Leány Serdülő - 2019/2020
Szakaszok
Felsõház
Kelet Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok (1103 Budapest Kada utca 27-29.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Vasas Akadémia - Zsíros Akadémia Kőbánya 2020. január 11. szombat 126 - 31 Szőts Dávid István, Szilágyi Tamás
BEAC - Újbuda KA/A - Debreceni KA/A 2020. január 11. szombat 67 - 52 Szőts Dávid István, Szilágyi Tamás
Debreceni KA/A - Zsíros Akadémia Kőbánya 2020. január 11. szombat 56 - 79 Horváth Kinga, Zádeczki Donát László
BEAC - Újbuda KA/A - Vasas Akadémia 2020. január 11. szombat 49 - 107 Hartai Tamás, Horváth Kinga
Tabella
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
1 Vasas Akadémia
Vasas Akadémia
2 1.00 4 2 0 233 80 GY2 1-0 1-0 2-0
2 BEAC -Újbuda Kosárlabda Akadémia
BEAC -Újbuda Kosárlabda Akadémia
2 0.75 3 1 1 116 159 V1 1-1 0-0 1-1
3 Zsíros Akadémia
Zsíros Akadémia
2 0.75 3 1 1 110 182 GY1 0-0 1-1 1-1
4 Debreceni KA/A
Debreceni KA/A
2 0.50 2 0 2 108 146 V2 0-1 0-1 0-2


Nyugat Nemzeti Kosárlabda Akadémia (7632 Pécs Megyeri út 74/1)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Soproni Darazsak Akadémia/A - Csata DSE 2020. január 12. vasárnap 32 - 77 dr. Szakács Imre Vilmos, Nagy Bence László
Atomerőmű-KSC Szekszárd - NKA Pécs/A 2020. január 12. vasárnap 55 - 50 dr. Szakács Imre Vilmos, Kiss Zoltán
Atomerőmű-KSC Szekszárd - Soproni Darazsak Akadémia/A 2020. január 12. vasárnap 27 - 96 Nagy Bence László, Kiss Zoltán
NKA Pécs/A - Csata DSE 2020. január 12. vasárnap 36 - 71 dr. Szakács Imre Vilmos, Nagy Bence László
Tabella
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
1 Csata DSE
Csata DSE
2 1.00 4 2 0 148 68 GY2 0-0 2-0 2-0
2 Soproni Darazsak Akadémia / A
Soproni Darazsak Akadémia / A
2 0.75 3 1 1 128 104 GY1 0-1 1-0 1-1
3 Atomerőmű-KSC Szekszárd
Atomerőmű-KSC Szekszárd
2 0.75 3 1 1 82 146 V1 1-1 0-0 1-1
4 NKA Pécs/A
NKA Pécs/A
2 0.50 2 0 2 86 126 V2 0-1 0-1 0-2


Középház
Kelet Török Flóris Általános Iskola (1237 Budapest Dinnyehegyi köz 2.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Szolnoki Sportcentrum - Török Flóris-Törekvés SE/A 2020. január 11. szombat 39 - 70 Bujtor Péter, Korhetz Szilárd
Szeged KE - Gazellák - DMTK 2020. január 11. szombat 84 - 45 Bujtor Péter, Korhetz Szilárd
Szeged KE - Gazellák - Szolnoki Sportcentrum 2020. január 11. szombat 68 - 38 Szilágyi Tamás, Matóczay Bálint
DMTK - Török Flóris-Törekvés SE/A 2020. január 11. szombat 50 - 101 Szilágyi Tamás, Matóczay Bálint
Tabella
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
1 Török Flóris - Törekvés SE
Török Flóris - Törekvés SE
2 1.00 4 2 0 171 89 GY2 0-0 2-0 2-0
2 Szeged KE - Gazellák
Szeged KE - Gazellák
2 1.00 4 2 0 152 83 GY2 2-0 0-0 2-0
3 Szolnoki Sportcentrum
Szolnoki Sportcentrum
2 0.50 2 0 2 77 138 V2 0-1 0-1 0-2
4 DMTK
DMTK
2 0.50 2 0 2 95 185 V2 0-1 0-1 0-2


Nyugat Zrínyi Miklós Gimnázium - Zalaegerszeg (8900 Zalaegerszeg Rákóczi utca 30.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
RICSILLA - Kiss Lenke KS 2020. január 12. vasárnap 69 - 72 Szalai Zsolt, Németh Csaba János
Dávid Kornél KA/A - Kaszások Akadémia 2020. január 12. vasárnap 74 - 96 Horváth Alajos, Szalai Zsolt
Kaszások Akadémia - Kiss Lenke KS 2020. január 12. vasárnap 85 - 67 Horváth Alajos, Németh Csaba János
Dávid Kornél KA/A - RICSILLA 2020. január 12. vasárnap 84 - 76 Szalai Zsolt, Németh Csaba János
Tabella
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
1 Kaszások Akadémia
Kaszások Akadémia
2 1.00 4 2 0 181 141 GY2 1-0 1-0 2-0
2 Dávid Kornél KA/A
Dávid Kornél KA/A
2 0.75 3 1 1 158 172 GY1 1-1 0-0 1-1
3 Kiss Lenke KS
Kiss Lenke KS
2 0.75 3 1 1 139 154 V1 0-0 1-1 1-1
4  RICSILLA
RICSILLA
2 0.50 2 0 2 145 156 V2 0-1 0-1 0-2


Megyei szövetségek