Fiú Kadett - 2020/2021
Szakaszok
A csoport
A csoport Hódtói Sportcsarnok (6800 Hódmezővásárhely Ormos Ede utca 18. )
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Szombathelyi SI KA/A - Vásárhelyi Kosársuli/A 2020. szeptember 12. szombat 83 - 35 Czékmán Csaba, Barabás Dorina Mónika
Lehel Kosársuli - Beszterce KK 2020. szeptember 12. szombat 67 - 43 Utasi Balázs, Tóth Tamás
Beszterce KK - Szombathelyi SI KA/A 2020. szeptember 12. szombat 45 - 94 Utasi Balázs, Tóth Tamás
Lehel Kosársuli - Vásárhelyi Kosársuli/A 2020. szeptember 12. szombat 72 - 71 Czékmán Csaba, Dr. Kozma Gábor
Vásárhelyi Kosársuli/A - Beszterce KK 2020. szeptember 13. vasárnap 53 - 38 Márkus Gábor, Barabás Dorina Mónika
Szombathelyi SI KA/A - Lehel Kosársuli 2020. szeptember 13. vasárnap 86 - 51 Utasi Balázs, Tóth Tamás
Tabella
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
1 Szombathelyi SI KA/A
Szombathelyi SI KA/A
3 1.00 6 3 0 263 131 GY3 2-0 1-0 3-0
2 Lehel Kosársuli
Lehel Kosársuli
3 0.83 5 2 1 190 200 V1 2-0 0-1 2-1
3 Vásárhelyi Kosársuli / A
Vásárhelyi Kosársuli / A
3 0.67 4 1 2 159 193 GY1 1-0 0-2 1-2
4 Beszterce KK
Beszterce KK
3 0.50 3 0 3 126 214 V3 0-1 0-2 0-3


B csoport
B csoport Vasas Pasaréti Sportcentrum (1026 Budapest Pasaréti út 11-13.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Dávid Kornél KA Aligators - Vasas Akadémia/B 2020. szeptember 12. szombat 75 - 72 Minár László Balázs, Jankovics Viktor Zsolt
Budafoki KK - Kiss Lenke KA/A 2020. szeptember 12. szombat 50 - 78 Minár László Balázs, Jankovics Viktor Zsolt
Budafoki KK - Dávid Kornél KA Aligators 2020. szeptember 12. szombat 53 - 104 Bagi Bálint, NAGY ISTVÁN
Kiss Lenke KA/A - Vasas Akadémia/B 2020. szeptember 12. szombat 55 - 107 Bagi Bálint, NAGY ISTVÁN
Vasas Akadémia/B - Budafoki KK 2020. szeptember 13. vasárnap 95 - 31 Gruber Nikolett Lilla, Sancilio Alexis
Dávid Kornél KA Aligators - Kiss Lenke KA/A 2020. szeptember 13. vasárnap 108 - 48 Gruber Nikolett Lilla, Sancilio Alexis
Tabella
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
1 DKKA/A
DKKA/A
3 1.00 6 3 0 287 173 GY3 2-0 1-0 3-0
2 Vasas Akadémia/B
Vasas Akadémia/B
3 0.83 5 2 1 274 161 GY2 1-0 1-1 2-1
3 Kiss Lenke KA/A
Kiss Lenke KA/A
3 0.67 4 1 2 181 265 V2 0-1 1-1 1-2
4 Budafoki KK
Budafoki KK
3 0.50 3 0 3 134 277 V3 0-2 0-1 0-3


C csoport
C csoport Soproni Vas- és Villamosipari Szakképző Isk. és Gimn. (9400 Sopron Ferenczy János utca 7.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
MAFC/A - Soproni Sportiskola KA/B 2020. szeptember 12. szombat 81 - 33 Polyák Máté, Popgyákunik Balázs
MEAFC/A - Alba Fehérvár/A 2020. szeptember 12. szombat 68 - 55 Polyák Máté, Popgyákunik Balázs
Alba Fehérvár/A - MAFC/A 2020. szeptember 12. szombat 51 - 92 Polyák Máté, Popgyákunik Balázs
MEAFC/A - Soproni Sportiskola KA/B 2020. szeptember 12. szombat 84 - 61 Kiss Márton Balázs, Nagy Bernát
Soproni Sportiskola KA/B - Alba Fehérvár/A 2020. szeptember 13. vasárnap 66 - 81 DR. MAGYARI TIBOR, Magyar Gyöngyi
MAFC/A - MEAFC/A 2020. szeptember 13. vasárnap 71 - 38 DR. MAGYARI TIBOR, Magyar Gyöngyi
Tabella
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
1 MAFC/A
MAFC/A
3 1.00 6 3 0 244 122 GY3 2-0 1-0 3-0
2 MEAFC/A
MEAFC/A
3 0.83 5 2 1 190 187 V1 2-0 0-1 2-1
3 Alba Fehérvár/A
Alba Fehérvár/A
3 0.67 4 1 2 187 226 GY1 0-1 1-1 1-2
4 Soproni Sportiskola KA/B
Soproni Sportiskola KA/B
3 0.50 3 0 3 160 246 V3 0-1 0-2 0-3


D csoport
D csoport British International School (1037 Budapest Kiscelli köz 17)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Szolnoki KA/A - Nyíregyházi Sportcentrum/A 2020. szeptember 19. szombat 94 - 49 Tatár Domonkos, Vigh Balázs
Egri VSI KOK - Budapesti Bikák A 2020. szeptember 19. szombat 74 - 36 Belák Zoltán, Novák Bence
Budapesti Bikák A - Szolnoki KA/A 2020. szeptember 19. szombat 19 - 111 Belák Zoltán, Tatár Domonkos
Egri VSI KOK - Nyíregyházi Sportcentrum/A 2020. szeptember 19. szombat 53 - 57 Novák Bence, Vigh Balázs
Nyíregyházi Sportcentrum/A - Budapesti Bikák A 2020. szeptember 20. vasárnap 90 - 55 Novák Bence, Tatár Domonkos
Szolnoki KA/A - Egri VSI KOK 2020. szeptember 20. vasárnap 82 - 40 Belák Zoltán, Vigh Balázs
Tabella
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
1 Szolnoki KA/A
Szolnoki KA/A
3 1.00 6 3 0 287 108 GY3 2-0 1-0 3-0
2 Nyíregyházi Sportcentrum/A
Nyíregyházi Sportcentrum/A
3 0.83 5 2 1 196 202 GY2 1-0 1-1 2-1
3 Egri VSI KOK
Egri VSI KOK
3 0.67 4 1 2 167 175 V2 1-1 0-1 1-2
4 Budapesti Bikák A
Budapesti Bikák A
3 0.50 3 0 3 110 275 V3 0-1 0-2 0-3


E csoport
E csoport Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok (9400 Sopron Ady Endre utca 5.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Soproni Sportiskola KA/A - Kecskeméti KA/B 2020. szeptember 12. szombat 105 - 63 Kapusi Gábor, Buzai Patrik
Kaposvári SI - DMTK 2020. szeptember 12. szombat 105 - 34 Buzai Patrik, Dr Tallós Gábor
DMTK - Soproni Sportiskola KA/A 2020. szeptember 12. szombat 25 - 132 Kiss Márton Balázs, Szlávik Bence
Kaposvári SI - Kecskeméti KA/B 2020. szeptember 12. szombat 91 - 37 Buzai Patrik, Szlávik Bence
Kecskeméti KA/B - DMTK 2020. szeptember 13. vasárnap 72 - 54 Kapusi Gábor, Dr Tallós Gábor
Soproni Sportiskola KA/A - Kaposvári SI 2020. szeptember 13. vasárnap 95 - 58 Kapusi Gábor, Szlávik Bence
Tabella
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
1 Soproni Sportiskola KA/A
Soproni Sportiskola KA/A
3 1.00 6 3 0 332 146 GY3 2-0 1-0 3-0
2 Kaposvári Delfinek/A
Kaposvári Delfinek/A
3 0.83 5 2 1 254 166 V1 2-0 0-1 2-1
3 Kecskeméti KA/B
Kecskeméti KA/B
3 0.67 4 1 2 172 250 GY1 1-0 0-2 1-2
4 DMTK
DMTK
3 0.50 3 0 3 113 309 V3 0-1 0-2 0-3


F csoport
F csoport Westsik Vilmos Élelmiszeripari Szakközépiskola (4400 Nyíregyháza Semmelweis utca 15.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
NKA Pécs/A - NYKK-Eötvös 2020. szeptember 12. szombat 126 - 36 Nyíri Péter Patrik, Molnár Péter Zoltán
Atomerőmű SE/A - Budapesti Honvéd / B 2020. szeptember 12. szombat 105 - 54 Szulics Zsolt János, dr. Marjay Péter
Budapesti Honvéd / B - NKA Pécs/A 2020. szeptember 12. szombat 62 - 126 Gergely Csaba, Scholtz Zoltán
Atomerőmű SE/A - NYKK-Eötvös 2020. szeptember 12. szombat 110 - 48 Gergely Csaba, Horányi András
NYKK-Eötvös - Budapesti Honvéd / B 2020. szeptember 13. vasárnap 57 - 111 Szulics Zsolt János, Páll Vivien Zsanett
NKA Pécs/A - Atomerőmű SE/A 2020. szeptember 13. vasárnap 81 - 72 Makrai Márton, Tóth Tamás
Tabella
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
1 NKA Pécs/A
NKA Pécs/A
3 1.00 6 3 0 333 170 GY3 2-0 1-0 3-0
2 Atomerőmű SE/A
Atomerőmű SE/A
3 0.83 5 2 1 287 183 V1 2-0 0-1 2-1
3 Budapesti Honvéd / B
Budapesti Honvéd / B
3 0.67 4 1 2 227 288 GY1 0-1 1-1 1-2
4 NYKK-Eötvös
NYKK-Eötvös
3 0.50 3 0 3 141 347 V3 0-1 0-2 0-3


G csoport
G csoport Simon János Kosárlabda Csarnok (1134 Budapest Dózsa György út 53.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Budapesti Honvéd / A - NKA Pécs/B 2020. szeptember 12. szombat 102 - 41 Gaál Norbert, Matics Sándor
AKMÉ Körmendi Törpördögök - MAFC/B 2020. szeptember 12. szombat 69 - 33 Gaál Norbert, Matics Sándor
MAFC/B - Budapesti Honvéd / A 2020. szeptember 12. szombat 36 - 150 Jankovics Viktor Zsolt, Csoma Viktor
AKMÉ Körmendi Törpördögök - NKA Pécs/B 2020. szeptember 12. szombat 61 - 39 Jankovics Viktor Zsolt, Csoma Viktor
NKA Pécs/B - MAFC/B 2020. szeptember 13. vasárnap 81 - 52 Bagi Bálint, Szőts Dávid István
Budapesti Honvéd / A - AKMÉ Körmendi Törpördögök 2020. szeptember 13. vasárnap 96 - 50 Bagi Bálint, Szőts Dávid István
Tabella
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
1 Budapesti Honvéd / A
Budapesti Honvéd / A
3 1.00 6 3 0 348 127 GY3 2-0 1-0 3-0
2 AKMÉ Körmendi Törpördögök
AKMÉ Körmendi Törpördögök
3 0.83 5 2 1 180 168 V1 2-0 0-1 2-1
3 NKA Pécs/B
NKA Pécs/B
3 0.67 4 1 2 161 215 GY1 1-0 0-2 1-2
4 MAFC/B
MAFC/B
3 0.50 3 0 3 121 300 V3 0-1 0-2 0-3


H csoport
H csoport Bajza József Általános Iskola (1046 Budapest Bajza József utca 2.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Újpest-MT/A - SZEDEÁK/A 2020. szeptember 12. szombat 69 - 74 Major Ádám, Bagi Bálint
SZEDEÁK/A - Debreceni KA/B 2020. szeptember 12. szombat 75 - 46 Nepp László Oszkár, Komlódi Benedek
Debreceni KA/B - Újpest-MT/A 2020. szeptember 12. szombat 78 - 75 Nepp László Oszkár, Komlódi Benedek
Tabella
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
1 SZEDEÁK/A
SZEDEÁK/A
2 1.00 4 2 0 149 115 GY2 1-0 1-0 2-0
2 Debreceni KA/B
Debreceni KA/B
2 0.75 3 1 1 124 150 GY1 1-0 0-1 1-1
3 Újpest-MT/A
Újpest-MT/A
2 0.50 2 0 2 144 152 V2 0-1 0-1 0-2


Megyei szövetségek