Leány Serdülő - 2019/2020
Szakaszok
Felsõház
Kelet Gabányi László Sportcsarnok (1116 Budapest Hauszmann Alajos utca 5.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
DVTK Akadémia/A - BEAC - Újbuda KA/A 2019. december 14. szombat 81 - 76 Horváth Kinga, Matóczay Bálint
Zsíros Akadémia Kőbánya - Vasas Akadémia 2019. december 14. szombat 36 - 110 Horváth Kinga, Matóczay Bálint
DVTK Akadémia/A - Vasas Akadémia 2019. december 14. szombat 70 - 96 Tahin András, Tompa Gellért
Zsíros Akadémia Kőbánya - BEAC - Újbuda KA/A 2019. december 14. szombat 52 - 70 Tahin András, Tompa Gellért
Tabella
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
1 Vasas Akadémia
Vasas Akadémia
2 1.00 4 2 0 206 106 GY2 0-0 2-0 2-0
2 DVTK Akadémia/A
DVTK Akadémia/A
2 0.75 3 1 1 151 172 V1 1-1 0-0 1-1
3 BEAC -Újbuda Kosárlabda Akadémia
BEAC -Újbuda Kosárlabda Akadémia
2 0.75 3 1 1 146 133 GY1 0-0 1-1 1-1
4 Zsíros Akadémia
Zsíros Akadémia
2 0.50 2 0 2 88 180 V2 0-2 0-0 0-2


Nyugat PTE TTK Sportcsarnok (7624 Pécs Ifjúság útja 6.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
PVSK Nemzeti Akadémia/A - Atomerőmű-KSC Szekszárd 2019. december 15. vasárnap 57 - 79 Földvári Tamás, Nagy Bence László
Csata DSE - Soproni Darazsak Akadémia/A 2019. december 15. vasárnap 67 - 53 Földvári Tamás, Nagy Bence László
PVSK Nemzeti Akadémia/A - Soproni Darazsak Akadémia/A 2019. december 15. vasárnap 44 - 91 Földvári Tamás, Marossy Gergely
Csata DSE - Atomerőmű-KSC Szekszárd 2019. december 15. vasárnap 76 - 39 Nagy Bence László, Marossy Gergely
Tabella
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
1 Csata DSE
Csata DSE
2 1.00 4 2 0 143 92 GY2 2-0 0-0 2-0
2 Soproni Darazsak Akadémia / A
Soproni Darazsak Akadémia / A
2 0.75 3 1 1 144 111 GY1 0-0 1-1 1-1
3 Atomerőmű-KSC Szekszárd
Atomerőmű-KSC Szekszárd
2 0.75 3 1 1 118 133 V1 0-0 1-1 1-1
4 PVSK Nemzeti Akadémia/A
PVSK Nemzeti Akadémia/A
2 0.50 2 0 2 101 170 V2 0-2 0-0 0-2


Középház
Kelet Etelka sori csarnok (6700 Szeged Etelka sor 3.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Kecskeméti KA/A - Szeged KE - Gazellák 2019. december 14. szombat 101 - 43 Liszkai Dávid, Boros Eszter
Török Flóris-Törekvés SE/A - Szolnoki Sportcentrum 2019. december 14. szombat 76 - 51 Liszkai Dávid, Boros Eszter
Kecskeméti KA/A - Szolnoki Sportcentrum 2019. december 14. szombat 121 - 39 Márkus Gábor, Barabás Dorina Mónika
Török Flóris-Törekvés SE/A - Szeged KE - Gazellák 2019. december 14. szombat 75 - 66 Márkus Gábor, Barabás Dorina Mónika
Tabella
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
1 Kecskeméti Kosárlabda Akadémia / A
Kecskeméti Kosárlabda Akadémia / A
2 1.00 4 2 0 222 82 GY2 2-0 0-0 2-0
2 Török Flóris - Törekvés SE
Török Flóris - Törekvés SE
2 1.00 4 2 0 151 117 GY2 2-0 0-0 2-0
3 Szeged KE - Gazellák
Szeged KE - Gazellák
2 0.50 2 0 2 109 176 V2 0-0 0-2 0-2
4 Szolnoki Sportcentrum
Szolnoki Sportcentrum
2 0.50 2 0 2 90 197 V2 0-0 0-2 0-2


Nyugat Tóvárosi Általános Iskola (8000 Székesfehérvár Iskola tér 1.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Bajai NKK - Dávid Kornél KA/A 2019. december 14. szombat 89 - 69 Szőcs Péter, Horváth Andreasz
Kiss Lenke KS - RICSILLA 2019. december 14. szombat 84 - 63 Molnár Tamás, Horváth Andreasz
Bajai NKK - RICSILLA 2019. december 14. szombat 98 - 63 Szőcs Péter, Molnár Tamás
Kiss Lenke KS - Dávid Kornél KA/A 2019. december 14. szombat 88 - 66 Szőcs Péter, Molnár Tamás
Tabella
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
1 Bajai NKK
Bajai NKK
2 1.00 4 2 0 187 132 GY2 2-0 0-0 2-0
2 Kiss Lenke KS
Kiss Lenke KS
2 1.00 4 2 0 172 129 GY2 2-0 0-0 2-0
3 Dávid Kornél KA/A
Dávid Kornél KA/A
2 0.50 2 0 2 135 177 V2 0-0 0-2 0-2
4  RICSILLA
RICSILLA
2 0.50 2 0 2 126 182 V2 0-0 0-2 0-2


Megyei szövetségek