. | 18:00 | 101 - 92 | Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Praksch Péter Árpád, Frányó Péter, Györfy Rúben (Várhalmi Zsolt László) | |||||
Egis Körmend | Falco-Vulcano Energia KC Szombathely | 2021. március 13. | 18:00 | 93 - 99 | Körmend Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Cziffra Csaba Zsolt, Farkas Gábor, TÖRÖK RÓBERT (Faidt Mihály) | |||||
PVSK-VEOLIA | Alba Fehérvár | 2021. március 13. | 18:00 | 82 - 89 | Lauber Dezső Sportcsarnok |
Játékvezetők: Benczur Tamás, Söjtöry Tamás Ferenc, Pozsonyi László (Fekete László) | |||||
Falco-Vulcano Energia KC Szombathely | Sopron KC | 2021. március 17. | 18:00 | 107 - 87 | Arena Savaria |
Játékvezetők: Győrffy Pál Attila, Tőzsér Dénes Kelemen, Söjtöry Tamás Ferenc (Dernei Gábor) | |||||
Egis Körmend | Szolnoki Olajbányász | 2021. március 17. | 18:00 | 76 - 70 | Körmend Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Benczur Tamás, Praksch Péter Árpád, Ádám József (Várhalmi Zsolt László) | |||||
Szolnoki Olajbányász | Falco-Vulcano Energia KC Szombathely | 2021. március 20. | 15:00 | 79 - 77 | Tiszaligeti Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Földházi Tamás Péter, Papp Péter, Boros Tamás (Fekete László) | |||||
Kaposvári KK | OSE Lions | 2021. március 20. | 18:00 | 84 - 69 | Kaposvár Aréna |
Játékvezetők: Benczur Tamás, TÖRÖK RÓBERT, Balogh Gyula (Forrai Sámuel) | |||||
PVSK-VEOLIA | Zalakerámia ZTE KK | 2021. március 20. | 18:00 | 83 - 76 | Lauber Dezső Sportcsarnok |
Játékvezetők: Cziffra Csaba Zsolt, Tóth Cecília, Goda László (Bodrogváry Iván József) | |||||
Falco-Vulcano Energia KC Szombathely | Egis Körmend | 2021. március 23. | 17:00 | 95 - 79 | Arena Savaria |
Játékvezetők: Kapitány Gellért, Frányó Péter, Nagy Viktor (Páli dr. Kálmán) | |||||
Szolnoki Olajbányász | Naturtex-SZTE-Szedeák | 2021. március 27. | 18:00 | 74 - 91 | Tiszaligeti Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Cziffra Csaba Zsolt, TÖRÖK RÓBERT, Farkas Gábor (Hartyáni Zsolt) | |||||
Sopron KC | Zalakerámia ZTE KK | 2021. március 27. | 18:00 | 102 - 85 | NOVOMATIC Aréna |
Játékvezetők: Kapitány Gellért, Fodor Attila, Major Ádám (Bognár Tibor) | |||||
DEAC | PVSK-VEOLIA | 2021. március 27. | 18:00 | 96 - 80 | Oláh Gábor utcai sportcsarnok |
Játékvezetők: Benczur Tamás, Györfy Rúben, Sörlei Attila (Farkas Zoltán) | |||||
Alba Fehérvár | Falco-Vulcano Energia KC Szombathely | 2021. március 27. | 18:00 | 90 - 88 | Alba Regia Sportcsarnok |
Játékvezetők: Praksch Péter Árpád, dr. Mészáros Balázs, Goda László (Várhalmi Zsolt László) | |||||
Atomerőmű SE | Kaposvári KK | 2021. március 27. | 18:00 | 79 - 73 | Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok |
Játékvezetők: Papp Péter, Tőzsér Dénes Kelemen, Pozsonyi László (Gorka Szabolcs Zsombor) | |||||
Jászberényi KSE | Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét | 2021. március 27. | 18:00 | 74 - 90 | Bercsényi tornacsarnok |
Játékvezetők: Győrffy Pál Attila, Frányó Péter, Boros Tamás (Balogh László György) | |||||
OSE Lions | Egis Körmend | 2021. március 27. | 18:00 | 87 - 92 | Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok |
Játékvezetők: Földházi Tamás Péter, Söjtöry Tamás Ferenc, Szilágyi Bálint (dr. Gincsai János Péter) |