Leány Serdülő - 2019/2020
Szakaszok
Felsõház
A csoport Vasas Pasaréti Sportcentrum (1026 Budapest Pasaréti út 11-13.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Vasas Akadémia - BEAC - Újbuda KA/A 2020. február 8. szombat 74 - 37 Gruber Nikolett Lilla, Németh Fanni
Soproni Darazsak Akadémia/A - NKA Pécs/A 2020. február 8. szombat 88 - 44 Gruber Nikolett Lilla, Németh Fanni
NKA Pécs/A - Vasas Akadémia 2020. február 8. szombat 39 - 104 Szentpáli-Gavallér Csaba, Szilágyi Tamás
Soproni Darazsak Akadémia/A - BEAC - Újbuda KA/A 2020. február 8. szombat 65 - 53 Szentpáli-Gavallér Csaba, Szilágyi Tamás
BEAC - Újbuda KA/A - NKA Pécs/A 2020. február 9. vasárnap 67 - 56 Paulus Bence Máté, Horváth Kinga
Vasas Akadémia - Soproni Darazsak Akadémia/A 2020. február 9. vasárnap 55 - 54 Paulus Bence Máté, Horváth Kinga
Tabella
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
1 Vasas Akadémia
Vasas Akadémia
3 1.00 6 3 0 233 130 GY3 2-0 1-0 3-0
2 Soproni Darazsak Akadémia / A
Soproni Darazsak Akadémia / A
3 0.83 5 2 1 207 152 V1 2-0 0-1 2-1
3 BEAC -Újbuda Kosárlabda Akadémia
BEAC -Újbuda Kosárlabda Akadémia
3 0.67 4 1 2 157 195 GY1 1-0 0-2 1-2
4 NKA Pécs/A
NKA Pécs/A
3 0.50 3 0 3 139 259 V3 0-1 0-2 0-3


B csoport Garay János Gimnázium (7100 Szekszárd Szent István tér 7-9.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Csata DSE - Atomerőmű-KSC Szekszárd 2020. február 8. szombat 73 - 48 Keresztes Tamás, Sterczer Péter Márk
DVTK Akadémia/A - Zsíros Akadémia Kőbánya 2020. február 8. szombat 63 - 66 Domokos Lőrinc, Propszt Amanda
Zsíros Akadémia Kőbánya - Csata DSE 2020. február 8. szombat 29 - 88 Propszt Amanda, Kovács Kincső
DVTK Akadémia/A - Atomerőmű-KSC Szekszárd 2020. február 8. szombat 57 - 74 Domokos Lőrinc, Sterczer Péter Márk
Atomerőmű-KSC Szekszárd - Zsíros Akadémia Kőbánya 2020. február 9. vasárnap 81 - 65 Keresztes Tamás, Sterczer Péter Márk
Csata DSE - DVTK Akadémia/A 2020. február 9. vasárnap 70 - 49 Domokos Lőrinc, Kovács Kincső
Tabella
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
1 Csata DSE
Csata DSE
3 1.00 6 3 0 231 126 GY3 2-0 1-0 3-0
2 Atomerőmű-KSC Szekszárd
Atomerőmű-KSC Szekszárd
3 0.83 5 2 1 203 195 GY2 1-0 1-1 2-1
3 Zsíros Akadémia
Zsíros Akadémia
3 0.67 4 1 2 160 232 V2 0-1 1-1 1-2
4 DVTK Akadémia/A
DVTK Akadémia/A
3 0.50 3 0 3 169 210 V3 0-2 0-1 0-3


Alsóház
A csoport Kőrösi Csoma Általános Iskola (5000 Szolnok Nagy Imre körút 20.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Debreceni KA/A - Szolnoki Sportcentrum 2020. február 8. szombat 64 - 39 Fenyvesi Zénó, Gyenge Gábor
Kiss Lenke KS - Miskolci SI Vadmacskák/A 2020. február 8. szombat 49 - 45 Fehérvári Gergely, Gyenge Gábor
Miskolci SI Vadmacskák/A - Debreceni KA/A 2020. február 8. szombat 29 - 73 Mezei Tibor, Terjéki András
Kiss Lenke KS - Szolnoki Sportcentrum 2020. február 8. szombat 53 - 57 Fenyvesi Zénó, Rideg László
Szolnoki Sportcentrum - Miskolci SI Vadmacskák/A 2020. február 9. vasárnap 46 - 50 Pál-Szabó Sándor János, Mile Gábor
Debreceni KA/A - Kiss Lenke KS 2020. február 9. vasárnap 69 - 56 Mile Gábor, Szpiró Balázs
Tabella
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
1 Debreceni KA/A
Debreceni KA/A
3 1.00 6 3 0 206 124 GY3 2-0 1-0 3-0
2 Kiss Lenke KS
Kiss Lenke KS
3 0.67 4 1 2 158 171 V2 1-1 0-1 1-2
3 Szolnoki Sportcentrum
Szolnoki Sportcentrum
3 0.67 4 1 2 142 167 V1 0-1 1-1 1-2
4 MVSI Vadmacskák/A
MVSI Vadmacskák/A
3 0.67 4 1 2 124 168 GY1 0-1 1-1 1-2


B csoport PVSK NKA Csarnok (7622 Pécs Verseny u. 11.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
PVSK Nemzeti Akadémia/A - Dávid Kornél KA/A 2020. február 8. szombat 108 - 64 dr. Szakács Imre Vilmos, Kiss Zoltán
Török Flóris-Törekvés SE/A - Soproni Darazsak Akadémia/B 2020. február 8. szombat 76 - 52 dr. Szakács Imre Vilmos, Kiss Zoltán
Soproni Darazsak Akadémia/B - PVSK Nemzeti Akadémia/A 2020. február 8. szombat 62 - 78 dr. Szakács Imre Vilmos, Märcz Péter
Török Flóris-Törekvés SE/A - Dávid Kornél KA/A 2020. február 8. szombat 66 - 62 Kiss Zoltán, Märcz Péter
Dávid Kornél KA/A - Soproni Darazsak Akadémia/B 2020. február 9. vasárnap 48 - 76 Kiss Zoltán, Märcz Péter
PVSK Nemzeti Akadémia/A - Török Flóris-Törekvés SE/A 2020. február 9. vasárnap 67 - 87 dr. Szakács Imre Vilmos, Kiss Zoltán
Tabella
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
1 Török Flóris - Törekvés SE
Török Flóris - Törekvés SE
3 1.00 6 3 0 229 181 GY3 2-0 1-0 3-0
2 PVSK Nemzeti Akadémia/A
PVSK Nemzeti Akadémia/A
3 0.83 5 2 1 253 213 V1 1-1 1-0 2-1
3 Soproni Darazsak Akadémia / B
Soproni Darazsak Akadémia / B
3 0.67 4 1 2 190 202 GY1 0-1 1-1 1-2
4 Dávid Kornél KA/A
Dávid Kornél KA/A
3 0.50 3 0 3 174 250 V3 0-1 0-2 0-3


C csoport Móra Ferenc Általános Iskola (8749 Zalakaros Liget utca 28.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Kecskeméti KA/A - DMTK 2020. február 8. szombat 100 - 32 Horváth Alajos, Németh Csaba János
Kaszások Akadémia - Kanizsa DKK 2020. február 8. szombat 99 - 47 Németh Csaba János, Imre Márk
Kanizsa DKK - Kecskeméti KA/A 2020. február 8. szombat 32 - 112 Horváth Alajos, Imre Márk
Kaszások Akadémia - DMTK 2020. február 8. szombat 74 - 55 Horváth Alajos, Németh Csaba János
DMTK - Kanizsa DKK 2020. február 9. vasárnap 86 - 70 Benedek Zoltán, Imre Márk
Kecskeméti KA/A - Kaszások Akadémia 2020. február 9. vasárnap 89 - 63 Benedek Zoltán, Imre Márk
Tabella
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
1 Kecskeméti Kosárlabda Akadémia / A
Kecskeméti Kosárlabda Akadémia / A
3 1.00 6 3 0 301 127 GY3 2-0 1-0 3-0
2 Kaszások Akadémia
Kaszások Akadémia
3 0.83 5 2 1 236 191 V1 2-0 0-1 2-1
3 DMTK
DMTK
3 0.67 4 1 2 173 244 GY1 1-0 0-2 1-2
4 Kanizsa DKK
Kanizsa DKK
3 0.50 3 0 3 149 297 V3 0-1 0-2 0-3


D csoport Újvárosi Általános Iskola és Művelődési Központ (6500 Baja Oltványi utca 14.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Bajai NKK - RICSILLA 2020. február 8. szombat 105 - 30 Velkey István, Kovács István
Szeged KE - Gazellák - MTK Budapest 2020. február 8. szombat 78 - 50 Csallóközi Gábor, Szőke Bence
MTK Budapest - Bajai NKK 2020. február 8. szombat 33 - 90 Velkey István, Kovács István
Szeged KE - Gazellák - RICSILLA 2020. február 8. szombat 91 - 43 Csallóközi Gábor, Szőke Bence
RICSILLA - MTK Budapest 2020. február 9. vasárnap 56 - 38 Csallóközi Gábor, Szőke Bence
Bajai NKK - Szeged KE - Gazellák 2020. február 9. vasárnap 68 - 58 Velkey István, Kovács István
Tabella
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
1 Bajai NKK
Bajai NKK
3 1.00 6 3 0 263 121 GY3 2-0 1-0 3-0
2 Szeged KE - Gazellák
Szeged KE - Gazellák
3 0.83 5 2 1 227 161 V1 2-0 0-1 2-1
3  RICSILLA
RICSILLA
3 0.67 4 1 2 129 234 GY1 1-0 0-2 1-2
4 MTK Budapest
MTK Budapest
3 0.50 3 0 3 121 224 V3 0-1 0-2 0-3


Megyei szövetségek