Leány Kadett, Regionális - 2019/2020
Szakaszok
Dél-Nyugati régió
Dél-Nyugati régió
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
PVSK Nemzeti Akadémia/C - Bajai NKK 2020. február 2. vasárnap 18 - 151 Fülöp Zsombor Ferenc, Nagy Kevin, Krisztián
NKA Pécs/B - Atomerőmű SE 2020. február 4. kedd 70 - 43 Fleischmann Krisztián, Fülöp Zsombor Ferenc
Atomerőmű SE - Komló Sport KK 2020. február 12. szerda 75 - 44 Nagy Viktor, Villányi János
Bajai NKK - NKA Pécs/B 2020. február 13. csütörtök 57 - 63 Csallóközi Gábor, Pálfi Tímea
Komló Sport KK - Bajai NKK 2020. február 16. vasárnap 14:00 Marossy Gergely, Bozóki Bettina
Bajai NKK - Atomerőmű SE 2020. február 21. péntek 93 - 48
Gyakorló DSE - PVSK Nemzeti Akadémia/C 2020. február 21. péntek 112 - 29
PVSK Nemzeti Akadémia/C - Komló Sport KK 2020. február 23. vasárnap 14:00
Komló Sport KK - NKA Pécs/B 2020. március 1. vasárnap 15:30
Atomerőmű SE - NKA Pécs/B 2020. március 4. szerda 18:00
Bajai NKK - PVSK Nemzeti Akadémia/C 2020. március 6. péntek 16:30
Gyakorló DSE - Komló Sport KK 2020. március 6. péntek 17:00
Atomerőmű SE - PVSK Nemzeti Akadémia/C 2020. március 11. szerda 18:00
Atomerőmű SE - Gyakorló DSE 2020. március 13. péntek 18:00
Gyakorló DSE - Atomerőmű SE 2020. március 20. péntek 17:00
PVSK Nemzeti Akadémia/C - Gyakorló DSE 2020. március 22. vasárnap 11:00
Komló Sport KK - Atomerőmű SE 2020. március 22. vasárnap 11:00
PVSK Nemzeti Akadémia/C - NKA Pécs/B 2020. március 25. szerda 18:30
Atomerőmű SE - Bajai NKK 2020. március 26. csütörtök 17:30
Komló Sport KK - Gyakorló DSE 2020. március 27. péntek 19:15
Bajai NKK - Komló Sport KK 2020. március 29. vasárnap 10:00
NKA Pécs/B - PVSK Nemzeti Akadémia/C 2020. március 29. vasárnap 15:30
PVSK Nemzeti Akadémia/C - Atomerőmű SE 2020. április 1. szerda 17:15
Komló Sport KK - PVSK Nemzeti Akadémia/C 2020. április 3. péntek 19:15
NKA Pécs/B - Komló Sport KK 2020. április 9. csütörtök 17:00
Dél-Keleti régió
Dél-Keleti régió
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Szentesi KK - Szolnoki Sportcentrum/A 2020. február 2. vasárnap 14 - 100 Kovács Csaba, Ócsai József
Szolnoki Sporcentrum/B - Szentesi KK 2020. február 2. vasárnap 109 - 21 Pál-Szabó Sándor János, Fenyvesi Zénó
Nagykőrösi Sólymok KE - Szentesi KK 2020. február 9. vasárnap 11:00 Stickel Balázs, Hamzi Virág
Nagykőrösi Sólymok KE - Szolnoki Sportcentrum/A 2020. február 10. hétfő 16:45 Gombos Ádám Attila, Ugróczky Péter
Szeged KE - CEKK 2020. február 12. szerda 94 - 27 Tóth Tamás, Gedra János
Szentesi KK - Szeged KE 2020. február 16. vasárnap 16 - 143 Barabás Dorina Mónika, Dr. Kozma Gábor
Szeged KE - Szentesi KK 2020. február 16. vasárnap 115 - 14 Barabás Dorina Mónika, Dr. Kozma Gábor
CEKK - Szeged KE/B 2020. február 16. vasárnap 16:00 Sértő Róbert, Magda János József
Szolnoki Sportcentrum/A - CEKK 2020. február 18. kedd 65 - 39 Pál-Szabó Sándor János, Gyenge Gábor
Nagykőrösi Sólymok KE - Szeged KE/B 2020. február 24. hétfő 16:45 Nagy Joel, Pásztor Patrik
Szeged KE/B - Szeged KE 2020. február 27. csütörtök 16:15
Nagykőrösi Sólymok KE - CEKK 2020. március 4. szerda 19:00
CEKK - Szeged KE 2020. március 7. szombat 11:00
Szentesi KK - CEKK 2020. március 14. szombat 11:00
CEKK - Szentesi KK 2020. március 14. szombat 13:00
Szeged KE - Nagykőrösi Sólymok KE 2020. március 14. szombat 18:00
Szentesi KK - Nagykőrösi Sólymok KE 2020. március 22. vasárnap 11:00
Szeged KE - Szolnoki Sportcentrum/A 2020. március 22. vasárnap 15:00
Szolnoki Sportcentrum/A - Nagykőrösi Sólymok KE 2020. március 25. szerda 17:45
Szeged KE/B - CEKK 2020. március 27. péntek 16:30
Nagykőrösi Sólymok KE - Szeged KE 2020. április 1. szerda 16:45
CEKK - Szolnoki Sportcentrum/A 2020. április 2. csütörtök 16:00
Szeged KE/B - Nagykőrösi Sólymok KE 2020. április 7. kedd 16:15
Szolnoki Sportcentrum/A - Szeged KE 2020. április 8. szerda
CEKK - Nagykőrösi Sólymok KE 2020. április 9. csütörtök 09:00
Szentesi KK - Szeged KE/B Egyeztetés alatt
Szeged KE/B - Szentesi KK Egyeztetés alatt
Szeged KE - Szeged KE/B Egyeztetés alatt
Szolnoki Sportcentrum/A - Szeged KE/B Egyeztetés alatt
Szeged KE/B - Szolnoki Sportcentrum/A Egyeztetés alatt
Észak-Keleti régió
A csoport
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Debreceni KA/A - Nyíregyházi Kosársuli/B 2020. február 2. vasárnap 115 - 40 Takács Zoltán, Bene Szilárd Csaba
DVTK Akadémia/B - DVTK-ÉLKSK T 2020. február 2. vasárnap 61 - 65 Bene Szilárd Csaba, dr. Nagy Zsombor
DVTK-ÉLKSK T - Debreceni KA/A 2020. február 2. vasárnap 65 - 66 Takács Zoltán, dr. Nagy Zsombor
DVTK Akadémia/B - Nyíregyházi Kosársuli/B 2020. február 2. vasárnap 102 - 37 Takács Zoltán, Bene Szilárd Csaba
Nyíregyházi Kosársuli/B - DVTK-ÉLKSK T 2020. február 23. vasárnap 35 - 102 Nyíri Péter Patrik, Horányi András
Debreceni KA/A - DVTK Akadémia/B 2020. február 23. vasárnap 77 - 62 Gergely Csaba, Horányi András
Nyíregyházi Kosársuli/B - Debreceni KA/A 2020. február 23. vasárnap 54 - 89 Zalai Ákos István, KONCZ JÁNOS
DVTK-ÉLKSK T - DVTK Akadémia/B 2020. február 23. vasárnap 64 - 68 Zalai Ákos István, dr. Marjay Péter
B csoport
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Karcagi SE - Debreceni KA/B 2020. február 2. vasárnap 66 - 62 Szőcs Béla, Kara Zsombor
DVTK-ÉLKSK Y - Karcagi SE 2020. február 2. vasárnap 47 - 89 Szőcs Béla, Mezei Tibor
Debreceni KA/B - DVTK-ÉLKSK Y 2020. február 2. vasárnap 91 - 41 Mezei Tibor, Kara Zsombor
Karcagi SE - DVTK-ÉLKSK Y 2020. február 23. vasárnap 73 - 31 Vaszi Ádám, Takács Zoltán
Debreceni KA/B - Karcagi SE 2020. február 23. vasárnap 46 - 98 Marton Péter, Vaszi Ádám
DVTK-ÉLKSK Y - Debreceni KA/B 2020. február 23. vasárnap 14 - 63 Marton Péter, Takács Zoltán
Észak-Nyugati régió
Észak-Nyugati régió
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Tatabányai KC - Soproni Darazsak AK/B 2020. február 2. vasárnap 11 - 191 Krisztián-Világos Tünde, Vörös Eszter
Ajka - Zalaegerszegi KTE 2020. február 13. csütörtök 16:30 Prieger Mihály, Lenger Levente
Szombathelyi SI - Tatabányai KC 2020. február 16. vasárnap 14:00 Dr. Lipics László, Polyák Máté
Soproni Darazsak AK/B - Ajka 2020. február 20. csütörtök 16:30 Hernicz Balazs, Kovács Zoltán
Zalaegerszegi KTE - Szombathelyi SI 2020. február 23. vasárnap 14:00 Németh Csaba János, Kocsis Tamás
Soproni Darazsak AK/B - Szombathelyi SI 2020. február 26. szerda 18:00
Ajka - Tatabányai KC 2020. február 29. szombat 11:00
Soproni Darazsak AK/B - Zalaegerszegi KTE 2020. március 4. szerda 16:00
Ajka - Szombathelyi SI 2020. március 5. csütörtök 18:00
Soproni Darazsak AK/B - Tatabányai KC 2020. március 8. vasárnap 11:00
Szombathelyi SI - Ajka 2020. március 11. szerda 16:30
Szombathelyi SI - Soproni Darazsak AK/B 2020. március 18. szerda 16:30
Tatabányai KC - Zalaegerszegi KTE 2020. március 21. szombat 13:00
Zalaegerszegi KTE - Ajka 2020. március 28. szombat 13:00
Tatabányai KC - Szombathelyi SI 2020. március 29. vasárnap 13:00
Szombathelyi SI - Zalaegerszegi KTE 2020. április 1. szerda 16:00
Ajka - Soproni Darazsak AK/B 2020. április 2. csütörtök 16:30
Tatabányai KC - Ajka 2020. április 4. szombat 11:00
Zalaegerszegi KTE - Soproni Darazsak Akadémia 2020. április 8. szerda 17:00
Zalaegerszegi KTE - Tatabányai KC 2020. április 18. szombat 13:00
Közép régió
A csoport
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
BEAC -Újbuda KA/B - Vasas Akadémia/C 2020. február 2. vasárnap 41 - 115 Horváth Kinga, Kutrik Andrea
BKG Kos Akadémia - Kiss Lenke KS 2020. február 2. vasárnap 58 - 108 Németh Patrik, Lázár Zsigmond György
BEAC -Újbuda KA/B - MTK Budapest 2020. február 2. vasárnap 39 - 67 Németh Fanni , Adjudani Dániel Pezsman
MTK Budapest - Gödöllői SK 2020. február 9. vasárnap 90 - 57 Bárány Levente, Győri Ferenc
Gödöllői SK - Kiss Lenke KS 2020. február 15. szombat 67 - 106 Fleischmann Krisztián, Vigh Balázs
Vasas Akadémia/B - Radobasket 2020. február 15. szombat 10:00 Lázár Zsigmond György, Gombos Márk Bálint
BKG Kos Akadémia - BEAC -Újbuda KA/B 2020. február 16. vasárnap 16:00 Káré Gergő, Czupi Márton
Kiss Lenke KS - Zsíros Akadémia Kőbánya/B 2020. február 20. csütörtök 18:30 Szőts Dávid István, Bertók Botond
Zsíros Akadémia Kőbánya/B - Vasas Akadémia/C 2020. február 22. szombat 52 - 57 Tahin András, Stáber Alex Bence
BEAC -Újbuda KA/B - Vasas Akadémia/B 2020. február 23. vasárnap 09:00 Zádeczki Donát László, Boros Krisztina
MTK Budapest - Radobasket 2020. február 23. vasárnap 66 - 57 Lakos Koppány Ádám, Szokolainé Váradi Anetta Csilla
Radobasket - Kiss Lenke KS 2020. március 1. vasárnap 10:00
Kiss Lenke KS - BEAC -Újbuda KA/B 2020. március 7. szombat 10:00
Vasas Akadémia/C - Gödöllői SK 2020. március 7. szombat 15:00
Radobasket - BEAC -Újbuda KA/B 2020. március 7. szombat 16:00
BKG Kos Akadémia - MTK Budapest 2020. március 8. vasárnap 16:00
Zsíros Akadémia Kőbánya/B - BKG Kos Akadémia 2020. március 14. szombat 14:00
BEAC -Újbuda KA/B - Gödöllői SK 2020. március 14. szombat 14:30
MTK Budapest - Kiss Lenke KS 2020. március 25. szerda 16:20
Gödöllői SK - Radobasket 2020. március 28. szombat 10:00
Vasas Akadémia/C - MTK Budapest 2020. március 29. vasárnap 11:00
Vasas Akadémia/B - BKG Kos Akadémia 2020. március 29. vasárnap 13:00
Zsíros Akadémia Kőbánya/B - BEAC -Újbuda KA/B 2020. március 29. vasárnap 16:00
Kiss Lenke KS - Vasas Akadémia/B 2020. április 3. péntek 18:30
BKG Kos Akadémia - Gödöllői SK 2020. április 4. szombat 10:00
MTK Budapest - Vasas Akadémia/B 2020. április 4. szombat 10:00
Kiss Lenke KS - Vasas Akadémia/C 2020. április 17. péntek 18:30
Gödöllői SK - Vasas Akadémia/B 2020. április 18. szombat 10:00
Radobasket - Zsíros Akadémia Kőbánya/B 2020. április 26. vasárnap 10:00
Zsíros Akadémia Kőbánya/B - MTK Budapest Egyeztetés alatt
Gödöllői SK - Zsíros Akadémia Kőbánya/B Egyeztetés alatt
B csoport
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Ferencvárosi KE - Török Flóris - Törekvés SE/B 2020. február 1. szombat 49 - 84 Erdész Dávid, Antoni Márk Ágoston
SZPA-HSE - MTK Budapest/B 2020. február 1. szombat 23 - 115 Bertók Botond, Stáber Alex Bence
Parthus SE - KKS 2020. február 1. szombat 33 - 32 Belák Zoltán, Sersovszky Gergely Péter
Monor SE - Parthus SE 2020. február 3. hétfő 56 - 52 Varga Dániel Géza, Mátyás Ferenc
Pénzügyőr SE - BEAC -Újbuda KA/M 2020. február 8. szombat 51 - 53 Kapros Roland, Koncsag Csaba
Török Flóris - Törekvés SE/B - SZPA-HSE 2020. február 9. vasárnap 104 - 23 Steiner Máté, Török Béla
SZPA-HSE - KKS 2020. február 15. szombat 38 - 65 Szabó István, Kieffer Thomas
Ferencvárosi KE - Monor SE 2020. február 16. vasárnap 09:00 Gyurka Tamás, Horváth Emese Kata
MTK Budapest/B - Pénzügyőr SE 2020. február 17. hétfő 57 - 46 NAGY ISTVÁN, Miháczi Ádám
Török Flóris - Törekvés SE/B - Pénzügyőr SE 2020. február 21. péntek 59 - 37 Szőke Gábor, Boros Krisztina
BEAC -Újbuda KA/M - MTK Budapest/B 2020. február 22. szombat 69 - 55 Bózsó Gábor, Győri Ferenc
Ferencvárosi KE - Parthus SE 2020. február 23. vasárnap 09:00 Vigh Balázs, Fajszi Zsombor Levente
Pénzügyőr SE - KKS 2020. február 23. vasárnap 62 - 36 Matóczay Bálint, Koncsag Csaba
Monor SE - SZPA-HSE 2020. február 23. vasárnap 11:00 Mátyás Ferenc, Horváth Emese Kata
Parthus SE - BEAC -Újbuda KA/M 2020. február 23. vasárnap 27 - 60 Káré Gergő, Stickel Balázs
BEAC -Újbuda KA/M - Török Flóris - Törekvés SE/B 2020. február 25. kedd 16:40
Ferencvárosi KE - MTK Budapest/B 2020. február 29. szombat 10:20
MTK Budapest/B - Parthus SE 2020. március 1. vasárnap 16:00
BEAC -Újbuda KA/M - Monor SE 2020. március 3. kedd 16:40
Monor SE - Pénzügyőr SE 2020. március 7. szombat 10:00
KKS - BEAC -Újbuda KA/M 2020. március 7. szombat 10:00
Török Flóris - Törekvés SE/B - Parthus SE 2020. március 8. vasárnap 10:00
SZPA-HSE - Ferencvárosi KE 2020. március 21. szombat 11:00
Pénzügyőr SE - Parthus SE 2020. március 22. vasárnap 10:00
Török Flóris - Törekvés SE/B - KKS 2020. március 22. vasárnap 10:00
MTK Budapest/B - Monor SE 2020. március 22. vasárnap 17:00
Ferencvárosi KE - BEAC -Újbuda KA/M 2020. március 28. szombat 10:20
KKS - MTK Budapest/B 2020. március 29. vasárnap 10:00
Monor SE - Török Flóris - Törekvés SE/B 2020. március 29. vasárnap 11:00
Török Flóris - Törekvés SE/B - MTK Budapest/B 2020. április 5. vasárnap 10:00
Pénzügyőr SE - Ferencvárosi KE 2020. április 5. vasárnap 10:00
KKS - Monor SE 2020. április 5. vasárnap 13:00
KKS - Ferencvárosi KE 2020. április 19. vasárnap 10:00
Parthus SE - SZPA-HSE Egyeztetés alatt

Megyei szövetségek