Leány Junior, Regionális - 2019/2020
Szakaszok
Nyugat
Nyugat I. forduló Nagy Lajos Gimnázium (9700 Szombathely Dózsa György utca 4.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Szombathelyi SI - Zalaegerszegi KTE 2020. január 25. szombat 56 - 44 DR. MAGYARI TIBOR, Matucza Gyula
Bajai NKK - Petőfi SE 2020. január 25. szombat 125 - 46 DR. MAGYARI TIBOR, Matucza Gyula
Zalaegerszegi KTE - Bajai NKK 2020. január 25. szombat 14:30 Németh András, Kovács Máté
Szombathelyi SI - Petőfi SE 2020. január 25. szombat 71 - 49 Németh András, Kovács Máté
Nyugat II. forduló PTE-ÁOK Mozgástani Intézet (7632 Pécs Jakabhegyi út 6. )
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Petőfi SE - Bajai NKK 2020. február 15. szombat 40 - 118 Lovász Balázs, Märcz Péter
Zalaegerszegi KTE - Szombathelyi SI 2020. február 15. szombat 68 - 59 Lovász Balázs, Märcz Péter
Bajai NKK - Szombathelyi SI 2020. február 15. szombat 117 - 54 Märcz Péter, Kiss Zoltán
Petőfi SE - Zalaegerszegi KTE 2020. február 15. szombat 50 - 89 Lovász Balázs, Kiss Zoltán
Nyugat III. forduló Dr. Pósta Sándor Sportcsarnok (6500 Baja Szegedi utca 2. )
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Bajai NKK - Zalaegerszegi KTE 2020. március 9. hétfő 75 - 49 Arató Balázs
Petőfi SE - Szombathelyi SI 2020. március 9. hétfő 66 - 87 Arató Balázs, Pálfi Tímea
Szombathelyi SI - Bajai NKK 2020. március 9. hétfő 46 - 91 Csallóközi Gábor
Zalaegerszegi KTE - Petőfi SE 2020. március 9. hétfő 84 - 56 Csallóközi Gábor, Pálfi Tímea
Kelet
Kelet
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Nyíregyházi Kosársuli - Szeged KE 2020. január 12. vasárnap 76 - 45 Kokas Sándor Zsolt, Nemes Gábor
MVSI Vadmacskák - Szeged KE 2020. január 18. szombat 61 - 57 Lónáth László, dr. Nagy Zsombor
Kecskeméti KC/B - Debreceni KA 2020. január 19. vasárnap 46 - 84 Baukó Ferenc, Pásztor Patrik
Nyíregyházi Kosársuli - Mezőberényi KK 2020. január 23. csütörtök 113 - 27 Nemes Gábor, Szücs Balázs
Debreceni KA - Mezőberényi KK 2020. január 23. csütörtök 114 - 52 Nemes Gábor, Szücs Balázs
Szeged KE - Mezőberényi KK 2020. január 27. hétfő 100 - 37 Utasi Balázs, Tóth Tamás
Debreceni KA - Nyíregyházi Kosársuli 2020. január 29. szerda 56 - 76 Fülöp Ádám László, Szücs Balázs
Nyíregyházi Kosársuli - MVSI Vadmacskák 2020. január 31. péntek 68 - 42 Fülöp Ádám László, Szücs Balázs
Szeged KE - Debreceni KA 2020. február 2. vasárnap 80 - 61 Jáhni Bence, Tóth Tamás
Kecskeméti KC/B - Nyíregyházi Kosársuli 2020. február 2. vasárnap 49 - 77 Arató Balázs, Gelányi Dániel
Mezőberényi KK - Szeged KE 2020. február 5. szerda 42 - 85 PAPY ZSOLT, Bere Márton Brúnó
Mezőberényi KK - Kecskeméti KC/B 2020. február 7. péntek 63 - 50 PAPY ZSOLT, Bere Márton Brúnó
Debreceni KA - MVSI Vadmacskák 2020. február 8. szombat 72 - 70 Kokas Sándor Zsolt, Rácz Bence
Szeged KE - Nyíregyházi Kosársuli 2020. február 8. szombat 34 - 65 Liszkai Dávid, Barabás Dorina Mónika
Mezőberényi KK - Nyíregyházi Kosársuli 2020. február 8. szombat 57 - 91 Fehérvári Gergely, Gyenge Gábor
Mezőberényi KK - MVSI Vadmacskák 2020. február 14. péntek 25 - 96 PAPY ZSOLT, Bere Márton Brúnó
MVSI Vadmacskák - Mezőberényi KK 2020. február 14. péntek 89 - 35 PAPY ZSOLT, Bere Márton Brúnó
Szeged KE - MVSI Vadmacskák 2020. február 15. szombat 41 - 57 PAPY ZSOLT, Bartucz Csaba
Debreceni KA - Kecskeméti KC/B 2020. február 15. szombat 133 - 40 Nemes Gábor, Rácz Bence
Kecskeméti KC/B - Szeged KE 2020. február 19. szerda 45 - 77 Komáromi Péter, Fehér Ádám
Mezőberényi KK - Debreceni KA 2020. február 19. szerda 49 - 100 PAPY ZSOLT, Bere Márton Brúnó
MVSI Vadmacskák - Nyíregyházi Kosársuli 2020. február 23. vasárnap 37 - 76 Molnár Krisztián, dr. Nagy Zsombor
MVSI Vadmacskák - Kecskeméti KC/B 2020. február 28. péntek 85 - 42 Domán István, Lónáth László
Debreceni KA - Szeged KE 2020. február 29. szombat 82 - 63 Nemes Gábor, Fülöp Ádám László
Szeged KE - Kecskeméti KC/B 2020. március 1. vasárnap 68 - 32 Utasi Balázs, Tóth Tamás
Nyíregyházi Kosársuli - Kecskeméti KC/B 2020. március 4. szerda 78 - 36 Zalai Ákos István, dr. Marjay Péter
Kecskeméti KC/B - Mezőberényi KK 2020. március 6. péntek 51 - 48 Baukó Ferenc, Nagy Joel
MVSI Vadmacskák - Debreceni KA 2020. március 7. szombat 65 - 74 Molnár Krisztián, dr. Nagy Zsombor
Kecskeméti KC/B - MVSI Vadmacskák 2020. március 8. vasárnap 45 - 66 Fekete Csaba, Nagy Joel
Nyíregyházi Kosársuli - Debreceni KA 2020. március 11. szerda 83 - 64 Nyíri Péter Patrik, Horányi András
Tabella
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
1 Nyíregyházi Kosársuli
Nyíregyházi Kosársuli
10 1.00 20 10 0 803 447 GY10 5-0 5-0 5-0
2 Debreceni KA
Debreceni KA
10 0.85 17 7 3 840 624 V1 4-1 3-2 4-1
3 MVSI Vadmacskák
MVSI Vadmacskák
10 0.80 16 6 4 668 535 GY1 3-2 3-2 3-2
4 Szeged KE
Szeged KE
10 0.75 15 5 5 650 558 GY1 3-2 2-3 2-3
5 Mezőberényi KK
Mezőberényi KK
10 0.55 11 1 9 435 889 V5 1-4 0-5 0-5
6 Kecskeméti KC/B
Kecskeméti KC/B
10 0.55 11 1 9 436 779 V1 1-4 0-5 1-4


Közép
A csoport
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Török Flóris - Törekvés SE/B - Kiss Lenke KS 2020. január 17. péntek 80 - 72 Matóczay Bálint, Boros Krisztina
Pilis Basket - BEAC-Újbuda KA/B 2020. január 22. szerda 27 - 82 Lázár Zsigmond György, Mátyus Zoé Grèta
BKG Prima Akadémia - Török Flóris - Törekvés SE/B 2020. január 26. vasárnap 55 - 62 Németh Patrik, Hamzi Virág
Török Flóris - Törekvés SE/B - Pilis Basket 2020. január 29. szerda 51 - 62 Tompa Gellért, Boros Krisztina
Kiss Lenke KS - BEAC-Újbuda KA/B 2020. február 3. hétfő 111 - 64 Németh Fanni , Zakár Adrienn
BEAC-Újbuda KA/B - Török Flóris - Törekvés SE/B 2020. február 8. szombat 84 - 49 Paulus Bence Máté, Kieffer Thomas
Kiss Lenke KS - BKG Prima Akadémia 2020. február 9. vasárnap 69 - 66 Gaál Norbert, Simon Kristóf Kolos
BEAC-Újbuda KA/B - BKG Prima Akadémia 2020. február 11. kedd 46 - 62 Matóczay Bálint, Kieffer Thomas
BKG Prima Akadémia - BEAC-Újbuda KA/B 2020. február 15. szombat 69 - 51 Káré Gergő, Vigh Balázs
Török Flóris - Törekvés SE/B - BKG Prima Akadémia 2020. február 19. szerda 32 - 88 Ürögi Zsolt, Miháczi Ádám
Pilis Basket - Kiss Lenke KS 2020. február 19. szerda 66 - 73 Németh Patrik, Mátyus Zoé Grèta
Pilis Basket - Török Flóris - Törekvés SE/B 2020. február 22. szombat 61 - 56 Dr. Kovács András, Belák Zoltán
BEAC-Újbuda KA/B - Kiss Lenke KS 2020. február 26. szerda 50 - 60 Bujtor Péter, Matóczay Bálint
BKG Prima Akadémia - Pilis Basket 2020. február 26. szerda 68 - 47 Nagy-Pál Petra, Mátyus Zoé Grèta
BEAC-Újbuda KA/B - Pilis Basket 2020. február 28. péntek 38 - 51 Lövei László, Kutrik Andrea
Pilis Basket - BKG Prima Akadémia 2020. február 29. szombat 57 - 76 Novák Bence, Hamzi Virág
BKG Prima Akadémia - Kiss Lenke KS 2020. március 3. kedd 91 - 54 Magda János József, Mátyás Ferenc
Török Flóris - Törekvés SE/B - BEAC-Újbuda KA/B 2020. március 6. péntek 65 - 79 Szőke Gábor, Kutrik Andrea
Kiss Lenke KS - Török Flóris - Törekvés SE/B 2020. március 10. kedd 73 - 50 NAGY ISTVÁN, Boros Krisztina
Kiss Lenke KS - Pilis Basket 2020. március 11. szerda 90 - 70 Szőke Gábor, Matejovics Márk
Tabella
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
1 BKG Prima Akadémia
BKG Prima Akadémia
8 0.88 14 6 2 575 418 GY6 3-1 3-1 5-0
2 Kiss Lenke KS
Kiss Lenke KS
8 0.88 14 6 2 602 537 GY2 4-0 2-2 4-1
3 BEAC-Újbuda KA/B
BEAC-Újbuda KA/B
8 0.69 11 3 5 494 494 GY1 1-3 2-2 1-4
4 Pilis Basket
Pilis Basket
8 0.69 11 3 5 441 534 V2 1-3 2-2 2-3
5 Török Flóris - Törekvés SE/B
Török Flóris - Törekvés SE/B
8 0.63 10 2 6 445 574 V6 1-3 1-3 0-5


B csoport
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
FKE Kosarasok - BEAC-Újbuda KA/C 2020. január 18. szombat 17 - 64 Agócs Gábor Mihály, Vigh Balázs
SZPA - Parthus SE 2020. január 19. vasárnap 49 - 61 Bárány Levente, Gereben Dorka
SZPA - BEAC-Újbuda KA/C 2020. január 25. szombat 82 - 85 Horváth Kinga, Bárány Levente
SZPA - FKE Kosarasok 2020. január 29. szerda 82 - 41 Matóczay Bálint, Kutrik Andrea
Százhalombattai KSE - FKE Kosarasok 2020. január 31. péntek 81 - 34 Jurászik László, Mátyus Zoé Grèta
Százhalombattai KSE - SZPA 2020. február 2. vasárnap 67 - 52 Belák Zoltán, Mátyus Zoé Grèta
BEAC-Újbuda KA/C - Parthus SE 2020. február 2. vasárnap 69 - 54 Horváth Kinga, Kutrik Andrea
BEAC-Újbuda KA/C - Százhalombattai KSE 2020. február 5. szerda 43 - 68 Korhetz Szilárd, Zakár Adrienn
BEAC-Újbuda KA/C - FKE Kosarasok 2020. február 12. szerda 72 - 43 Zakár Adrienn, Bertók Botond
Parthus SE - SZPA 2020. február 15. szombat 68 - 59 Szabó István, Kieffer Thomas
BEAC-Újbuda KA/C - SZPA 2020. február 19. szerda 68 - 52 NAGY ISTVÁN, Boros Krisztina
Százhalombattai KSE - BEAC-Újbuda KA/C 2020. február 21. péntek 71 - 50 Káré Gergő, Fajszi Zsombor Levente
FKE Kosarasok - SZPA 2020. február 22. szombat 58 - 66 Tatár Domonkos, Belák Dorka
Százhalombattai KSE - Parthus SE 2020. február 22. szombat 72 - 43 Gyurkovics István János, Horváth Emese Kata
Parthus SE - FKE Kosarasok 2020. február 24. hétfő 43 - 31 Dr. Kovács András, Belák Dorka
Parthus SE - BEAC-Újbuda KA/C 2020. február 29. szombat 49 - 52 Káré Gergő, Stickel Balázs
SZPA - Százhalombattai KSE 2020. március 3. kedd 48 - 55 Zádeczki Donát László, Boros Krisztina
FKE Kosarasok - Parthus SE 2020. március 7. szombat 46 - 65
Parthus SE - Százhalombattai KSE 2020. március 7. szombat 48 - 78
FKE Kosarasok - Százhalombattai KSE 2020. március 8. vasárnap 40 - 64
Tabella
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
1 Százhalombattai KSE
Százhalombattai KSE
8 1.00 16 8 0 556 358 GY8 4-0 4-0 5-0
2 BEAC-Újbuda KA/C
BEAC-Újbuda KA/C
8 0.88 14 6 2 503 436 GY1 3-1 3-1 3-2
3 Parthus SE
Parthus SE
8 0.75 12 4 4 431 456 V1 2-2 2-2 2-3
4 SZPA
SZPA
8 0.63 10 2 6 490 503 V1 1-3 1-3 1-4
5 FKE Kosarasok
FKE Kosarasok
8 0.50 8 0 8 310 537 V8 0-4 0-4 0-5


Megyei szövetségek