Leány Junior - 2019/2020
Szakaszok
A csoport
A csoport Vasas Pasaréti Sportcentrum (1026 Budapest Pasaréti út 11-13.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
MTK Budapest - Vasas Akadémia/B 2019. szeptember 7. szombat 43 - 68 Gruber Nikolett Lilla, Csoma Viktor
Vasas Akadémia/B - Nyíregyházi Kosársuli 2019. szeptember 7. szombat 53 - 41 Rózsavölgyi Alexandra, Pál Roland
Nyíregyházi Kosársuli - MTK Budapest 2019. szeptember 7. szombat 58 - 54 Lövei László, Makay Dániel József

Tabella
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
1 Vasas Akadémia/B
Vasas Akadémia/B
2 1.00 4 2 0 121 84 GY2 1-0 1-0 2-0
2 Nyíregyházi Kosársuli
Nyíregyházi Kosársuli
2 0.75 3 1 1 99 107 GY1 1-0 0-1 1-1
3 MTK Budapest
MTK Budapest
2 0.50 2 0 2 97 126 V2 0-1 0-1 0-2


B csoport
B csoport Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma (4029 Debrecen Csengő utca 4.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
MVSI Vadmacskák - Debreceni KA 2019. szeptember 7. szombat 49 - 50 Nemes Gábor, Szűcs Balázs
Debreceni KA - Török Flóris - Törekvés SE 2019. szeptember 7. szombat 45 - 71 Nemes Gábor, Szűcs Balázs
Török Flóris - Törekvés SE - MVSI Vadmacskák 2019. szeptember 7. szombat 60 - 49 Nemes Gábor, Szűcs Balázs

Tabella
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
1 Török Flóris - Törekvés SE
Török Flóris - Törekvés SE
2 1.00 4 2 0 131 94 GY2 1-0 1-0 2-0
2 Debreceni KA
Debreceni KA
2 0.75 3 1 1 95 120 V1 0-1 1-0 1-1
3 MVSI Vadmacskák
MVSI Vadmacskák
2 0.50 2 0 2 98 110 V2 0-1 0-1 0-2


C csoport
C csoport Gandhi Gimnázium és Kollégium sportcsarnoka (7629 Pécs Dobó István utca 93.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
PVSK Nemzeti Akadémia - Bajai NKK 2019. szeptember 8. vasárnap 77 - 67
Bajai NKK - Kecskeméti KA 2019. szeptember 8. vasárnap 50 - 58
Kecskeméti KA - PVSK Nemzeti Akadémia 2019. szeptember 8. vasárnap 54 - 63

Tabella
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
1 PVSK Nemzeti Akadémia
PVSK Nemzeti Akadémia
2 1.00 4 2 0 140 121 GY2 1-0 1-0 2-0
2 Kecskeméti KC
Kecskeméti KC
2 0.75 3 1 1 112 113 V1 0-1 1-0 1-1
3 Bajai NKK
Bajai NKK
2 0.50 2 0 2 117 135 V2 0-1 0-1 0-2


D csoport
D csoport Tiszaligeti Sportcsarnok (5000 Szolnok Tiszaliget)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Szolnoki MÁV SE - Kiss Lenke KS 2019. szeptember 8. vasárnap 49 - 31 Drenyovszki Dániel , Szabó László
Kiss Lenke KS - BKG Prima Akadémia 2019. szeptember 8. vasárnap 49 - 85 Szpiró Balázs, Fenyvesi Zénó
BKG Prima Akadémia - Szolnoki MÁV SE 2019. szeptember 8. vasárnap 41 - 42 Kovács Csaba, Mile Gábor

Tabella
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
1 Szolnoki MÁV SE
Szolnoki MÁV SE
2 1.00 4 2 0 91 72 GY2 1-0 1-0 2-0
2 BKG Prima Akadémia
BKG Prima Akadémia
2 0.75 3 1 1 126 91 GY1 0-1 1-0 1-1
3 Kiss Lenke KS
Kiss Lenke KS
2 0.50 2 0 2 80 134 V2 0-1 0-1 0-2


Megyei szövetségek