Leány Serdülő - 2021/2022
Szakaszok
A csoport
A csoport Móra Ferenc Általános Iskola (8749 Zalakaros Liget utca 28.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
DEAC - NKA Pécs/B 2021. szeptember 25. szombat 11:00
Kanizsa DKK - Soproni Darazsak Akadémia/A 2021. szeptember 25. szombat 12:45
Soproni Darazsak Akadémia/A - DEAC 2021. szeptember 25. szombat 17:00
Kanizsa DKK - NKA Pécs/B 2021. szeptember 25. szombat 18:45
DEAC - Kanizsa DKK 2021. szeptember 26. vasárnap 09:30
NKA Pécs/B - Soproni Darazsak Akadémia/A 2021. szeptember 26. vasárnap 11:45
B csoport
B csoport NOVOMATIC Aréna (9400 Sopron Lackner Kristóf utca 48.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Darazsak Sportakadémia - Nyíregyházi Kosársuli/A 2021. szeptember 25. szombat 11:00 Tóth Bence, Czinder Adrienn
Kiss Lenke KA/A - Óbudai Kaszások/A 2021. szeptember 25. szombat 12:45 Dr Tallós Gábor, Czinder Adrienn
Óbudai Kaszások/A - Darazsak Sportakadémia 2021. szeptember 25. szombat 17:00 Herczeg Ágoston, Dr Tallós Gábor
Kiss Lenke KA/A - Nyíregyházi Kosársuli/A 2021. szeptember 25. szombat 18:45 Herczeg Ágoston, Söveges Tamás
Nyíregyházi Kosársuli/A - Óbudai Kaszások/A 2021. szeptember 26. vasárnap 09:30 Herczeg Ágoston, Söveges Tamás
Darazsak Sportakadémia - Kiss Lenke KA/A 2021. szeptember 26. vasárnap 11:45 Dr Tallós Gábor, Czinder Adrienn
C csoport
C csoport Török Flóris Általános Iskola (1237 Budapest Dinnyehegyi köz 2.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Török F.-Törekvés SE/A - MTK Budapest 2021. szeptember 25. szombat 10:00
MTK Budapest - Vasas Akadémia/B 2021. szeptember 25. szombat 13:00
Vasas Akadémia/B - Török F.-Törekvés SE/A 2021. szeptember 26. vasárnap 16:00
D csoport
D csoport Tóvárosi Általános Iskola (8000 Székesfehérvár Iskola tér 1.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Dávid Kornél KA/A - Kecskeméti KA/B 2021. szeptember 25. szombat 11:00 Kaposi Renátó, Novák Bence
Atomerőmű-KSC Szekszárd - BSC 2021. szeptember 25. szombat 12:45 Kaposi Renátó, Novák Bence
BSC - Dávid Kornél KA/A 2021. szeptember 25. szombat 17:00 Szőcs Péter, Koller István
Atomerőmű-KSC Szekszárd - Kecskeméti KA/B 2021. szeptember 25. szombat 18:45 Szőcs Péter, Koller István
Kecskeméti KA/B - BSC 2021. szeptember 26. vasárnap 09:30 Magyari Viktor, Szőcs Péter
Dávid Kornél KA/A - Atomerőmű-KSC Szekszárd 2021. szeptember 26. vasárnap 11:45 Magyari Viktor, Koller István
E csoport
E csoport BEAC Sporttelep (1117 Budapest Bogdánfy Ödön utca 10.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
BEAC - Újbuda KA/B - DVTK Akadémia/B 2021. szeptember 25. szombat 11:00
Szolnoki Sportcentrum/A - Gödi SE 2021. szeptember 25. szombat 12:45
Gödi SE - BEAC - Újbuda KA/B 2021. szeptember 25. szombat 16:30
Szolnoki Sportcentrum/A - DVTK Akadémia/B 2021. szeptember 25. szombat 18:15
DVTK Akadémia/B - Gödi SE 2021. szeptember 26. vasárnap 09:15
BEAC - Újbuda KA/B - Szolnoki Sportcentrum/A 2021. szeptember 26. vasárnap 11:30

Megyei szövetségek