Leány Junior, Regionális - 2019/2020
Szakaszok
Nyugat
Nyugat I. forduló Nagy Lajos Gimnázium (9700 Szombathely Dózsa György utca 4.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Szombathelyi SI - Zalaegerszegi KTE 2020. január 25. szombat 56 - 44 DR. MAGYARI TIBOR, Matucza Gyula
Bajai NKK - Petőfi SE 2020. január 25. szombat 125 - 46 DR. MAGYARI TIBOR, Matucza Gyula
Zalaegerszegi KTE - Bajai NKK 2020. január 25. szombat 14:30 Németh András, Kovács Máté
Szombathelyi SI - Petőfi SE 2020. január 25. szombat 16:30 Németh András, Kovács Máté
Nyugat II. forduló PTE-ÁOK Mozgástani Intézet (7632 Pécs Jakabhegyi út 6. )
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Petőfi SE - Bajai NKK 2020. február 15. szombat 40 - 118 Lovász Balázs, Märcz Péter
Zalaegerszegi KTE - Szombathelyi SI 2020. február 15. szombat 68 - 59 Lovász Balázs, Kiss Zoltán
Bajai NKK - Szombathelyi SI 2020. február 15. szombat 117 - 54 Märcz Péter, Kiss Zoltán
Petőfi SE - Zalaegerszegi KTE 2020. február 15. szombat 50 - 89 Lovász Balázs, Kiss Zoltán
Kelet
Kelet
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Nyíregyházi Kosársuli - Szeged KE 2020. január 12. vasárnap 76 - 45 Kokas Sándor Zsolt, Nemes Gábor
MVSI Vadmacskák - Szeged KE 2020. január 18. szombat 61 - 57 Lónáth László, dr. Nagy Zsombor
Kecskeméti KC/B - Debreceni KA 2020. január 19. vasárnap 46 - 84 Baukó Ferenc, Pásztor Patrik
Nyíregyházi Kosársuli - Mezőberényi KK 2020. január 23. csütörtök 13:00 Nemes Gábor, Szücs Balázs
Debreceni KA - Mezőberényi KK 2020. január 23. csütörtök 17:00
Szeged KE - Mezőberényi KK 2020. január 27. hétfő 100 - 37 Utasi Balázs, Tóth Tamás
Debreceni KA - Nyíregyházi Kosársuli 2020. január 29. szerda 17:00
Nyíregyházi Kosársuli - MVSI Vadmacskák 2020. január 31. péntek 68 - 42 Fülöp Ádám László, Szücs Balázs
Szeged KE - Debreceni KA 2020. február 2. vasárnap 80 - 61 Jáhni Bence, Tóth Tamás
Kecskeméti KC/B - Nyíregyházi Kosársuli 2020. február 2. vasárnap 49 - 77 Arató Balázs, Gelányi Dániel
Mezőberényi KK - Szeged KE 2020. február 5. szerda 42 - 85 PAPY ZSOLT, Bere Márton Brúnó
Mezőberényi KK - Kecskeméti KC/B 2020. február 7. péntek 63 - 50 PAPY ZSOLT, Bere Márton Brúnó
Debreceni KA - MVSI Vadmacskák 2020. február 8. szombat 72 - 70 Kokas Sándor Zsolt, Rácz Bence
Szeged KE - Nyíregyházi Kosársuli 2020. február 8. szombat 12:30 Liszkai Dávid, Barabás Dorina Mónika
Mezőberényi KK - Nyíregyházi Kosársuli 2020. február 8. szombat 17:00 Fehérvári Gergely, Gyenge Gábor
Mezőberényi KK - MVSI Vadmacskák 2020. február 14. péntek 16:45 PAPY ZSOLT, Bere Márton Brúnó
MVSI Vadmacskák - Mezőberényi KK 2020. február 14. péntek 18:15 PAPY ZSOLT, Bere Márton Brúnó
Szeged KE - MVSI Vadmacskák 2020. február 15. szombat 11:00 PAPY ZSOLT, Bartucz Csaba
Debreceni KA - Kecskeméti KC/B 2020. február 15. szombat 12:00 Nemes Gábor, Rácz Bence
Kecskeméti KC/B - Szeged KE 2020. február 19. szerda 45 - 77 Komáromi Péter, Fehér Ádám
Mezőberényi KK - Debreceni KA 2020. február 19. szerda 18:15 PAPY ZSOLT, Bere Márton Brúnó
Nyíregyházi Kosársuli - Debreceni KA 2020. február 22. szombat 12:00 Nyíri Péter Patrik, Horányi András
MVSI Vadmacskák - Nyíregyházi Kosársuli 2020. február 23. vasárnap 12:30 Molnár Krisztián, dr. Nagy Zsombor
MVSI Vadmacskák - Kecskeméti KC/B 2020. február 28. péntek 16:45
Debreceni KA - Szeged KE 2020. február 29. szombat 12:00
Szeged KE - Kecskeméti KC/B 2020. március 1. vasárnap 11:00
Nyíregyházi Kosársuli - Kecskeméti KC/B 2020. március 4. szerda 17:30
Kecskeméti KC/B - Mezőberényi KK 2020. március 6. péntek 16:30
MVSI Vadmacskák - Debreceni KA 2020. március 7. szombat 10:00
Kecskeméti KC/B - MVSI Vadmacskák 2020. március 8. vasárnap 14:30
Közép
A csoport
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Török Flóris - Törekvés SE/B - Kiss Lenke KS 2020. január 17. péntek 80 - 72 Matóczay Bálint, Boros Krisztina
Pilis Basket - BEAC-Újbuda KA/B 2020. január 22. szerda 27 - 82 Lázár Zsigmond György, Mátyus Zoé Grèta
BKG Prima Akadémia - Török Flóris - Törekvés SE/B 2020. január 26. vasárnap 55 - 62 Németh Patrik, Hamzi Virág
Török Flóris - Törekvés SE/B - Pilis Basket 2020. január 29. szerda 51 - 62 Tompa Gellért, Boros Krisztina
Kiss Lenke KS - BEAC-Újbuda KA/B 2020. február 3. hétfő 111 - 64 Németh Fanni , Zakár Adrienn
BEAC-Újbuda KA/B - Török Flóris - Törekvés SE/B 2020. február 8. szombat 84 - 49 Paulus Bence Máté, Kieffer Thomas
Kiss Lenke KS - BKG Prima Akadémia 2020. február 9. vasárnap 69 - 66 Gaál Norbert, Simon Kristóf Kolos
BEAC-Újbuda KA/B - BKG Prima Akadémia 2020. február 11. kedd 46 - 62 Matóczay Bálint, Kieffer Thomas
BKG Prima Akadémia - BEAC-Újbuda KA/B 2020. február 15. szombat 18:00 Káré Gergő, Hamzi Virág
Török Flóris - Törekvés SE/B - BKG Prima Akadémia 2020. február 19. szerda 18:45 Ürögi Zsolt, Miháczi Ádám
Pilis Basket - Kiss Lenke KS 2020. február 19. szerda 19:50 Németh Patrik, Mátyus Zoé Grèta
Pilis Basket - Török Flóris - Törekvés SE/B 2020. február 22. szombat 16:00
BEAC-Újbuda KA/B - Kiss Lenke KS 2020. február 26. szerda 18:10 Gruber Nikolett Lilla, Matóczay Bálint
BKG Prima Akadémia - Pilis Basket 2020. február 26. szerda 19:00 Nagy-Pál Petra, Mátyus Zoé Grèta
BEAC-Újbuda KA/B - Pilis Basket 2020. február 28. péntek 18:00
Pilis Basket - BKG Prima Akadémia 2020. február 29. szombat 13:00
BKG Prima Akadémia - Kiss Lenke KS 2020. március 3. kedd 19:00
Török Flóris - Törekvés SE/B - BEAC-Újbuda KA/B 2020. március 6. péntek 19:30
Kiss Lenke KS - Török Flóris - Törekvés SE/B 2020. március 10. kedd 16:40
Kiss Lenke KS - Pilis Basket Egyeztetés alatt
B csoport
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
FKE Kosarasok - BEAC-Újbuda KA/C 2020. január 18. szombat 17 - 64 Agócs Gábor Mihály, Vigh Balázs
SZPA - Parthus SE 2020. január 19. vasárnap 49 - 61 Bárány Levente, Gereben Dorka
SZPA - BEAC-Újbuda KA/C 2020. január 25. szombat 82 - 85 Horváth Kinga, Bárány Levente
SZPA - FKE Kosarasok 2020. január 29. szerda 82 - 41 Matóczay Bálint, Kutrik Andrea
Százhalombattai KSE - FKE Kosarasok 2020. január 31. péntek 19:00 Jurászik László, Mátyus Zoé Grèta
Százhalombattai KSE - SZPA 2020. február 2. vasárnap 67 - 52 Belák Zoltán, Mátyus Zoé Grèta
BEAC-Újbuda KA/C - Parthus SE 2020. február 2. vasárnap 69 - 54 Horváth Kinga, Kutrik Andrea
BEAC-Újbuda KA/C - Százhalombattai KSE 2020. február 5. szerda 43 - 68 Korhetz Szilárd, Zakár Adrienn
BEAC-Újbuda KA/C - FKE Kosarasok 2020. február 12. szerda 72 - 43 Zakár Adrienn, Bertók Botond
Parthus SE - SZPA 2020. február 15. szombat 68 - 59 Szabó István, Kieffer Thomas
BEAC-Újbuda KA/C - SZPA 2020. február 19. szerda 16:40 Kutrik Andrea, Boros Krisztina
Százhalombattai KSE - BEAC-Újbuda KA/C 2020. február 21. péntek 19:00 Jurászik László, Vigh Balázs
FKE Kosarasok - SZPA 2020. február 22. szombat 10:20
Százhalombattai KSE - Parthus SE 2020. február 22. szombat 18:00
Parthus SE - FKE Kosarasok 2020. február 24. hétfő 16:50
Parthus SE - BEAC-Újbuda KA/C 2020. február 29. szombat 11:15
SZPA - Százhalombattai KSE 2020. február 29. szombat 13:00
FKE Kosarasok - Parthus SE 2020. március 7. szombat 10:20
Parthus SE - Százhalombattai KSE 2020. március 7. szombat 12:30
FKE Kosarasok - Százhalombattai KSE 2020. március 8. vasárnap 09:00

Megyei szövetségek