|
"B" Döntő | Gabányi László Sportcsarnok (1116 Budapest Hauszmann Alajos utca 5.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Kaszások Akadémia/A - PVSK Nemzeti Akadémia/A | 2021. május 25. kedd | 73 - 70 | Hőgerl Bence, Belák Dorka |
Szegedi KE/A - Vasas Akadémia | 2021. május 25. kedd | 77 - 65 | Borsos Balázs, Kutrik Andrea |
Zsíros Akadémia Kőbánya - Miskolci SI Vadmacskák/A | 2021. május 25. kedd | 64 - 55 | Bárány Levente, Bujtor Péter |
BEAC - Újbuda KA/B - Török Flóris-Törekvés SE/A | 2021. május 25. kedd | 49 - 68 | Pál Roland, Hegedűs Attila |
PVSK Nemzeti Akadémia/A - Vasas Akadémia | 2021. május 27. csütörtök | 72 - 84 | Hőgerl Bence, Hegedűs Attila |
Miskolci SI Vadmacskák/A - BEAC - Újbuda KA/B | 2021. május 27. csütörtök | 53 - 73 | Bárány Levente, Kutrik Andrea |
Kaszások Akadémia/A - Szegedi KE/A | 2021. május 27. csütörtök | 58 - 74 | Pál Roland, Borsos Balázs |
Zsíros Akadémia Kőbánya - Török Flóris-Törekvés SE/A | 2021. május 27. csütörtök | 71 - 61 | Bujtor Péter, Belák Dorka |
PVSK Nemzeti Akadémia/A - Miskolci SI Vadmacskák/A | 2021. május 29. szombat | 84 - 61 | Hőgerl Bence, Borsos Balázs |
Vasas Akadémia - BEAC - Újbuda KA/B | 2021. május 29. szombat | 62 - 60 | Kutrik Andrea, Belák Dorka |
Kaszások Akadémia/A - Török Flóris-Törekvés SE/A | 2021. május 29. szombat | 56 - 63 | Bárány Levente, Hegedűs Attila |
Szegedi KE/A - Zsíros Akadémia Kőbánya | 2021. május 29. szombat | 83 - 65 | Bujtor Péter, Pál Roland |
Poszt | M. | Érték | |||
---|---|---|---|---|---|
1 |
Drahos Leila
Szegedi KE / A
|
1-2 | 3 | 26.00 | |
2 |
Czirkos Anna Panka
Kaszások Akadémia/A
|
2-3 | 3 | 26.00 | |
3 |
Szikszai Franciska
Török Flóris - Törekvés SE
|
2 | 3 | 21.33 | |
4 |
Bokros Boglárka
MVSI Vadmacskák/A
|
2 | 3 | 20.33 | |
5 |
Szanyi Borbála
PVSK Nemzeti Akadémia/A
|
3 | 3 | 18.67 | |
6 |
Hőgye Petra Panna
PVSK Nemzeti Akadémia/A
|
3 | 3 | 18.33 | |
7 |
Josepovits Kinga
Zsíros Akadémia
|
5 | 3 | 17.67 | |
8 |
Sági Regina Petra
BEAC - Újbuda Kosárlabda Akadémia / B
|
2-3 | 3 | 17.00 |
Poszt | M. | Érték (*) | |||
---|---|---|---|---|---|
1 |
Drahos Leila
Szegedi KE / A
|
1-2 | 3 | 37.33 | |
2 |
Josepovits Kinga
Zsíros Akadémia
|
5 | 3 | 33.00 | |
3 |
Czirkos Anna Panka
Kaszások Akadémia/A
|
2-3 | 3 | 32.67 | |
4 |
Kendelényi Luca
Vasas Akadémia
|
4-5 | 3 | 30.33 | |
5 |
Hőgye Petra Panna
PVSK Nemzeti Akadémia/A
|
3 | 3 | 28.00 | |
6 |
Bokros Boglárka
MVSI Vadmacskák/A
|
2 | 3 | 26.00 | |
7 |
Harmati Emma Róza
Vasas Akadémia
|
4-5 | 3 | 19.67 | |
8 |
Szikszai Franciska
Török Flóris - Törekvés SE
|
2 | 3 | 19.34 |
Poszt | M. | Érték | |||
---|---|---|---|---|---|
1 |
Kendelényi Luca
Vasas Akadémia
|
4-5 | 3 | 10.67 | |
2 |
Josepovits Kinga
Zsíros Akadémia
|
5 | 3 | 10.00 | |
3 |
Czirkos Anna Panka
Kaszások Akadémia/A
|
2-3 | 3 | 8.33 | |
4 |
Szanyi Borbála
PVSK Nemzeti Akadémia/A
|
3 | 3 | 8.00 | |
5 |
Komlósi-Geri Tímea
Török Flóris - Törekvés SE
|
3 | 7.00 | ||
6 |
Hőgye Petra Panna
PVSK Nemzeti Akadémia/A
|
3 | 3 | 6.33 | |
7 |
Harmati Emma Róza
Vasas Akadémia
|
4-5 | 3 | 5.67 | |
8 |
Szászfai Zsófia
MVSI Vadmacskák/A
|
4 | 3 | 5.33 |
Poszt | M. | Érték | |||
---|---|---|---|---|---|
1 |
Josepovits Kinga
Zsíros Akadémia
|
5 | 3 | 8.00 | |
2 |
Hőgye Petra Panna
PVSK Nemzeti Akadémia/A
|
3 | 3 | 5.67 | |
3 |
Tóth Lilien
Török Flóris - Törekvés SE
|
3 | 3 | 5.00 | |
4 |
Bokros Boglárka
MVSI Vadmacskák/A
|
2 | 3 | 5.00 | |
5 |
Harmati Emma Róza
Vasas Akadémia
|
4-5 | 3 | 4.00 | |
6 |
Harka Stefánia Laura
BEAC - Újbuda Kosárlabda Akadémia / B
|
4-5 | 3 | 4.00 | |
7 |
Kendelényi Luca
Vasas Akadémia
|
4-5 | 3 | 3.67 | |
8 |
Limpek Lilla Julianna
BEAC - Újbuda Kosárlabda Akadémia / B
|
1-2 | 3 | 3.67 |
Poszt | M. | Érték | |||
---|---|---|---|---|---|
1 |
Josepovits Kinga
Zsíros Akadémia
|
5 | 3 | 18.00 | |
2 |
Kendelényi Luca
Vasas Akadémia
|
4-5 | 3 | 14.33 | |
3 |
Hőgye Petra Panna
PVSK Nemzeti Akadémia/A
|
3 | 3 | 12.00 | |
4 |
Czirkos Anna Panka
Kaszások Akadémia/A
|
2-3 | 3 | 11.33 | |
5 |
Harmati Emma Róza
Vasas Akadémia
|
4-5 | 3 | 9.67 | |
6 |
Bokros Boglárka
MVSI Vadmacskák/A
|
2 | 3 | 9.67 | |
7 |
Szanyi Borbála
PVSK Nemzeti Akadémia/A
|
3 | 3 | 9.67 | |
8 |
Drahos Leila
Szegedi KE / A
|
1-2 | 3 | 8.67 |
Poszt | M. | Érték | |||
---|---|---|---|---|---|
1 |
Drahos Leila
Szegedi KE / A
|
1-2 | 3 | 5.00 | |
2 |
Szabó Emília Erzsébet
Vasas Akadémia
|
1-2 | 3 | 4.67 | |
3 |
Pásztor Arina
Zsíros Akadémia
|
1 | 3 | 3.33 | |
4 |
Limpek Lilla Julianna
BEAC - Újbuda Kosárlabda Akadémia / B
|
1-2 | 3 | 3.33 | |
5 |
Takács Mirabel
Zsíros Akadémia
|
2 | 3 | 3.00 | |
6 |
Sági Regina Petra
BEAC - Újbuda Kosárlabda Akadémia / B
|
2-3 | 3 | 2.67 | |
7 |
Szikszai Franciska
Török Flóris - Törekvés SE
|
2 | 3 | 2.67 | |
8 |
Csirke Petra Panna
PVSK Nemzeti Akadémia/A
|
1 | 3 | 2.67 |
Poszt | M. | Érték | |||
---|---|---|---|---|---|
1 |
Drahos Leila
Szegedi KE / A
|
1-2 | 3 | 5.67 | |
2 |
Csirke Petra Panna
PVSK Nemzeti Akadémia/A
|
1 | 3 | 5.00 | |
3 |
Sági Regina Petra
BEAC - Újbuda Kosárlabda Akadémia / B
|
2-3 | 3 | 4.67 | |
4 |
Hőgye Petra Panna
PVSK Nemzeti Akadémia/A
|
3 | 3 | 4.67 | |
5 |
Limpek Lilla Julianna
BEAC - Újbuda Kosárlabda Akadémia / B
|
1-2 | 3 | 4.67 | |
6 |
Szanyi Borbála
PVSK Nemzeti Akadémia/A
|
3 | 3 | 3.33 | |
7 |
Szikszai Franciska
Török Flóris - Törekvés SE
|
2 | 3 | 3.00 | |
8 |
Dömös Hédi
PVSK Nemzeti Akadémia/A
|
2 | 3 | 3.00 |
Poszt | M. | Érték | |||
---|---|---|---|---|---|
1 |
Mészáros Ágota
Vasas Akadémia
|
2-3 | 3 | 6.00 | |
2 |
Jánosi Flóra Csillag
BEAC - Újbuda Kosárlabda Akadémia / B
|
1-2 | 3 | 6.00 | |
3 |
Szanyi Borbála
PVSK Nemzeti Akadémia/A
|
3 | 3 | 5.67 | |
4 |
Szabó Emília Erzsébet
Vasas Akadémia
|
1-2 | 3 | 5.33 | |
5 |
Csirke Petra Panna
PVSK Nemzeti Akadémia/A
|
1 | 3 | 5.00 | |
6 |
Sági Regina Petra
BEAC - Újbuda Kosárlabda Akadémia / B
|
2-3 | 3 | 4.67 | |
7 |
Drahos Leila
Szegedi KE / A
|
1-2 | 3 | 4.67 | |
8 |
Kendelényi Luca
Vasas Akadémia
|
4-5 | 3 | 4.67 |
Poszt | M. | Érték | |||
---|---|---|---|---|---|
1 |
Josepovits Kinga
Zsíros Akadémia
|
5 | 3 | 4.00 | |
2 |
Kendelényi Luca
Vasas Akadémia
|
4-5 | 3 | 3.33 | |
3 |
Czirkos Anna Panka
Kaszások Akadémia/A
|
2-3 | 3 | 3.00 | |
4 |
Uherkovich Míra
PVSK Nemzeti Akadémia/A
|
4 | 2 | 2.50 | |
5 |
Komlósi-Geri Tímea
Török Flóris - Törekvés SE
|
3 | 2.33 | ||
6 |
Puskás Lili Anna
Vasas Akadémia
|
4 | 2 | 2.00 | |
7 |
Dömös Hédi
PVSK Nemzeti Akadémia/A
|
2 | 3 | 1.67 | |
8 |
Hőgye Petra Panna
PVSK Nemzeti Akadémia/A
|
3 | 3 | 1.33 |
Poszt | M. | Érték | |||
---|---|---|---|---|---|
1 |
Czirkos Anna Panka
Kaszások Akadémia/A
|
2-3 | 3 | 29.67 | |
2 |
Szikszai Franciska
Török Flóris - Törekvés SE
|
2 | 3 | 29.00 | |
3 |
Limpek Lilla Julianna
BEAC - Újbuda Kosárlabda Akadémia / B
|
1-2 | 3 | 29.00 | |
4 |
Tóth Lilien
Török Flóris - Törekvés SE
|
3 | 3 | 28.67 | |
5 |
Drahos Leila
Szegedi KE / A
|
1-2 | 3 | 28.33 | |
6 |
Babay-Bognár Kinga
Kaszások Akadémia/A
|
1-2 | 3 | 28.33 | |
7 |
Kendelényi Luca
Vasas Akadémia
|
4-5 | 3 | 28.33 | |
8 |
Hőgye Petra Panna
PVSK Nemzeti Akadémia/A
|
3 | 3 | 28.33 |