Kenguru Kupa - 2021/2022
Szakaszok
1. régió
A csoport Szent Efrém Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola (4024 Debrecen, Kossuth utca 44.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Cívis Efrém Kenguruk - Cívis KK Tigrisek 2022. január 15. szombat 57 - 86 Rácz Bence, Szabó Gréta
Nyíregyházi Sportcentrum/A - Cívis Efrém Kenguruk 2022. január 26. szerda 14:45
Cívis KK Tigrisek - Nyíregyházi Sportcentrum/A 2022. január 28. péntek 16:45
B csoport Karcag Városi Sportcsarnok (5300 Karcag Kálvin utca 6.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Cívis KK TK Rakéták - KARCAGI SE Oroszlánkák 2022. január 16. vasárnap 83 - 44 Kovács Csaba, Tóth Viktor
KARCAGI SE Oroszlánkák - NYÍKSE Tűzgolyók/A 2022. január 16. vasárnap 51 - 88 Kovács Csaba, Tóth Viktor
NYÍKSE Tűzgolyók/A - Cívis KK TK Rakéták 2022. január 16. vasárnap 79 - 33 Kovács Csaba, Tóth Viktor
C csoport Nyíregyházi Egyetem T2 Kosárlabda Sportcsarnok (4400 Nyíregyháza, Sóstói út 31./B.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Cívis KK Kossuth Leopárdok - NYKK Eötvös 2022. január 16. vasárnap 46 - 33 Tóth Tamás Zoltán, Tömöri Péter András
ACS Wildcats Baia Mare I. - Cívis KK Kossuth Leopárdok 2022. január 16. vasárnap 62 - 46 Tóth Tamás Zoltán, dr. Marjay Péter
NYKK Eötvös - ACS Wildcats Baia Mare I. 2022. január 16. vasárnap 43 - 66 Nyíri Péter Patrik, dr. Marjay Péter
D csoport Szent Efrém Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola (4024 Debrecen, Kossuth utca 44.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Cívis KK Fehértigrisek - Hajdúböszörményi TE 2022. január 15. szombat 47 - 32 Szabó Gréta, Pozsonyi Anna Csenge
Hajdúböszörményi TE - ACS Wildcats Baia Mare II. 2022. január 15. szombat 60 - 25 Szabó Gréta, Pozsonyi Anna Csenge
ACS Wildcats Baia Mare II. - Cívis KK Fehértigrisek 2022. január 15. szombat 11 - 71 Rácz Bence, Pozsonyi Anna Csenge
E csoport Szent Imre Katolikus Gimnázium, Általános Iskola Kollégium és Óvoda Tornaterme (4400 Nyíregyháza, Ungvár sétány 19.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Zsákoló Zsiráfok/A - TSK-Magiszter 2022. január 15. szombat 21 - 25 Molnár Péter Zoltán, Tóth Tamás Zoltán
TSK-Magiszter - Cívis KK Kossuth Leopárdok/B 2022. január 15. szombat 23 - 39 KONCZ JÁNOS, dr. Marjay Péter
Cívis KK Kossuth Leopárdok/B - Zsákoló Zsiráfok/A 2022. január 15. szombat 47 - 25 Tóth Tamás Zoltán, dr. Marjay Péter
F csoport Szent Efrém Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola (4024 Debrecen, Kossuth utca 44.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Cívis KK Árpád Vezér Jaguárok - Hadházi Farkasok KK 2022. január 16. vasárnap 52 - 60
Hadházi Farkasok KK - ACS Wildcats Baia Mare III. 2022. január 16. vasárnap 44 - 36
ACS Wildcats Baia Mare III. - Cívis KK Árpád Vezér Jaguárok 2022. január 16. vasárnap 25 - 44
G csoport Karcag Városi Sportcsarnok (5300 Karcag Kálvin utca 6.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
KARCAGI SE Pusztai Viperabébik - Dife KK 2022. január 16. vasárnap 0 - 0 Mile Gábor, Terjéki András
BKG-Prima Akadémia Bárdos U11 - KARCAGI SE Pusztai Viperabébik 2022. január 16. vasárnap 41 - 65 Mile Gábor, Terjéki András
Dife KK - BKG-Prima Akadémia Bárdos U11 2022. január 16. vasárnap 0 - 0 Mile Gábor, Terjéki András
H csoport Nyíregyházi Egyetem T2 Kosárlabda Sportcsarnok (4400 Nyíregyháza, Sóstói út 31./B.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
NYKK Bethlen U11 - Újfehértói Sportklub 2022. január 16. vasárnap 0 - 0 KONCZ JÁNOS, Szilágyi Sámuel
VULE U11/A - VULE U11/B 2022. január 16. vasárnap 13 - 33 KONCZ JÁNOS, Szabó Zsuzsa
Újfehértói Sportklub - VULE U11/A 2022. január 16. vasárnap 0 - 0 Molnár Péter Zoltán, Scholtz Zoltán
NYKK Bethlen U11 - VULE U11/B 2022. január 16. vasárnap 74 - 5 Molnár Péter Zoltán, Szilágyi Sámuel
I csoport Szent Imre Kat. Gimn. Ált. Isk. Kollégium Óvoda és Alapfokú Műv. Isk. (4400 Nyíregyháza Ungvár stny. 19.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Záhonyi Zsiráfok - Zsákoló Zsiráf Törpék 2022. január 15. szombat 24 - 48 Horányi András , Tömöri Péter András
NYÍKSE Tűzgolyók/B - NYÍKSE Tűzgolyók/C 2022. január 15. szombat 52 - 33 Szulics Zsolt János, Szilágyi Sámuel
Záhonyi Zsiráfok - NYÍKSE Tűzgolyók/C 2022. január 15. szombat 19 - 67 Szulics Zsolt János, Szabó Zsuzsa
Zsákoló Zsiráf Törpék - NYÍKSE Tűzgolyók/B 2022. január 15. szombat 21 - 73 Horányi András , Scholtz Zoltán
2. régió
A csoport Széchenyi István Általános Iskola Tornaterme (3580 Tiszaújváros, Deák tér 16.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
MEAFC Vidrák - DVTK-ÉLKSK Tiszaújváros 2022. január 15. szombat 93 - 15 Domán István, Bartovics Ákos
DVTK Akadémia/A - MEAFC Vidrák 2022. január 15. szombat 34 - 76 Szendrey Zsombor, Bartovics Ákos
DVTK-ÉLKSK Tiszaújváros - DVTK Akadémia/A 2022. január 15. szombat 19 - 71 Domán István, Szendrey Zsombor
B csoport Zrínyi Ilona Gimnázium (3530 Miskolc Nagyváthy János u. 5.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Tiszaújvárosi Phoenix KK - Szerencs VSE 2022. január 16. vasárnap 59 - 31 Lónáth László, Siska-Sándor Ivett
Miskolci Sportiskola Vadmacskák - Tiszaújvárosi Phoenix KK 2022. január 16. vasárnap 38 - 73 Lónáth László, Szalontai Dorina Enikő
Szerencs VSE - Miskolci Sportiskola Vadmacskák 2022. január 16. vasárnap 75 - 37 Siska-Sándor Ivett, Szalontai Dorina Enikő
C csoport Balassi Bálint Általános Iskola (3300 Eger, Malomárok utca 1.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Egri Kék Oroszlánok - Salgótarjáni KI 2022. január 15. szombat 88 - 22 Vaszi Ádám, Bodrogi Éva
Salgótarjáni KI - DVTK-ÉLKSK Zemplén 2022. január 15. szombat 34 - 21 Vaszi Ádám, Takács Zoltán
DVTK-ÉLKSK Zemplén - Egri Kék Oroszlánok 2022. január 15. szombat 12 - 101 Takács Zoltán, Bodrogi Éva
D csoport Zrínyi Ilona Gimnázium (3530 Miskolc Nagyváthy János u. 5.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
DVTK Akadémia/B - MEAFC Kossuth 2022. január 15. szombat 23 - 38 Bene Szilárd Csaba, Gulyás Márton
Beszterce KK - DVTK Akadémia/B 2022. január 15. szombat 77 - 27 Bene Szilárd Csaba, Dr. Ormay Gábor
MEAFC Kossuth - Beszterce KK 2022. január 15. szombat 37 - 39 Dr. Ormay Gábor, Gulyás Márton
E csoport KSK Tornacsarnok (3700 Kazincbarcika Lini István tér 4.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Fürge Gyík DSE - SLÁGER KKSE/B 2022. január 15. szombat 77 - 14 Molnár Zoltán, Burján Márk
Beszterce KK Bolyky - Fürge Gyík DSE 2022. január 15. szombat 4 - 150 Molnár Zoltán, Burján Márk
SLÁGER KKSE/B - Beszterce KK Bolyky 2022. január 15. szombat 85 - 17 Molnár Zoltán, Burján Márk
F csoport Páter Bárkányi János Katolikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium (3170 Szécsény Magyar utca 15)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Salgótarjáni KI Vadmacskák - Salgó Basket Szécsény 2022. január 16. vasárnap 19 - 61 Deák Csaba, Dudoma Tamás
SLÁGER KKSE/A - Salgótarjáni KI Vadmacskák 2022. január 16. vasárnap 30 - 26 Deák Csaba, Dudoma Tamás
Salgó Basket Szécsény - SLÁGER KKSE/A 2022. január 16. vasárnap 41 - 22 Deák Csaba, Dudoma Tamás
G csoport Miskolci Egyetem, Körcsarnok (3508 Miskolc Egyetem út 5. )
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
MEAFC Rónai - MEAFC Basket Bulls 2022. január 15. szombat 10:00 dr. Nagy Zsombor, Siska-Sándor Ivett
MEAFC Kossuth/B - MEAFC Rónai 2022. január 15. szombat 11:15 Szalontai Dorina Enikő, Gombos Dorka
MEAFC Basket Bulls - MEAFC Kossuth/B 2022. január 15. szombat 60 - 16 Szalontai Dorina Enikő, Gombos Dorka
3. régió
A csoport Hódtói Sportcsarnok (6800 Hódmezővásárhely Ormos Ede utca 18. )
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
SZEDEÁK Aranysakálok - Bodrogi Bau Vásárhelyi Vikingek 2022. január 15. szombat 80 - 36 Czékmán Csaba, Barabás Dorina Mónika
CSC MOSNITA fiú - SZEDEÁK Aranysakálok 2022. január 15. szombat 32 - 66 Czékmán Csaba, Barabás Dorina Mónika
Bodrogi Bau Vásárhelyi Vikingek - CSC MOSNITA fiú 2022. január 15. szombat 31 - 59 Czékmán Csaba, Barabás Dorina Mónika
B csoport Dr. Hepp Ferenc Álalános Iskola (5630 Békés József Attila utca 2.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Mezőberényi KK Leány - Cívis KK GFE Gyakorló Szarvas/A 2022. január 15. szombat 46 - 57 PAPY ZSOLT, Váczi Mihály
Cívis KK GFE Gyakorló Szarvas/A - Szolnoki Bikák 2022. január 15. szombat 37 - 47 Váczi Mihály, PAPY ZSOLT
Szolnoki Bikák - Mezőberényi KK Leány 2022. január 15. szombat 36 - 37 PAPY ZSOLT, Váczi Mihály
C csoport Zöld Ház (5000 Szolnok Karczag L. utca 2.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Tiszaparti Tigrisek - Bodrogi Bau Vásárhelyi Farkasok 2022. január 15. szombat 24 - 64 Fenyvesi Zénó, Rideg László
Bodrogi Bau Vásárhelyi Farkasok - Békési Kisgladiátorok 2022. január 15. szombat 79 - 32 Rideg László, Tóth Viktor
Békési Kisgladiátorok - Tiszaparti Tigrisek 2022. január 15. szombat 39 - 45 Fenyvesi Zénó, Rideg László
D csoport Zöld Ház (5000 Szolnok Karczag L. utca 2.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Szandai Farkasok - Lehel Kosársuli U11 2022. január 15. szombat 42 - 62 Mile Gábor, Tóth Viktor
Lehel Kosársuli U11 - Szolnoki Kenguruk 2022. január 15. szombat 24 - 64 Mile Gábor, Tóth Viktor
Szolnoki Kenguruk - Szandai Farkasok 2022. január 15. szombat 65 - 42 Mezei Tibor, Fenyvesi Zénó
E csoport B. Nagy Pál (Véső úti) Sportcsarnok (5000 Szolnok Véső út)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Szolnoki Pindúrok - Mezőberényi KK Vegyes 2022. január 15. szombat 0 - 0 Drenyovszki Dániel , Kovács Karina Erzsébet
Mezőberényi KK Vegyes - ACS Baschet Star Oradea fiú 2022. január 15. szombat 0 - 0 Mezei Tibor, Kovács Máté Zádor
ACS Baschet Star Oradea fiú - Szolnoki Pindúrok 2022. január 15. szombat 65 - 32 Mezei Tibor, Kovács Máté Zádor
F csoport Kossuth Zs. Szakgimnazium (6723 Szeged, Kodály tér 1.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
SZEDEÁK Ezüstrókák - Szeged KE - Vadmacskák 2022. január 16. vasárnap 79 - 11 Boros Eszter, Gedra János
Szeged KE - Vadmacskák - Békéscsabai KK/A 2022. január 16. vasárnap 36 - 29 Gedra János, Boros Eszter
Békéscsabai KK/A - SZEDEÁK Ezüstrókák 2022. január 16. vasárnap 9 - 78 Boros Eszter, Gedra János
G csoport Hódtói Sportcsarnok (6800 Hódmezővásárhely Ormos Ede utca 18. )
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Bodrogi Bau Vásárhelyi Párducok - SZEDEÁK Kiscsikók 2022. január 15. szombat 19 - 61 Gedra János, Dr. Bodnár Gábor
SZEDEÁK Kiscsikók - Gyulasport Nonprofit Kft. 2022. január 15. szombat 39 - 31 Dr. Bodnár Gábor, Gedra János
Gyulasport Nonprofit Kft. - Bodrogi Bau Vásárhelyi Párducok 2022. január 15. szombat 36 - 35 Gedra János, Dr. Bodnár Gábor
H csoport Móricz Tornaterem (6726 Szeged, Déryné u. 7.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Szeged KE - Rókusi Mókusok - Szeged KE - Hópárducok 2022. január 15. szombat 48 - 16 Liszkai Dávid, Dr. Kozma Gábor
Rákóczifalvai Párducok - SZEDEÁK Dózsa 2022. január 15. szombat 2 - 81 Liszkai Dávid, Dr. Kozma Gábor
Szeged KE - Hópárducok - Rákóczifalvai Párducok 2022. január 15. szombat 57 - 14 Liszkai Dávid, Dr. Kozma Gábor
Szeged KE - Rókusi Mókusok - SZEDEÁK Dózsa 2022. január 15. szombat 21 - 25 Liszkai Dávid, Dr. Kozma Gábor
I csoport Etelka sori csarnok (6700 Szeged Etelka sor 3.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
SZEDEÁK Karolina - Szeged KE - Tabán Szellemek 2022. január 16. vasárnap 73 - 16 Márkus Gábor, Dr. Kozma Gábor
Szentesi KK - Szeged-Karolina 2022. január 16. vasárnap 25 - 34 Márkus Gábor, Liszkai Dávid
Szeged KE - Tabán Szellemek - Szentesi KK 2022. január 16. vasárnap 52 - 32 Liszkai Dávid, Dr. Kozma Gábor
SZEDEÁK Karolina - Szeged-Karolina 2022. január 16. vasárnap 82 - 8 Liszkai Dávid, Dr. Kozma Gábor
4. régió
A csoport Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok (2840 Oroszlány Szent Borbála tér 2.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Soproni Tigrisek/A - Villámló Tigrisek/A 2022. január 15. szombat 93 - 6 Kéri István, Kaposi Renátó
MVM-OSE Simbák - Soproni Tigrisek/A 2022. január 15. szombat 64 - 75 Kéri István, Kaposi Renátó
Villámló Tigrisek/A - MVM-OSE Simbák 2022. január 15. szombat 34 - 85 Kéri István, Kaposi Renátó
B csoport Soproni Vas- és Villamosipari Szakképző Isk. és Gimn. (9400 Sopron Ferenczy János utca 7.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Soproni SI Bivalyok - Soproni SI Hunyadis Bivalyok 2022. január 16. vasárnap 85 - 28 Németh Balázs, Szlávik Bence
Csípős Darazsak - Soproni SI Bivalyok 2022. január 16. vasárnap 27 - 85 Németh Balázs, Szlávik Bence
Soproni SI Hunyadis Bivalyok - Csípős Darazsak 2022. január 16. vasárnap 53 - 50 Németh Balázs, Szlávik Bence
C csoport Móra Ferenc Általános és Szakközépiskola (9023 Győr Kodály Zoltán utca 20-24.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Győri KC Kenguruk - Soproni SI Lackneros Bivalyok 2022. január 16. vasárnap 52 - 19 Poór Tamás, Tóth Bence
CREDOBUS Mosonmagyaróvári Kenguruk - Győri KC Kenguruk 2022. január 16. vasárnap 16 - 66 Poór Tamás, Tóth Bence
Soproni SI Lackneros Bivalyok - CREDOBUS Mosonmagyaróvári Kenguruk 2022. január 16. vasárnap 45 - 19 Poór Tamás, Tóth Bence
D csoport Szomódi Íriszkert Általános Iskola (2896 Szomód Temető u. 16/A.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Tatai SE Aprók - Szorgos Darazsak 2022. január 16. vasárnap 55 - 28 Krisztián-Világos Tünde, Burai Róbert
Győri KC Vizslák - Tatai SE Aprók 2022. január 16. vasárnap 42 - 37 Krisztián-Világos Tünde, Burai Róbert
Szorgos Darazsak - Győri KC Vizslák 2022. január 16. vasárnap 37 - 38 Krisztián-Világos Tünde, Burai Róbert
E csoport NOVOMATIC Aréna (9400 Sopron Lackner Kristóf utca 48.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Hunyadis Darazsak - Vad Darazsak 2022. január 16. vasárnap 78 - 1 Czinder Adrienn, Söveges Tamás
Harcos Darazsak - Hunyadis Darazsak 2022. január 16. vasárnap 8 - 79 Czinder Adrienn, Söveges Tamás
Vad Darazsak - Harcos Darazsak 2022. január 16. vasárnap 5 - 61 Rokob Krisztián, Czinder Adrienn
F csoport Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok (2840 Oroszlány Szent Borbála tér 2.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Feketés Darazsak - Soproni SI Gárdonyis Bivalyok 2022. január 15. szombat 9 - 120 Krisztián-Világos Tünde, Lázár Alina
Soproni SI Gárdonyis Bivalyok - MVM-OSE TKC U11 2022. január 15. szombat 0 - 0 Krisztián-Világos Tünde, Lázár Alina
MVM-OSE TKC U11 - Feketés Darazsak 2022. január 15. szombat 0 - 0 Krisztián-Világos Tünde, Lázár Alina
G csoport Soproni Szakképzési Centrum Vas- és Villamosipari Technikum (9400 Sopron, Ferenczy János utca 7.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Soproni Tigrisek Fenyő tér - Soproni SI Bivalykölykök 2022. január 15. szombat 0 - 2 Tóth Bence, Söveges Tamás
Soproni SI Deákos Bivalyok - Soproni Tigrisek Fenyő tér 2022. január 15. szombat 22 - 45 Tóth Bence, Söveges Tamás
Soproni SI Bivalykölykök - Soproni SI Deákos Bivalyok 2022. január 15. szombat 76 - 33 Söveges Tamás, Tóth Bence
H csoport Győr Város Egyetemi Edző Csarnok 1. Kereszt pálya (9026 Győr, Vásárhelyi Pál utca 58.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
MVM-OSE Párducok - Harcias Kenguruk 2022. január 15. szombat 28 - 26 Földesi Marcell, Nagy Péter
Villámló Tigrisek/B - Vadmacskák 2022. január 15. szombat 31 - 23 Földesi Marcell, Nagy Péter
Harcias Kenguruk - Villámló Tigrisek/B 2022. január 15. szombat 23 - 23 Földesi Marcell, Nagy Péter
MVM-OSE Párducok - Vadmacskák 2022. január 15. szombat 51 - 13 Földesi Marcell, Nagy Péter
I csoport Belvárosi Sportcsarnok (9400 Sopron Csengery utca 30-32.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Sopronkövesdi Győr - Soproni Tigrisek Kőszeg 2022. január 15. szombat 48 - 24 Magyar Gyöngyi, Rokob Krisztián
Soproni Tigrisek Orsolya - Zsákoló Darazsak 2022. január 15. szombat 51 - 34 Magyar Gyöngyi, Rokob Krisztián
Soproni Tigrisek Kőszeg - Zsákoló Darazsak 2022. január 15. szombat 45 - 27 Magyar Gyöngyi, Herczeg Ágoston
Sopronkövesdi Győr - Soproni Tigrisek Orsolya 2022. január 15. szombat 30 - 36 Magyar Gyöngyi, Czinder Adrienn
5. régió
A csoport Ostoros Károly Csarnok (8900 Zalaegerszeg Október 6. tér 12.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
RICSILLA - Zalakerámia ZTE KK/A 2022. január 15. szombat 69 - 53 Németh Sándor, Schneider Bertold Antal
Ifjú Sólyomfiókák - RICSILLA 2022. január 15. szombat 39 - 58 Németh Sándor, Schneider Bertold Antal
Zalakerámia ZTE KK/A - Ifjú Sólyomfiókák 2022. január 15. szombat 49 - 46 Németh Sándor, Schneider Bertold Antal
B csoport Körmend Városi Sportcsarnok (9900 Körmend Kossuth Lajos utca 36. )
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Körmendi Törpördögök/A - Hévíz SK I. 2022. január 16. vasárnap 70 - 19 Dr. Popgyákunik Balázs, Novák Marcell
Zalaegerszegi KTE - Körmendi Törpördögök/A 2022. január 16. vasárnap 16 - 114 Dr. Popgyákunik Balázs, Novák Marcell
Hévíz SK I. - Zalaegerszegi KTE 2022. január 16. vasárnap 52 - 29 Csák Máté Károly, Novák Marcell
C csoport Kazinczy Ferenc Tagintézmény (8300 Tapolca Kazinczy tér 4.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Tapolcai Rakéták - Szombathelyi SI 2022. január 16. vasárnap 73 - 30 Fülöp András, Molnár Krisztián
Kanizsai Mókusok - Tapolcai Rakéták 2022. január 16. vasárnap 32 - 84 Fülöp András, Molnár Krisztián
Szombathelyi SI - Kanizsai Mókusok 2022. január 16. vasárnap 53 - 55 Fülöp András, Molnár Krisztián
D csoport Kazinczy Ferenc Tagintézmény (8300 Tapolca Kazinczy tér 4.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Tapolcai Lepkék - Tapolcai Minimanók 2022. január 15. szombat 0 - 0 Fülöp András, Kiss István
Kanizsa Kosárlabda Klub - Tapolcai Lepkék 2022. január 15. szombat 22 - 74 Fülöp András, Kiss István
Tapolcai Minimanók - Kanizsa Kosárlabda Klub 2022. január 15. szombat 0 - 0 Fülöp András, Kiss István
E csoport Nagykanizsai Szakképzési Centrum Thúry György Szakképző Isk. (8800 Nagykanizsa Ady Endre utca 29.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Zalakarosi Fókák - Kanizsai Mókusok/B 2022. január 15. szombat 38 - 69 Szabó Tibor, Kocsis Tamás
Sportiskolás Lányok U11 - RICSILLA Rakéták 2022. január 15. szombat 43 - 25 Szabó Tibor, Kocsis Tamás
Zalakarosi Fókák - Sportiskolás Lányok U11 2022. január 15. szombat 24 - 76 Szabó Tibor, Kocsis Tamás
6. régió
A csoport Dienes Valéria Általános Iskola (7100 Szekszárd Szent-Györgyi Albert utca 6.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Dombóvári KS/A - GYKSE Szekszárd/A 2022. január 16. vasárnap 34 - 63 Kovács Kincső, Liszkai Rebeka
PVSK Nemzeti Akadémia/A - Dombóvári KS/A 2022. január 16. vasárnap 74 - 37 Kovács Kincső, Lipovszky Fanni
GYKSE Szekszárd/A - PVSK Nemzeti Akadémia/A 2022. január 16. vasárnap 62 - 66 Szücs Szabolcs, Finta Zétény
B csoport Dienes Valéria Általános Iskola (7100 Szekszárd Szent-Györgyi Albert utca 6.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Atomerőmű-KSC Szekszárd - GYKSE Szekszárd/B 2022. január 15. szombat 64 - 59 Szücs Szabolcs, Finta Zétény
NKA Pécs Fiú/A - Atomerőmű-KSC Szekszárd 2022. január 15. szombat 67 - 47 Szücs Szabolcs, Nemes Hajnalka
GYKSE Szekszárd/B - NKA Pécs Fiú/A 2022. január 15. szombat 36 - 61 Szücs Szabolcs, Nemes Hajnalka
C csoport Toldi lakótelepi Tagiskola (7400 Kaposvár Szondi utca 3.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
KASI Delfinek/A - KASI Delfinek/C 2022. január 16. vasárnap 95 - 23 Tolnai Gergő, Horváth Dorina
KASI Delfinek/C - Kozármisleny SE/A 2022. január 16. vasárnap 38 - 24 Lakos Koppány Ádám, Tolnai Gergő
Kozármisleny SE/A - KASI Delfinek/A 2022. január 16. vasárnap 17 - 101 Lakos Koppány Ádám, Bencs Vivien
D csoport Nemzeti Kosárlabda Akadémia (7632 Pécs Megyeri út 74/1)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
KASI Delfinek/B - NKA Pécs Leány/A 2022. január 15. szombat 14 - 78 Fülöp Zsombor Ferenc, Ignácz Kristóf
Mohácsi Torna Egylet 1888 - KASI Delfinek/B 2022. január 15. szombat 67 - 45 Fülöp Zsombor Ferenc, Győr Marcell István
NKA Pécs Leány/A - Mohácsi Torna Egylet 1888 2022. január 15. szombat 67 - 26 Ignácz Kristóf, Győr Marcell István
E csoport Szent Orsolya Rendi Általános Iskola (7200 Dombóvár Kölcsey utca 1-3. )
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Dombóvári KS/B - Gyakorlós Törpék 2022. január 15. szombat 48 - 43 Nagy Viktor, Liszkai Rebeka
Gyakorlós Törpék - PVSK NKA Leány/A 2022. január 15. szombat 45 - 49 Nagy Viktor, Lipovszky Nóra
PVSK NKA Leány/A - Dombóvári KS/B 2022. január 15. szombat 58 - 42 Liszkai Rebeka, Lipovszky Nóra
F csoport Nemzeti Kosárlabda Akadémia (7632 Pécs Megyeri út 74/1)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
NKA Pécs Fiú/B - Knipl Kft. Bonyhádi KSE U11 2022. január 15. szombat 57 - 46 Leutsch Liza, Peti Zsófia
Monok SE - NKA Pécs Fiú/B 2022. január 29. szombat 13:00
Knipl Kft. Bonyhádi KSE U11 - Monok SE Egyeztetés alatt
G csoport Szamosi Nándor Sportcsarnok (PVSK NKA Csarnok) (7622 Pécs Verseny u. 11.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
NKA Pécs Leány/B - PVSK Nemzeti Akadémia/B 2022. január 23. vasárnap 09:00 Mándity Mirna, Peti Zsófia
Komló Sport - PVSK NKA Leány/B 2022. január 23. vasárnap 10:30 Mándity Mirna, Győr Marcell István
7. régió
A csoport Mercedes-Benz Sport Akadémia (6000 Kecskemét, Izsáki út 1.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
KECSKEMÉTI KA JIMMY - Kecskeméti KA Amazonok 2022. január 15. szombat 50 - 41 Papp Attila, Gelányi Dániel
Bajai NKK/A - KECSKEMÉTI KA JIMMY 2022. január 15. szombat 21 - 75 Papp Attila, Kovács Máté László
Kecskeméti KA Amazonok - Bajai NKK/A 2022. január 15. szombat 102 - 28 Kovács Máté László, Gelányi Dániel
B csoport Mathiász János Általános Iskola (6000 Kecskemét-Katonatelep Katona Zsigmond. utca 1.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Bajai Bácska FKE - Kecskeméti KA Mitugrász 2022. január 15. szombat 70 - 66 Baukó Ferenc, Burján Bianka
Kecskeméti KA Jégtörő Mátyás - Bajai Bácska FKE 2022. január 15. szombat 49 - 50 Baukó Ferenc, Burján Bianka
Kecskeméti KA Mitugrász - Kecskeméti KA Jégtörő Mátyás 2022. január 15. szombat 71 - 38 Baukó Ferenc, Burján Bianka
C csoport Kiskunfélegyházi Városi Sportcsarnok (6100 Kiskunfélegyháza Kossuth Lajos utca 35.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Nagykőrösi Sólymok/A - FTSI Dózsa Gy. Iskola 2022. január 16. vasárnap 0 - 0 Lukácsi Lóránt, Kovács Máté László
FTSI József A. Iskola - Nagykőrösi Sólymok/A 2022. január 16. vasárnap 47 - 59 Kovács Máté László, Filep Áron Kálmán
FTSI Dózsa Gy. Iskola - FTSI József A. Iskola 2022. január 16. vasárnap 42 - 57 Lukácsi Lóránt, Filep Áron Kálmán
D csoport Mercedes-Benz Sport Akadémia (6000 Kecskemét, Izsáki út 1.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Kecskeméti KA Villámok - Kecskeméti KA Vadmacskák 2022. január 16. vasárnap 48 - 55 Komáromi Péter, Hajagos-Kiss Hedvig
Kecskeméti KA Vadmacskák - Pityke KSE 2022. január 16. vasárnap 45 - 64 Hajagos-Kiss Hedvig, Pettner Hanna
Pityke KSE - Kecskeméti KA Villámok 2022. január 16. vasárnap 64 - 48 Komáromi Péter, Pettner Hanna
E csoport Miklóssy János Sportközpont (6090 Kunszentmiklós Szent Erzsébet tér 5.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
FTSI Platán Iskola - MIKLÓSI KÉKRÓKÁK KE 2022. január 16. vasárnap 52 - 41 Velkey István, Varga Sára
Gerje-CEKK - FTSI Platán Iskola 2022. január 16. vasárnap 35 - 50 Velkey István, Könyves Teréz Ráhel
MIKLÓSI KÉKRÓKÁK KE - Gerje-CEKK 2022. január 16. vasárnap 49 - 41 Varga Sára, Könyves Teréz Ráhel
F csoport Móricz Zsigmond Általános Iskola Tornaterme (6044 Kecskemét, Iskola utca 1.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Kecskeméti KC Hetény - Kecskeméti KC Mátyás 2022. január 16. vasárnap 49 - 22 Papp Attila, Csoma Martin
G csoport Móricz Zsigmond Általános Iskola Tornaterme (6044 Kecskemét, Iskola utca 1.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
FTSI Constantinum - Solti Sárkányok 2022. január 16. vasárnap 62 - 11 Tóth Mihály, Pelikán Dóra
Kécskei Vidrák - Kecskeméti KC Méntelek 2022. január 16. vasárnap 50 - 8 Tóth Mihály, Pelikán Dóra
Solti Sárkányok - Kecskeméti KC Méntelek 2022. január 16. vasárnap 39 - 14 Kovács István, Kocsis Attila
FTSI Constantinum - Kécskei Vidrák 2022. január 16. vasárnap 31 - 37 Kovács István, Kocsis Attila
8. régió
A csoport Széchenyi Gimnázium (2400 Dunaújváros Dózsa György út 15/a.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Dunaújvárosi Sárkányok/A - Atomerőmű SE-Paksi Harcosok 2022. január 15. szombat 69 - 26 Poór Tamás, Béndek Gábor Miklós
Atomerőmű SE-Paksi Harcosok - Alba Fehérvár Cápák 2022. január 15. szombat 32 - 64 Béndek Gábor Miklós, Poór Tamás
Alba Fehérvár Cápák - Dunaújvárosi Sárkányok/A 2022. január 15. szombat 55 - 33 Poór Tamás, Béndek Gábor Miklós
B csoport Bory Jenő Általános Iskola (8000 Székesfehérvár Tolnai utca 41.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
DKKA Ördögök - DKKA Darazsak 2022. január 15. szombat 46 - 51 Horváth Andreasz, Poór Tamás
DKKA Darazsak - DKKA Vezérek 2022. január 15. szombat 37 - 83 Horváth Andreasz, Tóth Bence
DKKA Vezérek - DKKA Ördögök 2022. január 15. szombat 69 - 22 Horváth Andreasz, Tóth Bence
C csoport Radnóti Miklós Általános Iskola (8230 Balatonfüred Nádor u. 17.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Balatonfüred - AF-Velencei Vadkacsák 2022. január 15. szombat 26 - 93 Prieger Mihály, Molnár Krisztián
AF-Velencei Vadkacsák - DKKA Ugrómókusok 2022. január 15. szombat 38 - 70 Prieger Mihály, Molnár Krisztián
DKKA Ugrómókusok - Balatonfüred 2022. január 15. szombat 98 - 28 Prieger Mihály, Molnár Krisztián
D csoport Veszprémi Egyetem Tornacsarnok (8200 Veszprém Egyetem utca 10.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
VUKE U11 Farkasok - Fűzfői AK 2022. január 15. szombat 38 - 70 Czupi Márton, Kiss Tamás Sándor
Fűzfői AK - Alba Fehérvár Oroszlánok 2022. január 15. szombat 51 - 12 Czupi Márton, Kiss Tamás Sándor
Alba Fehérvár Oroszlánok - VUKE U11 Farkasok 2022. január 15. szombat 52 - 32 Czupi Márton, Kiss Tamás Sándor
E csoport Bory Jenő Általános Iskola (8000 Székesfehérvár Tolnai utca 41.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
DKKA Tigrisek - Marcali Szürkefarkasok/A 2022. január 15. szombat 25 - 56 Horváth Andreasz, Tóth Bence
Marcali Szürkefarkasok/A - Ajka 2022. január 15. szombat 51 - 27 Magyari Viktor, Novák Bence
Ajka - DKKA Tigrisek 2022. január 15. szombat 46 - 52 Magyari Viktor, Novák Bence
F csoport Széchenyi Gimnázium (2400 Dunaújváros Dózsa György út 15/a.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
AF-Tatabányai Medvék - Dunavecsei Sárkányok 2022. január 15. szombat 77 - 31 Keresztes Tamás, Némedi Flóra Anna
Várpalota Gepárdok - VUKE U11 Simonyi 2022. január 15. szombat 53 - 26 Keresztes Tamás, Némedi Flóra Anna
Dunavecsei Sárkányok - VUKE U11 Simonyi 2022. január 15. szombat 25 - 29 Keresztes Tamás, Némedi Flóra Anna
AF-Tatabányai Medvék - Várpalota Gepárdok 2022. január 15. szombat 47 - 68 Keresztes Tamás, Némedi Flóra Anna
G csoport Bory Jenő Általános Iskola (8000 Székesfehérvár Tolnai utca 41.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
VUKE U11 Botev - Várpalota Sárkányok 2022. január 16. vasárnap 30 - 37 Szőcs Péter, Béndek Gábor Miklós
Pákozdi Kócsagok - DKKA Párducok 2022. január 16. vasárnap 71 - 22 Szőcs Péter, Béndek Gábor Miklós
Várpalota Sárkányok - DKKA Párducok 2022. január 16. vasárnap 74 - 12 Szőcs Péter, Béndek Gábor Miklós
VUKE U11 Botev - Pákozdi Kócsagok 2022. január 16. vasárnap 47 - 51 Szőcs Péter, Béndek Gábor Miklós
9. régió
A csoport Darázsfészek Kosárlabda Csarnok (1104 Budapest, Harmat utca 88.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Kőbányai Darazsak - Csata Garfield 2022. január 15. szombat 88 - 36 Kovács Róbert Márió, Horváth Brúnó József
Vasas Akadémia U11 - Kőbányai Darazsak 2022. január 15. szombat 62 - 47 Győri Ferenc, Hegedűs Attila
Csata Garfield - Vasas Akadémia U11 2022. január 15. szombat 40 - 84 Győri Ferenc, Hegedűs Attila
B csoport Darázsfészek Kosárlabda Csarnok (1104 Budapest, Harmat utca 88.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Budapesti Honvéd SE/A - Török Sasfiókák 2022. január 16. vasárnap 84 - 45 Bárány Levente, Hőgerl Bence
Újpest-MT/A - Budapesti Honvéd SE/A 2022. január 16. vasárnap 10:20 Bárány Levente, Hőgerl Bence
Török Sasfiókák - Újpest-MT/A 2022. január 16. vasárnap 69 - 58 Konta Csanád János, Nagy Joel
C csoport Darázsfészek Kosárlabda Csarnok (1104 Budapest, Harmat utca 88.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Budafoki Békák - BEAC Vizslák 2022. január 16. vasárnap 55 - 46 Konta Csanád János, Nagy Joel
Római Kaszások - Budafoki Békák 2022. január 16. vasárnap 59 - 52 Bárány Levente, Kutrik Andrea
BEAC Vizslák - Római Kaszások 2022. január 16. vasárnap 43 - 75 Bárány Levente, Kutrik Andrea
D csoport Grosics Gyula Általános Iskola (1119 Budapest Bikszádi utca 11-15.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Békási/Dűlői Kaszások - Vasas Amazonok 2022. január 15. szombat 45 - 57 Bárány Levente, Kutrik Andrea
Vasas Amazonok - MAFC Farkasrét 2022. január 15. szombat 14:15 Vigh Balázs, Mészáros Nándor Lajos
MAFC Farkasrét - Békási/Dűlői Kaszások 2022. január 15. szombat 15:30 Vigh Balázs, Mészáros Nándor Lajos
E csoport Darázsfészek Kosárlabda Csarnok (1104 Budapest, Harmat utca 88.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Zuglói Sasok Herman - Kaszás Girls 2022. január 15. szombat 77 - 36 Hőgerl Bence, Boros Krisztina
Kőbányai Darázslányok - Zuglói Sasok Herman 2022. január 15. szombat 10:20 Hőgerl Bence, Boros Krisztina
Kaszás Girls - Kőbányai Darázslányok 2022. január 15. szombat 11:40 Kovács Róbert Márió, Horváth Brúnó József
F csoport Grosics Gyula Általános Iskola (1119 Budapest Bikszádi utca 11-15.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
MTK Budapest - MAFC Grosics 2022. január 16. vasárnap 25 - 70 Győri Ferenc, Brunner Brúnó
Csata Pannónia - MTK Budapest 2022. január 16. vasárnap 36 - 42 Belák Dorka, Kara Zsombor
MAFC Grosics - Csata Pannónia 2022. január 16. vasárnap 64 - 20 Belák Dorka, Kara Zsombor
G csoport Zrínyi Miklós Gimnázium (1108 Budapest Mádi utca 173.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Kőbányai Darazsak/Pannónia - PaSa Csillagai 2022. január 16. vasárnap 51 - 43 Korompai Zsolt László, Hegedűs Attila
KLKA Homoktövis - Kőbányai Darazsak/Pannónia 2022. január 16. vasárnap 70 - 39 Korompai Zsolt László, Hegedűs Attila
PaSa Csillagai - KLKA Homoktövis 2022. január 16. vasárnap 52 - 42 Korompai Zsolt László, Hegedűs Attila
H csoport Kocsis Sándor Sportközpont (1107 Budapest Bihari út 31.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Pénzügyőr SE Párducok - Törekvés Törpillák 2022. január 15. szombat 19 - 60 Vigh Balázs, Belák Dorka
Újpest-MT/B - Pénzügyőr SE Párducok 2022. január 15. szombat 74 - 13 Vigh Balázs, Belák Dorka
Törekvés Törpillák - Újpest-MT/B 2022. január 15. szombat 35 - 40 Hegedűs Attila, Török Béla
I csoport Grosics Gyula Általános Iskola (1119 Budapest Bikszádi utca 11-15.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
KLKA Benkő - Németvölgyi Bocsok 2022. január 15. szombat 09:00 Vigh Balázs, Mészáros Nándor Lajos
Németvölgyi Bocsok - BEAC Kisvizslák 2022. január 15. szombat 10:15 Vigh Balázs, Mészáros Nándor Lajos
BEAC Kisvizslák - KLKA Benkő 2022. január 15. szombat 52 - 50 Bárány Levente, Kutrik Andrea
J csoport Lázár Ervin Általános Iskola (1041 Budapest Erzsébet utca 31.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
KLKA Szigeti - KLKA Angoltagozatos 2022. január 15. szombat 24 - 71 Szabó István, Kara Zsombor
KLKA Angoltagozatos - Ziccer Bocsok 2022. január 15. szombat 70 - 17 Szabó István, Kara Zsombor
Ziccer Bocsok - KLKA Szigeti 2022. január 15. szombat 28 - 55 Korompai Zsolt László, Földesi Boglárka
K csoport Kocsis Sándor Sportközpont (1107 Budapest Bihari út 31.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Vasas Bolhák - Vasas Akadémia U10 2022. január 16. vasárnap 21 - 66 Lukács Rezső Tamás, Kovács Róbert Márió
Újpest-MT/C - Vasas Bolhák 2022. január 16. vasárnap 35 - 27 Lukács Rezső Tamás, Kovács Róbert Márió
Vasas Akadémia U10 - Újpest-MT/C 2022. január 16. vasárnap 73 - 14 Lukács Rezső Tamás, Kovács Róbert Márió
L csoport Grosics Gyula Általános Iskola (1119 Budapest Bikszádi utca 11-15.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
BEAC Törökugrató - TFSE 2022. január 16. vasárnap 09:00 Belák Dorka, Földesi Boglárka
TFSE - BLF Kenguruk 2022. január 16. vasárnap 10:15 Belák Dorka, Földesi Boglárka
BLF Kenguruk - BEAC Törökugrató 2022. január 16. vasárnap 74 - 24 Győri Ferenc, Brunner Brúnó
M csoport Kocsis Sándor Sportközpont (1107 Budapest Bihari út 31.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Budapesti Honvéd SE/B - BLF Bolhák 2022. január 16. vasárnap 92 - 6 Gere Kálmán Richárd, Horváth Brúnó József
Kéksárga Zsiráfok - Budapesti Honvéd SE/B 2022. január 16. vasárnap 0 - 0 Gere Kálmán Richárd, Horváth Brúnó József
BLF Bolhák - Kéksárga Zsiráfok 2022. január 16. vasárnap 0 - 0 Gere Kálmán Richárd, Horváth Brúnó József
N csoport Lázár Ervin Általános Iskola (1041 Budapest Erzsébet utca 31.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Kaszás Minik - Keresztúri SE 2022. január 15. szombat 16 - 57 Korompai Zsolt László, Földesi Boglárka
KLKS Dunaalmás - Kaszás Minik 2022. január 15. szombat 9 - 85 Kara Zsombor, Koncz Levente
Keresztúri SE - KLKS Dunaalmás 2022. január 15. szombat 93 - 13 Kara Zsombor, Koncz Levente
O csoport Kocsis Sándor Sportközpont (1107 Budapest Bihari út 31.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Budafoki Bolhák - Budapesti Honvéd SE-Bakáts-Molnár 2022. január 15. szombat 45 - 16 Hegedűs Attila, Török Béla
Törekvés Törpicúrok - Budafoki Bolhák 2022. január 15. szombat 7 - 63 Belák Dorka, Kovács Gedeon
Budapesti Honvéd SE-Bakáts-Molnár - Törekvés Törpicúrok 2022. január 15. szombat 40 - 11 Belák Dorka, Kovács Gedeon
P csoport Zrínyi Miklós Gimnázium (1108 Budapest Mádi utca 173.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
TF-BP JAK - MAFC Csiki 2022. január 16. vasárnap 16 - 42 Tahin András, Kovács Gedeon
Városgazda Utánpótlás Akadémia - TF-BP JAK 2022. január 16. vasárnap 50 - 34 Tahin András, Kovács Gedeon
MAFC Csiki - Ziccer Pumák 2022. január 16. vasárnap 84 - 3 Nagy Joel, Földesi Boglárka
Ziccer Pumák - Városgazda Utánpótlás Akadémia 2022. január 16. vasárnap 10 - 74 Nagy Joel, Földesi Boglárka
Q csoport Zrínyi Miklós Gimnázium (1108 Budapest Mádi utca 173.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
SZPA-HSE - HSE 2022. január 15. szombat 0 - 0 Hőgerl Bence, Boros Krisztina
Józsefvárosi KC - SZPA-HSE 2022. január 15. szombat 10:15 Bujtor Péter, Kovács Gedeon
HSE - Józsefvárosi KC 2022. január 15. szombat 11:30 Bujtor Péter, Kovács Gedeon
R csoport Zrínyi Miklós Gimnázium (1108 Budapest Mádi utca 173.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
KKS-Törpikék - FKE Kőrösi 2022. január 15. szombat 0 - 0 Hőgerl Bence, Korpás Máté
FKE Kőrösi - Ziccer Oroszlánok 2022. január 15. szombat 0 - 0 Hőgerl Bence, Korpás Máté
Ziccer Oroszlánok - KKS-Törpikék 2022. január 15. szombat 0 - 0 Török Béla, Horváth Brúnó József
10. régió
A csoport Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola (2092 Budakeszi Árpád fejedelem tér 1.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
BSC Telki - BKG PRIMA AKADÉMIA U11/V 2022. január 16. vasárnap 78 - 37 Szundy Gábor, Nagy Barnabás Albert
BKG PRIMA AKADÉMIA U11/V - Gödi Gödények 2022. január 16. vasárnap 36 - 63 Szundy Gábor, Nagy Barnabás Albert
Gödi Gödények - BSC Telki 2022. január 16. vasárnap 61 - 56 Szundy Gábor, Nagy Barnabás Albert
B csoport Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola (2092 Budakeszi Árpád fejedelem tér 1.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Vasas Áldás Basket - Gödöllői SK 2022. január 16. vasárnap 54 - 45 Szűcs Tamás, Neubrandt Roland
DMTK/A - Vasas Áldás Basket 2022. január 16. vasárnap 37 - 79 Szűcs Tamás, Neubrandt Roland
Gödöllői SK - DMTK/A 2022. január 16. vasárnap 46 - 45 Szundy Gábor, Neubrandt Roland
C csoport Telki (Telki, Kamilla utca 2. 2089)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Pilis Basket - BKG-Veresegyház 2022. január 16. vasárnap 60 - 47 Miklósi László, Hamzi Virág
Herceghalmi Tigrisek - Pilis Basket 2022. január 16. vasárnap 36 - 66 Miklósi László, Hamzi Virág
BKG-Veresegyház - Herceghalmi Tigrisek 2022. január 16. vasárnap 110 - 27 Miklósi László, Hamzi Virág
D csoport Telki (Telki, Kamilla utca 2. 2089)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
KVSE U11 - Diósdi Sasok KE 2022. január 16. vasárnap 41 - 66 Gyurkovics István János, Nagy Csenge
Viadukt SE - KVSE U11 2022. január 16. vasárnap 34 - 81 Gyurkovics István János, Nagy Csenge
Diósdi Sasok KE - Viadukt SE 2022. január 16. vasárnap 82 - 28 Gyurkovics István János, Nagy Csenge
E csoport Telki (Telki, Kamilla utca 2. 2089)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
BTDSE Taksonyi Ördögök/A - BSC Budakeszi 2022. január 15. szombat 18 - 65 Hamzi Virág, Balogh Csaba
ICT Pilots - BTDSE Taksonyi Ördögök/A 2022. január 15. szombat 41 - 27 Porkoláb Mercédesz Anett, Veress Botond
BSC Budakeszi - ICT Pilots 2022. január 15. szombat 77 - 14 Porkoláb Mercédesz Anett, Veress Botond
F csoport Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola (2092 Budakeszi Árpád fejedelem tér 1.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
DMTK/B - BSC Farkasrét 2022. január 15. szombat 0 - 0 Molnár Tamás, Tóth Csongor Demeter
BSC Farkasrét - CKE U11 2022. január 15. szombat 47 - 23 Molnár Tamás, Tóth Csongor Demeter
CKE U11 - DMTK/B 2022. január 15. szombat 0 - 0 Miklósi László, Nagy Dániel Zoltán
G csoport Telki (Telki, Kamilla utca 2. 2089)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Pátyi SE - Százhalombattai KSE 2022. január 15. szombat 18 - 103 Sersovszky Gergely Péter, Fajszi Zsombor Levente
RADOBASKET - Pátyi SE 2022. január 15. szombat 92 - 22 Sersovszky Gergely Péter, Fajszi Zsombor Levente
Százhalombattai KSE - RADOBASKET 2022. január 15. szombat 92 - 44 Hamzi Virág, Balogh Csaba
H csoport Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola (2092 Budakeszi Árpád fejedelem tér 1.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
ELITE Basket - Pilisi Mennydörgők 2022. január 15. szombat 25 - 22 Miklósi László, Nagy Dániel Zoltán
Szentendrei Kölyökfarkasok - BDSEbasket U11 2022. január 15. szombat 28 - 38 Miklósi László, Nagy Dániel Zoltán
ELITE Basket - BDSEbasket U11 2022. január 15. szombat 28 - 50 Gyurkovics István János, Paulik Benjámin
Pilisi Mennydörgők - Szentendrei Kölyökfarkasok 2022. január 15. szombat 18 - 23 Gyurkovics István János, Paulik Benjámin

Megyei szövetségek