Hazai | Vendég | Dátum | Időpont | Eredmény | Csarnok |
---|---|---|---|---|---|
Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét | SZTE-Szedeák | 2024. május 11. | 18:00:00 | Messzi István Sportcsarnok | |
Játékvezetők: Földházi Tamás Péter, Györfy Rúben, Fodor Attila (Balogh László György) | |||||
Atomerőmű SE | MVM-OSE Lions | 2024. május 11. | 18:00:00 | ASE Sportcsarnok | |
Játékvezetők: dr. Mészáros Balázs, Nagy Viktor, Frányó Péter (Vághy Tamás János) | |||||
Egis Körmend | Kometa Kaposvári KK | 2024. május 11. | 18:00:00 | Körmend Városi Sportcsarnok | |
Játékvezetők: Cziffra Csaba Zsolt, Győrffy Pál Attila, JAKAB László Imre (Fekete László) |
Hazai | Vendég | Dátum | Időpont | Eredmény | Csarnok |
---|---|---|---|---|---|
Arconic-Alba Fehérvár | Zalakerámia ZTE KK | 2024. május 11. | 18:00:00 | Alba Regia Sportcsarnok | |
Játékvezetők: Praksch Péter Árpád, Söjtöry Tamás Ferenc, Nyilas István (Farkas Zoltán) | |||||
Falco-Vulcano Energia KC Szombathely | NHSZ-Szolnoki Olajbányász | 2024. május 11. | 19:45:00 | Arena Savaria | |
Játékvezetők: Benczur Tamás, Kapitány Gellért, Farkas Gábor (dr. Gincsai János Péter) |
Hazai | Vendég | Dátum | Időpont | Eredmény | Csarnok |
---|---|---|---|---|---|
Törekvés SE | ZTE NKK | 2024. május 11. | 14:00:00 | Kocsis Sándor Sportközpont | |
Játékvezetők: Bagi Bálint, Hartai Tamás | |||||
NKA Universitas Pécs II. | MTK-TFSE | 2024. május 11. | 19:00:00 | Nemzeti Kosárlabda Akadémia-Horváth Judith pálya | |
Játékvezetők: Nagy Bence László, Fodor Sándor Balázs |
Hazai | Vendég | Dátum | Időpont | Eredmény | Csarnok |
---|---|---|---|---|---|
Kiss Lenke KA | Bajai Női Kosárlabda Klub | 2024. május 11. | 15:00:00 | Angol Nyelvet Emelt Szinten Oktató Általános Iskola | |
Játékvezetők: Lázár Zsigmond György, Fajszi Zsombor Levente |
Hazai | Vendég | Dátum | Időpont | Eredmény | Csarnok |
---|---|---|---|---|---|
UNI Győr NKA/A | TARR KSC Szekszárd | 2024. május 11. | 10:00:00 | 90 - 68 | Szekszárd Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Kiss Márton Balázs, Nyíri Péter Patrik, Kovács Karina Erzsébet (Szabó Anita) | |||||
KS Szeged U16 | PVSK NKA/A | 2024. május 11. | 10:00:00 | 63 - 62 | Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Porkoláb Mercédesz Anett, Rácz Bence (Halmos Péter) | |||||
DVTK Akadémia/A | Darazsak Sportakadémia/A | 2024. május 11. | 12:30:00 | Szekszárd Városi Sportcsarnok | |
Játékvezetők: Novák Bence, Szecsődi Richárd Attila, Kutrik Andrea (Várhalmi Zsolt László) | |||||
BEAC-Újbuda KA/H | Dávid Kornél KA/A | 2024. május 11. | 12:30:00 | Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok | |
Játékvezetők: Darai Zoé Grèta, Barabás Dorina Mónika (Halmos Péter) | |||||
NKA Pécs/A | Csata DSE/A | 2024. május 11. | 15:00:00 | Szekszárd Városi Sportcsarnok | |
Játékvezetők: Gruber Nikolett Lilla, Csák Máté Károly, Drenyovszki Dániel (Reisz Péter) | |||||
Csata DSE 2010/C | Zsíros Akadémia Kőbánya/A | 2024. május 11. | 15:00:00 | Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok | |
Játékvezetők: Vass Dávid Áron, Kozma Péter (Halmos Péter) | |||||
BEAC-Újbuda KA/A | Vasas Akadémia/A | 2024. május 11. | 17:30:00 | Szekszárd Városi Sportcsarnok | |
Játékvezetők: Szőts Dávid István, Marton Péter, Magyari Viktor (Várhalmi Zsolt László) | |||||
Óbudai Kaszások | BEAC-Újbuda KA/B | 2024. május 11. | 17:30:00 | Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok | |
Játékvezetők: Tóth Kitti (Halmos Péter) |
Hazai | Vendég | Dátum | Időpont | Eredmény | Csarnok |
---|---|---|---|---|---|
DVTK Akadémia/B | Radobasket Törökbálint | 2024. május 11. | 11:00:00 | Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium | |
Játékvezetők: Váczi Mihály, Magda János József (Czéh Csaba Károly) | |||||
Kanizsai Vadmacskák SE | DVTK Akadémia/B | 2024. május 11. | 14:00:00 | Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium | |
Játékvezetők: Váczi Mihály, Magda János József (Czéh Csaba Károly) | |||||
Radobasket Törökbálint | Kanizsai Vadmacskák SE | 2024. május 11. | 17:00:00 | Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium | |
Játékvezetők: Váczi Mihály, Magda János József (Czéh Csaba Károly) |
Hazai | Vendég | Dátum | Időpont | Eredmény | Csarnok |
---|---|---|---|---|---|
Parthus SE | MTK Budapest | 2024. május 11. | 09:00:00 | 62 - 43 | MTK Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Varga Dániel Géza, Hőgerl Bence (Budayné Tóth Rozália) | |||||
BKG PRIMA SZIGETSZENTMIKLÓS U14L | Parthus SE | 2024. május 11. | 10:45:00 | MTK Kosárlabda Csarnok | |
Játékvezetők: Renkecz Máté Gergő, Petrik Boglárka (Budayné Tóth Rozália) | |||||
MTK Budapest | BKG PRIMA SZIGETSZENTMIKLÓS U14L | 2024. május 11. | 12:30:00 | MTK Kosárlabda Csarnok | |
Játékvezetők: Kara Zsombor, Bíró Brigitta (Budayné Tóth Rozália) |
Hazai | Vendég | Dátum | Időpont | Eredmény | Csarnok |
---|---|---|---|---|---|
Kecskeméti KA U12 Jégtörő Mátyás | ZTE KK U12 | 2024. május 11. | 10:00:00 | 72 - 88 | Mercedes-Benz Sport Akadémia |
Játékvezetők: Velkey István, Szedmák Levente (Király László József) | |||||
Cívis KK Debrecen/A | NKA Pécs u12 fiú/A | 2024. május 11. | 10:00:00 | 66 - 53 | Nemzeti Kosárlabda Akadémia |
Játékvezetők: dr. Szakács Imre Vilmos, Kovács Marcell (Parádi Péter) | |||||
Nyíregyházi Sportcentrum/A | DKKA/Alligators | 2024. május 11. | 10:00:00 | 58 - 59 | Camugo Sportlab |
Játékvezetők: Kovács Róbert Márió, Brunner Brúnó (Gátiné Müller Zsuzsanna) | |||||
TARR KSC Szekszárd | Vasas Amazonok | 2024. május 11. | 10:00:00 | 35 - 48 | Pasaréti Sportcentrum |
Játékvezetők: Kovalcsik Emese Zsófia, Nagy Lili (Krékity Kornél) | |||||
Soproni Darazsak Akadémia | Csata Csillagok | 2024. május 11. | 10:00:00 | 50 - 57 | B. Nagy Pál (Véső úti) Sportcsarnok |
Játékvezetők: Szőcs Béla, Gyenge Gábor (Balogh László György) | |||||
Kecskeméti KA U12 Csillagok | Kőbányai Darázslányok/A | 2024. május 11. | 10:00:00 | 37 - 58 | Darázsfészek Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Fulai Bátor Szebasztián, Puskás Ágnes Réka (László Zsolt Károly) | |||||
BEAC Újbuda KA/A | NKA Pécs u12 leány/A | 2024. május 11. | 10:00:00 | 38 - 67 | Nemzeti Kosárlabda Akadémia |
Játékvezetők: Lovász Balázs, Lenger Levente (Heiling Csaba) | |||||
Soproni Sportiskolás Bivalyok | Vasas Akadémia U12 | 2024. május 11. | 12:00:00 | Mercedes-Benz Sport Akadémia | |
Játékvezetők: Velkey István, Szedmák Levente (Király László József) | |||||
Kecskeméti KA U12 Párducok | MAFC Gabányi | 2024. május 11. | 12:00:00 | Nemzeti Kosárlabda Akadémia | |
Játékvezetők: dr. Szakács Imre Vilmos, Kovács Marcell (Parádi Péter) | |||||
Budapesti Honvéd SE/A | Körmendi Törpördögök | 2024. május 11. | 12:00:00 | Camugo Sportlab | |
Játékvezetők: Kovács Róbert Márió, Brunner Brúnó (Gátiné Müller Zsuzsanna) | |||||
DVTK Tiszaújváros | Zsákoló Zsiráfok | 2024. május 11. | 12:00:00 | Pasaréti Sportcentrum | |
Játékvezetők: Kovalcsik Emese Zsófia, Nagy Lili (Krékity Kornél) | |||||
Karcagi SE Oroszlánok | Mezőberényi Kosárlabda Klub (L) | 2024. május 11. | 12:00:00 | B. Nagy Pál (Véső úti) Sportcsarnok | |
Játékvezetők: Schönborn Tamás, Terjéki András (Balogh László György) | |||||
Cívis KK Macskatigrisek | UNI Győr NKA/A | 2024. május 11. | 12:00:00 | Darázsfészek Kosárlabda Csarnok | |
Játékvezetők: Fulai Bátor Szebasztián, Puskás Ágnes Réka (László Zsolt Károly) | |||||
DVTK Akadémia/A | Török Sasok | 2024. május 11. | 12:00:00 | Nemzeti Kosárlabda Akadémia | |
Játékvezetők: Lovász Balázs, Lenger Levente (Heiling Csaba) | |||||
Nyíkse Tűzgolyók/A | KASI/A | 2024. május 11. | 15:00:00 | Bánki Donát Műszaki Szakközépiskola | |
Játékvezetők: Sallai István József, Cservenyák-Páll Vivien Zsanett (Csizmadia Levente) | |||||
Vasas Akadémia U12 | Kecskeméti KA U12 Jégtörő Mátyás | 2024. május 11. | 15:00:00 | Mercedes-Benz Sport Akadémia | |
Játékvezetők: Pettner Hanna, Fehér Péter (Király László József) | |||||
MAFC Gabányi | Cívis KK Debrecen/A | 2024. május 11. | 15:00:00 | Nemzeti Kosárlabda Akadémia | |
Játékvezetők: Märcz Péter, Győr Marcell István (Parádi Péter) | |||||
Körmendi Törpördögök | Nyíregyházi Sportcentrum/A | 2024. május 11. | 15:00:00 | Camugo Sportlab | |
Játékvezetők: Hőgerl Bence, Földesi Boglárka (Gátiné Müller Zsuzsanna) | |||||
Zsákoló Zsiráfok | TARR KSC Szekszárd | 2024. május 11. | 15:00:00 | Pasaréti Sportcentrum | |
Játékvezetők: Renkecz Máté Gergő, Petrik Boglárka (Krékity Kornél) | |||||
UNI Győr NKA/A | Kecskeméti KA U12 Csillagok | 2024. május 11. | 15:00:00 | Darázsfészek Kosárlabda Csarnok | |
Játékvezetők: Vigh Balázs, Bálint Bence Zoltán (László Zsolt Károly) | |||||
NKA Pécs u12 leány/A | DVTK Akadémia/A | 2024. május 11. | 15:00:00 | Nemzeti Kosárlabda Akadémia | |
Játékvezetők: Fleischmann Krisztián, Lovász Balázs (Heiling Csaba) | |||||
Mezőberényi Kosárlabda Klub (L) | Soproni Darazsak Akadémia | 2024. május 11. | 15:30:00 | B. Nagy Pál (Véső úti) Sportcsarnok | |
Játékvezetők: Szőcs Béla, Dezsèri Szabolcs Ernő (Bernáth András) | |||||
Szolnoki KA | Óbudai Kaszások/A | 2024. május 11. | 17:00:00 | Bánki Donát Műszaki Szakközépiskola | |
Játékvezetők: Horányi András, Oroszvári Tamás (Csizmadia Levente) | |||||
Soproni Sportiskolás Bivalyok | ZTE KK U12 | 2024. május 11. | 17:00:00 | Mercedes-Benz Sport Akadémia | |
Játékvezetők: Pettner Hanna, Fehér Péter (Király László József) | |||||
Kecskeméti KA U12 Párducok | NKA Pécs u12 fiú/A | 2024. május 11. | 17:00:00 | Nemzeti Kosárlabda Akadémia | |
Játékvezetők: Märcz Péter, Győr Marcell István (Parádi Péter) | |||||
Budapesti Honvéd SE/A | DKKA/Alligators | 2024. május 11. | 17:00:00 | Camugo Sportlab | |
Játékvezetők: Hőgerl Bence, Földesi Boglárka (Gátiné Müller Zsuzsanna) | |||||
Vasas Amazonok | DVTK Tiszaújváros | 2024. május 11. | 17:00:00 | Pasaréti Sportcentrum | |
Játékvezetők: Renkecz Máté Gergő, Petrik Boglárka (Krékity Kornél) | |||||
Cívis KK Macskatigrisek | Kőbányai Darázslányok/A | 2024. május 11. | 17:00:00 | Darázsfészek Kosárlabda Csarnok | |
Játékvezetők: Vigh Balázs, Bálint Bence Zoltán (László Zsolt Károly) | |||||
BEAC Újbuda KA/A | Török Sasok | 2024. május 11. | 17:00:00 | Nemzeti Kosárlabda Akadémia | |
Játékvezetők: Fleischmann Krisztián, Sellei Dalma Laura (Heiling Csaba) | |||||
Karcagi SE Oroszlánok | Csata Csillagok | 2024. május 11. | 17:30:00 | B. Nagy Pál (Véső úti) Sportcsarnok | |
Játékvezetők: Mezei Tibor, Schönborn Tamás (Bernáth András) |
Hazai | Vendég | Dátum | Időpont | Eredmény | Csarnok |
---|---|---|---|---|---|
Gyulasport Nkft. | Vásárhelyi Hódok | 2024. május 11. | 10:00:00 | 30 - 36 | Dürer Albert Általános Iskola |
Játékvezetők: Kátay Csaba András, Beleznai Levente (Gombár Éva Erzsébet) | |||||
Vásárhelyi Hódok | ACS Baschet Star Oradea Sárga | 2024. május 11. | 11:30:00 | 0 - 0 | Dürer Albert Általános Iskola |
Játékvezetők: Kátay Csaba András, Beleznai Levente (Gombár Éva Erzsébet) | |||||
ACS Baschet Star Oradea Sárga | Gyulasport Nkft. | 2024. május 11. | 13:00:00 | 0 - 0 | Dürer Albert Általános Iskola |
Játékvezetők: Kátay Csaba András, Beleznai Levente (Gombár Éva Erzsébet) |
Hazai | Vendég | Dátum | Időpont | Eredmény | Csarnok |
---|---|---|---|---|---|
Mezőberényi KK U12 | Békéscsabai KK U12/B | 2024. május 11. | 09:00:00 | 61 - 66 | Molnár Miklós Sportcsarnok |
Játékvezetők: Sajgó Lajos Fülöp , Kardos Liza | |||||
Békéscsabai KK U12/A | Békési SZSK U12 | 2024. május 11. | 10:30:00 | 55 - 65 | Molnár Miklós Sportcsarnok |
Játékvezetők: Sajgó Lajos Fülöp , Kardos Liza | |||||
Mezőberényi KK U12 | Békési SZSK U12 | 2024. május 11. | 12:00:00 | Molnár Miklós Sportcsarnok | |
Játékvezetők: Sajgó Lajos Fülöp , Kardos Liza | |||||
Mezőberényi KK U12 | Békéscsabai KK U12/A | 2024. május 11. | 12:00:00 | Molnár Miklós Sportcsarnok | |
Játékvezetők: Sajgó Lajos Fülöp , Kardos Liza | |||||
Békéscsabai KK U12/B | Békési SZSK U12 | 2024. május 11. | 12:00:00 | Molnár Miklós Sportcsarnok | |
Békéscsabai KK U12/B | Békéscsabai KK U12/A | 2024. május 11. | 12:00:00 | Molnár Miklós Sportcsarnok | |
Mezőberényi KK U12 | Békési SZSK U12 | 2024. május 11. | 13:30:00 | Molnár Miklós Sportcsarnok | |
Mezőberényi KK U12 | Békéscsabai KK U12/A | 2024. május 11. | 13:30:00 | Molnár Miklós Sportcsarnok | |
Békéscsabai KK U12/B | Békéscsabai KK U12/A | 2024. május 11. | 13:30:00 | Molnár Miklós Sportcsarnok | |
Békéscsabai KK U12/B | Békési SZSK U12 | 2024. május 11. | 13:30:00 | Molnár Miklós Sportcsarnok |
Hazai | Vendég | Dátum | Időpont | Eredmény | Csarnok |
---|---|---|---|---|---|
BKG-Veresegyház | Gödi Kiscicák | 2024. május 11. | 09:00:00 | 62 - 35 | Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola |
Játékvezetők: Agócs Gábor Mihály, Egri Norbert (Sértő Róbert) | |||||
Városi Sportegyesület Dunakeszi | BKG-Veresegyház | 2024. május 11. | 10:30:00 | 38 - 73 | Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola |
Játékvezetők: Agócs Gábor Mihály, Egri Norbert (Sértő Róbert) | |||||
Gödi Kiscicák | Városi Sportegyesület Dunakeszi | 2024. május 11. | 12:00:00 | Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola | |
Játékvezetők: Agócs Gábor Mihály, Egri Norbert (Sértő Róbert) | |||||
BSC Lány | Dunaharaszti MTK leány | 2024. május 11. | 14:00:00 | Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola | |
Játékvezetők: Czupi Márton, Upor Milán (Dr. Kovács András) | |||||
BKG PRIMA SZIGETSZENTMIKLÓS U11L | BSC Lány | 2024. május 11. | 15:30:00 | Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola | |
Játékvezetők: Czupi Márton, Upor Milán (Dr. Kovács András) | |||||
Dunaharaszti MTK leány | BKG PRIMA SZIGETSZENTMIKLÓS U11L | 2024. május 11. | 17:00:00 | Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola | |
Játékvezetők: Czupi Márton, Upor Milán (Dr. Kovács András) |
Hazai | Vendég | Dátum | Időpont | Eredmény | Csarnok |
---|---|---|---|---|---|
Nagymaros | BKG PRIMA PM | 2024. május 11. | 16:00:00 | Veresegyházi Kosárlabda Csarnok | |
Játékvezetők: Miklósi László, Sersovszky Gergely Péter | |||||
SZEK SE | BKG-Veresegyház | 2024. május 11. | 18:30:00 | Kőrösi Csoma Általános Iskola | |
Játékvezetők: Baukó Ferenc, Bányainé Schleisz-Bognár Viktória Emma |
Hazai | Vendég | Dátum | Időpont | Eredmény | Csarnok |
---|---|---|---|---|---|
Budafok/A | Student SE | 2024. május 11. | 09:00:00 | 72 - 51 | Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola |
Játékvezetők: NAGY ISTVÁN, Bárány Levente | |||||
Malév SC | Újpest-MT Öregfiúk | 2024. május 11. | 13:00:00 | Dr. Vilmos Endre Sportcentrum | |
Játékvezetők: Magyar Zoltán Gábor, Belák Zoltán |
Hazai | Vendég | Dátum | Időpont | Eredmény | Csarnok |
---|---|---|---|---|---|
Aktív SC | Tatai SE - Griff Cannibals | 2024. május 11. | 10:00:00 | 89 - 51 | Széchenyi István Egyetemi csarnok |
Játékvezetők: Novák Bence, Bende Réka | |||||
MOGAAC | Széchenyi Old Stars | 2024. május 11. | 11:15:00 | Szécheny Egyetemi csarnok | |
Játékvezetők: Földesi Marcell, Kaposi Renátó |
Hazai | Vendég | Dátum | Időpont | Eredmény | Csarnok |
---|---|---|---|---|---|
Szerencs VSE | SZIKLA | 2024. május 11. | 10:00:00 | 102 - 67 | Hunyadi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Lónáth László, Takács Zoltán |
Hazai | Vendég | Dátum | Időpont | Eredmény | Csarnok |
---|---|---|---|---|---|
Csepel-Bontó/B | Huszares | 2024. május 11. | 14:00:00 | Kazinczy Általános Iskola | |
Játékvezetők: Gombos Márk Bálint, Sancilio Mattia |
Hazai | Vendég | Dátum | Időpont | Eredmény | Csarnok |
---|---|---|---|---|---|
CEKK-Basket | Kisújszállási SE | 2024. május 11. | 12:00:00 | Albertirsa Sportcsarnok | |
Játékvezetők: Mezei Tibor, Faragó Márton |
Hazai | Vendég | Dátum | Időpont | Eredmény | Csarnok |
---|---|---|---|---|---|
Gödi SE | CKE U15/B | 2024. május 11. | 11:00:00 | Huzella Tivadar Tornacsarnok | |
Játékvezetők: Nagy Soma, Kovács Gerzson | |||||
Városi Sportegyesület Dunakeszi | Budapesti Bikák U15 | 2024. május 11. | 11:45:00 | Dunakeszi Szent István Általános Iskola | |
Játékvezetők: Ilyés Levente Ákos, Fekete Szonja | |||||
Szentendrei KSE | BSC | 2024. május 11. | 14:00:00 | Várady-Szabó Mihály Tornacsarnok | |
Játékvezetők: Ács Zoltán, Pintér András József |
Hazai | Vendég | Dátum | Időpont | Eredmény | Csarnok |
---|---|---|---|---|---|
Kozármisleny SE | Mohácsi Torna Egylet 1888 | 2024. május 11. | 10:00:00 | 123 - 43 | Kozármisleny Sportcsarnok |
Játékvezetők: Csontos Alex, Barics Bálint |
Hazai | Vendég | Dátum | Időpont | Eredmény | Csarnok |
---|---|---|---|---|---|
Malév Kobrák | Radobasket/C-Budaörsi DSE | 2024. május 11. | 10:30:00 | Dr. Vilmos Endre Sportcentrum | |
Játékvezetők: Magyar Zoltán Gábor, Belák Zoltán | |||||
Gödi SE | Budafok | 2024. május 11. | 12:30:00 | Huzella Tivadar Általános Iskola | |
Játékvezetők: Nagy Soma, Kovács Gerzson | |||||
Keresztúri SE U13 | Óbudai Kaszások/C | 2024. május 11. | 16:00:00 | Pál Apostol Katolikus Általános Iskola és Gimnáium | |
Játékvezetők: Meszlényi-Bodnár Zoltán, Áts Barnabás |
Hazai | Vendég | Dátum | Időpont | Eredmény | Csarnok |
---|---|---|---|---|---|
BEAC Senior | Törekvés SE | 2024. május 11. | 10:00:00 | 40 - 61 | BEAC Sporttelep |
Játékvezetők: Hervay Tibor, Kruk Melinda |
Hazai | Vendég | Dátum | Időpont | Eredmény | Csarnok |
---|---|---|---|---|---|
Városi Sportegyesület Dunakeszi | Miklósi KékRókák KE | 2024. május 11. | 10:00:00 | 92 - 43 | Dunakeszi Szent István Általános Iskola |
Játékvezetők: Ilyés Levente Ákos, Fekete Szonja | |||||
Szentendrei KSE | Gyömrői Funkcionális Tréning SE | 2024. május 11. | 12:00:00 | Várady-Szabó Mihály Tornacsarnok | |
Játékvezetők: Ács Zoltán, Pintér András József |
Hazai | Vendég | Dátum | Időpont | Eredmény | Csarnok |
---|---|---|---|---|---|
Nyíregyházi Sportcentrum U10/B | NYÍKSE Tűzgolyók U10 | 2024. május 11. | 09:00:00 | 38 - 26 | Bánki Donát Műszaki Szakközépiskola |
Játékvezetők: Szulics Zsolt János, Pokoraczky Máté (Molnár Péter Zoltán) | |||||
NYÍKSE Tűzlabdák | Nyíregyházi Sportcentrum U10/B | 2024. május 11. | 10:15:00 | 24 - 54 | Bánki Donát Műszaki Szakközépiskola |
Játékvezetők: Szulics Zsolt János, Oroszvári Tamás (Molnár Péter Zoltán) | |||||
NYÍKSE Tűzgolyók U10 | NYÍKSE Tűzlabdák | 2024. május 11. | 11:30:00 | Bánki Donát Műszaki Szakközépiskola | |
Játékvezetők: Scholtz Zoltán, dr. Marjay Péter (Molnár Péter Zoltán) |
Hazai | Vendég | Dátum | Időpont | Eredmény | Csarnok |
---|---|---|---|---|---|
VKB Optofit Vác/B | Monor SE | 2024. május 11. | 17:00:00 | Piarista Gimnázium | |
Játékvezetők: Szundy Gábor, Szikszai Tamás | |||||
Radobasket Törökbálint U16/A | Parthus SE/A | 2024. május 11. | 19:00:00 | Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium | |
Játékvezetők: Váczi Mihály, Magda János József |
Hazai | Vendég | Dátum | Időpont | Eredmény | Csarnok |
---|---|---|---|---|---|
Parthus SE/B | VMG DSE | 2024. május 11. | 10:00:00 | 56 - 93 | Vörösmarty Mihály Gimnázium |
Játékvezetők: Szundy Gábor, Szikszai Tamás | |||||
Gyömrői FTSE | Százhalombattai KSE | 2024. május 11. | 11:00:00 | Százhalombattai Kosárlabda Csarnok | |
Játékvezetők: Szilágyi András , Szilágyi Krisztina | |||||
VMG DSE | Parthus SE/B | 2024. május 11. | 12:00:00 | Vörösmarty Mihály Gimnázium | |
Játékvezetők: Szundy Gábor, Szikszai Tamás |
Hazai | Vendég | Dátum | Időpont | Eredmény | Csarnok |
---|---|---|---|---|---|
Kozármisleny SE | Atomerőmű SE U18B | 2024. május 11. | 12:00:00 | Kozármisleny Sportcsarnok | |
Játékvezetők: Csontos Alex, Barics Bálint |
Hazai | Vendég | Dátum | Időpont | Eredmény | Csarnok |
---|---|---|---|---|---|
BSC | CEKK-GERJE | 2024. május 11. | 12:30:00 | Telki Sportcsarnok | |
Játékvezetők: Nagy László, Csegény Csenge Janka |
Hazai | Vendég | Dátum | Időpont | Eredmény | Csarnok |
---|---|---|---|---|---|
PILIS BASKET | BKG PRIMA SZSZM U18L | 2024. május 11. | 14:30:00 | Telki Sportcsarnok | |
Játékvezetők: Nagy László, Szilágyi Krisztina |
Hazai | Vendég | Dátum | Időpont | Eredmény | Csarnok |
---|---|---|---|---|---|
Kiss Lenke KA/B | Zsíros Akadémia Kőbánya/C | 2024. május 11. | 09:00:00 | 49 - 109 | Angol Nyelvet Emelt Szinten Oktató Általános Iskola |
Játékvezetők: Kara Zsombor, Bíró Brigitta | |||||
KKS/B | SZPA - HSE | 2024. május 11. | 09:00:00 | 77 - 65 | Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola |
Játékvezetők: Miháczi Ádám, Kaluha Csaba | |||||
Budafok | Ziccer KS | 2024. május 11. | 10:40:00 | Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola | |
Játékvezetők: NAGY ISTVÁN, Bárány Levente | |||||
KKS/A | Pilots SE U16 | 2024. május 11. | 11:00:00 | Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola | |
Játékvezetők: Miháczi Ádám, Kaluha Csaba | |||||
Ferencvárosi KE U16 | Józsefvárosi KC | 2024. május 11. | 11:00:00 | Lónyay Református Gimnázium | |
Játékvezetők: Bálint Bence Zoltán, Kovács Tamás | |||||
TFSE | Keresztúri SE | 2024. május 11. | 14:00:00 | Testnevelési Egyetem L2 Terem | |
Játékvezetők: NAGY ISTVÁN, Kiss Csanád Botond |
Hazai | Vendég | Dátum | Időpont | Eredmény | Csarnok |
---|---|---|---|---|---|
Csepel-Bontó KK | Budapesti Bikák/A | 2024. május 11. | 12:00:00 | Kazinczy Általános Iskola | |
Játékvezetők: Gombos Márk Bálint, Sancilio Mattia |