Leány Serdülő - 2019/2020
Szakaszok
Felsõház
A csoport Soproni Vas- és Villamosipari Szakképző Isk. és Gimn. (9400 Sopron Ferenczy János utca 7.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
BÖJTÖS-BAU - RICSILLA - Soproni Darazsak Akadémia/A 2019. szeptember 7. szombat 31 - 74 Hernicz Balazs, Buzai Patrik
Soproni Darazsak Akadémia/A - Szeged KE - Gazellák 2019. szeptember 7. szombat 85 - 29 Rudasits Ákos, Czinder Adrienn
Atomerőmű-KSC Szekszárd - BÖJTÖS-BAU - RICSILLA 2019. szeptember 7. szombat 78 - 24 Rudasits Ákos, Tóth Bence
Atomerőmű-KSC Szekszárd - Szeged KE - Gazellák 2019. szeptember 7. szombat 53 - 25 Hernicz Balazs, Tóth Bence
Szeged KE - Gazellák - BÖJTÖS-BAU - RICSILLA 2019. szeptember 8. vasárnap 56 - 61 Buzai Patrik, Czinder Adrienn
Soproni Darazsak Akadémia/A - Atomerőmű-KSC Szekszárd 2019. szeptember 8. vasárnap 58 - 41 Buzai Patrik, Wischy Péter

Tabella
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
1 Soproni Darazsak Akadémia / A
Soproni Darazsak Akadémia / A
3 1.00 6 3 0 217 101 GY3 2-0 1-0 3-0
2 Atomerőmű-KSC Szekszárd
Atomerőmű-KSC Szekszárd
3 0.83 5 2 1 172 107 V1 2-0 0-1 2-1
3 BÖJTÖS-BAU - RICSILLA
BÖJTÖS-BAU - RICSILLA
3 0.67 4 1 2 116 208 GY1 0-1 1-1 1-2
4 Szeged KE - Gazellák
Szeged KE - Gazellák
3 0.50 3 0 3 110 199 V3 0-1 0-2 0-3


B csoport Gandhi Gimnázium és Kollégium sportcsarnoka (7629 Pécs Dobó István utca 93.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Zsíros Akadémia Kőbánya - Dávid Kornél KA/A 2019. szeptember 7. szombat 91 - 43 Märcz Péter, dr. Szakács Imre Vilmos
PVSK Nemzeti Akadémia/A - Szolnoki Sportcentrum 2019. szeptember 7. szombat 68 - 52 Märcz Péter, Farkas Péter Gábor
Szolnoki Sportcentrum - Zsíros Akadémia Kőbánya 2019. szeptember 7. szombat 44 - 76 dr. Szakács Imre Vilmos, Farkas Péter Gábor
PVSK Nemzeti Akadémia/A - Dávid Kornél KA/A 2019. szeptember 7. szombat 90 - 56 Märcz Péter, Farkas Péter Gábor
Dávid Kornél KA/A - Szolnoki Sportcentrum 2019. szeptember 8. vasárnap 53 - 78 Kiss Zoltán, Keresztes Tamás
Zsíros Akadémia Kőbánya - PVSK Nemzeti Akadémia/A 2019. szeptember 8. vasárnap 74 - 50 Kiss Zoltán, Keresztes Tamás

Tabella
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
1 Zsíros Akadémia
Zsíros Akadémia
3 1.00 6 3 0 241 137 GY3 2-0 1-0 3-0
2 PVSK Nemzeti Akadémia/A
PVSK Nemzeti Akadémia/A
3 0.83 5 2 1 208 182 V1 2-0 0-1 2-1
3 Szolnoki Sportcentrum
Szolnoki Sportcentrum
3 0.67 4 1 2 174 197 GY1 0-1 1-1 1-2
4 Dávid Kornél KA/A
Dávid Kornél KA/A
3 0.50 3 0 3 152 259 V3 0-1 0-2 0-3


C csoport Tüske csarnok - 1. terem (1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/1.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Vasas Akadémia - Miskolci SI Vadmacskák/A 2019. szeptember 7. szombat 120 - 17 Győri Ferenc, Szőts Dávid István
Miskolci SI Vadmacskák/A - BEAC - Újbuda KA/A 2019. szeptember 7. szombat 21 - 86 Simon Kristóf Kolos, Steiner Máté
BEAC - Újbuda KA/A - Vasas Akadémia 2019. szeptember 7. szombat 47 - 83 Csoma Viktor, Pál Roland

Tabella
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
1 Vasas Akadémia
Vasas Akadémia
2 1.00 4 2 0 203 64 GY2 1-0 1-0 2-0
2 BEAC -Újbuda Kosárlabda Akadémia
BEAC -Újbuda Kosárlabda Akadémia
2 0.75 3 1 1 133 104 V1 0-1 1-0 1-1
3 MVSI Vadmacskák/A
MVSI Vadmacskák/A
2 0.50 2 0 2 38 206 V2 0-1 0-1 0-2


D csoport Bolyai János Gimnázium (6000 Kecskemét Irinyi utca 49.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Csata DSE - Kecskeméti KA/A 2019. szeptember 7. szombat 78 - 34 Földi László, Utasi Gábor
DVTK Akadémia/A - Gyakorló DSE 2019. szeptember 7. szombat 130 - 26 Fekete Csaba
Gyakorló DSE - Csata DSE 2019. szeptember 7. szombat 12 - 118 Fekete Csaba
DVTK Akadémia/A - Kecskeméti KA/A 2019. szeptember 7. szombat 72 - 63 Földi László, Utasi Gábor
Kecskeméti KA/A - Gyakorló DSE 2019. szeptember 8. vasárnap 79 - 15 Boros Eszter
Csata DSE - DVTK Akadémia/A 2019. szeptember 8. vasárnap 80 - 32 Földi László

Tabella
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
1 Csata DSE
Csata DSE
3 1.00 6 3 0 276 78 GY3 2-0 1-0 3-0
2 DVTK Akadémia/A
DVTK Akadémia/A
3 0.83 5 2 1 234 169 V1 2-0 0-1 2-1
3 Kecskeméti Kosárlabda Akadémia / A
Kecskeméti Kosárlabda Akadémia / A
3 0.67 4 1 2 176 165 GY1 1-0 0-2 1-2
4 Gyakorló DSE
Gyakorló DSE
3 0.50 3 0 3 53 327 V3 0-1 0-2 0-3


E csoport Tóth Árpád Gimnázium (4024 Debrecen Szombathy István utca 12.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Pécsi NKA/A - Debreceni KA/A 2019. szeptember 7. szombat 80 - 46 Takács Zoltán, Lónáth László
Bajai NKK - Radobasket 2019. szeptember 7. szombat 98 - 33 Bács Csaba, Takács Zoltán
Radobasket - Pécsi NKA/A 2019. szeptember 7. szombat 22 - 119 Bács Csaba, Lónáth László
Bajai NKK - Debreceni KA/A 2019. szeptember 7. szombat 56 - 58 Takács Zoltán, Lónáth László
Debreceni KA/A - Radobasket 2019. szeptember 8. vasárnap 102 - 40 ifj. Marton Péter, Nagy Zsombor
Pécsi NKA/A - Bajai NKK 2019. szeptember 8. vasárnap 89 - 66 ifj. Marton Péter, Nagy Zsombor

Tabella
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
1 Pécsi NKA/A
Pécsi NKA/A
3 1.00 6 3 0 288 134 GY3 2-0 1-0 3-0
2 Debreceni KA/A
Debreceni KA/A
3 0.83 5 2 1 206 176 GY2 1-0 1-1 2-1
3 Bajai NKK
Bajai NKK
3 0.67 4 1 2 220 180 V2 1-1 0-1 1-2
4 Radobasket
Radobasket
3 0.50 3 0 3 95 319 V3 0-1 0-2 0-3


Megyei szövetségek