Hazai | Vendég | Dátum | Időpont | Eredmény | Csarnok |
---|---|---|---|---|---|
MEAFC-Miskolc | BKG-Príma SE | 2019. szeptember 13. | 17:30 | 96 - 86 | Miskolci Egyetem, Körcsarnok |
Játékvezetők: Fodor Attila, Rácz Zsolt Róbert, Drenyovszki Dániel (Balogh László György) | |||||
BUDAFOK | Budapesti Honvéd SE | 2019. szeptember 13. | 18:00 | 104 - 73 | BMTE Fonyódi Antal Sportcsarnok |
Játékvezetők: Menyhárt Ferenc Tamás, Józsa András Junior, Sentényi Barna (dr. Gincsai János Péter) | |||||
MTK-Elite Basket | TF-BP | 2019. szeptember 13. | 19:15 | 98 - 89 | Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium |
Játékvezetők: Györfy Rúben, Gaál István Tamás, Szilágyi Bálint (Gorka Szabolcs Zsombor) | |||||
TF-BP | BUDAFOK | 2019. szeptember 21. | 18:00 | 66 - 74 | Ludovika Aréna |
Játékvezetők: Csabai-Kaskötő Brigitta, Horváth Csongor Béla, Dr. Oláh Márk (Dernei Gábor) | |||||
Bajai Bácska FKE | HÜBNER-Nyíregyháza BS | 2019. szeptember 27. | 17:00 | 73 - 66 | Magyarországi Németek Általános Művelődési Központja |
Játékvezetők: Nyilas István, Reisz Péter, Pécsi Zsolt (Téczely Tamás) | |||||
HOYA-Pannon Egyetem Veszprém | MAFC | 2019. szeptember 27. | 18:00 | 107 - 99 | Vetési Albert Gimnázium |
Játékvezetők: Praksch Péter Árpád, Györfy Rúben, Vida József (Fekete László) | |||||
Salgótarjáni KSE | Vasas Akadémia | 2019. szeptember 27. | 19:00 | 72 - 63 | Salgótarjáni Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Rácz Zsolt Róbert, Menyhárt Ferenc Tamás, Drenyovszki Dániel (Bogárdi János) | |||||
Nagykőrösi Sólymok KE | PVSK-CARGATE | 2019. szeptember 29. | 17:00 | 88 - 84 | Kossuth Lajos Általános Iskola |
Játékvezetők: Varga Zoltán, Vadász Csaba, Földi László (Mocsai László) |
MEAFC-Miskolc | BUDAFOK | 2019. október 4. | 17:30 | 95 - 72 | Miskolci Egyetem, Körcsarnok |
Játékvezetők: Rácz Zsolt Róbert, Gergely Csaba, Domán István (Balogh László György) | |||||
Budapesti Honvéd SE | MAFC | 2019. október 5. | 15:30 | 81 - 88 | Ludovika Aréna |
Játékvezetők: Benczur Tamás, Nepp László Oszkár, Sörlei Attila (Kis Balázs Ferenc) | |||||
Vasas Akadémia | HÜBNER-Nyíregyháza BS | 2019. október 5. | 16:00 | 83 - 80 | Sport 11 Sportcentrum |
Játékvezetők: Papp Péter, Horváth Csongor Béla, Dr. Oláh Márk (Bognár Tibor) | |||||
TF-BP | Bajai Bácska FKE | 2019. október 5. | 18:00 | 85 - 77 | Ludovika Aréna |
Játékvezetők: Bagi Bálint, Varga-Záray Katalin, Makrai Márton (Mocsai László) | |||||
HOYA-Pannon Egyetem Veszprém | Salgótarjáni KSE | 2019. október 5. | 18:00 | 103 - 85 | Vetési Albert Gimnázium |
Játékvezetők: Horváth Alajos, Szalai Zsolt, Földesi Ádám (Forrai Sámuel) | |||||
Nagykőrösi Sólymok KE | MTK-Elite Basket | 2019. október 6. | 17:00 | 68 - 77 | Kossuth Lajos Általános Iskola |
Játékvezetők: Gál János, Menyhárt Ferenc Tamás, Borgula György (Balogh László György) | |||||
BKG-Príma SE | PVSK-CARGATE | 2019. október 6. | 17:00 | 95 - 77 | Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Dr. Szakáll István Zoltán, Kéri István, Szilágyi Bálint (Nagy János) | |||||
MEAFC-Miskolc | MAFC | 2019. október 11. | 17:30 | 73 - 80 | Miskolci Egyetem, Körcsarnok |
Játékvezetők: Győrffy Pál Attila, Sallai István József, Horváth Csongor Béla (Vághy Tamás János) | |||||
MTK-Elite Basket | BKG-Príma SE | 2019. október 11. | 19:15 | 101 - 107 | Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium |
Játékvezetők: Minár László Balázs, Nepp László Oszkár, dr. Vajda Balázs (dr. Gincsai János Péter) | |||||
Bajai Bácska FKE | Vasas Akadémia | 2019. október 12. | 17:00 | 91 - 69 | Magyarországi Németek Általános Művelődési Központja |
Játékvezetők: Mintál Csaba, Dr. Oláh Márk, Téczely Roland Balázs (Bogárdi János) | |||||
TF-BP | Nagykőrösi Sólymok KE | 2019. október 12. | 17:30 | 89 - 76 | Ludovika Aréna |
Játékvezetők: Jurák Krisztián, Lövei László, Németh Patrik (Kis Balázs Ferenc) | |||||
Salgótarjáni KSE | Budapesti Honvéd SE | 2019. október 13. | 18:00 | 83 - 82 | Salgótarjáni Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Gál János, Menyhárt Ferenc Tamás, Borgula György (Farkas János) | |||||
PVSK-CARGATE | BUDAFOK | 2019. október 13. | 18:00 | 80 - 108 | Lauber Dezső Sportcsarnok |
Játékvezetők: Radnóti Miklós, Reisz Péter, Földesi Ádám (Maár Gábor) | |||||
HÜBNER-Nyíregyháza BS | HOYA-Pannon Egyetem Veszprém | 2019. október 15. | 17:00 | 105 - 87 | Continental Aréna |
Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Lengyel Ádám József, Sörlei Attila (Valovics István) | |||||
MEAFC-Miskolc | Salgótarjáni KSE | 2019. október 18. | 17:30 | 78 - 88 | Miskolci Egyetem, Körcsarnok |
Játékvezetők: Józsa András Junior, Lövei László, Sentényi Barna (Vághy Tamás János) | |||||
BUDAFOK | MTK-Elite Basket | 2019. október 18. | 18:00 | 95 - 77 | BMTE Fonyódi Antal Sportcsarnok |
Játékvezetők: Esztergályos Róbert, Gaál István Tamás, Csák Máté Károly (Forrai Sámuel) | |||||
Budapesti Honvéd SE | HÜBNER-Nyíregyháza BS | 2019. október 19. | 15:30 | 78 - 92 | Ludovika Aréna |
Játékvezetők: Szalai Zsolt, Varga-Záray Katalin, Földesi Ádám (Dernei Gábor) | |||||
HOYA-Pannon Egyetem Veszprém | Vasas Akadémia | 2019. október 19. | 18:00 | 92 - 91 | Vetési Albert Gimnázium |
Játékvezetők: Jurák Krisztián, Dr. Szakáll István Zoltán, dr. Stánicz Péter (Nagy János) | |||||
Nagykőrösi Sólymok KE | Bajai Bácska FKE | 2019. október 20. | 17:00 | 61 - 68 | Kossuth Lajos Általános Iskola |
Játékvezetők: Gergely Csaba, Földi László, Makrai Márton (Farkas János) | |||||
BKG-Príma SE | TF-BP | 2019. október 20. | 17:00 | 87 - 60 | Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Nagy Viktor, Pécsi Zsolt, Németh Patrik (Mocsai László) | |||||
PVSK-CARGATE | MAFC | 2019. október 20. | 18:00 | 83 - 93 | Lauber Dezső Sportcsarnok |
Játékvezetők: Tóth Kálmán, Horváth Alajos, Kapusi Gábor (GRÁCZER ZSOLT) | |||||
HÜBNER-Nyíregyháza BS | MEAFC-Miskolc | 2019. október 24. | 19:00 | 95 - 67 | Continental Aréna |
Játékvezetők: Pozsonyi László, Fodor Attila, Drenyovszki Dániel (Farkas János) | |||||
Nagykőrösi Sólymok KE | BKG-Príma SE | 2019. október 25. | 17:00 | 64 - 103 | Kossuth Lajos Általános Iskola |
Játékvezetők: Varga Zoltán, Mintál Csaba, Borgula György (Maár Gábor) | |||||
MTK-Elite Basket | MAFC | 2019. október 25. | 19:15 | 87 - 64 | Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium |
Játékvezetők: TÖRÖK RÓBERT, Benedek Zoltán, Földesi Ádám (Bognár Tibor) | |||||
Vasas Akadémia | Budapesti Honvéd SE | 2019. október 26. | 16:00 | 110 - 91 | Sport 11 Sportcentrum |
Játékvezetők: Goda László, Józsa András Junior, Kapusi Gábor (Nagy János) | |||||
Bajai Bácska FKE | HOYA-Pannon Egyetem Veszprém | 2019. október 26. | 17:00 | 71 - 76 | Magyarországi Németek Általános Művelődési Központja |
Játékvezetők: Gaál István Tamás, Bagi Bálint, Sentényi Barna (Téczely Tamás) | |||||
Salgótarjáni KSE | PVSK-CARGATE | 2019. október 27. | 18:00 | 89 - 63 | Salgótarjáni Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Jurák Krisztián, Varga-Záray Katalin, Németh Patrik (Schäffer Béla Róbert) | |||||
PVSK-CARGATE | HÜBNER-Nyíregyháza BS | 2019. október 30. | 19:20 | 82 - 92 | Lauber Dezső Sportcsarnok |
Játékvezetők: Varga Zoltán, Reisz Péter, Borgula György (Farkas Zoltán) | |||||
MEAFC-Miskolc | Vasas Akadémia | 2019. október 31. | 17:30 | 81 - 68 | Miskolci Egyetem, Körcsarnok |
Játékvezetők: Varga-Záray Katalin, Gergely Csaba, Makrai Márton (Dernei Gábor) | |||||
BUDAFOK | Nagykőrösi Sólymok KE | 2019. október 31. | 18:00 | 89 - 71 | BMTE Fonyódi Antal Sportcsarnok |
Játékvezetők: Lengyel Ádám József, Kruk Melinda, Sörlei Attila (Gorka Szabolcs Zsombor) | |||||
HOYA-Pannon Egyetem Veszprém | Budapesti Honvéd SE | 2019. október 31. | 18:00 | 84 - 81 | Vetési Albert Gimnázium |
Játékvezetők: Csabai-Kaskötő Brigitta, Esztergályos Róbert, Pécsi Zsolt (Várhalmi Zsolt László) |
MTK-Elite Basket | Salgótarjáni KSE | 2019. november 2. | 17:00 | 79 - 77 | Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium |
Játékvezetők: Vida József, Földi László, Drenyovszki Dániel (Bogárdi János) | |||||
BKG-Príma SE | Bajai Bácska FKE | 2019. november 3. | 17:00 | 81 - 89 | Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Horváth Alajos, Benedek Zoltán, Földesi Ádám (Németh Csaba János) | |||||
Nagykőrösi Sólymok KE | MAFC | 2019. november 6. | 17:00 | 80 - 82 | Kossuth Lajos Általános Iskola |
Játékvezetők: Kovács Nimród János, Radnóti Miklós, Földi László (Farkas János) | |||||
Vasas Akadémia | PVSK-CARGATE | 2019. november 8. | 16:00 | 92 - 94 | Sport 11 Sportcentrum |
Játékvezetők: Horváth Alajos, Major Ádám, Földesi Ádám (Németh Csaba János) | |||||
HOYA-Pannon Egyetem Veszprém | MEAFC-Miskolc | 2019. november 8. | 18:00 | 109 - 83 | Vetési Albert Gimnázium |
Játékvezetők: Boros Tamás, Kulcsár Tibor, Csák Máté Károly (Forrai Sámuel) | |||||
Bajai Bácska FKE | Budapesti Honvéd SE | 2019. november 9. | 17:00 | 84 - 87 | Magyarországi Németek Általános Művelődési Központja |
Játékvezetők: Varga Zoltán, Reisz Péter, Vadász Csaba (Farkas Zoltán) | |||||
TF-BP | Salgótarjáni KSE | 2019. november 9. | 17:30 | 79 - 70 | Ludovika Aréna |
Játékvezetők: Balog György Attila, Szilágyi Bálint, Bagi Bálint (dr. Gincsai János Péter) | |||||
HÜBNER-Nyíregyháza BS | MTK-Elite Basket | 2019. november 10. | 16:30 | 89 - 70 | Continental Aréna |
Játékvezetők: Rácz Zsolt Róbert, Gál János, Marton Péter (Balogh László György) | |||||
BKG-Príma SE | BUDAFOK | 2019. november 10. | 17:00 | 103 - 79 | Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Hervay Tibor, Jurák Krisztián, Varga-Záray Katalin (Kis Balázs Ferenc) | |||||
MTK-Elite Basket | Vasas Akadémia | 2019. november 14. | 19:15 | 63 - 60 | Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium |
Játékvezetők: Hervay Tibor, Gaál István Tamás, Kéri István (Bodrogváry Iván József) | |||||
MEAFC-Miskolc | Budapesti Honvéd SE | 2019. november 15. | 17:30 | 83 - 86 | Miskolci Egyetem, Körcsarnok |
Játékvezetők: Gál János, Domán István, Drenyovszki Dániel (Farkas János) | |||||
BUDAFOK | Bajai Bácska FKE | 2019. november 15. | 18:00 | 91 - 74 | BMTE Fonyódi Antal Sportcsarnok |
Játékvezetők: Rácz Zsolt Róbert, Fodor Attila, Szilágyi Bálint (Vághy Tamás János) | |||||
Salgótarjáni KSE | Nagykőrösi Sólymok KE | 2019. november 16. | 18:00 | 65 - 58 | Salgótarjáni Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Györfy Rúben, Horváth Csongor Béla, Makrai Márton (Mocsai László) | |||||
HÜBNER-Nyíregyháza BS | TF-BP | 2019. november 17. | 16:30 | 89 - 72 | Continental Aréna |
Játékvezetők: Lengyel Ádám József, Dr. Szakáll István Zoltán, Sörlei Attila (Schäffer Béla Róbert) | |||||
PVSK-CARGATE | HOYA-Pannon Egyetem Veszprém | 2019. november 17. | 17:00 | 92 - 114 | Lauber Dezső Sportcsarnok |
Játékvezetők: Szalai Zsolt, Benedek Zoltán, Kapusi Gábor (Maár Gábor) | |||||
HOYA-Pannon Egyetem Veszprém | MTK-Elite Basket | 2019. november 22. | 18:00 | 86 - 83 | Vetési Albert Gimnázium |
Játékvezetők: TÖRÖK RÓBERT, Vida József, Földesi Ádám (Németh Csaba János) | |||||
Nagykőrösi Sólymok KE | HÜBNER-Nyíregyháza BS | 2019. november 23. | 17:00 | 84 - 94 | Kossuth Lajos Általános Iskola |
Játékvezetők: Menyhárt Ferenc Tamás, Vadász Csaba, Borgula György (Farkas Zoltán) | |||||
Budapesti Honvéd SE | PVSK-CARGATE | 2019. november 24. | 15:30 | 91 - 75 | Ludovika Aréna |
Játékvezetők: Papp Péter, Jurák Krisztián, dr. Vajda Balázs (Fekete László) | |||||
Vasas Akadémia | TF-BP | 2019. november 24. | 16:00 | 94 - 97 | Sport 11 Sportcentrum |
Játékvezetők: Menyhárt Ferenc Tamás, Lövei László, Sentényi Barna (Mocsai László) | |||||
BUDAFOK | MAFC | 2019. november 24. | 17:00 | 94 - 89 | BMTE Fonyódi Antal Sportcsarnok |
Játékvezetők: Györfy Rúben, Horváth Csongor Béla, Németh Patrik (Schäffer Béla Róbert) | |||||
Bajai Bácska FKE | MEAFC-Miskolc | 2019. november 24. | 17:00 | 88 - 82 | Magyarországi Németek Általános Művelődési Központja |
Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Balog György Attila, Dr. Szakáll István Zoltán (Téczely Tamás) | |||||
BKG-Príma SE | Salgótarjáni KSE | 2019. november 24. | 17:00 | 80 - 71 | Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Goda László, Józsa András Junior, Földi László (Vághy Tamás János) | |||||
HÜBNER-Nyíregyháza BS | BKG-Príma SE | 2019. november 29. | 16:00 | 95 - 87 | Continental Aréna |
Játékvezetők: Fodor Attila, Rácz Zsolt Róbert, Domán István (Farkas János) | |||||
MTK-Elite Basket | Budapesti Honvéd SE | 2019. november 29. | 19:15 | 79 - 91 | Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium |
Játékvezetők: Goda László, Tóth Kálmán, Szalai Zsolt (Forrai Sámuel) | |||||
MAFC | Bajai Bácska FKE | 2019. november 30. | 17:30 | 94 - 83 | Gabányi László Sportcsarnok |
Játékvezetők: Győrffy Pál Attila, Dr. Oláh Márk, Kéri István (Bognár Tibor) | |||||
Salgótarjáni KSE | BUDAFOK | 2019. november 30. | 18:00 | 72 - 68 | Salgótarjáni Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Pozsonyi László, Sallai István József, Gergely Csaba (Zalai Ákos István) |
Vasas Akadémia | Nagykőrösi Sólymok KE | 2019. december 1. | 16:00 | 97 - 102 | Sport 11 Sportcentrum |
Játékvezetők: TÖRÖK RÓBERT, Horváth Alajos, Földesi Ádám (Németh Csaba János) | |||||
TF-BP | HOYA-Pannon Egyetem Veszprém | 2019. december 1. | 19:30 | 69 - 75 | Ludovika Aréna |
Játékvezetők: Frányó Péter, Bagi Bálint, Németh Patrik (Dernei Gábor) | |||||
PVSK-CARGATE | MEAFC-Miskolc | 2019. december 2. | 17:45 | 85 - 101 | Lauber Dezső Sportcsarnok |
Játékvezetők: Horváth Alajos, Tóth Kálmán, Földesi Ádám (Németh Csaba János) | |||||
MAFC | BKG-Príma SE | 2019. december 4. | 17:30 | 80 - 77 | Gabányi László Sportcsarnok |
Játékvezetők: Benczur Tamás, Major Ádám, Varga-Záray Katalin (Dernei Gábor) | |||||
MEAFC-Miskolc | MTK-Elite Basket | 2019. december 6. | 17:30 | 102 - 72 | Miskolci Egyetem, Körcsarnok |
Játékvezetők: Gergely Csaba, Domán István, Drenyovszki Dániel (Zalai Ákos István) | |||||
HOYA-Pannon Egyetem Veszprém | Nagykőrösi Sólymok KE | 2019. december 6. | 18:00 | 93 - 66 | Vetési Albert Gimnázium |
Játékvezetők: Minár László Balázs, Horváth Csongor Béla, Pécsi Zsolt (Fekete László) | |||||
BUDAFOK | HÜBNER-Nyíregyháza BS | 2019. december 6. | 18:00 | 67 - 99 | BMTE Fonyódi Antal Sportcsarnok |
Játékvezetők: Hervay Tibor, Major Ádám, Földi László (Gorka Szabolcs Zsombor) | |||||
Bajai Bácska FKE | PVSK-CARGATE | 2019. december 7. | 17:00 | 104 - 80 | Magyarországi Németek Általános Művelődési Központja |
Játékvezetők: Varga Zoltán, Reisz Péter, Borgula György (Maár Gábor) | |||||
MAFC | Salgótarjáni KSE | 2019. december 7. | 17:30 | 86 - 58 | Gabányi László Sportcsarnok |
Játékvezetők: Balog György Attila, Jurák Krisztián, Makrai Márton (Kis Balázs Ferenc) | |||||
Budapesti Honvéd SE | TF-BP | 2019. december 8. | 15:30 | 82 - 75 | Ludovika Aréna |
Játékvezetők: Dr. Oláh Márk, Dr. Szakáll István Zoltán, dr. Stánicz Péter (dr. Gincsai János Péter) | |||||
BKG-Príma SE | Vasas Akadémia | 2019. december 8. | 17:00 | 99 - 71 | Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Vida József, Bagi Bálint, Kruk Melinda (Vághy Tamás János) | |||||
Salgótarjáni KSE | Bajai Bácska FKE | 2019. december 11. | 18:00 | 69 - 64 | Salgótarjáni Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Gaál István Tamás, Józsa András Junior, Németh Patrik (Hartyáni Zsolt) | |||||
HÜBNER-Nyíregyháza BS | MAFC | 2019. december 12. | 17:00 | 92 - 94 | Continental Aréna |
Játékvezetők: dr. Mészáros Balázs, Pozsonyi László, Sörlei Attila (Bogárdi János) | |||||
MTK-Elite Basket | PVSK-CARGATE | 2019. december 12. | 19:15 | 97 - 72 | Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium |
Játékvezetők: Bagi Bálint, Makrai Márton, dr. Stánicz Péter (Vághy Tamás János) | |||||
HOYA-Pannon Egyetem Veszprém | BKG-Príma SE | 2019. december 13. | 18:00 | 106 - 90 | Vetési Albert Gimnázium |
Játékvezetők: Horváth Alajos, Reisz Péter, Földesi Ádám (Németh Csaba János) | |||||
Vasas Akadémia | BUDAFOK | 2019. december 14. | 16:00 | 89 - 75 | Sport 11 Sportcentrum |
Játékvezetők: Dr. Szakáll István Zoltán, Szilágyi Bálint, Sentényi Barna (Bognár Tibor) | |||||
Nagykőrösi Sólymok KE | Budapesti Honvéd SE | 2019. december 15. | 17:00 | 77 - 79 | Kossuth Lajos Általános Iskola |
Játékvezetők: Varga Zoltán, Vadász Csaba, Borgula György (Farkas Zoltán) | |||||
TF-BP | MEAFC-Miskolc | 2019. december 15. | 17:30 | 93 - 99 | Ludovika Aréna |
Játékvezetők: Nepp László Oszkár, Szalai Zsolt, Benedek Zoltán (GRÁCZER ZSOLT) | |||||
MAFC | TF-BP | 2019. december 18. | 17:30 | 87 - 90 | Gabányi László Sportcsarnok |
Játékvezetők: Frányó Péter, Söjtöry Tamás Ferenc, Pécsi Zsolt (Fekete László) | |||||
Salgótarjáni KSE | HÜBNER-Nyíregyháza BS | 2019. december 18. | 18:00 | 78 - 87 | Salgótarjáni Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Rácz Zsolt Róbert, Gál János, Menyhárt Ferenc Tamás (Balogh László György) | |||||
MEAFC-Miskolc | Nagykőrösi Sólymok KE | 2019. december 20. | 17:30 | 90 - 69 | Miskolci Egyetem, Körcsarnok |
Játékvezetők: Pozsonyi László, Balogh Gyula, Sallai István József (Schäffer Béla Róbert) | |||||
BUDAFOK | HOYA-Pannon Egyetem Veszprém | 2019. december 20. | 18:00 | 113 - 95 | BMTE Fonyódi Antal Sportcsarnok |
Játékvezetők: Papp Péter, Lengyel Ádám József, dr. Stánicz Péter (dr. Gincsai János Péter) | |||||
Budapesti Honvéd SE | BKG-Príma SE | 2019. december 21. | 15:30 | 82 - 79 | Ludovika Aréna |
Játékvezetők: Balog György Attila, Jurák Krisztián, Rózsavölgyi Alexandra (Maár Gábor) | |||||
Bajai Bácska FKE | MTK-Elite Basket | 2019. december 21. | 17:00 | 90 - 85 | Magyarországi Németek Általános Művelődési Központja |
Játékvezetők: Horváth Alajos, Szalai Zsolt, Földesi Ádám (Téczely Tamás) | |||||
MAFC | Vasas Akadémia | 2019. december 21. | 17:30 | 79 - 66 | Gabányi László Sportcsarnok |
Játékvezetők: Cziffra Csaba Zsolt, Varga Zoltán, Földi László (dr. Gincsai János Péter) | |||||
PVSK-CARGATE | TF-BP | 2019. december 22. | 17:00 | 82 - 88 | Lauber Dezső Sportcsarnok |
Játékvezetők: Radnóti Miklós, Tóth Kálmán, Csák Máté Károly (Faidt Mihály) |
TF-BP | MTK-Elite Basket | 2020. január 3. | 17:00 | 82 - 58 | Ludovika Aréna |
Játékvezetők: Gergely Csaba, Sörlei Attila, Józsa András Junior (Zalai Ákos István) | |||||
Budapesti Honvéd SE | BUDAFOK | 2020. január 3. | 19:30 | 91 - 77 | Ludovika Aréna |
Játékvezetők: Kovács Nimród János, Vida József, Radnóti Miklós (Téczely Tamás) | |||||
BKG-Príma SE | MEAFC-Miskolc | 2020. január 4. | 17:00 | 75 - 76 | Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Tóth Kálmán, Lövei László, dr. Vajda Balázs (Fekete László) | |||||
MAFC | HOYA-Pannon Egyetem Veszprém | 2020. január 4. | 17:30 | 91 - 85 | Gabányi László Sportcsarnok |
Játékvezetők: Győrffy Pál Attila, Ádám József, Bagi Bálint (Bogárdi János) | |||||
PVSK-CARGATE | Nagykőrösi Sólymok KE | 2020. január 5. | 18:00 | 110 - 83 | Lauber Dezső Sportcsarnok |
Játékvezetők: Horváth Alajos, Benedek Zoltán, Földesi Ádám (GRÁCZER ZSOLT) | |||||
HÜBNER-Nyíregyháza BS | Bajai Bácska FKE | 2020. január 5. | 19:00 | 80 - 64 | Continental Aréna |
Játékvezetők: Lengyel Ádám József, Domán István, Drenyovszki Dániel (Farkas János) | |||||
BUDAFOK | MEAFC-Miskolc | 2020. január 7. | 18:00 | 84 - 78 | BMTE Fonyódi Antal Sportcsarnok |
Játékvezetők: Gaál István Tamás, Bagi Bálint, Kéri István (Nagy János) | |||||
MAFC | Budapesti Honvéd SE | 2020. január 8. | 17:30 | 90 - 67 | Gabányi László Sportcsarnok |
Játékvezetők: Benczur Tamás, Szilágyi Bálint, Dr. Oláh Márk (Hartyáni Zsolt) | |||||
Bajai Bácska FKE | TF-BP | 2020. január 8. | 18:00 | 56 - 55 | Magyarországi Németek Általános Művelődési Központja |
Játékvezetők: Varga Zoltán, Vadász Csaba, Borgula György (Maár Gábor) | |||||
Salgótarjáni KSE | HOYA-Pannon Egyetem Veszprém | 2020. január 8. | 19:00 | 75 - 69 | Salgótarjáni Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Pozsonyi László, Gergely Csaba, Domán István (Zalai Ákos István) | |||||
MTK-Elite Basket | Nagykőrösi Sólymok KE | 2020. január 8. | 19:15 | 87 - 80 | Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium |
Játékvezetők: Nepp László Oszkár, Lövei László, Kruk Melinda (Vághy Tamás János) | |||||
HÜBNER-Nyíregyháza BS | Vasas Akadémia | 2020. január 9. | 17:00 | 83 - 67 | Continental Aréna |
Játékvezetők: Balogh Gyula, Gál János, Sörlei Attila (Balogh László György) | |||||
BKG-Príma SE | MTK-Elite Basket | 2020. január 10. | 17:00 | 99 - 66 | Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Hervay Tibor, Gaál István Tamás, Pécsi Zsolt (Schäffer Béla Róbert) | |||||
BUDAFOK | PVSK-CARGATE | 2020. január 10. | 18:00 | 98 - 84 | BMTE Fonyódi Antal Sportcsarnok |
Játékvezetők: Major Ádám, Földi László, Németh Patrik (Bodrogváry Iván József) | |||||
Budapesti Honvéd SE | Salgótarjáni KSE | 2020. január 11. | 15:30 | 86 - 93 | Ludovika Aréna |
Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Györfy Rúben, Kéri István (Bognár Tibor) | |||||
Nagykőrösi Sólymok KE | TF-BP | 2020. január 11. | 17:00 | 64 - 66 | Kossuth Lajos Általános Iskola |
Játékvezetők: Nyilas István, Radnóti Miklós, Földi László (Téczely Tamás) | |||||
MAFC | MEAFC-Miskolc | 2020. január 11. | 17:30 | 104 - 75 | Gabányi László Sportcsarnok |
Játékvezetők: Csabai-Kaskötő Brigitta, Szalai Zsolt, Földesi Ádám (Németh Csaba János) | |||||
Vasas Akadémia | Bajai Bácska FKE | 2020. január 12. | 16:00 | 82 - 73 | Sport 11 Sportcentrum |
Játékvezetők: Nepp László Oszkár, Pécsi Zsolt, Németh Patrik (Valovics István) | |||||
HOYA-Pannon Egyetem Veszprém | HÜBNER-Nyíregyháza BS | 2020. január 12. | 18:00 | 68 - 79 | Vetési Albert Gimnázium |
Játékvezetők: Minár László Balázs, Horváth Csongor Béla, Szilágyi Bálint (Gorka Szabolcs Zsombor) | |||||
MAFC | PVSK-CARGATE | 2020. január 16. | 17:30 | 103 - 91 | Gabányi László Sportcsarnok |
Játékvezetők: Nagy Viktor, Bagi Bálint, Horváth Csongor Béla (Kis Balázs Ferenc) | |||||
Vasas Akadémia | HOYA-Pannon Egyetem Veszprém | 2020. január 17. | 17:00 | 91 - 90 | Sport 11 Sportcentrum |
Játékvezetők: Benczur Tamás, Gaál István Tamás, Földesi Ádám (Bodrogváry Iván József) | |||||
TF-BP | BKG-Príma SE | 2020. január 17. | 18:30 | 101 - 71 | Ludovika Aréna |
Játékvezetők: Frányó Péter, Varga-Záray Katalin, Németh Patrik (Nagy János) | |||||
Salgótarjáni KSE | MEAFC-Miskolc | 2020. január 17. | 19:00 | 80 - 47 | Salgótarjáni Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Balogh Gyula, Józsa András Junior, dr. Stánicz Péter (Vághy Tamás János) | |||||
Bajai Bácska FKE | Nagykőrösi Sólymok KE | 2020. január 18. | 17:00 | 75 - 65 | Magyarországi Németek Általános Művelődési Központja |
Játékvezetők: Dr. Szakáll István Zoltán, Makrai Márton, Rózsavölgyi Alexandra (Téczely Tamás) | |||||
MTK-Elite Basket | BUDAFOK | 2020. január 18. | 17:00 | 76 - 86 | Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium |
Játékvezetők: Gál János, Jurák Krisztián, Dr. Oláh Márk (Farkas János) | |||||
HÜBNER-Nyíregyháza BS | Budapesti Honvéd SE | 2020. január 19. | 16:30 | 106 - 86 | Continental Aréna |
Játékvezetők: Pozsonyi László, Lengyel Ádám József, Drenyovszki Dániel (Farkas János) | |||||
Vasas Akadémia | Salgótarjáni KSE | 2020. január 22. | 16:00 | 71 - 61 | Sport 11 Sportcentrum |
Játékvezetők: Söjtöry Tamás Ferenc, Horváth Csongor Béla, Makrai Márton (Bodrogváry Iván József) | |||||
MEAFC-Miskolc | HÜBNER-Nyíregyháza BS | 2020. január 24. | 17:30 | 66 - 77 | Miskolci Egyetem, Körcsarnok |
Játékvezetők: Gál János, Gaál István Tamás, Domán István (Vághy Tamás János) | |||||
HOYA-Pannon Egyetem Veszprém | Bajai Bácska FKE | 2020. január 24. | 18:00 | 81 - 99 | Vetési Albert Gimnázium |
Játékvezetők: Horváth Alajos, Szalai Zsolt, Csák Máté Károly (Németh Csaba János) | |||||
BUDAFOK | TF-BP | 2020. január 24. | 18:00 | 99 - 92 | BMTE Fonyódi Antal Sportcsarnok |
Játékvezetők: Vida József, Józsa András Junior, Földesi Ádám (Schäffer Béla Róbert) | |||||
Budapesti Honvéd SE | Vasas Akadémia | 2020. január 25. | 15:30 | 76 - 82 | Ludovika Aréna |
Játékvezetők: Bagi Bálint, Dr. Szakáll István Zoltán, Lövei László (Nagy János) | |||||
MAFC | MTK-Elite Basket | 2020. január 25. | 17:30 | 98 - 86 | Gabányi László Sportcsarnok |
Játékvezetők: Cziffra Csaba Zsolt, Földi László, Varga-Záray Katalin (Bogárdi János) | |||||
PVSK-CARGATE | Salgótarjáni KSE | 2020. január 25. | 18:00 | 78 - 100 | Lauber Dezső Sportcsarnok |
Játékvezetők: Tóth Kálmán, Benedek Zoltán, Kapusi Gábor (GRÁCZER ZSOLT) | |||||
BKG-Príma SE | Nagykőrösi Sólymok KE | 2020. január 26. | 17:00 | 104 - 74 | Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Nagy Viktor, Vida József, Kéri István (Mocsai László) | |||||
HÜBNER-Nyíregyháza BS | PVSK-CARGATE | 2020. január 29. | 17:00 | 106 - 69 | Continental Aréna |
Játékvezetők: Györfy Rúben, Hervay Tibor, Kruk Melinda (Kis Balázs Ferenc) | |||||
Salgótarjáni KSE | MTK-Elite Basket | 2020. január 30. | 19:00 | 78 - 88 | Salgótarjáni Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Pozsonyi László, Lengyel Ádám József, Domán István (Zalai Ákos István) |
Budapesti Honvéd SE | HOYA-Pannon Egyetem Veszprém | 2020. február 1. | 15:30 | 86 - 78 | Ludovika Aréna |
Játékvezetők: Győrffy Pál Attila, Vida József, Nepp László Oszkár (Fekete László) | |||||
Vasas Akadémia | MEAFC-Miskolc | 2020. február 1. | 16:00 | 91 - 75 | Sport 11 Sportcentrum |
Játékvezetők: Szilágyi Bálint, Földesi Ádám, Németh Patrik (Németh Csaba János) | |||||
Nagykőrösi Sólymok KE | BUDAFOK | 2020. február 1. | 17:00 | 77 - 79 | Kossuth Lajos Általános Iskola |
Játékvezetők: Gergely Csaba, Földi László, Drenyovszki Dániel (Balogh László György) | |||||
TF-BP | MAFC | 2020. február 1. | 18:00 | 81 - 103 | Ludovika Aréna |
Játékvezetők: Balogh Gyula, Sallai István József, Sörlei Attila (Valovics István) | |||||
Bajai Bácska FKE | BKG-Príma SE | 2020. február 2. | 17:00 | 102 - 93 | Magyarországi Németek Általános Művelődési Központja |
Játékvezetők: Varga Zoltán, Földi László, Téczely Roland Balázs (Páli dr. Kálmán) | |||||
MEAFC-Miskolc | HOYA-Pannon Egyetem Veszprém | 2020. február 7. | 17:30 | 79 - 81 | Miskolci Egyetem, Körcsarnok |
Játékvezetők: Sallai István József, Gergely Csaba, Lövei László (Várhalmi Zsolt László) | |||||
BUDAFOK | BKG-Príma SE | 2020. február 7. | 18:00 | 90 - 79 | BMTE Fonyódi Antal Sportcsarnok |
Játékvezetők: Csabai-Kaskötő Brigitta, Kovács Nimród János, Makrai Márton (Téczely Tamás) | |||||
Budapesti Honvéd SE | Bajai Bácska FKE | 2020. február 8. | 15:30 | 79 - 75 | Ludovika Aréna |
Játékvezetők: Hervay Tibor, Benedek Zoltán, Földesi Ádám (Dernei Gábor) | |||||
MTK-Elite Basket | HÜBNER-Nyíregyháza BS | 2020. február 8. | 17:00 | 75 - 96 | Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium |
Játékvezetők: Balogh Gyula, Horváth Csongor Béla, Kapusi Gábor (Nagy János) | |||||
MAFC | Nagykőrösi Sólymok KE | 2020. február 8. | 17:30 | 91 - 67 | Gabányi László Sportcsarnok |
Játékvezetők: Pozsonyi László, Lengyel Ádám József, Jurák Krisztián (Zalai Ákos István) | |||||
Salgótarjáni KSE | TF-BP | 2020. február 8. | 18:00 | 70 - 58 | Salgótarjáni Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Gál János, Földi László, Drenyovszki Dániel (Bogárdi János) | |||||
PVSK-CARGATE | Vasas Akadémia | 2020. február 9. | 19:00 | 66 - 95 | Lauber Dezső Sportcsarnok |
Játékvezetők: Horváth Alajos, Szalai Zsolt, Csák Máté Károly (Németh Csaba János) | |||||
Budapesti Honvéd SE | MTK-Elite Basket | 2020. február 12. | 20:00 | 82 - 77 | Ludovika Aréna |
Játékvezetők: Benczur Tamás, Györfy Rúben, Makrai Márton (Schäffer Béla Róbert) | |||||
PVSK-CARGATE | BKG-Príma SE | 2020. február 13. | 18:00 | 96 - 91 | Lauber Dezső Sportcsarnok |
Játékvezetők: Horváth Csongor Béla, Vadász Csaba, Borgula György (Faidt Mihály) | |||||
Bajai Bácska FKE | BUDAFOK | 2020. február 20. | 18:00 | 104 - 83 | Magyarországi Németek Általános Művelődési Központja |
Játékvezetők: Nyilas István, Borgula György, Dr. Danka Péter (Páli dr. Kálmán) | |||||
HOYA-Pannon Egyetem Veszprém | PVSK-CARGATE | 2020. február 21. | 18:00 | 86 - 68 | Vetési Albert Gimnázium |
Játékvezetők: Szilágyi Bálint, Kéri István, Földesi Ádám (Németh Csaba János) | |||||
Budapesti Honvéd SE | MEAFC-Miskolc | 2020. február 22. | 15:30 | 89 - 62 | Ludovika Aréna |
Játékvezetők: Balog György Attila, Bagi Bálint, Varga-Záray Katalin (Gorka Szabolcs Zsombor) | |||||
Vasas Akadémia | MTK-Elite Basket | 2020. február 22. | 16:00 | 78 - 67 | Sport 11 Sportcentrum |
Játékvezetők: Goda László, Nepp László Oszkár, Földi László (dr. Gincsai János Péter) | |||||
Nagykőrösi Sólymok KE | Salgótarjáni KSE | 2020. február 22. | 17:00 | 78 - 69 | Kossuth Lajos Általános Iskola |
Játékvezetők: Fodor Attila, Dr. Szakáll István Zoltán, Varga Zoltán (Farkas Zoltán) | |||||
TF-BP | HÜBNER-Nyíregyháza BS | 2020. február 22. | 18:00 | 94 - 86 | Ludovika Aréna |
Játékvezetők: Horváth Alajos, Szalai Zsolt, Csák Máté Károly (Vághy Tamás János) | |||||
BKG-Príma SE | MAFC | 2020. február 23. | 17:00 | 56 - 85 | Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Benczur Tamás, Horváth Csongor Béla, Dr. Oláh Márk (Dernei Gábor) | |||||
MEAFC-Miskolc | Bajai Bácska FKE | 2020. február 28. | 17:30 | 70 - 80 | Miskolci Egyetem, Körcsarnok |
Játékvezetők: Győrffy Pál Attila, Csabai-Kaskötő Brigitta, Dr. Oláh Márk (Bognár Tibor) | |||||
MTK-Elite Basket | HOYA-Pannon Egyetem Veszprém | 2020. február 29. | 17:00 | 64 - 89 | Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium |
Játékvezetők: Gaál István Tamás, Kapusi Gábor, Németh Patrik (Nagy János) | |||||
MAFC | BUDAFOK | 2020. február 29. | 17:30 | 94 - 81 | Gabányi László Sportcsarnok |
Játékvezetők: Nagy Viktor, Gál János, Drenyovszki Dániel (Faidt Mihály) | |||||
Salgótarjáni KSE | BKG-Príma SE | 2020. február 29. | 18:00 | 77 - 79 | Salgótarjáni Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Sörlei Attila, Domán István, Marton Péter (Zalai Ákos István) | |||||
TF-BP | Vasas Akadémia | 2020. február 29. | 19:30 | 82 - 57 | Ludovika Aréna |
Játékvezetők: Jurák Krisztián, Benedek Zoltán, Földesi Ádám (Németh Csaba János) |
PVSK-CARGATE | Budapesti Honvéd SE | 2020. március 1. | 16:00 | 86 - 98 | Lauber Dezső Sportcsarnok |
Játékvezetők: Tóth Kálmán, Szalai Zsolt, Földi László (Maár Gábor) | |||||
HÜBNER-Nyíregyháza BS | Nagykőrösi Sólymok KE | 2020. március 1. | 16:30 | 92 - 54 | Continental Aréna |
Játékvezetők: Nyilas István, Gál János, Borgula György (Farkas Zoltán) | |||||
MEAFC-Miskolc | PVSK-CARGATE | 2020. március 6. | 17:30 | 78 - 69 | Miskolci Egyetem, Körcsarnok |
Játékvezetők: Pozsonyi László, Gergely Csaba, Domán István (Zalai Ákos István) | |||||
HOYA-Pannon Egyetem Veszprém | TF-BP | 2020. március 6. | 18:00 | 83 - 77 | Vetési Albert Gimnázium |
Játékvezetők: Györfy Rúben, Vida József, dr. Vajda Balázs (Bognár Tibor) | |||||
BUDAFOK | Salgótarjáni KSE | 2020. március 6. | 18:00 | 63 - 74 | BMTE Fonyódi Antal Sportcsarnok |
Játékvezetők: Benczur Tamás, Benedek Zoltán, Földesi Ádám (Németh Csaba János) | |||||
Bajai Bácska FKE | MAFC | 2020. március 7. | 17:00 | 97 - 83 | Magyarországi Németek Általános Művelődési Központja |
Játékvezetők: Vida József, Varga Zoltán, Vadász Csaba (Maár Gábor) | |||||
BKG-Príma SE | HÜBNER-Nyíregyháza BS | 2020. március 8. | 17:00 | 80 - 78 | Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Frányó Péter, Szilágyi Bálint, Pécsi Zsolt (Bodrogváry Iván József) | |||||
Nagykőrösi Sólymok KE | Vasas Akadémia | 2020. március 8. | 19:30 | 83 - 71 | Kossuth Lajos Általános Iskola |
Játékvezetők: Kovács Nimród János, Radnóti Miklós, Varga-Záray Katalin (Balogh László György) | |||||
Nagykőrösi Sólymok KE | HOYA-Pannon Egyetem Veszprém | 2020. március 11. | 19:30 | 59 - 96 | Kossuth Lajos Általános Iskola |
Játékvezetők: Varga Zoltán, Vadász Csaba, Drenyovszki Dániel (Maár Gábor) |