Gyermek Kupa - 2020/2021
Szakaszok
4. régió
A csoport Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok (2840 Oroszlány Szent Borbála tér 2.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
OSE Oroszlánok - Soproni Darazsak Akadémia/A 2020. december 6. vasárnap 09:30
Soproni Tigrisek/A - OSE Oroszlánok 2020. december 6. vasárnap 11:00
Soproni Darazsak Akadémia/A - Soproni Tigrisek/A 2020. december 6. vasárnap 12:30
B csoport Egyetemi csarnok (9026 Győr Egyetem tér 1.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Széchenyi KA - OSE MórMoták 2020. december 6. vasárnap 09:00
Soproni Sportiskolás Bivalyok - Széchenyi KA 2020. december 6. vasárnap 10:30
OSE MórMoták - Soproni Sportiskolás Bivalyok 2020. december 6. vasárnap 12:00
C csoport Bábolna Városi Sportcsarnok (2943 Bábolna Toldi Miklós u. 24.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Tatai SE U12 - Győri KC Oroszlánok 2020. december 5. szombat 13:00
CREDOBUS Mosonmagyaróvári Tigriskölykök - Tatai SE U12 2020. december 5. szombat 14:30
Győri KC Oroszlánok - CREDOBUS Mosonmagyaróvári Tigriskölykök 2020. december 5. szombat 16:00
D csoport NOVOMATIC Aréna (9400 Sopron Lackner Kristóf utca 48.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Soproni Sportiskolás Sasok - Sportdarázs 2020. december 6. vasárnap 09:00
Győri KC Zsiráfok - Soproni Sportiskolás Sasok 2020. december 6. vasárnap 10:30
Sportdarázs - Győri KC Zsiráfok 2020. december 6. vasárnap 12:00
E csoport Belvárosi Sportcsarnok (8200 Veszprém Kádár utca 1.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Soproni Tigrisek/B - Vad Darazsak 2020. december 5. szombat 09:00
OSE Vadmacskák - Soproni Tigrisek/B 2020. december 5. szombat 10:30
Vad Darazsak - OSE Vadmacskák 2020. december 5. szombat 12:00
F csoport Pézsa Tibor Városi Sportcsarnok (2500 Esztergom Helischer József u 5.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Esztergom U12 - Győri KC Mókusok 2020. december 5. szombat 10:00
Győri KC Mókusok - Soproni Darazsak Akadémia/B 2020. december 5. szombat 11:30
Soproni Darazsak Akadémia/B - Esztergom U12 2020. december 5. szombat 13:00
G csoport Bauer Rudolf Egyetemi Sportcsarnok (9200 Mosonmagyaróvár Gazdász utca 12.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Mezőörsi Hangyák - Kapuvári Párducok 2020. december 5. szombat 10:00
Gönyűi Harcsák - Vidám Kenguruk 2020. december 5. szombat 11:30
7. régió
A csoport Mercedes-Benz Sportakadémia (6000 Kecskemét Izsáki út 1.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Kecskeméti KA Jimmy - Kecskeméti KA Vadmacskák 2020. december 5. szombat 13:30
Kecskeméti KA Jégtörő Mátyás - Kecskeméti KA Jimmy 2020. december 5. szombat 15:00
Kecskeméti KA Vadmacskák - Kecskeméti KA Jégtörő Mátyás 2020. december 5. szombat 16:30
B csoport KÉSZ Aréna Városi Sportcsarnok (6100 Kiskunfélegyháza Kossuth Lajos utca 35.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Bajai Bácska - FTSI Fiú 2020. december 5. szombat 14:30
Pityke Fiú - Bajai Bácska 2020. december 5. szombat 16:00
FTSI Fiú - Pityke Fiú 2020. december 5. szombat 17:30
C csoport Mercedes-Benz Sportakadémia (6000 Kecskemét Izsáki út 1.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Nagykőrösi Sólymok - Kecskeméti KA Amazonok 2020. december 5. szombat 09:00
Bajai NKK - Nagykőrösi Sólymok 2020. december 5. szombat 10:30
Kecskeméti KA Amazonok - Bajai NKK 2020. december 5. szombat 12:00
D csoport KÉSZ Aréna Városi Sportcsarnok (6100 Kiskunfélegyháza Kossuth Lajos utca 35.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Hernádi Kosárlabda Alapítvány - FTSI Leány 2020. december 5. szombat 10:00
CEKK-Gerje - Hernádi Kosárlabda Alapítvány 2020. december 5. szombat 11:30
FTSI Leány - CEKK-Gerje 2020. december 5. szombat 13:00
E csoport Mercedes-Benz Sportakadémia (6000 Kecskemét Izsáki út 1.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Kecskeméti KA Villámok - Kecskeméti KA Jégtörő Matyi 2020. december 6. vasárnap 09:00
Kecskeméti KA Jégtörő Matyi - Bátaszék SE 2020. december 6. vasárnap 10:30
Bátaszék SE - Kecskeméti KA Villámok 2020. december 6. vasárnap 12:00
F csoport Miklóssy János Sportcentrum (6090 Kunszentmiklós Marx tér 1/E.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Miklósi Kékrókák - Kécskei Vidrák II. 2020. december 5. szombat 10:00
Kécskei Vidrák II. - Bajai MNÁMK Rakétái 2020. december 5. szombat 11:30
Bajai MNÁMK Rakétái - Miklósi Kékrókák 2020. december 5. szombat 13:00
8. régió
A csoport Radnóti Miklós Általános Iskola (8230 Balatonfüred Nádor u. 17.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Balatonfüredi Utánpótlás SC - Alba Fehérvár Kenguruk 2020. december 5. szombat 10:00
Alba Fehérvár Kenguruk - Dávid Kornél KA/Alligators 2020. december 5. szombat 11:15
Dávid Kornél KA/Alligators - Balatonfüredi Utánpótlás SC 2020. december 5. szombat 12:30
B csoport MKOSZ Sportcentrum (8000 Székesfehérvár Ligetsor)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Dávid Kornél KA Pandák - VUKE-Veszprém fiú 2020. december 5. szombat 08:30
VUKE U12 - Atomerőmű SE-Paksi Harcosok 2020. december 5. szombat 09:45
Atomerőmű SE-Paksi Harcosok - Dávid Kornél KA Pandák 2020. december 5. szombat 11:00
C csoport MKOSZ Sportcentrum (8000 Székesfehérvár Ligetsor)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Dávid Kornél KA/Bulls - Alba Fehérvár Cápák 2020. december 5. szombat 08:30
Alba Fehérvár Cápák - Dunaújvárosi Sárkányok 2020. december 5. szombat 09:45
Dunaújvárosi Sárkányok - Dávid Kornél KA/Bulls 2020. december 5. szombat 11:00
D csoport Alba Regia Sportcsarnok (8000 Székesfehérvár Gáz utca 19.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Dávid Kornél KA Békák - Kosársuli 8600 Kft 2020. december 6. vasárnap 10:00
Kosársuli 8600 Kft - Concordia Motax KC Pápa 2020. december 6. vasárnap 11:15
Concordia Motax KC Pápa - Dávid Kornél KA Békák 2020. december 6. vasárnap 12:30
E csoport Nepomuki Szent János Római Katolikus Általános Iskola (8100 Várpalota Szent Imre utca 3-5.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Várpalotai Gepárdok - Dávid Kornél KA/Cougars 2020. december 6. vasárnap 10:00
Dávid Kornél KA/Cougars - AF-Velencei Gézengúzok 2020. december 6. vasárnap 11:15
AF-Velencei Gézengúzok - Várpalotai Gepárdok 2020. december 6. vasárnap 12:30
F csoport Bakony Sporttelep (8400 Ajka Felsőcsingeri út 1.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Ajka - Fűzfői AK 2020. december 6. vasárnap 10:00
Fűzfői AK - AF-Tatabányai Medvék 2020. december 6. vasárnap 11:15
AF-Tatabányai Medvék - Ajka 2020. december 6. vasárnap 12:30
10. régió
A csoport CAMUGO® SportLab Kosárlabda Csarnok (1117 Budapest, Hunyadi János út 16.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Gödi Gödények - Gödi SE-Dk. Kiscicák 2020. december 5. szombat 13:30
Vasas Áldás Basket - Gödi Gödények 2020. december 5. szombat 15:00
Gödi SE-Dk. Kiscicák - Vasas Áldás Basket 2020. december 5. szombat 16:30
B csoport CAMUGO® SportLab Kosárlabda Csarnok (1117 Budapest, Hunyadi János út 16.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
BSC Farkasrét - Herceghalmi Tigrisek 2020. december 5. szombat 09:00
DMTK - BSC Farkasrét 2020. december 5. szombat 10:30
Herceghalmi Tigrisek - DMTK 2020. december 5. szombat 12:00
C csoport Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola (2092 Budakeszi Árpád fejedelem tér 1.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Radobasket BDSE/A - Repülő Mókusok 2020. december 6. vasárnap 09:00
BSC - Radobasket BDSE/A 2020. december 6. vasárnap 10:30
Repülő Mókusok - BSC 2020. december 6. vasárnap 12:00
D csoport Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola (2092 Budakeszi Árpád fejedelem tér 1.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Szentendrei KSE - BKG PRÍMA AKADÉMIA U12 SZIGET 2020. december 5. szombat 09:00
Százhalombattai KSE - Szentendrei KSE 2020. december 5. szombat 10:30
BKG PRÍMA AKADÉMIA U12 SZIGET - Százhalombattai KSE 2020. december 5. szombat 12:00
E csoport Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola (2092 Budakeszi Árpád fejedelem tér 1.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Radobasket Gárdonyi/A - PILIS Basket 2020. december 5. szombat 13:30
Parthus SE - Radobasket Gárdonyi/A 2020. december 5. szombat 15:00
PILIS Basket - Parthus SE 2020. december 5. szombat 16:30
F csoport Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola (2092 Budakeszi Árpád fejedelem tér 1.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
BKG Veresegyház - Radobasket BDSE/B 2020. december 6. vasárnap 13:30
DMTK Leány - BKG Veresegyház 2020. december 6. vasárnap 15:00
Radobasket BDSE/B - DMTK Leány 2020. december 6. vasárnap 16:30
G csoport Telki (Telki, Kamilla utca 2. 2089)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
BSC Lány - Parthus SE II. 2020. december 6. vasárnap 09:00
Monori SE - BSC Lány 2020. december 6. vasárnap 10:30
Parthus SE II. - Monori SE 2020. december 6. vasárnap 12:00
H csoport Telki (Telki, Kamilla utca 2. 2089)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Radobasket Gárdonyi/B - Viadukt SE 2020. december 6. vasárnap 13:30
ELITE Basket - Radobasket Gárdonyi/B 2020. december 6. vasárnap 15:00
Viadukt SE - ELITE Basket 2020. december 6. vasárnap 16:30
I csoport CAMUGO® SportLab Kosárlabda Csarnok (1117 Budapest, Hunyadi János út 16.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
BKG PRÍMA AKADÉMIA U12 MONOR - CKE U12 2020. december 5. szombat 09:00
Diósdi Sasok - Gödöllői SK 2020. december 5. szombat 10:30

Megyei szövetségek