Leány Kadett - 2019/2020
Szakaszok
A csoport
A csoport Károlyi István Általános Iskola és Gimnázium (1041 Budapest Erzsébet utca 69.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Gyakorló DSE - BEAC -Újbuda KA/A 2019. szeptember 21. szombat 11:00
Miskolci SI Vadmacskák/A - Kiss Lenke KS 2019. szeptember 21. szombat 12:45
Kiss Lenke KS - Gyakorló DSE 2019. szeptember 21. szombat 17:00
Miskolci SI Vadmacskák/A - BEAC -Újbuda KA/A 2019. szeptember 21. szombat 18:45
BEAC -Újbuda KA/A - Kiss Lenke KS 2019. szeptember 22. vasárnap 09:30
Gyakorló DSE - Miskolci SI Vadmacskák/A 2019. szeptember 22. vasárnap 11:15
B csoport
B csoport MTK Kosárlabda Csarnok (1122 Budapest Acsády Ignác utca 3.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Zalaegerszegi KTE - Vasas Akadémia/C 2019. szeptember 21. szombat 11:00
MTK Budapest - PVSK Nemzeti Akadémia/A 2019. szeptember 21. szombat 12:45
PVSK Nemzeti Akadémia/A - Zalaegerszegi KTE 2019. szeptember 21. szombat 17:00
MTK Budapest - Vasas Akadémia/C 2019. szeptember 21. szombat 18:45
Vasas Akadémia/C - PVSK Nemzeti Akadémia/A 2019. szeptember 22. vasárnap 09:30
Zalaegerszegi KTE - MTK Budapest 2019. szeptember 22. vasárnap 11:15
C csoport
C csoport Szent Imre Kat. Gimn. Ált. Isk. Kollégium Óvoda és Alapfokú Műv. Isk. (4400 Nyíregyháza Ungvár stny. 19.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Nyíregyházi Kosársuli - Debreceni KA/A 2019. szeptember 20. péntek 17:00
Szolnoki Sportcentrum/A - BEAC -Újbuda KA/M 2019. szeptember 20. péntek 19:15
Debreceni KA/A - Zsíros Akadémia Kőbánya 2019. szeptember 21. szombat 11:00
Nyíregyházi Kosársuli - Szolnoki Sportcentrum/A 2019. szeptember 21. szombat 12:45
Zsíros Akadémia Kőbánya - BEAC -Újbuda KA/M 2019. szeptember 21. szombat 17:00
Debreceni KA/A - Szolnoki Sportcentrum/A 2019. szeptember 21. szombat 18:45
Nyíregyházi Kosársuli - BEAC -Újbuda KA/M 2019. szeptember 22. vasárnap 10:00
Szolnoki Sportcentrum/A - Zsíros Akadémia Kőbánya 2019. szeptember 22. vasárnap 11:45
BEAC -Újbuda KA/M - Debreceni KA/A 2019. szeptember 22. vasárnap 14:30
Zsíros Akadémia Kőbánya - Nyíregyházi Kosársuli 2019. szeptember 22. vasárnap 16:00
D csoport
D csoport Móra Ferenc Általános Iskola (8749 Zalakaros Liget utca 28.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Dávid Kornél KA - Kanizsai Vadmacskák SE 2019. szeptember 21. szombat 11:00
Kecskeméti KA/A - Szeged KE 2019. szeptember 21. szombat 12:45
Szeged KE - Dávid Kornél KA 2019. szeptember 21. szombat 17:00
Kecskeméti KA/A - Kanizsai Vadmacskák SE 2019. szeptember 21. szombat 18:45
Kanizsai Vadmacskák SE - Szeged KE 2019. szeptember 22. vasárnap 09:30
Dávid Kornél KA - Kecskeméti KA/A 2019. szeptember 22. vasárnap 11:15

Megyei szövetségek