U20 fiú válogatott
A szakmai stáb:
Csapatvezető: Henye István
Vezetőedző: Pór Péter
Edző: Pethő Ákos
Edző: Honti Viktor
Gyúró: Papp Sándor
Technikai vezető: Plézer Gábor
Szakmai tanácsadó: Sztojan Ivkovics  


A válogatott felkészülési programja:
2019. június 5-7. Edzőtábor - Székesfehérvár
2019. június 10-15. Edzőtábor - Székesfehérvár
2019. június 14. 19:00 Magyarország - Szlovákia felkészülési mérkőzés - Székesfehérvár
2019. június 15. 15:00 Magyarország - Szlovákia felkészülési mérkőzés - Székesfehérvár
2019. június 17-21. Edzőtábor - Székesfehérvár
2019. június 24-29. Edzőtábor - Székesfehérvár
2019. június 28. 17:30 Magyarország - Észak-Macedónia felkészülési mérkőzés - Székesfehérvár
2019. június 29. 15:00 Magyarország - Észak-Macedónia felkészülési mérkőzés - Székesfehérvár
2019. július 1-5. Edzőtábor - Székesfehérvár
2019. július 4. 17:30 Magyarország - Csehország felkészülési mérkőzés - Székesfehérvár
2019. július 5. 15:00 Magyarország - Csehország felkészülési mérkőzés - Székesfehérvár
2019. július 8-10. Edzőtábor - Székesfehérvár
2019. július 12-21. B divíziós Európa-bajnokság - Matosinhos (Portugália)

 
A Héraklész programban résztvevő válogatott keret tagjai:
Név (születési év, magasság, poszt, egyesület)
Érsek Marcell (2000, 191, 1-2, Egis Körmend)
Farkas Attila (2000, 192, 1-2, Zalakerámia ZTE KK)
Fazekas Csaba (1999, 195, 2-3, Nyíregyháza Blue Sharks)
Füzi Róbert (1999, 194, 2-3, SMAFC)
Kalmár Viktor Patrik (2000, 205, 5, Atomerőmű SE)
Katona József Bence (1999, 190, 1-2, MAFC)
Kucsera Dániel (1999, 200, 4-5, KTE-Duna Aszfalt)
Lados Erik (2000, 184, 1, Budafok)
Meleg Gergő (2000, 207, 4-5, SERCO - TF-BP)
Mokánszki Máté (2000, 202, 4, Nyíregyháza Blue Sharks)
Mucza Tamás (1999, 190, 1-2, Budapesti Honvéd SE)
Oroszi Bence (1999, 203, 2-3, Egis Körmend)
Plézer Gábor (1999, 198, 2-3, KTE-Duna Aszfalt)
Polgárdy Ádám (1999, 191, 1-2, MAFC)
Polster Attila (2000, 200, 3, Alba Fehérvár)
Rátvay Balázs (2000, 201, 5, Agrofeed Széchenyi Egyetem Győri KC)
Sitku Márton (2000, 203, 4, Nyíregyháza Blue Sharks)
Somogyi Ádám (2000, 193, 1, Aquimisia Laboratorios Zamorano (ESP))
Takács Milán (2000, 192, 1-2, Alba Fehérvár)
Tóth Bence Miklós (2000, 181, 1, DEAC)
Werner Viktor (1999, 201, 3-4, Sopron KC)

VIDEÓK

Megyei szövetségek