|
A csoport | Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok (1103 Budapest Kada utca 27-29.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Zsíros Akadémia Kőbánya/A - MAFC Gabányi | 2021. április 25. vasárnap | 46 - 50 | Bárány Levente, Hegedűs Attila |
Csata Csillagok - Zsíros Akadémia Kőbánya/A | 2021. április 25. vasárnap | 59 - 54 | Bárány Levente, Németh Fanni |
MAFC Gabányi - Csata Csillagok | 2021. április 25. vasárnap | 52 - 51 | Németh Fanni , Hegedűs Attila |
B csoport | Darázsfészek Kosárlabda Csarnok (1104 Budapest Harmat u. 88. (Kada köz.)) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Budafoki Bikák - BEAC Újbuda KA | 2021. április 25. vasárnap | 00:00 | |
Vasas Amazonok - Budafoki Bikák | 2021. április 25. vasárnap | 00:00 | |
BEAC Újbuda KA - Vasas Amazonok | 2021. április 25. vasárnap | 52 - 62 | Kovács Róbert Márió, Waigand Ágoston |
C csoport | Darázsfészek Kosárlabda Csarnok (1104 Budapest Harmat u. 88. (Kada köz.)) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Csata-Pannónia - BLF KK/A | 2021. április 24. szombat | 53 - 89 | Bárány Levente, Konta Csanád János |
MAFC Heisler - Csata-Pannónia | 2021. április 24. szombat | 62 - 63 | Bárány Levente, Hegedűs Attila |
BLF KK/A - MAFC Heisler | 2021. április 24. szombat | 78 - 52 | Hegedűs Attila, Konta Csanád János |
D csoport | Kocsis Sándor Sportközpont (1107 Budapest Bihari út 31.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
KöLöKöS Fiúk - Török Sasok | 2021. április 24. szombat | 69 - 59 | Ürögi Zsolt, Mészáros Nándor Lajos |
Óbudai Kaszások/A - KöLöKöS Fiúk | 2021. április 24. szombat | 54 - 77 | Ürögi Zsolt, Mészáros Nándor Lajos |
Török Sasok - Óbudai Kaszások/A | 2021. április 24. szombat | 54 - 45 | Bujtor Péter, Kutrik Andrea |
E csoport | Kocsis Sándor Sportközpont (1107 Budapest Bihari út 31.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Zsíros Akadémia Kőbánya Lányok - BEAC Újbuda KA/B | 2021. április 24. szombat | 60 - 32 | Bujtor Péter, Kutrik Andrea |
Vasas Akadémia U11 - Zsíros Akadémia Kőbánya Lányok | 2021. április 24. szombat | 45 - 34 | Szőke Gábor, Mészáros Nándor Lajos |
BEAC Újbuda KA/B - Vasas Akadémia U11 | 2021. április 24. szombat | 33 - 35 | Szőke Gábor, Mészáros Nándor Lajos |
F csoport | Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok (1103 Budapest Kada utca 27-29.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Ziccer Tigrisek - Zsíros Akadémia Kőbánya/B | 2021. április 24. szombat | 73 - 47 | Szőke Gábor, Waigand Ágoston |
Vasas Bolhák - Ziccer Tigrisek | 2021. április 24. szombat | 55 - 41 | Szőke Gábor, Koncsag Csaba |
Zsíros Akadémia Kőbánya/B - Vasas Bolhák | 2021. április 24. szombat | 32 - 83 | Koncsag Csaba, Waigand Ágoston |
Fiú Régiós Jamboree | Darázsfészek Kosárlabda Csarnok (1104 Budapest Harmat u. 88. (Kada köz.)) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Vasas Akadémia U12 - Gödi Gödények | 2021. április 25. vasárnap | 20 - 0 | Bujtor Péter, Bárány Levente |
Budapesti Honvéd Sportegyesület/A - Vasas Áldás Basket | 2021. április 25. vasárnap | 78 - 56 | Bujtor Péter, Bárány Levente |
Gödi Gödények - Vasas Áldás Basket | 2021. április 25. vasárnap | 0 - 20 | Kovács Róbert Márió, Hőgerl Bence |
Vasas Akadémia U12 - Budapesti Honvéd Sportegyesület/A | 2021. április 25. vasárnap | 99 - 46 | Kovács Róbert Márió, Hőgerl Bence |
G csoport | CAMUGO SportLab Kosárlabda Csarnok (1117 Budapest, Hunyadi János út 16.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Budapesti Honvéd SE Bakáts-Molnár - MTK Budapest | 2021. április 25. vasárnap | 41 - 23 | Győri Ferenc, Kiss Bálint |
MTK Budapest - Keresztúri SE/A | 2021. április 25. vasárnap | 31 - 58 | Győri Ferenc, Kiss Bálint |
Keresztúri SE/A - Budapesti Honvéd SE Bakáts-Molnár | 2021. április 25. vasárnap | 46 - 22 | Konta Csanád János, Frányó Csanád |
H csoport | Göllner Mária Waldorf Gimnázium (1048 Budapest Lakkozó u. 1-5) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Óbudai Kaszások/B - Újpest-MT/A | 2021. április 25. vasárnap | 00:00 | |
Zuglói Sasok - Óbudai Kaszások/B | 2021. április 25. vasárnap | 00:00 | |
Újpest-MT/A - Zuglói Sasok | 2021. április 25. vasárnap | 25 - 43 | Tahin András, Koncsag Csaba |
I csoport | Kocsis Sándor Sportközpont (1107 Budapest Bihari út 31.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
TFSE - PSE Párducok | 2021. április 25. vasárnap | 00:00 | |
Vasas Cicák - TFSE | 2021. április 25. vasárnap | 00:00 | |
PSE Párducok - Vasas Cicák | 2021. április 25. vasárnap | 57 - 38 | Szőke Gábor, Boros Krisztina |
J csoport | Göllner Mária Waldorf Gimnázium (1048 Budapest Lakkozó u. 1-5) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Óbudai Kaszások Boys - Budapesti Honvéd Sportegyesület/B | 2021. április 25. vasárnap | 00:00 | |
KöLöKöS Lányok - Óbudai Kaszások Boys | 2021. április 25. vasárnap | 00:00 | |
Budapesti Honvéd Sportegyesület/B - KöLöKöS Lányok | 2021. április 25. vasárnap | 47 - 29 | Tahin András, Koncsag Csaba |
K csoport | Kocsis Sándor Sportközpont (1107 Budapest Bihari út 31.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Óbudai Kaszások/C - Török Sasmadarak | 2021. április 25. vasárnap | 00:00 | |
Németvölgyi Bocsok - Óbudai Kaszások/C | 2021. április 25. vasárnap | 00:00 | |
Török Sasmadarak - Németvölgyi Bocsok | 2021. április 25. vasárnap | 51 - 16 | Szőke Gábor, Boros Krisztina |
L csoport | CAMUGO SportLab Kosárlabda Csarnok (1117 Budapest, Hunyadi János út 16.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Budapesti Honvéd Sportegyesület/C - BUDAFOKI BaKoK | 2021. április 25. vasárnap | 28 - 22 | Török Béla, Frányó Csanád |
Óbudai Kaszások Girls - Budapesti Honvéd Sportegyesület/C | 2021. április 25. vasárnap | 51 - 25 | Török Béla, Marjai Réka |
BUDAFOKI BaKoK - Óbudai Kaszások Girls | 2021. április 25. vasárnap | 31 - 49 | Marjai Réka, Frányó Csanád |
Leány Régiós Jamboree | Darázsfészek Kosárlabda Csarnok (1104 Budapest Harmat u. 88. (Kada köz.)) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
DVTK Akadémia - Atomerőmű-KSC Szekszárd | 2021. április 24. szombat | 52 - 65 | Pál Roland, Kovács Róbert Márió |
Kecskeméti KA Vadmacskák - Széchenyi KA | 2021. április 24. szombat | 47 - 53 | Pál Roland, Kovács Róbert Márió |
DVTK Akadémia - Kecskeméti KA Vadmacskák | 2021. április 24. szombat | 50 - 48 | Bujtor Péter, Boros Krisztina |
Atomerőmű-KSC Szekszárd - Széchenyi KA | 2021. április 24. szombat | 62 - 57 | Bujtor Péter, Boros Krisztina |
M csoport | CAMUGO SportLab Kosárlabda Csarnok (1117 Budapest, Hunyadi János út 16.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Budai Aranysakálok - KKS-Tigers | 2021. április 24. szombat | 51 - 36 | Győri Ferenc, Boros Krisztina |
Újpest-MT/B - Budai Aranysakálok | 2021. április 24. szombat | 46 - 14 | Győri Ferenc, Boros Krisztina |
KKS-Tigers - Újpest-MT/B | 2021. április 24. szombat | 12 - 41 | Győri Ferenc, Kovács Gedeon |
N csoport | CAMUGO SportLab Kosárlabda Csarnok (1117 Budapest, Hunyadi János út 16.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Budapest Csepel - WSK | 2021. április 25. vasárnap | 60 - 23 | Konta Csanád János, Frányó Csanád |
MAFC-Mokos - Budapest Csepel | 2021. április 25. vasárnap | 31 - 31 | Zakár Adrienn, Kiss Bálint |
WSK - MAFC-Mokos | 2021. április 25. vasárnap | 18 - 54 | Zakár Adrienn, Kiss Bálint |
O csoport | CAMUGO SportLab Kosárlabda Csarnok (1117 Budapest, Hunyadi János út 16.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
FKE Kőrösi - JKC | 2021. április 24. szombat | 00:00 | |
SZSE U12 - Budapesti Honvéd Sportegyesület Lányok | 2021. április 24. szombat | 49 - 20 | Marjai Réka, Kovács Gedeon |
Budapesti Honvéd Sportegyesület Lányok - FKE Kőrösi | 2021. április 24. szombat | 29 - 12 | Ürögi Zsolt, Marjai Réka |
FKE Kőrösi - SZSE U12 | 2021. április 24. szombat | 17 - 51 | Ürögi Zsolt, Marjai Réka |
A csoport | Telki (Telki, Kamilla utca 2. 2089) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Parthus SE - Herceghalmi Tigrisek | 2021. április 24. szombat | 71 - 50 | Sersovszky Gergely Péter, Fajszi Zsombor Levente |
DMTK Leány - Parthus SE | 2021. április 24. szombat | 67 - 68 | Sersovszky Gergely Péter, Fajszi Zsombor Levente |
Herceghalmi Tigrisek - DMTK Leány | 2021. április 24. szombat | 55 - 64 | Liktor Viktor, Porkoláb Mercédesz Anett |
B csoport | Telki (Telki, Kamilla utca 2. 2089) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
BSC - Gödi SE-Dk. Kiscicák | 2021. április 24. szombat | 78 - 55 | Liktor Viktor, Porkoláb Mercédesz Anett |
Parthus SE II. - BSC | 2021. április 24. szombat | 65 - 71 | Agócs Gábor Mihály, Paulik Benjámin |
Gödi SE-Dk. Kiscicák - Parthus SE II. | 2021. április 24. szombat | 46 - 64 | Agócs Gábor Mihály, Paulik Benjámin |
C csoport | Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola (2092 Budakeszi Árpád fejedelem tér 1.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Százhalombattai KSE - Monori SE | 2021. április 24. szombat | 47 - 64 | Dr. Kovács András, Tóth Csongor Demeter |
Repülő Mókusok - Százhalombattai KSE | 2021. április 24. szombat | 38 - 47 | Dr. Kovács András, Tóth Csongor Demeter |
Monori SE - Repülő Mókusok | 2021. április 24. szombat | 75 - 53 | Miklósi László, Hamzi Virág |
D csoport | Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola (2092 Budakeszi Árpád fejedelem tér 1.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
BKG Veresegyház - BKG PRÍMA AKADÉMIA U12 SZIGET | 2021. április 25. vasárnap | 91 - 28 | Mátyás Ferenc, Porkoláb Mercédesz Anett |
E csoport | Telki (Telki, Kamilla utca 2. 2089) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Viadukt SE - DMTK | 2021. április 25. vasárnap | 58 - 56 | Agócs Gábor Mihály, Fajszi Zsombor Levente |
PILIS Basket - Viadukt SE | 2021. április 25. vasárnap | 58 - 66 | Agócs Gábor Mihály, Fajszi Zsombor Levente |
DMTK - PILIS Basket | 2021. április 25. vasárnap | 71 - 35 | Hamzi Virág, Belák Dorka |
F csoport | Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola (2092 Budakeszi Árpád fejedelem tér 1.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
BKG PRÍMA AKADÉMIA U12 MONOR - Diósdi Sasok | 2021. április 24. szombat | 47 - 42 | Miklósi László, Hamzi Virág |
G csoport | Telki (Telki, Kamilla utca 2. 2089) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Radobasket BDSE/A - Radobasket Gárdonyi/A | 2021. április 25. vasárnap | 0 - 0 | Hamzi Virág, Belák Dorka |
BTDSE Taksonyi Ördögök - Radobasket BDSE/A | 2021. április 25. vasárnap | 56 - 32 | Gyurkovics István János, Miklósi László |
Radobasket Gárdonyi/A - BTDSE Taksonyi Ördögök | 2021. április 25. vasárnap | 0 - 0 | Gyurkovics István János, Miklósi László |
H csoport | Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola (2092 Budakeszi Árpád fejedelem tér 1.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Gödöllői SK - ELITE Basket | 2021. április 25. vasárnap | 63 - 48 | Mátyás Ferenc, Porkoláb Mercédesz Anett |
CKE U12 - Gödöllői SK | 2021. április 25. vasárnap | 19 - 106 | Dr. Kovács András, Garami Júlia Eszter |
ELITE Basket - CKE U12 | 2021. április 25. vasárnap | 56 - 35 | Dr. Kovács András, Garami Júlia Eszter |