Gyermek Kupa - 2021/2022
Szakaszok
1. régió
A csoport Zrínyi Ilona Gimnázium Tiszavasvári úti Tornacsarnoka (4400 Nyíregyháza Tiszavasvári út 12.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
ACS Wildcats Baia Mare - Nyíregyházi Sportcentrum 2022. január 23. vasárnap 10:00 Nyíri Péter Patrik, Szilágyi Sámuel
Cívis KK U12/A - ACS Wildcats Baia Mare 2022. január 23. vasárnap 11:30 Nyíri Péter Patrik, dr. Marjay Péter
Nyíregyházi Sportcentrum - Cívis KK U12/A 2022. január 23. vasárnap 13:00 dr. Marjay Péter, Szilágyi Sámuel
B csoport Szent Imre Kat. Gimn. Ált. Isk. Kollégium Óvoda és Alapfokú Műv. Isk. (4400 Nyíregyháza Ungvár stny. 19.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Nyíkse Tűzgolyók/A - Zsákoló Zsiráfok 2022. január 23. vasárnap 09:00 Bács Csaba, Lakatos István
Cívis KK Macskatigrisek - Nyíkse Tűzgolyók/A 2022. január 23. vasárnap 10:30 Bács Csaba, Lakatos István
Zsákoló Zsiráfok - Cívis KK Macskatigrisek 2022. január 23. vasárnap 12:00 Bács Csaba, Lakatos István
C csoport Nyíregyházi Egyetem T2 Kosárlabda Sportcsarnok (4400 Nyíregyháza, Sóstói út 31./B.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
NYKK Eötvös - Cívis KK U12/B 2022. január 23. vasárnap 09:30 Páll Vivien Zsanett, Tóth Tamás Zoltán
Cívis KK U12/B - BC Rookies Oradea 2022. január 23. vasárnap 11:00 Páll Vivien Zsanett, Tömöri Péter András
BC Rookies Oradea - NYKK Eötvös 2022. január 23. vasárnap 12:30 Páll Vivien Zsanett, Tömöri Péter András
D csoport Szent Efrém Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola (4024 Debrecen, Kossuth utca 44.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Cívis Efrém Kenguruk - KARCAGI SE Oroszlánok 2022. január 22. szombat 09:00 Rácz Bence, Pozsonyi Anna Csenge
KARCAGI SE Oroszlánok - Záhonyi Zsiráfok 2022. január 22. szombat 10:30 Szabó Gréta, Pozsonyi Anna Csenge
Záhonyi Zsiráfok - Cívis Efrém Kenguruk 2022. január 22. szombat 12:00 Rácz Bence, Szabó Gréta
E csoport Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bánki Donát  Műszaki Középiskolája és Kollégiuma (4400 Nyíregyháza Korányi Frigyes út 15.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Nyíkse Tűzgolyók/C - Hadházi Farkasok 2022. január 22. szombat 10:00 Horányi András , Scholtz Zoltán
Dife KK - TSK-Magiszter 2022. január 22. szombat 11:30 KONCZ JÁNOS, Tömöri Péter András
F csoport Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bánki Donát  Műszaki Középiskolája és Kollégiuma (4400 Nyíregyháza Korányi Frigyes út 15.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
BKG-Ebes - BKG-Bárdos 2022. január 23. vasárnap 11:30 Szabó Gréta, Szabó Zsuzsa
Nyíkse Tűzgolyók/B - Nyíkse Tűzgolyók/D 2022. január 23. vasárnap 13:00 Szabó Gréta, Scholtz Zoltán
2. régió
A csoport Miskolci Egyetem, Körcsarnok (3508 Miskolc Egyetem út 5. )
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
DVTK Akadémia/A - Szerencsi Varázslók 2022. január 23. vasárnap 09:00 Lónáth László, Takács Zoltán
MEAFC Cápakölykök - DVTK Akadémia/A 2022. január 23. vasárnap 10:30 Lónáth László, dr. Nagy Zsombor
Szerencsi Varázslók - MEAFC Cápakölykök 2022. január 23. vasárnap 12:00 Marton Péter, Siska-Sándor Ivett
B csoport Széchenyi Általános Iskola (3580 ​Tiszaújváros  Deák tér 6.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Egri Kék Oroszlánok - DVTK-ÉLKSK Zemplén 2022. január 22. szombat 10:00
DVTK-ÉLKSK Tiszaújváros - Egri Kék Oroszlánok 2022. január 22. szombat 11:30
DVTK-ÉLKSK Zemplén - DVTK-ÉLKSK Tiszaújváros 2022. január 22. szombat 13:00 Siska-Sándor Ivett, Bartovics Ákos
C csoport Széchenyi Általános Iskola (3580 ​Tiszaújváros  Deák tér 6.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
MEAFC Struccolók - Tiszaújvárosi Phoenix KK 2022. január 23. vasárnap 09:00 Vaszi Ádám, Bartovics Ákos
Tiszaújvárosi Phoenix KK - Salgótarjáni KI 2022. január 23. vasárnap 10:30 Vaszi Ádám, Dr. Ormay Gábor
Salgótarjáni KI - MEAFC Struccolók 2022. január 23. vasárnap 12:00 Dr. Ormay Gábor, Bartovics Ákos
D csoport Sátoraljaújhely Városi Sportcsarnok (3980 Sátoraljaújhely, Liget tér 3.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
DVTK Akadémia/B - Miskolci Sportiskola Kossuth 2022. január 22. szombat 10:00 Vaszi Ádám, Burján Márk
Fürge Gyik DSE - DVTK Akadémia/B 2022. január 22. szombat 11:30 Vaszi Ádám, Burján Márk
Miskolci Sportiskola Kossuth - Fürge Gyik DSE 2022. január 22. szombat 13:00 Vaszi Ádám, Burján Márk
E csoport KSK Tornacsarnok (3700 Kazincbarcika Lini István tér 4.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
SLÁGER Kazincbarcikai KSE - MEZŐCSÁTI NINCS ZSÁK 2022. január 22. szombat 09:30 Takács Zoltán, Bilkay Hanna
MEAFC Kossuth - SLÁGER Kazincbarcikai KSE 2022. január 22. szombat 11:00 Takács Zoltán, Dr. Ormay Gábor
MEZŐCSÁTI NINCS ZSÁK - MEAFC Kossuth 2022. január 22. szombat 12:30 Dr. Ormay Gábor, Bilkay Hanna
F csoport PSZF Tornaterme (3100 Salgótarján Kistarjáni út 57.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Salgótarjáni KSE Szécsény - Pásztó 2022. január 23. vasárnap 09:00 Deák Csaba, Dudoma Tamás
Beszterce KK - Salgótarjáni KSE Szécsény 2022. január 23. vasárnap 10:30 Deák Csaba, Dudoma Tamás
Pásztó - Beszterce KK 2022. január 23. vasárnap 12:00 Deák Csaba, Dudoma Tamás
3. régió
A csoport Zöld Ház (5000 Szolnok Karczag L. utca 2.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Szolnoki Leopárdok - SZEDEÁK Bikák 2022. január 22. szombat 10:00 Drenyovszki Dániel , Gyenge Gábor
SZEDEÁK Bikák - ACS Baschet Star Oradea 2022. január 22. szombat 11:30 Drenyovszki Dániel , Kovács Karina Erzsébet
ACS Baschet Star Oradea - Szolnoki Leopárdok 2022. január 22. szombat 13:00 Gyenge Gábor, Kovács Karina Erzsébet
B csoport Hódtói Sportcsarnok (6800 Hódmezővásárhely Ormos Ede utca 18. )
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Bodrogi Bau Vásárhelyi Kishódok - Bodrogi Bau Vásárhelyi Gepárdok 2022. január 23. vasárnap 09:00 Czékmán Csaba, Liszkai Dávid
SZEDEÁK Aranysakálok - Bodrogi Bau Vásárhelyi Kishódok 2022. január 23. vasárnap 10:30 Czékmán Csaba, Liszkai Dávid
Bodrogi Bau Vásárhelyi Gepárdok - SZEDEÁK Aranysakálok 2022. január 23. vasárnap 12:00 Czékmán Csaba, Liszkai Dávid
C csoport Hűtő Sportcsarnok (5100 Jászberény Gorjánc Ignác sétány 5-6)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Lehel Kosársuli - Szolnoki Fekete Párducok 2022. január 22. szombat 10:00 Fehérvári Gergely, Kovács Csaba
Szolnoki Fekete Párducok - Gyulasport Nkft. 2022. január 22. szombat 11:30 Fehérvári Gergely, Terjéki András
Gyulasport Nkft. - Lehel Kosársuli 2022. január 22. szombat 13:00 Kovács Csaba, Terjéki András
D csoport Lencsési Általános Iskola (5600 Békéscsaba Szabó Pál tér 1-2.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Békéscsabai KK - Mezőberényi KK 2022. január 22. szombat 09:00 Kátay Csaba András, Váczi Mihály
Mezőberényi KK - Bodrogi Bau Vásárhelyi Zebrák 2022. január 22. szombat 10:30 Váczi Mihály, Kátay Csaba András
Bodrogi Bau Vásárhelyi Zebrák - Békéscsabai KK 2022. január 22. szombat 12:00 Kátay Csaba András, Váczi Mihály
E csoport Klauzál Gábor Általános Iskola (6600 Szentes Klauzál u. 16.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Cívis KK GFE Gyakorló Szarvas - Szentesi KK/A 2022. január 23. vasárnap 10:00 Boros Eszter, Gedra János
SZEDEÁK Ezüstrókák - SZECSKA Szöcskék 2022. január 23. vasárnap 11:30 Gedra János, Boros Eszter
F csoport Etelka sori csarnok (6700 Szeged Etelka sor 3.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
SZEDEÁK Kiscsikók - SzKE-Bulldogok 2022. január 22. szombat 09:00 Tóth Tamás, Gedra János
Szentesi KK/B - Békési Gladiátorok 2022. január 22. szombat 10:15 Tóth Tamás, Gedra János
4. régió
A csoport Győr Városi Egyetemi Csarnok (9026 Győr, Egyetem tér 1.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Soproni Darazsak Akadémia/A - Soproni Tigrisek/A 2022. január 23. vasárnap 10:00 Földesi Marcell, Tóth Bence
Széchenyi KA/A - Soproni Darazsak Akadémia/A 2022. január 23. vasárnap 11:30 Földesi Marcell, Tóth Bence
Soproni Tigrisek/A - Széchenyi KA/A 2022. január 23. vasárnap 13:00 Földesi Marcell, Tóth Bence
B csoport Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok (2840 Oroszlány Szent Borbála tér 2.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Soproni Sportiskolás Bivalyok - Soproni Tigrisek Orsolya 2022. január 23. vasárnap 09:30 Kaposi Renátó, Krisztián-Világos Tünde
MVM-OSE Oroszlánok - Soproni Sportiskolás Bivalyok 2022. január 23. vasárnap 11:00 Kaposi Renátó, Krisztián-Világos Tünde
Soproni Tigrisek Orsolya - MVM-OSE Oroszlánok 2022. január 23. vasárnap 12:30 Kaposi Renátó, Krisztián-Világos Tünde
C csoport Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok (2840 Oroszlány Szent Borbála tér 2.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Soproni Sportiskolás Vadbivalyok - MVM-OSE Vadmacskák 2022. január 22. szombat 10:15 Novák Bence, Lázár Alina
CREDOBUS Mosonmagyaróvári Tigriskölykök - Soproni Sportiskolás Vadbivalyok 2022. január 22. szombat 11:45 Novák Bence, Lázár Alina
MVM-OSE Vadmacskák - CREDOBUS Mosonmagyaróvári Tigriskölykök 2022. január 22. szombat 13:15 Novák Bence, Lázár Alina
D csoport Bercsényi Miklós Közlekedési és Sportiskolai Szakközépiskola (9025 Győr Bercsényi liget)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
MVM-OSE TKC U12 - Győri KC Zsiráfok 2022. január 23. vasárnap 09:00 Bakó László Ferenc, Nagy Péter
Győri KC Zsiráfok - Esztergom U12 2022. január 23. vasárnap 10:30 Nagy Péter, Bakó László Ferenc
Esztergom U12 - MVM-OSE TKC U12 2022. január 23. vasárnap 12:00 Nagy Péter, Bakó László Ferenc
E csoport Belvárosi Sportcsarnok (9400 Sopron Csengery utca 30-32.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Tatai Mosómedvék - Soproni Tigrisek Fenyő tér 2022. január 23. vasárnap 10:00 Herczeg Ágoston, Söveges Tamás
Győri KC Oroszlánok - Tatai Mosómedvék 2022. január 23. vasárnap 11:30 Szlávik Bence, Söveges Tamás
Soproni Tigrisek Fenyő tér - Győri KC Oroszlánok 2022. január 23. vasárnap 13:00 Herczeg Ágoston, Szlávik Bence
F csoport Bercsényi Miklós Közlekedési és Sportiskolai Szakközépiskola (9025 Győr Bercsényi liget)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Győri KC Mókusok - Sportdarázs 2022. január 23. vasárnap 13:30 Bakó László Ferenc, Nagy Péter
Sportdarázs - Mezőörsi Hangyák 2022. január 23. vasárnap 15:00 Bakó László Ferenc, Nagy Péter
Mezőörsi Hangyák - Győri KC Mókusok 2022. január 23. vasárnap 16:30 Bakó László Ferenc, Nagy Péter
G csoport Bauer Rudolf Egyetemi Sportcsarnok (9200 Mosonmagyaróvár Gazdász utca 12.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Vidám Kenguruk - Téti Tigrisek 2022. január 22. szombat 10:00 Földesi Marcell, Nagy Péter
Téti Tigrisek - Gönyűi Harcsák 2022. január 22. szombat 11:30 Földesi Marcell, Nagy Péter
Gönyűi Harcsák - Vidám Kenguruk 2022. január 22. szombat 13:00 Földesi Marcell, Nagy Péter
5. régió
A csoport Körmend Városi Sportcsarnok (9900 Körmend Kossuth Lajos utca 36. )
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Tapolcai Sárkányok - RICSILLA Egyeztetés alatt
RICSILLA - Körmendi Törpördögök/A Egyeztetés alatt
Körmendi Törpördögök/A - Tapolcai Sárkányok Egyeztetés alatt
B csoport Nagy Lajos Gimnázium (9700 Szombathely Dózsa György utca 4.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Ifjú Sólymok KS - Kanizsai Vadmacskák 2022. január 23. vasárnap 13:30 Antoni Márk Ágoston, Schneider Bertold Antal
Kanizsai Vadmacskák - RICSILLA Rakéták 2022. január 23. vasárnap 15:00 Antoni Márk Ágoston, Schneider Bertold Antal
RICSILLA Rakéták - Ifjú Sólymok KS 2022. január 23. vasárnap 16:30 Antoni Márk Ágoston, Schneider Bertold Antal
C csoport Nagy Lajos Gimnázium (9700 Szombathely Dózsa György utca 4.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Tapolcai Gepárdok - Harcos Sólymok 2022. január 23. vasárnap 09:00 Kovács Máté, Németh Balázs
Hévíz SK - Tapolcai Gepárdok 2022. január 23. vasárnap 10:30 Kovács Máté, Németh Balázs
Harcos Sólymok - Hévíz SK 2022. január 23. vasárnap 12:00 Kovács Máté, Németh Balázs
D csoport Ostoros Károly Csarnok (8900 Zalaegerszeg Október 6. tér 12.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Zalaegerszegi KTE - Körmendi Törpördögök/B 2022. január 22. szombat 09:30 Németh Sándor, Dr. Popgyákunik Balázs
Sportiskolás Csajok - Zalaegerszegi KTE 2022. január 22. szombat 11:00 Németh Sándor, Dr. Popgyákunik Balázs
Körmendi Törpördögök/B - Sportiskolás Csajok 2022. január 22. szombat 12:30 Németh Sándor, Németh Fanni
E csoport CVSE Swietelsky Aréna (9500 Celldömölk, Kolozsvári utca 2.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Zalakerámia ZTE - CVSE Vulkán Fürdő 2022. január 22. szombat 10:00 Magyar Gyöngyi, Németh Balázs
Kanizsa Kosárlabda Klub - Zalakerámia ZTE 2022. január 22. szombat 11:30 Magyar Gyöngyi, Németh Balázs
CVSE Vulkán Fürdő - Kanizsa Kosárlabda Klub 2022. január 22. szombat 13:00 Magyar Gyöngyi, Németh Balázs
6. régió
A csoport Garay János Általános Iskola (7100 Szekszárd Zrínyi utca 78.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Atomerőmű-KSC Szekszárd - GYKSE Szekszárd/A 2022. január 22. szombat 09:00
NKA Pécs Fiú/A - Atomerőmű-KSC Szekszárd 2022. január 22. szombat 10:30
GYKSE Szekszárd/A - NKA Pécs Fiú/A 2022. január 22. szombat 12:00
B csoport Szuhay Sportcentrum (7200 Dombóvár, Földvár utca 18.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Dombóvári Kosársuli KE/A - KASI Delfinek/A 2022. január 23. vasárnap 09:00
KASI Delfinek/A - PVSK Nemzeti Akadémia/A 2022. január 23. vasárnap 11:00
PVSK Nemzeti Akadémia/A - Dombóvári Kosársuli KE/A 2022. január 23. vasárnap 12:30
C csoport Szamosi Nándor Sportcsarnok (PVSK NKA Csarnok) (7622 Pécs Verseny u. 11.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
PVSK NKA Leány/A - Monok SE 2022. január 22. szombat 09:30 Fülöp Zsombor Ferenc, Mándity Marko
NKA Pécs Leány/A - PVSK NKA Leány/A 2022. január 28. péntek 15:30
Monok SE - NKA Pécs Leány/A 2022. január 29. szombat 11:00
D csoport Kozármisleny Sportcsarnok (7761 Kozármisleny, Alkotmány tér 53.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
KASI Delfinek/B - Kozármisleny SE/A 2022. január 23. vasárnap 10:45 Barics Bálint, Gordán Levente
GYKSE Szekszárd/B - KASI Delfinek/B 2022. január 23. vasárnap 12:15 Barics Bálint, Hergyó-Bencze Gábor
Kozármisleny SE/A - GYKSE Szekszárd/B 2022. január 23. vasárnap 13:45 Hergyó-Bencze Gábor, Gordán Levente
E csoport Szent Orsolya Rendi Általános Iskola (7200 Dombóvár Kölcsey utca 1-3. )
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Dombóvári Kosársuli KE/B - NKA Pécs Fiú/B 2022. január 22. szombat 09:00
NKA Pécs Fiú/B - Knipl Kft. Bonyhádi KSE U12 2022. január 22. szombat 10:30
Knipl Kft. Bonyhádi KSE U12 - Dombóvári Kosársuli KE/B 2022. január 22. szombat 12:00
F csoport Kaposvár, Gyakorló Gimnázium (7400 Kaposvár Béke u. 75)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
NKA Pécs Leány/B - KASI Delfinek/C 2022. január 22. szombat 09:00
Mohácsi Torna Egylet 1888 - Gyakorlós Csibék 2022. január 22. szombat 10:30
7. régió
A csoport Mathiász János Általános Iskola (6000 Kecskemét-Katonatelep Katona Zsigmond. utca 1.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Kecskeméti KA Mitugrász - Kecskeméti KA Vadmacskák 2022. január 23. vasárnap 09:00 Gelányi Dániel, Farkas Dominik
Kecskeméti KA Vadmacskák - Bajai Bácska 2022. január 23. vasárnap 10:30 Filep Áron Kálmán, Gelányi Dániel
Bajai Bácska - Kecskeméti KA Mitugrász 2022. január 23. vasárnap 12:00 Filep Áron Kálmán, Farkas Dominik
B csoport Újvárosi Általános Iskola és Művelődési Központ (6500 Baja Oltványi utca 14.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Bajai NKK - Kecskeméti KA Párducok 2022. január 21. péntek 15:00
Kecskeméti KA Párducok - Kecskeméti KA Amazonok 2022. január 21. péntek 16:30
Kecskeméti KA Amazonok - Bajai NKK 2022. január 21. péntek 18:00
C csoport Kiskunfélegyházi Városi Sportcsarnok (6100 Kiskunfélegyháza Kossuth Lajos utca 35.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Nagykőrösi Sólymok - FTSI Fiú 2022. január 22. szombat 09:00 Burján Bianka, Horváth Alexandra
Miklósi Kékrókák - Nagykőrösi Sólymok 2022. január 22. szombat 10:30 Papp Attila, Burján Bianka
FTSI Fiú - Miklósi Kékrókák 2022. január 22. szombat 12:00 Papp Attila, Horváth Alexandra
D csoport Török János Mezőgazdasági és Egészségügyi Szakképző Iskola (2700 Cegléd Széchenyi út 16/c.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Gerje-CEKK - Pityke KSE (V) 2022. január 23. vasárnap 09:00 Hajagos-Kiss Hedvig, Pettner Hanna
Pityke KSE (V) - Kecskeméti KA Jégtörő Mátyás 2022. január 23. vasárnap 10:30 Hajagos-Kiss Hedvig, Varga Sára
Kecskeméti KA Jégtörő Mátyás - Gerje-CEKK 2022. január 23. vasárnap 12:00 Varga Sára, Pettner Hanna
E csoport Kiskunfélegyházi Városi Sportcsarnok (6100 Kiskunfélegyháza Kossuth Lajos utca 35.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
FTSI Fiú 2. - Kécskei Vidrák 2022. január 23. vasárnap 09:00 Kovács Máté László, Könyves Teréz Ráhel
Hernádi Kosárlabda Alapítvány - Bajai MNÁMK Rakétái 2022. január 23. vasárnap 10:30 Kovács Máté László, Könyves Teréz Ráhel
8. régió
A csoport Veszprémi Egyetem Tornacsarnok (8200 Veszprém Egyetem utca 10.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
VUKE U12 Oroszlánok - Alba Fehérvár Cápák 2022. január 22. szombat 14:00 Prieger Mihály, Molnár Krisztián
Alba Fehérvár Cápák - Dávid Kornél KA/Alligators 2022. január 22. szombat 15:15 Prieger Mihály, Kiss Tamás Sándor
Dávid Kornél KA/Alligators - VUKE U12 Oroszlánok 2022. január 22. szombat 16:30 Kiss Tamás Sándor, Molnár Krisztián
B csoport Bory Jenő Általános Iskola (8000 Székesfehérvár Tolnai utca 41.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Dávid Kornél KA Pandák - Alba Fehérvár Oroszlánok 2022. január 22. szombat 14:00 Tóth Bence, Poór Tamás
Alba Fehérvár Oroszlánok - Fűzfői AK 2022. január 22. szombat 15:15 Poór Tamás, Tóth Bence
Fűzfői AK - Dávid Kornél KA Pandák 2022. január 22. szombat 16:30 Tóth Bence, Poór Tamás
C csoport Alba Regia Sportcsarnok (8000 Székesfehérvár Gáz utca 19.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Pákozdi Kócsagok - Atomerőmű SE-Paksi Harcosok 2022. január 23. vasárnap 13:00 Béndek Gábor Miklós, Müller Martin
Atomerőmű SE-Paksi Harcosok - AF-Velencei Gézengúzok 2022. január 23. vasárnap 14:15 Tóth Bence, Béndek Gábor Miklós
AF-Velencei Gézengúzok - Pákozdi Kócsagok 2022. január 23. vasárnap 15:30 Szőcs Péter, Müller Martin
D csoport Kiss László Városi Sportcsarnok (8700 Marcali, Park utca 16.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Marcali Szürkefarkasok - Várpalota Gepárdok 2022. január 23. vasárnap 10:00
Várpalota Gepárdok - Dunaújvárosi Sárkányok 2022. január 23. vasárnap 11:15
Dunaújvárosi Sárkányok - Marcali Szürkefarkasok 2022. január 23. vasárnap 12:30
E csoport Veszprémi Egyetem Tornacsarnok (8200 Veszprém Egyetem utca 10.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
VUKE U12 Leopárdok - Conoil Pápa KC 2022. január 23. vasárnap 09:30 Mezei Tibor, Fenyvesi Zénó
Conoil Pápa KC - Alba Fehérvár Zsiráfok 2022. január 23. vasárnap 10:45 Mezei Tibor, Fenyvesi Zénó
Alba Fehérvár Zsiráfok - VUKE U12 Leopárdok 2022. január 23. vasárnap 12:00 Mezei Tibor, Fenyvesi Zénó
F csoport Krúdy Gyula Szakképző Iskola (8600 Siófok Koch Róbert utca 8.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Kosársuli 8600 Kft - Dávid Kornél KA/Cougars 2022. január 22. szombat 10:00 Kiss Tamás Sándor, Mónus Péter
G csoport Bory Jenő Általános Iskola (8000 Székesfehérvár Tolnai utca 41.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Dávid Kornél KA/Bulls - Várpalotai Sárkányok 2022. január 23. vasárnap 09:30 Poór Tamás, Tóth Bence
Várpalotai Sárkányok - AF-Tatabányai Medvék 2022. január 23. vasárnap 10:45 Poór Tamás, KOCSIS JÓZSEF
AF-Tatabányai Medvék - Dávid Kornél KA/Bulls 2022. január 23. vasárnap 12:00 KOCSIS JÓZSEF, Tóth Bence
9. régió
A csoport Darázsfészek Kosárlabda Csarnok (1104 Budapest, Harmat utca 88.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Csata Csillagok - Óbudai Kaszások/A 2022. január 23. vasárnap 14:00 Hőgerl Bence, Kiss Bálint
Budapesti Honvéd SE/A - Csata Csillagok 2022. január 23. vasárnap 15:30 Bárány Levente, Belák Dorka
Óbudai Kaszások/A - Budapesti Honvéd SE/A 2022. január 23. vasárnap 17:00 Bárány Levente, Belák Dorka
B csoport Darázsfészek Kosárlabda Csarnok (1104 Budapest, Harmat utca 88.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Vasas Akadémia U12 - Kőbányai Darázslányok 2022. január 23. vasárnap 09:00 Győri Ferenc, Boros Krisztina
Budafoki Bikák - Vasas Akadémia U12 2022. január 23. vasárnap 10:30 Győri Ferenc, Boros Krisztina
Kőbányai Darázslányok - Budafoki Bikák 2022. január 23. vasárnap 12:00 Hőgerl Bence, Kiss Bálint
C csoport Darázsfészek Kosárlabda Csarnok (1104 Budapest, Harmat utca 88.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Vasas Amazonok - Vasas Akadémia U11 2022. január 22. szombat 14:00 Lukács Rezső Tamás, Frányó Csanád
KöLöKöS Fiúk/A - Vasas Amazonok 2022. január 22. szombat 15:30 Kutrik Andrea, Borsos Balázs
Vasas Akadémia U11 - KöLöKöS Fiúk/A 2022. január 22. szombat 17:00 Kutrik Andrea, Borsos Balázs
D csoport Darázsfészek Kosárlabda Csarnok (1104 Budapest, Harmat utca 88.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Kőbányai Darazsak/A - MAFC Gabányi 2022. január 22. szombat 09:00 Győri Ferenc, Borsos Balázs
Újpest-MT/A - Kőbányai Darazsak/A 2022. január 22. szombat 10:30 Győri Ferenc, Borsos Balázs
MAFC Gabányi - Újpest-MT/A 2022. január 22. szombat 12:00 Lukács Rezső Tamás, Frányó Csanád
E csoport Zrínyi Miklós Gimnázium (1108 Budapest Mádi utca 173.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
BEAC Újbuda KA/A - Kőbányai Darazsak/B 2022. január 21. péntek 16:00 Borsos Balázs, Tóth Olivér
Kőbányai Darazsak/B - Újpest-MT/B 2022. január 23. vasárnap 14:30
Újpest-MT/B - BEAC Újbuda KA/A 2022. január 29. szombat 16:00
F csoport Kocsis Sándor Sportközpont (1107 Budapest Bihari út 31.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Csata Pannónia - Török Sasok 2022. január 22. szombat 09:00 Bárány Levente, Mészáros Nándor Lajos
MTK Budapest - Csata Pannónia 2022. január 22. szombat 10:20 Bárány Levente, Mészáros Nándor Lajos
Török Sasok - MTK Budapest 2022. január 22. szombat 11:40 Korompai Zsolt László, Vigh Balázs
G csoport Zrínyi Miklós Gimnázium (1108 Budapest Mádi utca 173.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Óbudai Kaszások/B - Budapesti Honvéd SE/B 2022. január 22. szombat 09:00 Belák Dorka, Nagy Joel
Budapesti Honvéd SE/B - Budai Aranysakálok 2022. január 22. szombat 10:20 Belák Dorka, Nagy Joel
Budai Aranysakálok - Óbudai Kaszások/B 2022. január 22. szombat 11:40 Pál Roland, Török Béla
H csoport Kocsis Sándor Sportközpont (1107 Budapest Bihari út 31.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Óbudai Kaszások Girls - Vasas Bolhák 2022. január 22. szombat 13:00 Korompai Zsolt László, Vigh Balázs
Kaszás Boys - Óbudai Kaszások Girls 2022. január 22. szombat 14:20 Hőgerl Bence, Mészáros Nándor Lajos
Vasas Bolhák - Kaszás Boys 2022. január 22. szombat 15:40 Hőgerl Bence, Mészáros Nándor Lajos
I csoport Kocsis Sándor Sportközpont (1107 Budapest Bihari út 31.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Török Sasmadarak - Zuglói Sasok 2022. január 23. vasárnap 09:00 Kovács Róbert Márió, Konta Csanád János
KöLöKöS Lányok - Török Sasmadarak 2022. január 23. vasárnap 10:20 Kovács Róbert Márió, Konta Csanád János
Zuglói Sasok - KöLöKöS Lányok 2022. január 23. vasárnap 11:40 Kovács Róbert Márió, Konta Csanád János
J csoport Grosics Gyula Általános Iskola (1119 Budapest Bikszádi utca 11-15.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Budapesti Honvéd SE Bakáts-Molnár - TFSE 2022. január 23. vasárnap 13:00 Marjai Réka, Koncz Levente
BLF KK/A - Budapesti Honvéd SE Bakáts-Molnár 2022. január 23. vasárnap 14:20 Horváth Brúnó József, Kara Zsombor
TFSE - BLF KK/A 2022. január 23. vasárnap 15:40 Horváth Brúnó József, Kara Zsombor
K csoport Grosics Gyula Általános Iskola (1119 Budapest Bikszádi utca 11-15.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Ziccer Tigrisek - MAFC Heisler 2022. január 23. vasárnap 09:00 Vigh Balázs, Tóth Olivér
MAFC Heisler - Németvölgyi Bocsok 2022. január 23. vasárnap 10:20 Vigh Balázs, Tóth Olivér
Németvölgyi Bocsok - Ziccer Tigrisek 2022. január 23. vasárnap 11:40 Marjai Réka, Koncz Levente
L csoport Lázár Ervin Általános Iskola (1041 Budapest Erzsébet utca 31.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Pénzügyőr SE Párducok - SZPA-HSE 2022. január 22. szombat 09:00 Tahin András, Waigand Ágoston
Keresztúri SE/A - Pénzügyőr SE Párducok 2022. január 22. szombat 10:20 Tahin András, Waigand Ágoston
SZPA-HSE - Keresztúri SE/A 2022. január 22. szombat 11:40 Ürögi Zsolt, Korpás Máté
M csoport Grosics Gyula Általános Iskola (1119 Budapest Bikszádi utca 11-15.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Józsefvárosi KC - KÖLÖKÖS FIÚK/B 2022. január 22. szombat 09:00 Kovács Róbert Márió, Horváth Brúnó József
Budapest Csepel - Józsefvárosi KC 2022. január 22. szombat 10:20 Kovács Róbert Márió, Horváth Brúnó József
KÖLÖKÖS FIÚK/B - Budapest Csepel 2022. január 22. szombat 11:40 Marjai Réka, Tóth Olivér
N csoport Grosics Gyula Általános Iskola (1119 Budapest Bikszádi utca 11-15.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Budapesti Honvéd SE/C - BEAC Újbuda KA/B 2022. január 22. szombat 13:00 Marjai Réka, Tóth Olivér
KKS-Tigers - Budapesti Honvéd SE/C 2022. január 22. szombat 14:20 Kovács Róbert Márió, Horváth Brúnó József
BEAC Újbuda KA/B - KKS-Tigers 2022. január 22. szombat 15:40 Kovács Róbert Márió, Horváth Brúnó József
O csoport Lázár Ervin Általános Iskola (1041 Budapest Erzsébet utca 31.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
BLF KK/B - KLKS Szomód 2022. január 22. szombat 13:00 Ürögi Zsolt, Korpás Máté
SZSE U12 - BLF KK/B 2022. január 22. szombat 14:20 Waigand Ágoston, Koncz Levente
KLKS Szomód - SZSE U12 2022. január 22. szombat 15:40 Waigand Ágoston, Koncz Levente
P csoport Zrínyi Miklós Gimnázium (1108 Budapest Mádi utca 173.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Budapesti Honvéd SE Lányok - Városgazda UP Akadémia 2022. január 22. szombat 13:00 Pál Roland, Török Béla
TF-BP Oroszlánok - Budapesti Honvéd SE Lányok 2022. január 22. szombat 14:20 Belák Dorka, Nagy Joel
Városgazda UP Akadémia - TF-BP Oroszlánok 2022. január 22. szombat 15:40 Belák Dorka, Nagy Joel
Q csoport Zrínyi Miklós Gimnázium (1108 Budapest Mádi utca 173.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
HSE - WSK 2022. január 23. vasárnap 09:00 Nagy Joel, Frányó Csanád
WSK - TF-Tigrisek 2022. január 23. vasárnap 10:20 Nagy Joel, Frányó Csanád
FKE Kőrösi - HSE 2022. január 23. vasárnap 11:40 Waigand Ágoston, Korpás Máté
TF-Tigrisek - FKE Kőrösi 2022. január 23. vasárnap 13:00 Waigand Ágoston, Korpás Máté
10. régió
A csoport Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola (2092 Budakeszi Árpád fejedelem tér 1.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
BSC - Vasas Áldás Basket 2022. január 22. szombat 13:30 Fajszi Zsombor Levente, Szatmári Roland
Vasas Áldás Basket - PILIS Basket 2022. január 22. szombat 15:00 Fajszi Zsombor Levente, Szatmári Roland
PILIS Basket - BSC 2022. január 22. szombat 16:30 Fajszi Zsombor Levente, Szatmári Roland
B csoport Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola (2092 Budakeszi Árpád fejedelem tér 1.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Herceghalmi Tigrisek - BKG PRIMA AKADÉMIA U12/F 2022. január 22. szombat 12:00 Szűcs Tamás, Neubrandt Roland
C csoport Herman Ottó Általános Iskola És Logopédiai Intézet (2040 Budaörs Ifjúság utca 6.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Parthus SE/B - Gödi Gödények 2022. január 22. szombat 13:30 Magda János József, Illés Károly
BSC Farkasrét - Parthus SE/B 2022. január 22. szombat 15:00 Magda János József, Illés Károly
Gödi Gödények - BSC Farkasrét 2022. január 22. szombat 16:30 Magda János József, Illés Károly
D csoport Herman Ottó Általános Iskola És Logopédiai Intézet (2040 Budaörs Ifjúság utca 6.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Viadukt SE - DMTK 2022. január 22. szombat 09:00 Takács István, Darai Zoé Grèta
Repülő Mókusok - Viadukt SE 2022. január 22. szombat 10:30 Takács István, Darai Zoé Grèta
DMTK - Repülő Mókusok 2022. január 22. szombat 12:00 Takács István, Darai Zoé Grèta
F csoport Telki (Telki, Kamilla utca 2. 2089)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
CKE U12 - RADOBASKET 2022. január 23. vasárnap 13:30 Sersovszky Gergely Péter, Szatmári Roland
BTDSE Taksonyi Ördögök - CKE U12 2022. január 23. vasárnap 15:00 Agócs Gábor Mihály, Szatmári Roland
RADOBASKET - BTDSE Taksonyi Ördögök 2022. január 23. vasárnap 16:30 Sersovszky Gergely Péter, Agócs Gábor Mihály
G csoport Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola (2092 Budakeszi Árpád fejedelem tér 1.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
BKG PRIMA AKADÉMIA U12 LEÁNY - Gödöllői SK 2022. január 23. vasárnap 13:30 Miklósi László, Garami Júlia Eszter
Diósdi Sasok - BKG PRIMA AKADÉMIA U12 LEÁNY 2022. január 23. vasárnap 15:00 Miklósi László, Garami Júlia Eszter
Gödöllői SK - Diósdi Sasok 2022. január 23. vasárnap 16:30 Miklósi László, Garami Júlia Eszter
H csoport Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola (2092 Budakeszi Árpád fejedelem tér 1.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Parthus SE/A - BSC Budakeszi 2022. január 23. vasárnap 09:00 Porkoláb Mercédesz Anett, Neubrandt Roland
ELITE Basket - Parthus SE/A 2022. január 23. vasárnap 10:30 Porkoláb Mercédesz Anett, Neubrandt Roland
BSC Budakeszi - ELITE Basket 2022. január 23. vasárnap 12:00 Porkoláb Mercédesz Anett, Neubrandt Roland
I csoport Telki (Telki, Kamilla utca 2. 2089)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Szentendrei KSE - Pilisi Mennydörgők 2022. január 22. szombat 09:00 Miklósi László, Porkoláb Mercédesz Anett
BDSEbasket U12 - Szentendrei KSE 2022. január 22. szombat 10:30 Miklósi László, Veress Botond
Pilisi Mennydörgők - BDSEbasket U12 2022. január 22. szombat 12:00 Porkoláb Mercédesz Anett, Veress Botond

Megyei szövetségek