Fiú Junior - 2021/2022
Szakaszok
A csoport
A csoport Zrínyi Ilona Gimnázium (3530 Miskolc Nagyváthy János u. 5.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
MVM-OSE Lions U18 - MEAFC/A 2021. szeptember 18. szombat 86 - 53 Lónáth László, Takács Zoltán
Szolnoki KA - Egri VSI KOK/A 2021. szeptember 18. szombat 84 - 43 Lónáth László, Takács Zoltán
Egri VSI KOK/A - MVM-OSE Lions U18 2021. szeptember 18. szombat 54 - 83 Sörlei Attila, dr. Nagy Zsombor
Szolnoki KA - MEAFC/A 2021. szeptember 18. szombat 92 - 36 Sörlei Attila, dr. Nagy Zsombor
MEAFC/A - Egri VSI KOK/A 2021. szeptember 19. vasárnap 48 - 67 Vaszi Ádám, Tòth Tamás
MVM-OSE Lions U18 - Szolnoki KA 2021. szeptember 19. vasárnap 48 - 73 Vaszi Ádám, Tòth Tamás
Tabella
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
1 Szolnoki KA
Szolnoki KA
3 1.00 6 3 0 249 127 GY3 2-0 1-0 3-0
2 MVM-OSE Lions U18
MVM-OSE Lions U18
3 0.83 5 2 1 217 180 V1 1-1 1-0 2-1
3 Egri VSI KOK/A
Egri VSI KOK/A
3 0.67 4 1 2 164 215 GY1 0-1 1-1 1-2
4 MEAFC/A
MEAFC/A
3 0.50 3 0 3 137 245 V3 0-1 0-2 0-3


B csoport
B csoport Kaposvár Aréna (7400 Kaposvár Arany János utca 97.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
PVSK NKA - Újpest-MT/A 2021. szeptember 18. szombat 116 - 74 Koncsek Balázs, Szecsődi Richárd Attila
KASI/A - Lehel Kosársuli 2021. szeptember 18. szombat 90 - 40 Farkas Péter Gábor, Ács Dezső
Lehel Kosársuli - PVSK NKA 2021. szeptember 18. szombat 38 - 112 Koncsek Balázs, Szecsődi Richárd Attila
KASI/A - Újpest-MT/A 2021. szeptember 18. szombat 106 - 52 Farkas Péter Gábor, Ács Dezső
Újpest-MT/A - Lehel Kosársuli 2021. szeptember 19. vasárnap 79 - 72 Koncsek Balázs, Szecsődi Richárd Attila
PVSK NKA - KASI/A 2021. szeptember 19. vasárnap 70 - 62 Bálind Attila, Szücs Szabolcs
Tabella
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
1 PVSK NKA
PVSK NKA
3 1.00 6 3 0 298 174 GY3 2-0 1-0 3-0
2 KASI/A
KASI/A
3 0.83 5 2 1 258 162 V1 2-0 0-1 2-1
3 Újpest-MT/A
Újpest-MT/A
3 0.67 4 1 2 205 294 GY1 1-0 0-2 1-2
4 Lehel Kosársuli
Lehel Kosársuli
3 0.50 3 0 3 150 281 V3 0-1 0-2 0-3


C csoport
C csoport Körmend Városi Sportcsarnok (9900 Körmend Kossuth Lajos utca 36. )
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Atomerőmű GYKSE U18/A - Kiss Lenke KS/A 2021. szeptember 18. szombat 98 - 67 DR. MAGYARI TIBOR, Kiss Márton Balázs
AKMÉ Körmendi Törpördögök - NKA Pécs/B 2021. szeptember 18. szombat 61 - 54 DR. MAGYARI TIBOR, Kiss Márton Balázs
NKA Pécs/B - Atomerőmű GYKSE U18/A 2021. szeptember 18. szombat 63 - 69 Kovács Máté, Dr. Popgyákunik Balázs
AKMÉ Körmendi Törpördögök - Kiss Lenke KS/A 2021. szeptember 18. szombat 83 - 35 Kovács Máté, Dr. Popgyákunik Balázs
Kiss Lenke KS/A - NKA Pécs/B 2021. szeptember 19. vasárnap 51 - 93 Csák Máté Károly, Schneider Bertold Antal
Atomerőmű GYKSE U18/A - AKMÉ Körmendi Törpördögök 2021. szeptember 19. vasárnap 62 - 89 Csák Máté Károly, Schneider Bertold Antal
Tabella
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
1 Körmendi Törpördögök
Körmendi Törpördögök
3 1.00 6 3 0 233 151 GY3 2-0 1-0 3-0
2 Atomerőmű GYKSE U18/A
Atomerőmű GYKSE U18/A
3 0.83 5 2 1 229 219 V1 1-1 1-0 2-1
3 NKA Pécs/B
NKA Pécs/B
3 0.67 4 1 2 210 181 GY1 0-1 1-1 1-2
4 Kiss Lenke KS/A
Kiss Lenke KS/A
3 0.50 3 0 3 153 274 V3 0-1 0-2 0-3


D csoport
D csoport Kaszások Sportcsarnok (1037 Budapest Rádl árok utca 1.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Óbudai Kaszások/A - Nagykőrösi Sólymok 2021. szeptember 18. szombat 131 - 44 Szőts Dávid István, Korompai Zsolt László
Alba Fehérvár - VUKE - Veszprém/A 2021. szeptember 18. szombat 67 - 50 Szőts Dávid István, Korompai Zsolt László
VUKE - Veszprém/A - Óbudai Kaszások/A 2021. szeptember 18. szombat 63 - 110 Szentpáli-Gavallér Csaba, Bujtor Péter
Alba Fehérvár - Nagykőrösi Sólymok 2021. szeptember 18. szombat 83 - 34 Szentpáli-Gavallér Csaba, Bujtor Péter
Nagykőrösi Sólymok - VUKE - Veszprém/A 2021. szeptember 19. vasárnap 47 - 88 NAGY ISTVÁN, Tahin András
Óbudai Kaszások/A - Alba Fehérvár 2021. szeptember 19. vasárnap 83 - 51 NAGY ISTVÁN, Tahin András
Tabella
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
1 Óbudai Kaszások/A
Óbudai Kaszások/A
3 1.00 6 3 0 324 158 GY3 2-0 1-0 3-0
2 Alba Fehérvár
Alba Fehérvár
3 0.83 5 2 1 201 167 V1 2-0 0-1 2-1
3 VUKE - Veszprém/A
VUKE - Veszprém/A
3 0.67 4 1 2 201 224 GY1 0-1 1-1 1-2
4 Nagykőrösi Sólymok
Nagykőrösi Sólymok
3 0.50 3 0 3 125 302 V3 0-1 0-2 0-3


Megyei szövetségek