U20 leány válogatott
A szakmai stáb:
Csapatvezető: Pukler Gábor
Vezetőedző: Gáspár Dávid
Edző: Magyar Gergely
Edző: Ábrahám Márta
Gyúró: Békési Ádám
Szakmai tanácsadó: Székely Norbert
Technikai vezető: Koronics András
   
  
A válogatott felkészülési programja:
2019. június 24-29. Edzőtábor - Székesfehérvár
2019. július 1-6. Edzőtábor - Székesfehérvár
2019. július 5. 17.30 Magyarország - Törökország felkészülési mérkőzés - Székesfehérvár
2019. július 6. 17:30 Magyarország - Törökország felkészülési mérkőzés - Székesfehérvár
2019. július 9-11. Edzőtábor - Székesfehérvár
2019. július 12-13. Nemzetközi mérkőzések - Olaszország
2019. július 17-20. Edzőtábor - Székesfehérvár
2019. július 20. 18:30 Magyarország - Hollandia felkészülési mérkőzés - Székesfehérvár
2019. július 21. 16:00 Magyarország - Hollandia felkészülési mérkőzés - Székesfehérvár
2019. július 22-28. Edzőtábor - Székesfehérvár
2019. július 27. 18:00 Magyarország - Horvátország felkészülési mérkőzés - Székesfehérvár
2019. július 28. 16:00 Magyarország - Horvátország felkészülési mérkőzés - Székesfehérvár
2019. július 30. - aug.1. Edzőtábor - Székesfehérvár
2019. augusztus 3-11. Európa-bajnokság - Klatovy (Csehország)


A Héraklész programban résztvevő válogatott keret tagjai:
Név (születési év, magasság, poszt, egyesület)
Bánhegyi Beatrix Judit (2001, 191, 5, Kanizsai Vadmacskák SE)
Bernáth Réka (1999, 174, 1-2, MTK-Budapest)
Czukor Dalma (1999, 183, 3, Sopron Basket)
Dúl Panka (2000, 179, 1-3, ELTE BEAC Újbuda)
Gereben Lívia (1999, 183, 3, Atomerőmű KSC Szekszárd)
Jáhni Zsófi (1999, 188, 4-5, PINKK-Pécsi 424)
Juhász Dorka Kata (1999, 193, 4, Ohio State (USA))
Kányási Veronika (1999, 177, 2-1, Aluinvent DVTK)
Király Andrea (2001, 184, 4, VBW CEKK Cegléd)
Kovács Kitti Regina (2000, 189, 4, PEAC-Pécs )
Laufer Gabriella (2000, 174, 4, Dávid Kornél Kosárlabda Akadémia)
Lelik Réka (1999, 180, 2, NKE-FCSM Csata)
Mérész Beatrix (1999, 184, 4-3, ELTE BEAC Újbuda)
Pusztai Petra Panna (1999, 178, 2, ZTE NKK)
Radócz Fanni (1999, 186, 4, NKE-FCSM Csata)
Révész Boróka (2000, 178, 2-3, VBW CEKK Cegléd)
Schiroky Szonja (2000, 178, 2-3, MTK-Budapest)
Szeli Kitti (1999, 186, 4, Sopron Basket)
Tenyér Zsófia (1999, 177, 1, PEAC-Pécs )
Tóth Orsolya (2000, 177, 2, Vasas Akadémia)
Vincze Virág (1999, 171, 1-2, ELTE BEAC Újbuda)
Zsámár Lili (2001, 180, 3-4, Kanizsai Vadmacskák SE)

VIDEÓK

Megyei szövetségek