U18 fiú válogatott
A szakmai stáb:
Csapatvezető: Sitku Ernő
Vezetőedző: Forray Gábor
Edző: Horváth Imre
Edző: Bódi Ferenc
Gyúró: Prikidánovics Tamás
Technikai vezető: Plézer Gábor
  
 
A válogatott felkészülési programja:
2019. június 17-21. Edzőtábor - Székesfehérvár
2019. június 24-28. Edzőtábor - Székesfehérvár
2019. június 29-30. Felkészülési mérkőzések - Horvátország
2019. július 1-5. Edzőtábor - Székesfehérvár
2019. július 4. 18:30 Magyarország - Észak-Macedónia felkészülési mérkőzés - Székesfehérvár
2019. július 5. 16:00 Magyarország - Észak-Macedónia felkészülési mérkőzés - Székesfehérvár
2019. július 8-13. Edzőtábor - Székesfehérvár
2019. július 12. 17:30 Magyarország - Ausztria felkészülési mérkőzés - Székesfehérvár
2019. július 13. 16:00 Magyarország - Ausztria felkészülési mérkőzés - Székesfehérvár
2019. július 15-20. Edzőtábor - Székesfehérvár
2019. július 19. 16:30 Magyarország - Szlovákia felkészülési mérkőzés - Székesfehérvár
2019. július 20. 16:00 Magyarország - Szlovákia felkészülési mérkőzés - Székesfehérvár
2019. július 22-25. Edzőtábor - Székesfehérvár
2019. július 26. - aug. 4. B divíziós Európa-bajnokság - Nagyvárad (Románia)


 
A Héraklész programban résztvevő válogatott keret tagjai:
Név (születési év, magasság, poszt, egyesület)
Balogh Máté (2001, 204, 4-5, Egis Körmend)
Balsai Ádám (2001, 195, 1-2, Alba Fehérvár)
Csikai András (2001, 203, 4-5, DEAC)
Fekete Dávid (2001, 200, 4, Kosárlabda Akadémia Pécs)
Filipovity Péter (2001, 193, 1-2, Spire Institute (USA))
Kármán Domonkos (2002, 204, 4-5, Budapesti Honvéd SE)
Kass Balázs (2002, 190, 1-2, Alba Fehérvár)
Kiss Benedek (2001, 191, 1-2, Egis Körmend)
Kiss Mátyás (2001, 190, 2-3, Egis Körmend)
Kódor Tamás (2001, 208, 5, Vasas Akadémia)
Kopácsi Ákos (2001, 182, 1-2, Budapesti Honvéd SE)
Krasovec Ádám (2001, 206, 4, Ratiopharm Ulm (GER))
Lukács Norbert (2001, 201, 3, Alba Fehérvár)
Maronka Zsombor (2002, 207, 2-3, Divina Seguros Joventut Badalona (ESP))
Mészáros László (2002, 197, 2-3, C.B. TerrAlfas (ESP))
Pallai Tamás (2001, 193, 1-2, Szolnoki KA)
Radics Gerzson (2002, 193, 1-2, Vasas Akadémia)
Scherer Bálint (2001, 195, 2-3, Kosárlabda Akadémia Pécs)
Takács Erik (2002, 199, 4, Alba Fehérvár)
Takács Kristóf (2002, 189, 2, Egis Körmend)
Valerio-Bodon Vincent (2001, 200, 3, Budapesti Honvéd SE)
Várbíró Gergely (2001, 189, 1, Szolnoki KA)
Verrasztó Péter (2001, 188, 1-2, Falco-Vulcano Energia KC Szombathely)

VIDEÓK

Megyei szövetségek