Kenguru Kupa - 2020/2021
Szakaszok
1. régió
A csoport Oláh Gábor utcai sportcsarnok (4032 Debrecen Oláh Gábor utca 5.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Cívis KK TK Rakéták - Cívis KK Tigrisek 2020. november 22. vasárnap 58 - 30 Kokas Sándor Zsolt, Nagy Lili
Cívis KK Tigrisek - Cívis KK TK Rakéták 2020. november 22. vasárnap 44 - 57 Rácz Bence, Nagy Lili
B csoport Oláh Gábor utcai sportcsarnok (4032 Debrecen Oláh Gábor utca 5.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
TSK-Magiszter - Cívis KK Fehértigrisek 2020. november 22. vasárnap 8 - 71 Rácz Bence, Horváth Petra
2. régió
A csoport Miskolci Egyetem, Körcsarnok (3508 Miskolc Egyetem út 5. )
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
MEAFC - Vidrák - DVTK Akadémia 2020. november 22. vasárnap 54 - 39 dr. Nagy Zsombor, Szobonya Erik
Szerencsi Varázslók - MEAFC - Vidrák 2020. november 22. vasárnap 53 - 37 dr. Nagy Zsombor, Gulyás Márton
DVTK Akadémia - Szerencsi Varázslók 2020. november 22. vasárnap 38 - 66 Szobonya Erik, Gulyás Márton
B csoport Városi Sportcsarnok (3980 Sátoraljaújhely Liget tér 5.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Tiszaújvárosi Phoenix KK - DVTK-ÉLKSK Zemplén 2020. november 21. szombat 2 - 0 Takács Zoltán, Sztankovics Attila
DVTK-ÉLKSK Tiszaújváros - Tiszaújvárosi Phoenix KK 2020. november 21. szombat 10 - 53 Marton Péter, Takács Zoltán
DVTK-ÉLKSK Zemplén - DVTK-ÉLKSK Tiszaújváros 2020. november 21. szombat 0 - 2 Marton Péter, Sztankovics Attila
C csoport Zrínyi Ilona Gimnázium (3530 Miskolc Nagyváthy János u. 5.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Miskolci Sportiskola Vadmacskák - Fürge Gyík DSE 2020. november 22. vasárnap 2 - 0 Lónáth László, Bodrogi Éva
Szerencs VSE - Miskolci Sportiskola Vadmacskák 2020. november 22. vasárnap 66 - 43 Lónáth László, Szalontai Dorina
Fürge Gyík DSE - Szerencs VSE 2020. november 22. vasárnap 0 - 2 Szalontai Dorina, Bodrogi Éva
3. régió
A csoport Zöld Ház (5000 Szolnok Karczag L. utca 2.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Szolnoki MiniLeok - SZEDEÁK Kisbikák 2020. november 21. szombat 11 - 124 Fehérvári Gergely, Fenyvesi Zénó
SZEDEÁK Kisbikák - Cívis KK – GFE Gyakorló Szarvas 2020. november 21. szombat 2 - 0 Fenyvesi Zénó, Kovács Máté Zádor
Cívis KK – GFE Gyakorló Szarvas - Szolnoki MiniLeok 2020. november 21. szombat 0 - 2 Fehérvári Gergely, Kovács Máté Zádor
B csoport Hűtő Sportcsarnok (5100 Jászberény Gorjánc Ignác sétány 5-6)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Lehel Kosársuli - Mezőberényi KK 2020. november 22. vasárnap 68 - 25 Mile Gábor, Kovács Karina Erzsébet
Mezőberényi KK - Békési Kis Gladiátorok 2020. november 22. vasárnap 51 - 34 Gyenge Gábor, Kovács Karina Erzsébet
Békési Kis Gladiátorok - Lehel Kosársuli 2020. november 22. vasárnap 51 - 82 Mile Gábor, Gyenge Gábor
C csoport B. Nagy Pál (Véső úti) Sportcsarnok (5000 Szolnok Véső út)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Tószegi Tigrisek - Cívis KK – GFE Gyakorló Szarvas II. 2020. november 21. szombat 58 - 19 Pál-Szabó Sándor János, Gyenge Gábor
Cívis KK – GFE Gyakorló Szarvas II. - Szeged KE - Vadmacskák 2020. november 21. szombat 20 - 0 Pál-Szabó Sándor János, Terjéki András
Szeged KE - Vadmacskák - Tószegi Tigrisek 2020. november 21. szombat 0 - 20 Gyenge Gábor, Terjéki András
D csoport Hódtói Sportcsarnok (6800 Hódmezővásárhely Ormos Ede utca 18. )
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Vásárhelyi Zebrák - Vásárhelyi Kishódok Egyeztetés alatt
Vásárhelyi Kishódok - Vásárhelyi Zebrák Egyeztetés alatt
Vásárhelyi Kishódok - Vásárhelyi Párducok Egyeztetés alatt
E csoport Dr. Papp László Városi Sportcsarnok (6600 Szentes Jövendő utca 1.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Szentesi KK - SzKE-Tabán Szellemek 2020. november 22. vasárnap 20 - 0 Bartucz Csaba, dr. Márok Soma
SzKE-Tabán Szellemek - Békéscsabai KK/A 2020. november 22. vasárnap 0 - 20 Bartucz Csaba, Dr. Kozma Gábor
Békéscsabai KK/A - Szentesi KK 2020. november 22. vasárnap 0 - 2 Dr. Kozma Gábor, dr. Márok Soma
F csoport ​Szegedi Szakképzési Centrum Kossuth Zsuzsanna Szakképző Iskolájának Tornaterme (6724 Szeged Kodály tér 1.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
SZEDEÁK Aranysakálok - SZEDEÁK Ezüstrókák 2020. november 21. szombat 44 - 21 Liszkai Dávid, Gedra János
SZEDEÁK Ezüstrókák - SZEDEÁK Kiscsikók 2020. november 21. szombat 41 - 14 Dr. Bodnár Gábor, Gedra János
SZEDEÁK Kiscsikók - SZEDEÁK Aranysakálok 2020. november 21. szombat 2 - 64 Liszkai Dávid, Dr. Bodnár Gábor
4. régió
A csoport Belvárosi Sportcsarnok (9400 Sopron Csengery utca 30-32.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Csípős Darazsak - Soproni Sportiskolás Bivalyok 2020. november 22. vasárnap 53 - 61 Rokob Krisztián, Wischy Péter
Soproni Tigrisek/A - Csípős Darazsak 2020. november 22. vasárnap 33 - 48 Wischy Péter, Herczeg Ágoston
Soproni Sportiskolás Bivalyok - Soproni Tigrisek/A 2020. november 22. vasárnap 61 - 34 Rokob Krisztián, Herczeg Ágoston
B csoport Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok (2840 Oroszlány Szent Borbála tér 2.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
OSE Simbák - Soproni Sportiskolás Hunyadis Párducok 2020. november 21. szombat 91 - 83 Kaposi Renátó, Novák Bence
Villámló Tigrisek/A - OSE Simbák 2020. november 21. szombat 59 - 64 Kaposi Renátó, Novák Bence
Soproni Sportiskolás Hunyadis Párducok - Villámló Tigrisek/A 2020. november 21. szombat 75 - 60 Krisztián-Világos Tünde, Fazekas Hajnal Erzsébet
C csoport Belvárosi Sportcsarnok (9400 Sopron Csengery utca 30-32.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Győri KC Kenguruk - Soproni Tigrisek B 2020. november 22. vasárnap 0 - 2 Buzai Patrik, Söveges Tamás
Győri KC Vizslák - Győri KC Kenguruk 2020. november 22. vasárnap 2 - 0 Buzai Patrik, Dr Tallós Gábor
Soproni Tigrisek B - Győri KC Vizslák 2020. november 22. vasárnap 41 - 18 Buzai Patrik, Dr Tallós Gábor
D csoport Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok (2840 Oroszlány Szent Borbála tér 2.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Harcos Darazsak - OSE TKC U11 2020. november 21. szombat 59 - 52 Krisztián-Világos Tünde, Alina Lázár
Szorgos Darazsak - Harcos Darazsak 2020. november 21. szombat 29 - 19 Vörös Eszter, Fazekas Hajnal Erzsébet
OSE TKC U11 - Szorgos Darazsak 2020. november 21. szombat 41 - 55 Vörös Eszter, Alina Lázár
E csoport NOVOMATIC Aréna (9400 Sopron Lackner Kristóf utca 48.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Soproni Sportiskolás Deákos Elefántok - Soproni Sportiskolás Lackneros Farkasok 2020. november 21. szombat 0 - 2 Herczeg Ágoston, Szlávik Bence
Soproni Sportiskolás Lackneros Farkasok - Győri KC Párducok 2020. november 21. szombat 2 - 0 Herczeg Ágoston, Czinder Adrienn
Győri KC Párducok - Soproni Sportiskolás Deákos Elefántok 2020. november 21. szombat 0 - 0 Czinder Adrienn, Szlávik Bence
F csoport UFM ARÉNA (9200 Mosonmagyaróvár Gorkij utca 1.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Tatai SE U11 - CREDOBUS Mosonmagyaróvári Kenguruk 2020. november 22. vasárnap 2 - 0 Tamás Pálma, Lugosi Lilla
Soproni Sportiskolás Gárdonyis Zsiráfok - Tatai SE U11 2020. november 22. vasárnap 0 - 2 Nagy Péter, Lugosi Lilla
CREDOBUS Mosonmagyaróvári Kenguruk - Soproni Sportiskolás Gárdonyis Zsiráfok 2020. november 22. vasárnap 0 - 0 Tamás Pálma, Nagy Péter
G csoport Egyetemi csarnok (9026 Győr Egyetem tér 1.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Villámló Tigrisek/B - Vadmacskák 2020. november 21. szombat 13 - 52 Káli Szabolcs, Tamás Anna
Vadmacskák - Soproni Sportiskolás Gepárdok 2020. november 21. szombat 2 - 0 Káli Szabolcs, Bakó László Ferenc
Soproni Sportiskolás Gepárdok - Villámló Tigrisek/B 2020. november 21. szombat 0 - 2 Bakó László Ferenc, Tamás Anna
5. régió
A csoport Városi Sportcsarnok (8790 Zalaszentgrót Kossuth Lajos u. 11)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Körmendi Törpördögök/A - Ifjú Sólyomfiókák 2020. november 22. vasárnap 93 - 29 Kiss Márton Balázs, Ugróczky Péter
RICSILLA Fiúk - Körmendi Törpördögök/A 2020. november 22. vasárnap 40 - 88 Ugróczky Péter, Nagy Bernát
Ifjú Sólyomfiókák - RICSILLA Fiúk 2020. november 22. vasárnap 51 - 76 Kiss Márton Balázs, Nagy Bernát
B csoport Városi Sportcsarnok (8790 Zalaszentgrót Kossuth Lajos u. 11)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Zalakerámia ZTE KK/A - Kanizsai Mókusok 2020. november 22. vasárnap 79 - 67 Németh Balázs, Novák Marcell
RICSILLA Lányok - Zalakerámia ZTE KK/A 2020. november 22. vasárnap 62 - 48 Németh Balázs, Novák Marcell
Kanizsai Mókusok - RICSILLA Lányok 2020. november 22. vasárnap 60 - 80 Németh Balázs, Novák Marcell
C csoport Csermák József Rendezvénycsarnok (8300 Tapolca Alkotmány utca 7.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Tapolcai Gepárdok - Kanizsa Kosárlabda Klub 2020. november 21. szombat 80 - 26 Sebesi Gábor, Molnár Krisztián
Kanizsa Kosárlabda Klub - Zalaegerszegi KTE 2020. november 21. szombat 26 - 59 Sebesi Gábor, Fülöp András
Zalaegerszegi KTE - Tapolcai Gepárdok 2020. november 21. szombat 32 - 62 Fülöp András, Molnár Krisztián
D csoport Csermák József Rendezvénycsarnok (8300 Tapolca Alkotmány utca 7.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Zalakerámia ZTE KK/B - Hévíz SK I. 2020. november 22. vasárnap 47 - 51 Oláh Gabriella, Majkó Ádám
Tapolcai Szöcskék - Zalakerámia ZTE KK/B 2020. november 22. vasárnap 62 - 51 Oláh Gabriella, Molnár Krisztián
Hévíz SK I. - Tapolcai Szöcskék 2020. november 22. vasárnap 62 - 38 Majkó Ádám , Molnár Krisztián
6. régió
A csoport Zombai Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola (7173 Zomba Rákóczi utca 84.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
GYKSE Szekszárd - NKA Pécs Fiú/A 2020. november 22. vasárnap 30 - 58 Domokos Lőrinc, Lipovszky Fanni
NKA Pécs Fiú/A - Dombóvári KS 2020. november 22. vasárnap 76 - 30 Némedi Flóra Anna, Finta Zétény
Dombóvári KS - GYKSE Szekszárd 2020. november 22. vasárnap 44 - 32 Liszkai Rebeka, Némedi Flóra Anna
B csoport Kaposvár Aréna (7400 Kaposvár Arany János utca 97.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
KASI/A - Atomerőmű-KSC Szekszárd 2020. november 21. szombat 89 - 31 Deák Zsuzsanna, Guzmics Bence
Atomerőmű-KSC Szekszárd - NKA Pécs Fiú/B 2020. november 21. szombat 41 - 40 Deák Zsuzsanna, Boros Gyevi Ádám
NKA Pécs Fiú/B - KASI/A 2020. november 21. szombat 24 - 76 Boros Gyevi Ádám, Guzmics Bence
C csoport PVSK NKA Csarnok (7622 Pécs Verseny u. 11.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
PVSK Nemzeti Akadémia/A - Monok SE 2020. november 21. szombat 71 - 56 Székely Bernadett, Mándity Marko
PVSK Nemzeti Akadémia Leány/A - PVSK Nemzeti Akadémia/A 2020. december 2. szerda 15:45 Mándity Marko, Ignácz Kristóf
Monok SE - PVSK Nemzeti Akadémia Leány/A 2020. december 4. péntek 16:30 Székely Bernadett, Ignácz Kristóf
D csoport Kozármislenyi Sportcsarnok (7761 Kozármisleny Alkotmány tér 58.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Kozármisleny SE/A - NKA Pécs Leány 2020. november 21. szombat 44 - 66 Lenger Levente, Leutsch Liza
NKA Pécs Leány - KASI/B 2020. november 21. szombat 56 - 36 Hergyó-Bencze Gábor, Leutsch Liza
KASI/B - Kozármisleny SE/A 2020. november 21. szombat 41 - 46 Lenger Levente, Hergyó-Bencze Gábor
E csoport Szent Orsolya Rendi Általános Iskola (7200 Dombóvár Kölcsey utca 1-3. )
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Dombóvári KS/B - KASI/C 2020. november 21. szombat 70 - 62 Bálind Attila, Horváth Vivien
KASI/C - GYKSE Szekszárd/B 2020. november 21. szombat 39 - 78 Farkas Péter Gábor, Horváth Vivien
GYKSE Szekszárd/B - Dombóvári KS/B 2020. november 21. szombat 76 - 31 Farkas Péter Gábor, Ács Dezső
F csoport Nemzeti Kosárlabda Akadémia (7632 Pécs Megyeri út 74/1)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Gyakorlós Törpék - NKA Pécs Fiú C 2020. november 29. vasárnap 13:00
PVSK Nemzeti Akadémia/B - Knipl Kft. Bonyhádi KSE U11 2020. november 29. vasárnap 14:30
7. régió
A csoport Mercedes-Benz Sportakadémia (6000 Kecskemét Izsáki út 1.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Kecskeméti KA Amazonok - Bajai Bácska FKE 2020. november 22. vasárnap 20 - 0 Komáromi Péter, Lukácsi Lóránt
Kecskeméti KA Mitugrász - Kecskeméti KA Amazonok 2020. november 22. vasárnap 40 - 44 Komáromi Péter, Kovács István
Bajai Bácska FKE - Kecskeméti KA Mitugrász 2020. november 22. vasárnap 0 - 20 Lukácsi Lóránt, Kovács István
B csoport KÉSZ Aréna Városi Sportcsarnok (6100 Kiskunfélegyháza Kossuth Lajos utca 35.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Pityke KSE - FTSI József A. Iskola 2020. november 22. vasárnap 0 - 20 Baukó Ferenc, Filep Áron Kálmán
Bajai NKK/A - Pityke KSE 2020. november 22. vasárnap 20 - 0 Baukó Ferenc, Tóth Mihály
FTSI József A. Iskola - Bajai NKK/A 2020. november 22. vasárnap 54 - 59 Tóth Mihály, Filep Áron Kálmán
C csoport Mercedes-Benz Sportakadémia (6000 Kecskemét Izsáki út 1.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
KECSKEMÉTI KA/PÁRDUCOK - Kecskeméti KA Vadmacskák 2020. november 22. vasárnap 77 - 24 Borbély Zoltán Máté, Gelányi Dániel
FTSI Dózsa Gy. Iskola - KECSKEMÉTI KA/PÁRDUCOK 2020. november 22. vasárnap 9 - 114 Hajagos-Kiss Hedvig, Gelányi Dániel
Kecskeméti KA Vadmacskák - FTSI Dózsa Gy. Iskola 2020. november 22. vasárnap 63 - 33 Borbély Zoltán Máté, Hajagos-Kiss Hedvig
D csoport Mercedes-Benz Sportakadémia (6000 Kecskemét Izsáki út 1.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
CEKK - Kecskeméti KA Villámok 2020. november 21. szombat 70 - 37 Kónya Levente, Szipli Hanna
Hernádi Kosárlabda Alapítvány - CEKK 2020. november 21. szombat 0 - 20 Kónya Levente, Pelikán Dóra
Kecskeméti KA Villámok - Hernádi Kosárlabda Alapítvány 2020. november 21. szombat 20 - 0 Szipli Hanna, Pelikán Dóra
E csoport KÉSZ Aréna Városi Sportcsarnok (6100 Kiskunfélegyháza Kossuth Lajos utca 35.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
FTSI Constantinum 1. - FTSI Platán Iskola 2020. november 21. szombat 09:00 Fehér Ádám, Burján Bianka
Miklósi KékRókák - FTSI Constantinum 1. 2020. november 21. szombat 10:15 Kovács Máté László, Burján Bianka
FTSI Platán Iskola - Miklósi KékRókák 2020. november 21. szombat 67 - 81 Kovács Máté László, Fehér Ádám
F csoport Mercedes-Benz Sportakadémia (6000 Kecskemét Izsáki út 1.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Kecskeméti KC Mátyás - Kecskeméti KA Jégtörő Mátyás 2020. november 21. szombat 0 - 2 Bodnárné Pasek Mónika, Könyves Teréz Ráhel
Nagykőrösi Sólymok - Kecskeméti KC Mátyás 2020. november 21. szombat 2 - 0 Csoma Martin , Bodnárné Pasek Mónika
Kecskeméti KA Jégtörő Mátyás - Nagykőrösi Sólymok 2020. november 21. szombat 55 - 37 Csoma Martin , Könyves Teréz Ráhel
G csoport Dr. Pósta Sándor Sportcsarnok (6500 Baja Szegedi utca 2. )
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
MNÁMK Rakéták - Bajai NKK/B 2020. november 21. szombat 0 - 2 Pálfi Tímea, Pálfi Ágnes
Kecskeméti KC Halas - MNÁMK Rakéták 2020. november 21. szombat 0 - 20 Pálfi Ágnes, Goldring Zsuzsanna
Bajai NKK/B - Kecskeméti KC Halas 2020. november 21. szombat 20 - 0 Pálfi Tímea, Goldring Zsuzsanna
H csoport KÉSZ Aréna Városi Sportcsarnok (6100 Kiskunfélegyháza Kossuth Lajos utca 35.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
FTSI Batthyány L. Iskola - Kecskeméti KC Hetény 2020. november 21. szombat 0 - 0 Velkey István, Mészáros Máté
Kecskeméti KC Hetény - Kécskei Vidrák 2020. november 21. szombat 0 - 2 Velkey István, Varga Sára
Kécskei Vidrák - FTSI Batthyány L. Iskola 2020. november 21. szombat 2 - 0 Mészáros Máté, Varga Sára
8. régió
A csoport Alba Regia Sportcsarnok (8000 Székesfehérvár Gáz utca 19.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Alba Fehérvár Cápák - DKKA Vezérek 2020. november 22. vasárnap 35 - 70 Erős Florentina, Poór Tamás
DKKA Vezérek - VUKE U11 fiú 2020. november 22. vasárnap 50 - 52 Szőcs Péter, Erős Florentina
VUKE U11 fiú - Alba Fehérvár Cápák 2020. november 22. vasárnap 47 - 51 Horváth Andreasz, Müller Martin
B csoport Széna Téri Sportcsarnok (8000 Székesfehérvár Széna tér 10.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
DKKA Darazsak - Atomerőmű SE-Paksi Harcosok 2020. november 21. szombat 41 - 78 Nagy-Pál Petra, Horváth Andreasz
Atomerőmű SE-Paksi Harcosok - DKKA Tigrisek 2020. november 21. szombat 76 - 49 Horváth Andreasz, Tóth Bence
DKKA Tigrisek - DKKA Darazsak 2020. november 21. szombat 43 - 54 Erős Florentina, Tóth Bence
C csoport Széna Téri Sportcsarnok (8000 Székesfehérvár Széna tér 10.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
AF-Velencei Vadkacsák - DKKA Ugró Mókusok 2020. november 21. szombat 64 - 56 Szőcs Péter, Erős Florentina
DKKA Ugró Mókusok - Dunaújvárosi Sárkányok 2020. november 21. szombat 34 - 70 Szőcs Péter, KOCSIS JÓZSEF
Dunaújvárosi Sárkányok - AF-Velencei Vadkacsák 2020. november 21. szombat 54 - 66 Szőcs Péter, KOCSIS JÓZSEF
D csoport Kiss László Városi Sportcsarnok (8700 Marcali Park utca 16.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Marcali Szürkefarkasok - Pákozdi Kócsagok 2020. november 21. szombat 20 - 0 Szecsődi Richárd Attila, Szántó Dénes
Pákozdi Kócsagok - Alba Fehérvár Oroszlánok 2020. november 21. szombat 0 - 20 Szecsődi Richárd Attila, Szántó Dénes
Alba Fehérvár Oroszlánok - Marcali Szürkefarkasok 2020. november 21. szombat 2 - 0 Szecsődi Richárd Attila, Szántó Dénes
E csoport Széna Téri Sportcsarnok (8000 Székesfehérvár Széna tér 10.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
VUKE U11 vegyes - Fűzfői AK 2020. november 22. vasárnap 16 - 105 Nagy-Pál Petra, Horváth Andreasz
F csoport Széna Téri Sportcsarnok (8000 Székesfehérvár Széna tér 10.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
AF-Velencei Csukák - Várpalotai Gepárdok 2020. november 22. vasárnap 0 - 2 Szőcs Péter, Béndek Gábor Miklós
Várpalotai Gepárdok - DKKA Ördögök 2020. november 22. vasárnap 20 - 97 Szőcs Péter, Tóth Bence
DKKA Ördögök - AF-Velencei Csukák 2020. november 22. vasárnap 2 - 0 Szőcs Péter, Tóth Bence
9. régió
A csoport Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok (1103 Budapest Kada utca 27-29.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Vasas Akadémia U11 - Zsíros Akadémia Kőbánya/A 2020. november 21. szombat 64 - 33 Szőke Gábor, Matóczay Bálint
Budapesti Honvéd Sportegyesület/A - Vasas Akadémia U11 2020. november 21. szombat 53 - 74 Szőke Gábor, Hőgerl Bence
Zsíros Akadémia Kőbánya/A - Budapesti Honvéd Sportegyesület/A 2020. november 21. szombat 37 - 67 Hőgerl Bence, Matóczay Bálint
B csoport Darázsfészek Kosárlabda Csarnok (1104 Budapest Harmat u. 88. (Kada köz.))
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Római Kaszások - Vasas Amazonok 2020. november 21. szombat 57 - 83 Boros Krisztina, Ürögi Zsolt
Csata Garfield - Római Kaszások 2020. november 21. szombat 91 - 29 Szőke Gábor, Kutrik Andrea
Vasas Amazonok - Csata Garfield 2020. november 21. szombat 31 - 65 Szőke Gábor, Kutrik Andrea
C csoport Darázsfészek Kosárlabda Csarnok (1104 Budapest Harmat u. 88. (Kada köz.))
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Békási Kaszások - MAFC Farkasrét 2020. november 22. vasárnap 20 - 0
MAFC Farkasrét - Budafoki Békák 2020. november 22. vasárnap 0 - 20
Budafoki Békák - Békási Kaszások 2020. november 22. vasárnap 42 - 58 Boros Krisztina, Konta Csanád János
D csoport Darázsfészek Kosárlabda Csarnok (1104 Budapest Harmat u. 88. (Kada köz.))
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Újpest-MT/A - KLKA Angoltagozatos 2020. november 22. vasárnap 52 - 45 Balogh Kristóf, Győri Ferenc
Dűlői Kaszások - Újpest-MT/A 2020. november 22. vasárnap 61 - 30 Bárány Levente, Földházi Péter
KLKA Angoltagozatos - Dűlői Kaszások 2020. november 22. vasárnap 37 - 73 Bárány Levente, Földházi Péter
E csoport Darázsfészek Kosárlabda Csarnok (1104 Budapest Harmat u. 88. (Kada köz.))
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Zsíros Akadémia Kőbánya Darázslányok - MAFC-Grosics 2020. november 21. szombat 20 - 0
MAFC-Grosics - BEAC Vizslák 2020. november 21. szombat 0 - 20
BEAC Vizslák - Zsíros Akadémia Kőbánya Darázslányok 2020. november 21. szombat 57 - 44 Boros Krisztina, Ürögi Zsolt
F csoport Kocsis Sándor Sportközpont (1107 Budapest Bihari út 31.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Török Sasfiókák - Kéksárga Zsiráfok 2020. november 21. szombat 35 - 27 Mészáros Nándor Lajos, Miháczi Ádám
Újpest-MT/B - Török Sasfiókák 2020. november 21. szombat 33 - 45 Horváth Brúnó József, Mészáros Nándor Lajos
Kéksárga Zsiráfok - Újpest-MT/B 2020. november 21. szombat 38 - 29 Horváth Brúnó József, Miháczi Ádám
G csoport Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok (1103 Budapest Kada utca 27-29.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Zsíros Akadémia Kőbánya/Pannónia - MTK Budapest 2020. november 22. vasárnap 24 - 44 Kovács Róbert Márió, Borsos Balázs
Pannónia Csata - Zsíros Akadémia Kőbánya/Pannónia 2020. november 22. vasárnap 45 - 34 Németh Fanni , Kovács Róbert Márió
MTK Budapest - Pannónia Csata 2020. november 22. vasárnap 42 - 35 Németh Fanni , Borsos Balázs
H csoport Darázsfészek Kosárlabda Csarnok (1104 Budapest Harmat u. 88. (Kada köz.))
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Zuglói Sasok Herman - Ziccer Bocsok 2020. november 28. szombat 13:20 Török Béla, Mészáros Nándor Lajos
Kaszás Girls - Zuglói Sasok Herman 2020. november 28. szombat 14:40 Waigand Ágoston, Marjai Réka
Ziccer Bocsok - Kaszás Girls 2020. november 28. szombat 16:00 Waigand Ágoston, Marjai Réka
I csoport Kocsis Sándor Sportközpont (1107 Budapest Bihari út 31.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Vasas Bolhák - Vasas Akadémia U10 2020. november 22. vasárnap 16 - 77 Pál Roland, Kiss Bálint
KLKS Homoktövis - Vasas Bolhák 2020. november 22. vasárnap 49 - 23 Pál Roland, Kiss Bálint
Vasas Akadémia U10 - KLKS Homoktövis 2020. november 22. vasárnap 64 - 35 Török Béla, Waigand Ágoston
J csoport Darázsfészek Kosárlabda Csarnok (1104 Budapest Harmat u. 88. (Kada köz.))
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Újpest-MT/C - Zsíros Akadémia Kőbánya/Harmat 2020. november 29. vasárnap 09:00 Szőke Gábor, Frányó Csanád
Budafoki Bolhák - Újpest-MT/C 2020. november 29. vasárnap 10:20 Szőke Gábor, Frányó Csanád
Zsíros Akadémia Kőbánya/Harmat - Budafoki Bolhák 2020. november 29. vasárnap 11:40 Hegedűs Attila, Kiss Bálint
K csoport Kocsis Sándor Sportközpont (1107 Budapest Bihari út 31.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
PSE Párducok - Törekvés Törpillák 2020. november 22. vasárnap 56 - 49 Török Béla, Waigand Ágoston
Zsíros Akadémia Kőbánya Kisdarazsak - PSE Párducok 2020. november 22. vasárnap 20 - 53 Stáber Alex Bence, Marjai Réka
Törekvés Törpillák - Zsíros Akadémia Kőbánya Kisdarazsak 2020. november 22. vasárnap 66 - 20 Stáber Alex Bence, Marjai Réka
L csoport Darázsfészek Kosárlabda Csarnok (1104 Budapest Harmat u. 88. (Kada köz.))
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
PaSa Csillagai - Ziccer Pumák 2020. november 29. vasárnap 13:20 Hegedűs Attila, Kiss Bálint
Németvölgyi Bocsok - PaSa Csillagai 2020. november 29. vasárnap 14:40 Kutrik Andrea, Földházi Péter
Ziccer Pumák - Németvölgyi Bocsok 2020. november 29. vasárnap 16:00 Kutrik Andrea, Földházi Péter
M csoport Darázsfészek Kosárlabda Csarnok (1104 Budapest Harmat u. 88. (Kada köz.))
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
SZPA-HSE - Kaszás Minik 2020. november 28. szombat 09:00 Ürögi Zsolt, Konta Csanád János
SZSE U11 - SZPA-HSE 2020. november 28. szombat 10:20 Ürögi Zsolt, Konta Csanád János
Kaszás Minik - SZSE U11 2020. november 28. szombat 11:40 Török Béla, Mészáros Nándor Lajos
10. régió
A csoport Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola (2092 Budakeszi Árpád fejedelem tér 1.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Gödi Gödények - Radobasket/A 2020. november 22. vasárnap 70 - 30 Gyurkovics István János, Hamzi Virág
Vasas Áldás Basket - Gödi Gödények 2020. november 22. vasárnap 67 - 68 Gyurkovics István János, Porkoláb Mercédesz Anett
Radobasket/A - Vasas Áldás Basket 2020. november 22. vasárnap 34 - 106 Hamzi Virág, Porkoláb Mercédesz Anett
B csoport Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola (2092 Budakeszi Árpád fejedelem tér 1.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
ICT Pilóták - Gödi Gólyák 2020. november 22. vasárnap 54 - 55 Szundy Gábor, Agócs Gábor Mihály
DMTK/A - ICT Pilóták 2020. november 22. vasárnap 45 - 51 Agócs Gábor Mihály, Neubrandt Roland
Gödi Gólyák - DMTK/A 2020. november 22. vasárnap 69 - 52 Szundy Gábor, Neubrandt Roland
C csoport Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola (2092 Budakeszi Árpád fejedelem tér 1.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Pilis Basket - BSC Telki 2020. november 21. szombat 60 - 57 Belák Zoltán, Fajszi Zsombor Levente
Herceghalmi Tigrisek - Pilis Basket 2020. november 21. szombat 33 - 76 Fajszi Zsombor Levente, Vigh Barnabás Dominik
BSC Telki - Herceghalmi Tigrisek 2020. november 21. szombat 70 - 25 Belák Zoltán, Vigh Barnabás Dominik
E csoport Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola (2092 Budakeszi Árpád fejedelem tér 1.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
DMTK/B - Viadukt SE 2020. november 21. szombat 0 - 2 Magda János József, Miklósi László
BKG PRÍMA AKADÉMIA U11 SZIGET - DMTK/B 2020. november 21. szombat 0 - 20 Miklósi László, Liktor Viktor
Viadukt SE - BKG PRÍMA AKADÉMIA U11 SZIGET 2020. november 21. szombat 20 - 0 Magda János József, Liktor Viktor

Megyei szövetségek