Fiú Serdülő - 2020/2021
Szakaszok
Dél-Nyugati Régió
A csoport Nemzeti Kosárlabda Akadémia (7632 Pécs Megyeri út 74/1)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
NKA Pécs/A - NKA Pécs/B 2020. november 14. szombat 137 - 27 Dr. Danka Péter, Székely Bernadett
Bajai Bácska FKE/A - KASI Delfinek/A 2020. november 14. szombat 2 - 0 Dr. Danka Péter, Székely Bernadett
NKA Pécs/B - KASI Delfinek/A 2020. november 14. szombat 2 - 0 Marossy Gergely, Märcz Péter
NKA Pécs/A - Bajai Bácska FKE/A 2020. november 14. szombat 107 - 27 Marossy Gergely, Märcz Péter
B csoport Kozármislenyi Sportcsarnok (7761 Kozármisleny Alkotmány tér 58.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Atomerőmű-GYKSE - Kozármisleny SE 2020. november 15. vasárnap 77 - 94 Lovász Balázs, Hergyó-Bencze Gábor
KASI Delfinek/B - Bajai Bácska FKE/B 2020. november 15. vasárnap 68 - 58 Lovász Balázs, Ignácz Kristóf
Atomerőmű-GYKSE - Bajai Bácska FKE/B 2020. november 15. vasárnap 66 - 59 dr. Szakács Imre Vilmos, Ignácz Kristóf
Kozármisleny SE - KASI Delfinek/B 2020. november 15. vasárnap 58 - 113 dr. Szakács Imre Vilmos, Hergyó-Bencze Gábor
C csoport Szuhay-Sportközpont (7200 Dombóvár Gyenis Antal utca 18.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Dombóvári Kosársuli KE - Marcali VSZSE 2020. november 14. szombat 80 - 47 Bálind Attila, Domokos Bence
Marcali VSZSE - Knipl Kft. Bonyhádi KSE 2020. november 14. szombat 81 - 49 Fodor Sándor Balázs, Domokos Bence
Knipl Kft. Bonyhádi KSE - Dombóvári Kosársuli KE 2020. november 14. szombat 19 - 89 Bálind Attila, Fodor Sándor Balázs
D csoport Nagykanizsai Szakképzési Centrum Thúry György Szakképző Isk. (8800 Nagykanizsa Ady Endre utca 29.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Kanizsa KK - Siófoki Kosársuli 2020. november 21. szombat 73 - 27 Szabó Tibor, Imre Márk
KASI Delfinek/C - PVSK Nemzeti Akadémia/B 2020. november 21. szombat 2 - 0 Benedek Zoltán, Szabó Tibor
Siófoki Kosársuli - PVSK Nemzeti Akadémia/B 2020. november 21. szombat 2 - 0 Benedek Zoltán, Imre Márk
Kanizsa KK - KASI Delfinek/C 2020. november 21. szombat 88 - 67 Szabó Tibor, Imre Márk
E csoport
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Atomerőmű-GYKSE/B - Dunaújvárosi Sárkányok Egyeztetés alatt
NKA Pécs/C - Monok SE Egyeztetés alatt
Dél-Keleti Régió
A csoport Zöld Ház (5000 Szolnok Karczag L. utca 2.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Pityke KSE - Szolnoki KA/A 2020. november 14. szombat 96 - 66 Zahorán Kitti Mária, Kovács Máté Zádor
Kecskeméti KA/A - SZEDEÁK/A 2020. november 14. szombat 89 - 61 Gyenge Gábor, Fenyvesi Zénó
Szolnoki KA/A - SZEDEÁK/A 2020. november 14. szombat 90 - 72 Fehérvári Gergely, Terjéki András
Pityke KSE - Kecskeméti KA/A 2020. november 14. szombat 100 - 79 Mezei Tibor, Fenyvesi Zénó
B csoport Hódtói Sportcsarnok (6800 Hódmezővásárhely Ormos Ede utca 18. )
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Félegyházi TSI - Békési SZSK 2020. november 14. szombat 69 - 63 Czékmán Csaba, Bartucz Csaba
Vásárhelyi Kosársuli/A - Kecskeméti KA/B 2020. november 14. szombat 86 - 32 Czékmán Csaba, Bartucz Csaba
Békési SZSK - Kecskeméti KA/B 2020. november 14. szombat 66 - 48 Utasi Balázs, Barabás Dorina Mónika
Félegyházi TSI - Vásárhelyi Kosársuli/A 2020. november 14. szombat 67 - 56 Utasi Balázs, Barabás Dorina Mónika
C csoport KÉSZ Aréna Városi Sportcsarnok (6100 Kiskunfélegyháza Kossuth Lajos utca 35.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
SZEDEÁK/B - Békéscsabai KK 2020. november 14. szombat 0 - 0 Baukó Ferenc, Gelányi Dániel
Szolnoki KA/B - Nagykőrösi Sólymok 2020. november 14. szombat 78 - 48 Baukó Ferenc, Kovács István
Békéscsabai KK - Nagykőrösi Sólymok 2020. november 14. szombat 0 - 2 Kovács István, Gelányi Dániel
SZEDEÁK/B - Szolnoki KA/B 2020. november 14. szombat 0 - 2 Baukó Ferenc, Gelányi Dániel
D csoport Dr. Papp László Városi Sportcsarnok (6600 Szentes Jövendő utca 1.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Szentesi KK - Békéscsabai KK/B 2020. november 15. vasárnap 2 - 0 Tóth Tamás, Dr. Kozma Gábor
Békéscsabai KK/B - Vásárhelyi Kosársuli/B 2020. november 15. vasárnap 0 - 2 Tóth Tamás, Liszkai Dávid
Vásárhelyi Kosársuli/B - Szentesi KK 2020. november 15. vasárnap 64 - 28 Liszkai Dávid, Dr. Kozma Gábor
Észak-Keleti Régió
A csoport Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bencs László Szakközépiskolája (4400 Nyíregyháza Tiszavasvári út 12. )
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Cívis KK U14A - Egri VSI KOK/A 2020. november 14. szombat 130 - 34 Tóth Tamás Zoltán, Páll Vivien Zsanett
Nyíregyházi Sportcentrum - Szerencsi Darazsak 2020. november 14. szombat 71 - 58 Molnár Péter Zoltán, Scholtz Zoltán
Egri VSI KOK/A - Szerencsi Darazsak 2020. november 14. szombat 63 - 75 Szulics Zsolt János, Szabó Zsuzsa
Cívis KK U14A - Nyíregyházi Sportcentrum 2020. november 14. szombat 112 - 49 Ferenczi Tamás, dr. Marjay Péter
B csoport Miskolci Egyetem, Körcsarnok (3508 Miskolc Egyetem út 5. )
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
MEAFC - Jezsuita - MEAFC/B 2020. november 15. vasárnap 144 - 30 Lónáth László, dr. Nagy Zsombor
MEAFC/B - NYKK-Eötvös/A 2020. november 15. vasárnap 2 - 0 Szobonya Erik, Molnár Zoltán
NYKK-Eötvös/A - MEAFC - Jezsuita 2020. november 15. vasárnap 0 - 2 Marton Péter, Molnár Zoltán
C csoport Kemény Ferenc Sportcsarnok (3300 Eger Stadion utca 8.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Lehel Kosársuli/A - BKG Príma Akadémia U14FHA 2020. november 15. vasárnap 2 - 0 Vaszi Ádám, Takács Zoltán
Debreceni Sportcentrum Sportiskola/B - Egri VSI KOK/B 2020. november 15. vasárnap 61 - 53 Vaszi Ádám, Szalontai Dorina
BKG Príma Akadémia U14FHA - Egri VSI KOK/B 2020. november 15. vasárnap 0 - 2 Takács Zoltán, Szalontai Dorina
Lehel Kosársuli/A - Debreceni Sportcentrum Sportiskola/B 2020. november 15. vasárnap 76 - 55 Vaszi Ádám, Takács Zoltán
D csoport Miskolci Egyetem, Körcsarnok (3508 Miskolc Egyetem út 5. )
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Tiszaújvárosi Phoenix KK - Salgótarjáni KI 2020. november 14. szombat 2 - 0 Sörlei Attila, Vaszi Ádám
Salgótarjáni KI - MEAFC/C 2020. november 14. szombat 0 - 2 Sörlei Attila, Vaszi Ádám
MEAFC/C - Tiszaújvárosi Phoenix KK 2020. november 14. szombat 76 - 54 Sörlei Attila, Vaszi Ádám
E csoport KSK Tornacsarnok (3700 Kazincbarcika Lini István tér 4.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
NYÍKSE Tűzgolyók M. U14 - Sláger Kazincbarcika 2020. november 14. szombat 2 - 0 Molnár Zoltán, Dr. Ormay Gábor
Észak-Nyugati Régió
A csoport Körmend Városi Sportcsarnok (9900 Körmend Kossuth Lajos utca 36. )
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Zalakerámia ZTE KK/A - Körmendi Törpördögök 2020. november 15. vasárnap 94 - 47 Csák Máté Károly, Ugróczky Péter
Soproni Sportiskola/A - Szombathelyi Sportiskola KA/A 2020. november 15. vasárnap 116 - 49 Csák Máté Károly, Ugróczky Péter
Körmendi Törpördögök - Szombathelyi Sportiskola KA/A 2020. november 15. vasárnap 81 - 69 DR. MAGYARI TIBOR, Schneider Bertold Antal
Zalakerámia ZTE KK/A - Soproni Sportiskola/A 2020. november 15. vasárnap 61 - 53 DR. MAGYARI TIBOR, Schneider Bertold Antal
B csoport Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok (2840 Oroszlány Szent Borbála tér 2.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Dávid Kornél KA/A - Dávid Kornél KA/B 2020. november 14. szombat 120 - 47 Kaposi Renátó, Alina Lázár
OSE Lions/A - Győri KC/A 2020. november 14. szombat 105 - 64 Kaposi Renátó, Novák Bence
Dávid Kornél KA/B - Győri KC/A 2020. november 14. szombat 75 - 82 Kéri István, Alina Lázár
Dávid Kornél KA/A - OSE Lions/A 2020. november 14. szombat 144 - 90 Kéri István, Novák Bence
C csoport Arena Savaria Munkacsarnoka (9700 Szombathely Sugár út 18.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Alba Fehérvár/A - Soproni Tigrisek 2020. november 14. szombat 50 - 114 Németh András, Magyar Gyöngyi
Soproni Sportiskola/B - Ifjú Sólymok 2020. november 14. szombat 59 - 72 Németh András, Magyar Gyöngyi
Alba Fehérvár/A - Soproni Sportiskola/B 2020. november 14. szombat 75 - 42 Dr. Popgyákunik Balázs, Németh Balázs
Soproni Tigrisek - Ifjú Sólymok 2020. november 14. szombat 143 - 34 Dr. Popgyákunik Balázs, Németh Balázs
D csoport UFM ARÉNA (9200 Mosonmagyaróvár Gorkij utca 1.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Credobus Mosonmagyaróvár - Dávid Kornél KA/C 2020. november 15. vasárnap 91 - 56 Káli Szabolcs, Lugosi Lilla
VUKE - Veszprém/A - RICSILLA 2020. november 15. vasárnap 32 - 122 Káli Szabolcs, Nagy Péter
Dávid Kornél KA/C - VUKE - Veszprém/A 2020. november 15. vasárnap 79 - 45 Nagy Péter, Lugosi Lilla
Credobus Mosonmagyaróvár - RICSILLA 2020. november 15. vasárnap 45 - 123 Káli Szabolcs, Lugosi Lilla
E csoport Bakony Sporttelep (8400 Ajka Felsőcsingeri út 1.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Zalakerámia ZTE KK/B - Ajka 2020. november 14. szombat 2 - 0 Prieger Mihály, Majkó Ádám
Várpalota Sárkányok - Alba Fehérvár/B 2020. november 14. szombat 2 - 0 Oláh Gabriella, Majkó Ádám
Ajka - Alba Fehérvár/B 2020. november 14. szombat 0 - 0 Prieger Mihály, Oláh Gabriella
Zalakerámia ZTE KK/B - Várpalota Sárkányok 2020. november 14. szombat 42 - 74 Prieger Mihály, Oláh Gabriella
F csoport CAMUGO® SportLab Kosárlabda Csarnok (1117 Budapest, Hunyadi János út 16.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
AF-Tatabányai Medvék - Tatai SE 2020. november 14. szombat 13 - 133 Gaál Norbert, Hőgerl Bence
Tatai SE - Bicskei Pilóták 2020. november 14. szombat 80 - 51 Gaál Norbert, Hőgerl Bence
Bicskei Pilóták - AF-Tatabányai Medvék 2020. november 14. szombat 90 - 15 Kovács Róbert Márió, Hegedűs Attila
G csoport Csermák József Rendezvénycsarnok (8300 Tapolca Alkotmány utca 7.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Tapolcai Tigrisek - Soproni Sportiskola Akadémia/C 2020. november 14. szombat 60 - 89 Sebesi Gábor, Fülöp András
Győri KC/B - Esztergom 2020. november 14. szombat 26 - 54 Sebesi Gábor, Fülöp Ádám
Tapolcai Tigrisek - Győri KC/B 2020. november 14. szombat 70 - 42 Sebesi Gábor, Fülöp András
Soproni Sportiskola Akadémia/C - Esztergom 2020. november 14. szombat 46 - 69 Sebesi Gábor, Fülöp András
H csoport
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
VUKE - Veszprém/B - Sopronkövesd-Soproni Sportiskola Egyeztetés alatt
OSE Titánok U14 - VUKE - Veszprém/B Egyeztetés alatt
Sopronkövesd-Soproni Sportiskola - OSE Titánok U14 Egyeztetés alatt
Közép Régió
A csoport Vasas Pasaréti Sportcentrum (1026 Budapest Pasaréti út 11-13.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Zsíros Akadémia Kőbánya/A - MAFC/A 2020. november 14. szombat 20 - 0
MAFC/A - Budapesti Honvéd 2020. november 14. szombat 0 - 20
Vasas Akadémia/A - Zsíros Akadémia Kőbánya/A 2020. november 14. szombat 99 - 40 Gruber Nikolett Lilla, Szőts Dávid István
Vasas Akadémia/A - Budapesti Honvéd 2020. november 14. szombat 96 - 41 Gruber Nikolett Lilla, Szőts Dávid István
B csoport Simon János Kosárlabda Csarnok (1134 Budapest Dózsa György út 53.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Óbudai Kosárlabda Akadémia/A - Budapesti Honvéd/B 2020. november 21. szombat 81 - 60 Szentpáli-Gavallér Csaba, Pál Roland
Kiss Lenke KA/A - Gödi SE 2020. november 21. szombat 2 - 0 Szentpáli-Gavallér Csaba, Pál Roland
Budapesti Honvéd/B - Gödi SE 2020. november 21. szombat 2 - 0 Szőts Dávid István, Németh Fanni
Óbudai Kosárlabda Akadémia/A - Kiss Lenke KA/A 2020. november 21. szombat 83 - 50 Szőts Dávid István, Németh Fanni
C csoport Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok (1103 Budapest Kada utca 27-29.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Vasas Akadémia/B - Zsíros Akadémia Kőbánya/B 2020. november 15. vasárnap 72 - 42 Bárány Levente, Koncsag Csaba
MAFC/B - Újpest-MT/A 2020. november 15. vasárnap 78 - 45 Bárány Levente, Koncsag Csaba
Zsíros Akadémia Kőbánya/B - Újpest-MT/A 2020. november 15. vasárnap 92 - 38 Magyar Zoltán, Hőgerl Bence
Vasas Akadémia/B - MAFC/B 2020. november 15. vasárnap 61 - 38 Magyar Zoltán, Hőgerl Bence
D csoport Dunaharaszti Városi Sportcsarnok (2330 Dunaharaszti Napsugár utca)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
DMTK - Budapest Basket 2020. november 15. vasárnap 57 - 44 Magda János József, Horváth Emese Kata
Radobasket/A - Kiss Lenke KA/B 2020. november 15. vasárnap 78 - 39 Magda János József, Horváth Emese Kata
Budapest Basket - Kiss Lenke KA/B 2020. november 15. vasárnap 100 - 55 Vigh Balázs, Belák Dorka
DMTK - Radobasket/A 2020. november 15. vasárnap 78 - 53 Vigh Balázs, Belák Dorka
E csoport Simon János Kosárlabda Csarnok (1134 Budapest Dózsa György út 53.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Monori SE - Budapest Csepel 2020. november 22. vasárnap 0 - 2 Tahin András, Hegedűs Attila
Budapest Csepel - Budapesti Honvéd/C 2020. november 22. vasárnap 61 - 30 Tahin András, Hőgerl Bence
Budapesti Honvéd/C - Monori SE 2020. november 22. vasárnap 2 - 0 Hőgerl Bence, Hegedűs Attila
F csoport Rózsakerti D. I. Református Gimnázium (1223 Budapest, Rákóczi út 17-21.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Óbudai Kosárlabda Akadémia/B - BKG Príma Akadémia U14F 2020. november 14. szombat 66 - 72 Kovács Róbert Márió, Boros Krisztina
Vasas Áldás Basket - Budafoki KK 2020. november 14. szombat 79 - 89 Kovács Róbert Márió, Boros Krisztina
BKG Príma Akadémia U14F - Budafoki KK 2020. november 14. szombat 65 - 63 Bárány Levente, Borsos Balázs
Óbudai Kosárlabda Akadémia/B - Vasas Áldás Basket 2020. november 14. szombat 44 - 91 Bárány Levente, Borsos Balázs
G csoport Tungsram Csarnok (1043 Budapest Megyeri út 6.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Herceghalmi Tigrisek - Keresztúri SE 2020. december 5. szombat 09:00
Újpest-MT/B - Szentendrei KSE 2020. december 5. szombat 11:00
H csoport
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
ELITE Basket - Ziccer KS Egyeztetés alatt
SZPA-HSE - ELITE Basket Egyeztetés alatt
Ziccer KS - SZPA-HSE Egyeztetés alatt
I csoport Petőfi Sándor Általános Iskola (2100 Gödöllő Munkácsy Mihály utca 1.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Gödöllői Sport Klub - TFSE 2020. november 15. vasárnap 0 - 0 Gyurkovics István János, Szűcs Tamás
Radobasket/B - Újpest-MT/C 2020. november 15. vasárnap 0 - 0 Gyurkovics István János, Szűcs Tamás
Gödöllői Sport Klub - Radobasket/B 2020. november 15. vasárnap 0 - 0 Szundy Gábor, Fajszi Zsombor Levente
TFSE - Újpest-MT/C 2020. november 15. vasárnap 0 - 0 Szundy Gábor, Fajszi Zsombor Levente
J csoport
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
BKG Príma Akadémia U14F/2 - Zuglói Sasok Egyeztetés alatt
K csoport CAMUGO® SportLab Kosárlabda Csarnok (1117 Budapest, Hunyadi János út 16.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
KVSE - Százhalombattai KSE 2020. november 15. vasárnap 0 - 0 Hamzi Virág, Liktor Viktor
L csoport
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
HSE U14 - Parthus SE Egyeztetés alatt
KKS - HSE U14 Egyeztetés alatt
Parthus SE - KKS Egyeztetés alatt
M csoport British International School (1037 Budapest Kiscelli köz 17)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
PILIS Basket - Bikák KK 2020. november 28. szombat 12:00
Bikák KK - WSK 2020. november 28. szombat 14:00
WSK - PILIS Basket 2020. november 28. szombat 16:00

Megyei szövetségek