|
A csoport | Szent Imre Kat. Gimn. Ált. Isk. Kollégium Óvoda és Alapfokú Műv. Isk. (4400 Nyíregyháza Ungvár stny. 19.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Cívis KK U12A - Karcagi SE Pusztai Sasok/A | 2020. október 10. szombat | 74 - 36 | Molnár Péter Zoltán, Scholtz Zoltán |
Nyíregyházi Sportcentrum - Zsákoló Zsiráfok | 2020. október 10. szombat | 94 - 42 | Nyíri Péter Patrik, Horányi András |
Cívis KK U12A - Nyíregyházi Sportcentrum | 2020. október 10. szombat | 12:00 | Tóth Tamás Zoltán, dr. Marjay Péter |
Cívis KK U12A - Zsákoló Zsiráfok | 2020. október 10. szombat | 12:00 | Tóth Tamás Zoltán, dr. Marjay Péter |
Karcagi SE Pusztai Sasok/A - Nyíregyházi Sportcentrum | 2020. október 10. szombat | 12:00 | Tóth Tamás Zoltán, dr. Marjay Péter |
Karcagi SE Pusztai Sasok/A - Zsákoló Zsiráfok | 2020. október 10. szombat | 87 - 39 | Tóth Tamás Zoltán, dr. Marjay Péter |
Cívis KK U12A - Nyíregyházi Sportcentrum | 2020. október 10. szombat | 78 - 43 | Szulics Zsolt János, Horányi András |
Cívis KK U12A - Zsákoló Zsiráfok | 2020. október 10. szombat | 12:00 | Szulics Zsolt János, Horányi András |
Karcagi SE Pusztai Sasok/A - Nyíregyházi Sportcentrum | 2020. október 10. szombat | 12:00 | Szulics Zsolt János, Horányi András |
Karcagi SE Pusztai Sasok/A - Zsákoló Zsiráfok | 2020. október 10. szombat | 12:00 | Szulics Zsolt János, Horányi András |
B csoport | Szent Imre Kat. Gimn. Ált. Isk. Kollégium Óvoda és Alapfokú Műv. Isk. (4400 Nyíregyháza Ungvár stny. 19.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Cívis KK Macskatigrisek - Nyíkse Tűzgolyók M. U12 | 2020. október 11. vasárnap | 85 - 24 | Tóth Tamás Zoltán, Páll Vivien Zsanett |
Zsákoló Zsiráfok ’’B’’ - NYKK Eötvös | 2020. október 11. vasárnap | 10 - 102 | Horányi András , dr. Marjay Péter |
Nyíkse Tűzgolyók M. U12 - Zsákoló Zsiráfok ’’B’’ | 2020. október 11. vasárnap | 12:00 | Szulics Zsolt János, Scholtz Zoltán |
Nyíkse Tűzgolyók M. U12 - NYKK Eötvös | 2020. október 11. vasárnap | 12:00 | Szulics Zsolt János, Scholtz Zoltán |
Cívis KK Macskatigrisek - Zsákoló Zsiráfok ’’B’’ | 2020. október 11. vasárnap | 12:00 | Molnár Péter Zoltán, Szabó Zsuzsa |
Cívis KK Macskatigrisek - NYKK Eötvös | 2020. október 11. vasárnap | 12:00 | Molnár Péter Zoltán, Szabó Zsuzsa |
Nyíkse Tűzgolyók M. U12 - Zsákoló Zsiráfok ’’B’’ | 2020. október 11. vasárnap | 48 - 46 | Molnár Péter Zoltán, Szabó Zsuzsa |
Nyíkse Tűzgolyók M. U12 - NYKK Eötvös | 2020. október 11. vasárnap | 12:00 | Molnár Péter Zoltán, Szabó Zsuzsa |
Cívis KK Macskatigrisek - Zsákoló Zsiráfok ’’B’’ | 2020. október 11. vasárnap | 12:00 | Szulics Zsolt János, Scholtz Zoltán |
Cívis KK Macskatigrisek - NYKK Eötvös | 2020. október 11. vasárnap | 68 - 39 | Szulics Zsolt János, Scholtz Zoltán |
A csoport | Miskolci Egyetem, Körcsarnok (3508 Miskolc Egyetem út 5. ) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
MEAFC Cápakölykök - Szerencsi Varázslók | 2020. október 11. vasárnap | 103 - 18 | Lengyel Ádám József, Molnár Zoltán |
DVTK Akadémia - MEAFC Cápakölykök | 2020. október 11. vasárnap | 37 - 52 | Lengyel Ádám József, Szobonya Erik |
Szerencsi Varázslók - DVTK Akadémia | 2020. október 11. vasárnap | 17 - 84 | Szobonya Erik, Molnár Zoltán |
B csoport | Miskolci Egyetem, Körcsarnok (3508 Miskolc Egyetem út 5. ) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
DVTK-ÉLKSK Zemplén - MEAFC Basket Bulls | 2020. október 10. szombat | 89 - 37 | Szobonya Erik, Molnár Krisztián |
Tiszaújvárosi Phoenix KK - DVTK-ÉLKSK Zemplén | 2020. október 10. szombat | 55 - 57 | Marton Péter, Szobonya Erik |
MEAFC Basket Bulls - Tiszaújvárosi Phoenix KK | 2020. október 10. szombat | 27 - 57 | Marton Péter, Molnár Krisztián |
C csoport | Miskolci Egyetem, Körcsarnok (3508 Miskolc Egyetem út 5. ) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
DVTK-ÉLKSK Tiszaújváros - MEZŐCSÁTI NINCS ZSÁK | 2020. október 11. vasárnap | 42 - 54 | Takács Zoltán, Szalontai Dorina |
Fürge Gyik DSE - MEAFC-Bársony | 2020. október 11. vasárnap | 19 - 26 | Takács Zoltán, Szalontai Dorina |
DVTK-ÉLKSK Tiszaújváros - MEAFC-Bársony | 2020. október 11. vasárnap | 42 - 12 | Sörlei Attila, Takács Zoltán |
MEZŐCSÁTI NINCS ZSÁK - Fürge Gyik DSE | 2020. október 11. vasárnap | 16:00 | Sörlei Attila, Takács Zoltán |
MEZŐCSÁTI NINCS ZSÁK - Cívis KK Kunszentmárton | 2020. október 11. vasárnap | 16:00 | Sörlei Attila, Takács Zoltán |
DVTK-ÉLKSK Tiszaújváros - Fürge Gyik DSE | 2020. október 11. vasárnap | 16:00 | Sörlei Attila, Takács Zoltán |
DVTK-ÉLKSK Tiszaújváros - Fürge Gyik DSE | 2020. október 11. vasárnap | 17:30 | Sörlei Attila, Szalontai Dorina |
DVTK-ÉLKSK Tiszaújváros - Cívis KK Kunszentmárton | 2020. október 11. vasárnap | 17:30 | Sörlei Attila, Szalontai Dorina |
MEZŐCSÁTI NINCS ZSÁK - Fürge Gyik DSE | 2020. október 11. vasárnap | 61 - 12 | Sörlei Attila, Szalontai Dorina |
MEZŐCSÁTI NINCS ZSÁK - Cívis KK Kunszentmárton | 2020. október 11. vasárnap | 17:30 | Sörlei Attila, Szalontai Dorina |
D csoport | Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium (3524 Miskolc Fényi Gyula tér 2-12.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
MEAFC-Struccolók - Miskolci Sportiskola Kossuth | 2020. október 11. vasárnap | 135 - 3 | Bene Szilárd Csaba, Béres Dávid |
DVTK Akadémia/B - Salgótarjáni KI | 2020. október 11. vasárnap | 56 - 14 | Bene Szilárd Csaba, Béres Dávid |
MEAFC-Struccolók - DVTK Akadémia/B | 2020. október 11. vasárnap | 12:00 | dr. Nagy Zsombor, Dr. Ormay Gábor |
MEAFC-Struccolók - Salgótarjáni KI | 2020. október 11. vasárnap | 12:00 | dr. Nagy Zsombor, Dr. Ormay Gábor |
Miskolci Sportiskola Kossuth - DVTK Akadémia/B | 2020. október 11. vasárnap | 12:00 | dr. Nagy Zsombor, Dr. Ormay Gábor |
Miskolci Sportiskola Kossuth - Salgótarjáni KI | 2020. október 11. vasárnap | 21 - 43 | dr. Nagy Zsombor, Dr. Ormay Gábor |
Miskolci Sportiskola Kossuth - Salgótarjáni KI | 2020. október 11. vasárnap | 13:30 | dr. Nagy Zsombor, Dr. Ormay Gábor |
MEAFC-Struccolók - DVTK Akadémia/B | 2020. október 11. vasárnap | 85 - 18 | dr. Nagy Zsombor, Dr. Ormay Gábor |
MEAFC-Struccolók - Salgótarjáni KI | 2020. október 11. vasárnap | 13:30 | dr. Nagy Zsombor, Dr. Ormay Gábor |
Miskolci Sportiskola Kossuth - DVTK Akadémia/B | 2020. október 11. vasárnap | 13:30 | dr. Nagy Zsombor, Dr. Ormay Gábor |
A csoport | Karacs Teréz Általános Iskola (5630 Békés Szántó Albert utca 3.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Békési Gladiátorok - SZEDEÁK Bikák | 2020. október 10. szombat | 0 - 2 | Bere Márton Brúnó, Váczi Mihály |
Békéscsabai KK - Békési Gladiátorok | 2020. október 10. szombat | 2 - 0 | PAPY ZSOLT, Bere Márton Brúnó |
SZEDEÁK Bikák - Békéscsabai KK | 2020. október 10. szombat | 89 - 22 | Váczi Mihály, PAPY ZSOLT |
B csoport | B. Nagy Pál (Véső úti) Sportcsarnok (5000 Szolnok Véső út) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Lehel Kosársuli - SZECSKA Szöcskék | 2020. október 10. szombat | 77 - 25 | Pál-Szabó Sándor János, Kovács Karina Erzsébet |
Szolnoki Sportcentrum - Szeged KE-Bulldogok | 2020. október 10. szombat | 2 - 0 | Pál-Szabó Sándor János, Kovács Karina Erzsébet |
Szolnoki Sportcentrum - SZECSKA Szöcskék | 2020. október 10. szombat | 12:00 | Fenyvesi Zénó, Terjéki András |
SZECSKA Szöcskék - Szeged KE-Bulldogok | 2020. október 10. szombat | 2 - 0 | Fenyvesi Zénó, Terjéki András |
Lehel Kosársuli - SZECSKA Szöcskék | 2020. október 10. szombat | 12:00 | Fenyvesi Zénó, Terjéki András |
Lehel Kosársuli - Szeged KE-Bulldogok | 2020. október 10. szombat | 12:00 | Fenyvesi Zénó, Terjéki András |
Lehel Kosársuli - SZECSKA Szöcskék | 2020. október 10. szombat | 13:30 | Fenyvesi Zénó, Terjéki András |
Lehel Kosársuli - Szolnoki Sportcentrum | 2020. október 10. szombat | 30 - 88 | Fenyvesi Zénó, Terjéki András |
Szolnoki Sportcentrum - SZECSKA Szöcskék | 2020. október 10. szombat | 13:30 | Fenyvesi Zénó, Terjéki András |
Szolnoki Sportcentrum - Szeged KE-Bulldogok | 2020. október 10. szombat | 13:30 | Fenyvesi Zénó, Terjéki András |
C csoport | Szegedi Szakképzési Centrum Kossuth Zsuzsanna Szakképző Iskolájának Tornaterme (6724 Szeged Kodály tér 1.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
SZEDEÁK Kisbikák - SZEDEÁK Aranysakálok | 2020. október 10. szombat | 63 - 27 | Tóth Tamás, Gedra János |
Cívis KK – GFE Gyakorló Szarvas - Szentesi KK | 2020. október 10. szombat | 45 - 64 | dr. Márok Soma, Gedra János |
SZEDEÁK Kisbikák - Cívis KK – GFE Gyakorló Szarvas | 2020. október 10. szombat | 11:00 | Tóth Tamás, Gedra János |
SZEDEÁK Kisbikák - Szentesi KK | 2020. október 10. szombat | 11:00 | Tóth Tamás, Gedra János |
SZEDEÁK Aranysakálok - Cívis KK – GFE Gyakorló Szarvas | 2020. október 10. szombat | 62 - 34 | Tóth Tamás, Gedra János |
SZEDEÁK Aranysakálok - Szentesi KK | 2020. október 10. szombat | 11:00 | Tóth Tamás, Gedra János |
SZEDEÁK Kisbikák - Cívis KK – GFE Gyakorló Szarvas | 2020. október 10. szombat | 12:30 | Tóth Tamás, dr. Márok Soma |
SZEDEÁK Kisbikák - Szentesi KK | 2020. október 10. szombat | 69 - 22 | Tóth Tamás, dr. Márok Soma |
SZEDEÁK Aranysakálok - Cívis KK – GFE Gyakorló Szarvas | 2020. október 10. szombat | 12:30 | Tóth Tamás, dr. Márok Soma |
SZEDEÁK Aranysakálok - Szentesi KK | 2020. október 10. szombat | 12:30 | Tóth Tamás, dr. Márok Soma |
D csoport | Hódtói Sportcsarnok (6800 Hódmezővásárhely Ormos Ede utca 18. ) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
HSA Pumák - Vásárhelyi Párducok | 2020. október 18. vasárnap | 18 - 71 | Tóth Tamás, Gedra János |
Vásárhelyi Villámok - Vásárhelyi Delfinek | 2020. október 18. vasárnap | 24 - 29 | Tóth Tamás, Gedra János |
HSA Pumák - Vásárhelyi Villámok | 2020. október 18. vasárnap | 8 - 48 | Czékmán Csaba, Dr. Bodnár Gábor |
HSA Pumák - Vásárhelyi Delfinek | 2020. október 18. vasárnap | 12:00 | Czékmán Csaba, Dr. Bodnár Gábor |
Vásárhelyi Párducok - Vásárhelyi Villámok | 2020. október 18. vasárnap | 12:00 | Czékmán Csaba, Dr. Bodnár Gábor |
Vásárhelyi Párducok - Vásárhelyi Delfinek | 2020. október 18. vasárnap | 12:00 | Czékmán Csaba, Dr. Bodnár Gábor |
HSA Pumák - Vásárhelyi Villámok | 2020. október 18. vasárnap | 13:30 | Czékmán Csaba, Dr. Bodnár Gábor |
HSA Pumák - Vásárhelyi Delfinek | 2020. október 18. vasárnap | 13:30 | Czékmán Csaba, Dr. Bodnár Gábor |
Vásárhelyi Párducok - Vásárhelyi Villámok | 2020. október 18. vasárnap | 13:30 | Czékmán Csaba, Dr. Bodnár Gábor |
Vásárhelyi Párducok - Vásárhelyi Delfinek | 2020. október 18. vasárnap | 35 - 41 | Czékmán Csaba, Dr. Bodnár Gábor |
A csoport | Belvárosi Sportcsarnok (9400 Sopron Csengery utca 30-32.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Soproni Darazsak Akadémia/A - Soproni Tigrisek/A | 2020. október 11. vasárnap | 37 - 78 | Rokob Krisztián, Czinder Adrienn |
Soproni Tigrisek/A - OSE Oroszlánok | 2020. október 11. vasárnap | 45 - 81 | Rokob Krisztián, Czinder Adrienn |
OSE Oroszlánok - Soproni Darazsak Akadémia/A | 2020. október 11. vasárnap | 62 - 27 | Rokob Krisztián, Wischy Péter |
B csoport | Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok (9400 Sopron Ady Endre utca 5.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Soproni Sportiskolás Sasok - Soproni Sportiskolás Bivalyok | 2020. október 10. szombat | 21 - 96 | Buzai Patrik, Wischy Péter |
Soproni Sportiskolás Bivalyok - Széchenyi KA | 2020. október 10. szombat | 57 - 58 | Rudasits Ákos, Buzai Patrik |
Széchenyi KA - Soproni Sportiskolás Sasok | 2020. október 10. szombat | 77 - 18 | Rudasits Ákos, Wischy Péter |
C csoport | Egyetemi edzőcsarnok (9026 Győr Egyetem tér 1.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
OSE MórMoták - Tatai SE U12 | 2020. október 11. vasárnap | 48 - 54 | Káli Szabolcs, Tamás Anna |
Tatai SE U12 - Győri KC Zsiráfok | 2020. október 11. vasárnap | 70 - 58 | Tóth Bence, Tamás Pálma |
Győri KC Zsiráfok - OSE MórMoták | 2020. október 11. vasárnap | 43 - 68 | Káli Szabolcs, Tóth Bence |
D csoport | Egyetemi edzőcsarnok (9026 Győr Egyetem tér 1.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Győri KC Oroszlánok - Győri KC Mókusok | 2020. október 11. vasárnap | 52 - 18 | Földesi Marcell, Lugosi Lilla |
Soproni Tigrisek/B - CREDOBUS Mosonmagyaróvári Tigriskölykök | 2020. október 11. vasárnap | 34 - 59 | Földesi Marcell, Tamás Anna |
Győri KC Mókusok - CREDOBUS Mosonmagyaróvári Tigriskölykök | 2020. október 11. vasárnap | 12:00 | Tamás Pálma, Lugosi Lilla |
Győri KC Oroszlánok - Soproni Tigrisek/B | 2020. október 11. vasárnap | 12:00 | Tamás Pálma, Lugosi Lilla |
Győri KC Oroszlánok - CREDOBUS Mosonmagyaróvári Tigriskölykök | 2020. október 11. vasárnap | 12:00 | Tamás Pálma, Lugosi Lilla |
Győri KC Mókusok - Soproni Tigrisek/B | 2020. október 11. vasárnap | 19 - 54 | Tamás Pálma, Lugosi Lilla |
Győri KC Oroszlánok - Soproni Tigrisek/B | 2020. október 11. vasárnap | 13:30 | Káli Szabolcs, Tamás Pálma |
Győri KC Oroszlánok - CREDOBUS Mosonmagyaróvári Tigriskölykök | 2020. október 11. vasárnap | 68 - 73 | Káli Szabolcs, Tamás Pálma |
Győri KC Mókusok - Soproni Tigrisek/B | 2020. október 11. vasárnap | 13:30 | Káli Szabolcs, Tamás Pálma |
Győri KC Mókusok - CREDOBUS Mosonmagyaróvári Tigriskölykök | 2020. október 11. vasárnap | 13:30 | Káli Szabolcs, Tamás Pálma |
E csoport | NOVOMATIC Aréna (9400 Sopron Lackner Kristóf utca 48.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Sportdarázs - Vad Darazsak | 2020. október 10. szombat | 36 - 29 | Kapusi Gábor |
Mezőörsi Hangyák - OSE Vadmacskák | 2020. október 10. szombat | 11 - 78 | Kovács Zoltán |
Sportdarázs - OSE Vadmacskák | 2020. október 10. szombat | 12:00 | Dr Tallós Gábor, Czinder Adrienn |
Vad Darazsak - Mezőörsi Hangyák | 2020. október 10. szombat | 87 - 4 | Dr Tallós Gábor, Czinder Adrienn |
Vad Darazsak - OSE Vadmacskák | 2020. október 10. szombat | 12:00 | Dr Tallós Gábor, Czinder Adrienn |
Sportdarázs - Mezőörsi Hangyák | 2020. október 10. szombat | 12:00 | Dr Tallós Gábor, Czinder Adrienn |
Sportdarázs - Mezőörsi Hangyák | 2020. október 10. szombat | 13:30 | Dr Tallós Gábor, Czinder Adrienn |
Sportdarázs - OSE Vadmacskák | 2020. október 10. szombat | 39 - 23 | Dr Tallós Gábor, Czinder Adrienn |
Vad Darazsak - Mezőörsi Hangyák | 2020. október 10. szombat | 13:30 | Dr Tallós Gábor, Czinder Adrienn |
Vad Darazsak - OSE Vadmacskák | 2020. október 10. szombat | 13:30 | Dr Tallós Gábor, Czinder Adrienn |
A csoport | Körmend Városi Sportcsarnok (9900 Körmend Kossuth Lajos utca 36. ) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Körmendi Törpördögök/A - Zalakerámia ZTE KK | 2020. október 11. vasárnap | 69 - 22 | Bognár Tamás, Ugróczky Péter |
Ifjú Sólymok KS - Körmendi Törpördögök/A | 2020. október 11. vasárnap | 45 - 55 | Bognár Tamás, Schneider Bertold Antal |
Zalakerámia ZTE KK - Ifjú Sólymok KS | 2020. október 11. vasárnap | 58 - 73 | Schneider Bertold Antal, Ugróczky Péter |
B csoport | Városi Sportcsarnok (8790 Zalaszentgrót Kossuth Lajos u. 11) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
RICSILLA - Zalaegerszegi KTE | 2020. október 11. vasárnap | 98 - 40 | Horváth Alajos, Novák Marcell |
Kanizsai Vadmacskák - RICSILLA | 2020. október 11. vasárnap | 28 - 87 | Horváth Alajos, Novák Marcell |
Zalaegerszegi KTE - Kanizsai Vadmacskák | 2020. október 11. vasárnap | 78 - 58 | Horváth Alajos, Novák Marcell |
C csoport | Körmend Városi Sportcsarnok (9900 Körmend Kossuth Lajos utca 36. ) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Körmendi Törpördögök/B - Tapolcai Sárkányok | 2020. október 11. vasárnap | 67 - 38 | Magyar Gyöngyi, Dr. Popgyákunik Balázs |
Kanizsa Kosárlabda Klub - Kalózok - Körmendi Törpördögök/B | 2020. október 11. vasárnap | 38 - 69 | Németh Balázs, Dr. Popgyákunik Balázs |
Tapolcai Sárkányok - Kanizsa Kosárlabda Klub - Kalózok | 2020. október 11. vasárnap | 35 - 43 | Magyar Gyöngyi, Németh Balázs |
D csoport | Városi Sportcsarnok (8790 Zalaszentgrót Kossuth Lajos u. 11) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
RICSILLA Rakéták - Sportiskolás Sólymok | 2020. október 11. vasárnap | 67 - 28 | Földesi Ádám, Kocsis Tamás |
Hévíz SK - RICSILLA Rakéták | 2020. október 11. vasárnap | 89 - 34 | Földesi Ádám, Kocsis Tamás |
Sportiskolás Sólymok - Hévíz SK | 2020. október 11. vasárnap | 34 - 76 | Földesi Ádám, Kocsis Tamás |
E csoport | Csermák József Rendezvénycsarnok (8300 Tapolca Alkotmány utca 7.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Tapolcai Kisgepárdok - RICSILLA Becsehely | 2020. október 10. szombat | 55 - 18 | Sebesi Gábor, Prieger Mihály |
Sportiskolás Csajok - CVSE Vulkán Fürdő | 2020. október 10. szombat | 27 - 18 | Sebesi Gábor, Prieger Mihály |
RICSILLA Becsehely - CVSE Vulkán Fürdő | 2020. október 10. szombat | 27 - 21 | Sebesi Gábor, Prieger Mihály |
Tapolcai Kisgepárdok - Sportiskolás Csajok | 2020. október 10. szombat | 12:00 | Sebesi Gábor, Prieger Mihály |
Tapolcai Kisgepárdok - CVSE Vulkán Fürdő | 2020. október 10. szombat | 12:00 | Sebesi Gábor, Prieger Mihály |
RICSILLA Becsehely - Sportiskolás Csajok | 2020. október 10. szombat | 12:00 | Sebesi Gábor, Prieger Mihály |
Tapolcai Kisgepárdok - Sportiskolás Csajok | 2020. október 10. szombat | 34 - 20 | Sebesi Gábor, Prieger Mihály |
Tapolcai Kisgepárdok - CVSE Vulkán Fürdő | 2020. október 10. szombat | 13:30 | Sebesi Gábor, Prieger Mihály |
RICSILLA Becsehely - CVSE Vulkán Fürdő | 2020. október 10. szombat | 13:30 | Sebesi Gábor, Prieger Mihály |
RICSILLA Becsehely - Sportiskolás Csajok | 2020. október 10. szombat | 13:30 | Sebesi Gábor, Prieger Mihály |
A csoport | Kaposvári Városi Sportcsarnok (7400 Kaposvár Arany János utca 97.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
KASI Delfinek/A - Atomerőmű-KSC Szekszárd | 2020. október 10. szombat | 101 - 42 | Szecsődi Richárd Attila, Boros Gyevi Ádám |
Atomerőmű-KSC Szekszárd - GYKSE Szekszárd A | 2020. október 10. szombat | 58 - 62 | Szecsődi Richárd Attila, Boros Gyevi Ádám |
GYKSE Szekszárd A - KASI Delfinek/A | 2020. október 10. szombat | 55 - 83 | Szecsődi Richárd Attila, Boros Gyevi Ádám |
B csoport | Gandhi Gimnázium és Kollégium sportcsarnoka (7629 Pécs Dobó István utca 93.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
PVSK Nemzeti Akadémia/A - KASI Delfinek/B | 2020. október 10. szombat | 32 - 105 | Märcz Péter, Leutsch Liza |
KASI Delfinek/B - NKA Pécs Fiú/A | 2020. október 10. szombat | 27 - 120 | Märcz Péter, Nagy Levente |
NKA Pécs Fiú/A - PVSK Nemzeti Akadémia/A | 2020. október 10. szombat | 142 - 10 | Leutsch Liza, Nagy Levente |
C csoport | Kaposvári Városi Sportcsarnok (7400 Kaposvár Arany János utca 97.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Gyakorlós Csibék - Dombóvári KS | 2020. október 11. vasárnap | 45 - 68 | Boros Gyevi Ádám, Horváth - Csabai Diána |
Dombóvári KS - NKA Pécs Fiú/B | 2020. október 11. vasárnap | 57 - 33 | Boros Gyevi Ádám, Deák Zsuzsanna |
NKA Pécs Fiú/B - Gyakorlós Csibék | 2020. október 11. vasárnap | 65 - 66 | Boros Gyevi Ádám, Horváth - Csabai Diána |
D csoport | PVSK NKA Csarnok (7622 Pécs Verseny u. 11.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
PVSK NKA Leány/A - Kozármisleny SE | 2020. október 11. vasárnap | 66 - 45 | Marossy Gergely, Leutsch Liza |
Kozármisleny SE - NKA Pécs Leány/A | 2020. október 11. vasárnap | 57 - 48 | Marossy Gergely, Märcz Péter |
NKA Pécs Leány/A - PVSK NKA Leány/A | 2020. október 11. vasárnap | 55 - 61 | Märcz Péter, Leutsch Liza |
E csoport | Kaposvári Városi Sportcsarnok (7400 Kaposvár Arany János utca 97.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Monok SE - KASI Delfinek/C | 2020. október 11. vasárnap | 28 - 51 | Lakos Koppány Ádám, Guzmics Bence |
NKA Pécs Leány/B - Monok SE | 2020. október 11. vasárnap | 22 - 53 | Lakos Koppány Ádám, Guzmics Bence |
KASI Delfinek/C - NKA Pécs Leány/B | 2020. október 11. vasárnap | 74 - 19 | Lakos Koppány Ádám, Guzmics Bence |
F csoport | Szent Orsolya Rendi Általános Iskola (7200 Dombóvár Kölcsey utca 1-3. ) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Dombóvári Kosársuli KE U12’’B’’ - Bonyhádi KSE | 2020. október 11. vasárnap | 26 - 34 | Domokos Lőrinc, Lipovszky Fanni |
Bonyhádi KSE - GYKSE Szekszárd B | 2020. október 11. vasárnap | 24 - 75 | Domokos Lőrinc, Némedi Flóra Anna |
GYKSE Szekszárd B - Dombóvári Kosársuli KE U12’’B’’ | 2020. október 11. vasárnap | 103 - 11 | Némedi Flóra Anna, Lipovszky Fanni |
A csoport | Mercedes-Benz Sportakadémia (6000 Kecskemét Izsáki út 1.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Kecskeméti KA Jégtörő Mátyás - Bajai Bácska | 2010. október 11. hétfő | 66 - 48 | Tóth Mihály, Kónya Levente |
Kecskeméti KA Vadmacskák - Kecskeméti KA Jégtörő Mátyás | 2020. október 11. vasárnap | 45 - 55 | Kónya Levente, Velkey István |
Bajai Bácska - Kecskeméti KA Vadmacskák | 2020. október 11. vasárnap | 59 - 33 | Tóth Mihály, Velkey István |
B csoport | Kiskunfélegyházi Városi Sportcsarnok (6100 Kiskunfélegyháza Kossuth Lajos utca 35.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
FTSI Fiú - Kecskeméti KA Jimmy | 2020. október 10. szombat | 55 - 71 | Papp Attila, Lukácsi Lóránt |
Kecskeméti KA Jimmy - Pityke Fiú | 2020. október 10. szombat | 62 - 37 | Papp Attila, Kovács István |
Pityke Fiú - FTSI Fiú | 2020. október 10. szombat | 62 - 38 | Lukácsi Lóránt, Kovács István |
C csoport | Kalász János Városi Sportcsarnok (7140 Bátaszék Budai utca 9-11.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Bajai NKK - Bátaszék SE | 2020. október 11. vasárnap | 62 - 35 | Kovács Kincső, Nemes Hajnalka |
Kecskeméti KA Amazonok - Bajai NKK | 2020. október 11. vasárnap | 44 - 49 | Szücs Szabolcs, Kovács Kincső |
Bátaszék SE - Kecskeméti KA Amazonok | 2020. október 11. vasárnap | 48 - 61 | Szücs Szabolcs, Nemes Hajnalka |
D csoport | Mercedes-Benz Sportakadémia (6000 Kecskemét Izsáki út 1.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
CEKK-Gerje - Nagykőrösi Sólymok | 2020. október 10. szombat | 66 - 65 | Papp Attila, Filep Áron Kálmán |
Hernádi Kosárlabda Alapítvány - CEKK-Gerje | 2020. október 10. szombat | 10:30 | Papp Attila, Bodnárné Pasek Mónika |
Nagykőrösi Sólymok - Hernádi Kosárlabda Alapítvány | 2020. október 10. szombat | 12:00 | Bodnárné Pasek Mónika, Filep Áron Kálmán |
E csoport | Kiskunfélegyházi Városi Sportcsarnok (6100 Kiskunfélegyháza Kossuth Lajos utca 35.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Kecskeméti KA Villámok - FTSI Leány | 2020. október 10. szombat | 17 - 74 | Velkey István, Hajagos-Kiss Hedvig |
Miklósi Kékrókák - Kecskeméti KA Villámok | 2020. október 10. szombat | 38 - 35 | Velkey István, Farkas Dominik |
FTSI Leány - Miklósi Kékrókák | 2020. október 10. szombat | 57 - 25 | Hajagos-Kiss Hedvig, Farkas Dominik |
F csoport | Mercedes-Benz Sportakadémia (6000 Kecskemét Izsáki út 1.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Kecskeméti KA Jégtörő Matyi - Kécskei Vidrák II. | 2020. október 11. vasárnap | 62 - 19 | Nagy Joel, Fehér Ádám |
Bajai MNÁMK Rakétái - Kecskeméti KA Jégtörő Matyi | 2020. október 11. vasárnap | 11 - 61 | Nagy Joel, Kovács Máté László |
Kécskei Vidrák II. - Bajai MNÁMK Rakétái | 2020. október 11. vasárnap | 26 - 40 | Fehér Ádám, Kovács Máté László |
A csoport | Bory Jenő Általános Iskola (8000 Székesfehérvár Tolnai utca 41.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Dávid Kornél KA/Alligators - Alba Fehérvár Kenguruk | 2020. október 11. vasárnap | 74 - 37 | Szőcs Péter, Poór Tamás |
Alba Fehérvár Kenguruk - VUKE U12 | 2020. október 11. vasárnap | 89 - 26 | Szőcs Péter, Poór Tamás |
VUKE U12 - Dávid Kornél KA/Alligators | 2020. október 11. vasárnap | 7 - 119 | Poór Tamás, Müller Martin |
B csoport | Bory Jenő Általános Iskola (8000 Székesfehérvár Tolnai utca 41.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Dávid Kornél KA Pandák - Atomerőmű SE-Paksi Harcosok | 2020. október 10. szombat | 65 - 34 | KOCSIS JÓZSEF, Borsos Miklós |
Atomerőmű SE-Paksi Harcosok - Dunaújvárosi Sárkányok | 2020. október 10. szombat | 44 - 48 | Borsos Miklós, Tóth Bence |
Dunaújvárosi Sárkányok - Dávid Kornél KA Pandák | 2020. október 10. szombat | 29 - 61 | KOCSIS JÓZSEF, Tóth Bence |
C csoport | Radnóti Miklós Általános Iskola (8230 Balatonfüred Nádor u. 17.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Balatonfüredi Utánpótlás SC - Dávid Kornél KA/Bulls | 2020. október 10. szombat | 68 - 21 | Oláh Gabriella, Majkó Ádám |
Dávid Kornél KA/Bulls - Concordia Motax KC Pápa | 2020. október 10. szombat | 80 - 19 | Oláh Gabriella, Majkó Ádám |
Concordia Motax KC Pápa - Balatonfüredi Utánpótlás SC | 2020. október 10. szombat | 17 - 110 | Oláh Gabriella, Majkó Ádám |
D csoport | Bory Jenő Általános Iskola (8000 Székesfehérvár Tolnai utca 41.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Dávid Kornél KA Békák - Alba Fehérvár Cápák | 2020. október 10. szombat | 32 - 47 | Müller Martin, Kaposi Gábor |
Alba Fehérvár Cápák - AF-Velencei Gézengúzok | 2020. október 10. szombat | 28 - 22 | Müller Martin, Csontos Alex |
AF-Velencei Gézengúzok - Dávid Kornél KA Békák | 2020. október 10. szombat | 33 - 17 | Kaposi Gábor, Csontos Alex |
E csoport | Nepomuki Szent János Római Katolikus Általános Iskola (8100 Várpalota Szent Imre utca 3-5.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Várpalotai Gepárdok - Kosársuli 8600 Kft | 2020. október 11. vasárnap | 18 - 51 | Prieger Mihály, Mónus Péter |
Fűzfői AK - AF-Tatabányai Medvék | 2020. október 11. vasárnap | 59 - 25 | Prieger Mihály, Majkó Ádám |
Várpalotai Gepárdok - Fűzfői AK | 2020. október 11. vasárnap | 12:30 | Mónus Péter, Majkó Ádám |
Várpalotai Gepárdok - AF-Tatabányai Medvék | 2020. október 11. vasárnap | 48 - 19 | Mónus Péter, Majkó Ádám |
Kosársuli 8600 Kft - Fűzfői AK | 2020. október 11. vasárnap | 57 - 50 | Mónus Péter, Majkó Ádám |
Kosársuli 8600 Kft - AF-Tatabányai Medvék | 2020. október 11. vasárnap | 12:30 | Mónus Péter, Majkó Ádám |
Kosársuli 8600 Kft - AF-Tatabányai Medvék | 2020. október 11. vasárnap | 13:45 | Prieger Mihály, Mónus Péter |
Várpalotai Gepárdok - Fűzfői AK | 2020. október 11. vasárnap | 13:45 | Prieger Mihály, Mónus Péter |
Várpalotai Gepárdok - AF-Tatabányai Medvék | 2020. október 11. vasárnap | 13:45 | Prieger Mihály, Mónus Péter |
Kosársuli 8600 Kft - Fűzfői AK | 2020. október 11. vasárnap | 13:45 | Prieger Mihály, Mónus Péter |
A csoport | Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok (1103 Budapest Kada utca 27-29.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Vasas Akadémia U12 - Zsíros Akadémia Kőbánya/A | 2020. október 10. szombat | 56 - 39 | Bujtor Péter, Kutrik Andrea |
MAFC Gabányi - Vasas Akadémia U12 | 2020. október 10. szombat | 73 - 41 | Bujtor Péter, Pál Roland |
Zsíros Akadémia Kőbánya/A - MAFC Gabányi | 2020. október 10. szombat | 49 - 54 | Pál Roland, Kutrik Andrea |
B csoport | Darázsfészek Kosárlabda Csarnok (1104 Budapest Harmat u. 88. (Kada köz.)) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
BLF KK/A - KöLöKöS Fiúk | 2020. október 10. szombat | 64 - 35 | Zakár Adrienn, Borsos Balázs |
Budafoki Bikák - BLF KK/A | 2020. október 10. szombat | 80 - 58 | Hőgerl Bence, Hegedűs Attila |
KöLöKöS Fiúk - Budafoki Bikák | 2020. október 10. szombat | 52 - 58 | Hőgerl Bence, Hegedűs Attila |
C csoport | Darázsfészek Kosárlabda Csarnok (1104 Budapest Harmat u. 88. (Kada köz.)) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Budapesti Honvéd Sportegyesület/A - Óbudai Kaszások/A | 2020. október 11. vasárnap | 70 - 38 | Boros Krisztina, Kiss Bálint |
Zuglói Sasok - Budapesti Honvéd Sportegyesület/A | 2020. október 11. vasárnap | 35 - 89 | Boros Krisztina, Kiss Bálint |
Óbudai Kaszások/A - Zuglói Sasok | 2020. október 11. vasárnap | 71 - 41 | Borsos Balázs, Földházi Péter |
D csoport | Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok (1103 Budapest Kada utca 27-29.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Vasas Amazonok - Csata Csillagok | 2020. október 11. vasárnap | 35 - 64 | Hegedűs Attila, Marjai Réka |
BEAC Újbuda KA - Vasas Amazonok | 2020. október 11. vasárnap | 58 - 66 | Németh Fanni , Hegedűs Attila |
Csata Csillagok - BEAC Újbuda KA | 2020. október 11. vasárnap | 54 - 36 | Németh Fanni , Marjai Réka |
E csoport | Zrínyi Miklós Gimnázium (1108 Budapest Mádi utca 173.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Óbudai Kaszások/B - Újpest-MT/A | 2020. október 10. szombat | 26 - 33 | Ürögi Zsolt, Mészáros Nándor Lajos |
MAFC Heisler - Óbudai Kaszások/B | 2020. október 10. szombat | 52 - 18 | Kovács Róbert Márió, Miháczi Ádám |
Újpest-MT/A - MAFC Heisler | 2020. október 10. szombat | 16 - 43 | Kovács Róbert Márió, Miháczi Ádám |
F csoport | Kocsis Sándor Sportközpont (1107 Budapest Bihari út 31.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Török Sasok - Zsíros Akadémia Kőbánya Lányok | 2020. október 11. vasárnap | 66 - 47 | Stáber Alex Bence, Waigand Ágoston |
Csata-Pannónia - Török Sasok | 2020. október 11. vasárnap | 40 - 65 | Stáber Alex Bence, Waigand Ágoston |
Zsíros Akadémia Kőbánya Lányok - Csata-Pannónia | 2020. október 11. vasárnap | 64 - 30 | Kovács Róbert Márió, Török Béla |
G csoport | Darázsfészek Kosárlabda Csarnok (1104 Budapest Harmat u. 88. (Kada köz.)) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Óbudai Kaszások/C - Vasas Akadémia U11 | 2020. október 11. vasárnap | 7 - 46 | Borsos Balázs, Földházi Péter |
Ziccer Tigrisek - Óbudai Kaszások/C | 2020. október 11. vasárnap | 51 - 17 | Szőke Gábor, Boros Krisztina |
Vasas Akadémia U11 - Ziccer Tigrisek | 2020. október 11. vasárnap | 69 - 39 | Szőke Gábor, Boros Krisztina |
H csoport | Kocsis Sándor Sportközpont (1107 Budapest Bihari út 31.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
MTK Budapest - Török Sasmadarak | 2020. október 11. vasárnap | 16 - 65 | Kovács Róbert Márió, Török Béla |
Török Sasmadarak - Vasas Bolhák | 2020. október 11. vasárnap | 16 - 51 | Kutrik Andrea, Bozóki Bettina |
Vasas Bolhák - MTK Budapest | 2020. október 11. vasárnap | 55 - 9 | Kutrik Andrea, Bozóki Bettina |
I csoport | Darázsfészek Kosárlabda Csarnok (1104 Budapest Harmat u. 88. (Kada köz.)) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Zsíros Akadémia Kőbánya/B - Óbudai Kaszások Boys | 2020. október 10. szombat | 48 - 20 | Szilágyi Tamás, Földházi Péter |
Óbudai Kaszások Boys - Repülő Mókusok | 2020. október 10. szombat | 2 - 0 | Szilágyi Tamás, Földházi Péter |
Repülő Mókusok - Zsíros Akadémia Kőbánya/B | 2020. október 10. szombat | 0 - 2 | Zakár Adrienn, Borsos Balázs |
J csoport | Zrínyi Miklós Gimnázium (1108 Budapest Mádi utca 173.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
KöLöKöS Lányok - Újpest-MT/B | 2020. október 10. szombat | 11 - 40 | Konta Csanád János, Kiss Bálint |
Óbudai Kaszások Girls - KöLöKöS Lányok | 2020. október 10. szombat | 59 - 19 | Konta Csanád János, Kiss Bálint |
Újpest-MT/B - Óbudai Kaszások Girls | 2020. október 10. szombat | 27 - 36 | Ürögi Zsolt, Mészáros Nándor Lajos |
K csoport | Zrínyi Miklós Gimnázium (1108 Budapest Mádi utca 173.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
SZPA-HSE - Keresztúri SE/A | 2020. október 11. vasárnap | 0 - 20 | Koncsag Csaba, Miháczi Ádám |
PSE Párducok - SZPA-HSE | 2020. október 11. vasárnap | 20 - 0 | Koncsag Csaba, Ürögi Zsolt |
Keresztúri SE/A - PSE Párducok | 2020. október 11. vasárnap | 22 - 24 | Ürögi Zsolt, Miháczi Ádám |
A csoport | CAMUGO SportLab Kosárlabda Csarnok (1117 Budapest, Hunyadi János út 16.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Gödi Gödények - Vasas Áldás Basket | 2020. október 11. vasárnap | 67 - 19 | Tatár Domonkos, Magda János József |
DMTK - Gödi Gödények | 2020. október 11. vasárnap | 21 - 50 | Tatár Domonkos, Horváth Emese Kata |
Vasas Áldás Basket - DMTK | 2020. október 11. vasárnap | 54 - 24 | Magda János József, Horváth Emese Kata |
B csoport | CAMUGO SportLab Kosárlabda Csarnok (1117 Budapest, Hunyadi János út 16.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Szentendrei KSE - BSC Farkasrét | 2020. október 11. vasárnap | 0 - 2 | Vigh Balázs, Hamzi Virág |
Gödi SE-Dk. Kiscicák - Szentendrei KSE | 2020. október 11. vasárnap | 2 - 0 | Porkoláb Mercédesz Anett, Hamzi Virág |
BSC Farkasrét - Gödi SE-Dk. Kiscicák | 2020. október 11. vasárnap | 70 - 55 | Vigh Balázs, Porkoláb Mercédesz Anett |
C csoport | CAMUGO SportLab Kosárlabda Csarnok (1117 Budapest, Hunyadi János út 16.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Herceghalmi Tigrisek - Százhalombattai KSE | 2020. október 10. szombat | 58 - 33 | Gyurkovics István János, Szűcs Tamás |
BSC - Herceghalmi Tigrisek | 2020. október 10. szombat | 63 - 38 | Porkoláb Mercédesz Anett, Szűcs Tamás |
Százhalombattai KSE - BSC | 2020. október 10. szombat | 39 - 51 | Gyurkovics István János, Porkoláb Mercédesz Anett |
D csoport | CAMUGO SportLab Kosárlabda Csarnok (1117 Budapest, Hunyadi János út 16.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
BTDSE Taksonyi Ördögök - Repülő Mókusok | 2020. október 10. szombat | 19 - 52 | Magda János József, Garami Júlia Eszter |
PILIS Basket - BTDSE Taksonyi Ördögök | 2020. október 10. szombat | 0 - 2 | Magda János József, Garami Júlia Eszter |
Repülő Mókusok - PILIS Basket | 2020. október 10. szombat | 2 - 0 | Magda János József, Garami Júlia Eszter |
E csoport | CAMUGO SportLab Kosárlabda Csarnok (1117 Budapest, Hunyadi János út 16.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
DMTK Leány - BKG PRÍMA AKADÉMIA U12 SZIGET | 2020. október 11. vasárnap | 0 - 2 | Szundy Gábor, Garami Júlia Eszter |
BKG Veresegyház - DMTK Leány | 2020. október 11. vasárnap | 2 - 0 | Fajszi Zsombor Levente, Garami Júlia Eszter |
BKG PRÍMA AKADÉMIA U12 SZIGET - BKG Veresegyház | 2020. október 11. vasárnap | 51 - 46 | Szundy Gábor, Fajszi Zsombor Levente |
F csoport | CAMUGO SportLab Kosárlabda Csarnok (1117 Budapest, Hunyadi János út 16.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
BSC Lány - Parthus SE | 2020. október 11. vasárnap | 24 - 47 | Szűcs Tamás, Liktor Viktor |
Viadukt SE - BSC Lány | 2020. október 11. vasárnap | 56 - 64 | Liktor Viktor, Belák Dorka |
Parthus SE - Viadukt SE | 2020. október 11. vasárnap | 66 - 17 | Belák Dorka, Szűcs Tamás |
G csoport | CAMUGO SportLab Kosárlabda Csarnok (1117 Budapest, Hunyadi János út 16.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Monori SE - BKG PRÍMA AKADÉMIA U12 MONOR | 2020. augusztus 1. szombat | 25 - 26 | |
Monori SE - BKG PRÍMA AKADÉMIA U12 MONOR | 2020. október 10. szombat | 67 - 11 | Fajszi Zsombor Levente, Liktor Viktor |
Parthus SE II. - Monori SE | 2020. október 10. szombat | 24 - 42 | Vigh Balázs, Fajszi Zsombor Levente |
BKG PRÍMA AKADÉMIA U12 MONOR - Parthus SE II. | 2020. október 10. szombat | 21 - 51 | Vigh Balázs, Liktor Viktor |