Fiú Junior, Regionális - 2021/2022
Szakaszok
Nyugati régió
A csoport
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Tatai SE - Ajka 2021. október 22. péntek 96 - 51 Prieger Mihály, Molnár Krisztián
Tatai SE - Soproni Tigrisek 2021. október 24. vasárnap 72 - 85 Szőcs Péter, Nagy Péter
Ajka - Soproni Tigrisek 2021. október 26. kedd 19:00 Prieger Mihály, Molnár Krisztián
Győri KC - Tatai SE 2021. október 29. péntek 17:30
Tatai SE - FALCO-Vulcano Energia KC Szombathely/B 2021. október 30. szombat 11:00
Győri KC - AF-Dunaújvárosi Sárkányok 2021. november 4. csütörtök 16:30
Soproni SI KA SMAFC/B - Ajka 2021. november 4. csütörtök 17:30
Tatai SE - Dávid Kornél KA/B 2021. november 6. szombat 19:00
Conoil Pápa KC - Tatai SE 2021. november 11. csütörtök 17:00
AF-Dunaújvárosi Sárkányok - Soproni SI KA SMAFC/B 2021. november 13. szombat 12:30
Dávid Kornél KA/B - VUKE - Veszprém/B 2021. november 13. szombat 17:00
Soproni SI KA SMAFC/B - Győri KC 2021. november 19. péntek 20:00
Dávid Kornél KA/B - FALCO-Vulcano Energia KC Szombathely/B 2021. november 20. szombat 12:30
Soproni Tigrisek - AF-Dunaújvárosi Sárkányok 2021. november 20. szombat 15:00
Soproni SI KA SMAFC/B - Tatai SE 2021. november 20. szombat 17:00
Soproni Tigrisek - Soproni SI KA SMAFC/B 2021. november 23. kedd 17:45
Győri KC - Dávid Kornél KA/B 2021. november 25. csütörtök 16:00
Ajka - VUKE - Veszprém/B 2021. november 26. péntek 17:00
AF-Dunaújvárosi Sárkányok - Tatai SE 2021. november 27. szombat 11:00
Győri KC - Conoil Pápa KC 2021. december 2. csütörtök 16:00
VUKE - Veszprém/B - AF-Dunaújvárosi Sárkányok 2021. december 4. szombat 11:00
FALCO-Vulcano Energia KC Szombathely/B - Ajka 2021. december 4. szombat 12:30
Dávid Kornél KA/B - Soproni SI KA SMAFC/B 2021. december 4. szombat 16:00
Soproni Tigrisek - Dávid Kornél KA/B 2021. december 7. kedd 17:45
Soproni SI KA SMAFC/B - Conoil Pápa KC 2021. december 8. szerda 19:30
Ajka - Győri KC 2021. december 10. péntek 17:00
AF-Dunaújvárosi Sárkányok - FALCO-Vulcano Energia KC Szombathely/B 2021. december 11. szombat 15:00
FALCO-Vulcano Energia KC Szombathely/B - Soproni SI KA SMAFC/B 2021. december 18. szombat 12:00
Dávid Kornél KA/B - AF-Dunaújvárosi Sárkányok 2021. december 19. vasárnap 17:00
Ajka - Dávid Kornél KA/B 2022. január 7. péntek 17:00
Soproni SI KA SMAFC/B - VUKE - Veszprém/B 2022. január 7. péntek 20:00
AF-Dunaújvárosi Sárkányok - Conoil Pápa KC 2022. január 8. szombat 16:00
Conoil Pápa KC - Dávid Kornél KA/B 2022. január 12. szerda 16:00
Győri KC - VUKE - Veszprém/B 2022. január 13. csütörtök 16:00
Ajka - AF-Dunaújvárosi Sárkányok 2022. január 14. péntek 17:00
Tatai SE - VUKE - Veszprém/B 2022. január 15. szombat 09:30
FALCO-Vulcano Energia KC Szombathely/B - Soproni Tigrisek Egyeztetés alatt
VUKE - Veszprém/B - Conoil Pápa KC Egyeztetés alatt
Conoil Pápa KC - Ajka Egyeztetés alatt
VUKE - Veszprém/B - Soproni Tigrisek Egyeztetés alatt
FALCO-Vulcano Energia KC Szombathely/B - Győri KC Egyeztetés alatt
Conoil Pápa KC - FALCO-Vulcano Energia KC Szombathely/B Egyeztetés alatt
Soproni Tigrisek - Conoil Pápa KC Egyeztetés alatt
VUKE - Veszprém/B - FALCO-Vulcano Energia KC Szombathely/B Egyeztetés alatt
Soproni Tigrisek - Győri KC Egyeztetés alatt
B csoport
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Kozármisleny SE - Atomerőmű GYKSE U18/B 2021. november 7. vasárnap 13:30
Monok SE - Bajai Bácska FKE 2021. november 10. szerda 18:15
Kanizsa KK - KASI/B 2021. november 11. csütörtök 18:15
Atomerőmű GYKSE U18/B - Monok SE 2021. november 14. vasárnap 10:00
Kozármisleny SE - Knipl Kft. Bonyhádi KSE U18 2021. november 14. vasárnap 17:00
Monok SE - Atom City-Atomerőmű SE U18/C 2021. november 17. szerda 18:00
Kanizsa KK - Kozármisleny SE 2021. december 2. csütörtök 18:15
Siófoki KE - Monok SE 2021. december 4. szombat 11:00
Kanizsa KK - Monok SE 2021. december 9. csütörtök 18:15
Kozármisleny SE - Bajai Bácska FKE 2021. december 11. szombat 11:30
Monok SE - Kozármisleny SE 2021. december 15. szerda 16:45
Kanizsa KK - Atom City-Atomerőmű SE U18/C 2021. december 16. csütörtök 18:15
Kozármisleny SE - Siófoki KE 2021. december 19. vasárnap 13:30
Monok SE - Knipl Kft. Bonyhádi KSE U18 2022. január 5. szerda 18:15
KASI/B - Monok SE 2022. január 12. szerda 17:30
Atom City-Atomerőmű SE U18/C - Kozármisleny SE Egyeztetés alatt
Atomerőmű GYKSE U18/B - Knipl Kft. Bonyhádi KSE U18 Egyeztetés alatt
Bajai Bácska FKE - Siófoki KE Egyeztetés alatt
Bajai Bácska FKE - Atomerőmű GYKSE U18/B Egyeztetés alatt
Knipl Kft. Bonyhádi KSE U18 - Siófoki KE Egyeztetés alatt
Atom City-Atomerőmű SE U18/C - Siófoki KE Egyeztetés alatt
Atomerőmű GYKSE U18/B - Kanizsa KK Egyeztetés alatt
Bajai Bácska FKE - KASI/B Egyeztetés alatt
Bajai Bácska FKE - Kanizsa KK Egyeztetés alatt
Knipl Kft. Bonyhádi KSE U18 - Bajai Bácska FKE Egyeztetés alatt
Siófoki KE - Kanizsa KK Egyeztetés alatt
Atom City-Atomerőmű SE U18/C - KASI/B Egyeztetés alatt
KASI/B - Knipl Kft. Bonyhádi KSE U18 Egyeztetés alatt
Siófoki KE - Atomerőmű GYKSE U18/B Egyeztetés alatt
KASI/B - Kozármisleny SE Egyeztetés alatt
Atom City-Atomerőmű SE U18/C - Bajai Bácska FKE Egyeztetés alatt
Siófoki KE - KASI/B Egyeztetés alatt
Knipl Kft. Bonyhádi KSE U18 - Kanizsa KK Egyeztetés alatt
Atomerőmű GYKSE U18/B - Atom City-Atomerőmű SE U18/C Egyeztetés alatt
Knipl Kft. Bonyhádi KSE U18 - Atom City-Atomerőmű SE U18/C Egyeztetés alatt
KASI/B - Atomerőmű GYKSE U18/B Egyeztetés alatt
Keleti régió
A csoport
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Szerencs VSE - DEAC/A 2021. november 4. csütörtök 19:00
Karcagi SE - Nyíregyházi Kék Cápák 2021. november 9. kedd 18:15
Szerencs VSE - Tiszaújvárosi Phoenix KK 2021. november 11. csütörtök 16:30
Egri VSI KOK/B - DEAC/A 2021. november 11. csütörtök 18:20
Egri VSI KOK/B - Tiszaújvárosi Phoenix KK 2021. november 23. kedd 18:20
Nyíregyházi Kék Cápák - Szerencs VSE 2021. november 24. szerda 17:30
Sunshine-NYIKSE - Egri VSI KOK/B 2021. november 28. vasárnap 11:00
Nyíregyházi Kék Cápák - DEAC/A 2021. november 29. hétfő 18:30
Szerencs VSE - Karcagi SE 2021. november 30. kedd 16:00
Sunshine-NYIKSE - Nyíregyházi Kék Cápák 2021. december 2. csütörtök 16:00
Egri VSI KOK/B - Nyíregyházi Kék Cápák 2021. december 7. kedd 18:20
Karcagi SE - Egri VSI KOK/B 2021. december 9. csütörtök 18:00
Nyíregyházi Kék Cápák - Tiszaújvárosi Phoenix KK 2021. december 15. szerda 17:00
Egri VSI KOK/B - Szerencs VSE 2021. december 16. csütörtök 18:30
Sunshine-NYIKSE - Karcagi SE Egyeztetés alatt
Karcagi SE - Tiszaújvárosi Phoenix KK Egyeztetés alatt
Tiszaújvárosi Phoenix KK - DEAC/A Egyeztetés alatt
Szerencs VSE - Sunshine-NYIKSE Egyeztetés alatt
DEAC/A - Sunshine-NYIKSE Egyeztetés alatt
Tiszaújvárosi Phoenix KK - Sunshine-NYIKSE Egyeztetés alatt
DEAC/A - Karcagi SE Egyeztetés alatt
B csoport
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Pityke KSE - Békéscsabai KK 2021. november 3. szerda 17:20
Szolnoki Olaj KK - Békési SzSK 2021. november 4. csütörtök 18:45
Gyulasport NKFT - Szolnoki Olaj KK 2021. november 11. csütörtök 19:50
Békéscsabai KK - Nagykőrösi Sólymok 2021. november 13. szombat 13:00
Vásárhelyi Kosársuli - Pityke KSE 2021. november 13. szombat 15:00
Szolnoki Olaj KK - Békéscsabai KK 2021. november 16. kedd 18:45
Szentesi KK - Békéscsabai KK 2021. november 26. péntek 19:30
Vásárhelyi Kosársuli - Szolnoki Olaj KK 2021. november 27. szombat 17:30
Békéscsabai KK - Gyulasport NKFT 2021. december 7. kedd 17:30
Békési SzSK - Békéscsabai KK 2021. december 8. szerda 17:00
Szolnoki Olaj KK - Pityke KSE 2021. december 9. csütörtök 18:45
Vásárhelyi Kosársuli - Békéscsabai KK 2021. december 16. csütörtök 17:00
Nagykőrösi Sólymok - Szolnoki Olaj KK 2021. december 17. péntek 19:15
Szentesi KK - Pityke KSE Egyeztetés alatt
Pityke KSE - Békési SzSK Egyeztetés alatt
Békési SzSK - Nagykőrösi Sólymok Egyeztetés alatt
Szentesi KK - Vásárhelyi Kosársuli Egyeztetés alatt
Nagykőrösi Sólymok - Gyulasport NKFT Egyeztetés alatt
Pityke KSE - Nagykőrösi Sólymok Egyeztetés alatt
Nagykőrösi Sólymok - Vásárhelyi Kosársuli Egyeztetés alatt
Gyulasport NKFT - Békési SzSK Egyeztetés alatt
Szentesi KK - Gyulasport NKFT Egyeztetés alatt
Gyulasport NKFT - Pityke KSE Egyeztetés alatt
Vásárhelyi Kosársuli - Békési SzSK Egyeztetés alatt
Szentesi KK - Szolnoki Olaj KK Egyeztetés alatt
Gyulasport NKFT - Vásárhelyi Kosársuli Egyeztetés alatt
Nagykőrösi Sólymok - Szentesi KK Egyeztetés alatt
Szentesi KK - Békési SzSK Egyeztetés alatt
Közép régió
A csoport
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Gödöllői SK - ELITE Basket 2021. november 6. szombat 10:00
SZPA-HSE U18 - Zuglói Sasok 2021. november 6. szombat 16:00
Zsíros Akadémia Kőbánya/B - Szentendrei KSE 2021. november 6. szombat 17:00
ELITE Basket - Monor SE 2021. november 9. kedd 16:30
Monor SE - Óbudai Kaszások/B 2021. november 12. péntek 17:30
Szentendrei KSE - SZPA-HSE U18 2021. november 14. vasárnap 10:00
Óbudai Kaszások/B - Gödöllői SK 2021. november 14. vasárnap 10:00
Zuglói Sasok - BKG-Veresegyház 2021. november 15. hétfő 18:50
Szentendrei KSE - Zuglói Sasok 2021. november 17. szerda 20:30
Zsíros Akadémia Kőbánya/B - ELITE Basket 2021. november 19. péntek 18:30
SZPA-HSE U18 - Pilis Basket 2021. november 20. szombat 10:00
Gödöllői SK - BKG-Veresegyház 2021. november 21. vasárnap 12:00
ELITE Basket - SZPA-HSE U18 2021. november 25. csütörtök 16:30
Monor SE - Gödöllői SK 2021. november 25. csütörtök 17:30
Zuglói Sasok - ELITE Basket 2021. november 29. hétfő 18:50
Óbudai Kaszások/B - Zsíros Akadémia Kőbánya/B 2021. december 1. szerda 18:00
Gödöllői SK - SZPA-HSE U18 2021. december 2. csütörtök 17:00
SZPA-HSE U18 - Óbudai Kaszások/B 2021. december 5. vasárnap 12:00
Zsíros Akadémia Kőbánya/B - Monor SE 2021. december 5. vasárnap 17:00
Óbudai Kaszások/B - Zuglói Sasok 2021. december 10. péntek 19:45
Monor SE - Szentendrei KSE 2021. december 11. szombat 12:00
Zsíros Akadémia Kőbánya/B - SZPA-HSE U18 2021. december 11. szombat 13:00
SZPA-HSE U18 - Monor SE 2021. december 18. szombat 10:00
Zsíros Akadémia Kőbánya/B - Zuglói Sasok 2021. december 18. szombat 17:30
Szentendrei KSE - Óbudai Kaszások/B 2021. december 19. vasárnap 11:00
Zuglói Sasok - Gödöllői SK 2021. december 20. hétfő 18:50
Gödöllői SK - Zsíros Akadémia Kőbánya/B 2022. január 6. csütörtök 19:00
Monor SE - BKG-Veresegyház 2022. január 7. péntek 17:30
Zuglói Sasok - Monor SE 2022. január 10. hétfő 18:50
Szentendrei KSE - Gödöllői SK Egyeztetés alatt
ELITE Basket - Óbudai Kaszások/B Egyeztetés alatt
Gödöllői SK - Pilis Basket Egyeztetés alatt
BKG-Veresegyház - SZPA-HSE U18 Egyeztetés alatt
Pilis Basket - ELITE Basket Egyeztetés alatt
BKG-Veresegyház - Szentendrei KSE Egyeztetés alatt
Óbudai Kaszások/B - Pilis Basket Egyeztetés alatt
BKG-Veresegyház - Pilis Basket Egyeztetés alatt
Pilis Basket - Zsíros Akadémia Kőbánya/B Egyeztetés alatt
Pilis Basket - Szentendrei KSE Egyeztetés alatt
ELITE Basket - BKG-Veresegyház Egyeztetés alatt
BKG-Veresegyház - Óbudai Kaszások/B Egyeztetés alatt
Pilis Basket - Zuglói Sasok Egyeztetés alatt
BKG-Veresegyház - Zsíros Akadémia Kőbánya/B Egyeztetés alatt
Monor SE - Pilis Basket Egyeztetés alatt
ELITE Basket - Szentendrei KSE Egyeztetés alatt
B csoport
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
BUDAFOK-PSE - Kiss Lenke KS/B 2021. november 2. kedd 19:30
VMG DSE - Keresztúri SE 2021. november 7. vasárnap 13:00
Kiss Lenke KS/B - KKS 2021. november 7. vasárnap 18:00
BDSEbasket/A - Keresztúri SE 2021. november 10. szerda 19:30
Keresztúri SE - KKS 2021. november 12. péntek 19:00
Budapesti Bikák - VMG DSE 2021. november 12. péntek 19:15
Beszterce KK - BUDAFOK-PSE 2021. november 14. vasárnap 14:00
Kiss Lenke KS/B - RADOBASKET 2021. november 14. vasárnap 18:00
BUDAFOK-PSE - KKS 2021. november 16. kedd 19:00
Budapesti Bikák - Keresztúri SE 2021. november 19. péntek 19:15
BDSEbasket/A - Kiss Lenke KS/B 2021. november 19. péntek 19:30
KKS - Budapesti Bikák 2021. november 24. szerda 19:00
Kiss Lenke KS/B - VMG DSE 2021. november 27. szombat 17:00
BDSEbasket/A - Beszterce KK 2021. november 28. vasárnap 12:45
RADOBASKET - Beszterce KK 2021. november 28. vasárnap 16:15
Keresztúri SE - Kiss Lenke KS/B 2021. december 3. péntek 17:40
Budapesti Bikák - BUDAFOK-PSE 2021. december 3. péntek 19:15
VMG DSE - Beszterce KK 2021. december 4. szombat 16:00
RADOBASKET - KKS 2021. december 5. vasárnap 17:00
Ziccer KS - Kiss Lenke KS/B 2021. december 8. szerda 19:20
KKS - BDSEbasket/A 2021. december 15. szerda 19:00
Ziccer KS - Keresztúri SE 2021. december 15. szerda 19:20
Budapesti Bikák - Beszterce KK 2021. december 16. csütörtök 19:15
Keresztúri SE - RADOBASKET 2021. december 18. szombat 11:00
Keresztúri SE - BUDAFOK-PSE 2021. december 19. vasárnap 10:30
Beszterce KK - Ziccer KS 2022. január 8. szombat 13:00
Kiss Lenke KS/B - Beszterce KK 2022. január 11. kedd 18:30
KKS - VMG DSE 2022. január 15. szombat 10:00
Kiss Lenke KS/B - Budapesti Bikák 2022. január 15. szombat 14:00
Keresztúri SE - Beszterce KK 2022. január 19. szerda 16:00
KKS - Beszterce KK 2022. január 19. szerda 19:00
RADOBASKET - Budapesti Bikák Egyeztetés alatt
Ziccer KS - Budapesti Bikák Egyeztetés alatt
RADOBASKET - Ziccer KS Egyeztetés alatt
RADOBASKET - BUDAFOK-PSE Egyeztetés alatt
BUDAFOK-PSE - Ziccer KS Egyeztetés alatt
VMG DSE - Ziccer KS Egyeztetés alatt
BDSEbasket/A - VMG DSE Egyeztetés alatt
BUDAFOK-PSE - BDSEbasket/A Egyeztetés alatt
VMG DSE - RADOBASKET Egyeztetés alatt
BDSEbasket/A - Budapesti Bikák Egyeztetés alatt
KKS - Ziccer KS Egyeztetés alatt
BUDAFOK-PSE - VMG DSE Egyeztetés alatt
Ziccer KS - BDSEbasket/A Egyeztetés alatt
BDSEbasket/A - RADOBASKET Egyeztetés alatt
C csoport
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
BKG Prima AK - BLF KK 2021. november 6. szombat 15:00
BLF KK - Parthus SE 2021. november 18. csütörtök 17:15
Józsefvárosi KC - BLF KK 2021. november 21. vasárnap 17:30
BLF KK - TF Kft U18 2021. november 28. vasárnap 15:00
TFSE - BLF KK 2021. december 18. szombat 16:00
BLF KK - Százhalombattai KSE 2022. január 6. csütörtök 18:15
TFSE - CKE U18 Egyeztetés alatt
- Százhalombattai KSE Egyeztetés alatt
TF Kft U18 - HSE U18 Egyeztetés alatt
BKG Prima AK - TF Kft U18 Egyeztetés alatt
- BLF KK Egyeztetés alatt
Parthus SE - BKG Prima AK Egyeztetés alatt
- TF Kft U18 Egyeztetés alatt
HSE U18 - CKE U18 Egyeztetés alatt
Parthus SE - CKE U18 Egyeztetés alatt
BKG Prima AK - TFSE Egyeztetés alatt
HSE U18 - BLF KK Egyeztetés alatt
TF Kft U18 - Józsefvárosi KC Egyeztetés alatt
Parthus SE - TF Kft U18 Egyeztetés alatt
Józsefvárosi KC - Százhalombattai KSE Egyeztetés alatt
TFSE - Parthus SE Egyeztetés alatt
- CKE U18 Egyeztetés alatt
HSE U18 - BKG Prima AK Egyeztetés alatt
Százhalombattai KSE - TF Kft U18 Egyeztetés alatt
- TFSE Egyeztetés alatt
Józsefvárosi KC - TFSE Egyeztetés alatt
- HSE U18 Egyeztetés alatt
Százhalombattai KSE - HSE U18 Egyeztetés alatt
CKE U18 - Százhalombattai KSE Egyeztetés alatt
- Parthus SE Egyeztetés alatt
CKE U18 - Józsefvárosi KC Egyeztetés alatt
- Józsefvárosi KC Egyeztetés alatt
HSE U18 - TFSE Egyeztetés alatt
Józsefvárosi KC - Parthus SE Egyeztetés alatt
Józsefvárosi KC - BKG Prima AK Egyeztetés alatt
CKE U18 - BLF KK Egyeztetés alatt
Százhalombattai KSE - TFSE Egyeztetés alatt
Parthus SE - HSE U18 Egyeztetés alatt
BKG Prima AK - Százhalombattai KSE Egyeztetés alatt
BKG Prima AK - CKE U18 Egyeztetés alatt
TF Kft U18 - TFSE Egyeztetés alatt
TF Kft U18 - CKE U18 Egyeztetés alatt
- BKG Prima AK Egyeztetés alatt
HSE U18 - Józsefvárosi KC Egyeztetés alatt
Parthus SE - Százhalombattai KSE Egyeztetés alatt

Megyei szövetségek