Kosárlabda-múzeum
Webshop
Sajtószoba
MKOSZ
Elérhetőség
MKOSZ Iroda
Bankszámlaszámok
Elnökség
Határozatok
Tiszteletbeli Elnökség
Bizottságok
Megyei Szervezeti egységek
MKOSZ története
Kosárlabda története
MKOSZ Szabályzatok
Etikai
Versenykiírások
Digi jegyzőkönyv
Baleset biztosítás
Életút program
Archívum
Adatvédelem
COVID-19
MKOSZ Beszámolók
Felvételi többletpont
Produktivitási szempontrendszer
Játékvezetők
Játékvezetők honlapja
JÜNYIR
Szakma
Szakmai anyagok
Edzőtovábbképzés
Edzőképzés
Edzői regisztráció 2023
Edzői regisztráció - archív
Edzők - Kreditigazoló lap
Edzők - Publikációs követelmények
Edzők - kreditrendszer 2023/2024
Edzők 2023/2024
Edzők - archív szezonok
Dobd a kosárba
Neveljünk kosarasokat!
Hírek
MKOSZ
Közlemények
Interjúk
Egyetemi
Bajnokságok
Felnőtt bajnokságok
Tippmix Férfi NB I. A csoport
Tippmix Női NB I. A csoport
Férfi NB I. B Piros csoport
Férfi NB I. B Osztályozó
Férfi NB I. B Zöld csoport
Amatőr Női NB, Rájátszás az 1-16. helyért
Amatőr Női NB, Rájátszás a 17-30. helyért
Női Amatőr NB I. Piros csoport
Női Amatőr NB I. Fehér csoport
Női Amatőr NB I. Zöld csoport
Férfi NB II. Keleti csoport
Férfi NB II. Nyugati csoport
Férfi NB II. Közép - Rájátszás az 1-9. helyért
Férfi NB II. Közép - Rájátszás a 10-18. helyért
Férfi NB II. Közép - Rájátszás a 19-24. helyért
Férfi NB II. Közép - Rájátszás a 25-30. helyért
Férfi NB II. Közép A csoport
Férfi NB II. Közép B csoport
Férfi NB II. Közép C csoport
Kerekesszékes bajnokság
Magyar Kupa, Férfi
Magyar Kupa, Női
Hepp Kupa, Férfi
Hepp Kupa, Női
Kerekesszékes kupa
Utánpótlás bajnokságok
Fiú egyetemi bajnokság, Rájátszás
Leány egyetemi bajnokság, Rájátszás
Fiú egyetemi bajnokság, Kelet
Fiú egyetemi bajnokság, Nyugat
Leány egyetemi bajnokság, Kelet
Leány egyetemi bajnokság, Nyugat
Morgen F. Emlékbajnokság
NB I. A csoport, Fiú U20
NB I. B Piros csoport, Fiú U20
NB I. B Zöld csoport, Fiú U20
Fiú Junior
Leány Junior
Fiú Kadett
Leány Kadett
Fiú Serdülő
Leány Serdülő
Gyermek Kupa
Kenguru Kupa
Akrobatikus kosárlabda
Kosárpalánta
Csapatok
Játékosok
Válogatott
Női válogatott
Férfi válogatott
U16 Leány válogatott
U17 Leány válogatott
U18 Leány válogatott
U19 Leány válogatott
U20 Leány válogatott
U16 Fiú válogatott
U18 Fiú válogatott
U19 Fiú válogatott
U20 Fiú válogatott
Műsor
Videók
3x3
TAO
MKOSZ
Interjúk
Egyetemi
Felnőtt bajnokságok
Tippmix Férfi NB I. A csoport
Tippmix Női NB I. A csoport
Férfi NB I. B Piros csoport
Férfi NB I. B Osztályozó
Férfi NB I. B Zöld csoport
Amatőr Női NB, Rájátszás az 1-16. helyért
Amatőr Női NB, Rájátszás a 17-30. helyért
Női Amatőr NB I. Piros csoport
Női Amatőr NB I. Fehér csoport
Női Amatőr NB I. Zöld csoport
Férfi NB II. Keleti csoport
Férfi NB II. Nyugati csoport
Férfi NB II. Közép - Rájátszás az 1-9. helyért
Férfi NB II. Közép - Rájátszás a 10-18. helyért
Férfi NB II. Közép - Rájátszás a 19-24. helyért
Férfi NB II. Közép - Rájátszás a 25-30. helyért
Férfi NB II. Közép A csoport
Férfi NB II. Közép B csoport
Férfi NB II. Közép C csoport
Kerekesszékes bajnokság
Magyar Kupa, Férfi
Magyar Kupa, Női
Hepp Kupa, Férfi
Hepp Kupa, Női
Kerekesszékes kupa
Utánpótlás bajnokságok
Fiú egyetemi bajnokság, Rájátszás
Leány egyetemi bajnokság, Rájátszás
Fiú egyetemi bajnokság, Kelet
Fiú egyetemi bajnokság, Nyugat
Leány egyetemi bajnokság, Kelet
Leány egyetemi bajnokság, Nyugat
Morgen F. Emlékbajnokság
NB I. A csoport, Fiú U20
NB I. B Piros csoport, Fiú U20
NB I. B Zöld csoport, Fiú U20
Fiú Junior
Leány Junior
Fiú Kadett
Leány Kadett
Fiú Serdülő
Leány Serdülő
Gyermek Kupa
Kenguru Kupa
Akrobatikus kosárlabda
Női válogatott
Férfi válogatott
U16 Leány válogatott
U18 Leány válogatott
U19 Leány válogatott
U20 Leány válogatott
U16 Fiú válogatott
U18 Fiú válogatott
U19 Fiú válogatott
U20 Fiú válogatott
Elérhetőség
MKOSZ Iroda
Bankszámlaszámok
Megyei Szervezeti egységek
Elnökség
Tiszteletbeli Elnökség
Bizottságok
Határozatok
Játékvezetők
Videószabálykönyv
Szabálykönyv
Videóteszt
Mechanikai teszt
FIBA mechanikai CS-k (két jv.)
FIBA mechanikai CS-k (három jv.)
FIBA oktatási videók
NB I-es küldés
Játékvezetői karjelek
MKOSZ története
Kosárlabda története
Játékosok - 2023/2024
Férfi játékosok
Női játékosok
Válasszon
Tippmix Férfi NB I. A csoport
Férfi NB I. B Piros csoport
Férfi NB I. B Osztályozó
Férfi NB I. B Zöld csoport
Férfi NB II. Keleti csoport
Férfi NB II. Nyugati csoport
Férfi NB II. Közép - Rájátszás az 1-9. helyért
Férfi NB II. Közép - Rájátszás a 10-18. helyért
Férfi NB II. Közép - Rájátszás a 19-24. helyért
Férfi NB II. Közép - Rájátszás a 25-30. helyért
Férfi NB II. Közép A csoport
Férfi NB II. Közép B csoport
Férfi NB II. Közép C csoport
Kerekesszékes bajnokság
Magyar Kupa, Férfi
Hepp Kupa, Férfi
Kerekesszékes kupa
Válasszon
Tippmix Női NB I. A csoport
Amatőr Női NB, Rájátszás az 1-16. helyért
Amatőr Női NB, Rájátszás a 17-30. helyért
Női Amatőr NB I. Piros csoport
Női Amatőr NB I. Fehér csoport
Női Amatőr NB I. Zöld csoport
Magyar Kupa, Női
Hepp Kupa, Női
A
ABRAHAM Arabo
ÁRVA-FILE Balázs
ARNOLD Botond
ANTALICS Dániel
ANGYAL Medárd Ámon
ABELL Remy
B
BALSAY Ádám
BELLA Ádám
BOGDÁN Benedek
BARAC Boris
BAILEY Brendan
BAZSÓ Brúnó Tamás
BOR Gábor
BŐSZE Gergő
BROWN Isiah Gerald
BARNETT Jordan Kahlil
BOGNÁR Kristóf
BENKE Krisztián
BASIC Lovre
BULJEVIC Lovro
BALOGH Máté
BOGUES JR Shannon
BALOGH Szilárd
BENKE Szilárd
C
CSIZMADIA Attila
CSORNAI Csaba
CLARANCE Elijah Marcus
COHILL Eric Edward
CSUTI Kornél
CZERMANN Máté
CZERMANN Patrik Ákos
CSÁTALJAY Péter
CSENDES Péter
CHAMBERS Siyani Tahir
D
DURHAM II Anthony Greco
DÁVID Benjámin
DRENOVAC Dorde
DOROGI Gergő
DURMO Ibrahim
DOKOVIC Ilija
DICKEY III James L
DURÁZI Krisztofer
DOGO Nicola
DOKTOR Péter László
DRAMICANIN Rastko
E
EDWIN Deon Javern
EADS III James
EILINGSFELD János
EADDY Tahj Jerome
F
FERENCZ Csaba
FAZEKAS Csaba Balázs
FEHÉRVÁRI Csegő
FEKETE Csongor
FEKETE-GÁL Csongor
FILIPOVITY Markó
FAZEKAS Máté
FILIPOVIC Stefan
FLASÁR Zalán
G
GYURICSEK Ádám
GARAMVÖLGYI Ákos Tibor
GYIMES Áron
GERENCSÉR Botond
GILL JR. Charles Allen
GRIFFIN Dayon Lynn
GHOLSTON Deandre
GERA Ferenc
GÉRINGER Gergő
GÓBI Marcell
GERÖLY Márton András
GÁSPÁR Mátyás
GULYÁS Milán Róbert
H
HORVÁTH Ákos
HAJDUK Attila Dominik
HEGEDÜS Brúnó
HALMAI Dániel
HANSEN Daniel
HOCKERUP-FISCHER Dávid
HEIMANN Gergő
HENRY Jalen Joseph
HERCZEG Kristóf
HIBJÁN Máté
HŐGYE Patrik
HAJDU Péter Márton
HERGER Salamon
HENRY Shane Linden
HICKS Tony Hollis
I
IHRING Mario
ILLÉS Máté Csongor
IVKOVIC Milán
IKPE Tristan Ekong
J
JORDANO Antonio
JEAN-MARIE James
JACKSON JR. Ronald Eugene
JOVANOVIC Strahinja
K
KELLER Ákos
KOPÁCSI Ákos
KOVÁCS Ákos
KNOWLES Asher Zane
KASS Balázs
KAZY Balázs
KOLLÁR Bence
KÖRMENDI Bence
KELLER Bendegúz
KISS Benedek
KOVÁCS Benedek Máté
KRNJAJSKI Boris
KUCSORA Csaba Ákos
KENÉZ Csaba László
KUCSERA Dániel
KISS Dávid
KISS Dominik
KARDA Dominik Krisztián
KERPEL-FRONIUS Gáspár
KELLER Iván
KARAHODZIC Kemal
KÉKESI Kolos
KRIVACEVIC Markó
KISS Mátyás
KOPRIVICA Milos
KOVÁCS Péter
KONATE Sagaba
KÉGEL Tamás
KIS Viktor
KRISTYÁK Viktor
L
LALUSKA Bence Ádám
LAKE De'Quon
LADOS Erik Botond
LUKÁCSI Gábor
LADOVSZKY János László
LUKOVIC Marko
LOCKE Noah Jamei
LUKÁCS Norbert
M
MAYER Ákos
MATHIS Anthony Tyrone
MÓCSÁN Bálint
MAJOR Bulcsú
MAKKOS Dávid
MANJGAFIC Fahrudin
MELEG Gergő Zoárd
MORGAN Malik Julian
MEZŐFI Márk
MOLNÁR Márton
MOKÁNSZKI Milán
MESZLÉNYI Róbert Vilmos
MUCZA Tamás
N
NÉMETH Ákos
NÉMETH Bálint Péter
NEUWIRTH Bence
NICHOLS David Christopher
NICHOLSON Kassim Juan
NIKOLIC Nemanja
NAGY Péter
O
OSTOJIC Danilo
OSZTOICS Milán
ONA EMBO Renathan Joseph
P
POLSTER Attila
PERINGER Balázs
PUSKA Bence
PAJOR Dávid
POLUTAK Imran
PHILMORE Isaiah Lemart
PAIGE Jeremiah Daniel
POLÁNYI Kristóf Áron
PONGÓ Marcell
PAÁR Márk
PALOTAI Máté
PONGÓ Máté
POT Stefan
PALLAI Tamás Ottó
PERL Zoltán
Q
R
RÉVÉSZ Ádám
RUJÁK András Baldvin
ROBERTS Anthony Joshua
RUDNER Gábor
RADICS Gerzson
RIDDLEY Kyle Destin
REIZINGER Máté
RÁTGÉBER Tamás
S
SÖVEGJÁRTÓ Ábel György
SIDIBE Amadou
SEBŐK András
SZŐKE Bálint
SCHERER Bálint André
SIMÓ Bence Zoltán
SZALAY Domonkos
SCHMERA Gergely
SIMON Kristóf Gábor
SZABADFI Márk
SINIK Marko
SITKU Márton
SZUGYICZKI Máté
SCHÖLL Richárd
SÁGODI Róbert
STEVENSON Shamiel Shawn
T
TÓTH Ádám
TOLBERT III Anderson Sage
TANOH DEZ András
TÓTH Balázs
TÓTH Barna
TÓTH Barnabás
TÓTH Dániel
THOMAS Dustin De Wayne
TÓTH József
THOMAS Khalid Lethaniel
TAKÁCS Kristóf
TAKÁCS Martin
TÓTH-ERDEI Máté
TIBY Matthew James
TAKÁCS Milán
TÓTH Patrik Kristóf
TADIC Tadija
TAKÁCS Zsolt
U
V
VÁMOS Ádám
VÁRSZEGI Ádám
VOJVODA Dávid
VERASZTÓ Péter
VINCZE Roland
W
WILLIAMSON Andre Marcell
WIGGINS Demajeo Willie
WALKER Jordan Anthony Michael
WESSON JR Keith Andre
WOOTEN Kenneth Dwayne
WITTMANN Krisztián
WOOLRIDGE Ryan Nicholas
WERNER Viktor
X
Y
YAKE Matthew Daniel
Z
ZSÍROS Péter
VIDEÓK
Összes
MKOSZ PROGRAMOK
Vármegyei szövetségek
Baranya Vármegyei Kosárlabda Szövetség
Bács-Kiskun Vármegyei Kosárlabda Szövetség
Békés Vármegyei Kosárlabda Szövetség
Borsod-Abaúj-Zemplén Vármegyei Kosárlabda Szövetség
Budapesti Kosárlabda Szövetség
Csongrád-Csanád Vármegyei Kosárlabda Szövetség
Fejér Vármegyei Kosárlabda Szövetség
Győr-Moson-Sopron Vármegyei Kosárlabda Szövetség
Hajdú-Bihar Vármegyei Kosárlabda Szövetség
Heves Vármegyei Kosárlabda Szövetség
Jász-Nagykun-Szolnok Vármegyei Kosárlabda Szövetség
Komárom-Esztergom Vármegyei Kosárlabda Szövetség
Nógrád Vármegyei Kosárlabda Szövetség
Pest Vármegyei Kosárlabda Szövetség
Somogy Vármegyei Kosárlabda Szövetség
Szabolcs-Szatmár-Bereg Vármegyei Kosárlabda Szövetség
Tolna Vármegyei Kosárlabda Szövetség
Vas Vármegyei Kosárlabda Szövetség
Veszprém Vármegyei Kosárlabda Szövetség
Zala Vármegyei Kosárlabda Szövetség