Gyermek Kupa - 2020/2021
Szakaszok
1-2. régió
A csoport Zrínyi Ilona Gimnázium Tiszavasvári úti Tornacsarnoka (4400 Nyíregyháza Tiszavasvári út 12.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Cívis KK U12A - Nyíregyházi Sportcentrum 2021. március 7. vasárnap 10:00 Makrai Márton, Horányi András
MEAFC Cápakölykök - Cívis KK U12A 2021. március 7. vasárnap 11:30 Makrai Márton, Horányi András
Nyíregyházi Sportcentrum - MEAFC Cápakölykök 2021. március 7. vasárnap 13:00 Makrai Márton, Horányi András
B csoport Hunyadi Sportcsarnok (3900 Szerencs Rákóczi út 93.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
DVTK Akadémia - Szerencsi Varázslók 2021. március 6. szombat 10:00
Cívis KK Macskatigrisek - DVTK Akadémia 2021. március 6. szombat 11:30
Szerencsi Varázslók - Cívis KK Macskatigrisek 2021. március 6. szombat 13:00
C csoport Szent Imre Kat. Gimn. Ált. Isk. Kollégium Óvoda és Alapfokú Műv. Isk. (4400 Nyíregyháza Ungvár stny. 19.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
DVTK-ÉLKSK Zemplén - Tiszaújvárosi Phoenix KK 2021. március 7. vasárnap 10:00 Nyíri Péter Patrik, dr. Marjay Péter
Zsákoló Zsiráfok - DVTK-ÉLKSK Zemplén 2021. március 7. vasárnap 11:30 Nyíri Péter Patrik, dr. Marjay Péter
Tiszaújvárosi Phoenix KK - Zsákoló Zsiráfok 2021. március 7. vasárnap 13:00 Nyíri Péter Patrik, dr. Marjay Péter
3-7. régió
A csoport ​Szegedi Szakképzési Centrum Kossuth Zsuzsanna Szakképző Iskolájának Tornaterme (6724 Szeged Kodály tér 1.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
SZEDEÁK Bikák - Bajai Bácska 2021. március 6. szombat 09:00 Barabás Dorina Mónika, Gedra János
Kecskeméti KA Jimmy - SZEDEÁK Bikák 2021. március 6. szombat 10:30 Barabás Dorina Mónika, dr. Márok Soma
Bajai Bácska - Kecskeméti KA Jimmy 2021. március 6. szombat 12:00 dr. Márok Soma, Gedra János
B csoport Mercedes-Benz Sportakadémia (6000 Kecskemét Izsáki út 1.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Kecskeméti KA Jégtörő Mátyás - Kecskeméti KA Vadmacskák 2021. március 7. vasárnap 10:00
Szolnoki Sportcentrum - Kecskeméti KA Jégtörő Mátyás 2021. március 7. vasárnap 11:30
Kecskeméti KA Vadmacskák - Szolnoki Sportcentrum 2021. március 7. vasárnap 13:00
C csoport Toldi Miklós Élelmiszeripari Szakképző Iskola és Kollégium (2750 Nagykőrös Ceglédi út 24.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Szeged KE-Bulldogok - Pityke Fiú 2021. március 6. szombat 10:00
Békéscsabai KK - Szeged KE-Bulldogok 2021. március 6. szombat 11:30
Pityke Fiú - Békéscsabai KK 2021. március 6. szombat 13:00
4-5. régió
A csoport Körmend Városi Sportcsarnok (9900 Körmend Kossuth Lajos utca 36. )
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Körmendi Törpördögök/A - Ifjú Sólymok KS 2021. március 7. vasárnap 10:00 Ugróczky Péter, Németh Balázs
Soproni Tigrisek/A - Körmendi Törpördögök/A 2021. március 7. vasárnap 11:30 Antoni Márk Ágoston, Németh Balázs
Ifjú Sólymok KS - Soproni Tigrisek/A 2021. március 7. vasárnap 13:00 Antoni Márk Ágoston, Ugróczky Péter
B csoport Egyetemi edzőcsarnok (9026 Győr Egyetem tér 1.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
OSE Oroszlánok - Széchenyi KA 2021. március 6. szombat 10:00
RICSILLA - OSE Oroszlánok 2021. március 6. szombat 11:30
- RICSILLA 2021. március 6. szombat 13:00
C csoport Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok (9400 Sopron Ady Endre utca 5.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Soproni Sportiskolás Bivalyok - Soproni Darazsak Akadémia/A 2021. március 7. vasárnap 10:00 Herczeg Ágoston, Söveges Tamás
Soproni Darazsak Akadémia/A - Zalaegerszegi KTE 2021. március 7. vasárnap 11:30 Herczeg Ágoston, Szlávik Bence
Zalaegerszegi KTE - Soproni Sportiskolás Bivalyok 2021. március 7. vasárnap 13:00 Buzai Patrik, Szlávik Bence
6-8. régió
A csoport
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
NKA Pécs Fiú/A - GYKSE Szekszárd A Egyeztetés alatt
GYKSE Szekszárd A - KASI Delfinek/A Egyeztetés alatt
KASI Delfinek/A - NKA Pécs Fiú/A Egyeztetés alatt
B csoport MKOSZ Sportcentrum (8000 Székesfehérvár Ligetsor)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Alba Fehérvár Kenguruk - Dávid Kornél KA/Alligators 2021. március 6. szombat 09:00 Horváth Andreasz, Béndek Gábor Miklós
Atomerőmű-KSC Szekszárd - Alba Fehérvár Kenguruk 2021. március 6. szombat 10:30 KOCSIS JÓZSEF, Béndek Gábor Miklós
Dávid Kornél KA/Alligators - Atomerőmű-KSC Szekszárd 2021. március 6. szombat 12:00 Horváth Andreasz, KOCSIS JÓZSEF
C csoport Szent István Egyetem (7400 Kaposvár, Guba Sándor u. 40.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Dávid Kornél KA Pandák - KASI Delfinek/B 2021. március 7. vasárnap 09:00
Balatonfüredi Utánpótlás SC - Dávid Kornél KA Pandák 2021. március 7. vasárnap 10:30
KASI Delfinek/B - Balatonfüredi Utánpótlás SC 2021. március 7. vasárnap 12:00

Megyei szövetségek