Leány Serdülő, Regionális - 2019/2020
Szakaszok
Dél-Nyugati régió
Dél-Nyugati régió
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
PVSK Nemzeti Akadémia/B - Komló Sport KK 2020. február 22. szombat 92 - 81
NKA Pécs/A - Gyakorló DSE 2020. február 22. szombat 40 - 68 Nagy Kevin, Krisztián, Mándity Marko
Gyakorló DSE - PVSK Nemzeti Akadémia/B 2020. február 25. kedd 92 - 50
Kanizsa DKK - NKA Pécs/B 2020. február 27. csütörtök 55 - 31 Szabó Tibor, Imre Márk
PVSK Nemzeti Akadémia/B - NKA Pécs/B 2020. március 4. szerda 84 - 59 Märcz Péter, Kiss Zoltán
Komló Sport KK - Kanizsa DKK 2020. március 6. péntek 43 - 85 Nagy Kevin, Krisztián, Bozóki Bettina
Gyakorló DSE - Komló Sport KK 2020. március 13. péntek 88 - 56
Dél-Keleti Régió
A csoport Constantinum Sportcentrum (6100 Kiskunfélegyháza Jókai utca 4-6.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Kecskeméti KA/B - Pityke KSE 2020. február 29. szombat 69 - 35 Nagy Joel, Fehér Ádám
Pityke KSE - Félegyházi TSI 2020. február 29. szombat 65 - 86 Nagy Joel, Fehér Ádám
Félegyházi TSI - Kecskeméti KA/B 2020. február 29. szombat 52 - 64 Nagy Joel, Fehér Ádám
B csoport Kőrösi Csoma Általános Iskola (5000 Szolnok Nagy Imre körút 20.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Szolnoki Sportcentrum/B - CEKK 2020. március 1. vasárnap 87 - 36 Mezei Tibor, Fenyvesi Zénó
CEKK - Szeged KE/B 2020. március 1. vasárnap 30 - 91 Szabó László, Gyenge Gábor
Szeged KE/B - Szolnoki Sportcentrum/B 2020. március 1. vasárnap 33 - 77 Pál-Szabó Sándor János, Mile Gábor
Észak-Keleti Régió
A csoport Eötvös József Gimnázium (3580 Tiszaújváros Munkácsy utca 13.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Miskolci SI Vadmacskák/A - DVTK-ÉLKSK M 2020. március 1. vasárnap 100 - 37 Bene Szilárd Csaba, dr. Nagy Zsombor
DVTK Akadémia/C - DVTK-ÉLKSK T 2020. március 1. vasárnap 102 - 37 Bene Szilárd Csaba, dr. Nagy Zsombor
Miskolci SI Vadmacskák/A - DVTK Akadémia/C 2020. március 1. vasárnap 64 - 48 Marton Péter, dr. Nagy Zsombor
DVTK-ÉLKSK M - DVTK-ÉLKSK T 2020. március 1. vasárnap 91 - 54 Marton Péter, Bene Szilárd Csaba
B csoport Szent Imre Kat. Gimn. Ált. Isk. Kollégium Óvoda és Alapfokú Műv. Isk. (4400 Nyíregyháza Ungvár stny. 19.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Nyíregyházi Kosársuli - Debreceni KA DSI 2020. február 28. péntek 65 - 33 Szulics Zsolt János, Horányi András
Debreceni KA DSI - DVTK Akadémia/B 2020. február 28. péntek 26 - 95 Zalai Ákos István, dr. Marjay Péter
DVTK Akadémia/B - Nyíregyházi Kosársuli 2020. február 28. péntek 58 - 60 Nyíri Péter Patrik, Horányi András
C csoport Zrínyi Ilona Gimnázium (3530 Miskolc Nagyváthy János u. 5.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Miskolci SI Vadmacskák/B - Nyíregyházi Kosársuli/B 2020. február 29. szombat 79 - 21 Bene Szilárd Csaba, Bóta Attila
Nyíregyházi Kosársuli/B - DVTK-ÉLKSK X 2020. február 29. szombat 20 - 81 Bene Szilárd Csaba, Bóta Attila
DVTK-ÉLKSK X - Miskolci SI Vadmacskák/B 2020. február 29. szombat 63 - 46 Bene Szilárd Csaba, Bóta Attila
Észak-Nyugati Régió
A csoport Tóvárosi Általános Iskola (8000 Székesfehérvár Iskola tér 1.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Dávid Kornél KA/A - Szombathelyi SI 2020. február 29. szombat 95 - 43 Koller István, Poór Tamás
Széchenyi KA - Zalaegerszegi KTE 2020. február 29. szombat 57 - 85 Koller István, Tóth Bence
Szombathelyi SI - Széchenyi KA 2020. február 29. szombat 54 - 79 Poór Tamás, Tóth Bence
Dávid Kornél KA/A - Zalaegerszegi KTE 2020. február 29. szombat 98 - 73 Koller István, Tóth Bence
B csoport NOVOMATIC Aréna (9400 Sopron Lackner Kristóf utca 48.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Tapolcai Párducok - Soporoni Darazsak Serdülő Darazsak 2020. február 29. szombat 90 - 56 Hernicz Balazs, Kovács Zoltán
Soporoni Darazsak Serdülő Darazsak - VUKE-Veszprém 2020. február 29. szombat 62 - 49 Hernicz Balazs, Rokob Krisztián
VUKE-Veszprém - Tapolcai Párducok 2020. február 29. szombat 32 - 87 Rokob Krisztián, Kovács Zoltán
C csoport Éltes Mátyás Általános Iskola (2800 Tatabánya Bánhidai lakótelep 408.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
OSE Oroszlánykák - Tatabányai KC 2020. február 22. szombat 123 - 18 Vörös Eszter, Alina Lazar
Tatabányai KC - Várpalotai Gepárdok 2020. február 22. szombat 2 - 0 Vörös Eszter, Fazekas Hajnal Erzsébet
Várpalotai Gepárdok - OSE Oroszlánykák 2020. február 22. szombat 0 - 2 Fazekas Hajnal Erzsébet, Alina Lazar
Közép régió
A csoport
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
MTK Budapest - Vasas Akadémia/B 2020. március 1. vasárnap 56 - 46 Gruber Nikolett Lilla, Szentpáli-Gavallér Csaba
Gödi SE - Radobasket 2020. március 2. hétfő 17:45
MTK Budapest - Gödi SE 2020. március 8. vasárnap 77 - 35 Magyar Zoltán, Kovács Róbert Márió
B csoport Grosics Gyula Általános Iskola (1119 Budapest Bikszádi utca 11-15.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
BEAC - Újbuda KA/B - KKS 2020. február 29. szombat 76 - 45 Horváth Kinga, Marjai Réka
BEAC - Újbuda KA/C - Török Flóris-Törekvés SE/B 2020. február 29. szombat 38 - 54 Horváth Kinga, Marjai Réka
KKS - BEAC - Újbuda KA/C 2020. február 29. szombat 59 - 38 Lakos Koppány Ádám, Hőgerl Bence
BEAC - Újbuda KA/B - Török Flóris-Törekvés SE/B 2020. február 29. szombat 106 - 27 Lakos Koppány Ádám, Hőgerl Bence
C csoport Paduai Szent Antal Iskola (2081 Piliscsaba Béla király utca 72.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Százhalombattai KSE - Pilis Basket 2020. március 1. vasárnap 0 - 2 Vigh Balázs, Mátyás Ferenc
Pilis Basket - BKG-KOS Akadémia 2020. március 1. vasárnap 57 - 92 Vigh Balázs, Mátyás Ferenc
BKG-KOS Akadémia - Százhalombattai KSE 2020. március 1. vasárnap 2 - 0 Vigh Balázs, Mátyás Ferenc
D csoport Vörösmarty Mihály Gimnázium Tornacsarnok (2030 Érd Széchenyi tér 1.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
SZPA-HSE - Treff SE 2020. február 29. szombat 2 - 0 Gombos Ádám Attila, Belák Dorka
Treff SE - VMG DSE 2020. február 29. szombat 0 - 2 Gombos Ádám Attila, Belák Dorka
VMG DSE - SZPA-HSE 2020. február 29. szombat 75 - 32 Gombos Ádám Attila, Belák Dorka

Megyei szövetségek