Leány Serdülő - 2019/2020
Szakaszok
Felsõház
Kelet Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma (4029 Debrecen Csengő utca 4.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Debreceni KA/A - BEAC - Újbuda KA/A 2019. november 9. szombat 40 - 79 Kokas Sándor Zsolt, Kiss Gabriella
Zsíros Akadémia Kőbánya - DVTK Akadémia/A 2019. november 9. szombat 55 - 76 Kiss Gabriella, Szűcs Sándor
BEAC - Újbuda KA/A - Zsíros Akadémia Kőbánya 2019. november 9. szombat 63 - 71 Nemes Gábor, Szűcs Sándor
Debreceni KA/A - DVTK Akadémia/A 2019. november 9. szombat 45 - 68 Nemes Gábor, Fülöp Ádám László

Tabella
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
1 DVTK Akadémia/A
DVTK Akadémia/A
2 1.00 4 2 0 144 100 GY2 0-0 2-0 2-0
2 Zsíros Akadémia
Zsíros Akadémia
2 0.75 3 1 1 126 139 GY1 0-1 1-0 1-1
3 BEAC -Újbuda Kosárlabda Akadémia
BEAC -Újbuda Kosárlabda Akadémia
2 0.75 3 1 1 142 111 V1 0-1 1-0 1-1
4 Debreceni KA/A
Debreceni KA/A
2 0.50 2 0 2 85 147 V2 0-2 0-0 0-2


Nyugat Csata utcai Általános Iskola (1135 Budapest Csata utca 20.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
NKA Pécs/A - Atomerőmű-KSC Szekszárd 2019. november 9. szombat 62 - 69 Németh Fanni , Szilágyi Tamás
Csata DSE - PVSK Nemzeti Akadémia/A 2019. november 9. szombat 113 - 29 Szilágyi Tamás, Németh Fanni
Atomerőmű-KSC Szekszárd - Csata DSE 2019. november 9. szombat 37 - 76 Horváth Kinga, Tompa Gellért
NKA Pécs/A - PVSK Nemzeti Akadémia/A 2019. november 9. szombat 100 - 45 Horváth Kinga, Tompa Gellért

Tabella
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
1 Csata DSE
Csata DSE
2 1.00 4 2 0 189 66 GY2 1-0 1-0 2-0
2 Atomerőmű-KSC Szekszárd
Atomerőmű-KSC Szekszárd
2 0.75 3 1 1 106 138 V1 0-1 1-0 1-1
3 NKA Pécs/A
NKA Pécs/A
2 0.75 3 1 1 162 114 GY1 1-1 0-0 1-1
4 PVSK Nemzeti Akadémia/A
PVSK Nemzeti Akadémia/A
2 0.50 2 0 2 74 213 V2 0-0 0-2 0-2


Középház
Kelet Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola (2330 Dunaharaszti Eötvös utca 52.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
DMTK - Szeged KE - Gazellák 2019. november 9. szombat 45 - 86 Jurászik László, Antoni Márk Ágoston
Török Flóris-Törekvés SE/A - Kecskeméti KA/A 2019. november 9. szombat 44 - 89 Jurászik László, Horváth Emese Kata
Szeged KE - Gazellák - Török Flóris-Törekvés SE/A 2019. november 9. szombat 71 - 52 Antoni Márk Ágoston, Horváth Emese Kata
DMTK - Kecskeméti KA/A 2019. november 9. szombat 20 - 113 Jurászik László, Antoni Márk Ágoston

Tabella
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
1 Kecskeméti Kosárlabda Akadémia / A
Kecskeméti Kosárlabda Akadémia / A
2 1.00 4 2 0 202 64 GY2 0-0 2-0 2-0
2 Szeged KE - Gazellák
Szeged KE - Gazellák
2 1.00 4 2 0 157 97 GY2 1-0 1-0 2-0
3 Török Flóris - Törekvés SE
Török Flóris - Törekvés SE
2 0.50 2 0 2 96 160 V2 0-1 0-1 0-2
4 DMTK
DMTK
2 0.50 2 0 2 65 199 V2 0-2 0-0 0-2


Nyugat Újvárosi Általános Iskola és Művelődési Központ (6500 Baja Oltványi utca 14.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Kaszások Akadémia - Dávid Kornél KA/A 2019. november 9. szombat 79 - 64 Csallóközi Gábor, Pálfi Ágnes
Kiss Lenke KS - Bajai NKK 2019. november 9. szombat 32 - 94 Földi László, Filep Áron Kálmán
Dávid Kornél KA/A - Kiss Lenke KS 2019. november 9. szombat 86 - 81 Csallóközi Gábor, Filep Áron Kálmán
Kaszások Akadémia - Bajai NKK 2019. november 9. szombat 60 - 90 Földi László, Filep Áron Kálmán

Tabella
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
1 Bajai NKK
Bajai NKK
2 1.00 4 2 0 184 92 GY2 0-0 2-0 2-0
2 Kaszások Akadémia
Kaszások Akadémia
2 0.75 3 1 1 139 154 V1 1-1 0-0 1-1
3 Dávid Kornél KA/A
Dávid Kornél KA/A
2 0.75 3 1 1 150 160 GY1 1-0 0-1 1-1
4 Kiss Lenke KS
Kiss Lenke KS
2 0.50 2 0 2 113 180 V2 0-1 0-1 0-2


Megyei szövetségek