Fiú Kadett - 2021/2022
Szakaszok
A csoport
A csoport Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok (1103 Budapest Kada utca 27-29.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Zsíros Akadémia Kőbánya/A - MAFC/A 2021. szeptember 25. szombat 10:00
KASI Delfinek/A - Nyíregyházi Sportcentrum/A 2021. szeptember 25. szombat 12:00
Nyíregyházi Sportcentrum/A - Zsíros Akadémia Kőbánya/A 2021. szeptember 25. szombat 16:00
KASI Delfinek/A - MAFC/A 2021. szeptember 25. szombat 18:00
MAFC/A - Nyíregyházi Sportcentrum/A 2021. szeptember 26. vasárnap 09:00
Zsíros Akadémia Kőbánya/A - KASI Delfinek/A 2021. szeptember 26. vasárnap 11:00
B csoport
B csoport Simon János Kosárlabda Csarnok (1134 Budapest Dózsa György út 53.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Budapesti Honvéd SE/A - Monor SE 2021. szeptember 25. szombat 09:00
Budapesti Honvéd SE/B - DEAC KA U16/A 2021. szeptember 25. szombat 11:15
Monor SE - Budapesti Honvéd SE/B 2021. szeptember 25. szombat 14:30
DEAC KA U16/A - Budapesti Honvéd SE/A 2021. szeptember 25. szombat 16:45
DEAC KA U16/A - Monor SE 2021. szeptember 26. vasárnap 09:30
Budapesti Honvéd SE/A - Budapesti Honvéd SE/B 2021. szeptember 26. vasárnap 11:15
C csoport
C csoport MKOSZ Sportcentrum (8000 Székesfehérvár Ligetsor)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Dávid Kornél KA/A - MAFC/B 2021. szeptember 25. szombat 11:00 Szőcs Péter, Koller István
Szombathelyi SI KA/A - DMTK/A 2021. szeptember 25. szombat 12:45 Szőcs Péter, Koller István
DMTK/A - Dávid Kornél KA/A 2021. szeptember 25. szombat 17:00 Nagy-Pál Petra, Molnár Tamás
Szombathelyi SI KA/A - MAFC/B 2021. szeptember 25. szombat 18:45 Nagy-Pál Petra, Molnár Tamás
MAFC/B - DMTK/A 2021. szeptember 26. vasárnap 09:00 Kaposi Renátó, Novák Bence
Dávid Kornél KA/A - Szombathelyi SI KA/A 2021. szeptember 26. vasárnap 11:00 Kaposi Renátó, Novák Bence
D csoport
D csoport Nemzeti Kosárlabda Akadémia (7632 Pécs Megyeri út 74/1)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
NKA Pécs/A - DEAC KA U16/B 2021. szeptember 25. szombat 11:45
SZEDEÁK/A - Soproni SI KA SMAFC/B 2021. szeptember 25. szombat 13:30
Soproni SI KA SMAFC/B - NKA Pécs/A 2021. szeptember 26. vasárnap 09:00
SZEDEÁK/A - DEAC KA U16/B 2021. szeptember 26. vasárnap 11:00
DEAC KA U16/B - Soproni SI KA SMAFC/B 2021. szeptember 26. vasárnap 15:00
NKA Pécs/A - SZEDEÁK/A 2021. szeptember 26. vasárnap 17:00
E csoport
E csoport Bajza József Általános Iskola (1046 Budapest Bajza József utca 2.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Újpest-MT/A - BUDAFOK-PSE 2021. szeptember 25. szombat 09:00
Kecskeméti KA/A - Vasas Akadémia/B 2021. szeptember 25. szombat 11:00
Kecskeméti KA/A - Újpest-MT/A 2021. szeptember 26. vasárnap 09:00
Vasas Akadémia/B - BUDAFOK-PSE 2021. szeptember 26. vasárnap 11:00
BUDAFOK-PSE - Kecskeméti KA/A 2021. szeptember 26. vasárnap 15:00
Vasas Akadémia/B - Újpest-MT/A 2021. szeptember 26. vasárnap 17:00
F csoport
F csoport Vasas Pasaréti Sportcentrum (1026 Budapest Pasaréti út 11-13.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Vasas Akadémia/A - Beszterce KK 2021. szeptember 25. szombat 10:45
Atom City-Atomerőmű SE U16/A - NKA Pécs/B 2021. szeptember 25. szombat 13:00
NKA Pécs/B - Vasas Akadémia/A 2021. szeptember 26. vasárnap 09:00
Atom City-Atomerőmű SE U16/A - Beszterce KK 2021. szeptember 26. vasárnap 11:15
Vasas Akadémia/A - Atom City-Atomerőmű SE U16/A 2021. szeptember 26. vasárnap 15:45
Beszterce KK - NKA Pécs/B 2021. szeptember 26. vasárnap 18:00
G csoport
G csoport Belvárosi Sportcsarnok (9400 Sopron Csengery utca 30-32.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Zalakerámia ZTE KK/A - Soproni Tigrisek 2021. szeptember 25. szombat 11:00
PVSK NKA/A - MEAFC/A 2021. szeptember 25. szombat 12:45
MEAFC/A - Zalakerámia ZTE KK/A 2021. szeptember 25. szombat 17:00
PVSK NKA/A - Soproni Tigrisek 2021. szeptember 25. szombat 18:45
Soproni Tigrisek - MEAFC/A 2021. szeptember 26. vasárnap 09:00
Zalakerámia ZTE KK/A - PVSK NKA/A 2021. szeptember 26. vasárnap 11:00
H csoport
H csoport Constantinum Sportcentrum (6100 Kiskunfélegyháza Jókai utca 4-6.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Soproni SI KA SKC/A - Szolnoki KA/A 2021. szeptember 25. szombat 11:00 Arató Balázs, Pettner Hanna
MVM-OSE Lions/A - Félegyházi TSI 2021. szeptember 25. szombat 12:45 Arató Balázs, Horváth Alexandra
Félegyházi TSI - Soproni SI KA SKC/A 2021. szeptember 25. szombat 17:00 Tóth Mihály, Filep Áron Kálmán
MVM-OSE Lions/A - Szolnoki KA/A 2021. szeptember 25. szombat 18:45 Tóth Mihály, Filep Áron Kálmán
Szolnoki KA/A - Félegyházi TSI 2021. szeptember 26. vasárnap 09:30 Kovács István, Gelányi Dániel
Soproni SI KA SKC/A - MVM-OSE Lions/A 2021. szeptember 26. vasárnap 11:15 Kovács István, Gelányi Dániel

Megyei szövetségek